Portugalci našli dôkazy, že vírus opičích kiahní je silno laboratórne pozmenený


Print Friendly, PDF & Email

Portugalci našli dôkazy, že vírus opičích kiahní je silno laboratórne pozmenený

(Mary Villareal, Natural News) Nová štúdia portugalského Národného inštitútu zdravia našla dôkazy, že vírus zodpovedný za šírenie opičích kiahní v Európe, Severnej Amerike a Austrálii bol silne manipulovaný vedcami v laboratóriu.

No a ďalšie dôkazy, uvedené v článku zo stránky Natural News naznačujú, že vírus bol tiež vypustený úmyselne.

Krátka história opičích kiahní

Opičie kiahne bežne začínajú horúčkou a potom sa o jeden až päť dní neskôr rozvinie vyrážka, zvyčajne na tvári, než sa rozšíri do iných častí tela.

Vyrážka sa potom mení a prechádza rôznymi štádiami, kým sa vytvorí chrasta, ktorá neskôr sama odpadne. Postihnutá osoba je nákazlivá dovtedy, kým neodpadnú všetky chrasty a koža je neporušená.

Prípady opičích kiahní, ktoré boli prvýkrát identifikované u ľudí v roku 1970 v Konžskej demokratickej republike, boli extrémne zriedkavé. Až v roku 2003 bola hlásená prvá nákaza mimo Afriky, pričom v šiestich štátoch USA bolo zaznamenaných 47 potvrdených a pravdepodobných prípadov.

Takže zopakujeme: Opičie kiahne neboli nikdy zaznamenané vo viacerých krajinách mimo Afriky súčasne – až doteraz.

Zrazu sa prípady opičích kiahní vyskytli v USA, Kanade, Veľkej Británii, Austrálii, Švédsku, Holandsku, Belgicku, Francúzsku, Španielsku, Taliansku a Nemecku.

Britská agentúra pre zdravotnú bezpečnosť zaznamenala v Anglicku od týždňa končiaceho sa 29. mája 2022 až 172 prípadov opičích kiahní. Odvtedy vydala nové usmernenie, ktoré každému postihnutému vírusom radí zdržať sa sexu až do vymiznutia príznakov a používať kondóm po dobu najmenej ôsmich týždňov po odznení infekcie.

(Súvisiace: Prečo vláda USA nakúpila 13 miliónov vakcín proti opičím kiahňam od biotechnologickej spoločnosti podporovanej Faucim?)

Cvičenie simulovalo vypuknutie opičích kiahní

Na tohtoročnej epidémii je zvláštne, že sa deje v takmer všetkých rozvinutých krajinách súčasne.

V marci 2021 sa Iniciatíva pre jadrové hrozby (NTI) spojila s Mníchovskou bezpečnostnou konferenciou, aby uskutočnila simulované cvičenie zamerané na zníženie biologických hrozieb s vysokými následkami.

Skúmala medzery v architektúre národnej a medzinárodnej biologickej bezpečnosti a pripravenosti na pandémiu, čo im umožnilo preskúmať príležitosti na zlepšenie schopností prevencie a reakcie na biologické udalosti s významnými následkami.

Scenár, ktorý vytvorili, zobrazoval smrtiacu globálnu pandémiu zahŕňajúcu „nezvyčajný“ kmeň vírusu opičích kiahní, ktorý sa prvýkrát „vynoril“ 15. mája 2022 vo fiktívnej krajine s názvom Brinia a následne sa infekcia rozšírila do celého sveta.

Neskôr v rámci cvičenia scenár „odhaľuje“, že počiatočné prepuknutie bolo spôsobené „teroristickým útokom“ s použitím patogénu zostrojeného v laboratóriu v inej fiktívnej krajine „Anica“, ktorá má neadekvátne štandardy biologickej bezpečnosti a slabý dohľad.

Fiktívna teroristická skupina vypustila „vysoko nákazlivý a smrtiaci patogén“ na preplnenej železničnej stanici v Brinii, čo potom viedlo k prepuknutiu choroby.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Scenár cvičenia predpokladá viac ako tri miliardy prípadov nakazených a 270 miliónov úmrtí na celom svete.

Zhodou okolností, prvé prípady skutočnej epidémie opičích kiahní boli nahlásené Svetovej zdravotníckej organizácii dňa 13. mája 2022, teda takmer presne, len s 2 dňovým rozdielom oproti simulácii.

Zistenia portugalskej štúdie

Štúdia portugalského Národného inštitútu zdravia naznačuje, že vypuknutie opičích kiahní v reálnom svete môže byť výsledkom niečoho strašidelne podobného.

Štúdia, ktorá bola zverejnená dňa 23. mája 2022, naznačila, že vedci zhromaždili klinické vzorky od deviatich pacientov s opičími kiahňami na analýzu.

Následne dospeli k záveru, že prepuknutie vo viacerých krajinách je s najväčšou pravdepodobnosťou výsledkom jediného pôvodu vírusu, pretože všetky doterajšie sekvencie sú tesne zoskupené.

Dospeli tiež k záveru, že vírus pochádza zo západoafrického kmeňa vírusov, ale najviac súvisí s vírusmi, ktoré boli v roku 2018 „vyvezené“ z Nigérie do niekoľkých ďalších krajín – Veľkej Británie, Izraela a Singapuru.

Táto skutočnosť vedie niektorých k presvedčeniu, že šírenie môže byť výsledkom úniku vírusu z laboratória. (Súvisiace: Prvý prípad vzácneho vírusu opičích kiahní hlásený v Singapure – tu je všetko, čo potrebujete vedieť.)

Vírus sa síce podobá na tie, ktoré boli vyvezené z Nigérie v predchádzajúcich rokoch, ale je tiež odlišný s viac ako 50 jednonukleotidovými polymorfizmami alebo genetickými variáciami, čo naznačuje, že vírus bol zmenený.

Vedec z oblasti vakcín a lekár Dr. Robert Malone povedal, že vzorec mutácií je v súlade s účinkami prirodzeného bunkového proteínu známeho ako APOBEC3, ktorý je spojený s bunkovou rezistenciou voči HIV a pravdepodobne aj voči iným retrovírusom, ako aj vírusom kiahní.

Portugalská štúdia v podstate odhalila dôkazy poukazujúce na prepuknutie epidémie v dôsledku laboratórne silne zmanipulovaného vírusu.

V spojení so simuláciou Mníchovskej bezpečnostnej konferencie, ktorá sa uskutočnila v marci 2021, nie je ťažké dospieť k záveru, že svet je svedkom skutočného prepuknutia ďalšieho vírusu, ktorý bol zámerne uvoľnený z laboratória. V opačnom prípade by takáto náhoda bola až príliš neuveriteľná.

Navštívte stránku Pandemic.news, kde nájdete ďalšie aktualizácie o šírení rôznych chorôb.

Vo videu nižšie (v angličtine) nájdete ďalšie dôkazy o tom, že vypuknutie opičích kiahní bolo plánované:

Autorka: Mary Villareal

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: naturalnews.com, virological.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jsou všichni lidé, kteří řídí centrální banky a vlády po celém světě, neuvěřitelně hloupí a neschopní, nebo záměrně zbídačují lidi, aby jich více zemřelo? Jednoduchá otázka. Ale odpověď znáte stejně dobře jako já. A pokud by vedoucí představitelé států měli skutečnou snahu o zachování ekonomické udržitelnosti a zdravý rozum, bylo by možné zabránit nejhorším možným důsledkům nebo je alespoň omezit. Ale oni se nechtějí vyhnout katastrofě.. dokonce ji chtějí záměrně zhoršit….

  • Bohužiaľ chcú nás vyhubiť

  • Anela Nová

   Ano, chtějí smrt co nejvíce lidí, jenže můj názor je, že jakkoliv zmutovaný i nezmutovany vir, který se vypustí do vzduchu není tak strašně nebezpečný jak se vyhrožuje! Takový vir by zabil i hodně politiků, výrobců těchto virů a jiných. Zde bude opět mediální masáž, aby se lidé začali opět bát a dali se očkovat neznámou vakcínou. Na tu budou lidé umírat, ano tak to funguje! Hodně lidí zemřelo na covid, kvůli injekcím. A teď to bude pokračovat, jen bude přísnější diktatura!!

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,premýšľajte nad tým-či vám to stojí za to tu žiť,ak teda o sebe verejne hlásate,že vás tu údajne niekto chce otráviť ,nakaziť či zabiť a pritom práve vy máte byť tí lepší a oni vrahouni tí horší,,,,lebo ja rozdiel žiadny nevidím-každý človek je totižto rovnako zlý a rovnako skazený,len jeden má viacej moci a majetku,než ten druhý,,,,ak by sa pozície vymenili-nastane defakto rovnaký stav,,,,toto je krvavá planéta-bez krviprelievania a množenia ani deň by ste tu nežili,lebo toto je vaším pokrmom a prekliatím k obetovaniu temnote,,,,na svete je veľa akože dobrých ľudí-len oni si za tú akože dobrotu nechávajú aj dobre platiť,,,,

  • V prvom rade treba sucasnu vladu co najskor poslat ku dnu a ta dalsia, by napriek sankciam mala dalej brat z Ruska za ruble to, co nam slobodomurarska EU dat zamerne nechce, kedze jej ide len o depopulaciu a likvidaciu vsetkych narodnych statov v EU. Hlavnym nepriatelom ludi sa stala samotna EU a vsetci politici jej sluziaci !!!
   EU chce nasu smrt, ci uz to vakcinami alebo vyhladovenim.
   Kazdy kto nas bude na jesen tlacit do dalsieho ockovania alebo presviedcat o povinnosti odriekania pre Ukrajinu a preto „uskromnenia sa“, prijatia zdrazovania a bytia „zodpovednymi“ bude nasim hl nepriatelom v SR !!!

  • Aj toto je choré, čo píšeš! Sú ľudia, ktorí nie sú skazení dobou a tí najviac trpia tou dobou!

 3. Jana nepíšeš žiadnu novinku

 4. zapredana sr

  A čo ste čakali? Že v Afrike buzerant pretiahol opicu? Ako nám to nahovárali s AIDS. Už vtedy v Tom mal prsty Fauci, a teraz sa k nemu pridali ďalší. Gates sa tu vyhráža bioteroristami, a pritom sám financuje a plánuje všetky plandemie, pred ktorými si ešte urobí cvičenia, my sme vsetci úplne blbý. Vypočujte si toto, je to tam vysvetlené o čo chcú pripraviť obyvateľstvo. Ale nie všetky info su podľa môjho gusta.
  https://svtv.cz/videos/necenzurovane-net-lxxx-padli-andele-29-05-2022.html
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-breznu-2021-probehla-simulace-globalni-pandemie-kmenu-opicich-nestovic/
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nedavno-gates-varoval-pred-nestovicemi-a-nyni-se-po-svete-objevuji-prvni-pripady/

  • Uplny suhlas ! Problem je v tom, ze stale primalo prebudenych ludi a mnohych to ani nezaujima, lebo klasicky, maju dost vlastnych problemov akoze… Takze to tu asi musi poriadne udriet, aby to tej primitivnej vacsine konecne doplo! Najma musia ludia prestat pozerat TV a ich hypnoticke, vymavacie spravy a reportaze!

   • Prebudených je dosť, len sa musia zjednotiť. A to cez internet nepôjde. Tak ako sú rôzne Bilderbergy, WEFy a podobné temné „think-tanky“, musia byť aj svetlé „think-tanky“, konferencie, stretnutia, tajné organizácie, svetlé spravodajské agentúry, ktoré pracujú pre svetlú stranu. Prebudení nemajú jednu vec, ktorej temní majú nekonečnú zásobu – peniaze. Základnou podmienkou pre zjednocovanie svetlých je teda absolútna nekorumpovateľnost a indiferencia voči peniazom. A takýchto človekov málokto z nás napočíta na prstoch svojej ruky.

 5. Bohužial ako vždy ide o vyludnenie.

 6. Ako vždy nechce sa nikto poučiť že ide o vyludnenie..Mám pre vás pripravený v ponuke tohtoročný repkový aj agátový med.Som včelárom zo západného Slovenska.Cena za agátový med 950g je 6,5 eura a repkový med za 5,5 eura.Ponuky posielajte na adresu [email protected] alebo na adresu v názve mňa komentujúceho kde bude moja totožná adresa.

 7. Je zbytočné investovať do výskumu. Veci si jasné vopred.

  • Ten biskup se s tím „nemaže“. Nejlepší je závěrečná věta – „Rusko je poslední překážkou jednotného světového řádu. “ Dalo by se o tom polemizovat, ale zatím to tak nějak vypadá…

Pridajte komentár

*