Podajte trestné oznámenie na vládu pre plošné testovanie. Tu je vzor


Print Friendly, PDF & Email

Podajte trestné oznámenie na vládu pre plošné testovanie. Tu je vzor

Počas dvoch víkendov v období od 31. októbra do 8. novembra 2020 prebehli na Slovensku dve kolá celoplošného testovania na infekciu COVID-19.

Mnohí odborníci z oblasti medicíny, epidemiológie či virológie sa dopredu vyjadrili, že takéto testovanie nemá zmysel a môže narobiť viac škôd ako úžitku. A mali pravdu. Napriek ich výstrahám vláda toto sporné testovanie aj tak vykonala.

Vážne problémy pri plošnom testovaní

V sobotu 7. novembra jeden 68 ročný muž počas čakania v rade na testovanie skolaboval a zomrel. Pomôcť mu už nedokázala ani privolaná rýchla záchranná služba.

Ďalší incident sa stal v ten istý deň v Rimavskej Sobote, kde odbery vykonával opitý lekár s 1,8 promile alkoholu v krvi. Odhaliť tohto opitého lekára sa organizátorom podarilo až potom, keď sa viacerí ľudia sťažovali, že im po odbere tiekla krv z nosa. Neskoro, nakoľko škoda už bola napáchaná.

Podľa nás idú tieto prípady priamo na vrub vlády, ktorá toto plošné testovanie nariadila. Samozrejme, trestnoprávne dôsledky bude niesť aj ten opitý lekár, ale vláda a armáda ako organizátori majú na tom svoj neodňateľný podiel trestnej zodpovednosti.

A to nie je všetko. Ako poukázali mnohí medicínski experti, takéto testovanie mohlo tiež vystaviť riziku infekcie mnohých zúčastnených ľudí.

Ďalším vážnym problémom plošného testovania bolo, že aj keď bolo oficiálne „dobrovoľné“, v skutočnosti sa konalo pod nátlakom a vyhrážkami.

Ako všetci vieme, bez certifikátu o negatívnom výsledku testu platí pre obyvateľov zákaz vychádzania. Ľudia sú obmedzovaní nasledovnými spôsobmi:

 • nemôžu voľne nakupovať mimo najnutnejších životných potrieb
 • nemôžu chodiť von na prechádzky
 • je im odopieraná lekárska starostlivosť
 • zamestnávatelia bránia zamestnancom v práci, viacerí im hrozia výpoveďami
 • dôchodcom pošta neumožňuje prebrať si dôchodok
 • mnohé ďalšie obmedzenia

Trestné činy, ktorých sa mohla dopustiť vláda

Vláda svojimi opatreniami viac-menej vytvorila na Slovensku systém apartheidu, keď rozdelila občanov do dvoch skupín a jednej skupine odopiera mnohé občianske i ľudské práva.

Apartheid je pritom považovaný za trestný čin podľa §424a Trestného zákona, za ktorý hrozí počas krízovej situácie trest až 15 rokov odňatia slobody.

Ako uvádzajú mnohí právnici, nie je to jediný trestný čin, ktorého sa mohla slovenská vláda, Úrad verejného zdravotníctva SR a iní štátni predstavitelia dopustiť.

Ďalší trestný čin, ktorý pripadá do úvahy, je Nátlak podľa §192 Trestného zákona, ktorý v skratke hovorí, že ak niekto iného núti, aby niečo konal využívajúc jeho núdzu, dopúšťa sa trestného činu, za spáchanie ktorého v krízovej situácii hrozí trest odňatia slobody až na doživotie.

Plošným testovaním mohlo zo strany vlády a iných štátnych úradov, ktoré sa na testovaní podieľali, tiež dôjsť k trestnému činu Zneužívanie právomocí verejného činiteľa podľa §326 Trestného zákona, za ktorý hrozí trest až do 20 rokov odňatia slobody.

Ako sme už spomenuli, počas plošného testovania sa mohli nakaziť aj dovtedy zdraví ľudia. V takom prípade sa jedná o trestný čin Verejné ohrozenie podľa §284, pri ktorom je trestná sadzba za krízovej situácie až doživotie.

Ako vidíte, tých trestných činov, za ktoré môžu byť vláda a ďalší štátni úradníci stíhaní, je pomerne veľa a tresty sú drakonické.

Vzor trestného oznámenia

Na neprávosti páchané na obyvateľstve sa už ďalej nemohol pozerať lekár MUDr. Andrej Janco, prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov.

Pripravil preto v súvislosti s fašistickým de-facto povinným plošným testovaním obyvateľov Slovenskej republiky komplexné trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestných činov Nátlaku a Všeobecného ohrozenia.

Vzory tohto trestného oznámenia si môžete stiahnuť tu:

Postup pre podanie trestného oznámenia:

1. Stiahnite si vzor trestného oznámenia vo formáte, ktorý vám vyhovuje a vytlačte ho na tlačiarni.

2. Do predpripravených voľných miest rukou dopíšte vaše údaje (meno, priezvisko, adresu, dátum, miesto podania trestného oznámenia a podobne). Ak chcete, môžete to dopísať nie rukou, ale priamo v počítači, a až potom to vytlačiť na papier a dole podpísať.

3. Trestné oznámenie si pripravte dvojmo.

4. Takto to vezmite na najbližšiu prokuratúru (vo vzore je okresná, ale môže byť aj krajská alebo generálna), prípadne na najbližšie obvodné, okresné či krajské oddelenie polície a tam to podajte. Nezabudnite vo vzore prepísať miesto, kde to budete podávať. V podstate je jedno kam z týchto miest pôjdete, oni si to aj tak popresúvajú medzi sebou tam, kam to patrí.

5. Pri podaní si jeden originál trestného oznámenia nechajú a druhý vám vrátia s pečiatkou potvrdzujúcou jeho prijatie. Ak nemôžete podať trestné oznámenie osobne, akceptuje sa aj zaslanie poštou.

6. Neskôr, keď sa to začne riešiť, bude vám chodiť poštou vyrozumenie, v akom štádiu riešenia je vaše trestné oznámenie.

Záver

Vláda svojim šikanóznym plošným testovaním prekročila pomyselný rubikon a potlačila mnohé občianske a ľudské práva. Takéto trestuhodné správanie preto nesmie ostať bez povšimnutia.

Najprv sme im dovolili nanútiť nám rúška. Potom prišla povinná štátna karanténa.

Teraz nás už nútia sa pravidelne testovať a každému, kto sa nepodvolí, hrozia stratou zamestnania, nemožnosťou nakupovať, neposkytnutím zdravotnej starostlivosti či obmedzením slobody pohybu.

Čo príde nabudúce? Povinné očkovanie? Povinné internácie v koncentračných táboroch pre neprispôsobivých? Odoberanie detí neposlušným rodičom?

Už to celé zašlo priďaleko a ak nechceme, aby to zašlo ešte ďalej, je najvyšší čas konať. Už dnes je 5 minút po dvanástej.

Preto, ak sa nechcete jedného dňa zobudiť uprostred fašistickej diktatúry, obetujte teraz pár desiatok minút vášho času a podajte toto trestné oznámenie. Čím viac z nás tak spraví, tým väčšia šanca na úspech bude.

Aj keď sa vám to možno nezdá, je to veľmi silná vec, ktorú môžete urobiť. Ak už nie pre vás samotných, tak aspoň pre vaše deti či vnúčatá. Sú to hlavne oni, ktorí budú musieť v takomto neslobodnom svete žiť.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: ulozto.sk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší potrebný článok – zajtra ho pomaly preštudujem.
  Ale pred chvíľkou som preletela nový článkom na naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-08-election-rigging-via-mail-in-ballots-covid-bioweapon.html
  Prekopírovala som jednu vetu z tohto článku:
  Yesterday, Bill Gates congratulated Joe Biden for his “win,” since Bill Gates can’t wait for a President Biden to declare mandatory vaccines, mandatory masks and mandatory lockdowns.
  Voľný preklad:
  Včera, Bill Gates gratuloval Joe Bidenovi k jeho víťazstvu, pretože Bill Gates sa už nemôže dočkať aby prezident Biden ohlásil (deklaroval) povinnú vakcináciu, povinné nosenie rúšok a povinné lockdowns (uzatvárania).

  • Usa volbami korona dava zmysel. Rok karanten aby si malokto dal 2a2 dokopy.. Nech si da vakcinu kto chce a zvysok nechaju na pokoji. Dufam ze gates bude kratko bluznit na tejto planete

 2. ďakujem

  • Predsa mám ešte jednu otázku:

   Vie mi prosím niekto povedať, aký je MENEJ a aký VIAC pozitívny človek?… týka sa to PCR testov. Vykonávajú sa pri tých testoch nejaké merateľné hodnoty, z ktorých sa dá určiť aká veľká je pozitivita?
   Napr. týka sa to ľudí, ktorí ukončili karant.PN ako pozit.a môžu do práce.

   • Niektoré PCR testy dokážu merať „vírusovú nálož“, ale tie, čo sa robia u nás, dávajú iba binárnu odpoveď – negatívny / pozitívny.

    • vďaka ..presne to som si myslela
     Takže žiaden lekár či osoba na RUVZ nevie s určitosťou posúdiť ako moc je ten človek pozitívny po opustení karantény. Ale aj po treťom pozit.teste JEHO pustia do práce, kým neotestovaných bezpríznakových, do práce nepustia.

   • Marián Koka

    …to nie,ale viem povedať,kto je viac,alebo menej, nadrbaný…?

 3. https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/rusove-by-meli-vakcinu-sputnik-v-dostavat-od-prelomu-rijna-a-listopadu-40339345

  Koronavirus: Může ruská vakcína fungovat? – iDNES.cz
  [Prehľadávať doménu http://www.idnes.cz/technet/veda/sputnik-v-vakcina-koronavirus-rusko.A200813_173958_veda_mla%5D https://www.idnes.cz/technet/veda/sputnik-v-vakcina-koronavirus-rusko.A200813_173958_veda_mla
  Sputnik V i vakcíny společnosti SinGo využívají lidského adenoviru 5, který se běžně označuje zkratkou Ad5. Ruská vakcína na rozdíl od čínské využívá ještě jiný typ lidského adenoviru Ad26. Vakcinace totiž zahrnuje dvě injekce: první dávka je s Ad26, tři týdny po ní se podává druhá látka, založená na viru Ad5.

 4. octomaník 8.11.2020 v 10:07

  „Z miesta boli odcudzené dezinfekčné prostriedky, ochranné pomôcky a testy na COVID-19. Po zdokumentovaní skutku bude odberné miesto opäť pripravené na testovanie,“ konkretizovala Balogová.

  https://www.hlavnespravy.sk/v-tvrdosine-vykradli-odberne-miesto/2342866

  Moje malá prosba/žádost – ti co zcizily ty testy na COVID-19 ať prosím udělají rozbor těch tyčinek, aby bylo známo co na slovensku obsahují děkuji. octomaník
  Co obsahují v české republice se dočtete
  https://petrabostlova.wordpress.com/2020/11/07/co-se-stane-kdyz-se-nechate-otestovat-na-covid-krome-cipu-ktere-vam-tim-dopravi-do-vaseho-tela-budete-vazne-nemocni/

 5. Definitiva

  Času málo, udalostí veľa.

  1. Zdravie a politika, Trump ukončí kortona podvod:
  https://aeronet.cz/news/video-joe-biden-ukradl-volebni-hlasy-donalda-trumpa-v-michiganu-scitaci-pocitacovy-program-pouzivany-ve-30-americkych-statech-preklapel-hlasy-republikanu-ve-prospech-demokratu/

  2. Pozitívne testovaná nedokázala nakaziť rodinu.
  https://www.czechfreepress.cz/#&panel1-1

  3. Mečiar, najvyšší veliteľ, generálny štáb, prezidentka, komptetencie. Prezidentka mala Matovič dávno zrušiť za protizákonnú činnosť.
  https://www.czechfreepress.cz/#&panel1-1

  4. Wuchanský paradox. Už Dr. Peková písala o neschopnosti laboratŕneho vírusu prežiť!
  http://casopisargument.cz/?p=32342

  5. Vedci o falošnej pandémii, kniha.
  http://www.nwoo.org/2020/11/08/nova-kniha-falosna-pandemia-kritika-vedcov-a-lekarov/

  6. Génové vakcíny a DARPA, RNA, DNA a temná budúcnosť stáda.
  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/11/8497-covid-19-osvetlil-nejtemnejsi-agendu-darpa-cast-2.htm

  Názory ľudí, ja si myslím, ja verím… ktoré nerešpektujú fakty, vedú ľudstvo do záhuby. Prestaňte veriť, dúfať, myslieť si.

 6. „Valentin Katasonov shrnuje zásadní poznatky nezaujatých pozorovatelů z celého světa o smrtících následcích vládních opatření za účelem boje proti pandemii koronaviru.“
  „Důvod šestý

  V něm jde o nadstavbu nad základnou pátého. Nejvyšší instance světové vlády musí co nejrychleji přistoupit k závěrečné fázi operace s krycím názvem „COVID-19“. Touto závěrečnou fází by měla být všeobecná (globální) vakcinace populace. O tomto tématu se už dlouho vedou diskuse ve všech informačních médiích, nemá proto smysl tím čtenáře příliš zatěžovat. Osobně ho sleduji již dvě desetiletí a nepochybuji o tom, že plánované zákulisní očkování proti COVID-19 má otrávit a poslat na onen svět miliardy nadbytečných lidí.

  Existují i další důvody pro tvrzení, že pod vlajkou „boje proti COVID-19“ nejsou lidé po celém světě zachraňováni, ale vedeni do hrobu. V mnoha zemích světa byly již publikovány statistické údaje o úmrtnosti za dva a někde dokonce za tři kvartály roku 2020. A výsledek je překvapivý: téměř všude byl zaznamenán nárůst úmrtnosti ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

  Někdo by mohl namítnout, že jde přece o nárůst způsobený koronavirem. Pravdou ale je, že celkový nárůst úmrtnosti je několikrát vyšší než počet úmrtí na COVID-19. A právě to lze považovat za příspěvek vlád ke snižování světové populace pod záminkou boje proti pandemii!“
  https://www.infovojna.sk/article/operace-covid-19-a-opatreni-proti-pandemii-koronaviru-vlady-lidi-nezachranuji-ale-zabijeji-sest-dvod-pro-uvedene-tvrzeni

 7. Ferdinand Hason

  Najväčší podvod na ľudstve planety ZEM spáchaným najbohadšími ľuďmi sveta-satanistami,v zastúpením Georga Sorosa.Bude odhalený!

 8. „Celá masová hysterie kolem covidu měla srazit vzdělanostní a kulturní úroveň všeho obyvatelstva planety na úroveň STŘEDOVĚKU.
  Nabízí se srovnání s projektem prerafaelistů – což byla skupina anglických malířů, ale i kritiků a básníků, působících v polovině 19. století, kteří se nechali inspirovat dřívějším uměním, především uměním středověku.

  Při tom všem měla být zachována současná technologická úroveň, ale opět jen pro elity.

  Zásahem státní elity USA ( neokonů ) do procesu vše nabralo jiný směr. Podobně jako u islamizace Evropy, což je plán globálních elit, který ale neokoni spustili PŘEDČASNĚ vyvoláním migrace, kterou hnali do extrému ( a díky tomu došlo i k „probuzení“ mnoha lidí ), čímž narušili plány GE a GE tak byly nuceny migraci začít brzdit. Státní elita spustila covidovou „pandemii“ po celém světě jako prostředek boje proti Trumpovi, aby nebyl znovu zvolen. Zároveň v Rusku využívají podpindosníci covidu v boji proti Putinovi, s cílem svrhnout ho. Podobná situace je u nás, kdy tzv. demoblok využívá covidu v boji proti vládě.

  To, že proces covidové „pandemie“ probíhá jinak než bylo v plánu GE, je pro nás šancí. Systém není připraven na vzniklou situaci, a tak je globální zákulisí nuceno dohadovat se se správami zemí, je nuceno dosáhnout dohody s Putinem, protože na Rusku visí celá planeta, stabilita všech procesů na planetě a bez dohody s Putinem se to vše zhroutí. Globální zákulisí je nuceno covidovou hysterii brzdit, všude probíhá proticovidové protestní hnutí, ke kterému nemělo dojít, kdyby byly vyřešeny otázky znovuzvolení Trumpa, na povrch se dostávají informace o pozadí covidové pandemie.“
  http://www.nwoo.org/2020/11/06/prubeh-covidove-pandemie-jako-sance/

 9. Pozrite príhovor R.F.Kenedyho k tejto veci na adrese:https://www.yotube.com/watch?v=CzjY6swWXH0&feature=share

 10. Ja sa tiež chcem spýtať, že na facebooku je príspevok: prečo sa tie miesta,kde sa testuje nevolajú TESTOVACIE, ale ODBERNÉ.
  Ak sa aj podajú trestné oznámenia, už ani neverím, že sa niečo zmôže, tak si to zákonmi ošetrujú. To sme fakt tak bezmocní?

  • Diagnostika – úkon slúžiaci pacientovi za účelom spresnenia jeho ochorenia.
   Testovanie – úkon slúžiaci výskumu. Teda ide o odoberanie biologického materiálu.

   A teraz – prečo nie je možné získať náhradný certifikát o teste? Lebo údaje končia „v hromadnej pošte“ – teda ide o hromadný zber biologických dát! Možno tí tzv. pozitívni sú na nejakom black liste – lebo ide o podstatne menej údajov – o cca 45 tisíc ľudí – čo je 100 x menej dát.

 11. prečo sa tie zakúpené testy pred použitím neskontrolovali nikým, či naozaj niečo neobsahujú

 12. Prekopírovala som jeden blog:
  Vakcína Pas bude potrebný v r. 2022. že nie ???
  Inak podmienky ako teraz bez testu…

  • Niečo som prekopírovala s tohto článku:
   Naše testy sú od juhokórejskej firmy SD BioSensor, ktorej výrobu nakopla Gatesova nadácia s WHO, Európskou komisiou a francúzskou vládou[31]. A v našom premiérovi si, žiaľ, našiel Gates užitočného poskoka, vďaka epidemiológom, ktorými sa Igor Matovič obklopil. Takže už vieme, aká je cesta z lockdownu podľa Gatesa. O priebežných opatreniach nás bude informovať minister Krajčí: diskriminácia neotestovaných, potom nezaočkovaných, postupne biometrické vakcinačné pasy a časom možno aj ten vtip-čip.

 13. Nevyzerá to nijak nádejne, tento valec bezohľadnej tyranie s falošnými zmanipulovanými mediálnymi strašiakmi, tu berie všetko so sebou; Nevidno ozajstné záchranné lano pre tých, čo si cenia svoju slobodu, či ešte donedávna platné ľudské práva. Len také občasné barličky, ktoré neprejdú cez všadeprítomný eSeS systém..
  Zvrátení uzurpátori so špiclami, dotiahnutými na ich kandidátkach, sa z toho ešte nekonečne tešia.
  Likvidácii ľudí, ľudstva, národa.
  Ako dlho pred nástupom do funkcií, pred voľbami, im bolo všetko zrejmé, tento monster-plán?

  • Neviem, či sa to tu už preberalo, ale predpovede aj z iného pohľadu (než je prevalenie plánov NWO v dnešnej realite, upozorňovanie na súčasné deje už roky dozadu) vychádzajú – tu článok zo 4/2019 vychádzajúci zo zdroja 2006 a spomínajúci dávne historické udalosti v podobnom postavení planét Saturn – Pluto.

   http://ografologii.blogspot.com/2019/04/saturn-konjunkce-pluto-porodni-tsunami.html

   „Během interakcí Pluto Saturn jde o život. V nejvážnějším smyslu tohoto tvrzení. Během stávající konjunkce Pluto a Saturnu v Kozorohu (2019 – 21) jde o téma zachování života na planetě Zemi. Vzhledem k tomuto takřka absolutnímu motivu se vše ostatní zdá vedlejší a všechno se tomuto cíli musí přizpůsobit. Transpersonální archetypové síly (Uran, Neptun, Pluto) působí na vše živé na Zemi v tomto směru. Situace je opravdu vážná, navzdory tomu, že většina lidstva od tohoto pohledu odvrací hlavu. (Nehce o tom nic slyšet, tváří se, že se nic neděje).

   Možná se budeme znovu utkávat s démony, které naše civilizace přivolala k životu v předešlých cyklech Saturn – Pluto. Setkáme se s zhmotněnými důsledky našich skutečných ambicí a hodnot – ne těch proklamovaných: expolatace přírodních zdrojů, snaha o světovou dominanci, kolonizace, intelektuální arogance, morální nadřazenost, hra na světového Šerifa a Spasitele.“

   Vie niekto k tomu viac na zorientovanie sa?

 14. Otázka – Odpoveď V.V.Pjakina z 2.11.2020.
  Keďže otravné You Tube vyžaduje prihlásenie sa a súhlas s hrabaním sa v PC – kliknite na šípku v strede videa a nechoďte hore na názov videa – to vás presmeruje na You Tube.
  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-03-11-2020.html

 15. Dana Neskutočne Nahnevaná

  Za takúto slobodu sme v 89. roku bojovali?! Ženy sa cítia ako opakovane znásilňované, muži ako vyžmýkané handry, dôchodcovia ako zbytoční a deti ako chodiace potenciálne hrozby! Túto 1 % pandémiu od samého začiatku vedie nedôveryhodná a neodborná vláda plagiátorov a konzílium tzv. odborníkov, ktorí neplnia Hippokratovu prísahu, ale vojenské povely!!! Vivat demokracia a sloboda!

 16. Niečo som prekopírovala:
  Zbigniew Brzezinski, známy administrátor vládnucich elít z rodu vyvolených, už v roku 2009 vyhlásil: Naším konečným cieľom je jediná svetová vláda, ekonomické krízy sa preto nikdy neskončia. No my budeme robiť oveľa strašnejšie veci – vojny, hlad a epidémie po celom svete. Po prvej príde druhá, potom tretia, štvrtá, piata, až kým nás sami nepoprosíte o vakcíny a nakoniec aj čipy, len aby sa to už všetko skončilo.

  • Toto som prekopírovala z tohto článku:
   O deset let později vypukla celosvětová pandemie koronaviru. Bill Gates je majitelem většiny vakcín nebo sponzoruje organizace, které je vyvíjejí. Jeho mužem v Bílém domě je Dr. Anthony Fauci, hlavní virolog USA, který stál i za viry HIV či Ebola. Současně Gates ovládá Světovou zdravotnickou organizaci WHO, jíž je hlavním sponzorem.

 17. Ako sa môže stať, že 10 ľudí na matovičovych testoch bolo pozitívnych, tak ich dal zamestnávateľ pretestovať na PCR a boli negatívni VŠTECI 10-ti ??
  To isté sa zopakovalo v inom meste pri 5 ľuďoch (dnešné správy v tv).

  • Aj PCR stoja za starú bačkoru (Icke) a mamonárove diktátorove ešte za väčšiu, A oba sa ohavne strkajú do gebulí cez nos. To už radšej tie fľusané testy mali zavádzať, ale výsledky by boli asi podobné, podľa želania, či benevolencie rozhodcu a vo výsledku manipulácia masami a dupanie po právach ako dnes. Len bez úvodného začipovania, stále však pred nátlakovým infikovaním = očkovaním a likvidáciou vyfabrikovaných III. tr. občanov

 18. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za aktuálne a výstižné príspevky, p.jean- nám poskytla ,,kopec“ .ako vžďy :-)….výborný tiež od p.Definitívu -času málo, udalostí veľa, kt.dokončil p.Maroš, od Vás bol zaujím. ten príspev.o odpovedi V.V.Pjakjina, od p.chzd – tiež zaujím,prísp.o Plute s Saturne, Pre ametyst- áno správy som pozerala aj ja, tá dôveryhodnosť testov je takmer NULOVÁ !!! :-(….10pozit. a potom tie isté 10negat.No otrasné !!! ale hlav.hyg.Mikas sa vyjadril niečo v tom zmysle, že na taký počet to je málo ČOHO – OMYLOV, ZLÝCH TESTOV, CHYB.TESTOV, či ? no presne ako v kocúrkove.Aj jeho odpoveď POD NULOU ! :-(((….A už ,,p.“I.M.avizoval,že bude ďalšie kolo, nie tanca, ALE testu !:-(…tuším sa tak ,,pretancujeme“ až do Vianoc!!! nakúpil ich x – kopu a teraz prekrúca čísla o infekčnosti, ako sa mu to hodí, len aby ich minul:-(….až neskutočné, čo sa to tu deje ! no nie všetci si to uvedomujú, už začínajú ,,svoju prácu aj reklamy“ napr.Išla som len po cestoviny a kúpila som si bundu! vidím túto tabuľu už vyše týždńa, ako idem večerom z rob. :-(….nemyslím si že v tejto situácii by toto malo byť pre mňa prioritou…tam si budem bundy a neviem čo obzerať,/ ak by som nemala žiadnu, nepoviem, no myslím aj ďal.nepotr.,,bučory“ / ale že nám ide doslova o život, to nám mnohým akosi nedochádza :-(….je to veľmi smutné, aké hodnoty dávame do popredia a to hlavné nám úplne uniká…… stále verím, že ten scenár bude lepší, ako sa javí……
  Želám dobrú noc všet.slob.bádajúcim :-)……….

 19. Vírusy tu boli odjakživa. Ako s nimi ľudia bojovali v dávnej minulosti, keď o farmaceutickom priemysle nebolo ani chýru ani slychu? A prežili. A možno bez toho, aby väčšinu mikroorganizmov vyvolávajúcich choroby vôbec postrehli.
  Bez ohľadu na to, či v súčasnosti denno-denne nonstop omieľaná, najpopulárnejšia svetová celebrita Korona je vírus skutočný alebo vymyslený, v prvom aj druhom prípade zaručene pomôže to, čo ľuďom pomáhalo udržiavať si zdravie a budovať si imunitu voči každej pliage, odkedy svet svetom stojí. A tak niet pochýb, že to určite zaberie aj proti „tej hnusobe“, vďaka ktorej tu dnes už nemáme chrípku, ani rakovinu, takmer ani havárie…

  JE TO PRAVDA – ZKUSIT SE TO MŮŽE – NIC NÁM TO NEUDĚLÁ A JEN POMŮŽE !

  Začnu otázkou. Věděli jste, že taškentská medicína byla zaslouženě vedoucí v bývalém SSSR?⠀
  Během druhé světové války byla v Taškentu vytvořena garnitura sovětského vědeckého myšlení v medicíně.⠀
  Na jaře 2020, na vrcholu první vlny pandemie, publikovali vědecky podložené a mimořádně užitečné informace

  o COVID-19 pro celý svět.
  Taškent. 21.03.2020
  Shukhrat KHALILOV (kandidát lékařských věd) ⠀
  Hlavním nebezpečím viru COVID-19 je, že především ovlivňuje imunitní systém. A teprve potom, na druhém

  místě,ovlivňuje plicní tkáň. Časové zpoždění mezi těmito dvěma vlnami útoku je přesně to, čemu říkáme

  „inkubační doba“.Často používáme slova jako „silná“ nebo „slabá“ imunita. Obyčejní lidé však prakticky

  vůbec nevědí, co to je.Většina lékařů navíc má velmi malou představu o struktuře imunitního systému a

  funkčnosti jeho jednotlivých částí.Tento text je však pro netrénovaného čtenáře velmi obtížný. Pokusím se

  vysvětlit mechanismus působení viru COVID-19 na lidské tělo nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem

  ve formátu diplomové práce 80% celého imunitního systémuje koncentrováno ve sliznicích a submukózních

  vrstvách tenkého střeva ve formě lymfoidní tkáně a jejích akumulací – Peyerových náplastí. Lymfatická tkáň

  produkuje protilátky (lymfocyty T-, B-, G- atd.), jakož i různé typy imunoglobulinů.

  Protilátky lymfatickým systémem vstupují do dolní duté žíly, srdce a po průchodu plicním oběhem vstupují

  do systémového oběhu a jsou přenášeny po celém těle. Posiluje se tedy imunita tkáně, včetně vlastní tkáňové

  imunity plicní tkáně. COVID-19, smíchaný s jídlem během jídla, vstupuje do střev a začíná ničit lymfoidní tkáň.

  Výsledkem je, že postižená lymfoidní tkáň přestává produkovat lymfocyty a imunoglobuliny. Tím je zničen

  imunitní systém a v důsledku toho je imunita tkání v plicích výrazně oslabena. Od tohoto okamžiku začíná

  druhá vlna útoku koronavirů na již nechráněnou plicní tkáň, která se projevuje těžkou pneumonií, která končí

  smrtí.⠀V současné době jsou všechna protiepidemická opatření zaměřena na zabránění vstupu koronaviru

  do plic, což je v zásadě extrémně nákladné a prakticky neúčinné. A všechna terapeutická opatření jsou

  zaměřena pouze na boj proti komplikacím, ve formě pneumonie.⠀Je třeba si uvědomit, že COVID-19 je hrozbou

  po mnoho let a desetiletí.

  To, co dnes máme, je jen první vlna pandemie. A takových vln bude mnoho. Současně jsou všechna

  preventivní a terapeutická opatření zaměřena na koronaviry lokalizované v plicích, zatímco se neprovádí

  žádný vliv na střevní koronavirus. Jinými slovy, „vozík je umístěn před koně.“ ⠀Existuje mnoho přírodních

  produktů, které mají nejen baktericidní vlastnosti, ale také přímo ovlivňují viry a zabíjejí je. Nejúčinnější v tomto

  ohledu je ČESNEK. A pokud vypijete denně 2 až 3 sklenice česnekové vody, pak okamžitě (!) vstoupí

  do tenkého střeva a začne okamžitě (!) zabíjet COVID-19! Tím je dosaženo následujících efektů:⠀

  – „zabitý“ COVID-19 přestává ničit lymfoidní tkáň tenkého střeva. Výsledkem je, že lymfoidní tkáň nadále

  funguje správně, tj. produkují protilátky a imunoglobuliny; ⠀

  – poškozený imunitní systém se rychle zotavuje a posiluje, což vede k významnému zvýšení imunity tkáně

  v plicní tkáni. Nepřekonatelná bariéra vzniká pro COVID-19, ale také pro mikroby (stafylokoky atd.) A houby,

  které také představují významné nebezpečí v případě koronavirové pneumonie;⠀

  – pod vlivem „česnekové vody“ se v tenkém střevě odehrává velmi zajímavý sled událostí. „Zabitý“ a oslabený

  „česnekovou vodou“ COVID-19 není už nic jiného než přírodní vakcína, přirozeně se formovaná uvnitř lidského

  těla.

  Jak víte, vytvoření umělé vakcíny vyžaduje vysoce vybavenou a velmi nákladnou laboratoř a práci vysoce

  kvalifikovaného personálu. Práce na vytvoření umělé vakcíny pokračují po dobu 6-9 měsíců, a průmyslová

  výroba je nákladná a časově náročná.⠀
  Po užití „česnekové vody“ se v tenkém střevě vytvoří přírodní vakcína za 30-40 minut a zcela zdarma.

  Přírodní vakcína začíná aktivně vytvářet specifickou imunitu proti COVID-19. Řetěz ničivých patologických

  jevů v lidském těle způsobených COVID-19 je tedy přerušen a zničen na samém začátku a nemá pokračování.

  Tělo nejpřirozenějším způsobem abych tak řekl plánovaně, bojuje a poráží COVID-19. Současně je zcela

  vyloučen nouzový a stresující způsob boje z těla a plánovaným způsobem působí proti viru Výsledkem je,

  že vzniklá epidemie se zastaví během několika dní. Užívání „česnekové vody“ jako protiepidemický protokol

  může být použit do jednoho dne v celé zemi u celé populace. Základní patogenní morfologický substrát úplně

  zmizí za jeden nebo dva dny. Způsob přípravy „česnekové vody“ je extrémně jednoduchý.⠀

  1. Večer jeden (!) oloupaný stroužek česneku se rozřízne na polovinu v příčném směru, vloží se do 1/2 l

  čajové konvice ze skla nebo porcelánu a naplní se vodou při pokojové teplotě. ⠀

  2. Ráno je „česneková voda“ připravena k použití. Musíte konzumovat 1/4 litrovou sklenici ráno na lačno

  a 1/4 litrovou sklenici 2 hodiny po posledním jídle.⠀

  3. Následujícího dne bude třeba postup přípravy „česnekové vody“ opakovat s čerstvým stroužkem česneku. ⠀
  4. Pokračujte v užívání česnekové vody po dobu jednoho měsíce. Během této doby bude vytvořena

  specifická imunita proti COVID-19.

  R. M. Khaitov, B. V. Pinegin.

  A toto jsou vědci, kteří napsali jedny z prvních učebnic imunologie.⠀

  P.S.: 1. Nevím jak vy, ale já jsem šel připravit česnekovou vodu.

  P.S.: 2. Rozešlete mezi rodinou a přáteli, napříč skupinami a komunitami, pokud máte opravdu zájem

  pomoci nám všem být zdravými.

  • Milá pani Emily, ďakujeme za veľmi dobrý blog. Ja poslednú dobu pracujem na zlepšení svojej mikrobioty a pridám aj cesnak.
   Veru vírusy tu vždy boli a budú, stále mutujú. Aj tento čo sa teraz vypustil v Číne vraj už veľmi slabne – bol o tom aj článok v novembrovom časopise Zem a vek.

 20. Nemohli by sme podat hromadnú žalobu ?

 21. Podmienky a cena PCR testov. Do 90 eur a 96 hodín. Záleží, či ste vyzvaní, alebo samoplatca.
  https://setrisova.sk/magazin/zdravotne-poistenie/preplati-zdravotna-poistovna-test-na-koronavirus

  Toto sa chystá – údajne bezplatné testovanie v zelených okresoch, kde neprebehla 2. vlna. Neverím ďalšiemu podrazu, lebo „Ale“!
  https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/v-okresoch-kde-neprebehlo-2-kolo-celoplosneho-testovania-zriadia-bezplatne-mobilne-odberne-miesta/

  K tým mobilným odberným miestam – napr. jedno je zriadené /PCR/ pri Galantskej nemocnici – zrejme tej starej – čiže úplne v prdeli na konci Galanty – čo nezohľadňuje práve starých ľudí nad 65 – z okolitých dedín, ktorým bolo odporučené nezúčastniť sa testovania – ktorí si teraz nemôžu vybrať dôchodky a poplatiť energie – nakúpiť, požiadať susedku s modráčikom – /aj keď na toto sa vôbec nedá spoľahnúť, lebo už sa prejavuje ten vymasírovaný egoizmus a nespolupatričnosť okolia/ – že tam treba prísť výhradne autom! A keď nemá babka auto?! Keď nemá babka peniaze? Keď nemá babka banking? Keď nemá babka internet?

  Toto bude veľká skúška ľudskosti! Preto ju organizujú práve satanisti! Preto toľko zlomyseľnosti a svojvôle psychopatov!

  Ja sa len pýtam „agenta ŠTB Zifčáka 17.11.1989“ – čo sa stane, keď u nás prví ľudia zomrú hladom – na toto fašistické šialenstvo?! Čaká sa na to?!

 22. Jednoduchá

  Pre p.Emily- vďaka za tú radu s cesn.vodou, určite to budem robiť aj ja a dám avízo ďalším :-)…..p.Jean- rozhodne si ten časopis treba kúpiť, človek bude mať zasa lepší prehľad :-)….pre p.Maroša – trefne ste to vystihol, tie podmienky prísť autom dôch. sú proti zdrav.rozumu, snáď sa nájde niekto z rodiny, či zo susedstva, kto im pomôže….aj keď, najskôr to povinné nemali, no LENŽE ! chcete peniaze ? doneste MODRÝ papierik ! :-(((…….
  Želám pek.deň všet.slob.bádajúcim :-)……

  • a kto ju na tom súde vypočuje??
   počula som dnes slová, že kým týždenný medián neklesne pod 500, tak dovtedy…vôbec mu nevadí, že celé divadlo kleslo na 0,6 %

  • Maroš, je smutné že JUDr. Pirošíková LEN varuje vládu, že sa vystavuje riziku podávaniu sťažností občanov SR na ESĽP. Ako právnička už mohla urobiť viac !

 23. Prečo sa nepozeráme na rozhodnutia pandemickej komisie ako celku, veď okrem vládnych špičiek je to Mikas, Jarčuška ………… Títo superlatívci nesú tiež veľkú zodpovednosť za to čo nebolo na 100% potvrdené, alebo vyvrátené čo vlastne korona je. Tak ako sa pravidelne pomenuje Matovič, Krajči….,tak treba pravidelne
  menovať aj týchto „odborníkov“.
  Tu sa vyvodzuje zodpovednosť napr. za to že JUDr. Kováčiková, alebo jedna starostka. boli v práci odovzdať agendu ako pozitívne testované. Kto ponesie zodpovednosť za ten zhluk národa na odberných miestach, toto nie je trestné,čo na to páni hore menovaní. Či jedni môžu všetko a iní musia iba znášať tvrdé nariadenia. Ak je korona až tak infekčná, prečo potom pri tak vysokej koncentrácii národa nenastala hotová pohroma a vysoké počty nakazených. Do kedy to národ vydrží?

 24. Dnes som osobne zaniesla 3 trestné oznámenia.

Pridajte komentár

*