Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Zničenie Georgijských poradných kameňov zrejme nebolo aktom vzdoru


Print Friendly, PDF & Email

Zničenie Georgijských poradných kameňov zrejme nebolo aktom vzdoru

(Henry Makov, Edward Menez, henrymakow.com) Edward Menez žije len 50 míľ (80 km) od miesta stavby Georgijských poradných kameňov a viackrát ho navštívil pred jeho zničením aj po ňom.

Mnohí Američania sú príliš poslušní, zbabelí, hlúpi a majú vymytý mozog, aby sa odhodlali na takýto odvážny krok. Preto Edward Menez predpokladá, že to urobili samotní Ilumináti, aby zahladili stopy teraz, keď sa ich depopulačný cieľ blíži k „zdarnému“ naplneniu.

Čo sú Georgijské poradné kamene

Georgijské poradné kamene je kontroverzný monument podobný britskému Stonehenge. Bol postavený v roku 1980 neznámym subjektom.

Na 4 žulových kameňoch mal vyryté v 8 svetových jazykoch (angličtina, španielčina, svahilčina, hindčina, hebrejčina, arabčina, čínština a ruština) desať „rád“ pre ľudstvo, ktoré mnohí nazývali aj desiatimi satanskými prikázaniami:

 1. Udržujte ľudstvo pod 500 000 000 vo večnej rovnováhe s prírodou.
 2. Rozumne usmerňujte reprodukciu – zlepšujte kondíciu a rozmanitosť.
 3. Spojte ľudstvo živým novým jazykom.
 4. Vládnite v duchu vášeň – viera – tradícia, a všetky veci umierneným rozumom.
 5. Chráňte ľudí a národy spravodlivými zákonmi a spravodlivými súdmi.
 6. Nech všetky národy vládnu vnútorne a riešia vonkajšie spory na svetovom súde.
 7. Vyhnite sa malicherným zákonom a zbytočným úradníkom.
 8. Vyvážte osobné práva so spoločenskými povinnosťami.
 9. Ceňte si pravdu, krásu a lásku hľadaním súladu s nekonečnom.
 10. Nebuďte rakovinou na Zemi – nechajte priestor prírode.

Edward Menez vypovedá, čo sa dialo v osudný deň

Georgijské poradné kamene boli dňa 6. júla 2022 v skorých ranných hodinách za pomoci výbušnín vyhodené do vzduchu. Pri výbuchu však bol zničený iba jeden zo štyroch veľkých stĺpov, pričom ostatné tri stĺpy aj obdĺžnikový vrchný kameň nad nimi stále stáli.

Neskôr, v to isté popoludnie, prišli buldozéry a úplne zničili zvyšné poradné kamene a časová kapsula umiestnená vedľa poradných kameňov bola odstránená. Silne sa to podobá na čistenie z 11. septembra 2001, kde bol roztavený kov rýchlo odstránený, aj keď bol ešte horúci.

Jedná sa o ďalšie vyčistenie miesta činu, aby sa zahladili všetky dôkazy?

Zdá sa to veľmi pravdepodobné. Tu je fotka z minulého týždňa, keď som tam zašiel, aby som videl, čo zostalo z poradných kameňov…. absolútne nič.

Všimnite si stĺp vpravo s kamerou, ktorá je stále pripojená a je otočená smerom k vchodu.

Zničenie poradných kameňov nevykonal nejaký nepoctivý jednotlivec, ale bola to plánovaná operácia satanistických zasvätencov. V celej oblasti poradných kameňov boli monitorovacie kamery.

Stop Candida

Na mieste, kde kamene stáli, sa nachádzal varovný nápis:

„Upozornenie: Táto oblasť je neustále sledovaná video záznamom, ktorý monitoruje úrad šerifa okresu Elbert“.

Prečo nám teda neukázali zábery, ako niekto nastražuje výbušniny?

Kamery museli byť vypnuté alebo nefunkčné rovnako, ako tomu bolo pri mnohých iných operáciách a psychologických operáciách pod falošnou vlajkou (ako napríklad, keď živé telo Jeffreyho Epsteina odniesli z väzenia).

Možno, že prikázanie poradného kameňa č.1, ktoré hovorilo o „udržaní ľudstva pod 500 000 000 vo večnej rovnováhe s prírodou“, bolo takým usvedčujúcim a konkrétnym dôkazom cieľov satanistov, že ho museli vymazať z histórie.

Možno, že časová kapsula na úpätí poradných kameňov mala v sebe taký usvedčujúci dôkaz o ich hanebných plánoch s ľudstvom, že ju museli vykopať a odstrániť.

Verím, že satanisti chcú vymazať všetky stopy po tomto monumente, ktorý nehanebne prezrádza ciele ich Agendy 2030, ako keby nikdy nič také ako Georgijské poradné kamene neexistovalo.

Vzhľadom na to, že cenzúra internetu je v dnešnej dobe taká rozšírená, nebolo by to ťažké.

Ale ako som spomenul manželke, keď sme minulý týždeň odchádzali z tohto miesta, museli by sa tiež zbaviť tvrdých dôkazov a následne som ukázal na dopravnú značku na rohu cesty s nápisom: „Guidestones Road“ (Ulica poradných kameňov).

Na čo sa moja žena zamračila: „Aká značka?“

Liečba osteoporózy

Autori: Henry Makov, Edward Menez, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pecka, já už myslel že snad jo 🙁

  +mimo téma, ale:
  Už to jede, už to sviští.. Ovčani od pondělí 18.7. začali v ČR poslušně chodit na 4té dávky! Ani jsem to nevěděl, naposledy jsem nějaké kecy ze sr*čkometů zahlídl a ve stylu “že je to jen pro ohrožené skupiny” (stejně dezinformovali u všech dávek) …a teď můžou všichni 18+ = To vysvětluje to stádové chování, kdy v létě potkáváte “lidi” s maskou na obličeji, když se jen tak prochází, nakupují.. = jsou zcela nepříčetní! A měli by být pro svou vlastní (a naší) ochranu zavřeni!! A podávají jen fajzr, extra šmakuládu
  A vichni s maskami na obličeji, musí se hrát divadlo, k tomu venku 30 ve stínu..:
  https://i.postimg.cc/sXtGWvRm/01.jpg

  “Čekalo nás tam asi 30 lidí u vchodu a ředitel řekl, že se bude očkovat až od 15. srpna a bude muset být registrace,” uvedl muž, který se vydal ve středu do xxxxx nemocnice pro čtvrtou dávku. Všichni přítomní si přitom mysleli, že v nemocnici ji dostanou.

  Jak se už třepou, protože jim to řekla média zaprodaní NElékaři. Teď začne být nemocných..jaká náhoda a bacha – nabodaní budou opět šířit “toxicitu ze spásných vakcín” do svého okolí a zaprodanci pracující pro média nyní definují pozitivní PCR testy jako infekci ko*kovidem. A falešná pLandemie se vrací, k tomu kyjevské divadlo

  No není to kráása pohledět, jak ty injekce na sraženiny natahuje a poté vstříkne do oběti..:
  https://i.postimg.cc/BQvtvTD3/02.jpg

 2. Slovom „osemsto tisíc jeden“ /800.001 – numerologická náhoda?/ dokumentov patentov a priemyselných vzorov ukoristili USA z Nemecka po roku 1945. Tisíce TON materiálov – aj o výrobe plyšových medvedíkov!

  Operáciu PAPERCLIP verejnosť pozná hlavne v kontexte s von Braunom a vesmírnym programom, ale amíci údajne premiestnili do USA milióny Nemcov – totiž nevedeli dať dohromady technické zázraky len zo súčastí a dokumentov – tie veci boli „nad americké Opice“! Čo je podstatné – udajne sa zbavili izoláciou a HLADOMOROM až 12 miliónov Nemcov – nie všetkých na vlastnom území. Kontext so súčasnosťou – okrem toho, že všetky „novoty prichádzajú z Ameriky, že“, – V.V.Pjakin v minulosti spomínal zámer GP na vyhladenie ľudstva aj preto, že získalo také vedomosti, ktoré už nedovoľuje udržiavať GP ľudstvo v nevedomosti, a preto treba zlikvidovať tú masu mozgov a kolektívneho vedomia! Podľa Piakina – GP – GMS už v roku 1775 rozhodli, že budú potláčať vynálezy a technologický vývoj na planéte. V roku 1776 vznikli Bavorskí illumináti, ktorí následne obsadili akademickú pôdu! Dnes sú z „vedcov“ podpindusníci GMS – viď ich kolaboráciu počas covidizmu!

  Čiže – USA Deep State sa podarilo ukradnúť celé vedomostné bohatstvo jedného európskeho bieleho národa. Relácia nehovorí o tom, koľko sa toho podarilo ukradnúť z Nemecka židosovietom! Ale nemeckí vedci boli kompletne vyťažení aj v gulagoch. A teraz celý kontext!

  Vždy som veril ľudstvu a jeho tvorivej invencii – schopnosti „vymyslieť aj boha“! A teda aj poraziť parazitický systém „elitných“ – dnes už degenerátov entít. A zdá sa, že na tomto nám „prihorieva“! Preto je hlavnou snahou týchto – aj trofických – oportunistov-predátorov – ovládnutie nášho kolektívneho vedomia – bez toho sú s umelou inteligenciou v prdeli! Hlavne PRETO potrebujú vyhladiť väčšinu ľudstva – čo idioti medzi nami samozrejme nikdy nepochopia! ???
  „Najschopnejšieho Gójima zabi – ostatných zotroč!“ – problém je – čo so schopným národom!

  18.7.2022 – Tapin – Radio
  2022-07-18 – Největší krádež německých patentů po 2. světové válce Američany 🚀 a stoleté dějiny elektromobilů 🚗
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-07-18-nejvetsi-kradez-nemeckych-patentu-po-2-svetove-valce-americany-%f0%9f%9a%80-a-stolete-dejiny-elektromobilu-%f0%9f%9a%97/

 3. Epsteina niesli živého?

  • Treba rozumieť jednej veci – že vraždu na jeho ostrove by vyšetrovali iní, ako by vyšetrovali vraždu v krimináli. Epstein pracoval ako kompromitujúca volavka pedofilných „osobností“ pre Mosad.

  • Hahahaha. .neniesli ho..isiel peso. .😂

 4. Redakcia – „Zničenie Georgijských poradných kameňov zrejme nebolo aktom vzdoru“ – NO TO BY EŠTE TAK CHÝBALO!!!

  Typická DAMAGE CONTROL /riadená kontrola škôd/ globalistov! Zobrať ľuďom nádej, nadšenie pre víťazstvo! Rozglejiť!

  „Pecka, já už myslel že snad jo“ – no sakra že jo ty vole!

  Podotázka – čo si myslíte, že sa stane so všetkými informáciami na „Uložto“ clouds – a kto ich vlastní? To je ako zbierať mačky do jedného vreca a potom ich utopiť v Dunaji! INFORMÁCIE SÚ V BEZPEČÍ, KEĎ SÚ ROZPTÝLENÉ – toto stáročia používajú globalisti – aby sme sa mimo zasvätených nedostali ku všetkému naraz – tak prečo zrazu „ľudia“ vymýšľajú úložiská – clouds?! ???

  Očakávam ďalší útok na typické symboly moci – prítomnosť GMS – na obelisky! ???
  https://imagesvc.meredithcorp.io/v3/mm/image?url=https:%2F%2Fstatic.onecms.io%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsites%2F28%2F2019%2F07%2Fwashington-monument-dc-WASHMON0719.jpg

  • https://www.merriam-webster.com › dictionary › damage control
   Damage control Definition & Meaning – Merriam-Webster
   11. 6. 2022noun Definition of damage control : measures taken to offset or minimize damage to reputation, credibility, or public image caused by a controversial act, remark, or revelation Examples of damage control in a Sentence

  • Treba vedieť, že Chazari – pred prijatím judaizmu – uctievali falický kult! Paradoxne – prijatie iného náboženstva malo zachrániť morálne sa rozkladajúcu Chazarskú ríšu – kaganát pred kultom sexu – obelisk je falický symbol – vztýčený penis!

   No – lenže judaizmus a satanizmus sú plné krvi, incestu a sexu a psychopatie, takže Chazari si vybrali Judaizmus ako najbližší ich násilníckej zvrhlej náture!

   Dnes – kde je postavený obelisk – vládne chazarský žid!
   /Usmevné je stretnúť sa na mohyle M.R.Štefánika so štyrmi obeliskami, symbolizujúcimi jeho vplyv na všetky svetové strany – no…/

   Vtip zo socíku – ožratá dojička sa prebrala pod kravkou – a prvé, čo uvidela, bolo jej mliekom naduté vemeno!
   „Súdruhovia! Nie všetci štyria naraz!“

 5. Tak – chválabohu – avízovaný – Súdny – apokalyptický – deň, ktorý mal byť dnes – 22.7.2022 sme – prežili. (viď článok Bádateľa zo dňa 15.7.2022).
  NS1 sa rozbieha, ekonomická katastrofa sa posúva..
  P.S. Gratulujme si, že sme ešte Tu a Teraz (teda – aspoň – niektorí z nás..)

 6. Bol to pamätník Lebiek a Hnátov, podpísali sa v ňom, a to tým, že ho otvorili March 22, 1980. March 22= je číslo 322 Lebiek a Hnátov! Je to súčet 7(3+2+2), a 1+98+0= číslo 9…Číslo 8 bolo v 8 jazykoch sveta na 8 stranách popísaných panelov! Stredný pilier bol v tvare T-tav, čo je svetový a unikátny symbol človeka! ( T-tav tvarované stély v Göbekli Tepe, Turecko; T-tav tvarovaná stéla 6 v Tortuguero,Mexiko o zostupe Bolon Yokte Ku na svet po 2012/13…T-tvarovaný pohrebný hodváb v Čínskom Ma-wang-dui; T-amulet v zelenej,nefritovej pohrebnej maske-ústach slnečného kráľa Pakala; T-3x krát obrátené na zásterách slobodomurárov; atď)…Na tom T-tav pilieri boli hore okolo kocky dalšie 4 zaniknuté antické jazyky, čo dávalo hermeticko kabalitické čísla 48 a 84( sú aj v Šaštínskej bazilike Sedembolestnej 4 latinských riadkoch s 8 slovami a 48 lat.písmenami, plus soškou Márie 84 cm vysokou..Vieme že 5.vek Slnka začal v 4 Ahau 8 Cumku 3113 pnl u Mayov)… Čísla 7,8 a Ennead( 9) ako 5+4 sú čisla vo všetkých náboženstvách obrov. významu, vrátane Biblie, a to 2xkrát, v spojení Sviatkov Stánkov( Žatva úrody)… Počas 911( 11.septembra) mali Lebky a Hnáty dosadeného súdmi USA, prez.Busha, aby kryl tieto útoky taktiež s číslami 7, 8 a (4+5)Ennead! Čísla, ktoré sú aj v USA Kalendári mrakodrapov, v Nár.Zemepisnom časopise USA z februára 1989, viď strany 140 až 185!
  Tento pamätník bol jasne spätý s Lebkami a Hnátami,číslom 322( Jarná rovnodennosť v Záp.hemisfére)! Na ich logu, Hnáty majú 4+5 zárezov=9, a na čelusti je 11 zubov, teda 9/11= 11.september! Tento pamätník bol apokalyptický a post-apokalyptický, pre budúcu civilizáciu!!!

  • Takto. Vychádzajúc z tvrdenia prof. Antony Suttona – rád Lebka a kosti 322 – má obvykle vo svete aktívnych cca 500 členov, čo pri počte štátov podľa OSN predstavuje cca 1-2 zmrdov v každej krajine. U nás tipujem Sulíka /Oxford/. Kto je ten druhý?

   Výbor 300 je nad Lebkou a kosti – treba si všimnúť, že to s počtom nepreháňajú – nevedeli by kontrolovať samých seba! No a tomuto treba odrezať hlavy! Alebo budeme čakať na dopravnú nehodu?

   • V Oxforde sú Ilumináti! A v Cambridge sú Lebky a Hnáty! V USA je to Harward pre Ilumínátov a Yale pre Lebky a Hnáty! A je ich ďaleko viac ako „500“! Sú v tisícoch!!!

 7. 2022-07-22 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-07-22-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Mater Dolorosa
   Consolare 4 riadky a 8 slov= čisla 4 a 8; 4= smrť a 8= život, vzkriesenie,nový cyklus
   Nos Peccatores 48 latinských písmen
   Iu Te Sperantes

   A v Supraporte vedľa je 84 cm vysoká soška Panny Márie…Takže náš 5.vek Slnka začal v 4 Ahau a 8 Cumku, roku 3113 pnl…( Varhany v Šašt.bazilike sú 3113.božím dielom( opus dei) firmy Varhany Krnov! 13×9=117, prvé dva riadky sú symbolom začiatku Anno Magnus, a posledné dva riadky ako 13.13. sú 13 Ahau 13 Kankin, teda Zimný slnovrat a koniec Anno Magnus.
   48= je zo smrti do života; a 84= je opak.. V súhvezdí znovuzrodenia= súhvezdie Labute( Cygnus) je celkovo 84 hviezd…Inak má Labuť 9 veľkých a jasných hviezd,ako 1+3+5…Sv.Peterská bazilika je 135 m×135 m x216 m dlhá…Každá biblia má 84 kníh aj s apokryfami a deuterokanonickými knihami, a číslo 84 je aj číslom Rozsudku sveta…Iba Koptická biblia má 81 kníh, lebo v Egypte narátali iba 81 hviezd v Labuti! A moslimský Korán má spolu 84 Iniciálnych kódov, a ich súčet cez Arabskú Abjad abecedu je 5,875, čo je rok 2025…Budova 2WTC má mať až 84 poschodí, no vytiahli len základy, a ja viem prečo!

   V Gudalupskej modernej bazilike Mexika je podobný kód v Trojkoci po španielsky: Imaculata Bendita Seas Madre de el Hijo de Dios y Madre Nuestra… Ako 9,745 písmen a dátum poslednej apokalypsi Ameriky, v 9,745 pnl, dátum na slávnom Poklope Pakala v pyramídovej hrobke slnečného( ahau) kráľa Mexika a Mayov, hrobka 84 stôp pod povrchom, so 135 schodami do hrobky! Vonkajších 69 schofov sú astronomický dátum cyklov Slnka: 9.13.19.19.9. …. Tento dátum je aj v iných pamiatkach Mexika!

 8. Jestli něco úžeři umí tak počít ano. A ten monument už nemá smysl když půl miliardy lidí na zemi není. Opíchanci mRNA jsou GMO organismy a další jsou sekundárně hrotovým proteinem změnění. Něco nechápete?

  • Bol to Apokalyptický aost-Apokalyptický pamätník s radami pre budúcu civilizáciu, do ktorej prežije asi 500 milión ludí… Končíme 13 000 ročný cyklus Precesie a Anno Magnus( polovičky, od Leva po Vodnára), a začínajú Klimatické zmeny na Zemi! Nie človekom zavinené!!!

 9. Miroslav Čižmár

  Tých desať rád vyzerá rozumne, ale podľa mňa sú určené štátom, a nie jednotlivcom. Vyzerá to ako poriadok založený na pravidlách, ktorý sa rozpadol.

 10. Alebo IM už boli nepotrebné, keďže ich obsah už satanisti hlásajú a zavádzajú všade bez akéhokoľvek strachu ! Tupé ovce nevzdorujú… a demonštrácie nikdy nič nevyriešili, len revolúcie !
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vsechny-nase-problemy-by-vyresilo-snizeni-populace-o-90-rika-velvyslankyne-osn/ !

 11. …ďakujem za článok aj zauj.informácie, tiež za vysielanie Slob.vysielača, ešte si to vypočujem….

 12. Prozatím si ponechám svůj vlastní rozum a mozek. Vidím to velice jednoduše. Banda grázlů se chce zmocnit planety a všichni ti, kteří v tom hledají tajemno jsou vedle. Pouze chtivost a moc stvořili tento druh člověka, který se nezastaví před ničím. Začněte vychovávat své generace v duchu lidské solidarity a slušnosti a máte po problémech. Většina slušných a osvícených ty grázly odstraní od moci a bude klid. Zkusme používat pouze svůj mozek a přestaňme blouznit s nějakými věštbami..

  • Ste vedle jak ta jedle, keby to tak bolo ako Vy tvrdíte, už to by urobili dávno a ako chcete vychovať generácie keď stačilo len málo a z ľudí sú bioroboti

   • Tak se nesnažte, nechte ty generace úplně zdegenerovat a alespoň přijde brzký konec, který je potom tudíž nevyhnutelný. Je zajímavé, že v socialismu se dařilo lidi vychovávat. Tím neříkám, že bylo vše ideální, ale lidé, neboli alespoň většina byli ještě lidmi. Nevím kolik je vám let, ale já si tu dobu pamatuji velice dobře. Byl jsem jen dělník, ale hodně jsem četl a vzdělával se. Víte, to je základ pro duševní vyzrálost generací. A na přemýšlejících lidech se dá stavět. Tady se právě v tomto prostředí formují občané s vyprázdněnými mozky, protože přesně takové potřebuje vládnoucí globalistická plutokracie ke svému vládnutí. Ale nechci nikomu brát iluze o této kapitalistické žumpě. Koneckonců spousta se na ní přiživila, ale také spousta přišla o svůj klidný život. Až skončí vám sen o zlatém teleti, krajinou cizí půjdete o žebrácké holi. Myslím, že mnoho lidí ji již brzy bude potřebovat, pokud ji ještě nemají. A to, že již dávno nemáme a nespravujeme si vlastní zem, to je již dávno dané.

 13. Citácia z článku :

  „… Mnohí Američania sú príliš poslušní, zbabelí, hlúpi a majú vymytý mozog, aby sa odhodlali na takýto odvážny krok….“

  Toto sa viac hodí na Slovensku populáciu. 😁

 14. A ďalšia konšpirácia sa stáva pravdou: https://www.topky.sk/cl/11/2351603/PRAVE-TERAZ-WHO-vyhlasila-sirenie-opicich-kiahni-za-stav-globalnej-zdravotnej-nudze !
  Som zvedaví, koľko ofcí zase nabehne na očkovanie… debilizmus vládne svetu skrz najväčších primitívnych kokotov a pičí, viď Slovensko !

 15. Európu čaká projekt Dominikánska repubika-Haiti. Neviem kto videl, kto nie. reportáž z lietadla územie DR a Haiti, ale vtedy som sa snažila dopátrať podstaty. Ak vás to zaujme, vysledujte. Tu ma napadol záber z Číny. Odstavili jeden pruh dialnice… a sušili na ňom obilie! Repkové polia ošetrovali chem. prostriedkom až vtedy, ak z polí odišli pojazdní včelári. Farmári v ČR sa dohodli s bylinkármi, že s kosbou lúk začnú až po odkvete dôležitých bylín a tráv. V SR vyrokoval dôchodca so staviteľmi diaľníc výpusť studničkovej vody do oddychovej zóny, atď. Nik sa s nikým nesporil. V konečnom dôsledku všetci pochopili. Som optimista a dovoťe mi vysloviť úprimné želanie, aby si ľudia vždy k sebe hľadali cestu a vedeli nájsť komromis aj s oportunistami.

Pridajte komentár

*