Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Nemci sú ministerstvom obrany vyzývaní, aby si sami budovali protiletecké kryty


Print Friendly, PDF & Email

Nemci sú ministerstvom obrany vyzývaní, aby si sami budovali protiletecké kryty

(Belle Carter, Natural News) Miestny bulvárny denník Bild s odvolaním sa na návrh dokumentu nemeckého ministerstva obrany uviedol, že od Nemcov sa očakáva, že si postavia svoje vlastné protiletecké kryty.

Národný návrh núdzového obranného plánu krajiny tým v podstate pridelil obranné a stavebné úlohy civilistom.

S iba 579 funkčnými protileteckými krytmi v Nemecku vláda počíta s tým, že v prípade vypuknutia veľkej vojny v Európe obyvatelia premenia svoje vlastné domy na „protiatómové“ kryty a zriadia si vlastné vystužené kryty na miestach, ako sú pivnice, garáže a podobne.

Noviny Bild tiež citovali šéfa Spolkového úradu pre civilnú ochranu a pomoc pri katastrofách Ralpha Tieslera, ktorý povedal, že výstavba nových krytov vládou „už nie je možná“ z časových dôvodov.

Do apríla 2024 má ministerstvo dokončiť práce na utajovanom „operačnom pláne“, informoval denník Bild v správe.

Podľa návrhu dokumentu sa Nemecko považuje skôr za „tranzitnú krajinu“, ktorá zohráva kľúčovú úlohu pri dodávkach zbraní a vybavenia než za štát s aktívnou frontovou líniou. Vojaci by teda mali za úlohu zabezpečiť kľúčové diaľnice, železničné stanice a prístavy.

Vláda sa tiež spolieha na svojich občanov, aby konali a zabezpečili niektoré povinnosti, ktoré sú zvyčajne pridelené armáde a polícii, vrátane ochrany elektrární.

Prípravy prichádzajú uprostred hrozby vyplývajúcej z rusko-ukrajinského konfliktu a nemecké vedenie hľadá spôsoby, ako posilniť svoju obranu a zvýšiť veľkosť Bundeswehru. Tajný dokument údajne naznačuje, že nemecké ozbrojené sily sa pripravujú na potenciálny hybridný útok Ruska na východné krídlo NATO už vo februári 2024.

Dôverný dokument má podrobne popisovať, ako môže vzniknúť konflikt medzi ruskou armádou a NATO, pričom udalosti sa vyvíjajú z mesiaca na mesiac. Vyvrcholením má byť nasadenie státisícov vojakov NATO a začiatok vojny v lete 2025.

Minister obrany Boris Pistorius, odkedy sa stal pred rokom ministrom obrany, často vyzýva Nemecko, aby bolo „pripravené na vojnu“. Začiatkom mesiaca opäť varoval, že Rusko môže zaútočiť na krajinu NATO „do piatich až ôsmich rokov“.

Svoje vyhlásenie neskôr trochu upravil a minulý piatok pre médiá povedal, že v súčasnosti „nevidí žiadne nebezpečenstvo ruského útoku na územie NATO alebo na akúkoľvek partnerskú krajinu NATO“. Zdôraznil však, že ide len o „momentku“ súčasnej situácie a naozaj sa nedá vedieť, ako sa veci vyvinú v budúcnosti.

Medzitým Rusko opakovane obvinilo NATO z vyvolávania strachu a podnecovania napätia v Európe. Šéf ruskej zahraničnej spravodajskej služby Sergej Naryškin nedávno odmietol tvrdenia, že Moskva plánuje útok na NATO, ako „informačnú vojnu“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

(Súvisiace: Maďarský publicista: Trvanie na tom, že Rusko zaútočí na Nemecko, je taktika Berlína, ako zakryť svoju neschopnosť.)

Krajiny využívajú vojnové šírenie strachu na nábor ľudí do armády, ktorí nie sú občanmi

Nemecký minister obrany tiež oznámil, že krajina zvažuje, že umožní obyvateľom bez nemeckého občianstva vstúpiť do armády, aby sa do roku 2031 zvýšil počet vojakov zo súčasných 181 000 na 203 000.

Podobný trend je viditeľný všade inde vo svete. Vlády po celom kontinente diskutujú o tom, či sú ich armády pripravené na modernú vojnu a o hrozbách, ktoré predstavujú krajiny ako Rusko.

Nemecká armáda má chronický nedostatok vojakov a na udržanie súčasných stavov je každoročne potrebných 20 000 nových regrútov. Práca v armáde nemá v Nemecku takú slávu ako inde, vzhľadom na vojnovú minulosť krajiny.

V armáde Spojených štátov amerických, kde môžu regrúti získať občianstvo výmenou za službu v armáde, sú takíto zahraniční dobrovoľníci odmeneňovaní získaním pasu.

Podobné nálady panujú aj vo Veľkej Británii, kde náčelník generálneho štábu Spojeného kráľovstva generál Patrick Sanders povedal, že by sa mali podniknúť kroky na uvedenie spoločnosti do vojnového stavu a že verejnosť by mala byť pripravená zdvihnúť zbrane proti Rusku.

Ministerstvo obrany Veľkej Británie rýchlo odmietlo jeho komentáre a trvalo na tom, že krajina sa už nevráti k všeobecnej brannej povinnosti, ktorú Británia zrušila v roku 1960. Vo Švédsku, Nórsku, Fínsku a pobaltských krajinách už dokonca prebiehajú prípravy na zvládnutie potenciálneho ruského útoku.

Medzitým generálporučík Alexander Sollfrank, šéf jednotiek NATO v juhonemeckom meste Ulm, ktorý by bol zodpovedný za koordináciu presunov európskych jednotiek v prípade útoku na člena NATO, uviedol, že nemecká armáda potrebuje nielen zdroje, ale aj „viditeľné odhodlanie ich nasadiť“.

„Dôveryhodné odstrašenie si vyžaduje prípravu na vojnu a musí zahŕňať obyvateľstvo,“ povedal Sollfrank vo výročnom prejave o stave bezpečnosti krajiny. Líder Bavorska a šéf konzervatívnej Kresťanskosociálnej únie Markus Soder zasa povedal, že Nemecko potrebuje „vojakov schopných bojovať na fronte“.

Pozrite si stránku WWIII.news, kde nájdete ďalšie príbehy o eskalácii konfliktov na celom svete.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Najlepším „krytom“ je odsťahovať sa do pi.e preč z nejakej aglomerácie. Ale – keďže nikomu sa nechce žiť rok v lesoch len kvôli nejakej hrozbe vojny – tak sa zahrabte kde môžete – čo najbližšie k supermarketu Kaufland and Lidl Jew!

  • Dřív se to dalo,takto nějaký čas přežívat .Ale velký problém je pitná voda.Maso by se dalo nasušit do zásoby.

   • No právě, voda je docela problém.. Znám osobně asi tři nenarušené místa – studánky s opravdu čistou vodou, ale čistá voda dnes je vcelku zázrak, ne jen díky toxicitě alias chemtrails….

  • Maroš, nevím jak na slovensku, ale u nás se z lesů stávají planiny s pařezy….. většina lidstva si zvykla na život v konzumu, tedy v tzv. pohodlí, kdy místo vlastní snahy a píle dává přednost super, hyper,….

  • Celý článok
   „Je pripravená na 3. svetovú vojnu! Tie zásoby
   musíte vidieť: Čo všetko je dobré mať doma?

   Chramingly má dostatok zásob na prežitie 3. svetovej vojny a za 30 rokov vyhodila do koša len tri
   nádoby s jedlom. Svoje tipy na konzervovanie a uchovávanie potravín zverejňuje pod názvom
   Charmingly Frugal na TikToku. Päťdesiatpäťročná Charmingly sa naučila zručnostiam
   konzervovania potravín už ako štvorročná od svojich zosnulých starých rodičov.
   Na svojej záhrade pestuje pre svojho 39-ročného manžela a tri deti vo veku sedem, desať a 12 rokov
   čerstvú zeleninu a ovocie, ako sú broskyne, zemiaky, paradajky, kukurica a tekvica. Obmieňa svoju
   špajzu a má zásoby potravín na celý rok. Šikovná žena tiež ušetrí približne 370 eur mesačne na
   potravinách tým, že nakupuje mäso od farmárov a vo veľkom nakupuje cestoviny, ryžu a múku, čo
   ročne predstavuje úsporu 4 400 eur. Po tom, čo jej rodina zažila zemetrasenie a pandémiu
   COVID-19, sa rozhodla pripraviť na každú katastrofu. V prípade núdze má v pohotovosti
   súpravy na prežitie s teplým oblečením, čističkami vody, núdzovými potravinami a solárnymi
   generátormi. Informoval o tom portál The Sun.
   Charmingly povedala: „Príprava je skôr životnou poistkou. Popri pestovaní ovocia a zeleniny vo
   svojej záhrade mám aj bylinky, napríklad bazalku a rozmarín. Naším cieľom je mať zásoby na
   niekoľko rokov.“ Mäso získava od miestneho farmára a chová kravu a ošípanú. Charmingly
   povedala: „Cena mäsa ma zaráža. Ľudia platia za mäso toľko ako za hypotéku.“ Okrem
   uchovávania potravín sa Charmingly pripravuje aj na prípadné prírodné katastrofy.
   V roku 2016 počas pobytu na Aljaške bola rodina evakuovaná po zemetrasení. Povedala:
   „Uvedomili sme si, že sa musíme uistiť, že sme pripravení.“ Počas pandémie koronavírusu
   vydržali štyri mesiace bez návštevy supermarketu a vyhli sa panike okolo potravín. Napriek tomu
   však zvýšili svoje zásoby, aby boli pripravení čo najviac.
   Charmingly povedala: „Máme solárne generátory, súpravy na prežitie a núdzové potraviny. Vo
   vnútri nášho domu máme okrem konzervovania aj zásoby mrazom sušených potravín na deväť
   mesiacov.“ Rodina má tiež súpravy prvej pomoci, teplé oblečenie a vybavenie na založenie
   ohňa. Ďalej povedala: „Myslím, že za 30 rokov som vyhodila tri nádoby s jedlom. Sme asi na 80
   percent sebestační. Buďte pripravení, nie vystrašení.“
   https://www.cas.sk/clanok/2897355/je-pripravena-na-3-svetovu-vojnu-tie-zasoby-musite-vidiet-co-
   vsetko-je-dobre-mat-doma/
   —————–
   Tá hláška o krytoch je rinčanie zbraňami, zasievanie strachu, aby obyvatelstvo podporovalo protiruskú agendu. Skutočné kryty pre psychopatické „elity“ sú v hĺbkach 10 km, prepojené tunelmi a superrýchlou dopravou.

   • Nacizmus, globalizmus, genocída
    15 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
    https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/15Hoax_live:5

   • Objektívne

    Kryty pre vyvolených postavené sú, ale asi nie v hĺbke 10 km. Závistlivé jazyky hovoria, že všetky už boli zničené Bielimi klobúkmi a vojskami SHAEF. Otázne je, kto sú to vyvolení? Osobne si myslím, že to nie je elita a ani globalisti, možno len jednotlivci z nich.

    • Nějak nám elita začíná marodit. Viz Karel III,Kate..Že by se pomalu stahovali z veřejného života?
     Poslední zhasne.

     • Pointa ich chorôb je iná. Oni to len hrajú, že sú chorí. Ide o normalizáciu rakoviny v spoločnosti ako dôsledok covidových vakcín. Aby ľuďom nebolo divné, keď každý druhý človek a viacero členov jednej rodiny bude mať rakovinu (alebo inú vážnu chorobu) – povedia si, že veď aj Kráľ Karol III. s Kate sú chorí, tak je to potom asi takto normálne.

   • V hĺbke akú popisuješ je moc teplo na prežitie človeka. Usudzujem podľa nameraných teplotách pri hĺbkových vrtoch. Tie bunkre majú v cirka kilometrových hĺbkach.

  • Ja letim v Marci do Peru na par tyzdnov, mame tam 4 poschodovy dom,okrem ineho,teraz je tam dost horuco

   • Ty si reda žiješ, hm.
    ..Ja som letel na sever Nórska na pár týždňov v lete (mám tam známeho farmára jedlo/ubytko zdarma) a môžem povedať, že tam hore u mora sa dá vcelku dobre budovať sebestačnosť. Potraviny sa dajú vysušiť na roky, voda čistá na každom kroku potoky, pramene a jazierka, dreva na kúrenie habadej, rybačka jednoduchá aj bez návnady- stačí kúsok žltej bužirky k háčiku, stada oviec od jari sú pustené do jesene voľne v krajine, všade domáce farmy chovy a aj nejaké to pestovanie plodín.. Akurát som musel prikladať do kachiel nakoľko tam bola zima keďže je to za polárnym kruhom. Pobrežný bchodík bol najbližšie 30km inak v okolí nič.
    Všade samé staré autá – Volvá a Subaru – tam nikto nemal potrebu kupovať nové autá aj keď koruny mnohí majú.. Akože fakt tam žijú do veľkej miery sebestačne a zbytočnosti nekupujú. Mladí sú tam na tom tak, že buď tam zostanú a prijmú tamojší spôsob života alebo zmiznú dole do väčších nórskych miest či do sveta, nič medzi tým. Pre každého to to tam hore veru nieje.
    Keď som tam bol tych 5 týždňov tak mi sedelo, že tam nikto nikomu nerobil z ničoho nervy, nikam sa nehnal, s nikým sa neporovnával, žiadne pevné pracovné časy – každý si organizoval svoj život a prácu jak chcel.
    Dosť je tam dôležité byť sebestačný a aj sa tak chovať pretože tam hore na tých skalnatých ostrovoch človek hneď nezajde do obchodu kúpiť vrták či farbu a pod., väčšinou musí na trajekt alebo ho čaká dlhá cesta autom po cestách ktoré sú uzučké tak na 1,5 auta.
    Väčšinou sa musí pribrzdiť aby ten druhý čo ide v protismere mohol ísť ďalej.
    Takže nič len tak nevyhadzuje.
    Jednoducho minimum odpadu, maximum spracovania všetkého a pevné hospodárske budovy v ktorých to všetko je uskladnené. …Hehe, to nieje niečo pre mladých liberálov a už vôbec nie pre tých starších zazobaných, žijúcich v čistulinkých moderných sterilných vilách či bytoch. Tam by sa asi zbláznili keby tam malu žiť… Chýbali by im tam tie ich kaviarne a tiež všetky zbytočnosti čo tak žerú.

  • No vidíš, ako ľahko si podľahol masovej propagande vojny! A že vraj žijeme v „slobodnej“ krajine! Masová propaganda sa v slobodnej spoločnosti nepresadí! To je možné iba v totalitnej spoločnosti! Tak, ako to popísal D. Tatarka v knihe Démon súhlasu!

 2. mariankosnac

  ,,Podporte petíciu za odvolanie hlavného hygienika Mikasa“ – už zbytočné, prasa Mikas skončilo.
  https://www.topky.sk/cl/10/2686201/AKTUALNE-Hlavny-hygienik-Jan-Mikas-konci-vo-funkcii-

 3. Aku peticiu zase? Trestnu žalobu treba na neho podat a nie slieckarske odvolanie!!! Odvolany bude tak ci tak!!! Peticiu?! 🤭

 4. Rozhovor T.Carlsona s V.V.Putinem-cs.dab.: Historický exkurz.Kořeny konfliktu.Kdo brání mír.dohodám?

  Audio, formát MP3 na voľné stiahnutie.

  https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2024-02-10-ROzh-Put-Carlson:2

 5. Miroslav Čižmár

  Vojna bude iba vtedy, keď budeme potrebovať facku od života, aby sme sa naučili pokore. Inak vojna nemá zmysel, a nebude.

  • tvoj komentar nezaujma nikto vo svetovych Elitach a o akej pokore to hovoris trulko?

   • John, mám pocit, že Miroslavov koment si nie celkom vystihol…
    Aký účel má život v tomto očistci? Myslím, že taký, aby nám Všetkým konečne došlo, že ani to najvyššie spoločenské postavenie, ani vlastnenie všetkého bohatstva sveta ešte Nikomu skutočné a trvalé šťastie ani spokojnosť nepriniesli. A nikdy priniesť ani nemôžu. Jediné, čo nás posunie k lepšiemu, je vzdanie sa nášho bezhraničného ega a to, že prestaneme medzi sebou neustále živiť vzájomnú nevraživosť (ako to môžeme neraz pozorovať aj tu, v našich hodnoteniach adresovaným iným prispievateľom). Zárukou šťastia a spokojnosti celého ľudstva spočíva v potlačení nášho narcizmu a nahradenie ho chápaním iných.
    Skutočné a Trvalé, sebauspokojujúce šťastie môže stáť jedine na vzájomnej empatii a Bezpodmienečnej Láske k iným. Ak sme toto nepochopili, tak Ježišova návšteva našej planéty a jeho smrť tu, na tejto (už v tom čase prehnitej) Zemi, bola zbytočná.

    https://www.youtube.com/watch?v=1o-Q2yD81Js&t=1s

    • Pozdravujú ťa z Chabad Lubawicz – takých ako ty by potrebovali čo najviac!

    • Tá návšteva by mala byť skôr v úvodzovkách – bol to akt Lásky a vzhľadom na zdegenerovaný mozog ľudí aj obeť. Ale tú obeť majú na svedomí ľudia lebo tak to s JK skončiť nemuselo. Ale Zhora sa počítalo, že to tak môže dopadnúť keďže sa tam vedelo do akého zamoreného terénu najvyšší vyslanec Svetla pôjde.
     Pravda o Pravde – Živote bola však cez to všetko na Zem prinesená a neskôr, pomerne nedávno tiež a to v úplnosťi.
     Už sa pre ľudstvo nedá viac urobiť.
     To už je na každom či sa jej chytne alebo nie. Avšak najprv ten Zdroj musí človek nájsť ale väčšine ľudí tak zdegeneroval mozog, že už nieje schopná prijať bezprostredne jednoduchú čistú Pravdu a ani byť na ňu zvedaví. A keď im ju niekto dá do rúk tak im duchovné pravdy celkovo alebo spísané v knižnej podobe nedávajú zmysel – ich predný mozog z nich urobí svojho nepriateľa keďže stojí mimo možnosti ich prijať v celku – nenapoja sa na Zdroj, sú mimo diania. Emily, to nieje nič nové pod slnkom – dennodenne predsa vidíš, že mnohí ľudia si pohnútky a činy iných vysvetľujú rôzne a často ich nechápu a tak ich znevažujú. V tomto ohľade sa pri pochopení prečo je to tak treba strániť akejkoľvek vedy, štúdií či vedeckých odborných pojmov pretože sú úplne zbytočné. Nikdy sa totiž cez ne nedostaneš k záveru, že za to, že si jeden človek vykladá pohnútky druhého nesprávne – že je to kvôli príliš veľkému rozdielu v duchovnej zrelosti medzi ľuďmi. Ak budeš badať a skúmať prečo nízky človek nepochopí vyššieho – ak budeš hľadať tú príčinu cez sociológiu a vedú celkovo tak Ti vyjdú nakoniec len samé nepodstatné nič neriešiace intelektuálske závery – teórie, ktoré podstatu všetkého duchovného vždy obchádzajú.

 6. asi jsem vymastenej

  Ja to tedy chapu takto. Pomoci dani platime bomby aby je nekde pouzily a pak si musime za vlastni penize stavet bungry-zjednodusene receno.*+ Hele tak prestanme platit dane nebude na bomby a nemusime stavet bungry. A jeste nam zbude na dobrou zdravou stravu.

 7. A tu niečo o novodobých nacistoch a ich nedemokratickom, ale depopulačnom zelenom fanatickom náboženstve ! Len skutoční psychopati a debily to budú podporovať a tolerovať !
  https://cz24.news/v-kanade-se-chystaji-prijmout-zakon-ktery-by-umoznil-veznit-popirace-klimatu/
  Vychovanec WEF primitív ide ďalej presne ako bol naprogramovaní, však kokaín mu pomáha, ako všetkým jeho idiotským kumpánom ! Už by s ním mali kamionisti konečne urobiť definitívny poriadok !

 8. Julian Rose to krásne zhrnul:
  https://skspravy.sk/spolocnost/vsimnite-si-koho-by-bohovia-znicili-toho-najskor-zblaznia-psychoticki-vojnovi-stvaci/ ! Mnohým stále nedochádza, že tu začal boj o ľudské duše a nie fotel, v ktorom si každý určitým spôsobom sedí len v tomto svete !

 9. Zidovska Madarka

 10. Vakcíny proti COVID-19 jsou oficiálně nejsmrtelnějším lékem v historii

  https://aktax.cz/vakciny-proti-covid-19-jsou-oficialne-nejsmrtelnejsim-lekem-v-historii/

 11. Galaxia andromeda

  Vojna uz prebieha ziadne kryty Vam nepomozu vytiahnu vas odtial. Jedine co Vam pomoze je spajat sa s rovnakymi ludmi budete bojovat s archontami.
  Vyvrazdovanie zacina v gaze nikto vam odtial nechce davat informacie ale presne tak sa bude postupovat po celom svete. Elity vas postavia proti sebe vyzbroja a budete sa zabijat medzi sebou presne tak ako to ue na ukrajine presne tak ako to je rozbehnute medzi dvoma koreami jeden narod a vybiju sa medzi sebou.
  Pichanie latok sposobujucich genticke mutacie bol prvym krokom. Od kedy zacali pichat serum smrti do ludi zvysuje sa agresivita hlupost nasilie a samozrejme zabijanie medzi ludmi.
  Prichadza velky filter. Mat deti? Nemat deti?
  Oni ich nepotrebuju , nepotrebuju vase deti !!!
  Toto si uvedomte oni si deti vypestuju!
  Pre nich nic neznamena muz zena rodina dieta.
  Prichadza dystopia aku svet nepoznal.
  Sauronovo oko odvadza pozornost. A robi to neustale.
  Mier je vojna! Tieto sracky vypustaju aby drzali ludi v strachu presne ako s covidom a mohli mat atgumenty na zbrojenie. S coho mate strach??? Choroba?Vojna? Hlad? To su prvy traja jazdci apokalypsy!!! 4. Je smrt!! A ta prichadza pre tych ktori vpustili do svojich srdc strach z prvych troch!!!
  Skutocna hodnota je odvaha byt zdravy. Odvaha milovat a zit v pokoji a mieri. Odvaha je mat jedlo a podeliť sa .Odvaha je byt hladny ale vediet ze ked sa podelis nakoniec sa nasytis.
  Odvaha je prijat zivot a nie smrt. Ak sa ludia spamataju a budu mat odvahu mozu existovat ako Boh a vytvorit
  raj.
  Kolko takych ludi poznate???? Ja len jedneho a bude stacit ak ak vy budete poznat len jedneho.

 12. Je to zbytočné, tie bunkry. Čo budú jesť o tri týždne?

 13. Ako zmeniť vzťah k Hirošime za osem minút.

  Jadrové bomby zhodené na Hirošimu a Nagasaki neboli dôvodom kapitulácie Japonska, bolo to inak.

  https://ksbzdroje.cz/Files/Nestor/007_Jak_zm%C4%9Bnit_vztah_k_Hiro%C5%A1im%C4%9B_za_osm_minut.mp4

Pridajte komentár

*