Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vaše WC bude vždy čisté a sviežo voňať. Jediné, čo potrebujete, je toto


Print Friendly, PDF & Email

Vaše WC bude vždy čisté a sviežo voňať. Jediné, čo potrebujete, je toto

Čistenie WC je jednou z najviac nepríjemných prác, ktoré musíme robiť i napriek tomu, že ich nemáme radi. Je to však z času na čas potrebné.

Ale čo keby sme vám prezradili, že existuje jednoduchší spôsob, ako sa to dá urobiť než s tradičnými chemickými čistiacimi prostriedkami?

Udržanie sviežej a čistej toalety je veľmi dôležité pre zdravie celej rodiny. S trikom, ktorý vám dnes ukážeme, túto domácu úlohu hravo zvládnete.

Namiesto toho, aby ste míňali kopu peňazí na drahé čistiace prostriedky obsahujúce mnohé agresívne chemikálie, môžete si vyrobiť domáce čistiace tablety do vášho WC.

Ich hlavnou výhodou je, že neutralizujú všetky pachy, odstránia baktérie a zanechajú vaše WC nielen čisté, ale aj voňavé.

Domáce čistiace tablety do WC

Na výrobu domácich čistiacich tabliet na toaletu budete potrebovať nasledovné ingrediencie:

– 60 ml citrónovej šťavy

– 160 g jedlej sódy

– 1/2 lyžice octu

– 1 lyžica peroxidu vodíka (3% z lekárne)

– 15-20 kvapiek vonného oleja

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Postup

1. V malej miske zmiešajte sódu bikarbónu s citrónovou šťavou (pri miešaní to môže jemne peniť). V inej miske zmiešajte ocot a peroxid vodíka a túto zmes pridajte k sóde a šťave.

2. Následne pridajte vonný olej podľa vlastného výberu pre osviežujúcu vôňu.

3. Lyžicou odoberte časť hmoty a vyformujte z nej niekoľko tablety v tvare gule, ktoré umiestnite na papier, aby uschli.

(Bude to trvať najmenej 4 hodiny, ale nebojte sa nechať ich schnúť i cez noc.)

4. Keď uschnú, uložte ich do vzduchotesnej sklenenej nádoby v blízkosti vášho WC.

5. Zakaždým, keď budete potrebovať vyčistiť vašu záchodovú misu, hoďte do nej jednu tabletu. Robte tak 2 až 3 krát do týždňa.

Záver

Teraz už kľudne môžete zabudnúť na nepríjemné chemické čistiace prostriedky a uprednostniť radšej tieto vlastné prírodné čistiace tablety, ktoré zanechajú vaše WC voňavé a čisté.

Môžete si do nich namiešať rôzne vonné oleje a tak získať stále novú vôňu.

Nevyčistia len vodný kameň, ale taktiež zničia všetky baktérie iné patogénny, ktoré sa zvyknú v toalete často vyskytovať.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*