Experimentálne génové terapie a pridávanie funkcií vírusom sú len začiatkom transhumanistických experimentov


Print Friendly, PDF & Email

Experimentálne génové terapie a pridávanie funkcií vírusom sú len začiatkom transhumanistických experimentov

(Lance D. Johnson, Natural News) Počas fáz plánovania pandémie Covidu-19 sa vo Wuhanskom virologickom inštitúte uskutočnil nie jeden, ale hneď niekoľko neetických experimentov. Avšak niektorým z týchto hanebných transhumanistických experimentov sa nedostáva takej pozornosti, akú by si zaslúžili.

Zber netopierov, výskum pridávania funkcií vírusom za účelom zvýšenia nebezpečnosti, vývoj programov DNA dohľadu a vývoj experimentálnych génových terapií boli len začiatkom.

Dr. Mathew Maavak si nedávno položil otázku: „Ak boli vakcíny proti Covidu-19 experimentálnymi génovými terapiami, aké ďalšie genetické experimenty tam vonku bez prekážok pokračujú?“

V priebehu posledného desaťročia Wuhanský virologický inštitút vyvinul aj rôzne chiméry, respektíve medzidruhové hybridy.

Globalisti používajú tento výskum na sledovanie a zneužívanie genetiky a biologických procesov ľudí a zvierat. Tieto temné sily sa usilujú o super-inteligenciu. Následne chcú využiť túto inteligenciu pre svoju globálnu dominanciu.

Pokusy, ktoré boli naplánované počas škandálu s pandémiou Covidu-19, blednú v porovnaní s výzvami, ktoré majú prísť v mene pokroku vedy v budúcnosti.

Experimenty s pridávaním funkcií vírusom sú len začiatkom

Podľa Dr. Maavaka typ výskumu vychádzajúci z Wuhanského virologického inštitútu zahŕňa zlovestnú snahu o ďalší pokrok v transhumanizme, vývoji medzidruhových hybridov, respektíve chimér a získanie biologickej superinteligencie pre kontrolu populácie a globálnu dominanciu.

Dr. Maavak píše:

„Chiméry vznikajú tak, že ľudské embryonálne kmeňové bunky sú vstreknuté do embryí iného druhu. Cieľom je zatiaľ vyvolať rast cielených ľudských orgánov.“

Toto je oblasť vedy (CRISPR), ktorá sa pôvodne snažila odstrániť vrodené chyby, ale teraz sa táto veda premenila na globálne preteky vo vytváraní dizajnérskych detí a supervojakov, doplnených o sledovanie biologických funkcií a mechanizmy genetickej kontroly.

S pomocou nanotechnológií, biotechnológií, umelej inteligencie a strojových neurálnych rozhraní sa globálne sily pretekajú o ovládnutie populácie a speňaženie, hodnotenie a odmeňovanie každej emócie, správania a myšlienky, pričom vyvíjajú model poslušných občanov budúcnosti.

Spoločnosť zaoberajúca sa sekvenovaním genómu sa zameriava na jednotlivcov s vysokým IQ, z ktorých chcú vytvoriť nadľudí

Veľká spoločnosť zaoberajúca sa sekvenovaním genómu BGI Shenzhen sa práve nachádza v procese získavania a sekvenovania DNA Američanov.

BGI Shenzhen má v úmysle stať sa „bio-Googlom“, ktorý bude zhromažďovať biologické informácie z celého sveta a urobí ich všeobecne dostupnými a užitočnými. Od roku 2012 spolupracuje aj s Nadáciou Billa a Melindy Gatesových.

Prírodná liečba osteoartritídy

Stephen Hsu, vedecký poradca spoločnosti BGI Shenzhen, hovoril o získavaní „štatistickej sily“ od „výnimočnej osoby“ – ktorú označuje ako niekoho s IQ skóre aspoň 160.

„Výnimočná osoba vám dá rádovo väčšiu štatistickú silu, ako keby ste zobrali náhodných ľudí z populácie…“ povedal.

Tieto korporácie vnímajú ľudí od tovaru a zdrojov údajov cez biologické procesy prebiehajúce v nich až po genetiku, ktorú predstavujú.

Tieto spoločnosti zaoberajúce sa sekvenovaním genómu sa snažia identifikovať a izolovať najinteligentnejšie ľudské genetické vzorky na optimalizáciu a transplantáciu genetického materiálu do budúcich generácií ľudí – to všetko v nádeji, že navrhnú lepší druh človeka, respektíve nadčloveka.

Eugenici nasadzujú genetické testovanie plodov a tlačia na potraty s cieľom vytvoriť budúcnosť ľudstva

Eugenici v súčasnosti argumentujú „prokreatívnym prospechom“ a tvrdia, že povinnosťou ľudstva je rozširovať genetické kódy budúcich generácií.

Veria, že ak tak neurobia, dopustia sa formy „genetického zanedbávania“, ktorá je podobná zneužívaniu detí. Toto sú základné systémy viery, ktoré kedysi presadzovali nacisti na vykorenenie tých ľudí, ktorých považovali za menejcennú rasu.

Podobne sa dnes v Číne pripravujú zákony na vykorenenie menejcenných čŕt z populácie. Genetické testovanie umožňuje „odborníkom“ odporučiť, aby niektoré deti boli potratené.

Čínsky zákon o zdravotnej starostlivosti o matky a dojčatá z roku 1994 vopred vyberá určité plody na ukončenie tehotenstva v prípade, ak sa u nich zistia predispozície na niektoré dedičné choroby alebo deformácie v maternici.

Nebude dlho trvať a na vykonanie potratu budú označované deti, ktoré majú predbežnú diagnózu s neadekvátnym IQ. Zmapovanie zložitej a nepredvídateľnej súhry medzi 100 biliónmi synaptických spojení v ľudskom mozgu nemusí s pomocou umelej inteligencie trvať dlho.

V Číne aj v iných krajinách viedol genetický skríning detí in utero (v maternici) k výberu „inteligentnejších“ detí s najžiadanejšími vlastnosťami. Ak sa u nich zistí nejaká nežiaduca vlastnosť, matke sa odporučí ukončenie tehotenstva (interrupcia).

Najnovšie informácie o genetických experimentoch a depopulácii nájdete na stránke Transhumanism.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keby vedci namiesto obáv z „dopustenia sa formy genetického zanedbávania“ radšej svetu vysvetlili, kde sa tu namiesto dvoch pohlaví vzalo niekoľko desiatok sexuálnych vychýlení sa z normálu – a či v tom náhodou nemajú tiež prsty práve oni. Vedci. Výskumníci. Slepí, pomýlení bádatelia kadejakých ničotností zahrávajúci sa s osudmi ľudí. Treba ich vyhnať makať na pole; bol by z nich aspoň aký-taký osoh. Možno.

  • Existujú iba 2 pohlavia. Každý, kto tvrdí že existuje 3 a viac pohlaví je psychyatrický pacient. Homosexualita je na 60% liečiteľná, je to tiež psychická porucha, ktorú spôsobujú sionglobalisti chemickými pokusmi na ľuďoch. možno pochádza aj z vakcín. Úplne všetky vakcíny postupne spôsobujú neplodnosť.

   • Ja som žena a od mala sa mi páčia dievčatá. NIE JE NA TOM NIČ ZLE! Nepodporujem propagandu LGBTI. Ale žijem život tak, ako to cítim. Stále len riešite orientáciu pritom sa tu dejú šialené veci. Homosexuál hneď neznamená zlý, zvráteny a že hneď súhlasí s celou propagandou. LASKA je LASKA. Tiež je zrelý človek na psychiatriu kt je mäso, lebo podporuje zvierací holokaust a krvi prelievanie. Na niečo sa zaujmete a len to tlačite ako zlo, ale skutočne zlo je prehliadané. Ide mi na nervy čítať stále nejaký útok na homosexuálov, je to tak normalne ako dýchať. Len pri ľuďoch kt stále majú potrebu to riešiť a naražať na to spôsobili, že taký ľudia čo su inak orientovaný radšej spachaju sebe vraždu než by v kľude a LASKE prežili svoj život. Lebo normál je len ten, čo nám od mala tlačia do hlavy! A všetko iné je hneď zlé. Sa zamyslite, nie všetko je hneď choroba ktorá sa dá liečiť! Nie všetko je hneď manipulácia s genami. Nie všetko vyšlo z laboratoria. Riešte problém ktorý máte pred nosom. Ani sexovať ako na bežiacom páse nie je normálne a všetci to robia. Čo všetko čo robíte za jeden deň je zvrátené a cez čiaru ale dá sa to určite liečiť! Pekný deň.

 2. Za prvé, to čo tu do ľudí pichali nebola vakcína a za druhé to nebola experimentálna genová terapia, ale manipulácia. Niečo na spôsob pokusov lekárov v nacistickom Nemecku.

 3. svatoslav butora

  Obrazy príbehov zo starovekej Atlantídy a príbehov filmu Planéta Opíc a príbehu dnešnej súčasnej „Západnej“ civilizácie splývajú do spoločného dejinného obrazu konca civilizácie „nadľudí“ pod vedením/“riadením“ gangu Ovládateľov vlády USA a nad USA a spol. a gangu tzv.EU a spol.

  • Objektívne

   Zdá sa, že aj vám to už dochádza. Aj keď som to nikde zatiaľ nečítal, ale vyzerá to tak, že to, čo v súčasnosti zažívame sa dialo aj pri konci časov Atlantídy. V tej dobe sa na koniec pripravovalo percentuálne viac ľudí ako dnes. Vedeli o tom už 100 rokov dopredu. My bohužiaľ zhruba 50 a nezdá sa, že by sa niekto na koniec pripravoval. Nikto totiž neverí, že koniec nastane.
   V tej dobe sa Noe pokúšal obrátiť mnohých k dobru, ale väčšinovo neuspel. Zhruba tak je to aj teraz ak nie ešte horšie.

 4. Očkování proti Kovidu, bylo vlastně také očkováním proti hlouposti.

  • Miroslav Čižmár

   Ja som sa dal zaočkovať proti imunite.

   • Aj to je jeden so spôsobov ako získatt odolnosť..

   • Hádam kvôli imunite…?

    • Marek Košice

     Alžbeta : Nehádaj. MČ má chorobu. Tá choroba sa volá „obsedantné ironiovanie“. Neexistuje ironický človek dodržiavajúci orgazmový celibát. Ironizovaním taký človek pohŕda. Mimochodom, ironizovanie majú najviac v obľube pravoverní neoliberáli. To o niečom musí svedčiť…

    • Miroslav Čižmár

     Aby bolo možné spojiť človeka so strojom, musí byť zničenýimunitný systém, ktorý by sa procesu transhumanizácie bránil. Na to slúžia vakcíny proti imunite. Majkl Džeksn bol polovicu života na liekoch proti imunite.

     • To je pre mňa novinka °°

     • Ty se dávají i při transplantaci orgánů.Pak se donoři občas diví pročpak se u nich objevila rakovina.

 5. Moskva požaduje, aby Kyjev vydal osoby podezřelé z terorismu

  https://aktax.cz/moskva-pozaduje-aby-kyjev-vydal-osoby-podezrele-z-terorismu/

 6. Lékaři jsou znepokojeni záhadnou epidemií rakoviny: „Děje se něco ďábelského“

  https://aktax.cz/lekari-jsou-znepokojeni-zahadnou-epidemii-rakoviny-deje-se-neco-dabelskeho/

 7. Smerácky marxistický troll Blaha o tom, prečo nevoliť toho rovnako marxistického zmrda Korčoka. Ale ani slovo o tom, prečo voliť budúceho zmrda Pellegriniho. Ja teda nebudem voliť žiadneho slovenského „Trudeaua“: Žiadneho Schwabovho „Mladého Lídra!“ Je sakra rozdiel medzi Ficom a Tisom! Sakra rozdiel! Takže srať na všetkjy tieto marxistické ku.vy! Ako môže niekto voliť buzeranta Pelého, keď je zásadne proti agende LGBT! Blaha! Ty hypnotizér! Cieľom je likvidácia národného štátu ty ko.kot! A vy zmrdi už ste na tom dohodnutí, ako to urobíte! Tak nás za to nerobte zodpovednými! Ešte raz! Fico mohol vyhrať prezidentské voľby! Tak mi tu nehovor, ty zmrd Blaha, koho nemám voliť! Ja nebudem voliť žiadneho neomarxistického zmrda, ktorého mi ty zmrd odporučíš! Ku.vy zničte štát! Zničený štát vás nebude chrániť, keď vás slobodomurárskych kravaťákov budeme likvidovať!

  VIDEO: Blaha o 7 smrteľných hriechoch proamerického vojnového štváča Korčoka
  https://www.infovojna.bz/article/video-blaha-o-7-smrtelnych-hriechoch-proamerickeho-vojnoveho-stvaca-korcoka

 8. Je naozaj srandovné ako tomu „vojnovému štváčovi“ a „farizejovi“ podľa ideológa a ťažkého intelektuála, ktorý velebí Che Guevaru, robia neskutočnú reklamnú kampaň.

  Ešte sa asi nestihli dovzdelať a nepochopili, že všade vidieť aj vďaka im len jedno meno. A aj ich poradcovia asi nevedia až tak veľa. Ale to funguje inak. Nenormálnu nápomocnú kampaň mu vlastne robia. Voľačo sa už naučili, sofistikovane prelievať peniaze, parazitovať tak, aby aj ich živiteľ aspoň ako tak prežil a to čo sme zažili a znova zažívame. No čo, sú v škole, tak ako aj my a všetci budeme pekne niesť zodpovednosť za svoje počiny.

  Zavrite si oči a keď si predstavíte všetky tie bilboardy, výzvy, fotky, články, koho meno Vás napadne ? A na obrovské množstvo ľudí, to aj tak zafunguje.

  Naša minulosť nás dobehne, každého…

  Furt si nemôžem spomenúť, čo vôbec urobil ten ich kandidát pre nás obyčajných, samostatne rozmýšľajúcich onehdy pracujúcich a platiacich dane občanov ?
  Nebudem popisovať, čo viem, že urobil, veď to si pamätá obrovské množstvo voličov a práve preto majú obrovskú dilemu.

  Keď pániček zavelí, tak tu bez mihnutia oka spraví a spravia čokoľvek. A bude úplne jedno, kto z nich bude brať 15 000 éčiek. Obyvatelia si tam navolili, to s čím sa stotožňujú. S menším „zlom“. Tak nech sa páči, aj si budú s menším zlom žiť. Alebo s väčším. No asi je to potrebné….aby pochopili, že treba inak.

  Slúžia jednému páničkovi, takže uvidíme, či to bude 52:48. Ale výhra nieje ani jeden z nich.

  Dokedy si ľudia budú myslieť, že potrebujú k životu prezidentov, politikov, parazitov a budú tak aj sami žiť, dovtedy to aj budú zažívať a že to ešte nejaký ten pátek potrvá…

  V nekonečne času dosť.

  https://www.youtube.com/watch?v=US1_Qdq-vvw

  • Sursum Corda!

   Možno sa mýlim, ale zdá sa, že úlohou Harabína bolo odstaviť Kotlebu, úlohou Pelegríniho bolo odstaviť Harabína a pripraviť cestu Korčokovi. Podobne ako minulé voľby Ševčovič odstavil Harabína a pripravil cestu Čaputovej.

   • Takže ak sa nemýliš, Z. Čaputovú zvolil nepriamo R. Fico, lebo M. Šefčovič bol jeho kandidát. Zdá sa, že pri povestnej slovenskej roztrieštenosti Slovensko ako štát 21. storočie neprežije. Za Mečiara – proti Mečiarovi, za Dzurindu – proti Dzurindovi, za Fica – proti Ficovi, za Matoviča – proti Matovičovi, za Fica – proti Ficovi (?) Radičovú som opomenul …

   • Nám sa to javí, že to v prvom kole cinkli a karieristu pretlačili nasilu, a tak že aby sa ľudia zľakli a poistili to fešákovi, tak to nechali tak a nepitvali sa v tom, ako pri voľbách a teraz, že si to ustrážia a prerátajú to poriadne, čo ale môže byť možno aj problém, lebo šak jak keby ani neexistoval fešák a my ani mainsream vôbec nemáme a aj tak ho vôbec neni vydieť a jedine farebné reklamy, aj keď síce anti karieristické, ale má to opačný efekt.

    Ale samozrejme, sa tiež môžme mýliť. Aj keď sa to momentálne „javí“, že má o trošilnka navrch fešák, do soboty ďaleko. Ak ho naozaj chceli za prezidenta, tak túto kampaň po.rali. Alebo ešte niekto vytiahne z rukávu nejakého žolíka.

    Alebo vedia čo bude ( a s tou alternatívou počítajú) a v podstate nebudú chcieť byť na očiach, keď sa to prevalí, aby si to vyžrali mončičáci, ale to im už nepomôže, lebo si ľudia uvedomia, že sú rovnako spoluzodpovední, síce možno poutekajú, ale aj tak ich to raz dobehne.

    No šak veď uvidíme.

 9. Pavel Smutny

  Prehlásenie (jeho návrh) predsedu vlády, vlády SR, po hlasovaní v NRSR na základe vyhodnotenia verejne dostupných, overených informácií, podaní na Ústavnom Súde SR, na Generálnej Prokuratúre SR,..po porade s odborníkmi z Komisie pre Pandémiu Covid-19 vytvorenej na základe poverenia poslanca NRSR predsedom vlády SR.

  Prehlasujeme Pandémiu Covid-19 v rokoch 2020-2022 za Plandémiu zorganizovanú nižšie uvedenými osobami, skupinami vlastniacími biologické laboratória, či osobami platiacimi si cielene bojový biologický výskum Corona ,..vírusov v iných laboratóriách. Jedná sa hlavne o Dr. Antona Fauciho z USA, spolumajiteľa očkovacej firmy Moderna, ktorá je spoluvlastnená nadnárodným zoskupením BlackRock.
  Dr. Faucimu bol už v roku 2015,… zakázaný výskum, vývoj, šľachtenie corona vírusov v biolabákoch v USA, nakoľko tam bolo veľké podozrenie pre únik celosvetovo nebezpečného vírusu aj na základe incidentov, ochorení, úmrtí v ešte predchádzajúcich rokoch. Dr. Fauci mal tú drzosť zaplatiť si po tomto zákaze výskum v bio labákoch vo Wuhane.
  Ešte aj v 2018, 2019 WHO kontrola konštatovala porúšanie bezpečnostných predpisov pri práci, možnosť úniku, vývoj nie slabého vírusu do vakcín ale silnej, smrtiacej varianty-bojovej biologickej zbrane.
  Na oddelení vedenom Shi-Zhengli implementovali Faucim zadanú sekvenciu pracovníci oddelenia vedenom Ben-Hu-om a prví traja Covid-19 chorí bol on a dvaja jeho kolegovia, nie nejakí chorí z tržnice vo Wuhane,Tí ochoreli až po zmienených.

  https://theintercept.com/2023/06/17/covid-origin-wuhan-patient-zero/
  https://www.wsj.com/articles/u-s-funded-scientist-among-three-chinese-researchers-who-fell-ill-amid-early-covid-19-outbreak-3f919567

  https://www.spectator.co.uk/article/wuhan-clan-we-finally-know-the-identity-of-the-scientists-in-the-lab-linked-to-covid/

  Pozri už aj v tlači zverejnený podnet vláde SR
  https://www.podtatransky-kurier.sk/nazor/podnet-vlade-sr

  Súdy v USA,..preukazovali vinu Dr. Fauciho, ale vďaka politickým tlakom nedošlo k jeho odsúdeniu zatiaľ.
  Ďalšie labolatória podieľajúce sa na vývoji corona vírusov boli labáky B. Gatesa napr. v Austrálii či laboratória platené priamo zložkami armády USA na Ukrajine cca od 2007 o čom sú aj dostupné zmluvy.

  RF po začatí tzv. Špeciálnej operácie dosiahla, že z cca 1000 denne mŕtvych na covid-19 klesol ich počet na pár desiatok po zatvorení, obsadení cca 36 biolabákov platených priamo USA armádou na Ukrajine. Babrali sa v najhorších nákazlivých chorobách ako tubera, mor, cholera, kiahne, kovid,… a hľadali, pracovali na tom, ako to čo najviac rozšíriť,..či vypúšťaním do riek, nakazením sťahovavého vtáctva, vypúšťaním z dronov-Bajraktarov vybavených prídavnými nádržkami…. ktoré boli nájdené, analyzované. Kovid po začatí Špec. operácie ustal do 2 týždňov aj vo východnej Európe a z do až 1000 kovid mŕtvych denne ostalo za dva týždne pár desiatok,..
  O všetkom svedčia, svedčili štatistiky aj na stránkach WHO!

  Nielen RF, ale aj OSN, či samotné USA, úrady, inštitúcie ktoré vedeli o vývoji bojových biologických zbraní na Ukrajine mali proti tomu rázne zakročiť, no nezakročili ale kryli podvod, vraždenie!

  Treba prehodnotiť mieru zapojenia sa nadnárodných zoskupení BlackRock, Vanguard,… do plandémie Covid-19, ktorú naplánovali, zarobili na nej (o cca 15000 miliárd USD sa im zdvihla hodnota majetku) na úkor zdravia a životov minimálne 20 miliónov ľudí na Zemi. BlackRock je spoluvlastník očkovacích f. Moderna, Pfizer, Astra Zeneca, Johnson and Johnson, ktoré boli aj v EÚ pretláčané Európskou Komisiou, teda hlavne jej korupčnou predsedníčkou Ursulou Von der Layen,..
  Uvedené firmy by, hlavne teda ich vakcíny,testy, nosové, ústne,..spraye, tabletky, maste,..mali byť dané na akýsi sankčný zoznam bez možnosti použitia u nás, či len na vlastné riziko pacientov.
  Prehodnotiť by sa mala aj dôveryhodnosť, spoľahlivosť, charakter úmyslov armády, jej zložiek v USA,.. a vybrať sa radšej cestou neutrality,…

  Aj naše ŠÚKL, plandemické komisie,… vtedajšie vlády treba brať za spoluzodpovedné za vyše 43000 nadúmrti v SR v rokoch 2020-2022….
  Finančné machinácie, okrádania ľudí, poškodzovanie ich zdravia nanútenými plandemickými nosošparchľovaniami-testami, experiment napichávaniami, respirátormi,… inštitúciami nariadené neliečenie, len akési pozorovanie nie liečenie odskúšanými liekmi čo zaberali ale neúčinnými prostriedkami miliardárov Globalistov,…
  Treba to všetko riešiť čím skorej, lebo Globalisti- Iluminátosatanisti nespia a robia ďalšie pokusy ako zarobiť, či nás zabiť, viď Brazília kde B. Gates im sľúbil, že po vypustení jeho geneticky modifikovaných komárov sa zníži infekčnosť na Dongue. Opak sa stal! Nárast chorobnosti o 400%!!! Ešte mal aj tú drzosť, že im ponúkol vakcíny proti tej chorobe,…aby ešte viac zarobil.
  V Japonsku si nechali vyvinúť tzv. samoreprodukujúcu sa mRNA vakcínu, ktorá by mohla zamoriť definitívne celé ľudstvo…

  https://www.badatel.net/komare-billa-gatesa-sposobili-v-brazilli-400-narast-horucky-dengue-teraz-ponuka-vakciny-aby-to-zastavil/

  Ministerstvo Zdravotníctva stále dostáva, nakupuje vakcíny od Pfizera,… treba konať dokiaľ nie je neskoro a neprídeme o zdravie, životy, potomstvo úplne !

  https://karpit.substack.com/p/ockovana-populacia-anglicka-mala

  Na základe medzinárodného práva žiadame o vydanie zmienených obvinených,… pred justičné orgány SR, o zhabanie majetku zmienených obvinených osôb, spoločností na území SR a postupne aj v iných krajinách..
  Ak môže byť žiadaný o vydanie do USA ne-občan USA obvinený Julian Assange, tvorca Wikileaks-Wikipedia portálu,…lebo zverejnil videa usvedčujúce USA vojakov, operátorov z účasti na vraždení aj civilistov v Iraku, a že ohrozil USA špiónov, agentov, kde mu hrozí fakticky doživotný trest väzenia,…tak my môžeme bezprecedentne žiadať o vydanie zločincov, čo len v SR majú hlavný podiel na 43000 nadúmrtiach v ich Plandémii Covid-19 v 2020-2022. Za to, že nechali vyvinúť a ich vinou bola do sveta vypustená bojová biologická zbraň Covid-19 vírus s následkom úmrtia cca 20 miliónov obyvateľov našej Zeme!
  RNDr. Pavel Smutný za Poradný zbor Pandemickej Komisie MUDr. Petra Kotlára,…o.z. Pán Občan, SNRO, Krízový štáb,…

  • Zjavne nechápeš, že po voľbách je každá vláda mimo tvoju realitu! Moc pochádza od Boha – nie od vola! A preto treba niekomu streliť do hlavy ešte pred jeho inauguráciou!

 10. Rekapitulácia – o nanotechnológiách zneužitých pri „vakcinácii“ – oficiálne čísla v EU /poznámka – dokument je už starší a neobsahuje aktuálne dáta/.
  Odtajněné dokumenty
  https://odysee.com/@V%C4%9B%C5%99%C3%ADmVJe%C5%BE%C3%AD%C5%A1e:8/novinka-2021:2

Pridajte komentár

*