Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Zasvätený miliardár prezradil, aký ďalší plán s pandémiou má globálna elita


Print Friendly, PDF & Email

Zasvätený miliardár prezradil, aký ďalší plán s pandémiou má globálna elita

(Henry Makow, henrymakow.com) Plánom globálnej elity je, aby sa oklamaní zaočkovaní vzbúrili a vytvorili stav anarchie, aký sme mohli vidieť vo filmoch o Šialenom Maxovi (Mad Max). Všetko potom zachráni jednotná svetovláda.

Tieto informácie zrejme prezradil poskytovateľovi služieb, s ktorým sa spriatelil, istý miliardár z Nového Zélandu. Cieľom je, pravdaže, návrat k feudalizmu v réžii celosvetovej tyranie.

Náčrt plánu globálnej elity

Nemenovaný miliardár uviedovol nasledovný budúci scenár vývoja pandémie:

PLÁN je násilne obrátiť každého občana proti jeho vlastnej vláde, keď vakcíny povedú k hromadným úmrtiam. Ľudia propagujúci očkovanie padnú. Preto sú takí použiteľní. Biden je takmer mŕtvy. Fidelito (pozn. redakcie: kanadský premiér Justin Trudeau, o ktorom sa tvrdí, že je synom Fidela Castra) je na posmech.

Časová lehota, v ktorej sa prejaví poškodenie vakcínami mRNA, sú 2-3 roky. Očkovanie mRNA vakcínami „prekonalo ich najdivšie očakávania.“

Existuje protijed, ktorí dostanú len niektorí. Stále totiž budú potrebovať ľudí, aby im slúžili.

Hnev zaočkovaných, ktorých oklamali a zomierajú, povedie k deštrukcii všetkých spoločenských inšitúcií. „Spália svoje vlády do tla“. Hneď po anarchii sa ako „veľký spasiteľ“ vynorí nová svetovláda.

Je toto dôvod, prečo niektorí prominentí antivaxeri patria k slobodomurárskej organizácii?

Veria v užitočnosť toho, že nám vopred povedia, čo budú robiť. Sú to niektorí z ľudí, o ktorých miliardár vraví, že ich „zverbovali“? Je toto dôvod, prečo teraz Twitter dovoľuje šírenie antivakcinačných informácií?

Dementi: Očividne neviem, či sa tento najhorší scenár odohrá. Rozhodne dúfam, že nie. No mali by sme ho mať na pamäti.

Podrobnosti prezradeného plánu globálnej elity

Nepoviem vám kto, ani kedy. Povedzme len, že som s touto osobou (nemenovaným zasväteným miliárdárom) trávil dni a že na Novom Zélande majú úkryt.

Bolo to prvý raz vôbec, čom som sa „flákal“ so známou zámožnou osobou. Išlo o náhodné stretnutie po tom, čo som pre nich spravil nejakú prácu v Queenstowne. Mali sme večeru, drinky a viedli rozhovory.

Na víkend ma pozvali k nim domov. Zverejňujem to až teraz, keď som to spracoval.

Boli zhovorčiví a otvorení, no povedali mi, že ak sa o týchto veciach zmienim, tak sme sa „nikdy nestretli“. So smiechom však hovorili, že tomu aj tak nikto neuverí, takže „nech sa páči“, len z toho mám vynechať ich identitu.

Povedali, že tu (pozn. redakcie: na Novom Zélande) sa nemáme čoho obávať, takže napriek nimi povedanému sa mám považovať za jedného z najšťastnejších ľudí, ktorí práve teraz žijú na Novom Zélande.

Spýtali sa ma, či som sa dal zaočkovať a uľavilo sa im, keď som povedal nie. Podľa nich „kiwiovia“ (pozn. redakcie: prezývka Novozélanďanov) protijed aj tak dostanú, no niektorí sa ho nedožijú. Napokon, niekto to tu „pre nich“ musí viesť.

Najprv som sa opýtal, čo je podľa nich cieľom celej tejto covidovej záležitosti. S veľkým záajmom sa ma spýtali, čo ním je podľa mňa, ale neuhádol som.

V podstate povedali toto…

– Plán bol vymyslený už pred mnohými rokmi a dlho bol iba plánom. Museli čakať veľa rokov, kým budú dostupné technológie na jeho uskutočnenie. A naverbovať vhodných jednotlivcov.

– Rozhodne je to o nastolení novej svetovlády (podrobnosti budú nasledovať).

– Táto nová svetovláda je už nastolená a roky funguje v úplnom utajení, čakajúc za postrannými čiarami, ťahajúc šachovými figúrkami.

– Nová vláda potrebovala niektoré najlepšie mozgy planéty, takmer všetci sa už pridali z vlastnej slobodnej vôle a v plnej viere vo vec novej svetovlády. Podľa ich názoru sú hrubou silou, za každú cenu zachraňujúcou ľudstvo.

– S tými, ktorí odmietli, sa vraj vysporiadali, no vo väčšine prípadov tú osobu privádzajú do širšej skupiny a prostredníctvom diskusií ju presvedčia a stane sa oddanou veci. Tieto „mozgy“ sa zväčša uchádzajú o vymyslené pozície a ako prvý krok podstupujú psychologické hodnotenia a podobne.

– Tento plán je pokračujúcou a tou najzložitejšou celosvetovou reťazou udalostí, aká bola kedy uvedená do pohybu. PLÁNOM je v podstate nasilu obrátiť každého občana každej krajiny proti jeho vlastnej vláde.

To, ako to robia, je číra genialita a číre zlo.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Ako by som na dosiahnutie tohto plánu postupoval ja?“, spýtali sa ma moji náhodní známi. „Ako by ste obrátili každého občana každej krajiny proti jeho vlastnej vláde?“

To naozaj netuším. A tak mi vysvetlili podstatu:

– Musí byť vytvorené nejaké globálne „ochorenie“.

– Musí existovať hromadný strach, panika a paranoja.

– Lídri, vedci a média sa musia dohodnúť na konsenze liečby.

– Liek im bude podávaný v podstate bez toho, aby si to vôbec uvedomovali.

– Spočiatku môže byť len niekoľko „povolených“ liekov, všetky ostatné musia byť považované za nebezpečné, nespoľahlivé a zakázané.

– Lídri, vedci a média sú zmanipulovaní k presvedčeniu, že tento liek (vakcína) je jediná možnosť, jediný spôsob, ako uchrániť vás a vašu rodinu.

– Lídri, vedci a média vám svojím spôsobom dávajú svoje slovo, že tento liek je bezpečný a účinný.

– Pre vyvolanie maximálnej bolesti a hnevu, keď sa to pokazí, sa cieľom stávajú aj deti.

Túto časť som pokladal za zaujímavú. Naši lídri, vedci a médiá NIE SÚ spoluvinníkmi v tomto pláne, ba vlastne ani žiadnou jeho súčasťou. ŽIADNY z nich, dokonca ani Fauci (pozn. redakcie: americký mix Mikasa, Lengvarského a Krčméryho).

Pre tieto elity sú len materiál, ktorý poslúži účelu a potom bude „odložený“, alebo „hodený nahnevaným“! Sú využívaní.

– Tí niekoľkí outsideri, ktorí „liek“ spochybňujú, sú rôznymi spôsobmi diskreditovaní a cenzurovaní.

– Povolené „lieky“ sú biologické jedy, ktorých plné prejavenie sa trvá 2-3 roky.

– Tou pokročilou technológiou, na ktorú čakali, bola mRNA.

– Sociálne siete zaručujú, že ľudia o „liek“ prosia a stoja naň v rade.

Dalo by sa povedať, že plán je v tomto bode už dobre rozbehnutý a zatiaľ nesmierne úspešný. Očkovanie mRNA bolo obrovské a všetci ľudia veria, že „liek“ je jedinou cestou späť k normalite.

Povedali mi, že to prekonalo aj ich najdivokejšie očakávania!

Čo ďalej?

Teraz sa realizuje konečný plán.

Úplne sa zmení vakcínový naratív. Povedali mi, že vakcína po čase zvýši infekcie a úmrtia. Zomrú miliardy a ľudia od zúrivosti spália svoje vlády na popol.

Ich lídri, vedci a médiá budú upaľovaní, naháňaní a vešaní na uliciach. Svoje vlády zvrhnú OBE strany. Tá provaxerská, úplne oklamaná a zomierajúca strana bude zúriť… nevaxerská strana bude zúriť, že ich vláda dopustila, aby sa to stalo.

Povedali mi tiež, že keď sa to stane, mám si na chvíľu spomenúť na „Šialeného Maxa“, ale ako „Elysium“, teda raj, si predstaviť Nový Zéland.

Je niekoľko určených dostupných zón, ale kvôli geografii a infraštruktúre je Nový Zéland známy ako Zóna 1. Keď sa masy zbavia svojich vlád a všetkých, ktorí ich „zradili“ a budú mať dosť utrpenia, vynorí sa ako veľký spasiteľ nová svetovláda. Vraj to bude ľahké.

Záver

Toľko som si z rozprávania okruhu dotyčného miliardára zapamätal. Zrejme som toho dosť vynechal. Hovorili o tom dosť obšírne, trochu však ignorovali priame otázky.

Povedali, že sa im páčim a chcú ma mať nablízku, keď sa prach usadí, a že som im bol nesmierne užitočný.

Tak neviem, sčasti si myslím, že sa so mnou pohrávali. Naozaj sa cítim lepšie tam, kde som teraz.

Liečba osteoporózy

Autor: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tento článok, resp. zdroj už má niekoľko týždňov, čítal som ho pred časom. Nakoľko je pravdivý ťažko povedať, ale predpokladám, že zvrátené elity vždy majú pripravených niekoľko scenárov… na dosiahnutie svojho. Okrem toho si treba uvedomiť, že ich hlavnou a dobre rozbudovanou žilou sú slobodomurári a ich lóže a paralóže. Keby sme sa troška pozreli na to, ako už storočia fungujú, zovšeobecnene možno povedať, že vždy stoja mimo diania, ktoré len vyvolajú, podľa potreby usmerňujú a nenesú žiadnu zodpovednosť za dianie a následky (nikdy nesedia vo vládach). Vždy to však tak psychologicky zahrajú, aby boli všetky zmeny legitimované, tzn. že si ich sami ľudia budú žiadať a chcieť (Ako to bolo keď sa objavili prvé očkovacie látky proti covidu o ktorých platené média a „odborníci“ nahovorili, že aké sú účinné a kto chce, môže ich dobrovoľne… a zrazu ich už žiadali masy, žiadali vládu, aby ich nakúpili a pod., pamätáte sa?). Tento scenár sa spomína aj v uvedenom opise zámeru či plánu elít v tomto článku. Takže opäť sociológia, psychológia a manipulácie.
  Ako sa kedysi hovorilo, ako elegantne poslať niekoho do zadku… – Povedať mu to takým spôsobom, aby si myslel, že je to jeho nápad, myšlienka a už sa aj teší na cestu ! ;o)

 2. Preto nedôverujem Infovojne a Lichtnerovi, pretože najmenej od roku 2014 sa vyhýbajú tomu, aby ľuďom ukázali cieľ – globalistické plány, aby bežní ľudia tieto veci pochopili – to elementárne „Prečo robia toto?“

  Lichtner štve proti vláde a ľudia znovu zvolia to isté, pretože nechápu procesy riadenia! ale hlavne že „Ďakujeme, že ste!“

  Lichtner 1/ prišiel z Nového Zélandu – sídla mnohých hlaváčov globálneho mocenského systému a priniesol sem formát Infowars – lebo Milionár už bol nedostupný, 2/ Lichtner pracuje pre globalistov a zásadne sa vyhýba konceptuálnym témam – to je zrejme podmienka jeho existencie tu na Slovensku!

  Článok má hlavu aj pätu!

 3. Ovečky ktoré nabehli sa vakcinovať sa akože vzbúria proti svojej vláde? to je už čo za nezmysel… vystrašení, submisívni jedinci, čo sa boja aj vlastného tieňa si to krvavo vybavia s otrokármi? toto je iné sci-fi …

  • Ak si uvedomia, že zomierajú, možno precitnú a nájdu v sebe posledné zvyšky sily a hrdosti pre pomstu. Pomerne reálne. A aj keď nie všetci, ale povedzme len 1% z nich – koľko to je? 27 tisíc ľudí s bojovým odhodlaním. Podľa vás málo? Viac ako celý policajný zbor. A mnohí policajti by zrejme boli medzi nimi.

   • provokater

    áno, asi tak nejako,netreba scifiovať a podliehať panike.NOVá SVETOVLADA nebude, rozmetala by sa na prach.A keď niekomu zomrú blízky evidentne na vakcináciu, určite nielen precitne, ale tvrdo, veľmi tvrdo zasiahne. Pomsta je ďaleko nebezpečnejšia ako vakcína.

    • Marek Košice

     (nadýchni sa, aby si nedostal infarkt) : KEĎ DOVTEDY BUDÚ UŽ LEN DIGITÁLNE PENIAZE, tak ak precitne, zasiahne príšli mäkko ;-)………. BOHUŽIAĽ.

   • Ander Kixa

    Stačí 1000 na smrť nasratých

  • Skúste sa na to pozrieť aj tak, že nezabijaju a nevrazdia len Rambovia. Aj mravci z brazílskej džungle dokážu zabiť a zožrať veľkého živočícha. Lebo ich je veľmi veľa. A áno, máte pravdu, dnešní mamankovia sú na smiech. Sú to paródie mužov, vyzerajú skôr ako hermafroditi. 😁 😁 😁

   • provokater

    nie, kajo, nie je to na smiech, mamankovia neboli vedení a máš na tom zásluhu aj ty. Len sa obzrí a uvažuj a mamankovia precitnú, to si píš a to bude rodeo

  • musíš nas rať tygra, potom nas ereš celú ZOO 😀

   • Nielen pre nick hmm…

    PRIÓNY
    Dr. Richard Fleming – Nová data ukazují, že covid injekce mohou vyvolat prionové onemocnění.mp4
    https://ulozto.net/file/HrHUR7bTDAdy/dr-richard-fleming-nova-data-ukazuji-ze-covid-injekce-mohou-vyvolat-prionove-onemocneni-mp4#!ZJZjAwR1MGpmAGOwAGVmLGDmLmL2rJEOEUOgBJucF3OcLmRk

    Prednaska12-priony_a_biotechnologie.ppt
    https://ulozto.net/file/Sps5L9K1/prednaska12-priony-a-biotechnologie-ppt#!ZGR4ZQR2ZGWzAGtkL2ZlZGp2LGIyBGSYBHkPpKOSAQuLoQt0Lt==

    Prezentace_priony.ppt
    https://ulozto.net/file/AjGShjcd/prezentace-priony-ppt#!ZGp3AwR2ZmWvBQNkZmuuMwt2ZzMzAzEwnzumqUD1MRkOMJIwMD==

    8. Molekulární taxonomie – priony, satelitní RNA a virusoidy.ppt
    https://ulozto.net/file/18m7MMpIXSGB/8-molekularni-taxonomie-priony-satelitni-rna-a-virusoidy-ppt#!ZGD4ZmR2ZGOxZTV3BQEwMwH0MQZjAxWUH1ucFl1YK1ufn2L2ZN==

    2B a C Viry a priony.pdf
    https://ulozto.net/file/tBc0q9NlJ62d/2b-a-c-viry-a-priony-pdf#!ZGNlLwR2ZwIwAGH1AwMyMQMwAwN1MJDlAxb3BJShBRAcAQR4LD==
    ————————
    Takto – treba byť kritický k týmto informáciám z dôvodu, že s teóriou vírusov a priónov, ako nebunečných organizmov prišla „virotologická cirkev“ na úrovni svetonázoru /dnes covid náboženstvo/, alebo inak – virologická mafia.
    Oproti tomu stojí teória exozómov – že vírusy sú „vrecká s bunečným odpadom“ a prióny sú „vrecká s nebezpečným /jadrovým/ odpadom“ – vysoko odolné, ale denaturované bielkoviny, ktoré dokážu negatívne vstupovať do fiziologických procesov v organizme – podobne ako karcinogény z pečeného mäsa.

    Teraz inak. Už dávno som čítal publikáciu istého českého vedca, ktorý rozoberal teóriu CJ u človeka v súvislosti s kanibalizmom na Papui Novej Guinei – že súvisí s rituálnou konzumáciou ľudských mozgov.
    V tejto súvislosti mi napadla možná súvislosť so zvýšeným výskytom CJ v okrese Lučenec! ???
    Moja stará mama údajne zomrela na CJ. A pochádzala z okresu Lučenec. ???
    Mnohí neviete, ale Okr. Lučenec je zároveň ovčiarsky kraj! ???
    no a v tomto kraji sa tradične konzumuje veľa ovčích mozočkov – s vajcom napr. Toto bolo aj v našej rodine. Nenávidel som to – moja matka to zbožňovala.

    Po smrti omamky vypukla v rodine panika, keďže „vedci“ tvrdili, že CJ sa môže dediť po matkách cez ich bunečnú /vajíčka/ cytoplazmu. Teda – mala by na to ochorieť moja matka, moja teta aj my ich deti. Matka má 85 a drbe jej z 35 ročného užívania liekových prekurzorov – Rudotelu, teta má 80 a tiež nič. Teda – priónové dedičstvo v podobe RNA, alebo ako bunečných prazitov – teda organizmov – nefunguje! To podporuje teóriu exozómov – teda že prióny sú vrecia s nebezpečným odpadom. Teda – priónové ochorenie spôsobuje niečo, čo je v prostredí – a čo môže – aj v okrese Lučenec spôsobovať vyšší výskyt /ale žiadna pandémia/ CJ tak u ľudí /stále ide o jedincov/, ako aj u hospodárskych zvierat – a možno to aj pominulo. Jedy v poľnohospodárstve? Priemyselný odpad?
    Lebonie sme chorí – sme trávení! /Dr.Klinghard/

    Vysoký výskyt Creutzfeldtovej-Jakobovej choroby na …
    [Prehľadávať doménu arl4.library.sk] https://arl4.library.sk › arl-sllk › en › detail-sllk_un_cat-0137883-Vysoky-vyskyt-CreutzfeldtovejJakobovej-choroby-na-Slovensku-v-roku-2016
    Record detail – Vysoký výskyt Creutzfeldtovej-Jakobovej choroby na Slovensku v roku 2016 – Detailed record view – Slovak Medical Library

    Žltačka z pohľadu teórie exozómov? Opäť vplyv prostredia v okrese Lučenec? A čo tak spodné vody a chemický odpad v Ipli? Nejde o množstvo, ale o kvalitatívny obsah jedov – ako ortuť, arzén, kadmium, chróm, antimń, meď, rádioaktivita, atď.

    „Pramení v západnej časti Slovenského rudohoria“
    „Nárazove závadnou zložkou znečistenia sú splachy z odlesneného povrchu, keď pri zvýšenom množstve nerozpustných látok výrazne stúpa aj bakteriálne znečistenie. Po vtoku Suchej, znečisťovanej odpadovými vodami z Fiľakova, a pravostranných prítokov Tuhársky potok a Kriváň sa kvalita vody Ipľa podstatne zhoršuje. Až po Šahy prebieha postupné vylepšovanie sa vody samočistením a riedením čistejšími prítokmi. Odpadovými vodami zo Šiah, nečistotami privádzanými prítokmi Krupinica a Štiavnický potok a vplyvom znečisťovania si zachováva II.triedu čistoty až po vtok do Dunaja.“
    https://www.najkrajsikraj.sk/rieka-ipel/

    V okresoch Lučenec a Poltár naďalej trvá zvýšený výskyt …
    [Prehľadávať doménu zzz.sk] https://www.zzz.sk › clanok › 9351-v-okresoch-lucenec-a-poltar-nadalej-trva-zvyseny-vyskyt-zltacky
    V okrese Lučenec a Poltár naďalej trvá zvýšený výskyt žltačky. Lučenský Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) určil dva epicentrá nákazy, a to v Holiši a Cinobani. Celkovo museli zaočkovať 1401 ľudí.

   • Neťahaj tigra za fúzy – azíjské príslovie /analógia – nedráždi hada bosou nohou/

 4. Miroslav Čižmár

  Keď zaplatí Soros, tak sa vzbúria a budú vešať za slušné Slovensko.

 5. Skor sa bojim toho, ze ocko ovce stratia zabrany a bude rabovanie, znasilnovanie, anarchia.Co urobis ked vies, ze do roka umries? Mozno nie vsetci, ale staci 10%, aby to bola apokalypsa pre vsetkych. Budes chodit do prace ked vies, ze zomieras, alebo pojdes nakupovat bez zaplatenia (rabovat)?

 6. Takže keď to zhrnieme…nič dobré nás nečaká!! Preto verím že Boh zakročí a pošle na svet trest,lebo toto je čistá práca satna!!! Som rad že som na tomto svete,len dočasne, lebo teraz sa ukazuje, aké zlo je v týchto nad ľuďoch, ktorí sú vlastne chudáci,lebo aj na nich dôjde a skončia veľmi zle!!!

  • Presne tak, Boh ma posledne slovo….

  • Marek Košice

   No a teraz si predstav, že po smrti sa tu inkarnuješ znova (pokiaľ teda ľudstvo neskončí, a ak skončí, tak len dočasne, kým sa pripraví „pôda“ pre novú civilizáciu)……… Ale ty to samozrejme odmietaš, lebo už chceš byť čo najskôr pri svojom virtuálnom BOHOOCKOVI… 😀 (Boh existuje, ale je to zmes Boha a Satana, a po smrti nás znova posiela do otroctva menom Zem, kde sa inkarnujeme do nového tela, samozrejme novonarodeného bábätka)

   • provokater

    marek verí na rozprávky

    • Marek Košice

     Fakt? BIBLIA je rozprávka, nie tento fakt o ktorom píšem. Vidíš všade okolo seba UTRPENIE (menšie/väčšie, „cukrované“ chvíľami šťastia) a ODMIETAŠ pripustiť, že BohoSatan je skrátka NEVŠÍMAVÝ k nášmu utrpeniu, a slúžime mu ako potrava (nami generované negatívne emócie a stavy)…….

     • Vraj… Náboženstvá sú kargokulty vymyslené po poslednej katasrofe zhruba pred 100 rokmi.

     • nuz vsetky nabozenstva su na rozdelenie ludi a vydieranie,atd

    • 🙋‍♂️ Ľudia, ktorí rozumejú povahe duchovných činností dobre vedia, že zmierniť alebo zastaviť dopad súčasného prečistenia karmy možno jedine intenzívnou duchovnou prácou, čo je v tomto veku spoločné ospevovanie Pánových mien. Týmto spôsobom sa negatívny vplyv kalijuga atmosféry môže úplne eliminovať Milosťou Pána a jeho oddaných. Všetci sú uväznení v škároch karmy a nemožno z nej utiecť špekuláciou ani protestom. Neznamená, že zostaneme nečinní a bez odporu, ale musíme poznať širšie súvislosti a mať potrebný nadhľad a ten je možné získať iba znalosťou duchovných zákonitostí. Príčina všetkých konfliktov a problémov v spoločnosti má koreň na duchovnej úrovni a vyžaduje si teda duchovné riešenie.

  • provokater

   boj sa, ale to je tvoj strach, tvoj scénar sa nenaplní

  • Fredy, Zem prechadza velkou zmenou, transformáciou, o ktorej sa z ucelovych dovodov nikde oficialne nedozvies.
   To znamena len ten co hlada, si informacie najde.
   To znamena, kto bude “ chciet“ a bude pripraveny bude moct tento prehnity svet opustit!
   Preto bol tento zvrateny proces spusteny v roku 2019.
   Za normalnych okolnosti sa zvykne hovorit : za 5 minut 12, ale v tomto pripade by sa dalo povedat 5 minut po 12 tej!
   Tieto informacie, tzv.“jobovky“ niekto vypusta zamerne, aby vytvoril negativnu energiu na planete, z ktorej sa tie zhovadile, zle entity živia!
   Tzn. nezmyslajme negativne, aby sme im nepridavali zbytocnu silu!
   Nemaju sancu prejst do dalsej dimenzie spolu s planetou Zem.

   • Presne tak, len ten prechod začal v roku 2012 keď si každý myslel, že bude avizovaný koniec sveta. Ono v podstate aj je, končí hmota. Vyvrcholenie sa blíži

 7. „Milionár“ nič neprezradil. Úmyselne ponúka scenár,. Tak ako do filmu, potrebuje hercov.

  • Presne tak, ponúkol postup. My sa ale musíme zbaviť týchto zkorumpovaných vlád a potom (pritom) rozmýšľať, čo ďalej. Ďalej je ale iba to, že pokiaľ každý nepochopí, čo sa tu hraje, zase iba naletí ľudstvo nejakému „spasiteľovi“. Je to superťažká záležitosť. Hlavne treba zachovať národné štáty, národné hospodárstvo, zvýšiť sebestačnosť krajiny , hlavne tú potravinovú a zabrzdiť globalizáciu. Technický rozvoj obmedziť na nevyhnutné veci – zabezpečenie energie, zdravotnú starostlivosť a počkať, kým sa ľudstvo dovyvýja – kým sa medziľudské vzťahy a správanie neupraví. Rozhádaná spoločnosť nemá šancu sa pohnúť dobrým smerom.

   • Marek Košice

    Vidím, ako je tipujem že väčšina antivaxerov (k antivaxerom patrím samozrejme aj ja) „unesená“ z Djokoviča, už by ho chceli vidieť na poste prezidenta ak nie republiky, tak celého sveta, a …….pritom môže byť len bábkou k zavedeniu NWO, aj keď hovorí veľmi rozumne a ťažko je tomu (že by bol zneužitý mocnými globalistami zavádzajúcimi NWO) uveriť…. Osobne si myslím, že na nejakých 80% je riadou vakcinačnou opozíciou….

    • Marek,na to uz maju mladeho Rothschild, vypada ako „obraz“ Jezisa,tiez“miluje‘ prirodu,atd.hnus

   • Tak treba byť v strehu a nenaletieť samozvanému spasiteľovi alebo novodobému Mesiášovi.

 8. Peter Jesenský

  Neuveritelné hovädiny!

 9. To, že si to očko i neočko vyřídí s vládami, mi nevadí. Dneční vlády jsou šmejdi. Mně vadí to, že je připravený falešný mesiáš, který se má ujmout „moci“ a ovečky si budou myslet, že je pravý. Bude to proto, protože otázky víry v Boha Stvořitele jsou ovečkám šumafuk. Takže to nebude tentokráte zkouška inteligence jako při vakcinaci, ale zkouška víry v Boha Stvořitele. Ledaže by jim to nějaká připravená technologie překazila. Lidé s pravou vírou v Boha Stvořitele poznají ten podvod sionistů. Plán, který sionisté uvádějí, je popsán už v Sionských protokolech z roku 1895, a to předstírají, že jsou podvrh. Povídali, že mu hráli.
  Sionské protokoly – odvozeno z talmudu Sezení třetí
  § 8: Šlechta, které patřil přirozeným právem podíl na práci svého lidu, měla zájem na tom, aby dělníci byli dobře živeni, silní a zdraví. My naproti tomu máme zájem opačný: Způsobit degeneraci Gojímů. (Gojím – nežidovský obyvatel Země.) V tomto programu dosahujeme v současné době pozoruhodných výsledků různými demoralizujícími prostředky.
  § 9: Naše moc spočívá v trvale špatné výživě a tělesné slabosti člověka, neboť jen tím se dostane do našeho bezpodmínečného područí a nebude již mít silu, aby se proti nám jakýmkoli způsobem vzepřel. Hlad dává kapitálu více moci nad proletariátem, než zákonná moc vládnoucí aristokracie. Všeobecnou bídou a závistí, která z toho vznikne, ovládneme lid celého světa a zničíme bezohledně každého, kdo se nám postaví do cesty.
  § 10: A když nadejde chvíle našeho světového království, tytéž davy smetou vše, co by nám v budoucnu mohlo ještě překážet.
  Sezení desáté
  § 24: Víte však dobře, že takové všeobecné povstání davů je možné jen tehdy, když nenecháme státy v klidu a hlavně když budeme kalit poměr mezi lidem a vládou. Musíme uštvat celý svět hádkami, nepřátelstvím, zápasy a nenávistí, vrcholící popravami, hladem a OČKOVÁNÍM CHOROB (poznámka: nikoli tedy proti chorobám, ale chorob, moje připomínka), takže Gojímům pak zbude jediné východisko – touha po našich penězích a po naší vládě. Pokud jim však dopřejeme oddych, pak se nám vytoužený okamžik již nikdy nevrátí. (Ten už z nutnosti poskytli.)
  MÁM ZATO, ŽE HOŠI SI NEOPRÁVNĚNĚ FANDÍ. TO ASI V KRÁTKÉ DOBĚ UVIDÍME. NEMYSLÍM SI, ŽE DAVY JSOU ZASE AŽ TAK BLBÉ, ZVLÁŠTĚ NE ZDE NA VÝCHODĚ, CO MAJÍ S DOSAVADNÍMI „MESIÁŠI“ SVÉ ZKUŠENOSTI.

 10. Tak „Zasvätený“ ..??? A kto ho zasvätil? 😀 😀 za miliardu zasvätím hocikoho.

  • v zmysle „informovaný“

   • V zmysle rituálne zasvätený do tajomstva a plánu a ZAPRISAHANÝ!

    V YMCA napr. pôsobí veľké množstvo vodcov miestnych organizácií a vedúcich krúžkov, avšak tí nemajú potuchy, že ich riadia zasvätení a rituálne zaprisahaní slobodomurári YMCA! Väčšinou absolventi Yale. A väčšinou sú to starí páni z Y-club.

   • Je jedno aký má to slovo význam…ide o to, že je miliardár a za prachy si kúpi…

 11. provokater

  a kto stvoril človeka, a kto stvoril Boha, nie náhodou židia?

  • Marek Košice

   Človeka stvoril BohoSatan. Celý tento svet. Alebo aspoň tento typ sveta, kde je človek závislý na vode, jedle, teple, svetle, a preto je otrokom od narodenia až do smrti, zvieratá s ním, hoci tie zdá sa že v menšej miere…

   • holistický prístup

    Marek z košickej devíny,

    Ty si evidentne výrobok Satana – Ty si nikdy nebol človek om.

    čelo-vek = celé veky = večnosť …

    Ty jednočakrový „voňavý“ len v rozkroku – všetko ostatné smrdí viac … ach-jaj … tie TVOJE príspevky …

    Fúúúúha – došiel mi HOP-ŠUP prášok, lietajúci mažiar žiadala BABA-JAGA vrátiť, lietajúci tanier je v oprave, metle došla para – musím do „Priečnej ulice“ na nákup …

    • Marek Košice

     „HP“ …. Ty čakrové HOWNO mysliace si o sebe, že je diamant….. Koľko čakier máš aktívnych, keď okolo seba prskáš JED a nie len na mňa, ale na kohokoľvek, kto si dovolí mať na niečo iný názor ako ty? Koľko čakier máš otvorených, ty teoretické HOWNO, ktoré bude dokolečka čo príspevok venovaný mne spomínať môj rozkrok tak, ako to robia psychicky narušené osoby??? Máš veľa, veľmi veľa naštudované, ale zároveň si V PRAXI DUCHOVNÉHO RASTU ÚPLNE HOWNO. Aj ja som, ALE AJ TY SI. Ja som však bližšie človeku, pretože ja si to aspoň viem PRIZNAŤ, a ty žiješ v ilúzii, že si nebodaj nejaký mystik…………ALE KDEŽE, TY SI LEN PAMäŤ S ULOžENÝMI TEXTAMI KNÍH A ČLÁNKOV, nič viac. A musí to vidieť drvivá väčšina čitateľov tohto fóra, že sa len HRÁŠ na niečo, čo nie si. 😉

     • holistický prístup

      Marek z devíny,

      čo si ešte vyzlečieš?!? … óóó – teraz sa pcháš do výfuku redakcii … TY nie si človek – si výrobok DEMIURGA-SATANA-DIABLA – sám to kričíš na všetky strany – si prvočakrový – jednočakrový – to je prejav toho TVOJHO úžasného čuchania svojej úbohej mini-maličkosti – najmenej smradľavej na TEBE – aj TVOJA fetišistická Araňa to vedela … preto TI s rehotom utiekla – ani TVOJE „voňavé slipy“ si sebou nezobrala … úbožiak …

      Ako sa do hory volá – tak sa z hory ozýva.

      Čo si zasial – to zožneš!!!!

     • Prestante sa vy dvaja navzajom nenavidiet, doslova pre nic a pouzivat spinave slova,to sa Elite velmi paci,teraz nie je cas na skriepky a NEHANBITE sa tuna pred Zenami a my co mozeme byt vasimi Otcami???? Ospravedlnujte sa ???????????

  • you hit the nail,trafil si klinec po hlave

 12. nie si mimo,bravissimo, môj mozog mi však vraví, tie slová nie sú z babskej hlavy, alebo mám smolu, niečo čviríka ti tam dolu

  • Marek Košice

   A to je vrabček, návštevník trtkačiek, do jaskynky zaletí, po čvirikaní z nej vyletí…

   • holistický prístup

    … Marekovi = hladnému prasaťu sa len o kukurici sníva … to je ale ďalší hnus z tvojich HNUSOV.

    • Marek Košice

     HP, koľko čakier máš otvorených, že výsledkom je to, že sa do mňa navážaš a mentálne na tom masturbuješ??? Ja ti poviem…………JEDNU ALEBO DVE. Tak tu zo seba nerob GURUA, Maroš. Tak si sa našťval na to že som odhalil že HP a Maroš je jedna osoba, že to nevieš prekusnúť. A tu je výsledok…. Ty Satanov syn.

     • holistický prístup

      Marek z devíny – mnonickový soroš-troll,

      len Ti nastavujem zrkadlo – topíš sa vo vlastných exkrementoch a šmakujú TI …

      Čo si si navaril – to aj zožerieš.

     • He he – slipový narcis, čo si čuchá vlastné gule – takúto radosť mala tvoja matka, keď ťa prichytila onanovať!

      HP – aj ty si si honil na záchode? Že je to dobrá skrýša! Tam nikoho nikto nikdy nekontroluje! Ale v detskej postielke áno! Hlavne mamičky!
      Synátor ju tým zbavil povinnosti preťahovať mu predkožku cez „hlavičku“ – a to každú matku poteší. „Mami! Ja už to vieém“
      —————————-
      No – čiže – máme tu zdedený maniakálny vzorec správania.
      Prichytiť niekoho pri niečom – je jedno pri čom – ale prichytiť! Z toho však časom vzniká paranoja – čo keď prichytia pri niečom „mňa“?!

      Prichytený ako hovno na slipoch.

     • holistický prístup

      Maroš,

      len ten si potrebuje „honiť“, kto ho má plnú hlavu … devínový narcis nás vraj spolu „prichytil“ sťa jedno telo a jednu dušu … tak sa prestaň tváriť, že nie … toto, čo tu stváral na Tvoj a môj účet, si vyžerie – začal vojnu – tak ju dostane – jeho exkrementy na jeho hlavu.

     • Už ste presiahli únosnú mieru osobných útokov. Namiesto diskusie k téme článkov sa takmer všetky vaše posledné komentáre venujú osobným útokom. Dávame vám ban, všetky vaše komentáre budú odteraz podliehať moderácii.

     • He he – odteraz sme BAN-dierovci. „Zástavníci“.
      Takže vzhúru ke hvězdám!

      Google Sky_Constellations_Gemini_Infrared
      https://www.google.com/sky/

     • holistický prístup

      redakcia,

      je to skutočne priam zábavné – takže je to predsa PRAVDA PRAVDÚCA – na Maroša a na mňa sú extrémne útoky primitívnych trollov nielen, že povolené – ale dokonca žiadúce?!?

      Po mojom oznámení, že končím na vašich stránkach, troll s menom „Marek z Košíc“ zahájil veľmi ťažkú vojnu proti – nielen mne, ale aj proti Marošovi – je platený za to, aby likvidoval tých, ktorí môžu zničiť toho, KTO toho trolla platí – ON má dovolené písať o svojich „voňavých guliach“, … – v skratke o doslova BLUDOCH, napádať a kopať do Maroša a do mňa s vašim tichým súhlasom. V prípade, že niekto, proti komu ten troll-idiot začne – doslova a do písmena – vojnové ťaženie – ten dvihne hodenú „rukavicu“ tak „redakcia“ sa okamžite pridá na stranu besného útočného trollovacieho psa … čo ešte o sebe vypoviete?!? …

     • Vašich posledných 8 komentárov za sebou boli útoky na iného diskutujúceho. My sa neprikláňame na nikoho stranu, ale čo je veľa, to je veľa. Ban ste nedostali úplný, len vaše komentáre budú moderované. Ak nebudete na nikoho útočiť, nemáte problém, komentáre sa vám zobrazia, len s určitým časovým oneskorením.

     • holistický prístup

      redakcia,

      ja osobne mám potrebu z vašich stránok odísť – toho času len vraciam údery, ktoré s vašim tichým súhlasom začal niekto iný, kto – odkedy chodím na vaše stránky (je to pomerne krátko!!!!) – ani len jediným komentárom k veci – nikdy neprispel – len samé útoky a stále rovnaké bludy – tie jeho ataky sú tak vulgárne a tupé, že to kričí a „banujete“ za jeho útoky toho, na koho sú mierené – ak sa dotyčný bráni slovami použitými útočníkom a pritom bez vulgarít (to nie mne vlastný spôsob vyjadrovania) – pre mňa je to úplne jasná správa. Pokiaľ konkrétny troll(-ovia) len ticho trolloval(i) bludy podľa svojho manuálu, tak bol(i) ponechaný(í) nech si trolluje(ú) – v poslednej dobe – po mojom oznámení, že sa sťahujem z diskusií – začal priam besne útočiť konkétny troll. To si mám nechať doslova nechať kadiť na hlavu?!? … NIE!!!!

      Dobre si prečítajte, ako sa tu vyjadruje – nielen o mne, Marošovi a iných – ale aj o celom človečenstve a samozrejme BEZ CENZÚRY …

      Koncert mojich znaní (veľmi okresaných) v súvislostiach ste tiež práve vy odsúdili – tak čo dodať?!? – tiež ste výsmešne útočili na mňa a práve tieto vaše ataky toho trolla posmelili.

      Pre mňa nie sú vaše stránky obohatením – obohacujú ich len niektorí orientujúci sa diskutéri – pre mňa sú to dávno známe záležitosti – zaujímajú ma viac diskusie, ako vaše články – zaujíma ma obraz spoločenstva.

      Je mi jedno, či túto moju odpoveď uverejníte, alebo nie … mali by ste však vedieť, ako pôsobíte.

     • Redakcia – kto nemá česť ako vnútorný pocit správnosti – nevníma útok na česť a iné vnútorné hodnoty iných. Vy považujete za útok len expresívne výrazy. Pretože vaša ženská česť je len povrchná – ctibažná – aby vás niekto nenazval cundrou napr. Ale pokiaľ vás niekto nazve klamárkou, alebo podvodníčkou, alebo „len“ rozvratníčkou – zjavne sa vás to nedotkne – pretože vnútorne vzaté – niečo na tom je, takže.

      Mne vulgarizmy – ako tradičné chlapské nadávky nevadia – dokonca priestupkový zákon hovorí, že za urážku na cti sa nepovažujú bežné nadávky, ale len spoločenské znemožnenie – ako obvinenie, že dotyčná osoba je zlodej a podvodník.

      Takže – hrajte sa tu na lepšoľudí, slušákov a pod., a ja vám z celého srdca želám životné poučenie! Ktoré vás bude bolieť ako skrivodlivosť! Ste povrchní a opakujem – česť si pletiete so spoločenskou prestížou – na ktorej záleží aj každému gangstrovi! Preto tu povolujete podpásovky a dehonestáciu mnohými spôsobmi – pokiaľ sú prijateľné pre vás len preto, že sa nedotýkajú tej vašej ctibažnosti. Odbočím – najväčšia urážka pre ženu nie je, keď ju niekto nazve ku.vou, ale keď jej povie, že ju kopne do pi.e – a hádajte prečo! Lebo celý ženský svet – nie mužský – sa má točiť okolo tej… Takže takéto mužské vyjadrenie znamená, že mu nezáleží ani na tomto základnom atribúte ženy ako takej. Vtedy žena pochopí, že nie je nič! Pretož žena zásadne manipuluje s mužom prostredníctvom sexuality – a čo potom, keď je jej tá pi.a na pi.u – že.

      Zjavne trpíte komplexom tzv. matriarchálnej kobyly, takže keď váš oidipovský koník začne mlieť pyskom – strčíte mu čumák pod sukňu. Viete – je rozdiel byť sukničkár a rozdiel byť infantil schovávajúci sa za sukne! A nás kmeťov bude tento neiniciovateľný kolobežkár nazývať „chalani“ – „už vás mám!“! Nie!
      My sme Alani – tak si to s nami skúste!

      Alani – kľúč k dejinám Slovanov II. » Tajné dejiny
      [Prehľadávať doménu tajnedejiny.sgo.sk] http://www.tajnedejiny.sgo.sk › ?p=2363
      Východní Alani v oblasti ústia Donu a Azovského mora boli začiatkom letopočtu nazývaní Srbi. Plínius (1. stor.) kmeň menom Serbi umiestňuje severne od Azovského mora, Ptolemaios ich kladie východnejšie medzi severovýchodné výbežky Kaukazu a rieku Volgu a nazýva ich Serbi, zriedkavejšie Sirbi.

     • holistický prístup

      redakcia,

      vy ste z diskusií urobili kabaret a arénu – zbytočne to hádžete na mňa.

    • holistický prístup

     Maroš,

     z mojej strany nie sú použité žiadne slová na „listine“ zakázaných – NIEKTO – a vieme KTO tu začal besne útočiť na mňa a na Teba – pri ozvene sa samozrejme bežinkal ukryť „redakcii“ pod sukne a fňukal, že ON je predsa voňavučký rozkrokový guličkár a sám VEĽKÝ ON si môže predsa dovoliť atakovať iných ale odveta je zakázaná … čo mi to len pripomína?!? … aha … syčanie HADA …

 13. …zasvät.miliardár povedal síce plán globalistov, kt.sa už rozbehol, to ten nemusí a pevne verím, že ani nebude dokončený …veľa záleží od nás samých….

  • Podľa Zákona jednoty a vseobecného kozmického pravidla na rešpekt k ostaným – pokiaľ určitá entita vyjadrí odpor k tomu, z čoho má pocit, že jej to vadí a škodí – Univezum nedovolí prejav takejto aktivity!

   Teda! Treba sa každodenne prihovárať k Stvoriteľovi s prejavom odporu!!! /nepoužívať slovo ne-SÚHLAS!!!/ ku genocíde ľudstva, k parazitickému otrokárskemu totalitnému systému, k jedom, k vraždám, k vrahom a zločincom! Lenže lenže! Židokomunistami vymletý chtonický materialista toto neurobí! A neurobí to ani svätuškár, pretože ten sa bude miliónkrát modliť spasiteľský Otčenáš – ale nikdy nepomenuje svoj existenčný problém! FUCK!

   Ja sa každý večer prihováram k Stvoriteľovi tým, že mu poďakujem za dnešný deň a zásadne podávam-vyjadrujem sťažnosť, protest a odpor proti tejto svetovláde ZLODUCHOV!

   „Panebože! Ja tvoj syn /dcéra/, ja Tvoje stvorenie – protestujem proti…“ a ďalej svojimi slovami!
   Potom satanisti nemajú šancu získavať súhlas ani na likvidáciu mlčiacej väčšiny – lebo už je tu hlas donebavolajúceho!

   Ale presvedč neveriaceho ateistu, materialistu, liberála a žida!

   Opakujem! Ja sa nemodlím za seba ani za nikoho z vás! JA PROTESTUJEM PRED BOHOM PROTI ZLOČINCOM A MASOVÝM VRAHOM!

 14. Konečně otevřeně přiznali co je jejich cílem. Ale ten, kdo čte Bibli pomocí Ducha Svatého, tak ví , že tento cíl už byl vytýčený mnoho století před námi. Tak jak se píše v článku, že se na to připravovali několik let, ne let ale přímo několik století. V Bibli se píše, že bude ustanovena jedna celosvětová vláda a té bude vládnout Antikrist. Pak přijde Velké Soužení, jaké na Zemi nikdy nebylo. Kdo nechce v této budoucí době žít, má teď jedinou možnost a tou je dělat před Bohem pokání ze svých špatných skutků, číst Boží slovo ( Bibli) a nechat se Bohem proměňovat a vést po cestě dobra. Jediná cesta k Bohu vede přes Pána Ježíše Krista. Ježíš říká: “ Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k otci než skrze mne.“

  • Ten váš satanský boh otec je mrtvý.
   Jednoducho chcípol, asi na kočiš.

   • …asi na kovid..

   • Marek Košice

    Do 4. storočia nášho letopočtu sa o Ježišovi nezmienil ani jeden historik žijúci v tom období (do 4. storočia)…… Prečo asi? No lebo Ježiš je fitkívna postava. Ježiš je SLNKO „pretavené“ do človeka.

    • holistický prístup

     Marek z devíny,

     TVOJE dejinné „znalosti“ sú skutočne „excelentné“ … to máš z manuálu trollov?!? … ach-jaj …

    • V prvom rade – historici nepoznajú Marek von Košic – takže si Nula, presnejšie Zero Zero na dverách hajzľa.

     Pilát Pontský. Proč odsoudil k ukřižování Ježíše Krista?
     „Pilát Pontský, pro mnoho lidí možná největší padouch celého antického světa. Křesťanskou vírou odsuzovaný Říman, který bez výčitek poslal na krutou smrt ukřižováním Ježíše Krista. Co dalšího o této významné osobnosti ale víme? A skutečně šlo o takového ničemu, za kterého ho mnoho lidí dodnes považuje?

     Pontius Pilatus se narodil roku 12. př.n.l do ne příliš bohaté a slavné rodiny. Jeho nejznámějším předkem byl Pontius Aquila, plebejský tribun lidu, který byl jedním z atentátníků, kteří zavraždili slavného Julia Caesara. Od té doby si rodina mírně polepšila a dostala se do majetnějšího jezdeckého stavu. Díky tomu mohl Pilát získat kvalitní vzdělání a doufat v dobrou kariéru a další povznesení své rodiny na společenském žebříčku.
     Mimo svoji nejslavnější roli, kterou sehrál při odsouzení Ježíše Krista, nevykonal příliš slavných a hrdinských činů. Nevíme tak o jeho životě příliš mnoho detailů. Ve své době nebyl pro historiky zkrátka tolik zajímavou osobností. Pravděpodobně byl ženatý a aby získal své pozdější úřady, musel sloužit v armádě. Nejspíše na pomezí říše u Dunaje, nebo Rýna.

     Nevděčný úřad správce Judei
     Více informací o jeho životě máme až od roku 26 n.l., kdy byl uveden do úřadu správce provincie Judea za vlády druhého císaře Tiberia. Jako guvernér měl moc na všemi vojáky v provincii, odpovídal za výběr daní, byl nejvyšší autoritou soudního systému a tím měl i moc uložit trest smrti. Sídlo jeho úřadu bylo v Cesareji, okolní velká města, včetně Jeruzaléma, navštěvoval pouze občas v období svátku, nebo v případě problémů a konfliktů.

     Přestože na první pohled se to nemusí zdát, vláda nad Judeí byla nevděčný úkol. Židovské obyvatelstvo bylo velmi konfliktní a nepřijímalo tak snadno vládu a kult císaře, jako v jiných provinciích. Vzpoura místního obyvatelstva, která se v průběhu římské vlády několikrát opakovala, neustále visela ve vzduchu. Pilát tak musel brát mnohem větší ohledy na místní náboženské autority než bylo obvyklé. I během jeho vlády se vyskytlo množství zejména náboženských problémů. A protože Pilát nedisponoval žádnými mohutnými vojenskými silami, často musel nátlaku židů, nebo přímo velekněze Kaifáše, ustoupit.
     Obdobná situace zřejmě nastala i v případě Ježíše Krista. Ten byl trnem v oku vládnoucí skupině Židů v Jeruzalémě. Jeho obviněním bylo pobuřování, založené na tvrzení že je králem židů. Podle zejména biblických pramenů Pilát s odsouzením Ježíše váhal. Jeho provinění mu nepřišlo tak významné, aby si zasluhovalo trest smrti. Za jeho osvobození se údajně přimlouvala i sama Pilátova manželka. Podle těchto pramenů však nakonec Pilát podlehl tlaku kněží. Bál se vzpoury, která by mezi nespokojeným obyvatelstvem mohla vzplát. Událost se totiž měla odehrávat během Pesachu, kdy bylo v Jeruzalémě velké množství poutníků. Pokud by vzpoura získala jejich podporu, neměl římský správce dostatek vojáků k jejímu potlačení. V takovém případě by pak možná bojoval i o vlastní život. Jeho rozhodnutí se tedy v kontextu daných událostí dá snadno pochopit. V té době nevěděl, že se svým činem pasuje do role jednoho z největších mizerů starověku.“
     https://www.memento-historia.cz/clanek/125/pilat-pontsky-proc-odsoudil-k-ukrizovani-jezise-krista
     ————————————
     Čiže mizera – musíš urobiť niečo významné – napr., že neotvoríš dvere na prezidentskom hajzli – na žiadnom hajzli v prezidentskom paláci – keď to na tú kobercovú hurku po podpise okupačnej zmluvy príde! Nech serie do kvetináča!

  • Pravda. Problém je v tom, že nie každý dostal dar viery a veľa ľudí myslí veľmi plytko či krátkozrako, nevidia príčinné súvislosti a pod. Materializmus a pôžitkárstvo si ich zotročili a myslia si, že po smrti nič nie je, pritom aj vedci vedia, že žiadna energia nezaniká, teda ani duša po smrti nekončí, ale to by si im zbytočne vykladala, idú podľa svojej mantry… Neustále kritizujú či vysmievajú niečo, čo často nepoznajú ani elementárne, nemajú ani základy načítané a pod. Odporúčam ti prečítať si knihu Maria od Františka Pressa asi z 1992. roku, najmé posledné kapitoly ! ;o)

   • XXL – poviem na rovinu, že v poslednom čase mi HP pomohol tým odkazom na Posolstvo od protimožcov! Tým, že sú v ňom artikulované tie SPRÁVNE SLOVÁ!
    Ktoré ma reštartovali a odtrhli od covid kyvadla! Už som bol – hoci som sa tomu vzpieral alkoholom – veľmi frustrovaný a čo najhoršie – vyhoretý z tvorivej činnosti! Čo je inak podstata mňa samého! To čo ma kedysi bavilo – ani ťuk! Ani ťuk záhrada, ani ťuk varenie, ani ťuk šitie a rôzne opravy, majstrovanie. Tie postuláty v tej knihe ma skutočne oslovili, takže dnes opäť fičím a teším sa, že idem niečo robiť! Začínam záhradou – aspoň 2-3 hodiny v mraze – pohoda. Opäť varím dobroty! Byť opäť so svojimi spojencami – stromami – pohoda, energia.
    Naozaj sa treba rozhodnúť – či strach, alebo VIERA!
    Čiže – opäť sa naplnilo, že správna kniha sa ti dostane do rúk v správny čas! Avšak – táto kniha neosloví žiadneho arogantného, rasovo a kultúrne predpojatého človeka, ktorý nie je pripravený akceptovať tú čistú pravdu v tej knihe obsiahnutú.
    Takže sa ňou neoslobodí – lebo nie je pripravený a nebude schopný otvoriť sa kľúčovým slovám.
    Podstatné na tej knihe je, že vám dáva na výber!

  • Amen! tak je, sestrička v Kristu. Boží ľud, výjdite z Babylonu (zmätok, cirkevné organizácie i tento hriešny svet ) kým je čas, aby ste nedostali z jeho rán! Poďte k Bohu! Konajte pokánie, dajte sa biblicky pokrstiť ponorením vo vode na meno Pána Ježiša Krista na odpustenie hriechov a dostanete dar Svätého Ducha. Lebo vám patrí to zasľúbenie a vaším deťom a všetkým ktorých si povolá Pán, náš Boh! Kážte evanjelium (spásnu zvesť) každému stvoreniu, lebo Pán Boh nemá záľubu v smrti hriešnika ale aby sa odvrátil od zlej cesty a žil! Buďte všetci požehnaní, v mene Pána Ježiša Krista.

 15. Aj Boh dáva dopredu vedieť, čo urobí a tak to musí robiť aj diabol.

 16. Ten “protijed” je artemisin. Uz to bolo zverejnene. Nevylieci to ludi ktori boli vakcinovani, ale sposobi to ze uz nebudu nakazlivi.

 17. scenár je to velice reálny ponevadž tieto eility za oponou majú pravdepodobne prístup k technologii nazerania do alternatívnych verzií budúcnosti poprípade technologie cetovania časom

Pridajte komentár

*