Čo je dôvod, že modré autá, slnečníky a iné modré veci nezhoreli počas požiarov na Havaji?


Print Friendly, PDF & Email

Čo je dôvod, že modré autá, slnečníky a iné modré veci nezhoreli počas požiarov na Havaji?

(Ethan Huff, Natural News) Zvedavé mysle neveria oficiálnej historke, že požiare na havajskom ostrove Maui boli prirodzenou a neočakávanou udalosťou – a už vôbec nie takou, ktorá bola výsledkom nejakého mýtického konceptu „zmeny klímy“ alebo „globálneho otepľovania“.

Rovnako ako požiare v Kalifornii a Austrálii, aj požiare na Havaji sú „niečím, čo sme nikdy predtým nevideli“, ak by sme citovali Grega Reesea zo stránky Infowars, ktorý dal dokopy informačné video o tom, čo sa podľa mnohých naozaj na Havaji stalo.

Nazývajú to „lesnými požiarmi“ a „divokými požiarmi“, ale zjavne sú niečím veľmi odlišným, vysvetľuje Reese. Video (v angličtine) si môžete pozrieť nižšie:

Tieto požiare spálili domy na biely popol, pričom často zanechali okolité zelené stromy a kríky prakticky nedotknuté. V extrémnych prípadoch môžu lesné požiare dosiahnuť teplotu až 816 stupňov Celzia, pričom bod topenia hliníka je 660 stupňov Celzia, takže pri extrémnom lesnom požiari je možné roztaviť hliník.“

Tu však máme autá s kalužami roztaveného hliníka, ktoré zjavne neboli v oblasti lesného požiaru, a roztavené sklo, ktoré má teplotu topenia okolo 1370 stupňov Celzia. Toto sú nevysvetliteľné anomálie.

(Súvisiace: Pozrite si predchádzajúce spravodajstvo o záhadných nehoriacich predm etoch, ktoré zostali nepoškodené po katastrofe v havajskej Lahaine.)

Svetlo modrej farby má frekvenciu 666 THz

Rovnako ako v prípade požiarov v Kalifornii v roku 2018, predmety ako autá a domy kompletne zhoreli a v podstate sa zrútili do svojho pôdorysu a nezanechali za sebou nič iné ako biely popol.

„Tie isté anomálie sme videli v New Yorku 11. septembra 2001 – autá úplne zhoreli bez vysvetlenia,“ zdôrazňuje Reese. (Poznámka redakcia: Hovorí o autách, ktoré zhoreli na miestach, kde neboli žiadne požiare, ďaleko od padnutých dvojičiek.)

Znepokojujúce je, že požiare na havajskom Maui boli veľmi selektívne v tom, čo spálili. Chudobným ľuďom a ľuďom zo strednej triedy sa celé ich domovy a živobytie zmenili na popol, zatiaľ čo honosné majetky bohatých ľudí ako Oprah a Jeff Bezos (majiteľ Amazonu) zostali nedotknuté.

„Na Maui tieto neprirodzené požiare ušetrili domovy bohatých ľudí, zatiaľ čo domy pracujúcej triedy spálili,“ vysvetľuje Reese. „Tieto požiare s presnosťou ničili najlukratívnejšie oblasti Maui.“

Rýchlo sa stalo všeobecne známe, že vláda má k dispozícii zbrane so smerovanou energiou alebo technológiu DEW (Directed Energy Weapons), ktorá využíva lasery a svetlo na zameranie určitých objektov a miest na zničenie, pričom okolitú oblasť ponecháva na pokoji.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Po desaťročia boli zbrane so smerovanou energiou utajené, ale už niekoľko rokov sú vo verejných záznamoch,“ hovorí Reese.

Zbrane so smerovanou energiou majú schopnosť spáliť domy s takouto presnosťou – ale, aby to bolo také presné, oblasť by musela byť najprv detailne zmapovaná.

Ukázalo sa, že v januári 2023 mnohí miestni obyvatelia Havaja pozorovali na oblohe zvláštne zelené laserové svetlá. Reese hovorí, že tieto zelené lasery sú dôkazom toho, že vláda vopred podrobne mapovala terén pomocou geopriestorového poľa.

Po tom, čo požiare zničili Lahainu, bolo pozorované, že veľa modro sfarbených predmetov nezhorelo, aj keď všetko ostatné okolo nich bolo spálené.

„Videli sme, že medzi popolavými ruinami sú modro sfarbené predmety, ktoré nejako prežili skazu: modré autá, modré dáždniky, modrá loď, modré kvetináče,“ hovorí Reese.

„Na internete sa stávajú virálnymi videá, ktoré ukazujú, ako môžu lasery ľahko prepáliť objekty určitej farby, ale na modro sfarbené objekty zostávajú nepoškodené.“

Zbrane zo smerovanou energiou (DEW) zahŕňajú nielen lasery, ale aj milimetrové vlny a mikrovlny, ktoré sa používajú v skeneroch nahého tela na amerických letiskách.

„Všetky sú založené na svetelných frekvenciách a rôzne vlnové dĺžky svetla ovplyvňujú farby inak,“ hovorí Reese.

„Napríklad, pri laserovom odstraňovaní tetovania sa na odstránenie rôznych farieb používajú rôzne vlnové dĺžky. A to preto, že farba je vlastnosťou svetla. Každá farba má svoju vlastnú frekvenciu.“

„A je zaujímavé, že frekvencia modrej farby je 666 THz.“

Najnovšie správy o katastrofe v Lahaine nájdete na FalseFlag.news.

Poznámka redakcie

Modrá farba predmetu znamená, že daný predmet odráža modré svetlo a pohlcuje všetky ostatné farebné zložky svetla (červenú, zelenú, žltú atď.). Čiže, ak na modrý predmet dopadne modrý laser, ten je odrazený. Modrá farba na modrý laser pôsobí ako zrkadlo.

Ak však modrý laser dopadne na predmet inej farby, energia lasera je týmto predmetom pohltená a predmet začne horieť.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ad „Modrá farba predmetu znamená, že daný predmet odráža modré svetlo a pohlcuje všetky ostatné farebné zložky svetla (červenú, zelenú, žltú atď.). Čiže, ak na modrý predmet dopadne modrý laser, ten je odrazený. Modrá farba na modrý laser pôsobí ako zrkadlo.

  Ak však modrý laser dopadne na predmet inej farby, energia lasera je týmto predmetom pohltená a predmet začne horieť.“

  Obdobne – listy väčšiny rastlín – chlorofyl – odrážajú zelenú časť spektra. Chlorofyl prekrýva ostatné farbivá v rastlinách – zmena farby zo zelenej prebieha až keď chlorofyl odumrie – zrejúca rajčina napr. Rôznofarebné variety rastlín sú v podstate anomálie s prehodenými vrstvami – niečo ako masky vo fotošope.

  Avšak to nevysvetľuje odolnosť rastlín pri požiari voči sálavému teplu. Tento fenomén je známy z prípadov tzv. samovznietenia ľudského tela – aj keď sa telo alebo len jeho časti – nohy napr., premenia na popol – ostatné aj ľahko horľavé predmety – periny, koberce, nábytok, šatstvo – nezačnú horieť. Teda – to tzv. diferencované zhorenie pri týchto požiaroch zrejme skrýva aj tajomstvo samovznietenia ľudského tela. Jeden chlapík, ktorý sa tomuto fenoménu venoval – dospel zrejme k jeho poznaniu – a pri experimente sa premenil na popol. Aj na Slovensku sme mali prípady – aj v histórii – pripisovalo sa to vtedy k extrémnemu pijanstvu.

  Alien Attacks Police Officer Caught On Dash Cam.mp4
  https://ulozto.net/file/MOkMvkayEeVD/alien-attacks-police-officer-caught-on-dash-cam-mp4#!ZGL0AGR2ZmZjLmLmMzVjAQDmBTZ1Z0EJMHIkHSWlGGWBZTMuMt==

  Z ničoho nič im začalo horieť telo, kým sa nepremenilo na prach. Prípady údajného samovznietenia sú známe aj na Slovensku.
  https://refresher.sk/119238-Z-nicoho-nic-im-zacalo-horiet-telo-kym-sa-nepremenilo-na-prach-Pripady-udajneho-samovznietenia-su-zname-aj-na-Slovensku

  • Z fyzikálneho hľadiska na molekulovej úrovni funguje elektromagnetické žiarenie nasledovne (platí pre akékoľvek EM žiarenie – rádiové vlny, mikrovlny/wifi, svetlo, UV žiarenie, infračervené žiarenie/teplo, rontgenové žiarenie – všetko je to EM žiarenie len o inej frekvencii). Pri styku EM žiarenia s molekulami nejakého materiálu môžu nastať 3 situácie:

   1. EM žiarenie sa odrazí späť (napr. skleníkový efekt CO2 v atmostfére, zrkadlo, hliníkové fólie).

   2. EM žiarenie prejde bez ovplyvnenia materiálu (napr. denné svetlo zo slnka cez atmosféru, rádiové vlny cez stenu)

   3. EM žiarenie je absorbované molekulami materiálu – to nastáva zvyčajne vtedy (ale nie vždy), keď má EM žiarenie rovnakú rezonančnú frekvenciu ako molekuly materiálu (napr. ohrev vody v mikrovlnke, laser, sálavé teplo/infračervené žiarenie z radiátora, atď.)

   • Takže je dobré mať modré strechy?
    Je dobré používať polystyrén z hľadiska horľavosti, na zatepľovanie?

    • Na Havaji použili modré lasery, inde môžu použiť iné lasery, takže to teraz neznamená, že modré strechy sú univerzálna ochrana. Čo sa týka polystyrénu, tak nezabúdajte, že je to horľavý materiál. Ale pravdu povediac, nie sme odborníci na zatepľovanie, preto v tomto vám odborne neporadíme.

    • Existuje aj polystyrén s pomalým horením, aj samozhášavé káble – tie však majú rady potkany.
     Poly-styrén je polymér styrénu a styrén je o.i. karcinogénna látka – stačí 100 ppm/m3.

     Každý polymér sa za istých podmienok rozkladá a degraduje. Polystyrén pritom uvoľňuje styrén. Z protipožiarneho kurzu viem, že ak sa niekto na činžiaku rozhodne na prízemí zapáliť polystyrénové obloženie budovy pod fasádou – určite sa mu to podarí.

     Inak – absolútna väčšina stavebníkov obkladá budovy bez toho, že by vyrovnala otlčené omietky, čím potom pod obkladmi vznikajú kondenzné komory – zdroj plesní, prípadne hmyzu. Správne sa má nahodiť – vyrovnať omietka a na ňu stavebným lepidlom lepiť zateplovací obklad – aj keď je zakladaný do nosných líšt. Osobne si nikdy dom nezateplím polystyrénom a určite nie na holé múry.

     Teraz si nespomeniem názov – ide o 100 rokov osvedčený obklad – dosky z dlhých drevených stružlín spojených cementom /jak sa to volá do riti – denne to mám nad hlavou/. Jednak výborná izolácia a jednak výborná protipožiarna ochrana – tento materiál najprv zuholnatie a až potom si rozmyslí, či niečo začne horieť – skôr nie. Ako sa to volá – pomôžte mi – chystám sa to kúpiť práve na izoláciu.

     • Ideš zateplovat ? my sme zateplovali minulý rok s polystyrenom a velmi dobre izoluje mali sme v zime teplo a v lete zas dobre chladno izolovalo jedna radost

     • Boža – byty-domy môžeš zateplovať polystyrénom len ak majú vlhkosť 60-max70% – staré domy na vidieku majú aj 90%. A k tomu si pridaj ešte aj plastové okná.

     • Heraklit

     • U nás sa to volá „Heraklit“.Neviem, či je to odberný názov.

     • Považan ďakujem! SAMOZREJME že sa to volá heraklit! „Herkules“. Preto to ľahko zabúdam, lebo je to samozrejmé.

      V minulosti som brigádoval na objekte, kde sa oproti USA ambasáde nakrúcala relácia Záblackej „Na terase“. Majiteľ to rekonštruoval za zarobené peniaze. Neviem kedy bola tá terasa postavená, ale vybrali sme tam cca 25 m3 bordelu. No a tam bol ako základná izolácia nad obytnou časťou domu heraklit – odhadujem 30 cm. Bol mokrý, ale nebol hnilý. Odhadujem – z borovice. Tiež som byberal 40-ročné borovicové podlahy u mňa v šope – dosky boli relatívne zdravé a mnohé som použil znovu. „Heraklit“ vyrábajú aj v Nemecku, a vo veľkom množstve. Idiot Slovák nepozná nič okrem polystyrénu, pretože o heraklite ako o zateplovaní marketing mlčí. A z Nemecka to dovážame k nám – zrejme z dreva z našich lesov.
      https://www.knaufinsulation.sk/riesenia/heraklith

     • Galaxia andromeda

      Odporucam vatu z konope je to drahsie ale za to mate pokoj od mysi a od chemikalii a vyborne izoluje konopna vata je to . Odvetravana fasada je top dom dycha a je super klima v dome . Okna jednoznacne drevene. Privod externeho vzduchu krb odvod interneho vzduchu digestor . Pripadne rekuperacia ale ja zijem v lese tak radsej vetranie . Urcite neodporucam stavat dom zo skvarovky porfix sedy je to s popolceka a ten vyzaruje a kontaminuje okolie.

     • Heraklit

     • heraklit

     • Mne by se líbil konopný beton ,už dávněji jsem na něj koukala.
      Konope jako surovina pro všechno nemá chybu ,navíc detoxikuje půdu.
      https://www.konopny-beton.cz/

   • Kdyz se potapim do dostatecne hlbky oceanu karibiku pomalu mizi spectrum barev az len modra ruznych odstinu zostava
    Zahada niektore rybky si farby zachovaju

 2. oldmarxista pamprlik

  je to pekna ukazka kapitalistickeho zdruzstevnovania.To je ono.

  • Nie je to starý dom je to pomerne s tych novších typov domov je inovovaný má všetko čo má mat novú strechu plastové okná a podstivé múry 45 cm široké zateplenie robili majstry novou technologiou a velmi precízne prevádzane , brat si dal na tom zaležat aby to bolo OK urobené °°

   • Boza prosim napis mi na [email protected] aka to bola firma co zateplovala novou technologiou. Vopred dakuje Zita

   • Panelaky maju alespon 2 pruduchy na vetrani spodni dovnitr horni ven
    Nekdy s malym vetrackem na slnecny pohon
    ZATEPLOVALI ZACPALI VETRACKY a dum se meni do TOXICKEmO systemu dobre pro COVID
    JIZ jsou vyvonuty NANO barvy pro odraz neb prijem UV tepelneho zareni vcetne folii na skla take pro nerozbitnost
    Use trite za energii
    A / C PRODUKUJE skodlive klima proto nove typy s ionization treba ako doplnek
    Predejit vyvinu chorob rakovin
    Mame kyslikovy 2.5% O3 desinfekci neb 80% Kdyz nej jsme doma pro detoxification vcetne mold
    Dehuminace pristroj Dela zazraky vysusovani

 3. Nebol to laser, ale mikrovlnka. Vlnové dĺžky laserov sú pre ľudské oko viditeľné. Rozptyl laserového ľúča na dyme a prachu by bol viditeľný z veľkej diaľky a určite by ho niekto natočil na video.

  V oblasti mikrovĺn je niekoľko atmosférických okien:
  https://www.gb.nrao.edu/GBTopsdocs/primer/atmospheric__windows_.htm

  A potrebujete nato koherentný zdroj (sústredený/nerozbiehavý lúč):
  https://physics.aps.org/articles/v16/56

 4. Tieto donebavolajúce zločiny globálnych teroristov budú mať za následok to, že ľudia stratia akúkoľvek empatiu voči nim a ich rodinám. Ak sa raz dostanú k takýmto zbraniam nejaké partizánske skupiny proti NWO – zrejme len otázka času, tak ich nebudú váhať použiť. Napríklad na sídlo billa gatesa, sorosa, rothschilda…

 5. Takže treba mať pre záchranu života pripravené plášte rôznych farieb 🙂
  Vždy keď prečítam takýto článok ma poteší, kam až veda dospela. Už len krôčik a vedci, ale hlavne och sponzori, budú mať k dispozícií nepreberné množstvo spôsobov, ako nás na diaľku mučiť alebo rovno zabiť. Naraz, alebo po jednom. Tomu sa hovorí vedecký pokrok.
  Keď proti technológiám cca v 1978 roku začal vystupovať Unabomber, mali ho za blázna.
  Skúste si prečítať jeho manifest. A keď ho náhodou budete čítať, majte stále na pamäti že ho napísal cca pred 40 rokmi. Až z toho mrazí! Jeden citát:
  “Technológia je silnejšia spoločenská sila ako sloboda.”

  • Mňa z toho mrazí aj keď je na dvore 30 stupˇov celzia

  • Jiz nyni pres tvuj cell pocitac obracenou TV obrazovkou vidi do the loznice vse ve svete je zaznamenano uchovano
   Utvorte si …plashtove clony z folii zaluzie folie na sklo ale ja nemam co schovavat
   Ta zitrwjsi tragicomedie 911 scandals pro .
   ..novy system dobrovolnych kontrol pro vasi bezpecnost
   Terroriste byli Obcane Saudske Arabie
   Ne afganistanu irak syrie libye a pod predem pripraveneho …desert storm s propagandou
   Afgansti spolupracovnici zapadu jsou vyvrazdovany s celymi rodinama a zapad neprotestuje neposkytne pomoc…

 6. Jinotaj Kolemjdoucí

  „Světlo modré barvy má frekvenci 666 THz“ je nepravdivý. Modrá barva světla má frekvenci v rozsahu přibližně 635 až 500 terahertzů (THz), což je mnohem nižší frekvence než 666 THz. Správně by takový titulek měl znít například: „Světlo modré barvy má frekvenci v rozmezí 635 až 500 THz. Chat GPT

  • Nemáte pravdu, modré svetlo je v rozmedzí od 606 do 668 THz. Tu je podrobná tabuľka so všetkými farbami spektra:

Pridajte komentár

*