Globalisti sa zúfalo snažia potlačiť týchto 14 mocných nadčasových právd, ktoré vás oslobodia


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti sa zúfalo snažia potlačiť týchto 14 mocných nadčasových právd, ktoré vás oslobodia

(Mike Adams, Natural News) Existujú mocné nadčasové pravdy, ktoré, ak by sa široko prijali, zmenili by priebeh ľudských dejín a oslobodili ľudstvo z pazúrov démonických globalistov. Preto sa globalistické sily idú zblázniť vo svojom snažení potlačiť to, čo sa dozviete v tomto článku.

Všetky pravdy, ktoré nechcú, aby ste vedeli, sú označené ako „dezinformácie“, zatiaľ čo klamstvá a propaganda presadzované establišmentom sú označované prezývkou „fakty“.

Poďme si podrobne rozoberať týchto 14 mocných právd a odhaľme, prečo protiľudské sily tak zúfalo pracujú na tom, aby zabránili ľudskej rase spoznať tieto hlboké princípy, ktoré môžu znamenať rozdiel medzi tým, či budete zotročení alebo slobodní.

Takže tu je 14 nadčasových právd, ktoré dokážu poraziť démonických globalistov snažiacich sa vyhladiť ľudstvo:

1) Boh (vedomie, zdroj, stvoriteľ – bez ohľadu na názov) je skutočný. Existuje tvorivá, inteligentná sila, ktorá presahuje vesmír a ktorá dáva zmysel vášmu bytiu. Ak si neuvedomujete, že ste boli stvorení za určitým účelom, potom sa váš život zdá byť nezmyselný a budete odpojení od samotnej sily, ktorá vás priviedla k existencii.

2) Boh a matka príroda už zadarmo vytvorili všetky lieky, ktoré potrebujete – prírodný liek na každú chorobu už existuje, vrátane liekov na rakovinu. Tieto lieky sú uložené v prírodnom svete okolo nás, čakajúc len na to, aby boli zozbierané a nasadené v prospech ľudstva.

Celý účel zdravotníckeho systému (v USA je to FDA, CDC, AMA atď., u nás je to Ministerstvo zdravotníctva, ŠÚKL, ÚVZ, atď.) je pokúsiť sa urobiť vás slepými voči prírodnej medicíne, ktorá robí toxické lieky farmaceutických firiem zastaranými.

3) Technológie na neobmedzenú „bezplatnú“ energiu už existujú a boli ľudstvu odopreté, rovnako ako bol ľudstvu odoprený ivermektín, aby sa maximalizovali obete covidu (prípadne zápalov pľúc, chrípky, parazitov alebo iných patogénov, ktoré zabíjali).

Globalisti vedia, že ak je energia dostupná a hojná, ľudstvo sa nedá ľahko zotročiť. Preto pracujú na potlačení technológií voľnej energie a zároveň búrajú konvenčnú energetickú infraštruktúru, aby vytvorili nedostatok energie.

4) Nie sme prvou vyspelou civilizáciou na planéte Zem, ani v našej slnečnej sústave. Tiež nebudeme poslední. Niektoré predchádzajúce civilizácie pravdepodobne disponovali technológiami a duchovným chápaním, ktoré výrazne prevyšujú naše vlastné.

5) Súčasný režim pri moci je satanistický kult číreho zla, ktorý si udržiava svoju moc prostredníctvom propagandy, cenzúry a tlače peňazí, pričom dokonca obetováva deti a mnohí jeho predstavitelia sa živia ich krvou (adrenochrómom).

Rituálne obetovanie detí schvaľuje aj americká FDA, ktorá v skutočnosti najíma ľudí na odoberanie hláv a iných orgánov potrateným ľudským plodom, aby s nimi mohli následne vykonávať experimenty na vytváranie „humanizovaných myší“, okrem iných obludností.

6) Globalisti preštudovali neurológiu ľudskej rasy a teraz organizujú riadiace programy, ktoré unášajú neurológiu mozgu, aby dosiahli u ľudí poslušnosť. Je to globálny „hack“ ľudstva.

Jedna z používaných metód sa nazýva „sociálna poslušnost“ a spolieha sa na to, že prinúti veľké skupiny ľudí uveriť poburujúcim klamstvám. To spôsobuje, že mnohí ľudia idú radšej s davom, než aby uplatňovali svoje vlastné racionálne uvažovanie.

Napríklad, celý „trans kult“ sa pretláča pomocou techník sociálnej konformity / poslušnosti, ktoré sa snažia ľudí presvedčiť, že je v poriadku mrzačiť pohlavné orgány nevinných detí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

7) Moderné vakcíny sú navrhnuté tak, aby dosiahli globálnu depopuláciu a nič iné. Celý príbeh o vakcínach je krutá lož, ktorá ospravedlňuje pokračujúce vstrekovanie biologických zbraní do miliárd ľudí.

Presvedčiť ľudí, aby si dali do seba vpichnúť smrtiace biologícké zbrane, je pre globalistov jednoduchšie v porovnaní s kampaňou kinetického vyhladzovania (fyzického zabíjania), aká prebiehala počas holokaustu.

8) Nedostatok zdrojov (jedlo, energia, lieky) je navrhnutý tak, aby vás udržal v zotročení a neustálom stave strachu. Neexistuje žiadny dôvod na nedostatok zdrojov na planéte Zem, pretože jedlo, slnečné svetlo, voda, semená, teplo a ďalšie zdroje sú hojné a dokonca vytvorené prírodou zadarmo.

Len prostredníctvom premyslených kampaní na vytvorenie umelého nedostatku môžu globalisti presvedčiť ľudí, aby sa báli a boli poslušní.

9) Médiá neustále šíria nenávisť, pretože nenávisť je emócia s najnižšou vibráciou, ktorá odvádza pozornosť od vyšších myšlienok, ambícií a úspechov. Účelom médií je odviesť obyvateľstvo od mieru, harmónie a úspechu, vyvolať paniku, biedu a násilie, aby vlády mali opodstatnenie presadiť väčšiu kontrolu nad životmi občanov.

10) Potraviny sú zámerne trávené, aby sa váš mozog udržiaval v stave zmätku a duševnej choroby. To je dôvod, prečo sú potraviny pre ľudí „obohatené“ o toxické pesticídy, herbicídy, GMO (geneticky modifikované organizmy), hormonálne disruptory a ťažké kovy.

Žiadny živočíšny druh na planéte Zem nekŕmi svoje deti jedmi, ale ľudské inštitúcie do toho nútia masy, aby zabezpečili, že žiadne deti nebudú vychovávané bez toho, aby boli ich kognitívne schopnosti ohrozené toxickými látkami.

11) Čím viac CO2 je v atmosfére, tým viac plodín a potravín zadarmo rastie na celom svete. Plodiny a stromy milujú CO2. Teraformácia (program na umelú zmenu klímy) je útok na atmosféru s cieľom dosiahnuť globálny hladomor odstránením CO2 z atmosféry. Výsledkom má byť globálny hladomor a neúroda.

12) Peňažný menový systém je zmanipulovaný tak, aby sa zabezpečilo, že vám vaše peniaze budú vždy ukradnuté (a nikdy nedokážete finančne napredovať).

Známy autor Robert Kiyosaki hovorí, že akciový trh je finančnou verziou „chlebu a cirkusov“, aby ľudia navždy zostali uväznení v každodennom naháňaní sa za živobytím (tzv. potkanie preteky) a nikdy sa z toho nedostali von.

Budúcnosť má len zlato, striebro a kryptomeny, keďže každá nekrytá štátna mena skolabuje. Ak chcete, aby vám po páde oficiálnej meny ostal najaký majetok, majte ho vo vlastnej úschove. To znamená, že ho vlastníte a fyzicky máte pri sebe.

Za fyzickú držbu sa nepovažujú bankové vklady, penzijné fondy, podnikové akcie, atď. Tieto formy majetku budú vládami skonfiškované alebo nedostupné v zbankrotovaných bankách.

13) Mimozemšťania sú skutoční aj prenos technológií na ľudí je skutočný, ale vlády túžia po technológiách pre seba, aby mohli vytvárať zbrane a systémy kontroly namiesto toho, aby sa tieto technológie využívali na zabezpečenie hojnosti pre ľudstvo. Vo vesmíre nie sme sami.

14) Vaša myseľ je prenášačom vedomostí a vy ste odrazom Božej moci (TheContagiousMind.com). Sila vášho hlasu + zámer dokážu zmeniť vesmír. Vyslovte to a pomôžete to uviesť do reality.

Vaša myseľ a hlas môžu doslova „naprogramovať“ štruktúru vesmíru. Nikto z mainstreamovej kultúry vám však o tom nepovie, pretože establišment chce, aby ste si mysleli, že ste bezmocní.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak! Len dodám, že MY Slovania ICH vyvraždíme s absolútne tvorivou radosťou!

  Tento konflikt treba otvoriť a ukončiť!

  A stále zdôrazňujem – s radosťou!

  • Marek Košice

   Podľa mňa sa to ukončiť nedá, a jediný spôsob ako sa dostať von z toho „kolotoča“ menom „život na Zemi“, je stať sa osvieteným… Zober si koľko dobrotivých ľudí odkrývalo pravdu (rôzni vedci, či už muži, ženy), a boli za to zabití…. Ochrannú ruku nad nimi nedržal ani „pán Božko“ (tento fakt kresťania ako slepé ovce odignorujú)… Pokiaľ sa nám nepodarí prehovoriť/preprogramovať armády sveta na to, aby držali s nami, tak……..môžeme snívať aj naďalej….

   • Nemáte pravdu. Návod, ako sa to dá spraviť nájdete v nedávno vydanom dokumentárnom filme „The lost century and how to reclaim it“ (Stratené storočie a ako ho získať späť). Ak sa vám to nechce pozerať celé alebo ak neviete anglicky (nevieme, či to bolo už otitulkované), tak tu je spoiler…

    Problém napríklad v článku spomínanej voľnej energie je, že takmer všetci vynálezcovia týchto zariadení robili tie isté chyby (jednu alebo viacero naraz):

    – chceli si to patentovať (patenty im zhabali)
    – chceli na tom zarobiť a stať sa ďalším miliardárom (prototypy im zhabali a ich zabili)
    – mali syndróm šialeného vynálezcu, ktorý nikomu nechcel prezradiť princíp vynálezu, všetko neuvádzali dokonca ani do patentu (tiež ich zabili a svoj vynález si vzali so sebou do hrobu)

    Takže stovky týchto vynálezov skončili zhabané, zamknuté v trezoroch a ich vynálezcovia zavraždení.

    Pointa: Jediný spôsob, ako preraziť túto blokádu systému, je takýto vynález čo najskôr dať do domény „open source“ (verejne prístupná), rýchlo ho zverejniť a rozšíriť do celého sveta (blockchain čo sa nedá zablokovať, weby, emaily, e-knihy, atď.), aby sa už džin nedal dať späť do fľaše. Už sú ľudia, ktorí na tom pracujú. Tak snáď sa im to podarí. A tiež snáď ich nezavraždia, ale už je to pomerne veľké hnutie, bolo by to ťažké.

    Čo by to znamenalo, keby to vyšlo? Takú maličkosť – zrútenie celého súčasného globálneho systému, decentralizácia ekonomická aj politická, odstránenie všetkého znečistenia, odstránenie hladu vo svete, cestovanie ľudí ku hviezdam, atď, atď. V podstate nástup zlatého veku bez parazitov (globalistov) a vykorisťovania.

    Samozrejme súčasná ekonomická a politická moc vo svete to nechce, lebo by stratili všetku moc a všetko bohatstvo založené na koncentrácii vlastníctva prírodných zdrojov a kapitálu (ropa, plyn, elektrina, nerastné suroviny, zbrojárstvo, doprava, farmácia, atď). Svet by bola jedna veľká dedina, decentralizovaná, no zároveň prepojená a každá jej časť sebestačná.

    Odporúčame si pozrieť ten film, fakt dobrý. Ponúkajú ho platené platformy ako Amazon, iTunes, Google a iné, ale nájdete ho nahratý aj zdarma napríklad na platforme Bitchute.com

    • Áno – je to princíp spolupráce delfínov! Patentovanie a oceňovanie vymysleli židáci!

    • „– chceli si to patentovať (patenty im zhabali)
     – chceli na tom zarobiť a stať sa ďalším miliardárom (prototypy im zhabali a ich zabili)
     – mali syndróm šialeného vynálezcu, ktorý nikomu nechcel prezradiť princíp vynálezu, všetko neuvádzali dokonca ani do patentu (tiež ich zabili a svoj vynález si vzali so sebou do hrobu)“
     To je to, o čom hovorí Pjakin – že Globálny mocenský systém bude kontrolovať invenciu ľudstva! Idioti si zamieňajú „pokrok“ = modernizáciu ich vlastných sledovacích zariadení – mobilných telefónov – s „pokrokom“ spoločnosti – ktorá stále zostáva otrokárska a parazitická!

    • Toho pána Greera evidujem už dlho. Dokument je sofistikovaný a presne pripravený. Majú to načasované…na tom chlapíkovi, mi už pred 15 rokmi niečo nesedelo a len sa to potvrdzuje. Budete veľmi prekvapení, keď zistíte, kto aj za ním stojí….

     …už len to, aké platformy ho ponúkajú, by malo zvýšiť obozretnosť !!!

     Na hodnotné myšlienky prilepia ďalších „pripravených“, scenár sa opakuje

     Lidé bděte !!!!

     Zaujímavá otázka položená tým mladým chalanom na konci. Je táto spoločnosť, svet na to pripravený ? Ale odpoveď môže byť aj trocha iná…

     Dajte ľuďom zadarmo hneď energie, vodu, plyn. Hneď sa všetci zázrakom zmenia, hneď sa budú všetci usmievať, pracovať jeden pre druhého, moslimovia, žena bude mať pre nich hodnotu, parazitom sa 100 rokov nechce robiť a zmenia sa…, prestane sa plytvať jedlom, chlebom, x príkladov sa dá ešte uviesť (alkoholici, feťáci, pedofili, adenochromisti, obchod s orgánmi….)

     99% obyvateľstva by muselo byť vymazanej zo zemegule v súčasnom nastavení levelu matrixu (čo možno aj bude !!!) a aj to bude ešte otázne či sa to pohne do prvotno pospolnej (ako už mnohokrát), alebo inam…

     Info do skladačky ten dokument.

     • s tým plýtváním jídla bych to tak růžově neviděl….nyní se jídlo kupuje a co se ho zbytečně vyhází! Lidi budou muset změnit smýšlení, myšlení, postoje,…
      dej někomu něco zadarmo a zjistíš, že jen málokdo si toho bude skutečně považovat….

      Lidi potřebují mít určité jistoty, ale pro každého jsou to jiné jistoty…nyní jedna z primárních jistot jsou peníze, protože bez nich skončí na ulici jako bezdomovci nebo sebevraždou. Na druhé straně dej lidem bydlení, jídlo, energie zadarmo a řekni, že se ruší platby za energie, bydlení jídlo anebo že se ruší finanční szstém – jak asi budou lidi reagovat na situaci, že již peníze nepotřebují ke svému životu!? Že nastává změna životních priorit?!

  • Marek Košice

   JEBAŤ NA TO………….Máme na výber : Buď umrieme (o rok, dva, päť, desať, dvadsať, päťdesiat, sedemdesiat rokov) po tom, ako prežijeme život plný hnevu a smútku, alebo sa odosobníme od toho čo sa deje (bez vyvraždenia elít a zmanipulovanej armády + zmanipulovaných ozbrojených zložiek ako takých to proste nepôjde) a „pôjdeme si svoje“………BUDEME PREDSTIERAŤ SAMI PRED SEBOU ŽE SME SLEPÍ………a aj napriek tomu svinstvu vo svete si začneme hrať divadlo, že je všetko fajn……. Pretože chceme žiť život v utrpení, alebo v spokojnosti? Nemôžeme dovoliť sviniam, aby nám znemožnili radovať sa…………….A RADOVAŤ SA ZAČNEME HNEĎ, AKO SA ZAČNEME NA ĽUDÍ USMIEVAŤ, ZDRAVIŤ SA IM ÚPRIMNE A S ÚSMEVOM, DÁVAŤ ÚPRIMNÉ KOMPLIMENTY……….. Mám dojem, ŽE TO JE TO POSLEDNÉ, ČO NÁM OSTÁVA………Za to nás nikto strieľať ani väzniť nebude………. Robme to dovtedy, dokedy to pôjde….Dokedy nebudeme ležať na smrteľnej posteli, alebo dokedy nebudeme trčať vo väzení či v koncentráku…….. PRETOŽE V SKUTOČNOSTI NÁM NIČ INÉ NEOSTÁVA……………………!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Marek Košice

    „Hrať pred sebou divadlo že všetko je fajn“ NEZNAMENÁ, že budeme voliť svine (nemali by sme voliť nikoho, všetci sú prezlečené svine), ani to, že si necháme pichať vakcíny, či to, že budeme jesť odpad, ktorý nám bude odporúčať vláda a zmanipulovaní vedci………….Znamená to IGNOROVANIE toho, že to čo sa deje vo svete, je bolestivé. Proste NEMôŽEME podľahnúť nízkym vibráciám. Ak podľahneme, zvyšok nášho života bude stáť za totálne hovno. A KEĎ NÁS ŽIVOT BUDE STÁŤ ZA TOTÁLNE HOVNO (A TO BUDE, ak budeme každý deň pociťovať smútok a hnev), tak budeme „v deň D“ umierať plní strachu a hnevu z toho, že sme si život na Zemi neužili. Toto nemôžeme dopustiť………

    • V septembri na SK nás čakajú „voľby“ – v preklade – odovzadie našej slobonej vôle a rozhodovania do rúk iných, ktorí vedia , že svoje sľuby nikdy nesplnia, a nás použijú na základe nášho súhlasu k preneseniu deštruktívnych karmických zákonitostí od seba k nám , svojimi sebeckým a zvráteným temným cieľmi.
     Preto ísť voliť znamená VZDAŤ sa svojej slobodnej vôle a dať svoj súhlas s tým čo zvolení v NAŠOM mene spravia. NEÍSŤ voliť je z duchovného hľadiska úplne to isté – tiež sme im svojou nečinnosťou odovzadli svoj súhlas a slobodnú vôšu, lebo sme neprejavili nič proti zlu a nepostavili sme sa proti – teda v zmysle vyšších zákonov sa to považuje za SÚHLAS .
     Práve tento princíp temnota a jej zástupcovia využívajú pri voľbách – VŽDY sa jedná o odvzadanie súhlasu – (ak by voľby mohli niečo zmeniť , už by ich dávno zakázali)
     AKO z TOHO VON ?
     Z duchovného hľadiska sa DÁ NEodovzadať súhlas , postaviť sa proti temnu, vyjadriť a zabrániť použitiu mojej energie SÚHLASU a tým aj naviazaniu deštruktívnej karmy z ich činov ku mne nasledovným spôsobom :
     Zúčastniť sa volieb, ALE do obálky nedať ŽIADEN volebný lístok, ale svoje vyjadrenie napríklad:
     volebný lístok č. 555

     „Beriem si späť svoju slobodnú vôľu. Nikto mojím menom nemá právo čokoľvek konať!
     Iba ja, živý človek, mám právo konať svojím menom vo svetoch hmotných či nehmotných.
     Odmietam niesť zodpovednosť a následky konania iných bytostí, ktorým som v niektorom zo svojich životov vedome alebo nevedome, či len mlčaním, dovolil, aby v mojom mene konali a odoberám im môj súhlas.
     V súlade s Konmi Stavby Sveta, nech ony samy jedia ovocie svojich činov.

     Tak sa staň.“

     Uvedeným spôsobom a ČINOM dávam na vedonie celému stvoreniu, že nesúhlasím, nedávam povolenie a osolobodzujem sa z akejkoľvek karmy spôsobenej zvolenými, ktorá by na mňa dopadla (ne)vykonaním rituálu volieb.
     Toto je návod hlavne pre tých, čo nechcú ísť voliť, lebo si myslia, že to nemá zmysel, alebo že si nemajú z čoho vybrať !!!!!!!!!!!!
     CHOĎTE A ZOBERTE SI SVOJU SLOBONÚ VôĽU SPÄŤ !!!!!

     • Tých zvolených nikdo netrestá – to je ten problém!
      Zásadný problém je – že „SATO vyrieši“ – absolútna väčšina pristupuje k štátu ako ku službám! A preto fungujú politici ako služba oligarchii! Žijeme v nájomnom štáte! Ale ten si vyrábame sami!

     • odpoveď pre Maroš :
      Tých zvolených nič netrestá preto, že zodpovednosť (karma) za ich následné činy sa rozdrobila a rozložila na tisíce ich (ne)voličov (ktorí o tom nemajú ani šajnu), ktorí im odovzdali svoj súhlas rituálom volebnej (ne)účasti s ich činmi a tým prevzali a „rozdrobili“ ich ťažkú karmu na tisíce drobných kúskov, ktorá by ich pri dopade len na nich bez spoluúčastníkov rozdrvila. To je vlastne princíp a cieľ rituálu volieb.

     • Ja robím už dosť dlho to isté – odovzdávam NEPLATNÝ hlas. Treba si DOBRE NAŠTUDOVAŤ čo je neplatný hlas, lebo tie kurvy aj preškrtnutý volebný lístok počítajú ako platný hlas! Majú zaň totiž peniaze z rozpočtu. Dajte do obálky kus novín alebo lístok s textom SERIEM NA VÁS.
      To bude neplatný hlas.
      Nijako inak sa nedá vyjebať s “kasínom” v ktorom platia zákerné pravidlá.
      Akonáhle začnete hrať, prehráte.

 2. Marek Košice

  Chcete si vyplepšiť zdravie aj na úrovni vyplavovania hormónov šťastia, atď, ktoré pomáhajú liečiť orgány, dušu, atď? …….. ZAČNITE SA SMIAŤ KAŽDÝ DEŇ NIEKOĽKO DESIATOK MINÚT………
  Ja tak robím už asi tri týždne. Smejem sa 2-3x po 10 minút…..
  Ľahnem si na postel, nohy na zem (alebo päty k zadku – čiže na posteľ), ležím na chrbte, ruky za hlavu, a začnem si navodzovať smiech… Čím ďalej, tým to ide jednoduchšie. POLOHA V ĽAHU JE ŽIADUCA, pretože (ako som zistil), vtedy to natriasanie sa bránice a brucha počas smiechu je touto polohou podporované. V stoji si neviem začať navodzovať smiech (pokiaľ ma niečo reálne nerozosmeje), ale v leže na chrbte ÁNO…… Takto môžete preprogramovať svoje bunky a frekvenciu svojho tela k uzdravovaniu sa. Je to beh na dlhú trať, ale JE TO ZADARMO, A NIKTO VÁM TO NEMôŽE VZIAŤ….. Popri tom sa usmievajte čo najviac hodín denne, bezdôvodne…. A časom zistíte, že to usmievanie sa a smiech pôjde „ako po masle“, a toto je ten NAJLEPŠÍ „výživový doplnok“, aký si môžete zabezpečiť. A to bez toho, že by ho niekedy prestali predávať, alebo žeby ste naň nemali peniaze.

  ÁNO, ŽIJEME V PEKLE, V SKURVENOM BEZPRÁVE, KDE NIE JE SPRAVODLIVOSŤ, A VO SVETE, KTORÝ STVORILA BEZCITNÁ „UMELÁ INTELIGENCIA“……………Ale dá sa s tým VYJEBAŤ, ASPOŇ v zmysle určitej záchrany SAMÉHO SEBA….a to tým usmievaním sa a SMIECHOM „bez príčiny“, ktorý si navodíte sami……..Toto je BIELA MÁGIA NASMEROVANÁ NA SEBA SAMÉHO……..

  Inak príznakom toho, že asi všetci tu (čiže nie len „tí ostatní“) sme duševne chorí je to, že sa neusmievame na „cudzích“ ľudí, nedávame im úprimné komplimenty, atď…… TÁTO „UMELÁ INTELIGENCIA“ ktorá nás stvorila je na jednej strane BEZCITNÁ, ale má svoje PRAVIDLÁ, a UMOŽŇUJE konať dobro aj formou takou, ktorá nestojí energeticky a finančne ŽIADNU námahu. Ako sa také dobro dá konať? ÚSMEVOM, POZDRAVOM, DANÍM KOMPLIMENTU, POROZPRÁVANÍM SA………………..S NEZNÁMYM ČLOVEKOM (ideálne asi muž so ženou/žena s mužom, ale nie je to podmienka), alebo so susedom/susedou, s ktorým/s ktorou sme sa v podstate nikdy nerozprávali.

  POZITÍVNYMI SLOVAMI A ÚSMEVOM (o to viac, keď to použijeme spolu) SA DÁ ČAROVAŤ, a teda vykonávať BIELA MÁGIA.

  Na jednej strane áno – chceli by sme vystrieľať všetky tie svine, ktoré ničia tento svet………….a nikto PRI ZMYSLOCH by nám to nemal zazlievať……….Ale na strane druhej………keby sme to spravili, tak by to proste nestačilo…….. Bez úsmevov na seba navzájom, bez pozdravov, bez komplimentov, atď, budeme na ulici stále vyzerať AKO ZOMBIE či už my sami, alebo ľudia, ktorých vídame denno denne, kdekoľvek ideme. Je to otrasný pohľad…………PRETOŽE SME DUŠEVNE CHORÍ……………..a pokiaľ to nezmeníme touto formou (začať sa usmievať na seba, na ľudí, dávať komplimenty, pekne sa pozdraviť, atď), TAK DOVTEDY BUDEME ŽIŤ V PEKLE NA ZEMI.

  • A preto ma chytili cajti a nafúkal som, pretože pre mňa bolo dôležité si pokecať s kamarátmi – nie to pivo. My musíme bojovať proti tejto dystopii a nežiť v strachu – aj za cenu tých pokút!

  • rozbitá váza

   Dnes usmievať sa na cudzích ľudí môže byť veľmi nebezpečné. Ani v rodine, či medzi známymi nám to nemusí len tak prejsť.
   Bezpečné to je len medzi malými deťmi, alebo osamote vo svojom súkromí.

   • Galaxia andromeda

    Bezpečne to je medzi detmi starcami a blaznami presne tieto osoby maju povolene hovorit pravdu .Aha cisaaaar je nahyyyyy.

 3. Zmena pride, je na ceste. Ak jej chceme pomoct, musime zmenit najskor seba. Prestat nenavidiet, prestat mat zle myslienky, zacat milovat jeden druheho, a hlavne zacat milovat boha. Nie len vedome ale vnutorne. Uvidite, ze sa zacnu menit aj ludia okolo vas. A cim viac ludi bude takto nastavenych, tym tazsie bude samozvanym elitam presadzovat svoje zvratene agendy. Svet sa zmeni k lepsiemu.

  • Israismael

   Ja by som to pán PALO rad preložil do reči dnešných ľudí( telesných schránok bez ducha), lebo oni ti dnešní akoze vyspelí,rozumoví ľudia si to zoberú priliz osobne to milovanie ..
   MILOVAŤ jeden druhého znaci = necinit jeden druhému ZLE, NEOHOVARAT , NEZAVIDIET ,nerobiť si PRIEKY , POMÁHAŤ si vzájomne ..Proste necinit BEZPRÁVIE ..Žiť vedľa seba v radosti ,bez podozrievania jeden druhého ,lebo takto žiť znamená v praxi a v živote jedno, a to že budeme IGNOROVAŤ temno,nebudeme ho akumulovat na seba a vedľa seba do okolia …To temno ,ktoré sme si ako ľudia NAAKUMULOVALI po celom tomto špinavom svete a dali sme takto temnu VEDÚCU silu viesť nás ako ľudstvo cez lumpov ,spinavcov , zvratenych politikov a ich vlády ,organizácie ,aby nás teraz ovládali ..

   MILOVAT BOHA= neznamená nič iné len plniť zákony vesmíru a zákony prírody ,žiť nie podľa vôle prasivcov sveta ,ale podľa toho ako to chce ,,MAJITEL“ tejto Zeme ..To značí opäť necinit BEZPRÁVIE ,pretože iba čistým ĽUDSKÝM CHCENÍM môžeme činiť dobro,ktore bude Bohu milé a vtedy sa stane človek človekom aký bol naozaj stvorený !
   Vývoj človeka ,jeho ľudského ducha bol vždy nasmerovaný tak aby sa mohol vyvíjať k absolútnemu (seba)uvedomiu a k sláve Božej ..Žiaľ on sa dnes a už dlhé roky dozadu vyvíja k vedomiu a k sláve Lucifera ..Toto treba zmeniť ak je ešte čas..Obávam sa ale,že už je ho malo pre tak veľkú zmenu! Že ta zmena ,ktorá mala prísť už dávno k ľuďom síce príde ,ale už len cez najtvrdšie prebudenie!….. a to bude bolieť !!!

  • Galaxia andromeda

   Nepride bohuzial 40 percent populacie je na psychofaemakach na chemii lexauron tramal a tak dalej. Politici manazeri a oligarchovia su permanentne zdrogovany z cocainu. V ludskych telach su jedy. Jedy ktore zabijaju dušu. Tak ako sa nedovravite so svorkou vlkou či medvedom nedovravite sa ani z nezduchymi dvojnohymi opicami homo debilicus mobilus. Ich tela su otravene och mysle takisto.

 4. Israismael

  Mimo tému :
  USA bol kdysi mocný stát , teraz už nie. https://youtu.be/F0MWxbN89Aw

  Je to smutné ako vyzerajú mesta v Amerike ale toto vážne nemôže byť vzorom života pre nás na Slovensku ..takto dopadnúť nechceme ako ľudia v Amerike ,kde sú tisíce a tisíce bezdomovcov ,alkacov ,fetakov ,ozvracane mestské štvrte ..A to už máte aj na západe ,napr Paríž ..Toto je tá americká a západná demokracia !!
  Mnoho ľudí sa vysmieva životu u nás ale u nás je ešte zatiaľ Raj oproti USA , pokiaľ k nám nepríde americká kultúra ..alebo napríklad nadávaju mnohí na život v Rusku v Moskve..Ale či tam v Moskve vidieť to čo vidieť v tých ozvracanych ogrcanych mestách v USA ?????

  • Strašný pohlad ((

   • Musíme sa vrátiť k tej základnej eugenike ktorú v sebe máme – odmietnuť židovstvo a jeho chtonizmus – orientáciu na hmotu, a začať nielen duchovne žiť, ale aj duchovne premýšľať. Teraz inak – kvôli pricviknutej mieche som nekosil, lebo by ma kosačka úplne rozjebala – akože nervy kvôli susedom – ale toľko životnej energie na záhrade som ešte nemal! Áno – záhrada plná buriny – ale záhrada plná života! Treba začať vnímať tie kódy!
    Už len medveď mi chýba ku šťasťiu. To bol pokus o vtip. Ale tohto roku nemám žiadneho zavíjača amerického – niečo z tej buriny ho zožralo!

    • Ty máš pricviknutú miechu, to sa ti ako mohlo stať však to musíš mať obrovské bolesti priamo katastrofálne °°°°

    • Maroš. Na pritlačený nerv medzistavcovou platničkou vychádzajúci z miechy je dobrá masáža chiropraktika. Ale len taký človek, čo do dobre vie. A !!! podľa mojej skúsenosti, najlepšie je ležať na mäkkom madraci a chrbet si chrániť, aby si neprechladol. Chrbet musí byť v teple, aby sa teplom svalstvo uvoľnilo.
     Viem to podľa mojej skúsenosti. Ja chodil do Piešťan aj na ozónovú terapiu, vybral som ich 16.

     • Problém je, že všetko okolo chrbtice sa ti hojí až keď spíš. Ležať možeš koľko chceš! Lenže s týmto je spojená aj úzkozť – nepokoj, nespavosť!! Oficiálne lieky – závisosť až epilepsia. To nesmieš zobrať do huby. Ľudové – nejaké to vínko a snažiť sa zaspať. Už to odchádza. Mal som zlomené stavce – nevedel som, nebolo to liečené, výrastky tlačia na miechu – to je celé. Veď si spomente – Boris Kollár po autohavárii mal hlavu v korzete rok. Lenže ja som nevedel, že mám zlomený krk. A zrástlo sa to na divoko.

      Mám si zmeniť nick na hlavolam – alebo krkolam?

     • Ak by ti to pomohlo tak si zmeň trebarz aj na hlava krkom lám °°°°°

 5. Některé z těchto “nadčasových pravd” je opět potvrzují slova Bible o člověku -je to namyšlené a tedy i ubohé stvoření, které nikdy Bohu nedokázalo, že muže žít dobrý život bez Něj. Tím myslím společnost. Pobavme se trochu nad prostoduchostí člověka:

  Mluvíme o Bohu jako o energii, i když nevíme, co energie je. My tedy sice nevíme, co je to energie ale naprosto jistě víme, že je to Bůh.

  Mluvíme o tom, jak si lidé už konečné musí vládnout “sami” (?), ale kam až v historii dohlédneme, vidíme jen zotročení mas a žití na úkor někoho jiného. To dokazují i některé body tohoto článku. Na rozdíl od romantických představ o “vládnutí lidu”, vládnout si “sami” (?) historie jen potvrzuje, jak snadné je masy ovládat. Tím padá teorie, že dříve byli lidé hloupí ale dnes máme poznání. I poslední vývoj ve světě jen opět jen důkazem poměrně snadné ovladatelnosti mas.

  Mluvíme o tom, jak nejsme první civilizací na planetě ale nemáme žádné důkazy kromě spekulací, stejně jako v případě evoluce, na níž stojí celý školský system, který míchá fakta s teoriemi a prodává to vše jako poznání! Jediná evoluce, které budeme svědky i účastníky, bude ta umělá, řízená člověkem typu Harari a dalšími kumpány.

  Mimozemšťané zcela jistě přiletí, i když neexistuji. A masy budou provolávat “konečně mír a bezpečí” neboť tito mimozemšťané světu toto nabídnou a politici překvapivě nebudou proti.

  Sila vášho hlasu + zámer dokážu zmeniť vesmír – ??? My nedokazeme změnit ani naše okolí.

  • Sila ľudských myšlienok a chcenia stále mení vesmír ale len to v ňom čo je človeku Zhora dovolené – a to úplne stačí na to aby ho to čo v ňom mení buď duchovne podzvihlo alebo navždy zničilo.
   Na chod vesmíru – na jeho funkcie riadené Božou vôľou nemá človek žiadny dosah.
   Božia vôľa sa prejavuje a funguje aj obdobiach kedy hmotný vesmír neexistuje pretože hmotný a jemnohmotný/zahrobný vesmír nie sú celým objemom diela Stvoriteľa a cyklicky vznikajú a zanikajú narozdiel od stvorených večných/nehmotných – duchovných svetov, ktoré sú dokonalé a nepodliehajú rozkladu ako svety hmotné (vesmír). Boh – Stvoriteľ je jediný nezávislý – je Zdrojom života – On sám je Život a existuje mimo celého Stvorenia a nič z celého Stvorenia neobsahuje nič z Jeho Svätého Ducha („svätosť“ vyjadruje podstatu a nie vlastnosť). Stvorenie – svety hmotné aj nehmotné – všetky (a všetko v nich) vznikli len z vyžarovania Ducha Boha – Stvoriteľa a nie z Jeho podstaty. Treba to poznať – treba sa po tom „píďit“ než my ľudia budeme chcieť riešiť čokoľvek na Zemi pretože z neznalosti Božej vôle – prírodných zákonov/vesmírnych zákonov budeme vytvárať zákony pozemské – písané aj nepísané, ktoré nás môžu dostať do rozporu s tými Božími. Potom problémy človeka/ľudstva nikdy nevyriešime v súlade z Božím Zámerom a budeme pod vplyvom Božích zákonov „trestaní“- naprávaní …a budeme to stále mylne brať ako vplyv temných elít a temných – zlých ľudí.
   Veď čo k nám na Zem prichádza je len naše vlastné chcenie, ktoré sa po preputovaní určitými hmotnými i jemnohmotnými úrovňami posilnené k nám vracia.
   A to čo sme vyslali vedome či nevedome – to ovplyvňuje a mení vesmír – a on nám pod riadením Božích zákonov vracia presne to čo sme vyslali. Čo zasejeme – to i zožneme.

 6. Podle britských vědců je nejpravděpodobnější příští pandemií ptačí chřipka. Otázka je, zda už mají něco připraveno jako před časem Fauci nebo jde skutečně jen o tušení…

  Vědci ze Spojeného království proto začali vyvíjet vakcíny, které mají sloužit jako pojistka proti nové pandemii. Program je však přísně tajný, což přináší vzpomínky na „laboratorní pandemii“ z Wu-chanu.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/nemoc-x-britsti-vedci-zacinaji-vyvijet-vakciny-proti-nove-pandemii/

 7. Nepoznám lepší “liek” na otvorené rany ako skorocel kopijovitý. Je to zázračná bylina. Zastaví krvácanie, rana nehnisá, rýchlo sa zahojí a takmer bez viditeľných stôp. Neviem o žiadnych vedľajších účinkoch. Na každé škrabnutie, porezanie, odreninu si prikladám skorocel. Snáď nezakážu aby rástol 🙂

  • Dosvedcujem. Práve tento týždeň som ho musela asi 3x použiť, a takmer z hodiny na hodinu- možno aj menej, veľká úľava

 8. Tak a máme tu ďalšiu obeť očkovania zo skupiny celebrít, čo samozrejme mainstream nenapíše, ale príčina – diagnóza jeho úmertí je jedným z hl. vedl. účinkov, ktoré uviedol samotný Pfizer ! Ono sa to len rozbieha, ale očkovanci nie a nie to pochopiť, aby stihli niečo urobiť so svojim organizmom a zmierniť následky, či si predĺžiť život o koľko je to len možné život !
  https://www.topky.sk/cl/100314/2572033/Sandra-Bullock-prisla-o-muza—57—FOTO-so-srdcervucim-ODKAZOM—Starala-a-o-neho-do-poslednej-chvile-

 9. A ešte klimatický poplach s falošnými veternými elektrárňami, pre ktoré likvidujú lesy, a ktorých výroba a údržba ničí reálne prírodu !
  https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/problemy-siemens-energy-mozu-ohrozit-buduci-rast-veternych-elektrarni

 10. Pokolra veluk

  „Vo vesmíre nie sme sami.“

  Problémom je, že nás nechcú ani mnohé mimozemské rasy. Táto planéta je v karanténe. Áno, globalisti sú zlí, ale aj oni majú svojich pánov, či pána, satana. Kozmos a galaxia je plná života, len sa to pred nami tají. Podobne ako existencia antigravitačných technológii či tajného „nacistického“ vesmírneho programu. Takto nejak vyzerá v galaxii, teda čo o tom viem ja. Spoľahlivých info je málo.

  Čo je na Marse a ako je to vlastne s rasami v galaxii?
  https://pokolraveluk.info/2023/07/09/co-je-na-marse-a-ako-je-to-vlastne-s-rasami-v-galaxii/

  Sumerský kráľovký zoznam je výborným a spoľahlivým zdrojom, ktorý vás riadne „prefacká“, čo sa týka vášho vnímania histórie, ako ste sa to učili na škole.
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Sumersk%C3%BD_kr%C3%A1%C4%BEovsk%C3%BD_zoznam
  Podľa neho prví “panovníci” na území Sumeru a Babylonu žili a panovali niekolko desattisíc rokov, boli to “nesmrtelní bohovia” (mimozemštania), a ukazuje, že celé sa to začalo zhruba pred 100 000 rokmi (t.j. dávno pred vznikom súčasnej ludskej civilizácie), a áno, naša civillizácia NIE je prvou vyspelou ale pravdepodobne „x-tou“. Atlantis a Lemúria boli skutočné.

  Alebo šokujúci dokumentárny film „Odvrátená strana mesiaca“, kde samotný Henry Kissinger a Donald Rumsfeld priznávajú, že zábery „pristátia na Mesiaci“ boli vyrobené Stanley Kubrickom vo filmovom štúdiu MGM Productions pri Londýne: https://youtu.be/XHKJn6Je3wg Kvoli karanténe ani na Mesiac nesmieme. Úplne najvačším a najdrahším „filmovým štúdiom“ vo svete je NASA.

  • Zase pleties jedno cez deviate… Uz si ako Americania, ked sa im uz vsetko rozpadava a nevedia cim odputat pozornost od upadnu, tak zrazu vytahuju mimozemstanov. 🤭

   • Pokolra veluk

    Upadol si ty do ignorantstva

   • Olga – zabudni na mimozemšťanov – rieš ich až ich zažiješ! Náš problém spočíva v recyklácii nájomných politikov! Doslova recyklácia odpadu! V tomto nás udržiava aj tá sku.vená infovojna.bz, ktorá tu 10 rokov nespomenie nič o Globálnom mocenskom systéme a jeho židovskej periférii moci! A stále riešia nejakú prijebanú Remišovú, alebo lesbu Tódovú – ako keby to boli subjekty riadenia! Lenže to sú objekty riadenia vy debili!

    Vy debili riadení debilmi!

    • Pokolra veluk

     Na mojej webstránke už v 2021 som upozorňoval na Rusov (národ Antichrista), na základe proroctiev, vid. napr. snapshot článku z 25.sept. 2021, ešte pred rusko-ukrajinskou vojnou: http://web.archive.org/web/20210925063831/https://pokolraveluk.info/2020/05/06/zavrsi-sa-bozie-tajomstvo-3-cast/

     Dlhšiu dobu vás upozorňujem na blížiacu sa apokalypsu (napr. cez Werdenbergovo proroctvo). S 99 percentnou istotou možem vyhlásiť, že je len otázkou času, že Rusi napadnú aj Európu. To vyvolá apokalypsu.

     Veci treba adresovať na „vyššej úrovni“ iluminátov(luciferiánskej moci), mimozemšťanov(bohov a anjelov) a náboženstva vo všeobecnosti, aby ste získali kompletný obraz.

     Moja stránka má zámerne náboženský podtón, aby vás urobila úprimnými (a nie teatrálnymi) veriacimi v Krista. To je mojim jedniným cielom. Ćas sa totiž blíži.

     Infovojna je produktom židomurárov.

     • ono to bude dost zajímavé:

      Výbušné plány v šuplíku ukrajinského prezidenta: Podle uniklých dokumentů by Volodymyr Zelenskyj rád poslal vojáky do Ruska. A Kyjev má také zálusk na Maďarsko. Zelenskyj chce prý zničit Orbánovu ekonomiku.
      https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vybusne-plany-zelenskyj-hovori-o-utocich-proti-madarsku/

     • Israismael

      Vsimni si jednu vec Pokolra ..Rusi síce nie sú anjeli ,ale nie sú ani národ antikrista ..Pozri si ich hodnoty u nich je stále na prvom mieste tradičná rodina ,žiadne lgbt agendy, zničili napr škodlivé 5G siete ,ale chápem že stále nie sú anjeli ,ale tak či tak sú pravdepodobnou metlou luďstva,aby vymietli zo zeme fašizmus ,diablove a certové spolky a pod .
      Ak je to ale pravda ,že Rusaci sú predurčenou metlou luďstva ,tak možno časom vymetu naozaj aj celú Európu ,ale terajšia Ukrajinska vojna nie je kvôli tomu aby Rusi postupovali cez Ukrajinu ďalej po Európe ..To je vyložené lož a hlúposť Pokolra !!…Pozri sa len na to ako sa dnes vykresľuje Rusko na západe ,ale aj u nás ,že ako posledny vyvrheľ,ale na západe alebo vo východoeurópskych krajinách
      sa nedivaju na to čo sa stalo v r 2014 ,keď USA zariadili prevrat na Ukrajine ,na Majdane a tam sa začali problémove casy ,ktoré riešia Rusi dnes ,od 24.2.2022 ..Nakoniec sa satan dostal aj do vnútra cirkvy ,a namiesto USA sa vo FATIME dostalo prívlastku zleho sveta vtedy ešte komunistickému Rusku …a RUSKO malo byť zasvätené ..Ja ti ale vravím malo byť zasvätené USA pre pokoj sveta , ako krajina nebezpečia pre celý svet ,ako krajina pokúšajúca celú Zem !!!….Rusi boli oklamaní aj v roku 1989 (satanom) ,čo je teda USA a NATO ,a to tak ze po stiahnutí 300 tis vojsk po rozbiti Berlínskeho múru z územia NDR dostali záruku od západu a USA ,že NATO sa nerozšíri ani o jeden cm smerom na východ !!..A teraz vieme ako to je ,že sa rozšírili o niekoľko sto až tisíc km ..Tvoja stránka zavádza ,a ty tiež …lebo tým antikristom je práve USA ,resp politici v USA a všetky tie špinavé štruktúry ,ktoré sa živia v Amerike spolu s vládou UsA ..
      Ďalšia vec ,ktorá je zavádzajúca a to povedal aj Scott Ritter ,vo vysielaní Tomáša Lukavca ,Zákony bohatstvi ,kde bol ako hosť …,že Rusi nemôžu prejsť po Európe lebo len na prejdenie celej Ukrajiny by museli mat viac ako milión vojakov ,nie súcastnych cez 350 tisíc ,a keby mali prejsť Európou tak potrebujú 3az 5mil vojakov ,čo je nereálne ,a navyše by to vyvolalo 3 svetovú a pravdepodobne časom jadrovú vojnu, lebo by musel byť aktivovaný cl5 NATO..Všetci tí ktorí hovoria o tom ako Rusi chcú obsadiť napr Slovensko a celú Európu a iné štáty východu či západu ,tak sú totálne mimo a zavadazaju ľudí ..
      Tu je ten 2hod rozhovor Scotta Rittera
      To si prehrajte celé :

      https://www.youtube.com/watch?v=CZ0-PtsGJHY&feature=youtu.be

  • Už nás to prefackáva a riadne °°

 11. Jednoduchá

  …vďaka za infor. ….

 12. Sledujem to nejaký čas dianie vo svete mam uz všetko nakúpené od A po Z veci na prežitie dal som si na tom záležať viem ze sa blíži čas keď sa budeme musieť rozhodnúť buď to ostať a žiť podľa pravidiel tohto zkazeneho sveta alebo odísť niekam do divočiny úplne sa vyplnut mobil zahodiť do rieky kúpiť si iba ten tlačítkovy pre každý prípad a už len sa modliť fakt nám ostáva keďže vieme kam to všetko smeruje semiačka musím ešte nakúpiť no ľudia želám vám v týchto časoch pevného silného ducha viery a požehnania buďte silný

  • Israismael

   V tom je kus pravdy čo pisete ,lebo obstáť môže človek naozaj iba ak niekde na okraji lesa ,na lazoch ,niekde v samote bez mobilu,alebo keď s mobilom tak ozaj tlacidlovym ,ale so zásobou väčšieho množstva jedla ..Záleží však aj na tom ako prebehne tzv Veľké čistenie planéty ,lebo tam nevieme ako obstojí jednotlivý človek a ešte tiež záleží na tom či niektorý z politikov dvoch mocnosti nestlačí červené tlačidlo ..Potom už možno ani ,,lazy“ nepomôžu !

Pridajte komentár

*