Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Britský úrad verejného zdravotníctva nevie dokázať, že COVID-19 je nákazlivý


Print Friendly, PDF & Email

Britský úrad verejného zdravotníctva nevie dokázať, že COVID-19 je nákazlivý

(Weaver, tapnewswire.com) – Na začiatku tejto „pandémie“ som čítal o štyroch rôznych experimentoch, resp. výskumoch, vykonaných armádou USA počas španielskej chrípky, ktoré všetky ukázali, že sa táto chrípka nedala preniesť z veľmi chorých na zdravé osoby, a to dokonca ani vtedy, keď nechali zdravého vypiť teplý hlien chorého.

Uvažoval som, prečo nebol vykonaný žiadny podobný výskum ohľadom prenosu ochorenia COVID-19. Také experimenty by pritom nemuseli byť až tak „nechutné“ ako kedysi.

Podaná žiadosť britskému úradu verejného zdravotníctva

Okrem iného. Niežeby to nebolo dôležité.

V zmysle britského zákona o slobode informácií (FOI; Zákon o slobodnom prístupe k informáciám) som poslal žiadosť Ministerstvu zdravotníctva a sociálnej starostlivosti.

V prvej odpovedi na otázku k izolácii vírusu pripustili, že nemajú „žiadne informácie vo vzťahu k izolácii SARS-CoV-2“. Je to dosť udivujúce vyjadrenie, stavajúce SARS-CoV-2 do rovnako mýtického postavenia ako bieleho jednorožca, teda výnimočnú vec, ktorú nikto nikdy nevidel.

Hlavný rozdiel medzi jednorožcom a SARS-CoV-2 je ten, že zatiaľ nikto nevynašiel „vedecký“ test predpokladaných zložiek „dokazujúcich“ existenciu jednorožca, čo je veľká škoda, lebo by bolo dosť zaujímavé pozorovať, koľko ľudí by bolo presvedčených, keby sa niekedy „test na jednorožca“ vrátil ako „pozitívny“.

Ministerstvo tiež nemá žiadne informácie o nákazlivosti, respektíve nákaze, no navrhlo mi, aby som svoju žiadosť poslal jej agentúre Public Health England (PHE) – obdoba slovenského Úradu verejného zdravotníctva.

PHE odpovedala (nakoniec). Tu nasledujú relevantné riadky z ich odpovede…

Otázka: Mohli by ste mi, prosím, poslať nejaké informácie, ktoré máte ohľadom experimentálnych dôkazov demonštrujúcich, že ochorenie COVID-19 je prenosné z človeka na človeka?

Odpoveď: PHE môže potvrdiť, že nemá k dispozícii informácie, špecifikované vašou žiadosťou.

To znamená, že nebolo vykonané žiadne konkrétne zisťovanie toho najhlavnejšieho predpokladu (a nič viac ako predpoklad to nie je), ktorý podnietil globálnu „reakciu“ na túto domnelú pandémiu!

Celkom zrejme by bolo jednoduchým problémom dokázať či nedokázať nákazu (t.j. nákazu prostredníctvom prenášanej kvapôčky) experimentálne. To, že sa to priamo nevyšetrilo, NIČ NEOSPRAVEDLŇUJE.

Protichodné názory v tomto by dokázala veda ľahko vyriešiť, či už tak alebo onak.

Podľa môjho názoru sa tak už stalo. To je dôvod, prečo je opomenutie vyšetriť to, samo osebe, dôkazom úmyselne zlého konania a presadzovania diabolskej lži.

Ďalšie nepriame dôkazy toho, že chrípke podobné ochorenia sa NEPRENÁŠAJÚ z človeka na človeka, poskytujú vedecké štúdie, ktoré demonštrujú zbytočnosť lockdownov a nosenia rúšok na ochranu ľudí pred „infekciou“ ochorením COVID-19.

Takto tieto ochorenia jednoducho NEFUNGUJÚ.

O tom, kto a kedy ochorie, rozhodujú iné faktory, vonkajšie a vnútorné. Podrobné informácie na túto tému sme už pred rokmi priniesli v článku: Zabudnite všetko, čo viete o baktériách, vírusoch a infekciách

Moja druhá otázka v zmysle Zákona o slobode informácií (FOI) znela:

Prírodná liečba osteoartritídy

Otázka: Ak pre COVID-19 žiadne také experimentálne dôkazy neexistujú, mohli by ste mi, prosím, poslať akékoľvek dostupné získané dôkazy, zameriavajúce sa na tento konkrétny problém za posledných 150 rokov, demonštrujúce prenos z človeka na človeka u akéhokoľvek iného typu chrípkového ochorenia?

Odpoveď: PHE môže potvrdiť, že tieto informácie nemá.  Tieto informácie sú však vyňaté z paragrafu 21 Zákona FOI, lebo sú logicky dostupné inými prostriedkami. A podmienky vyňatia znamenajú, že nemusíme zvažovať, či mať alebo nemať tie informácie by bolo vo verejnom záujme. Kvôli vám sme však zaradili odkaz na správu „Vplyv zhromažďovania osôb na chrípku“.

Prvá časť vyššie uvedenej odpovede podľa mňa naznačuje, že PHE pripúšťa, že majú, alebo si sú vedomí vedeckých dôkazov, získaných počas španielskej chrípky (ktoré zvykli byť online v „Správa hlavného lekára USA z roku 1919“ [táto sa z dokumentu vlani stratila]).

Zmienkou o tom, že nemusia zvažovať „či zverejnenie týchto informácií je alebo nie je vo verejnom záujme“ podvedome priznávajú vedomosť o tom, že vyšetrovanie ukázalo neprenosnosť a že by mohlo byť „vo verejnom záujme“, aby nám to povedali.

V skutočnosti v našom novom „komunitárnom“ systéme (áno, ľudia, už v ňom sme) rozhodujú o tom, čo je „verejný záujem“ vládcovia… čo by si mal teraz už uvedomovať každý, kto má mozog.

Samé výhovorky, dôkazy žiadne

Odkaz na správu má podľa môjho názoru len málo spoločné s mojou žiadosťou v zmysle FOI.

Chabý záver správy „Vplyv zhromažďovania osôb na chrípku“ naznačuje koreláciu bez predloženia akéhokoľvek dôkazu. Pravdepodobnosti naznačené v Závere sa, opäť, zakladajú na predpokladoch, ktoré sa autor ani neobťažuje definovať.

Korelácia medzi budúcou infekciou a zhromažďovaním ľudí bez prešetrenia ďalších faktorov vlastných masovým zhromaždeniam (t.j. že sú všetci približne na rovnakom mieste a tým podliehajú v rovnakom čase viacerým identickým vplyvom prostredia) po vedeckej stránke určite nič neznamená.

Správa priznáva, že nie je žiadny dôkaz kauzality, naznačuje však, že je „prezieravé“ od zhromažďovania sa ľudí odrádzať.

Človek si kladie otázku, prečo nenaznačuje, že by bolo prezieravé preskúmať základný vlastný predpoklad vedeckej komunity, teda, že sú tieto ochorenia vôbec nejakým spôsobom nákazlivé?

Záver

Tu je odkaz na celý spomínaný dokument. Jeho záver je nasledovný:

Nakoniec je len málo údajov naznačujúcich, že sa masové zhromaždenia spájajú s prenosom chrípky a táto téma pokračuje zavádzaním nových dôkazov pre aktualizáciu.

Isté jedinečné podujatia, ako napríklad Hadždž, špecifické prostredia ako sú civilné a vojenské lode – nová téma pre túto aktualizáciu, stretnutia v interiéri a preplnené podujatia v exteriéri poskytujú hlavný dôkazový základ naznačujúci, že masové zhromaždenia môžu byť spájané s epidémiami chrípky.

Niektoré dôkazy naznačujú, že obmedzenie masových zhromaždení spolu s ďalšími opatreniami na dodržiavanie sociálneho odstupu môžu v znižovaní prenosu pomáhať.

Najrozumnejším odkazom v pandemickej situácii by preto naďalej bola obozretná politika dobrovoľného vyhýbania sa masovým zhromaždeniam. Dôkladne by sa mali zvažovať aj operačné činitele, vrátane praktických dôsledkov politiky zameranej na obmedzovanie podujatí spojených so zhromažďovaním ľudí.

Po prečítaní celej odpovede v zmysle FOI som dospel k tomuto svojmu záveru:

PHE pripúšťa, že predpoklad vlády o prenosnosti ochorenia COVID-19 z človeka na človeka sa nezakladá na… vôbec žiadnych vedeckých faktoch!

Na žiadnych! Na nulových!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Weaver, Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Izrael, mrtvola na COVID19 uteka z nositka, ked pocuje sirenu pred bombardovanim
  https://m.facebook.com/realitaEU/videos/477725100005021/

  • tiez tam natacali filmi,ake su nemocnice preplnene,producery,cameramani rozkazovali ,,ako rychlo maju sestricky „doktori)-vsetko herci bezat s nositkami,tiez tam bolo asi 10 mrtvol a na konci jeden do toho kopol a boli to len babky,uzasne podvody,vsak Elita napisala,ze budu pouzivat Hercov a ine prostriedky na uskutocnenie ich ciela,co ja nasa SMRT

   • Teraz bolo v rádiu (ak som dobre zachytila), že keď sa dôchodca dá odviesť do vakcinačného centra dostane 100 EUR. Počas umývaní riadu som skoro z nôh spadla, že čo sa už na nás vymyslí aby sa nemuseli vyplácať dôchodky.

 2. Ďakujeme za ďalší článok, prečítala som.

 3. Jednoduchá

  ….samozrejme, ten úrad to nevie dokázať, pretože ANI NIE JE ! …….a čo neexistuje, tak nemožno s tým nič robiť, proste nie je a bodka. …….Váž.redakcia, ozaj zaujím.príspevok, zaujím.by bolo vedieť aj meno toho človeka, kt.sa to podujal zisťovať………………………………………

 4. V PONDELOK 17.mája 2021 je na SVCS moderovaný rozhovor s 2 Češkami – spoluorganízatorkami protikovidových protestov vo Veľkej Británii a so zakladateľom tohto hnutia – naposledy sa im podarilo zhromaždiť 750 000 ľudí – takže bude to aj o ich know-how – ako na to!

  19:00
  Hovory u klábosnice – Češi a Angličané z britského hnutí Official Voice: Statisícové Anticovid protesty, v Česku ani slovo – Tapin-radio
  Kedy po, 17. mája, 19:00 – 21:00
  https://www.svobodny-vysilac.cz/

  Kto nestihne – z archívu.

 5. https://www.banned.video/watch?id=60a1afca1be0412e76adf1ce
  Fauci’s NIH Doctors Refusing to Take COVID Shot Despite Saying Safe & Effective
  Fauciho NIH lekári odmietajú prijať COVID vakcíny napriek tomu, že hlásajú, že je bezpečná a účinná

  Voľakedy sme tomuto hovorili, že vodu kážu a víno pijú

 6. Píšete tady čím dál větší bláboly!
  A stejně se tu vždy najde dost takových, kteří zatleskají. To fakt nechápu.

 7. Pán John se jistě odradit nenechá, já ano.
  Mám na práci důležitější věci, než se dohadovat s někým, kdo stejně nepochopí…
  Tak se tu mějte.

 8. Kto vie angl. nech vypočuje toto video, čo s nami urobí táto vakcínočka:
  https://www.banned.video/watch?id=60a1ad351be0412e76adccac
  Nazi-Style Vaccine Propaganda Being Used In The United States
  Nacistický štýl vakcinačnej propagandy je používaný v Spojených štátoch

 9. Hrozné, hrozné, čo sa dnes robí, pomaly nás hodia do FEMA camps (koncentračných táborov) kto neposlúchne „elitu“ sveta, ich príkazy.
  https://otevrisvoumysl.cz/zena-drzena-proti-sve-vuli-v-hotelu-i-s-negativnim-covid-testem/
  Žena držena proti své vůli v hotelu i s negativním covid testem

  Ve zkratce…
  Žena sdílí svoji zkušenost, kdy přiletěla letem do Dublinu, kde ji zadrželi, i když měla negativní covid test a přinutili ji zůstat v drahém hotelu, který si musí ještě k tomu sama platit.

 10. Koho ešte zaujíma ten VETOM:
  1/ Cez stránku Vetom.sk ponúkajú podla mňa špekulatívne predražený Vetom balenie za 24,90, doprava cez GLS za 3,90, pričom ponúkajú dopravu zadarmo pri objednávke nad 50 eur – takže pri základných 2 baleniach vám chýba „nad“ 21 centov na dopravu zadarmo.

  2/ Starý oficiálny distribútor YARO sro je nedostupný – ten predával za 22 eur s DPH balenie plus poštovné a balné dobierkou – aj s tringeltom pre poštárku som sa zmestil do 50 eur za 2 základné balenia.

  3/ Ďalší distribútor zdvihol cenu z 18 eur na cenu ako od YARO – 22 eur, čo je zrejme tým, že predtým neplatili DPH a teraz áno.
  Tu je ponuka – opakujem – potrebujete základný V2 a V1 – v ostatných baleniach ide o rovnaké probiotické mikroorganizmy,
  https://zelenyjacmen.eu/
  [email protected]
  Ing. Mgr. Lucia Mečiarová
  +421 948 75 25 01
  [email protected]

 11. https://otevrisvoumysl.cz/pediatricka-dr-farellova-o-nebezpeci-covid-vakcin-nejen-pro-deti/
  Pediatrička dr. Farellová – O nebezpečí covid vakcín (nejen) pro děti

  Ve zkratce…
  Pediatrička dr. Farellová sdílí svoje zkušenosti a pohled před texaským senátem o covid vakcíně a zejména jejích rizicích s ohledem (nejen) na děti.

 12. https://www.naturalnews.com/2021-05-17-mainstream-doctors-refusing-treatment-vaccine-damaged-patients.html
  OUTRAGEOUS: Mainstream doctors are REFUSING to see or treat vaccine-damaged patients because they don’t want to get involved in “controversial” diagnoses
  Zločinné: Lekári hlavného prúdu odmietajú vidieť alebo liečiť pacientov poškodených vakcínami pretože nechcú byť zapletení do „kontroverzných“ diagnóz

  Just as we warned would happen, people injured by covid vaccines are now on their own
  Práve tak ako sme varovali že čo sa stane, ľudia poškodení covid vakcínami sú ponechaní sami na seba

  • Vláda USA a Sorosove podvratné organizácie sa ani netaja tým, že už desaťročia pracujú spoločne na rozbití Ruska s cieľom ulúpiť jeho nerastné bohatstvo a podriadiť si túto krajinu.

   • Joe Biden, terajší geriatrický prezident USA. Soros ho plne ovláda, lebo mu z veľkej časti platil prezidentskú kampaň. Soros vie, že na Bidenove služby sa dá spoľahnúť, už to má overené z minulosti.

 13. Všetko prebieha podľa plánu:
  https://www.hlavnespravy.sk/podla-sefa-nemeckeho-panelu-pre-vakcinaciu-bude-ockovanie-pravdepodobne-nutne-aj-na-buduci-rok/2539972
  Po roku opäť? Podľa šéfa nemeckého panelu pre vakcináciu bude očkovanie pravdepodobne nutné aj na budúci rok

 14. Jednoduchá

  …Maroš, Maroš….ja som si ho už objednala, a nie V 1 ani V2, ale V3. ……
  Veď si to predtým inak napísal….no neva…..tak od koho si ho mám vlastne objednať?
  od tejto Lucie Mečiarovej?…..a ešte k tomu druhu, Vetom 3 nie je vhodnejší, ak má človek celiakiu? podľa toho som ho totiž vyberala…..ďakujem za skorú odpoveď.

  • Každý príbalový leták Vx má označený konkrétny kmeň a na čo. Prečítaj si všetky 4 a pochopíš prečo. Ja som tu nikdy nespomenul aj V3. Je to drahá záležitosť, tak treba rozmýšľať. S celiakiou to nemá nič spoločné. Keď niekde nie je cenník, tak sa pýtam najprv na cenu. Ak je niečo predražené – pátram ďalej. Ja tým ľuďom rozhodne nemienim naháňať kšefty. Zvykli ste si všetko na tácke. Ak si porovnáte iné zahraničné probiotiká – zistíte, že im „niečo“ chýba. V tomto treba mať jasno, treba vedieť prečo a nekupovať to ako jogurty. Všetky tobolky Vetomu obsahujú kukuričný škrob a na ňom kultúry konkrétnych kmeňov bacilov. Každý má svoje vlastnosti. Na jednych zahraničných dokonca mali PATENTOVANÉ – teda GMO probiotikum – také zásadne nekupujem! Rusi distribujú selektované kmene prispôsobené pôvodne bojovým podmienkam – pomáhajú aj pri chorobe z ožiarenia, alebo po pozžretí nejakých bojových látok, jedov. O tom to celé je! Antidotum! Len kyslá kapusta ako probiotikum v prípade biologickej vojny nestačí!

   Vieš prečo si kúpila V3? Lebo 1 a 2 sú 3. A s tým má ja robiť čo?

 15. Jednoduchá

  …ešte k tej Remišovej – ona sa aj mohla a aj vôbec nemusela zaočkovať……takto to totiž presne vyzerá…………..asi chce, aby ľudia hádali…………………..

 16. Veľmi poučné videá od ľudí, ktorým magnet drží na mieste vpichu vakcíny
  http.//otevrisvoumysl.cz/ kompilace

 17. Jednoduchá

  …..v poriadku, ty s tým už nerob nič….teraz je rad na mne, ešte som totiž nič nekúpila……………………………….

 18. som trochu zmätený z vedcov, keď neexistuje Corona vírus spôsobujúci SARS Cov2, tak potom čo to je, čím sa ľudia nakazujú a chorejú?
  Čo sekvenovala potom Dr. Soňa Peková, naviac tvrdiac, že tu je už 5 nových umelých vírusov a predošlé už stratili silu. Taktiež francúzsky objaviteľ HIV vírusu Betaigner tvrdí o Covide to isté, a že je tam pridaná aj sekvencia HIV vírusu. Tak, čo je pravda?

  • Na čo chorejú? Na to, na čo ľudia chorejú už tisícročia – na chrípku, zápal pľúc a podobne. Podrobne o tom sa píše v tomto článku: https://www.badatel.net/britsky-publicista-david-icke-ma-na-kovidove-umrtia-uplne-odlisny-pohlad/

   A Peková? Ako viete, že ona nie je riadená opozícia? Peková vraví, že varianty sú natoľko odlišné, že nejde o varianty, ale o nové kmene. Dr. Yeadon zasa vraví, že rozdiely medzi variantami sú menej ako 0,3% – čo je tak málo, že nemôže byť medzi nimi taký veľký rozdiel v infekčnosti a smrtnosti. Kto z nich má pravdu?

   Existuje ešte jedna teória. Tá hovorí, že SARS-CoV-2 je skutočný, ale nikto ho doteraz oficiálne neizoloval, lebo by sa ukázalo, že naozaj ide o umelý vírus so sekvenciami HIV, SARS-1, MERS a tak. Teda, oni ho aj izolovali, no nezverejnilo sa to. Zverejnil sa fiktívny genóm, z ktorého sa tieto zistenia o biologickej zbrani nedajú vyčítať. A ak by ho chcel niekto izolovať a sekventovať na vlastnú päsť a zverejniť to, tak tomu sa do rána pritrafí napríklad infakt.

   Takže si vyberte 🙂

   Vlastne, existuje ešte jedna teória, ale tá je dosť strašidelná a keďže vás nechceme zbytočne strašiť, tak o nej nateraz radšej pomlčíme.

   Osobne sa prikláňame k tomu, že vírus neexistuje, teda to, čo tvrdí aj David Icke. On sa týmito vecami zaoberá už vyše 30 rokov a v podstate všetky jeho predikcie sa ukázali ako pravdivé. Jeho tvrdenia majú najvyššiu presnosť.

   • je vôbec možné nejaký – akýkoľvek vírus izolovať??
    lebo si neviem predstaviť, ako by to bolo technicky možné…podľa mňa sa dá izolovať jedine ak „produkt“ vírusu, ale nie vírus samotný

Pridajte komentár

*