Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Západ vedený britským premiérom sabotoval predbežnú rusko-ukrajinskú mierovú dohodu


Print Friendly, PDF & Email

Západ vedený britským premiérom sabotoval predbežnú rusko-ukrajinskú mierovú dohodu

(Tyler Durden, Zero Hedge) Pribúdajú dôkazy, že vojna na Ukrajine už mohla byť v tomto čase ukončená, ale kľúčoví západní podporovatelia Kyjeva sa snažili sabotovať potenciál mierového urovnania prostredníctvom rokovaní.

Presne k tomuto záveru dospeli správy regionálnych ukrajinských médií už v máji, krátko po tom, čo sa britský premiér Boris Johnson objavil v hlavnom meste Kyjeve na „prekvapivej“ návšteve, kedy sa po prvýkrát stretol s prezidentom Volodymyrom Zelenským.

Už v máji 2022 priniesol denník Ukrajinská Pravda bombastický príbeh, ktorý však západné mainstreamové médiá takmer úplne ignorovali :

„Predseda vlády Spojeného kráľovstva Boris Johnson, ktorý sa v hlavnom meste objavil takmer bez varovania, priniesol podľa zdrojov Ukrajinskej pravdy blízkych Zelenskému dve jednoduché odkazy.

Prvý, že Putin je vojnový zločinec a treba naňho vyvíjať nátlak, nie s ním vyjednávať.

A druhý, že aj keď je Ukrajina pripravená podpísať nejaké dohody o zárukách s Putinom, oni (Veľká Británia a USA) nie.

Johnsonova pozícia bola taká, že kolektívny Západ, ktorý ešte vo februári navrhol Zelenskému, aby sa vzdal a utiekol, teraz cítil, že Putin v skutočnosti nie je taký mocný, ako si predtým predstavovali, a že je tu šanca zatlačiť na neho.“

Správa ukrajinských médií v anglickom jazyku ďalej zdôraznila, že tri dni po Johnsonovom odchode do Británie vydal Putin verejné vyhlásenie, že rozhovory s Ukrajinou „sa zmenili na slepú uličku“.

V tom čase boli istanbulské mierové rozhovory, na ktorých sa v tureckom meste zišli najvyšší predstavitelia z každej bojujúcej strany, v niektorých kútoch sveta oslavované ako „najrýchlejší spôsob ukončenia vojny na Ukrajine“ – napríklad podľa slov tureckého prezidenta Erdogana, ktorý sa staval do pozície sprostredkovateľa medzi Moskvou a Kyjevom.

Západ začal Ukrajine dodávať ťažké zbrane

Ako však pokračovala invázia nariadená Putinom, Británia bola prvá v dodávkach ťažkých zbraní a munície na Ukrajinu, ktoré sa prostredníctvom vojenských transportných lietadiel stali vysokou prioritou.

Tlačové správy Veľkej Británie tiež vzali na vedomie „príhodné“ načasovanie, keď sa vzhľadom na pretrvávajúci domáci škandál premiéra Johnsona (večierky počas lockdownov) začal Londýn naplno montovať do Ukrajiny.

Opäť si pripomeňme tón ukrajinských médií po príchode britského premiéra do Kyjeva (a treba poznamenať, že Johnson bol prvým lídrom krajín G7, ktorý navštívil Kyjev už dva týždne po stiahnutí ruských síl z predmestí okolo mesta).

Dňa 9. apríla 2022 napísali:

Liečba osteoporózy

„Po príchode britského premiéra Borisa Johnsona do Kyjeva sa možné stretnutie ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského a ruského prezidenta Vladimira Putina stalo menej pravdepodobné.“

Dôkazy o sabotáži mierových rokovaní Západom

Tento týždeň, sa objavilo ešte viac dôkazov o úlohe mocných západných krajín pri marení potenciálu prímeria medzi ruskými a ukrajinskými silami.

Bývalá predstaviteľka Národnej bezpečnostnej rady USA Fiona Hillová je spoluautorkou dlhej eseje, ktorá opisuje kľúčové momenty ruskej vojny a doterajšie snahy Západu pomôcť Ukrajine.

V časopise Foreign Affairs, ktorý vedie známa globalistická Rada pre zahraničné vzťahy (CFR), nechala uniknúť nasledujúce kľúčové potvrdenie:

„Podľa viacerých bývalých vysokých predstaviteľov USA, s ktorými sme hovorili, sa v apríli 2022 zdalo, že ruskí a ukrajinskí vyjednávači sa predbežne dohodli na náčrtoch dojednaného dočasného urovnania.

Rusko sa malo stiahnuť na svoje pozície z 23. februára 2022, keď kontrolovalo časť regiónu Donbasu a celého Krymu. Výmenou by Ukrajina sľúbila, že sa nebude usilovať o členstvo v NATO a namiesto toho dostane bezpečnostné záruky od viacerých krajín.

Ako však ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov uviedol v júlovom rozhovore pre štátne médiá svojej krajiny, tento kompromis už viac neprichádza do úvahy.“

Uvedené zistenie a potvrdenie zo strany USA, že na stole bola predbežná dohoda o mieri medzi Ruskom a Ukrajinou, je obrovským odhalením, ktoré opäť pravdepodobne vo veľkej miere zmizne z mediálneho pokrytia populárnych západných mainstreamových médií.

A samozrejme, do očí bijúcim opomenutím v eseji Rady pre zahraničné vzťahy (CFR) je už spomínaná priama úloha Borisa Johnsona pri potláčaní potenciálu mierového urovnania v momente, ktorý už vyzeral ako „cieľová čiara“.

Záver

To, či by mier nakoniec vydržal alebo nie, sa nikdy nedozvieme.

V tejto chvíli však zostáva jasné, že ukrajinská „cesta do NATO“ sa v rozhovoroch medzi Ukrajinou a Bruselom nateraz zdá byť minulosťou.

Napriek tomu na obzore nie sú žiadne známky mierových rokovaní alebo rokovaní o prímerí, a Kremeľ vyzerá pripravený rozšíriť ciele svojej špeciálnej vojenskej operácie na anexiu ďalších území.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „v máji, krátko po tom, čo sa britský premiér Boris Johnson objavil v hlavnom meste Kyjeve na „prekvapivej“ návšteve, kedy sa po prvýkrát stretol s prezidentom Volodymyrom Zelenským“ – prvý krát odkedy? Od Zelenského absťáku?
  https://kokainonlinebestellen.de/

  • zatial nikto

   Zaujimava stranka,z kokainu sa ovce neprebudia,dmt a 5-meo-dmt je na prebudenie lepsie,

   • DMT je lepšie, ale funguje len na chvíľku. Ak chcete vidieť, čo je za múrom, čo je lepšie? 1) skákať na trampolíne a vždy to vzhliadnuť len na krátku chvíľu alebo 2) postaviť k múru schody a vidieť to dlhodobo, prípade aj vkročiť za ten múr a zažiť to priamo? DMT je skratka, existujú náročnejšie, no trvalé riešenia.

    • zatial nikto

     Ak chcete zazit startrek tak dmt
     Ak jednotu s vesmirom tak 5 meo dmt.Ale je to individualne,moze byt aj zly trip.Nepropagujem a ked uz odporucam dobre zvazit.
     Ja mam skusenost len s 5 meo dmt-2 tyzdne som chodil vysmiaty po jedinej davke.
     Proces integracie po bol tazky ale pozitivny.Este som do toho mixol talizmany zacarovane spravnou osobou.
     DMT (startrek) je bezpecnejsi z toxikologickeho hladiska,pri 5 meo je kriticke davkovanie-viac ako 20 mg vas moze poslat naveky do inej dimenzie,takze bud obrovsku skusenost alebo analyticke vahy s presnostou na mg

     • Ste nepochopili pointu nášho príspevku. Pointa je, že to, čo sa dá zažiť s DMT, sa dá zažiť aj bez použitia psychedelík či akýchkoľvek drog.

    • „existujú náročnejšie, no trvalé riešenia“ – no, jedným môžu byť aj implantáty a kanily a z takých ľudí sa možno stanú „kontaktéri s inými svetmi“ – pravdepodobne trvalo napojení. Kaliňák – „kaliňáci“ – kokaínoví vizionári – len do výpredaja zásob. Čo to berie Matovič-Heger? Ak existuje inzulínová pumpička – prečo by nie aj DMT?
     https://en.wikipedia.org/wiki/N,N-Dimethyltryptamine

     • Narážam na možné drogové-psychedelické pozadie „našich“ – globálne – všetkéhoschopných politikov – pre psychedelika je možné všetko! Samotný halucinogén určite koreluje aj s vnútorným nastavením – programovou predispozíciou, hypnózou, MK-Ultra. Si všimnite, ako rýchlo sa z nich stávajú ostarkovia! Kreatúry! Obsah mení formu!

     • Všetci významní politici boli niekedy v USA „na školení“. Tam ich zrejme zhypnotizovali a naprogramovali. Inak sa ich činy nedajú vysvetliť, lebo tak blbý nemôže byť nikto ako je väčšina našich vrcholových politikov.

     • O čo IM a ich poskokom zmrdom ide – a nám tiež!
      Zlata zem dokument.avi
      https://ulozto.net/file/LbIXY570z8Pw/zlata-zem-dokument-avi#!ZJMyLmR1AQAyBGIxMGVjLJSwATR2q1N4rxWAJJ1FHSA0MTVl

     • zatial nikto

      Maros,kokain zelenskeho nie je halucinogen,kokain je stimulant-ina kategoria.
      Dmt je halucinogen,uplne ina liga a nenavykovy.
      Koks z teba urobia naspeedovaneho sialenca.
      DMT meditujuceho outsidera

    • zatial nikto

     Ano da sa bez,ale to bolo asi urcene Marosovi

     • Nie Marošovi, ale vám „zatial nikto“. Tie iné prístupy sme mali na mysli meditácie a rôzne umenia jogínov. Vedeli ste, že keď jogín zhodnotí, že už nadobudol všetko poznanie sveta a už na tomto svete nemá čo viac získať, tak ide niekde do lesa, začne meditovať a počas meditácie navždy odíde jeho duša z tela (teda takto vedome zomrie)?

    • zatial nikto

     „Vedeli ste, že keď jogín zhodnotí, že už nadobudol všetko poznanie sveta a už na tomto svete nemá čo viac získať, tak ide niekde do lesa, začne meditovať a počas meditácie navždy odíde jeho duša z tela (teda takto vedome zomrie)?“

     Aj o tom som uz pocul.A samozrejme meditaciou bez dmt to ide,sam som meditoval.Lenze v niektorych pripadoch samotna meditacia nestaci a az dmt cloveka nakopne.Moja skusenost a nielen moj nazor

     • zatial nikto

      Je vsak mozne ze som nemeditoval spravne.

     • Každého vec, ale ja sa radšej budem hrať so svojím vtákom! Na tieto experimenty treba mať skúseného sprievodcu-iniciátora – dôveryhodnú fyzickú osobu stojacu pri tebe, aby si sa nestratil. Nebudeš prvý ani posledný. Lebo práve ten sprievodca je ten dar, ktorý si musíš nejako zdola zaslúžiť. Fakticky by to malo prebehnúť tak, že niekto ťa vyzve tomuto zasvätiť – čo nie je blbý trip alebo experiment – to je pokračovanie poznania – nie chaotického „učenia“ – uspokojovania si zvedavosti! Už len to – kvôli komu a čomu to okultné poznanie chceš – z vyššieho princípu – určuje, kde zákonite skončíš.

     • Dostat sa do nirvani nemusí niekedy skončit s predstavou návratiit sa sa

 2. zatial nikto

  Ano trvale riesenie moze byt napr.shadow work-to je proces autoanalyzy-preco reagujem ako reagujem,preco myslim ako myslim,z coho mam strach a ako ho odstranit-boj so samym sebou.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,možno,že ste si neráčili všimnúť,alebo uvedomiť si to,ale ľudstvo už minimálne 20rokov permanentne nevedome droguje-nadrogovaný nespokojný občan bojuje s politikmi a nadrogovaný spokojný politik bojuje s nespokojnými občanmi,,,,pre nadrogovaného je zásadou jednota vo všetkom a poslušnosť,,,,vytváranie si falošného protivníka a oponenta vo všetkom,potom nabehnete na matrix a dostávate sa do tranzu bojovníka za ľudské práva-čo už je vrchol idiotizmu,ak takéto niečo urobí nespoľahlivý a duchovne špinavý človiečik,,,,nadrogovaný zelenský vidí svoju obrovskú armádu ožratých kostlivcov a pupkáčov ako ničia ruské divízie s americkou výzbrojou a vysmiaty boris j. sedí v tanku na ktorej vlaje saská vlajka víťazstva,,,,logika ľudského myslenia je vo falošnom napredovaní a prehrabávaní sa v nepoznanom a zakázanom,,,,zásadou k prežitiu je rýchla schopnosť poučiť sa z vlastných ako aj cudzích chýb pri plnom vedomí-čo už teraz ani nieje reálne možné,,,,

  • zatial nikto

   Pre duchovnych puristov ktori obzor rozsirujuce latky neskusili len tolko ze sa mylia a zovseobecnuju-par izolovanych zazitkov s dmt nemozno povazovat za zavislost od drog,Technicky fyzicka zavislost od halucinogenov je nemozna a vysledok ktroy meditaciu prevysuje,mozny.
   Nekonstruktivne a destruktivne drogy typu heroin a kokain nie su v rovnakej lige ako dmt-preto nerobia nic pozitivne,len high a zavislost-ziadne prebudenie ci nove myslienky.
   Takisto hadzat drogy do jedneho vreca s kokainom a heroinom je omyl.
   Stale plati zakladne delenie psychoaktivnych latok napr.na
   stimulanty-kokain ,amfetamin,metamfetamin,atd
   narkotika-heroin,opium
   halucinogeny-lsd,dmt,pcb,psilocybin meskalin
   sedativa-benzodiazepiny
   narkoleptika
   atd.

   • DMT si telo vyrába samo počas spánku a je zodpovedné za vividné sny.

    • zatial nikto

     Ano predpoklada sa ze telo ho vyraba a zaujimave je aj to,ze dalsi neurotransmisor serotin je strukturou podobny dmt.Psylocibyn je takisto derivat dmt-o-fosforyl-dmt
     Uz aj z tychto dovodov patri dmt osobitne miesto.
     Kedze mam velmi povrchny spanok a schopnost pamatat si sny,mozem potvrdit ze spanok sam je trip a su sny z ktorych sa clovek nevie spamatat alebo zabudnut

    • 🙂 K melatoninu , jednou jsem usnul na slunci a když jsem se probudil tak jsem měl temno a trvalo mi to tak 10. minut než se mi rozjasnilo. Co pak to ale v práci za mnou na noční jeden přišel no ty jsi jako my a plácal mne s úsměvem přes záda i když jsem blond a v zrcadle jsem potom zíral že jsem vysmahlý jak topinka.

     • zatial nikto

      To mi pripomina bar po stuzkovej pred 30 rokmi.Sice sa to netyka melatoninu ale prvej skusenosti po neuvazenom mixe viacerych alkoholickych napojov.
      Prislo mi zle,siel som na wc,pozrel do zrkadla aby som sa uvidel a tam nikto-len tma!

     • 🙂 Zkus to znovu a lépe. Na vojně nám spustili „vojnu s ranními rozcvičkami na bojováku a dostal jsem ji vést a tak jsem s nimi zaběhl nahoru spustil skákat na hlavách soudruzi znovu a lépe a podobné hlášky což jim někdo ideologicky prásknul, tak mne to stálo vzorného vojáka ale nejenom za to. Potom nám zpestřili poplach na buzeráku tankovou dýmovnicí a bylo po cvičení protože nikdo neviděl ani pod nohy ovšem efektivně to slezlo z kopce na půl kilometru vzdálenou dálnici kde nejdřív rozsvíceli auta světla jako za mlhy, ještě nebylo celodenní svícení a potom se zastavil provoz úplně a bylo po tajtrdlikování protože asi měli za pojeb dost.

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,európa sa ani po druhej svetovej nespametala z manipulantov z elitných židovských obcí,ktorí si z európy urobili trhací kalendár,kde pre svoje zámery využívajú podstrečených politikov a podstrčené politické smery a kde sa nimi zámerne vytvárajú a uržujú dva súperiace tábory a kde politici vystupujú ako mesiáši poberajúci za svoj hadí jazyk od nich uznanie a výhody vo forme aj osvietenosti a poznania ich pravdy-čo ich radí na ich pyramáde na patričné úrovne,,,,neviem koľko treba niekomu dôkazov-ak sú vôbec dôkazy zavažujúce a nevyhnutné,aby národy pochopili,že tu nikdy poriadok-iba ak ten ich,,,,nebude a že vnímať tento svet,ako krásny a jediný pre život sa nevypláca,,,,táto planéta-resp.svet je rohožkou či prahom pekla podsvetia a každý je už jednou nohom tam i počas života,,,,nikto z vás sa v skutočnosti nepripravuje na časy-časov,lebo nemáte takýto program a vediete iba virtuálny boj s oponentom,ktorý je zároveň vaším živiteľom a otcom,,,,ľudské šialenstvo má zvierací pôvod-vy poznáte iba povrchný mier v obžerstve a krvavé vojny v žíznení,,,,každý z vás je v skutočnosti sebec,ktorý vidí iba seba a opovrhuje tými,s ktorých nemá výhody,alebo priateľstvá v zisku,,,,život človeka ste si poplietli s nesmrteľnosťou a slávou bohou,,,,,“redakcia“-a vy ste čo za ten váš život dokázali-mimo tohoto debatného krúžku a výmeny si už niekym povedané a niekym napísaní a niekym zmanipulované či inak upravené????,akú obetu ste dali tomuto svetu a akú cestu ponúkate vaším spojencom,čitateľom a diskutujúcim,či vášmu fanklubu-snáď nie iba takú aká je každému i tak súdená,,,,učíte a robíte s ľuďmi iba to-čo robia politici,ktorí majú už vopred určené príhovory,,,,kto chce bojovať so zlom-musí pochopiť,že bude bojovať so sebou samým,lebo iný súper vo vaších existenciách neexistuje! kto chce bojovať s temnotou-musí mať vyhraný najprv boj so sebou samým a tak sa dostáva ďalej v zásluhách,,,,zamotávate sa v pavučinách zlovesti neustálych tokov informácií a tým sa zaťažujete a unavujete,,,,je tu aj takáto možnosť-nieje vám pomoci a preto to takto musí byť.

 4. Je to ako pri vyvolávaní klasickej fotografie – postupne sa ukazujú detaily….

 5. svatoslav butora

  V Európe nebude normálny priebeh životne významných procesov do doby, než Ruská Federácie nebude priamo hraničiť s územím SR a Polska a Maďarska. Potom zmutované plány USA a Anglosasov a VelkoPolska na ich darebácky plán „Trojmoria“ a ovládnutie Európy zhasnú.

 6. Ako vidno, Soros uz dal Rakusanom nove instrukcie, kedze v preockovanych krajinach kde je teraz zima je aj velky narast umrti medzi ockovanymi !!!
  https://cz24.news/ministr-zdravotnictvi-potvrdil-lekari-jsou-odpovedni-za-skody-zpusobene-ockovanim/ ! Alibizmus, resp. umyvanie ruk…

 7. …vďaka za zauj.príspevky….áno, deteily pribúdajú…zrejme tu niekto má za sebou ZÁŽITOK BLÍZ.SMRTI, možno práve z dôvodu pomoci pre seba?….ZATIAĽ NIKTO máš mimor.poznatky o psychotrop.látkach…boj so sebou samým je zrejme náročný, no určite sa postupne dá zvládnuť, treba mať sám so sebou súcit a trpezlivosť / výborná je PODPORA od blíz.okolia- hlavne rodiny /….kovidbarón nie všetci to berú rovnako, môžem mať priateľstvo už len tým, že v jej či jeho spoločnosti sa cítim dobre, chápe ma, môžem sa o hocčom porozprávať, môže o mne veľa vedieť a nikdy to nezneužije, je pre mňa nápomocný v dobrom i zlom, samozrejme platí to aj obrátene, nemyslíš ?…azda to je dostatočný dôvod aj bez toho, žeby ten 2.niečo VLASTNIL alebo MAL DÁKE PENIAŽKY ušetrené, alebo sa mýlim???…

Pridajte komentár

*