Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Európsky parlament chce kriminalizovať fyzickú hotovosť uvaľovaním limitov na hotovostné transakcie


Print Friendly, PDF & Email

Európsky parlament chce kriminalizovať fyzickú hotovosť uvaľovaním limitov na hotovostné transakcie

(Arsenio Toledo, Natural News) Člen Európskeho parlamentu varoval, že v Európskej únii hrozí „kriminalizácia“ používania fyzickej hotovosti v prospech používania bezhotovostných prevodov, ale aj nových digitálnych mien CBDC po tom, čo sa zavedú nové zákony „proti praniu špinavých peňazí“.

Politici v Európskom parlamente, hlavnom zákonodarnom orgáne EÚ, už dlho vedú kampaň za zavedenie hornej zákonnej hranice na výšku hotovostných transakcií v rámci bloku a tvrdia, že takýto krok by pomohol obmedziť kriminalitu v rámci bloku.

Najnovší návrh zákona, o ktorom hlasoval Európsky parlament, chce zabrániť Európanom minúť viac ako 7 000 eur v rámci jedinej transakcie a tiež zakázať platiť za tovary a služby kryptomenami, ktorých hodnota presahuje 1 000 eur.

(Súvisiace: Štátne zákonodarné orgány potichu zavádzajú zmeny a doplnenia zákonov, ktoré by pripravili pôdu pre dominanciu CBDC mien.)

Dr. Gunnar Beck, nemecký europoslanec z konzervatívnej strany Alternatíva pre Nemecko (AfD), varoval, že nové opatrenie, ktoré má údajne zasiahnuť proti praniu špinavých peňazí a daňovým únikom v rámci bloku, zašlo príliš ďaleko v obmedzeniach, ako môžu ľudia minúť hotovosť.

Vo vyhlásení pre portál Breitbart Europe Beck poukázal na to, že AfD víta úsilie v boji proti finančným zločinom, ako sú pranie špinavých peňazí a financovanie terorizmu, ale odmieta výzvu parlamentu na zavedenie zákonných limitov na jednotlivé hotovostné transakcie.

„Zatiaľ čo by sme sa mali zamerať na pranie špinavých peňazí organizovaným zločinom a islamistickými teroristami, EÚ sa rozhodla sprísniť dohľad nad transakciami nemeckých sporiteľov a dôchodcov. Toto je chyba,“ poznamenal Beck.

Beck ďalej varoval, ako sa hlavní zástancovia limitov na hotovostné transakcie pokúšajú prinútiť celý blok, aby to podporili prijatím „nariadenia“ namiesto „smernice“.

To znamená, že jednotlivé národné štáty sa nebudú môcť vyhnúť implementácii týchto reforiem, aj keď sú veľmi proti tomu, aby svojim občanom bránili v používaní hotovosti ako fyzického zákonného platidla v rámci ich vlastných krajín.

Európsky parlament chce ešte viac znížiť limit hotovostných transakcií

Beck ďalej upozornil, že mnohí poslanci Európskeho parlamentu už odmietli limit 7 000 eur na jednorazové hotovostné transakcie. Varoval, že pôvodný návrh by limit znížil len na 3 000 eur.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Našťastie, čiastočne aj vďaka tlaku AfD a ďalším konzervatívnym stránám v Európskom parlamente, sa táto hranica opäť zvýšila na súčasných 7000 eur.

Zdá sa, že aj mimo hlavných politických inštitúcií EÚ chcú jednotlivé európske národy obmedziť používanie hotovosti. V Nemecku politici momentálne diskutujú o tom, či je alebo nie je dobrý nápad zaviesť zákonný limit na hotovostné transakcie.

Existujúce limity na hotovostné platby

V Holandsku už zakázali hotovostné transakcie nad 3000 eur. Vo Francúzsku majú obyvatelia zo zákona zakázané platiť za tovar alebo služby v hotovosti, ak transakcia predstavuje viac ako 1 000 eur.

Na Slovensku je hotovostný limit pre obyvateľov 15 000 eur a pre firmy 5 000 eur.

Mimo Európy napríklad taká Austrália zvažuje zavedenie zákazu hotovostných transakcií v hodnote viac ako 10 000 austrálskych dolárov (okolo 6 000 eur).

Viac správ o expanzii vládami presadzovanými digitálnymi menami nájdete na stránke CryptoCult.news.

Tiež si pozrite nasledovnú epizódu „Brighteon Broadcast News“, kde hostiteľ Mike Adams, zo stránky Natural News, diskutuje o tom, ako vlády vyhlásili vojnu kryptomenám, aby uvoľnili miesto digitálnym menám centrálnej banky (CBDC):

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Arsenio Toledo, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. hľadač pravdy

  Krátkometrážny film – ,,UTOPIA“
  réžia a scenár – Kosta Nikas, Austrália 2019, 14 minút, v angličtine:
  https://www.youtube.com/watch?v=vJYaXy5mmA8

  Poznámka:
  Dajú sa zapnúť slovenské aj české titulky, po kliknutí na ,,automaticky preložiť“ a výbere jazyka. Odporúčam skôr české titulky.

  • Vďaka za odkaz.
   Film futuristicko-despotický, ale nie až tak utopistický. Situ vo filme hovorí o tom, že jediná miestnosť v byte, v dome, kde sa dá „slobodne“ porozprávať bez AI kontroly a tvrdých finančných pokút i za nadávku – je kúpeľňa + WC.
   Záver filmu – „sloboda“ v reálnej – murovanej väznici, je napokon väčšia, ako je tá – vonku.

   P.S. Hľadač pravdy – môžeš informáciami z Tvojich zdrojov potvrdiť info v prílohe, v ktorej Heredoš tvrdí, že Káčer – odvolaný minister ZV SR, je členom Trilaterálnej komisie? Káčerovo vyjadrenie, že plat za „ministrovanie“, je jeho najmenší zárobok, aký kedy mal a kľudne sa ho môže vzdať, tomu môže nasvedčovať..

   https://www.slovenskaiskra.sk/sprava-ktora-ma-potencial-otriast-slovenskom-uz-je-jasnejsie-preco-kacer-nedavno-vykrikoval-ze-ministersky-plat-nepotrebuje/

   • hľadač pravdy

    Káčer je na internetovej stránke Trilaterálnej komisie uvádzaný:

    https://www.trilateral.org/people/rastislav-kacer/

   • V tej prílohe, čo sa týka – The Trilateral Kommission – je vlastne identifikovaný ako:
    – Rastislav Káčer – Chairman, Globsec, former Ambassador of Slovakia to the United States.
    Takže – asi niet o čom.. (pochybovať)!
    Je si príliš vedomý svojím US – krytím.

    • hľadač pravdy

     ajša,

     Na stránke Trilaterálnej komisie, pre Európsku skupinu je dole uvedené, konkrétne tu:

     https://www.trilateral.org/regions/european-group/

     dole je tam uvedené, citujem:

     ,,To view the current European membership list, click here.“

     v preklade:

     ,,Aktuálny zoznam európskych členov si môžete pozrieť tu.“

     Keď na odkaz klikneme – zobrazí sa ,,pdf súbor“, ktorý si je možné stiahnúť. Na tomto ,,pdf-ku“ je uvedený aktuálny zoznam členov Trilaterálnej komisie. Na hlavičke na prvej strane uvedeného dokumentu je uvedený dátum: ,,(on 2 JUNE 2022)“.

     V tomto dokumente je:

     https://www.trilateral.org/wp-content/uploads/2022/06/EUROPEAN-MEMBERSHIP-LIST-2022-MASTER-June-2022.pdf

     – na strane č.4 uvedený:

     ,,Rastislav Káčer, Chairman, Globsec; former Ambassador of Slovakia to the United States“.

     – na strane č.5 je uvedený:

     ,,Peter Lukeš, Serial Entrepreneur and Investor; Chief Executive Officer and Chairman of the Supervisory Board, Ditec, Bratislava“

     – na strane č.6 je uvedený:

     ,,*Ivan Šramko, Chairman of Council for Budget Responsibility; former Governor of the National Bank of Slovakia, Bratislava“

     poznámka:
     * pri mene znamená, ako je na strane č.1 uvedené:
     ,,*Executive Committee Member“.

     • Israismael

      Prečo sa s takými ľuďmi nič nerobí keď jasne škodia slovenskému ľudu a vháňajú nás úplne zreteľne do rúk satanskych štruktúr tu na Zemi??
      To sa ich tak bojíme?? alebo sa to len teraz všetko odhaľuje?..
      Takýto ľudia predsa musia letieť preč do kozmu ,navždy a to prvou raketou pripravenou na Bajkonure !

 2. Cieľ 1 – depopulácia; Cieľ 2 – zbavenie ľudí majetku; Cieľ 3 – vytvorenie závislosti na systéme totálnej kontroly (potravinová, digitálna mena, sociálne kredity…). K prvému cieľu len toto: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/toto-se-probiralo-na-tajnem-setkani-spolku-miliardaru-good-club-v-roce-2009/ !

 3. Mimo téma ale důležité .V odkazu dole je vysvětleno proč bude zrychlená a jistá povinná mobilizace / na modroknížky zapomeňte/ a nejen v Slovenské a České republice .Plán je obětovat celý východní blok a vymazat jej z mapy Europy ,zničit ekonomicky a zmařit miliony životů .Nebudou hledět na ženy ani deti. Proto rezidentka Čaputová ve videu /dole/ říká jak má připravený odchod do úkrytu – bunkru pro sebe a blízké. Berte to vážně když to vychází z té falešné papule a nevypadá že si vymýšlí . Ne, satanohajzlů se mobilizace nedotkne mají připravený ukryt pro sebe i rodiny.Je čas se zorganizovat, připravit se psychicky i materiálně / jídlo, oblečení atď./ ,každý podle možností . Záminka pro válku/mobilizaci najdou hned ,čekají na vhodný okamžik. Chtějí vyhladit Slovany . Bez boje to tentokrát nepůjde a jde nám o všechno.
  Nechci strašit ale kdo je připraven není překvapen.

  https://www.inenoviny.sk/potvrdene-spojene-staty-chcu-obetovat-obyvatelov-vychodneho-kridla-nato-vo-vojne-s-ruskom/
  Čaputová : https://www.youtube.com/watch?v=lz9kIvFgpcc

  • Plány málokedy vychádzajú tak, ako sú naplánované. S väčšou pravdepodobnosťou im nevyjdu ako vyjdu.

   • V to pevně věřím jinak bych to nepsala ,ale bez společného úsilí a připravenosti to nepůjde. Život nám ještě znepříjemní .

  • Doufám že v prvé řadě sbalí a zmobilizují v ČR a SR ukrajinské bojeschopné muže kteří se denně poflakují po nákupních centrech a utrácejí peníze na které se jim všichni skládáme.
   Ještě jedna zajímavost. Nedávno jsem četla článek o tom že ukrajinská auta jsou aspoň v ČR a patrně i na Slovensku kvůli legislativě nepojistitelné, nevím jak se řeší odškodnění v případě způsobené škody.

  • Hlúposti 🤣🤣🤣👍

  • Dvakrát nepoviem, že táto fyziologicky odporná osoba nebýva zhulená – podľa očí to však nebude bella dona. Typický prejav notorickej klamárky v rauši, ktorá prežíva svoje konfabulácie, a je úplne mimo! To nebolo interwiev – to bola póza! Akože pozerať sa na túto“štátotvornú“ psychopatku – dvakrát určite nie! Opitá stará prostitútka pri barovom pulte má väčšiu charizmu! „Spravodajská“ hodnota toho videa nestojí za archiváciu takéhoto hnusu! He – Kindžal ju vyhrabe na Slovensku odkiaľ len chce – fortifikácie bunkrov na Slovensku sú na úrovni suterénnych nočných barov!

   • Neřekla že bude v bunkru na Slovensku, může to být v zahraničí.

    • A stihne to? A čo veliace stredisko – komunikácia – zalezie ako hlavná „veliteľka“ odzbrojených síl? Akože Beneš v Londýne? A načo im bude takáto bábka v bunkri niekde v riti – aby ich vyžierala a srala do spoločnej kade? A potom vylezie na zrovnané Slovensko – aby sa Slováci už nebáli žiť?!
     Fuj!

   • Michalovi Kocábovi sa podvodná advokátka páči – povedal o nej (tuším na ct24 či na tv Barandov), že je „hezká“. No keď sa pozriem na neho tak asi áno – je o malý ždibinek hezkejšia než on.

  • Objektívne

   A čo chcú robiť po atómovej vojne a kedy chcú vyliezť na povrch neuviedla. V úkryte možno už do konca života. Američania sú už pripravený sa zakrtkovať i keď ja osobne si nemyslím, že je to pripravené pre atómovú vojnu. Trumpova administratíva našla jedlo a pitie skryté kabalou na konzumáciu v DUMB’s, ktorá by mohla nakŕmiť celý svet na ďalších 150 rokov. 14,2 miliardy ton vysokokvalitných potravín. Boli analyzované. Vzorky neobsahovali toxické látky, ktoré sa bežne pridávajú pre bežnú populáciu a ľudia na ne zomierajú.
   https://gab.com/MajorL3/posts/108993775128072454

   • Tady jsem o tom něco našla . Připravují se hajzlíci a shromažďují nejen jídlo . Staví si podzemí a počítají i s pár otroky jako obsluhou .Přece nebudou pracovat.

    https://blessed2teach.com/staging/cabals-dumbs-deep-underground-military-bases-gene-decode-b2t-show-oct-23/

    • Objektívne

     Zaijímavé… Z toho čo tam píšu o financovaní by sa dalo usúdiť že to môže byť aj pravda, keďže je vonku, že Pentagon nevie zaúčtovať 21+ biliónov US$ (amerických triliónov). Z najväčšou pravdepodobnosťou to išlo na DUMB’s.
     https://worldbeyondwar.org/sk/the-pentagon-cant-account-for-21-trillion-thats-not-a-typo/
     Dokument Alternativa 3 súvisí s globálnym oteplovaním o ktorom vedia už od 1958. Je potrebné ho správne pochopiť a odmyslieť fantasmagoriu o pristáni na Marse v 1974 a budovaní tam nejakých základní.

     • Magdalena

      Tady jsou na videích ty tunely ,podzemní města mají mezi sebou propojeny rychlou dopravou i vlaky .Používají Teslem vymyšlenou levnou elektřinu. Možná jim i proto nezáleží na přírodě na zemi, všechno ničí chemií,zamořují moře , řeky ,drancují zdroje a stěhuji všechno potřebné do podzemí s nadějí že tam bude jejich utočiště. Kdo ví co všechno mají v plánu. Je potřeba ty šílence zastavit .
      https://www.youtube.com/watch?v=xWXBHdTsAZQ
      https://www.youtube.com/watch?v=nAHBekea2Fc

     • Objektívne

      To, čo si môžete všimnúť na tých DUMB’s, teda aspoň na tých, ktoré sú bežne na internete k dispozícii ako prehliadka je to, že sú bežne prístupné komukoľvek. Nikto ich nestráži, nie sú tam ozbrojenci, armáda, polícia apod. Je to všetko riadne označené, sídlia tam nejaké úrady, firmy…
      Ako napríklad tu: https://www.youtube.com/watch?v=3DJ4VjIRM24

     • Objektívne

      Možno je to len vstupná časť do podzemia.

     • Možná je to úmyslné že tam není stráž ,je to pak méně nápadné a nikdo nepátrá po detailech .Ty zajímavé části jsou patrně za kódovanými monitorovanými místy, kde mají přístup jen vyvolení. Někdo to musel postavit a přivézt tam tuny zásob udělat klimatizaci ,rozvody atď. .Potřebovali kopec odborníků takže to jen tak neutají ,budou potřebovat i velkou ochranku a toho se bojí aby se lidi neobrátili proti nim takže nejspíš zvolí kyborgy bez emocí a potřeb. Sami globalisté jsou k ničemu a nic neumí jen vymýšlet hlouposti a strpčovat lidem život takže to podzemí jen tak neutají.

  • Israismael

   A takisto je to možné pozrieť aj tu ,že čo tie prasive americké svine zamýšľajú s východnými slovanskými štátmi, .. sú tam aj pekne štipľavé komentáre :
   https://cz24.news/ivan-stubna-potvrdene-spojene-staty-chcu-obetovat-obyvatelov-vychodneho-kridla-nato-vo-vojne-s-ruskom/

 4. Zdravím všetkých čitaťelov.Ak sa tu nájdu rozumné a milé baby na zoznámenie a vzťah tak na adrese [email protected] ma nájdete alebo na Facebooku nasledovne pod menom: Jozef Jožo Hancko Som z 9 člennej krestanskej rodiny rátajúc aj rodičov.Mám 29 rokov.Mám dve staršie sestri jednu mladšiu sestru a troch mladších bratov.Som zamestnaný na plný úväzok,mám vodičský preukaz,vlastné auto,menší pozemok,som chovaťelom včiel a mám rád tiež techniku,hudbu,prírodu,autá,stroje, zeleň srandu,spoločnosť a šport ako je byciklovanie,plávanie,lyžovanie,bežky.Ak máš záujem ozvi sa.

  • A koľko tých báb chceš obzučať? Máš sestri – podľa vzoru chlapi? Nespomenul si medovinu! Ak nemáš – tak sa nechytáš! Jakuzzy – prerobené z medometu – máš? Konečne pochop, že nikdy nejde o tvoje záujmy! Tvoje!
   Zamestnaný? Opichaný? Takže nie si podnikateľ? Toľko sa hýbeš – si kuriér? Tringelty áno-nie? Inak – každý chlap krajší od čertovej ciciny je vlastne fešák, a ak to budeš robiť ako poisťovací agenti – jednu zo 100 skôr či neskôr uženieš!

  • Držím prsty Jožin. Jednu takú mám aj doma. Ale tá má strašne zlý vkus na chlapov. Ale tvoj pokus o partnerské zoznámenie je určite dobrý.

  • Jako neviem či je toto správna lokalita na hľadanie polovičky. Každopádne za tie včely dávam extra veľké plus.
   Ja nie som včelár – som skôr bývalý ničiteľ sršňov – skoro 5 rokov som s nimi viedol „vojnu“ – furt si stavali hniezdo na povale. Každý rok s tých piatich som ich večer pri zažatom svetle na terase (v lete) lepancoval lapačkou na muchy (o stenu). Keď padali omráčení na zem tak ich hneď bral kocúr a chrústal ich ako čipsy.
   Sused má na záhrade včely/úly a tak reku urobil som aj im službicku keď som tých sršnov vystrnadil z našej lokality.

 5. Opichaní covid vakcínami?!Nou,nikdy ani za cenu života!!! Áno to “sestry” som sa pomílil,to ale neznamená že som človek na odstrel.Alebo?

  • Je to v pohodě ,postupně nám berou všechno i základ – původní jazyk Slovanů .
   https://www.veraoveckova.cz/news/staroslovanska-bukvice-uvod/

  • Kukni – máš zlý marketing! Aj veľa súrodencov – zvlášť sestier – znamená, že tá tvoja budúca bude mať veľmi obmedzený manipulatívny priestor – a bude si vedomá, že svoj čas nebudeš zdieľať len s ňou – a ešte k tomu tie tvoje koníčky. Keby si bol milionár, tak OK – aspoň by mala od teba pokoj a peniaze tiež. Uvedom si, že ak tak bude prichádzať do úvahy baba po 40-tke, a tie sa už riadia svojou červenou knižkou. Spomínaš vzťah – má v ňom byť aj láska? Viac lásky k nej, či k ostatným – či k ostatnému? Akože si sa rozhodol, že „teraz je čas sa oženiť“ – lebo poriadok /rád, usporiadanie/ musí byť?

   Spomínaš, že či si na odstrel – OK – áno, ale tak, ako si to vtedy Štúr strelil do nohy.

   Jáj – a ešte niečo – je taká pesnička -„Načo mi je mladá žena, keď ma neľúbi!“

   • Čiže tvoja závisť a negativita.Ok rozumiem.Typická Slovač až na výnimky.Kto vie ako si Ty na tom?Škoda dalšej písomnej debaty s tebou.Predpokladám že ty musíš byť “nekonečne múdry,krásny,láskavý” že až až keď toto píšeš.No nevadí.Aj takýto je Svet.

    • „Bože – som ja ale dobrý!“
     Závisť? O akej závisti tu trepeš? Čo ti mám akože závidieť?

     Si v prechode? Lebo si vzťahovačný ako žena v prechode! Absolútne nechápeš drsnú srandu! Zjavne si nebol na vojenčine a nedostal si záhul!
     Uniká ti jedna podstatná vec – ženské majú rady aspoň trocha vtipných chlapov – lebo ony samy robia rady narážky a zapárajú – a ktorá by chcela žiť s chujom, ktorý berie všetko vážne! Hu! Keď sex – tak vážne! Zjavne si starý mládenec a prešvihol si obdobie hetero sexuálnej socializácie – učenia sa niečo o ženských mimo svojej matky a sestier. Ako Maďar samozrejme nič z toho, čo tu píšem, nechápeš, a ja som zámerne porušil pravidlo – „S Maďarom nevtipkuj – s Maďarom sa nehádaj!“

     Áno – som nekonečne múdry, krásny, láskavý a vtipný – Bože som ja ale dobrý! A ty si zahrizni do včelieho vosku – a urob si z neho vagínu. Alebo lákaj ženské na ten svoj med po celom Slovensku – možno sa ti nejaká osa konečne prilepí, omrkne dedičtvo a odletí. Nechápeš nič, čo ti tu naznačujem. Chápem.

    • Ehm, toto nie je zoznamka. Keď chceš nájsť serióznu partnerku, choď na platené zoznamky, napríklad partnernaurovni.sk.

     • Držím prsty Jožin. Jednu takú mám aj doma. Ale tá má strašne zlý vkus na chlapov. Ale tvoj pokus o partnerské zoznámenie je určite dobrý.

   • Nemáš chybu Maroško😀😅

 6. Teče jim do bot // krachlstanu.
  A v gutlince?
  sergej
  4. 4. 2023 03:16
  Čeká na schválení
  https://www.pokec24.cz/krize-ukrajina/budou-se-verbovat-ukrajinci-v-cr-vojensky-analytik-vidi-velky-problem/
  Spíš jsem zahlédl že chtějí posílat na ukr “mirové jednotky kanonenfutrů z evropy pod válečný pluh kšeftu vojenskoprůmyslového komplexu.
  A ctrl
  TAKTYKTLÁT, https://www.parlamentnilisty.cz/Content/Img/dobra-diskuze.svgeš, 04.04.2023 3:08:23
  Zase se chtějí “prsit s klaunovým prošetřením se do blahobytu. Zachraňují vydrbaný lágr zubožovaných kvalitnějším zbídačováím ikváči a nejde jen o důchody ale principiálně idioty likvidací čehokoliv. Mají a máte problémy s realitou “kádrováky sviňodebilismu? Ještě se zaktivizují blbečci srocení buldozerismem pár stovek, někdo to počítal 146? “dárečků proti společnosti a vlastně destruktorů států a jeho struktury stability udržitelosti. Vlastně jsou sebezáhubní a patrně se zajišťují aspemi? Mimo zem, národ vlast a lidi co jsou jejich zaměstnavateli. Všechny tyto legitimní otázky zvysoka okecávají pustými frázemi nýmandů a lži tu slyšíme jak v půlnočním království pominutých vlastně působení pouhých desítek dárečků nad stovku, srocení 5. koláků belzebubem. 5. kolona proti všem zde přítomným komplet arogancí a korupcí moci s korporátními dráby kterým podle “henteho mají nosit květiny. https://www.facebook.com/janapeterkovaofficial/videos/134030829634220/
  https://www.youtube.com/watch?v=LQUXuQ6Zd9w
  https://www.youtube.com/watch?v=0qanF-91aJo
  https://www.youtube.com/watch?v=KIVPH6-ahR8
  https://www.youtube.com/watch?v=NxUSev1frRQ

  Reagovat | Editovat vlastní příspěvek | 0 | 0

 7. Maroš rozhodne čo píšeš platí o tebe.A nie je pravda že som neni za srandu.A vojenčina,nevidím že by to boli chlapi tip top že by ich to extra zmenilo i keď to nebolo zlé aspoň podla druhých.A tvoje vyjadrovanie hovorí za všetko.Presne si typ človek” já jenom já”ty si učitel a máš učiť druhých!Však? Presne tvoje vyjadrovanie hovorí o tvojej výpovednej hodnote!A nie som madar.Ja som Slovák.A moja rodná reč je Slovenčina.A čo sa jedná o med tak ten som tu ponúkal nie kvôli ženám,vyslovene môj inzerát na ženy som tu dal len tak v rámci srandy že “možno niečo” a med si predstav že som predal cez tento web a celkom dosť.Tipujem že chlap muž normálnej rodiny čo má ženu a deti by týmto štýlom ako ty neodpovedal,aspon si to myslím.A keď už tak ak nevieš tak dnes mnoho chlapov blízko tridsiatky sa žení dosť podobne aj baby, tak môžeš aj ich informovať že sú v podstate skoro k ničomu,určiťe ich máš okolo seba dosť.A čo sa jedná o to vysvetlenie z tvojej strany to chápem len ten tvoj slovník hovorí dosť o tebe a takých ludí považujem za hejterov.Tie okolnosťi a fakty sa dajú aj slušne a normálne napísať.Vztahovačný som vôbec neni len reagujem na tvoju reakciu presne ako si zaslúžiš! A čo keď mám blízko 30tky realita je taká ako je.Mám švagra čo má cez 40 keď sa ženil,majú deti aj dom a žijú.Nevidím tam nejaký problém.Logicky problém máš len ty.A tento problém je tvoj.A! Strašne rád keď sme už pri tom by som lúbil vidieť akú máš ti minulosť a úspechy.Nie že by ma to zaujímalo no najviac rýpu tý čo úspech v tomto nemajú a sami zo sebou sú nespokojný.Spokojný muž ktorému sa v živote darí,alebo má ženu vztah v ktorom všetko funguje tak predpokladám že toto vypisovať nebude a ak aj áno tak len slušne a v dobrom.Takže nie je pravdou čo píšeš ale logicky veľmi ti slušné spoločenské správanie neide tým nemyslím vtipy a srandy.Takže takáto je pravda.

  • To nie je pravda – to je len tvoj pohľad – nič si z neho nerobím, pretože ak by áno – kadejaký Goda-Guda či ako sa ten antihoaxový zmrd volá, by svojím názorom zlikvidoval kadejaký web – aj tento.Tridsiatnik? To sú dve preprogramované generácie – či? Spomínaš úspech – vieš, že je to základný nástroj tvojej exploatácie? Vieš, že s tým súvisí porovnávanie – a základ tvojej frustrácie? Ešte tak by som si nechal poradiť, aké batérie sú najlepšie do elektrickej kolobežky.

  • Na nete bych nehledala ,spíš osobně .Pekáč buchet do uzlíku a udělat si víkendový výlet po okolní přírodě ,potkat někoho se stejnými hodnotami, zájmy .Mnoho lidí přichází na to že vzácnější jsou mimo zdraví víc vztahy než peníze. Není nad to když se člověk může na někoho ve všem spolehnout a je to upřimné a vzájemné. Ta „vaše“ možná bydlí v sousední vesnici. Máte výhodu mládí a energie která se věkem ztrácí a těžko doplňuje ale někdo si jí umí brát a doplňovat na úkor jiného. Jsou to energetičtí upíři v okolí ale působí i na dálku. Pozor na ně, tady je jich taky pár.

   • Pokud na ty vampírky nebude reagovat a brát si jejich výpady osobně,tak vám neublíží.Upírovi musíte otevřít vrátka a pozvat ho k sobě.

    • Energetický upír může být i blízký člověk ,partner ,dítě,rodič a vysávat energii nenápadně takže ty vrátka jsou diskutabilní a upír ví do koho se zakousnout bez starosti. Kdo se nevyzná ani netuší že někoho koho zná celý život hostí svou energií, proč je oslabený a nemocný. Jedinou možností je spřetrhat rodinné pouta a odstěhovat se pryč.

     • To je sice nejlepší řešení,ale mnohdy neuskutečnitelné.Pak nezbývá než se modlit.Existuje i dost dostupných publikací,které nabízí řešení.

   • Väčšinou sa spoluinkarnuje viac kandidátov (2 až 5) – budúcich ideálnych partnerov človeka a je to väčšinou bližšieho okolia/obce kde človek vyrástol. Treba partnera nie nedočkavo bezhlavo hľadať ale najprv sa prijať aj s chybami, osamostatniť sa a žiť tak istý čas a hlavne sa nehrať na nikoho – inak sa človek neuvidí v reále a ani neuvidí/nezaregistruje osobu pre neho určenú/ideálnu s ktorou utvorí harmonickejší pár – nepritahne si ju.
    Nikoho neurobil šťastným partner, ktorý je duchovne omnoho zrelší alebo duchovne príliš nízky – musia byť duchovne – zrelostne (nie len intelektuálne) na podobnej úrovni.

    Na cestu životom si nevyberáme „parťáka“ s ktorým budeme fungovať na báze kompromisov ale toho koho dokážeme pochopiť a splynúť s ním vnútri.

    Inak platí, že „všechno ostatní málo znamená když láska schází“.

 8. Objektívne

  Vakcíny proti Covid spôsobili prudký nárast príjmov z dane z nehnuteľností IRS, keďže plne zaočkovaní bohatí ľudia zomreli. Neznámy miliardár s majetkom až 35 miliárd dolárov zomrel na „očkovanie“ proti koronavírusu Wuhan (Covid-19), ale nikto si to nevšimol, kým sa neuhradila daň z nehnuteľností vo výške 7 miliárd dolárov Internal Revenue Service (IRS). Ministerstvo financií tvrdí, že 28. februára 2023 dostalo 7 miliárd dolárov na dani z nehnuteľností a darov od prispievateľa, ktorý by bol jedným zo 100 najbohatších ľudí na svete – tak kto to bol?
  https://collapse.news/2023-04-03-covid-vaccines-irs-estate-tax-vaccinated-deaths.html

   • Žiaľ, z vlastnej hroznej skúsenosti musím povedať, že homeopatia nie je zďaleka taká nevinná, ako sa tvári. Je to démonicka liečba. Najprv “ pomoc“, neskôr NÁSLEDKY. Nič nie je zadarmo…

    • jaké následky po použití homeopatie?

     • Posadnutosť, tryznenie – roky utrpenia….

     • Alzbetaeta

      @Jirik : klasická bylinoterapia ( nie od psychotronika, liečiteľa, okultistu), zdravá strava- viac alkalicka, ako kyselinotvorna, zdravý životný štýl, pohyb , otuzovanie…ostatne takmer všetko, čo sa vydáva za alternatívnu liečbu môže byť nebezpečné

     • Podle věřících asi téměř vše z alternativní medicíny může být od ďábla
      https://vojtechkodet.cz/otazky/alternativni-medicina-a-krestanstvi-odpoved-na-otazku
      Ale pokud se na nemoc či úraz díváme z hlediska určitého varování,pak jakákoliv materiální léčba může spíše uškodit,pokud se nezměníme ,či nepřestaneme dělat chyby.Duše je věčná,tělo dočasné.Radši se duch zbaví těla,než začernit duši.
      Ale Objektivně má pravdu v tom,že když dva dělají totéž ,tak to totéž není.Léčit by měl článek věk duchovní a morální, který dokáže posoudit důsledky svého jednání.I dobrou snahou se dá ublížit .Není pravda,že nevědomost hřích nečiní.

    • Alžbetka presne ako píšeš.Homeopatia je podla mna mágia.Je to zlo ktoré sa skrýva za dočasné dobro.

     • Áno. Človek sa tým otvorí zlým silám. A je len otázka času, kedy si démoni vypýtajú cenu. Je to veľmi zlý obchod. Som rada, že som sa s tym mohla z Božej milosti vysporiadať ešte za života. ( Po smrti je už neskoro). Ale to utrpenie bolo neopísateľné. Ani keby ma to malo vyliečiť z rakoviny a vedela by som to, čo teraz – tak nikdy !!!

     • A do tejto oblasti patrí aj : reiki, joga ( hlavne práca s energiami, kundalini joga… atď), Bachova terapia….Je toho veľa.

     • Objektívne

      @Alzbeta:
      Máte predstavu odkiaľ pochádza tá energia?

     • @Objektivne : áno, viem : Od démonov. Môžte tomu veriť, alebo nie. Nemám potrebu nikoho presviedčať, len som chcela varovať…

     • Objektívne

      Zrejme to tak bude…. Vo vesmíre existujú dve opozitné sily, protikladné princípy. V starom Egypte tomu hovorili „BA-KA“, v čínskej filozofii „JING-JANG“. Pre správne použitie týchto síl existovali školy. V starom Egypte sa im hovorilo „školy mystérií“ a adepti sa zaúčali minimálne 21 rokov, kým vedeli tieto sily správne používať. Na konci 21 ročnej výuky skladali skúšky pri ktorých mohli aj zomrieť. V súčasnosti neexistuje taká škola, ktorá by dokázala naučiť adeptov správnemu používaniu týchto síl. Všetci končia s deštruktívnou silou JANG čomu zodpovedá pripájanie sa na astrálne pole (Akášické pole).

      Akáša sú dévovia, ktorých ľudia poznajú ako strážcov, pomocníkov, poslov, ochrancov a poslucháčov, s ktorými možno komunikovať prostredníctvom cvičení „džhány“. Inak známa prax meditácie, mystické zážitky alebo zmenené stavy zážitkov na prahu smrti, kómy atď. Askéti a šamani by boli ako jednotlivci médií. Tiež v mnohých sútrách Buddha sa hovorí o teórii Akáša vôbec nie prostredníctvom teórie, ale o skutočnej skúsenosti prostredníctvom ľudského spôsobu života s použitím pojmov dév a karma. Akokoľvek to môže byť pravda, a keďže budhizmus nie je len náboženstvo, ale aj spôsob života, môže to byť presne tak, ako sa hovorí o sile Jedi.

      Sila používaná mnohými Jedimi vo filmovej sérii Star Wars je metafyzicky záväzná a všadeprítomná mocná energia. Sila je opísaná hlavne ako „energetické pole vytvorené všetkými živými vecami, ktoré obklopuje a preniká živými bytosťami a spája galaxiu,“ čo v Star Wars rozprávala postava Obi-Wan Kenobi. Keď sa George Lucasa, tvorcu Hviezdnych vojen, pýtali na frázu „Nech ťa sila sprevádza“, odpovedal: „Podobné frázy vo veľkej miere používalo mnoho rôznych ľudí za posledných 13 000 rokov na opis „životnej sily“. Hovoril, že životná sila môže byť podobná sile karmy alebo ľudskej aury, ktorá je používaná a manipulovaná čítaním Akašických záznamov, aby sa dosiahli neuveriteľné činy. Takéto výkony zahŕňajú zlepšenie prirodzených, fyzických a duševných schopností, vrátane sily, ako aj schopností telekinézy, telepatie, levitácie, hlbokej hypnózy, zvýšenej empatie, reflexov, predvídania a zvýšenej rýchlosti. Jediovia boli tiež schopní ovplyvňovať a ovládať mysle ostatných pomocou triku Jediov. A keďže Sila je „energetické pole vytvorené všetkými živými vecami“, je možné pocítiť rozrušenie, keď dôjde k smrti alebo utrpeniu v masívnom meradle, ovplyvnenom nevýslovnými záznammi Akáši.

     • @ Alzbeta:
      s jednou osůbkou co se zabývá bachovými esencemi jsem měl možnost se setkat; její přístup byl ten , že aniž by se zeptala dotyčné osoby, tak jí vkládala rozličné informace do „hlavy“,….
      ***
      Co z alternativy nepatří pod „dohled démonů, temnýchsil“?!

     • Pre pánov Objektívne a Pohoda:
      Máte svätú pravdu. Mágii v skutočnosti platia fyzikálne zákony. Podľa Jožina aj Nikola Tesla bol démon ? Čistá energia sa dá čerpať aj z kozmu, len sa to treba naučiť. Prečítajte si učebnicu od Františka Bardona Brána k opravdovému Zasvěcení, tam podrobne opisuje, ako čerpať energiu, posielať ju aj na diaľku, ako s tou energiou aj liečiť. To sa treba len poriadne aničiť. V tom nie je žiadny démon.
      Homeopatia : Homeopat zvyšuje pomocou svojich liečebných prostriedkov similia similibus curantus (podobných) činnosť opačného živlu, aby ohrozený živel uviedol so zreteľom k jeho polarite do rovnováhy. (Lenže dnešné homeopatické prípravky predajca vám nevie povedať, ako budú pôsobiť, je to len biznis, predajca nevie, aký živel u choérého človeka prevláda)
      Kniho Prána k opravdovenou zasvěcení si môžete voľne stiahnúť :
      https://ulozto.sk/file/wtKEq5fPNv12/frantisek-bardon-brana-k-opravdovemu-zasveceni-pdf#!ZJAuAwR2AGuuMTExLwV5AQRmZzR5AGVkqx5wIRSxHIW3FQHjZD==
      Ďalej je od tohto autora dobrá kniha – Učebnice vysoké magie :
      https://ulozto.sk/file/1V4OTZA4CNne/bardon-pdf#!ZGx2MGR2AQZ1ZQEwLJL3Lwt4LzD0BTIhGxAmrJcFE0AvDmZkAj==
      Je to len prvá časť učebnice. Ale je dobré si ju prečítať.
      Bardon vydal ďalšie knihy. Praxe magické evokave, Klíč k opravdové kabale, Frabato, Kniha manter, Zlatá kniha moudrosti (fragment)

    • Energie je život, je měřitelná přístroji, je zdravotním přínosem a mezi lidmi funguje na určitou vzdálenost stejně proto funguje i REIKI. Když Vás někdo obejme ,pohladí když je těžko, dává vám svou životní energii a uleví se vám. Záleži jaký člověk a s jakým úmyslem energii dává ,jestli dobrým nebo s úmyslem uškodit to je velmi důležité. Samotná zdravotní masáž stejně jako REIKI pracuje se životní energií-to je základ masáže a pokud ji masér ze sebe neodevzdá masírovanému, masáž je neúčinná, k ničemu a člověk si může jít lehnou na studený masážní přístroj v nákupním centru za pár mincí . Joga jako tanec ďábla a podobné nesmysli se můžeme dočíst na křesťanských stránkách .Snažím se řídit ve všem zdravím rozumem, citem, mírou a nečíst bludy hodné středověku kdy i mytí bylo hříchem a Bible spolu s Bohem se zneužívali k strašení a manipulaci nevědomích mas. . Řídím se vlastním vědomím a svědomím a nepotřebuji k tomu žádnou sektu pro slabomyslné bez vlastního názoru která s úspěchem ovládá lidstvo, své ovce. Jak se lidi začínají probouzet a odmítat zaběhnutou církev začínají se tvořit různé sekty aby co to zachránili a mohli tahat z lidí peníze na svou bohulibou činnost . Manipulovat s jiným člověkem může jen člověk se zlým úmyslem a takový vidí zlo všude a za vším se svým ďábelským smýšlením. Tady je ukázka hovadin které umí vyprodukovat na svých stránkách nějaký sektář L. Černý a jsou to jeho ničím nepodložené názory a fantazie možná odněkud převzaté : https://krestanem.cz/nebezpeci-jogy/
     https://krestanem.cz/co-je-homeopatie-pravda-o-homeopatii/
     Bůh je v každém z nás máme vlastní vědomí a vnitřní hlas kterým se máme řídit a nenechat se svést ze své životní cesty a úkolu tady na zemi . Kdo se nechá zblbnout bludy někoho jiného a nechá si poroučet ponese za to zodpovědnost a následky . Je to můj názor , vnitnřní hlas a nikomu ho nevnucuji.

    • Bezpodmínečná nesobecká láska je zdarma /partnerská,mateřská/ proto je tak vzácná a všichni po ní touží. Není samozřejmá.

     • Do reiki vedú “ zasvätenia“ – a je na zváženie, KOMU a čomu je človek zasvätený….komu od toho momentu patrí……

    • Veľmi temné a odporné je odriekanie – mumlanie nejakej motlitby XX krát za sebou so schúlenou hlavou a páterkami v rukách alebo riešenie problémov prostredníctvom hypnózy, terapie tmou, hlbokých meditácií a pod. Špeciálna kategória sú modlári.
     Modlári sú v istom ohľade nebezpečnejší ako sami elitári pretože s modlármi sa nedá nijako dohodnúť – o ničom ich presvedčiť narozdiel od chytrých mocných špinavcov – elitárov.
     Modlárom nič nehovorí liečivá energia nerastov, rastlín, živočíchov, ľudí či Sily prúdiacej Zhora či prírodné zákony – všetko je to pre nich démonické, nečisté. Za čisté a pravdivé považujú len svätuškárske bludy za ktoré by položili aj svoj život.
     Nielenže sa nehýbu duchom ale ani na úrovni myslenia – rozumu.
     Pár som ich poznal a stačilo mi.
     Najmenší čerstvý informačný závan vťahujúci ich do reality ich úplne likvidoval – všetko sa muselo točiť okolo ich bludov.
     Dnešní mladí ľudia mi ich v niečom pripomínajú – ich pozornosť je upretá kamsi do nikam či do virtuálnej reality – a majú ju plnú hlavu.
     Možno tak fungujú aj niektorí liberálovia v politike – bez ich otrokárskeho páníčka – nech je akýkoľvek – ich život nemá cenu.

 9. Čím ďalej tým viac sa socialistický režim javí ako demokratickejší!

 10. Redakcia, ako to vlastne je, nie je z článku jednoznačné. Ak má niekto niekto dostatok hotovosti a chce si kúpiť napríklad auto, ktorého cena prevyšuje povolený limit, musí tieto peniaze vložiť na účet do banky a potom prevodom zaplatiť predajcovi? Pokiaľ nebude mať banka v takomto prípade právo, či povinnosť požadovať spôsob nadobudnutia hotovosti, nevidím v tom až taký veľký problém, pokiaľ je hotovosť nadobudnutá legálne. Aj keď niečo banke dokazovať, je pre klienta nie práve príjemná záležitosť.

  • Pokiaľ chcete kúpiť nové auto, napríklad za 10 000 Eur, tak vy by ste ho mohli zaplatiť v hotovosti (máte limit 15000 Eur), ale predajca nie (má 5000 limit ako firma), takže vás poprosí, aby ste vložili peniaze na jeho účet. Teda nemusíte ich vkladať na svoj účet a potom urobiť prevod, môžete ich vložiť priamo na jeho účet. Nemohli by ste to auto vyplatiť v hotovosti priamo predajcovi v pokladni.

   Pri sumách 10 alebo aj 20 tisíc sa vás banka zrejme nebude nič pýtať. Ak by ste vkladali 100 tisíc, tak asi áno. Len sa však opýta, nebude to preverovať. Môže to ale nahlásiť úradom a tí sa vás potom môžu začať pýtať.

   • Nie je to pravda, ja som kúpil auto za vyše 80000 v keši. Prišiel som do autosalónu a povedal som, že hneď teraz chcem kúpiť auto ktoré majú skladom a v keši, bez zbytočných otázok. Oči kus vyvalili ale potom kmitali, pretože som povedal, že ak mi to neumožnia tak odídem. Dal som im tam lóve na stôl a keď ich videli, hneď zmenili prístup a pochopili, že si nerobím srandu. Ja preferujem keš a okamžité nákupy bez diskusií, pretože viem, čo chcem.

    • To, že to urobili, neznamená, že to bolo zákonné. Ale kvôli zisku to zrejme riskli. Existujú rôzne finty, ako zákon obísť. Napríklad sa väčšia transakcia rozdelí na viacero denných „splátok“, lebo ten limit 5000 eur je na zákazníka na deň. Ak vašich 80 tisíc zaúčtovali ako 16 denných splátok, tak tým naplnili zákon. Možno sa s tým ale vôbec nepiplali, lebo sankcionovaní by boli len vtedy, ak by na to niekto prišiel. Kde niet žalobcu, tam niet sudcu.

 11. Jakmile se s podobným počinem přišlo v USA, je jen otázkou velmi krátkého času než se do toho zapojí také EU.

  Aplikace mRNA se již dávno testuje také u rostlin, takže časem nebude jednoduché se mRNA vyhnout, neboť bude v různých potravinách, tedy nejen v živočišných produktech jako je maso a mléko.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/v-usa-se-jiz-tento-mesic-zacnou-davat-mrna-injekce-kravam-a-prasatum-video/

  • Tam bych se asi bála toho grafenu.mRna se v žaludku rozloží.

   • Bylo zjištěno, že látky z MRNA vakcín přechází do mateřského mléka; a kravské mléko je obdoba mateřského….
    Grafen rozloží třeba křen selský
    https://www.osel.cz/4979-prvni-lidsky-enzym-degradujici-nanotrubicky.html
    *****
    Vědci z francouzského CNRS a dalších výzkumných institucí zjistili, že lidský enzym myeloperoxidáza umí rozkládat grafen. Jedná se o víceméně příznivou zprávu; grafen bude využívat stále více biomedicínské elektroniky, takže se bude dostávat i do těla a to by se s ním mělo umět vypořádat.
    https://sciencemag.cz/lidsky-enzym-umi-rozlozit-grafen/

    • Tak my vysvětlite proč ty vakcíny byly umístěny v mrazáku.Ano ,pokud je kráva naočkovaná,tak se tam něco z toho svinstvo může objevit v mléce,ale otázka je, jestli po požití toho kontaminovaného mléka může ta mRna ublížit.Moc si nedovedu představit jak se ubrání kyselině chlorovodíkové.I když prý byly zdokumentované případy úmrtí kojenců po kojení očkovaných maminek.Ale to mohlo způsobit i něco jiného z té injekce nebo grafen.
     To oč tu dle mě běží,je vybít dobytek a způsobit mu neplodnost.Je to pouze můj názor.

     • Nemám suchý led… nemáme suchý led. Albertson má možná suchý led… ale ministerstva zdravotnictví nemají suchý led. Moje očekávání pro všechny tyto vakcíny, typ ultra mražených vakcín, je problém. Nejen kvůli bezpečnosti… ty vakcíny jsou nestabilní. několik 5, 6, 7 hodin v teple při pokojové teplotě mohou začít měnit svoji strukturu. Ani nevím, jestli ty vakcíny jsou vůbec proti onemocnění Covid-19. Snažím se Vám trochu prosadit tuto myšlenku. Jste si všichni jistí, že je to vše o tzv. pandemii, která má 99,8 % míru uzdravení?
      https://otevrisvoumysl.cz/rusky-expert-vakcina-proti-covid-19-je-biologicka-zbran/
      *****
      To, co se děje je, že většina technologií, které farmaceutický průmysl dnes používá, a jak jsem Vám již řekl, je založená na technologii messenger RNA (mRNA), která přeprogramovává náš imunitní systém, a přebírá kontrolu nad naším imunitním systémem. Už tak nemáme přirozenou kontrolu nad svým imunitním systémem, ale on kontroluje nás díky jím uvolňovaným antibiotikům v době, kdy by měly být uvolněny. Podívejme se na příběh firmy AstraZeneca, jedné z britských firem ve spolupráci s firmou Novavax, což je další společnost, mimochodem americká firma… podle mě je z Massachusetts nebo Marylandu. Ty dvě také vyvíjí vakcíny. Jednu moc hezkou… SF9-BV.
      https://otevrisvoumysl.cz/co-vam-babis-blatny-razova-a-bis-taji/

     • „Nevysvetliteľná“ neplodnosť – „a vedci bijú na poplach“! „Jedlo len na prídel?“ – aktuálny headline!

 12. František

  Som zvedavý,ako si spomeniete na tieto komentáre pri voľbách.Ako vždy sa necháte opit rožkom a budete naďalej len vypisovať neúčinné komentáre.A čo takto sa chytiť lopaty a tých v Europských inštitúciách poriadne oklepať po hlavách,aby prišli na iné myšlienky.

  • Predvolebné opijáky ľudí začínajú. Radšej 2 x, ako ani raz – varovať pred voľbou Pellegríniho (viď prílohu, kde sa v tlači vyznáva, že jeho veľkou inšpiráciou je Zelenský – okrem Dzurindu).
   Lebo:
   Pelleho vízie pre Slovensko 21. storočia je: -Zrušenie hotovosti a digitálna mena.
   -Cenzúra na internete a zablokovanie alternatívnych médií.
   -Zavedenie agendy LGBTI v celom rozsahu. -Ďalšie zotrvávanie v agresívnej teroristickej zločineckej organizácii NATO a v skorumpovanom spoločenstve EÚ. -Schwabova agenda 2030, nič nebudete vlastniť a budete šťastný. V tom sú zrejme zajedno s Trubanom. -Multikulti aj s prijímaním migrantov.
   -Zákaz spaľovacích motorov bez ohľadu na dôsledky pre menej zámožných obyvateľov, ktorí nemajú 50 tisíc Eur na elektromobily.
   -Celkovo teda strata slobody, digitálna dystopická totalita a vláda deviantných úchylákov nad väčšinou populácie.
   -Jej postupná dehumanizácia a genocída. -Transhumanizmus – premena ľudí „kreknutím“ ich genofondov na absolútne kontrolovateľných biorobotov, pomocou mRNA biotechnológii a elektronických neuročipov.
   To je Pelleho vízia šťastných, teplých a bezstarostných zajtrajškov.

   https://uploads.disquscdn.com/images/c713a1b2b17689dd91cf5d118316582d0709c23fdfcc8b1333580cb5c20cd6b2.jpg

   • S – systema
    E – ewro – žido
    M – masonskogo /homosexuálneho žido-slobodomurárskeho/
    I – intelektualnogo
    T – terora
    ————————
    Z tohoto akronymu vyplýva antiSEMITský… – čo neznamená proti rase semitov / Arabi, Arméni, kaukazania, atď/.
    Ešte raz – masónstvo /masonic/ neznamená „len“ slobodomurárstvo – je to okultné skryté bratstvo skrytých homosexuálov žido-slobodomurárskych lóží . „Naše imja Legión!“. Masónska légia – odnož Rímskeho klubu! Polopate – spiknutie buzerantov organizovaných v lóžach!

    • To už je tak, keď pánovi Marošovi genetika nadelila schopnosť čítať a pamätať si informácie, s vyjadrovacími vlohami.

     Čo už pánovi Marošovi bolo odopreté, je schopnosť správne posudzovať okolnosti, ktoré sú väčšie ako on sám, ktorých sa nikdy nezúčastnil.

     Z množstva informácií, ktoré si pán Maroš zapamätal, sa v jeho limitovanom úsudku stal kompilát mišmašu.

     Pán Maroš je občan bez sebareflexie, ktorý keď je konfrontovaný s problémom, ktorý si vyžaduje použitie vyšších rozumových schopností, u pána Maroša absentuje silný intelekt na zachovania rozvahy, aby sa snažil dospieť k záveru získaním faktov, ktoré sa týkajú danej otázky. Pán Maroš je na druhej strane osoba s nezrelým intelektom, pretože je takejto konfrontácii zdrvený.

     Pán Maroš si doteraz z toho dôvodu nevyriešil hádanky, ktorými sa tu snaží ohurovať, preto nie je schopný vyriešiť tieto hádanky jeho osudu a preto je ho nutné viesť alternatívnymi autoritami ako člena stáda oviec a učiť ho jednoduchým jazykom. Je takmer úplne odkázaný na službu alternatívnych kompilátov, ktoré odvrátili jeho pozornosť od pravej povahy moci.

     Bezmyšlienkovitosť je takmer synonymom detinskosti, zatiaľ čo premýšľavosť je symbolom zrelosti.

     Pán Maroš nikdy nepríde k povahe veci, pretože je uzamknutý v jeho obmedzenom priestore egocentrickej potreby vyjadrovania svojich neutriedených názorov.

     • „Pán Maroš nikdy nepríde k povahe veci, pretože je uzamknutý v jeho obmedzenom priestore egocentrickej potreby vyjadrovania svojich neutriedených názorov.“ – a to som nerozoberal Protokoly sionských mudrcov, o ktorých židia hovoria, že sú nepravé – takže sa ide úresne podľa nepravých Protokolov sionských mudrcov, do ktorých nestrčí čumák ani Harabín, ani Drgonec, ani Infovojna – Lichtner – ani Mazurek, ani nikto oficiálne na alternatíve, pretože by tým poukázali na pravú podstatu našich problémov!
      Pritom pojebané Protokoly od Martina Helebranta „Kniežatá zloby“ majú 47 strán, pričom priemerný značkový časopis – mesačník – má cca 180 strán – a o tom to je, že „Pán Maroš nikdy nepríde k povahe veci, pretože je uzamknutý v jeho obmedzenom priestore egocentrickej potreby vyjadrovania svojich neutriedených názorov.“ Môj neutriedený názor je, že židovstvo je sekta, a vy ste v jej područí! A v tom si biblicky hoviete!

     • Sebastian

      Vidite, namiesto toho, aby ste sa ma opýtali, ako je vštepené židovstvo do područia moci, stačia Vám podhodené spisy. Veď celú dobu tvrdíte, aby ľudia nešli slepo za mrkvou, ktorú im ukazujú.

      Na niekoho je nutné zvaliť problémy, zvalili ich na nich a tým nespochybňujem silu židovskej lobby.

      Skrátka, sú tu zriadenia, ktoré podliehajú extrateritoriálnemu právnemu systému a židovstvo to nie je.

     • Sebastian

      Mimochodom, čo nie je sekta?

      Kresťanstvo je sekta, budhizmus je sekta, judaizmus je sekta, všetko sú to sekty. Obmedzujú myseľ človeka.

     • Ho hó – „zriadenia, ktoré podliehajú extrateritoriálnemu právnemu systému a židovstvo to nie je“ – židáčik sa nám odkopal! No iste – preto ste sebavyvolení! Židáčik skrátka už musel!

     • Vysvetlite mi, ako o sebe môžete byť presvedčený, že niečomu rozumiete, keď ste domýšľavý v takej prostej informácii, ak židovstvo nemá extrateritoriálny právny systém, ktorý nepodlieha právu danej krajiny, v ktorej židia žijú a absurdne si to spojíte s mojim statusom, ktorý som neuviedol?

      Ja som napísal informáciu typu, ktorej má porozumieť prváčik v škôlke, mravec má nohu a Vy ste mi odokryli búrku vo Vašej lebke, v ktorej sa táto informácia zmenila na domnienku, že keď niekto napísal o tom, že mravce majú nohu, ten pisateľ musí mať tykadlo.

      Už som Vám to napísal, ak niečomu nerozumiete, opýtajte sa ma.

      Robí sa to nasledovne. Sebastián ste žid? Sebastián, aký spolok má extrateritoriálne právne postavenie? Ale myslím si, že Vy na to aj tak nikdy neprídete, skrátka na to nemáte.

   • Dodám ku komentu ešte kreslený „vtípek“, akou – „perverznou“ – Cestou sa môže Slovensko uberať v prípade, že dostanú vo voľbách hlasy voličov strany, ktoré považujú túto „teplú“ sexuálnu filozofiu – ako jednu zo svojich prioritných životných tém !
    Pointa:
    Rodičovské združenie: Pani učiteľka s plnou vážnosťou oznamuje rodičom školáka:
    „Váš syn zaostáva v sexuálnej výchove! Je schopný vymenovať len 47 zo 100 rozdielnych pohlaví skupiny LGBT!

    https://www.telegraph.co.uk/content/dam/PortalPictures/march-2023/1103-MATT-PORTAL-WEB-P1.png

 13. Dnes mi znamy povedal, ze vraj v januari podalo ziadost o odmietnutie vojenskej sluzby az 400.000 chlapov. Primitiv Nad predtym odhadoval cca 1 milion chlapov splnajucich vekove kriteria na mobilizaciu. Preto ho tak vytocilo podavanie ziadosti v januari… Teraz sa vraj pripravuje novela zakona upravujuceho mobilizaciu tak, ze chcu kopu vynimiek zrusit, aby „vysrali“ s tymi, co si podali predmetne ziadosti. Velmi sa ponahlaju, lebo novela ma byt ucinna uz od maja… Mam pocit, ze v lete bude horuco a volby uz ziadne nebudu, kedze liberalny odpad vie, ze by prehral na celej ciare a vyhrali protivojnove strany !

 14. https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3792.jpeg
  Německo – Nová horká linka pro hlášení vedlejších účinků vakcíny covid-19 v Bavorsku byla při spuštění zcela přetížena. Celkem LGL již první den provozu linky přijala asi 280 hovorů. Z nich se však podařilo spojit pouze asi 100. Podle bavorského ministerstva zdravotnictví zpočátku volali hlavně občané, kteří velmi trpěli v důsledku dlouhodobého onemocnění s někdy výraznými příznaky a těžkými průběhy.

  =A toto je samozřejmě jen začátek, spousta z nich ještě bude trpět rakovinou v důsledku dlouhodobé toxikózy, akorát toto se už nebude připisovat vakcínám ale tzv. „civilizačním chorobám“ – tedy výmyslu, podobně jako autismu – ten zkrátka neexistoval do doby než země přijali povinné vakcíny. O dalších CNS nemocech ani nemluvím.=

Pridajte komentár

*