Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Bostonská univerzita vyrobila nový chimérický kmeň covidu so smrtnosťou až 80%


Print Friendly, PDF & Email

Bostonská univerzita vyrobila nový chimérický kmeň covidu so smrtnosťou až 80%

(Mike Adams, Natural News) „Vyzývame na zatknutie a trestné stíhanie vedcov z Bostonskej univerzity, ktorí zjavne porušili zákony USA a zapojili sa do nebezpečného výskumu pridávania funkcií vírusom s cieľom vytvoriť chimérický „superkmeň“ koronavírusu, ktorý dosiahol 80% mieru smrtnosti u myší.“

Túto bombovú správu priniesli britské noviny Daily Mail v exkluzívnom príbehu, ktorý dokumentuje, ako vedci z Bostonskej univerzity skombinovali hrotový proteín z variantu omicron a pôvodný wuhanský variant vírusu, aby vytvorili nový superkmeň.

„Odhalenie ukazuje, ako nebezpečný výskum manipulácie s vírusmi pokračuje aj v USA, napriek obavám, že podobné praktiky mohli spustiť pandémiu,“ píše britský Daily Mail, ktorý tiež cituje dvoch expertov varujúcich pred potenciálne zničujúcimi následkami, ak by sa tento kmeň „náhodne“ (alebo úmyselne) uvoľnil do sveta.

Profesor Shmuel Shapira, popredný vedec v izraelskej vláde, povedal: „Toto by malo byť úplne zakázané, je to zahrávanie sa s ohňom.“

Dr. Richard Ebright, chemik z Rutgersovej univerzity v New Brunswicku, New Jersey, povedal pre DailyMail.com, že: „Výskum je jasným príkladom výskumu pridávania nových funkcií vírusom.“

A ďalej dodal:

„Ak sa máme vyhnúť ďalšej pandémii vygenerovanej v laboratóriu, je nevyhnutné, aby sa posilnil dohľad nad výskumom potenciálnych pandemických patogénov.“

Účinky nového chimérického superkmeňa zahŕňali „ťažkú ​​chorobu“ u exponovaných myší, po ktorej nasledovala smrť až u 80% nakazených jedincov, uvádza britský Daily Mail.

Obrázok z Daily Mailu:

Obrázok zobrazuje postup vedcov. Tí vzali hrotový proteín z rýchlo šíriaceho sa omikronu a pripojili ho k pôvodnému wuhanskému koronavírusu s vysokou úmrtnosťou. Potom ním nakazili myši, z ktorých 80% zomrelo.

Výskumný dokument (ktorý ešte nie je recenzovaný) si môžete prečítať na tomto odkaze (v PDF forme).

Názov, abstrakt a ďalšie podrobnosti o výskumnej práci nájdete na tomto odkaze.

Organizácie zapojené do tohto výskumu, z ktorých všetky by mali byť okamžite trestne vyšetrované pre porušovanie zákazov výskumu pridávania funkcií vírusom v Spojených štátoch, zahŕňajú:

 • Department of Biochemistry, Boston University School of Medicine, Boston, MA, USA
 • National Emerging Infectious Diseases Laboratories, Boston University, Boston, MA, USA
 • Katedra mikrobiológie, Boston University School of Medicine, Boston, MA, USA
 • Cleveland Clinic Florida Research and Innovation Center, Port St. Lucie, FL, USA
 • Brigham and Women’s Hospital, Boston, MA, USA
 • Harvard Medical School, Cambridge, MA, USA
 • Centrum pre regeneračnú medicínu Bostonskej univerzity a Boston Medical Center, Boston, MA, USA
 • The Pulmonary Center and Department of Medicine, Boston University School of Medicine, Boston, MA, USA

Všimnite si všetky organizácie a jednotlivcov zapojených do tohto nebezpečného výskumu, pretože ak im táto chimérická, smrteľná biologická zbraň unikne, USA tentoraz nebudú môcť viniť Čínu. Tentoraz ide o domáci biologický terorizmus.

Ak ho vytvoríte, utečie

Bostonská univerzita je jedným z viac ako tuctu laboratórií BSL-3 v Spojených štátoch, z ktorých väčšina v minulosti už mala úniky vírusov.

Ľudstvo sa tvrdo poučilo s covidom a SARS-CoV-2, že ak ho vytvoríte, unikne. Samotná konštrukcia týchto nebezpečných patogénov je teda pre ľudskú rasu ekvivalentná „samovražde prostredníctvom vedy“.

Po úniku SARS-CoV-2 z laboratória vo Wu-chane v Číne klamali všetky korporátne médiá o jeho pôvode, čím pomohli zakryť skutočnosť, že šialení vedci rozpútali globálnu pandémiu. Tá vyústila do extrémne prehnanej reakcie zo strany politikov štátov vo forme lockdownov a uzavretí ekonomík, čo spôsobilo rozsiahle hospodárske škody a kolaps dodávateľských reťazcov.

Teraz, vďaka lživým korporátnym médiám a arogantným, šialeným praktikám virologickej „vedy“ , si prakticky koledujú o ďalšiu pandémiu, ktorá by ešte viac zdevastovala ľudskú civilizáciu.

Je to skoro také, ako keby Bostonská univerzita túžila po smrti celého ľudstva. Nepoučili sa nič z covidovej katastrofy?

Len preto, že sa s morfológiou patogénov môžete hrať na Boha, neznamená to, že by ste mali. Moderní vedci však opustili všetky zostávajúce väzby na etiku, morálku a bezpečnosť a rútia sa strmhlav do vlastnej záhuby.

Ide o zásterku pre ďalšie uvoľnenie patogénu, ktorý ohrozí ľudstvo?

Informovaní pozorovatelia si všimnú, že tieto informácie o Bostonskej univerzite mohli byť zámerne zverejnené s cieľom vytvoriť príbeh o ďalšom uvoľnení patogénu, ktorý ohrozuje ľudstvo.

S týmto smrteľným superkmeňom, o ktorom je teraz známe, že existuje, môžu mocnosti jednoducho zariadiť „krádež“ patogénu takzvanými „teroristickými skupinami“ (ktorých môžu označiť ako konzervatívci, kresťania, antivaxxeri atď.) a následné uvoľnenie tohto patogénu v mestách USA (napríklad aerosólom cez drony).

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Takmer okamžite by sa Spojené štáty dostali do ďalšej „veľkej núdze“, ktorá by ospravedlňovala ďalšie kolo tlačenia peňazí, vládneho dohľadu nad obyvateľmi, karantén, ekonomických blokád, ničenia dodávok potravín a všetkého ostatného, ​​čo globalistom pomôže dosiahnuť depopuláciu a ekonomický kolaps.

Pôvodcom ani nemusí byť vírus. Mohla by to byť jednoducho chemická zbraň rozprášená na nebi nad mestami a všetky toxické účinky by médiá hlásili ako dôkaz prepuknutia ďalšej vírusovej pandémie.

Je absurdné si myslieť, že tento výskum pridávania funkcií vírusom sa odohrával v Bostone bez toho, aby o tom štátne úrady vedeli a schválili to.

V skutočnosti bol tento výskum financovaný Fauciho organizáciou NIAID spadajúcu pod NIH (Národný inštitút zdravia), čo dokazuje, že sa vykonával so súhlasom federálnej vlády. Ako výskumná práca otvorene priznáva:

„Túto prácu podporili startupové fondy Bostonskej univerzity (pre MS a FD), National Institutes of Health, NIAID granty R01 AI159945 (pre SB a MS) a R37 AI087846 (pre MUG), granty NIH SIG S10-OD026983 a SS10-OD030269 (na NAC), Peter Paul Career Development Award (FD), BMBF SenseCoV2 01KI20172A (AE) a DFG Fokus COVID-19, EN 423/7-1 (AE).“

Anthony Fauci teda stále financuje nezákonný výskum zameraný na modifikáciu vírusov za účelom vývoja nových biologických zbraní.

Je úžasné – a viac než neospravedlniteľné – že sa to stále deje dva roky po vypustení SARS-CoV-2 do voľnej prírody. Pre takéto šialené činy, ktoré riskujú životy miliárd ľudských bytostí, nemôže existovať žiadne vedecké ospravedlnenie.

Je to, ako keby títo vedci boli súčasťou kultu samovrahov, ktorý sa zameriava na vyhladenie ľudstva. A všetko sa to deje z peňazí daňových poplatníkov.

Nemecké nemocnice kolabujú

Okrem šialenstva s biologickými zbraňami, ktoré sa rozpútalo v Bostone, sú nemecké nemocnice na pokraji kolapsu v dôsledku rastúcich nákladov na energie a kolapsy dodávateľských reťazcov zdravotníckeho materiálu.

Ako nedávno vyhlásil nemecký minister zdravotníctva Karl Lauterbach, nemocnice sú na mizine a čoskoro sa budú musieť začať zatvárať. Podľa jeho vlastných slov „nemocnice budú v najbližších mesiacoch čeliť veľmi drastickému problému s likviditou“.

„Problémom s likviditou“ sa myslí, že sú v bankrote. Platiť až o 1000% vyššie ceny energií na bežnú prevádzku zjavne nie je udržateľný obchodný model.

Možno na to malo Nemecko (a aj zvyšok krajín EÚ) myslieť predtým, než vyhlásilo ekonomickú vojnu Rusku a uzavrelo svoju vlastnú infraštruktúru fosílnych palív (napríklad Nord Stream 2), aby upokojilo hysterické city dospievajúceho dievčaťa menom „Gréta“.

Táto správa prichádza hneď po tom, čo Britská lekárska asociácia (BMA) pred týždňom vyhlásila, že systém verejného zdravotníctva (NHS) je na pokraji „úplného kolapsu“. V Británii totiž plánuje 44% lekárov NHS ukončiť činnosť alebo opustiť britské nemocnice.

Takže práve teraz sledujeme, ako sa systémy verejnej zdravotnej starostlivosti vo Veľkej Británii a Nemecku rúcajú. (A to ešte nie je ani zima.)

To vyvoláva zjavné otázky:

 • Ako sa budú európske národy správať ku všetkým svojim raneným vojakom, keď Tretia svetová vojna dosiahne ich vlastné hranice?
 • Ako sa budú správať k obetiam čoraz pravdepodobnejších útokov jadrových bômb, ktoré budú zamerané na mestá ako Londýn a Berlín?

S nástupom zimy sa vynára ďalšia otázka:

 • Ako sa budú tieto národy správať k vlastným občanom, ktorí zomierajú v dôsledku vystavenia mrazivému počasiu kvôli nedostatku energií na produkciu tepla?

S kolabovaním nemocníc, rastúcim nedostatkom potravín a míňaním energií sa západná Európa prepadá do tretieho sveta.

Deindustrializácia Európy – prameniaca z nedostatku energií, ktorý bol vykonštruovaný zámerne – len prispieva k zrýchľovaniu zániku kontinentu a necháva nás premýšľať, či sa západná Európa niekedy zotaví zo šialenstva svojej vlastnej antienergetickej a protiľudskej politiky, ktorá ju priviedla na pokraj sebazničenia.

Vyzerá to tak, že progresívny, falošné cnosti signalizujúci európsky socializmus a fašizmus konečne dosiahli svoj koniec: KOLAPS.

Možno všetci blázniví progresívni Európania si môžu povedať, akí sú „pokrokoví“, keď budú mrznúť na smrť a hladovať z nedostatku jedla a hnojív. Možno si stále dokážu predstaviť, že nejakým spôsobom zachraňujú svet, keď sa z neho pominú.

Nesledujeme len pád európskych nemocníc a systémov zdravotnej starostlivosti. Sledujeme pád západnej Európy ako civilizácie.

Viac podrobností o aktuálnej situácii nájdete v najnovšom podcaste Situation Update stránky Natural News, kde sa dozviete veci ako:

 • Firma Kanye kupuje firmu Parler – a prečo je to dobrá vec.
 • Bostonská univerzita porušuje zákony o biologických zbraniach a buduje nový kmeň koronavírusu s mierou zabíjania až 80%.
 • Výskum „Gain of Function“ (pridávanie funkcií vírusom) práve prebieha v USA.
 • Pripravujú naratív pre ďalšiu „náhodu“ laboratórneho úniku vírusu?
 • Kamikadze drony navždy pretvoria spôsob vedenia vojny.
 • Lietajúce terminátorské roboty môžu vypustiť biologické zbrane na mestá.
 • Ako sme predpovedali, masové protesty v Európe začínajú povstaním vo Francúzsku.
 • Migranti znásilnili a zavraždili 12-ročné dievča vo Francúzsku.
 • Prebieha „Veľká náhrada“, keďže francúzski úradníci vyhadzujú svojich vlastných občanov.
 • Nemocnice v Nemecku sa chystajú zatvoriť kvôli vysokým nákladom na elektrinu.
 • Nemecko je na pokraji zrútenia a premeny na národ tretieho sveta.
 • Bývalí demokrati osočujú stranu za to, že s jej šialeným vykorisťovaním detí je už „neznesiteľná“.
 • Jeden demokrat chce zatknúť rodičov, ktorí nepodporujú, aby sa ich deti stali transrodové.
 • Celý rozhovor s Johnom Wadsworthom.

Podcast si môžete vypočuť tu:

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už se na nás sype tolik toxického sajrajtu z nebe taky v jídle že přežijeme všechno, jsme odolní,vyvázneme ze všeho . Tak nám naše víra a Bůh pomáhej.

 2. Ak by niekto potreboval dôkaz, že mocnosti, ktoré tlačia páky za bezduchým debilom, ktorý sedí v Oválnej pracovni, sú plne v súlade s agendou WEF, OSN o – biomedicínskej tyranii a transhumanizme, nehľadajte nič iné ako výkonný príkaz, ktorý podpísal Joe Biden v pondelok 12. septembra.

  Tichým získaním Bidenovho podpisu na tomto dokumente, nám jeho manipulátori mohli dať doteraz najhrozivejšie znamenie, že stojíme na prahu technokratického jedno-svetového systému beštie. Pripravte sa na to, aby ste sa postavili, pretože to bude oveľa intenzívnejšie.

  Orwellovský názov tohto dokumentu – Výkonný príkaz o pokroku v biotechnológiách a inováciách biomanufacturingu pre udržateľnú, bezpečnú a bezpečnú americkú bioekonomiku – zaručí, že jeho význam preletí hlavou 99 percentám médií, dokonca aj konzervatívnym médiám.

  Kvôli tajomnému vedeckému jazyku, v ktorom je tento dokument napísaný, dokonca ani väčšina z tých, ktorí si nájdu čas na jeho prečítanie a preštudovanie (uisťujem vás, že Biden – nie), úplne nepochopí, čo nariaďuje Biely dom.
  Karen Kingstonová, bývalá zamestnankyňa spoločnosti Pfizer a súčasná analytička pre farmaceutický priemysel a priemysel medicínskych zariadení, nám pomáha rozlúštiť, čo sa deje v tomto výkonnom príkaze.

  Kingstonová vo svojom príspevku na Twitteri uviedla:

  „Dovoľte mi čítať medzi riadkami pre Ameriku.“ Bidenov výkonný príkaz z 12. septembra 2022 deklaruje, že:
  Američania sa musia vzdať všetkých ľudských práv, ktoré stoja v ceste transhumanizmu.
  Zločiny proti ľudskosti sú legálne
  Bezpečnostné štandardy klinických skúšok a informovaný súhlas sa odstránia, pretože stoja v ceste univerzálnemu uvoľneniu technológií na úpravu génov, ktoré sú potrebné na spojenie ľudí s AI. V záujme dosiahnutia spoločenských cieľov NWO sú zločiny proti ľudskosti nielen legálne, ale aj povinné.“ (zvýraznenie pridané).

  Tu je jeden z najznepokojujúcejších úryvkov z Bidenovho výkonného príkazu:

  „Potrebujeme vyvinúť technológie a techniky genetického inžinierstva, aby sme boli schopní písať obvody pre bunky a predvídateľne programovať biológiu rovnakým spôsobom, akým píšeme softvér a programujeme počítače… aj pomocou výpočtových nástrojov a umelej inteligencie…“

  Transhumanisti v rámci Big Pharma úplne prevzali vládnu politiku a finančné prostriedky daňových poplatníkov, aby podporili svoju vlastnú protiľudskú agendu hackovania softvéru života, povedal mi Wood. „To tiež jasne ukazuje, kto má moc a kto určuje politiku v Amerike.“

  Výkonný príkaz z 12. septembra 2022, bol nepochybne zavedený ako záloha pre pokračujúce experimentovanie na ľudskej populácii a očakávam, že očkovací priemysel ho využije na maximum. Čoskoro uvidíme návrat vaxových mandátov, tentoraz zúrivo kontrolovaných a vymáhaných ako predtým.

  Wood povedal, že zamýšľanými dôsledkami EO je posunúť hranicu genetickej modifikácie všetkých živých vecí a najmä ľudí.
  Verí, že to v konečnom dôsledku vyvolá najväčší odpor verejnosti v modernej histórii.

  „Biden sľubuje nielen financovanie, ale aj celovládnu transformáciu na podporu tejto protiľudskej schémy zhora nadol,“ píše Wood. „Takisto automaticky blokuje akúkoľvek agentúru alebo oddelenie pred nesúhlasom.“

  Eugenické monštrá – Cieľom technokratických vlastníkov Agendy 2030 je katalogizovať, mapovať a monitorovať každú živú vec na Zemi. V skutočnosti títo globalisti nenávidia model národného štátu, ktorý dominuje svetu tisíce rokov. Ich cieľom je „globálna správa“ a hovoria to nahlas vo svojich vlastných dokumentoch.
  Záver:
  Ľudstvo zvíťazí nad týmito protiľudskými eugenickými monštrami, pretože máme živé duše a sme stvorení na obraz Boha s individuálnymi slobodnými vôľami.

  Vďaka tomu – sme my ľudia – schopní mať osobný vzťah s Ježišom Kristom a s Bohom.

  Tí, ktorí sa chopia návnady globalistov a podvolia sa svetovému systému, v podstate odovzdajú svoju ľudskosť – výmenou za prázdne sľuby o – bezpečnosti a istote.

  Stanú sa transhumanmi, čím sa v určitom bode zbavia svojej schopnosti spojiť sa s Bohom.

  Je to veľmi veľký krok a rozhodnutie, ktorému bude čeliť každá ľudská bytosť skôr či neskôr, keď sa táto technológia rozšíri. Vaša samotná duša bude závisieť od vášho výberu. Budeš nasledovať Boha alebo budeš nasledovať (akože) – človeka..

  Toto je predovšetkým duchovný boj
  Musíme pokračovať v odhaľovaní zlovestnej transhumanistickej agendy, ktorú sa títo globalistickí predátori snažili čo najlepšie ukryť vo vedeckom jazyku, o ktorom vedia, že ohromí a zmätie priemerného človeka.

  článok – krátený. Zdroj: https://www.slovanskenoviny.sk/biden-podpisal-vykonny-prikaz-navrhnuty-tak-aby-rozputal-transhumanisticke-peklo-v-amerike-a-vo-svete/

  • Americké vládne satanistické/sionistické štruktúry -Demokrati by sa bidena zbavili najradšej hneď, on je infiltrovaný a
   globalistami podsunutý kat hegemónie USA.
   Je tam na to aby rozobral USA a preformatoval ho na povedzme „národný“ štát s vlastnou ekonomikou a výrobou (to mal urobiť globalistami podsunutý trump ale Demokrati ho vyradili z boja) alebo ho vnútorne úplne rozložil a odstrihol USA od svetových zdrojov (táto krvava cesta je teraz najpravdepodobnejšia). Na to aby globalisti dosiahli preformatovania USA musia obyvateľov USA a Elitu USA – demokratov – vládu USA postaviť proti sebe a v štáte vytvárať problém za problémom.
   Svojou politikou biden pomáha celkovému zrúteniu sa USA pretože v krajine nastanú také problémy že Demokrati už dalej nebudú schopní riadiť vykrádanie zdrojov celého sveta a viesť vojny – a to hlavne na okrajine kde sú Demokrati schopní rozpútať celosvetový jadrový konflikt.
   Globalisti teraz všemožne zachraňujú civilizáciu na Zemi kvôli SEBE. Preto tie explózie plynovodov rukami námorníctva USA/NATO, preto tie bidenove šialené kroky na totálny krvavý rozklad USA.. Samozrejme o obyvateľov USA vôbec nejde ani Demokratom ani Globalistom.

  • „Ajša“: Keby si písal menej, možno by som si to prečítal.

   • „pche“ – daj sa vy-pcheať!
    Pusti si večerníček!

    • He – „píš SMS-ky“! Majú limit znakov. Podľa toho tak aj vypadáme. Heslá. hedlajny, slogany. Knihy dnes nikto nečíta – dokonca ani menu v reštaurácii. „Sčítaný“ národ – zrátaný národ – už to má zrátané.

    • „ajša“: Prečítal som si tvoj krátky príspevok. Zrejme si dôchodca. Rozprávky idú na satelite stále.

     • „pche“: Aspoň – že si zvládol ten – krátky príspevok. Pretože na ten hlavný, ktorý o niečom – relevantnom hovorí – zrejme – nemáš mentálnu ani inú – kapacitu..

      P.S.1 – Ty si nejaký pubertálny adolescent! Vycikaj sa, umy si zuby a hajdy do postele! Tu už nemáš čo robiť !
      P.S.2 – Jedine, že by si chcel – k veci – reagovať na dnešný článok.. Skús to, pche!

   • sudruh pche,vymen si plienku

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,jak ľahko sa nechá človek oklamať a manipulovať s jeho názorom a pocitmi a potrebami,,,,kovid nepochádza z tohoto sveta a človek a veda ho iba skúmajú,zneužívajú a taja pravdu o ňom tak,ako vo všetkom inom dôležitom,,,,kovid tu bude s vami až do posledných koncov časov a naplní svoje poslanie bez zlyhania a ešte ani zďaleka neukázal čo všetko dokáže a ako sa dokáže bleskovo meniť a maskovať-je doslova nezničiteľný,,,,ak tu chcete ešte trochu žiť a prežiť toto obdobie postupného odchodu ľudstva z tohoto sveta,musíte od základu a to úplne všetci a hneď-už od tejto chvíle všetky svoje zlozvyky zmeniť a odstrániť zo svojích pochabých životov,,,,nepodceňujte dobu a vplyv mimozemšťanov na tento svet,radšej-lebo budete znovu zaskočení.

  • 🤣🤣🤣 ten bol dobrý .

  • To slovo mimozemšťania je pripravený gigantický, kolosálny podvod ako c19na oblbova je ľudí na Zemi. Niečo ako pasce ezoteriky na duchovne prebúdzajúcich sa jednotlivcov z predom vytvorenej lži názvom materializmus.
   Existujú len jednotlivé ľudské civilizácie vyvíjajúce sa na rôznych planétach a nie rôzny multi-kulti mix rôznych rás vo vesmíre.
   To všetko ostatné – okrem ľudských civilizácií – sú tí ktorí boli zoslaní Zhora aby ľudstvu pomáhali vo vývoji ale nie v duchovnom ale materiálnom (cez mozog – rozum – myšlienkami) aby ľudský duch vyvíjajúci sa v hmote mal zodpovedajúce hmotné zabezpečenie (obydlie, ošatenie, vzdelanie, technológie) súbežne s jeho duchovným vývojom ( duchovné napojenie je len cez ducha – cit/svedomie a nie cez myšlienky a egregory, teda jemnú hmotu).
   To práve tí pomocníci zhora z vlastnej vôle zlyhali, duchovne degenerovali a z hnevu a zúfalstva zatiahli ľudstvo na slepú cestu vývoja k večnej smrti ku ktorej kráčajú aj oni.
   Vina ľudstva je zasa taká, že si tieto nástrahy a ich následky dostatočne neuvedomili a nezamýšľali sa nad negatívnymi či katastrofickými nárazmi životných okolností (jarnou) a postupne prijali temné princípy do svojich životov. Padlí pomocníci prebyvajú v najnižších úrovniach vesmíru odkiaľ sa napriek nadludskej duchovnej sile nedokážu dostať na hmotné planéty nad nimi inak ako podvodom a to buď: lákaním na rôzne neresti, zločiny, podvádzanie, vraždenie a atď. Alebo prostredníctvom UFO – v energetických obaloch, v technologických zariadeniach, ktoré im umožňujú sa im dostať na planéty kde by sa inak nemohli dostať cez silové polia oddelujúce jednotlivé úrovne vesmíru. Podobu – ich skutočnú podobu ich degenerovaného ducha však nemôžu fyzicky zmeniť/obaliť hmotou (a stať sa vyzorovo prijateľnejšiími) a preto ich príšerný výzor zachytený na fotografiách vyjadruje ich pravú podstatu s nekalými úmyslami odpojenými od Boha. Z kedysi nádherných duchovných bytostí, duchovne vyšších ako ľudstvo sa stali ničitelia ľudstva.
   To sú tí, ktorí „dávajú rozum“ Globálnej Elite (2×11) a tí by zasa najradšej energeticky zlúčili – dokonale premostili temné úrovne so Zemou a všetkými jej obalmi. Deje sa to všade vo vesmíre (v temnejsich úrovniach kde patrí aj Zem) ale obzvlášť majú záujem o planétu Zem nakoľko sa na Zemi nachádza duchovným bod Sion – brána pre prijímanie nezpracovanej životodarnej sily Zhora. Zotročenie celeho ľudstva by Globálnej Elite a padlým pomocníkom dole prinieslo nezaslúženú, stálu obživu vo forme negatívne spracovanej životodarnej sily, ktorú by zotročené ľudstvo „produkovalo“ v nepredstaviteľne príšerných životných podmienkach.

 4. Generální ředitel společnosti Moderna Stéphane Bancel ve vzácném okamžiku připustil, že COVID je podobný sezónní chřipce a že očkovat se musí pouze starší lidé a ti, kteří mají oslabený imunitní systém.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/covid-je-jako-sezonni-chripka-prekvapil-reditel-spolecnosti-moderna/
  ***
  Tento týden se sejde výbor CDC a ve čtvrtek bude pravděpodobně hlasovat o trvalém právním odškodnění společností Pfizer a Moderna, a to prostřednictvím procesu zařazení mRNA injekcí těchto farmaceutických společností do očkovacích plánů pro děti a dospívající.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/cdc-bude-zitra-hlasovat-o-trvale-ochrane-spolecnosti-pfizer-a-moderna-pred-vedlejsimi-ucinky-vakcin/

 5. Diabol presvedčil človeka že nás je veľa na tejto planéte.Totiž diablova zloba voči človeku je tak veľká že človek tak nedokáže nenávidieť ako on ktorý stratil spásu zakial my ju môžeme získať.Výsledok je vidieť tých experimentov ktoré robia jeho posluhovači.

  • V této době, kdy vládne všude lež a manipulace, se modlím denně za vítězství Dobra nad Zlem na tomto světě. Náš Pán dobře ví, kdo na které straně stojí, především Ti nejvýše postavení, a dá dobru zvítězit.

 6. kvakcína je sloboda

  v tejto súvislosti mi tak napadlo: a čo sa deje v labákoch na okrajine?! už ich preskúmali? zlikvidovali? zamestnancov pozatvárali?
  ako hovorí Noro Lichtner: ja som iba debil, ja sa iba pýtam

 7. A aby toho všeho nebylo málo, tak první střípky a rozjezd, začíná?! VIZ:

  Ugandský prezident Yoweri Museveni vyhlásil třítýdenní výluku ve dvou vysoce rizikových okresech s potvrzenými případy NOVÝM onemocnění virem ebola (EVD).
  Dosud bylo potvrzeno 63 případů, z toho 29 úmrtí. Nové ohnisko nákazy se týká súdánského kmene.

  =“Na rozdíl od běžného zairského kmene neexistuje na súdánský kmen žádná léčba ani lék. To znamená, že pokud se tento kmen začne masově šířit po celém světě, počet obětí může být katastrofální.“=

  Museveni v sobotu 15. října v televizním projevu uvedl, že veškerý pohyb do okresů Mubende a Kassanda a z nich bude zastaven. Bude také vyhlášen zákaz vycházení. Dodal, že budou uzavřeny modlitebny, bary, tělocvičny, sauny a další zábavní podniky, ale školy zůstanou otevřené. Do oblastí bude rovněž povolen vjezd a výjezd nákladních automobilů. Pokud současná výluka nezabere a ebola se rozšíří do dalších oblastí, budou stanoveny další výluky.
  Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, Ministerstvo vnitřní bezpečnosti a Úřad pro cla a ochranu hranic přidávají na těchto letištích nová screeningová opatření.

  =!Žádná vláda na světě není připravena na případné vypuknutí epidemie eboly!=

  Vzhledem k tomu, že neexistují žádné licencované vakcíny ani terapie pro léčbu nebo prevenci súdánského kmene, mohou pacienti očekávat jen malou nebo žádnou pomoc. Ani vakcína ERVEBO, která byla v nedávné době použita při reakci na výskyt jiných kmenů, neposkytne zkříženou ochranu proti tomuto viru.

  ZDROJ: endoftheamericandream.com/the-ebola-lockdowns-have-begun/

  !!A UŽ JE TO TAD ZASE: UMĚLÉ LABORATORNÍ ŠMEJDY A TOXICKÉ NEKONČÍCÍ „VAKCÍNY“?!!
  =DEPOPULACE NA VŠECH FRONTÁCH=

 8. „Informovaní pozorovatelia si všimnú, že tieto informácie o Bostonskej univerzite mohli byť zámerne zverejnené s cieľom vytvoriť príbeh o ďalšom uvoľnení patogénu, ktorý ohrozuje ľudstvo.“

  Přesně to si myslím i já.

  Chtějí vyvolat další pandemii, lockdowny a drakonická opatření:
  https://www.vipnoviny.cz/vypousteni-informacnich-balonku-v-souvislosti-s-laboratori-v-bostonu-ktera-vyvinula-koronavirus-s-80-umrtnosti/

  • Přesně to si myslím i já.Jediný virus a brouk je v hlavě tam začíná a končí každý virus ,každá nemoc.Kydyž se tam zasadí tak podvědomí a fantazie lidí začnou pracovat na plno,Navlečou dobrovolně skafandry a zamkonou se doma .Izolace a strach lidí o život to je to co potřebují a co dosáhli i u covid akce. Jen tentokrát povolají do ulic i armádu aby ty kulisi byli efektnější a mělo to cveng. A pak co kdyby se probuzení vzbouřili ?

 9. zaznamenala jsem- odchod lékařů,rušení nemocnic v Německu- to by mohlo snížit úmrtnost,nemocnost a vůbec vylepšit zdravotní stav obyvatelstva,none?

 10. …vďaka Ajša za príspevky zo Slovanských novín, ozaj poučné a zaujímavé…nič sa nedeje náhodou, ten obrat od Bancla tiež niečo znamená…

 11. Takže teraz máme čakať, kedy to omylom unikne z labáku? A k čomu to vôbec vyvíjali, je to potrebné?

 12. Prajem pekný slnečný deň. Louis Pasteur predtým než umrel, zmenil svoj názor: „Nie baktérie a vírusy sú príčinou chorôb, ale stav organizmu“.
  Už som to tu niekedy dával.
  https://www.mojevideo.sk/video/1adae/ockovanie_skryta_pravda.html

  • Buzman: Názor ma nezaujíma, ale dôkazy. Bakteriálne choroby existujú, a sú potichu rozširované. Dôkazy existencie vírusov som nevidel.

  • Bluesman, Pasteur svoj „názor“ nezmenil. On nebol nevedomec – bol to VEDOMÝ zločinec. Zrejme VYSOKO VÝNOSNÁ ZÁCHRANA trvácnejšej predajnosti „mlieka“ pre nenažrané trhy a súčasne dohadzov farmabiznismanom ľudí s poškodeným trávením, s odvápnenými chrbticami, detí s potrebou zubných strojčekov, ortéz na rôzne časti tela… (nejdem tu menovať všetky diagnózy vrátane úmrtí, ktoré vedomé šarlatánstvo tohto pojašenca spôsobilo – je toho doaleluja) bola preňho PREDNEJŠIA a hlavne PROSPEŠNEJŠIA, ako zdravie ľudí. Louis priznal svoj vedomý „omyl“ tesne pred smrťou, zrejme, keď mu došlo, že už nemá čo stratiť…
   Súčasne s jeho zvrátenou teóriou „šla“ aj opačná teória Antoina Bechampa, vyvracajúca protivníkovo šialenstvo. Prečo sa ujala práve tá krátkozraká, doslova chorá teória Louisa Pasteura? Tomu my, antičipovači, rozumieme. Začipovaní to, žiaľ, nepochopia asi už nikdy.

  • bravo Buzman

 13. A teraz veľmi zaujímavý článok o tom, ako vyzerá so spoločnosťou:
  https://www.pokec24.cz/nezarazene/pet-negativ-jez-nas-vedou-k-vlastni-zkaze/ !
  Nevidíte to rovnako?

Pridajte komentár

*