Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Zloduch Bill Gates sa vyhráža: „To najhoršie z covidu sme ešte nevideli“


Print Friendly, PDF & Email

Zloduch Bill Gates sa vyhráža: „To najhoršie z covidu sme ešte nevideli“

(Rhoda Wilson, Daily Expose) Známy zloduch a globalista Bill Gates sa vyhráža, že „sme ešte nevideli to najhoršie z covidu“. Podľa neho existuje „viac ako päťpercentné“ riziko, že pandémia vygeneruje „ešte prenosnejší“ a „ešte smrteľnejší“ variant koronavírusu, uviedli noviny Daily Mail.

Gatesovo varovanie prichádza po tom, čo Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), tento týždeň varoval, že ľudia sa stále musia mať na pozore pred vírusom a že pokles testovania a sledovania covidu v mnohých krajinách môže spôsobiť opätovné vzplanutie vírusu a tým ohroziť svet.

Gates poradil vládam na celom svete, aby investovali do tímu epidemiológov a počítačových modelárov, aby pomohli identifikovať globálne zdravotné hrozby v budúcnosti.“

Počkajte… znamená to, že vlády posledné dva roky nepoužívali tímy epidemiológov a počítačových modelárov?

Našťastie pre svet, už o pár dní vychádza nová Gatesova kniha „Ako predchádzať ďalšej pandémii“, čo by nás všetkých malo zachrániť. To určite…

Nižšie je uvedená blesková odpoveď doktora Paula Alexandra na správu Daily Mail a jeho dôrazné varovanie o tom, ako plánujú používať „vakcíny“ pre deti.

Dr. Paul Alexander má skúsenosti s výučbou epidemiológie, medicíny založenej na dôkazoch a metodológie výskumu. Je bývalým odborným asistentom medicíny na McMaster University, bývalým poradcom WHO-PAHO pre syntézu dôkazov o pandémii covidu a bývalým hlavným poradcom vlády USA na Ministerstve zdravotníctva a sociálnych službieb pre politiku v oblasti pandémie covidu.

V roku 2008 pracoval pre Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) ako špecialista/epidemiológ v jej európskej regionálnej kancelárii v Dánsku.

Odpoveď Dr. Paula Alexandera na Gatesove vyhrážky

Ľudia, ktorí za tým stoja, vedia, že toto spôsobuje vakcína. Pokiaľ budeme pokračovať v podávaní nefungujúcej vakcíny, ktorá nezastavuje prenos infekcie, potom stále budú vznikať nové varianty a jeden z nich môže byť smrteľný.

Všetci to vieme, sú to základy imunológie a virológie…

Na základe všetkého, čo som videl, musím dospieť k záveru, že na určitej úrovni je to zámerné. Títo ľudia nemôžu byť takí hlúpi alebo nešikovní. Počuli ste ma opakovane upozorňovať, že varianty prídu každé dva mesiace a je tu šanca, že v dôsledku selekčného tlaku (prirodzeného výberu) sa objaví aj jeden vysoko patogénny.

Gates hovorí, čo všetci vieme. On je preto irelevantný a väčšinou aj bezradný v tom, čo hovorí, ale v tomto má pravdu. Vie, čo sa robí. Podľa mňa on aj Fauci (americký Mikas) vedia, že je to úmysel. Je to buď čistá neschopnosť, zlomyselnosť alebo kombinácia oboch.

Ak bude pokračovať očkovanie týmito vakcínami, pandémia potrvá 100 rokov a každé dva mesiace sa bude vytvárať nový variant za variantom. No a jeden z nich môže byť pre ľudstvo smrteľný… a bude to vinou vakcíny!

Doktori Geert Vanden Bossche, Robert Malone, Mike Yeadon, ja a ďalší na to už vyše roka upozorňujeme. Nepotreboval som, aby sa Gates priznal, že čo v skutočnosti robia.

Úrady a Big Pharma vedia o zlobe, ktorú robia

Dr. Fauci (americký Mikas), Francis Collins (Národný inštitút zdravia), Albert Bourla (riaditeľ Pfizeru), Stephane Bancel (riaditeľ Moderny), Rochelle Walensky (riaditeľka CDC) vedia, že nefunkčné vakcíny poháňajú varianty každé dva mesiace a jeden z nich môže byť smrteľný.

My to vieme a Bill Gates nám nemusí hovoriť, že aj on to vie. Títo zloduchovia presne vedia, čo robia a podľa mňa úmyselne poškodzujú svet. Očkovanie musí byť na celom svete okamžite zastavené!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Pokiaľ hromadne podávame vakcíny, ktoré nezastavujú injekciu, teda také, čo neprerušujú reťazec prenosu, vytvárajú pretrvávajúci infekčný tlak a sub-optimálnu imunitnú reakciu, ktorá nezastaví infekciu, replikáciu alebo prenos, potom tieto vakcíny pandémiu nezastavia.

Výsledkom bude, že selekčný tlak povedie k vzniku vysoko infekčných variantov, ktoré by mohli byť smrteľné.

Títo ľudia vedia, čo robia a škodia nám úmyselne. Nemôžu byť takí hlúpi a neschopní.

Fauci, Bourla, Bancel a Walensky dnes už vedia, že mRNA vakcíny zabijú veľa detí, tisíce, ale je im to jedno

Títo ľudia sa snažia za každú cenu zaočkovať aj deti. Akonáhle sú vakcíny oficiálne schválené pre deti, oni budú mať ochranu pred zodpovednosťou. Nemôžete ich žalovať, nikoho z nich.

To isté platí pre dospelých. Preto teraz idú po deťoch… Nech je vám toto varovanie výstrahou. Im je jedno koľko ľudí zomrie.

Sú to zločinci, ktorí vedia, že keď budú udržiavať mRNA vakcíny v stave pre „núdzové použitie“ (EUA), tak sa na nich vzťahuje ochrana pred zodpovednosťou za škody. Preto to budú naťahovať.

Verte mi, že nikdy nezískajú úplné schválenie pre svoje mRNA vakcíny. Ak by sa tak stalo, vtedy by ste ich mohli žalovať.

Schéma týchto zločincov a všetkých zainteresovaných je takáto:

Nateraz tvrdo idú po deťoch na základe sfalošovaných klinických štúdií, aby získali schválenie pre použitie mRNA vakcín u všetkých detí (od 6 mesiacov veku). Akonáhle sa tak stane, nikdy nemôžete žalovať výrobcu alebo tých, ktorí sú do toho zainteresovaní. To samozrejme platí aj pre dospelých, ktorí sa zaočkojú a zomrú alebo skončia s poškodeným zdravím.

Táto schéma bola vytvorená ľuďmi ako Bourla, Bancel, Hahn, Fauci a ďalší dôležití hráči… už ich poznáte. Je to banditizmus na najvyššej úrovni!

Toto sú podľa mňa zločinci, pretože si idú po vaše deti.

Tuto uvediem odkaz na nedávne 3 správy (v angličtine), aby som vám ukázal trojité nebezpečenstvo, ktoré vám teraz hrozí. Tieto tri správy by vás mali dostatočne vystrašiť, aby vás prebudili, že skutočne idú po vašich deťoch:

1. Moderna chce očkovať 6 mesačné až 5 ročné deti

2. Americká FDA oznámila, že rozširuje možnosť použitia remdesiviru (smrteľný liek) aj na deti už od veku 28 dní a váhy 3,5 kg

3. Podľa Pfizeru sú jeho covidové vakcíny bezpečné a vytvárajú „robustnú“ tvorbu protilátok aj u 5 až 11 ročných detí

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Rhoda Wilson, dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. They. Care very much. Make sure the children end up permanently sick or dead

 2. Toleroval jsem, že lidi v roce 2020 a 21 byli vyděšeni, informací nebyl dostatek a proto do sebe píchali ty svinstva a tím rozšiřovali spike proteiny mezi ostatní. Ale jestli to někdo v mém okolí do sebe znovu narve teď, po více než 2 a půl letech osvěty, a tím ohrozí mě nebo mojí rodinu, tak ať si mě nepřeje. Tuto blbost už u nikoho v mém okolí znovu tolerovat nehodlám.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,pokiaľ elita a globalisti budú partnermi a posluhovačmi mimozemských jašterov nikde nebudete tu v tomto svete v bezpečí,,,,táto mašinéria sa nedá zastaviť,lebo sa vám a ani vaším predkom to nepodarilo za celú dobu,čo tu sú a takto spolu fungujú,nenamýšľajte si,že sa im môžete vzoprieť.oni sú defakto vašími živiteľmi a konármi ich stromu na ktorých sedíte,,,,celú svetovú ekonomiku oni vybudovali a držia ju pri živote-ak tu nebudú oni-vy nebudete tiež.

 4. A medzi tým retardovaní tupí fašisti predĺžili platnosť covid passov: https://www.topky.sk/cl/11/2307941/KORONAVIRUS-Europoslanci-schvalili-navrh-predlzit-platnost-covidpasov-o-jeden-rok#disqus_holder ! Ale možno ešte čakať čokoľvek dobré zo strany EU? Odpoveď je jednoznačná: NIE !!! Najväčší morálny a intelektuálny odpad vládne EU !!!

 5. Týmto hajzlom a ich prisluhovačom sa musíme bránit iba so zbranou v ruke,inej cesty niet.

 6. A nebudú to náhodou hromadné úmrtia z vakcín!!!???

 7. Chytiť zločincov do sietí utkaných z ocelových nití, aby sa z nich nemohli prehrýzť a tam ich vystavovať ako exemláre do životne uväznené pre deti aby videli čo sú to za zvery páchajúce zločiny …

 8. Mila redakcia,
  dalsi clanok potvrdzujuci co uz davno vieme. Ale stale to nedochadza covid svedkom a zaroven vakcinovanym blaznom. Tu uz pomoze jedine. Bojovat o svoj zivot. Lenze ockovani nad neockovanimi maju prevahu ci uz sa dali ockovat strachom alebo pod vplyvom rodiny. Ale ked budeme robit to co doteraz uz nkkdy nebudeme slobodni. Vypisovanim na nete nikomu nepomozeme a ani si nik nepomoze. Vela ludi je proti opatreniam ale nik z nich nezodvihne zadok a nejde to zmenit. A oni to velmi dobre vedia. Ludia spohodlneli a nechce sa im. Vela ludi mam z mojho okolia co povedia a co mame robit. My to neovplyvnime. Ludstvo je stratene…..

  Dufam ze sa to coskoro zmeni a ludia si tu slobodu vybojuju naspat.

 9. Keď zabijete deti, už nebude nik kto by vás pomstil. Tak nejako sa vyjadril Ajchman…
  To by znamenalo, že zdroj toho zla je živý!

 10. provokater

  treba začať s ich likvidaciou

 11. Milan máš úplnú pravdu. Dokazuje to už aj toto: https://cz24.news/judr-weis-prve-rozhodnutie-europskeho-sudu-pre-ludske-prava-v-pandemickych-veciach/ ! Vládnu nám psychopati bez svedomia, etiky a morálky a nich platí len poriadny BIČ ! Nič viac ! SLOVEXIT !!!

 12. Great reset naplno: https://cz24.news/bezohledne-zneuzivani-strachu-z-valky-evropskymi-institucemi/ !
  Okrem toho dávam do pozornosti si nájsť a pozrieť Národný program reforiem SR 2022 – schválený vládou SR !!! Brutálna digitalizácia života ľudí pripravovaná podľa nót Davoských hyen – absolútna kontrola nad všetkým, salámovou metódou a krásnymi sloganmi o výhodách smart city, a iných plytkých benefitov pre nemysliace OFCE !!!

  • Galaxia andromeda

   Skúste viac mysliet a pochopiť ako ich mozte dat dole. Az sa ofce prebudia bude neskoro, treba likvidovať vsetko co je digitálne. V podstate staci zlikvidovať infraštruktúru elektrických sieti.Vypnut odpady co davaju v televízii.Vlady SR a CR sú agenti cudzej moci, SNP2 yreba zorganizovať.Ak Maďarsko EU popravi a to vystupy z eu. Nemôžeme zazlievať madarskej menšine ze sa budú chcieť odtrhnut od fašistického Slovenska.Vsetko k tomu smeruje, SR zbrane nema madari si ich nechali.Hlupaci nedokážu myslieť správne je aby neboli.Cogito ergo sum.Ludstvo nastúpilo cestu vyhynutia co je na nasej planéte zákonitosť.

 13. Vědci potvrdili důkazy o vylučování virů z vakcín proti kovid!
  https://www.naturalnews.com/2022-05-05-researchers-find-evidence-viral-shedding-covid19-vaccines.html

 14. Proboha!!!!! Tak proč se lidé jako je Fauci a jím podobní nezavřou, neobžalují a nejsou souzeni, vždyt je to jen pár lidí a proti stojí spousta rozumných lidí z celého světa.( právníci, soudci, lékaři, vědci a možná i někteří rozumní politici )Proč by měla hrstka těchto psychopatů ovládat tento svět ? Všude se o tom jen píše a nic se s nimi nedělá! Proč mají takovou moc? Proč se lidé nechávají ovládat hrstkou psychopatů? To jsou snad nedotknutelní? Peníze snad nezmůžou všechno! Copak to nejsou lidi jako my? Stvoření z masa a krve – o duši nemluvím, tu zřejmě nemají… mají zrovna tak jako my díru do zadku …. tak proč by měli řídit životy nás všech ?

  • Sú pod ochranou zločineckého Syndikátu a ten ich súd nepripustí. Dalo by sa to vyriešiť atentátom – ten by musel spáchať jediný človek, pretože komunikácia viacerých je pod kontrolou. Ten človek by sa musel zmieriť s tým, že sa obetuje a obetuje aj svoju rodinu a priateľov. No a musel by mať možnosť prístupu, resp. by roky musel čakať na tú správnu príležitosť.

   Potom je tu okultná možnosť – keď si tisíce ľudí budú priať ich smrť – nie v zlobe a nenávisti – ale v predstave potešenia, oslobodenia, radosti! Lebo to je tvorivý mechanizmus budúcich udalostí! Čiže áno – predstavujte si smrť zmrdov a zároveň si predstavujte tú záplavu radosti – Self Feeling!

 15. Juraj Porubec

  Pravdupovediac,človek nezainteresovaný,sa stráca v hale takých, či onakych informácií,a nedôveruje už pomaly ničomu.,,halde,,kopci balastu. Ja som sa nedal ani raz,ani keby ma preto z práce prepustili,tak sa nedám. Kolegyne sa dali,lebo šak treba na dovolenku,naviedla ich na to ich muzikovia nadrzani na bikinkove pastvy pre oči a údy.

 16. Za chvili zacina parada na Rudem names ti za 200 vterin muze byt dvoji pozdrav lkdekoliv v EU
  Prosim prestante provokovat
  dodavat nackum zbrane
  konfiskovat potapet lode v mezinarodnich vodach.
  Ja pracoval s mnoha narody vcetne Rusu ty nikdo nezlomi

  Chcete byt upristred zimy bez energie neb hosii UAE a dalsi vydelavaji vcetne Madarska …
  Tak si mazre Badatel take k smichu zastraseni bez svobod ….

 17. Jaro no fear

  Za chvili zacina parada na Rudem names ti za 200 vterin muze byt dvoji pozdrav lkdekoliv v EU
  Prosim prestante provokovat
  dodavat nackum zbrane
  konfiskovat potapet lode v mezinarodnich vodach.
  Ja pracoval s mnoha narody vcetne Rusu ty nikdo nezlomi

  Chcete byt upristred zimy bez energie neb hosii UAE a dalsi vydelavaji vcetne Madarska …
  Tak si mazre Badatel take k smichu zastraseni bez svobod ….

Pridajte komentár

*