5 vecí ohľadne COVID-19, o ktorých podľa nás vláda vedome klame


Print Friendly, PDF & Email

5 vecí ohľadne COVID-19, o ktorých podľa nás vláda vedome klame

Vláda, štátne orgány a média nás dennodenne kŕmia množstvom rôznych informácií a čísel týkajúcich sa pandémie, ako napríklad počty nových prípadov, počty hospitalizovaných, počty pacientoch na JIS-kách a podobne.

Na základe týchto informácií vykresľujú priam apokalyptickú situáciu a následne zavádzajú rôzne pandemické reštrikcie pre obyvateľov – od zatvárania škôl a reštaurácii cez povinnosti nosiť rúška až po súčasné plošné testovania a drakonické zákazy vychádzania.

Dá sa ale týmto informáciám veriť?

Na prvý pohľad môžu vyzerať dôveryhodne, veď predsa ich prinášajú „dôveryhodné“ inštitúcie ako vláda, Ministerstvo zdravotníctva, Úrad verejného zdravotníctva či nemocnice.

Ak sa ale na uvedené informácie bližšie zahľadíme, začne sa v nich objavovať množstvo nekonzistentností, protirečení, manipulácií či dokonca výslovných lží.

V tomto článku budeme prezentovať naše názory na to, prečo mnohým oficiálne prezentovaným informáciám jednoducho neveríme a myslíme si, že štát o nich vedome klame.

Poďme teda na to…

1. Počty „nových pozitívnych prípadov ochorenia COVID-19“

Čo tvrdí vláda:

Posledné týždne vláda s poplatnými médiami na dennej báze prinášajú informácie o hrozivo sa zvyšujúcich „nových prípadov ochorenia COVID-19“.

Aký je na to náš názor:

Tejto téme sme sa na našej stránke venovali už mnohokrát. Vysvetľovali sme, prečo „nové pozitívne prípady“ neznamenajú automaticky „ochorenie COVID-19“.

Ďalej sme hovorili o tom, že PCR testy v skutočnosti netestujú ochorenie, ani vírus a už vôbec nie živý vírus. Testujú krátky fragment génovej sekvencie RNA pochádzajúci z údajného vírusu SARS-CoV-1, ktorý nehovorí vôbec nič o ochorení, ani o možnej infekčnosti človeka pre svoje okolie.

Viac podrobností o dezinformáciách a manipuláciách s testami na COVID-19 nájdete v týchto našich článkoch:

Myslíme si, že vláda vytvára a živí túto falošnú pandémiu jednoducho tým spôsobom, že zvyšuje množstvo vykonaných pochybných PCR testov.

Donedávna totiž vláda vravela, že dokáže urobiť 5000 testov denne. Onedlho to zvýšili na 7500 a o pár týždňov to už je okolo 15000 testov denne.

Naozaj má k dispozícii toľko laboratórií, vrátane vyškoleného personálu? Sú tieto laboratória certifikované? Dohliada v nich na kvalitu testovania aj na to, či tých testov je skutočne toľko, koľko vykážu štátu na preplatenie?

Pred časom bol na Floride v USA škandál, pretože niektoré laboratória vykazovali príliš vysoké percentá pozitívnych výsledkov, niektoré dokonca 98 až 100%. Išlo teda o jasnú manipuláciu a falšovanie testov.

Ak by boli všetky testy negatívne, mohlo by tým dôjsť k ohrozeniu verejnosti šírením vírusu. Keď však boli všetky testy pozitívne, tak k žiadnemu ohrozeniu nedošlo, akurát si všetci „pozitívne testovaní“ posedeli 2 týždne doma v karanténe.

Laboratória týmto spôsobom mohli mať menej roboty a viac preplatených testov. Jednoduché, že?

Jedná vec je množstvo vykonaných testov a druhá percento pozitívnych. Od leta sa toto percento na Slovensku zdvíha z približne 1% v júni/júli na súčasných 15 až 20% v okróbri.

Nárast percenta pozitívnych testov môže mať dve príčiny – prvou je skutočný nárast infikovaných ľudí a druhou manipulovanie s testami.

tomto článku podrobne popisujeme mechanizmus, ako je možné testy jednoducho manipulovať pomocou cyklov amplifikácií (množenia). Pri istej úrovni amplifikácie je dokonca možné, aby všetky testy vychádzali pozitívne.

Aj samotný vynálezca PCR metódy a laureát Nobelovej ceny Kery Mullis vyhlásil, že „týmito testami môžete nájsť čokoľvek u kohokoľvek“. Stačí len správne nastaviť parametre a test vám dá výsledky aké len chcete.

No a my máme podozrenie, že presne toto u nás robia, aby umelo zvyšovali počty „pozitívne testovaných“.

2. Počty rastúcich nemocničných hospitalizácií a obavy z kolapsu zdravotníctva

Čo tvrdí vláda:

Prudko rastie počet hospitalizovaných pacientov v nemocniciach, vrátane ťažkých prípadov na JIS-kách a na umelej pľúcnej ventilácii. Ak to takto pôjde ďalej, hrozí kolaps zdravotníctva.

Aký je na to náš názor:

Nedávno sme publikovali článok o tom, ako sa vyrábajú „nové pozitívne prípady“.

V ňom sme uviedli graf, ktorý ukazuje, že medzi koncom augusta až koncom septembra došlo v rokoch 2016 až 2018 k trojnásobnému nárastu akútnych respiračných ochorení. Tu je ten graf:

Je to samozrejmé, keďže v septembri idú deti školy, kde si medzi sebou začnú navzájom vymieňať bacily a tiež jesenné počasie už býva chladnejšie a sychravejšie, teda ideálny čas pre nárast respiračných ochorení.

No a časť z týchto akútnych respiračných ochorení bude mať vážnejší priebeh a vyžadovať si pobyt v nemocnici. Nárast hospitalizácií na jeseň je preto úplne pochopiteľný.

Niekto by mohol povedať, že ten súčasný nárast hospitalizácií je oproti augustu viac ako trojnásobný, takže tie zvyšné prípady sú ochorenia na COVID-19. Niektoré zrejme áno, no pochybujeme, že všetky.

Podobnosť s Českom

Rovnaký nárast pacientov v nemocniciach ako sa dnes deje na Slovensku, prebieha aj v Česku.

Tam nedávno dokonca oficiálne priznali (tutu), že takmer polovica z hospitalizovaných pacientov na COVID-19 v nemocniciach vôbec nemusí byť, pretože nemajú žiadne alebo len mierne príznaky ochorenia.

Títo pacienti sú v nemocniciach len preto, lebo nemajú kam ísť. Ide väčšinou o klientov domovov sociálnych služieb, ktorých nemajú v domovoch ako izolovať, a preto ostávajú v nemocnici.

Je podobná situácia aj na Slovensku? Ostávajú v nemocniciach aj takí, ktorí by tam nemali byť, no nemajú kam ísť? Sú títo pacienti zahrnutí v štatistikách, ktorými nás dennodenne strašia, že nemocnice sa plnia a môžu skolabovať?

Možné to samozrejme je a myslíme si, že k tomu nedochádza iba v Česku, ale aj na Slovensku.

Prípady „kolapsov“ nemocníc z Veľkej Británie a Talianska

Za zmienku stojí ešte jedna vec. Podobné „kolapsy“ nemocníc boli akoby cez kopírak hlásené aj počas prvej vlny pandémie napríklad z Veľkej Británie alebo Talianska.

V prípade Veľkej Británie išlo často o falošné správy.

Na našej stránke sme v júli uverejnili článok o lekárovi, ktorý popisoval, ako ich nemocnica bola v skutočnosti vyľudnená a po meste sa hore-dole prevážali prázdne húkajúce sanitky.

V Taliansku sa zasa objavovali prípady, keď médiá uverejňovali staré fotky.

Napríklad v tomto článku nájdete tú istú fotku, ktorú raz médiá ukazovali ako „preplnenú nemocnicu“ v Taliansku a potom zasa ako „preplnenú nemocnicu“ v New Yorku.

V Taliansku sa tiež stávalo napríklad to, že keď v miestnej nemocnici mali 5 lôžok na JIS-ke a tie sa náhodou náhle zaplnili, tak niektorí pacienti museli chvíľu ostať na chodbe. V priebehu hodiny-dvoch však boli premiestnení na iné oddelenie alebo do inej nemocnice vrámci mesta či kraja.

Počas tej prvej hodiny tam ale nabehli médiá, rýchlo porobili zábery „kolabujúcej“ nemocnice a odišli. To, že sa situácia po hodine vyriešila, už však do vysielania nedali. Takto vznikali tie katastrofické príbehy.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zveličujú médiá situáciu z nemocníc aj na Slovensku? Pevne veríme, že áno.

3. Nedostatok zdravotníckeho personálu kvôli ich karanténe

Čo tvrdí vláda:

Množstvo zdravotníkov, teda lekárov, zdravotných sestier a ďalších pracovníkov nemocníc je kvôli pozitívnym testom na COVID-19 v karanténe a preto chýbajú v nemocniciach. To môže skomplikovať poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Aký je na to náš názor:

Spoľahlivosti PCR testov sme sa už venovali vyššie. Preto na tomto mieste len tak v krátkosti.

To, že niekomu vyjde pozitívny test, ešte neznamená, že človek ten vírus naozaj má (pozitívne falošný), ani že ten vírus je živý (už prekonané ochorenie), ani že je infekčný, ani že vírusová nálož je dostatočná na vyvolanie ochorenia, ani že ten človek je klinicky chorý.

Je teda naozaj nutné posielať do karantény každého zdravotníka s pozitívnym testom na COVID-19, ktorého výpovednosť je blízka nule?

Poznáte z minulých rokov zdravotníkov v karanténe, ktorí nejavili žiadne príznaky chrípky (teplota, kašeľ, únava, bolesti svalov a podobne), no museli ostať doma v izolácii, lebo im vyšiel pozitívny test na chrípku?

Zrejme nepoznáte…

Preto si myslíme, že posielať do karantény každého zdravotníka s „pozitívnym testom“ je kontraproduktívne.

Kľudne nech zdravotníci chránia svojich pacientov pred nakazením vlastným nosením rúšok alebo ochranných oblekov, ale ak nemajú žiadne príznaky choroby COVID-19, tak nech riadne pracujú. Presne tak, ako pracovali pred rokom pri chrípke bez príznakov.

Sme toho názoru, že posielanie všetkých „pozitívne testovaných“ zdravotníkov do karantény je prehnané, a že to robia zámerne preto, aby posilňovali hystériu a zveličovali krízu „kolabujúcich nemocníc“.

Nezabúdajme na dve veci:

 1. Slovensko má kapacitu nemocničných lôžok okolo 32000 (zdroj). Ak aj momentálne v nemocniciach je 1000 ľudí s COVID-19, tak sú to stále len 3% ich kapacity.
 2. Ľudia do nemocníc nielen chodia, ale sa z nemocníc aj vracajú domov. To znamená, že z tých 1000 pacientov, ktorí sú tam dnes, o 2 týždne pôjde domov trebárs 500, čím sa kapacita uvoľní.

Niekedy totiž máme taký dojem, že sa nám vláda a médiá snažia nahovoriť, že nemocničné lôžka sa len zapĺňajú, ale nikdy neuvoľňujú. To samozrejme nie je pravda.

4. Počty úmrtí na COVID-19

Čo tvrdí vláda:

Prudko nám stúpa počet denných úmrtí. Dnes zomrie v priemere na ochorenie COVID-19 až 15 ľudí denne.

Aký je na to náš názor:

Dobre, pripusťme, že na COVID-19 zomiera 15 ľudí denne. A ďalších 150 ich zomiera na iné ochorenia – na rakovinu, srdcovocievne ochorenia, cukrovku a podobne.

Nedávno (16.10.2020) bol deň, kedy na Slovensku zomrelo 18 ľudí na COVID-19. Naozaj ale zomreli na COVID-19? Ich priemerný vek bol totiž 77,54 rokov. Podľa štatistík je priemerný vek dožitia na Slovensku 77,17 rokov.

Teoreticky by sme mohli povedať, že týchto 18 ľudí sa s kovidom dožilo o 0,37 roka viac ako bez kovidu.

Znamená to snáď, že kovid predlžuje vek? Samozrejme nie, len vám chceme ukázať, že rovnaká vec sa dá podať viacerými kompletne odlišnými spôsobmi (pohár je poloprázdny, pohár je poloplný).

Nebolo by preto správnejšie tvrdiť, že títo ľudia vlastne zomreli prirodzenou smrťou, keďže už dosiahli limit svojho biologického veku?

Ako vidíte, všetko je to vec perspektívy. Štát a médiá podávajú informácie z tej svojej katastrofickej perspektívy, kedy strašia, prekrúcajú a zamlčiavajú podstatné fakty, prípadne neraz dokonca bohapusto klamú.

Otázka tiež je, prečo neuvádzajú počty celkových úmrtí v daný deň? Teda nielen COVID-19, ale aj všetky ostatné príčiny.

Denne na Slovensku zomiera v priemere 150 ľudí. Ak by v daný deň zomrelo 168 ľudí, mohli by sme povedať, že tí 18 ľudia zomreli navyše a príčina bola COVID-19.

Ale ak zomrelo len trebárs 154 ľudí, potom v skutočnosti zomreli navyše len 4 ľudia na COVID-19. Tých ostatných 14 by zrejme zomrelo tak či tak, veď išlo v prevažnej miere o osemdesiatnikov…

5. Skutočná nebezpečnosť ochorenia COVID-19

Čo tvrdí vláda:

COVID-19 je vážne, životu nebezpečné ochorenie, s niekoľkonásobnou mierou úmrtnosti, respektíve smrtnosťou v porovnaní s chrípkou.

Aký je na to náš názor:

Pamätáte sa na začiatky pandémie? V niektorých krajinách umieralo 8% nakazených, inde len 2%, no našli sa aj krajiny, kde to bolo 10% a viac. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) stanovila smrtnosť na 3,4%.

To znamená, že ak sa infikuje 1000 ľudí, tak 34 z nich zomrie. Ide o pomer počtu zomretých k počtu infikovaných.

Tu však treba zdôrazniť, že v začiatkoch pandémie sa testovanie ešte len rozbiehalo. Kým úmrtia boli zachytené všetky, počty infikovaných nie. Ak sa testami zachytila len desatina skutočne nakazených, tak potom logicky smrtnosť vychádzala desaťnásobne vyššia oproti skutočnosti.

Ďalšia dôležitá vec je, koho všetkého do „úmrtí na COVID-19“ zarátate. Boli prípady, keď v USA tam zarátali človeka, čo sa zabil na motorke, no keďže bol pozitívne testovaný, tak ho viedli ako „obeť COVID-19“.

Podobne to bolo vo Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii či Českej republike.

Vo Veľkej Británii bol z toho neskôr dokonca škandál, keď vláda priznala, že do úmrtí rátala v podstate každého, kto mal v minulosti pozitívny test. A bolo úplne jedno, či to bolo pred 3 mesiacmi a ten človek v skutočnosti zomrel na niečo úplné iné.

Na Slovensku bola situácia lepšia v tom zmysle, že každý, kto zomrel a bolo tam podozrenie na COVID-19, tak šiel na pitvu, aby to potvrdila. V iných krajinách pitvy nerobili.

Pred časom sme začali v pravom hornom rohu stránky zobrazovať štatistiky mesačného vývoja smrtnosti COVID-19 pre Slovensko a Českú republiku. Je z nich vidieť, že v počiatočných fázach pandémie, keď sa ešte málo testovalo, tak skutočne boli hodnoty okolo 4-5%. Postupom času sa však začali prudko znižovať.

Na Slovensku sa za posledné 3 mesiace pohybovala smrtnosť na COVID-19 na úrovni okolo 0,20%, v Čechách okolo 0,75%. Ten rozdiel je daný tým, že (ako sme už vysvetlili) v Česku majú benevolentnejší prístup k tomu, koho všetkého tam zarátajú.

Za posledné 2 týždne však začala smrtnosť rásť aj na Slovensku. V prvej polovici októbra bola na úrovni okolo 0,16%, teraz sa vyšplhala na takmer 0,30%.

Prečo?

Úrady nedávno zverejnili správu, že Slovensko možno čoskoro upustí od striktného definovania toho, kto umrel na COVID-19.

Máme podozrenie, že už k tomu pristúpili. Aby zvyšovali hystériu a strach, tak do úmrtí už začali zarátavať, podobne ako v Česku, aj ľudí s podozrením na úmrtie COVID-19, ktoré však nebolo potvrdené pitvou.

Oni sa zrejme budú teraz vyhovárať, že nemajú dostatočné kapacity, aby pitvali každého, pretože počet úmrtí rastie.

To však nič nemení na skutočnosti, že bez pitvy mnohé „obete COVID-19“ v skutočnosti nezomreli „na“ toto ochorenie ale „s“ týmto ochorením, čiže primárna príčina úmrtia mohla byť iná.

Včera sme dokonca vydali článok, v ktorom sme na základe údajov získaných z plošného testovania na Orave a v Bardejove vypočítali odhad skutočnej smrtnosti COVID-19. Tá vyšla na 0,12%, čo je takmer identické ako 0,10% smrtnosť bežnej sezónnej chrípky!

Nakoniec sa ukazuje, že ten COVID-19 naozaj nie je o nič nebezpečnejší než obyčajná chrípka. No pre ňu sa nikdy taký cirkus nerobil.

Záver

Ako vidíte, okolo celej tejto pandémie, konkrétne ohľadne „nových pozitívnych prípadov“, kolabujúcich nemocníc, úmrtí a nebezpečnosti COVID-19 panuje veľa nezodpovedaných otázok.

Podľa nášho názoru ide o riadený proces vyvolávania masovej hystérie s cieľom okliešťovania občianskych práv a zavádzania novodobej kvázi-fašistickej diktatúry.

Ak sa proti tejto podľa nás podvodnej pandémii rázne nepostavíme čím skôr, tak nás čoskoro môžu pozbaviť aj tých zvyškov občianskych slobôd a ľudských práv, ktoré nám ešte ostali.

Nad našimi životmi tak už možno onedlho nebudeme rozhodovať my sami, ale rôzni nikým nevolení technokrati, hygienici či epidemiológovia v systéme, ktorí niektorí ľudia nazývajú aj medicínska či sanitárna diktatúra.

No a týmto technokratom budú asistovať síce volení, no psychopatickí megalomaniackí politici podľa toho, ako sa ráno vyspia alebo čo ich momentálne napadne.

Necháme si to alebo sa proti tomu vzbúrime? Slučka sa svetelnou rýchlosťou uťahuje, veľa času nám už neostáva.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroje: 1 – novinky.cz, 2 – novinky.cz, zvedavec.org, clickorlando.com, davidicke.comtelegraph.co.uktradingeconomics.com, Foto kredit: theCrowhouse, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok.
  Ale rozmýšľam nad inou vecou čo som čítala a bola by som rada keby to tu niekto vedel odborne vysvetliť – ja tomu úplne nerozumiem.
  Čítala som, že v meste Wuhan, Covid vypukol po zavedení 5 G siete, potom keď znížili frekvencie Covid sa znížil.
  V Taliansku to tiež vraj vypuklo po spustení 5 G.
  Teraz v Bratislave pustili 5 G. Toľko vieme, že pri 5 G sa bunka človeka dusí, vypúšťa exosome, krv, pľúca nie sú riadne dokrvené.
  Rozmýšľam, či tento scenár nemôže nastať aj v Bratislave vďaka 5 G?

  • Jean – ono je to vlastne vymyslené vychcano tak, že v Blave je tak hustá migrácia východniarov – ktorí nenávidia Bratislavu – lebo tam chodia do roboty a kto chce rád chodiť do roboty – že – pozdravujú vás bratislavskí bezdomovci – že prenos akejkoľvek choroby funguje úplne bez problémov! 5G alebo kovid – dokonalá kamufláž! Je to genocída a niekto konkrétny za ňou stojí! Z NAŠICH ĽUDÍ!!!

   • Maroš,je zjavné že ty si typický jebnutý blavak, ktorý si tiež rád kopne to východniarov….buďte radi že vám východniari robia na tie vaše blavacké zadky!!!!! Pretože nielen východniari ale aj ostatná časť Slovenska vás nemá rado….všetko ste si nasrali ku sebe a zbytok republiky živorí!!!! Preto tam chodia robiť !! Tak si láskavo už odpustíte tie neustále narážky na východniarov……paštikari bratislavskí!!!!!!!

    • Fredy – ja vás východniarov neobviňujem z toho, že keďže nemáte čo žrať – beriete prácu Bratislavčanom a podliezate cenu práce. Ja vás obviňujem len z toho, že neleziete ďalej na západ – ako Ukrajinci! Vy ste vyrobili neskutočné množstvo bezdomovcov v Blave! Každý, kto prenajíma byt v Blave – tam má nasratých kopu východniarov – áno – je to nesolidárnosť. Ja sa ťa len spýtam – prečo cestujete každý víkend hore-dole domenko – do svojich východniarskych domov! Lebo Bratislavčania prichádzajú o svoje byty! 50 tisíc nezamestnaných Bratislavčanov len preto, že podliezate cenu práce! Ale – chápem vás – nemáte čo žrať! Jedného dňa prídeš aj ty o ten svoj dom – keď ťa podlezie nejaký chudák Ukrajinec! Na koho zadky robíš?!

    • Provokuje, nevidite ?

  • Hlavne ti kolabuju, ktori boli zaockovani proti chripke, ma to pricinny suvis!!!
   Inak WHO podla najnovsej metastudie, ktoru nam vlady starostlivo taja porovnala covid k beznej chripke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   https://youtu.be/unkGM-av1eU

   • Áno, vakcína môže spôsobiť chorobu proti ktorej je určená a nechráni voči chorobe na ktorú je určená. Je to v pribalovom letáku a veľa ľudí práve kvôli tomu má teraz aj problémy so zdravím. Ono je každý človek individuálny a aj inak s imunitou

   • Vďaka Vám, Trixi, za link potvrdzujúci to, čo si myslí väčšina obyvateľstva našej planéty.

 2. 1/ Štát je základom našej suverenity. Štát pre svoju existenciu potrebuje aj zdrojové zázemie. Momentálne ho niekto konkrétny rozvracia. Podvodom.
  2/ Národ – fuk aký – je základnou zábezpekou SOCIÁLNEJ BEZPEČNOSTI!
  3/ Aby sme ako národ prežili – a zachovali si štát – potrebujeme ochrancov! Som bývalý príslušník delostreleckého prieskumu s právom – „Keď ťa chytia – tak ťa zaživa stiahnu z kože!“

  Som už starší chlap – za vojenčiny by som si s vami vytrel zadky, s koľkými by som chcel. Ale – zákon času.

  Chlapi! Vojaci! Príslušníci SIS! Príslušníci vojenskej rozviedky! Príslušníci vojenskej kontrarozviedky! Apelujem na vašu česť a vaše svedomie – potrebujeme vašu pomoc – lebo zákon času a teraz ste to prevzali VY!

 3. Aj toto video sa oplatí vypočuť:
  https://www.youtube.com/watch?v=8RQMi6CWcZA
  Má názov:
  Mazurek: Matovičov lockdown je protiústavná fraška, za ktorú bude musieť niesť zodpovednosť!

 4. Klikla som na http://www.mercola.com kde nabehli 4 nové články, ktoré odhaľujú celý tento podvod.
  Behom dňa keď budem mať trochu viac času, chcem to prečítať.

  • Ďakujem pozriem to aj ja ale aj keď je to podvod a väčšina odborníkov, a ostatných na slovo vzatých na to apeluje Matovic a jeho vláda to neakceptuju… To je…

 5. Definitiva

  Univerzitná nemocnica v Košiciach a Covid podvod.

  Okamžite mal byť odvolaný primár oddelenia, po ňom riaditeľ nemocnice za to, že primárom oddelenia je debil = mentálny retard, nasledovať má Matovič a jeho perepúť. Lebo Matovič navodil tento stav spoločnosti, kde človek bojuje proti človeku, kde právo prestalo platiť, kde múdri ľudia sú obete a psychopati vládnu násilím, kde spoločnosť začala svoj rýchly úpadok a autogenocídu. Áno, Matoviča treba spúdiť za genocídu národa.

  Už mali byť vydané medzinárodné zatykače na členov Svetového ekonomického fóra, ktorí to riadia, na MMF, WHO…ako aj na pešiakov ako sú Gates a Fauci. A nikto nič, všetky štáty poslušne plnia príkazy, ticho sú aj Švédsko, aj Rusko.

  Matovič je podliak najhrubšieho zrna, psychopat, ktorý dosahuje svoj cieľ aj za cenu zničenia národa. Firmy fungujú ďalej, nikto ich nezavrel, ale ľudia majú zákaz vychádzania, zlieváreň Orava, neprišlo im do roboty 60% pracovníkov. Matovič je taký istý nedoštudovaný idiot, ako Gates, titul si kúpil, ani nevie, čo má napísané v diplomovke. Nemá ani tušenia o biológii, o vírusoch, o imunite a šíri násilie okolo seba v presvedčení, že je spasiteľ a musí zachrániť národ, lebo tak ho vychovala katolícka viera.

  Doktori sú univerzitne vzdelaní díleri farmaceutických firiem, podľa nich sú postavené učebné osnovy,. O nákazách, imunite, vírusoch a baktériách toho veľa nevedia, inak by nemohli páchať šialenstvá, ako je testovanie, odnímanie detí, očkovanie a strašenie pacientov následkami, ak sa nepodriadia vôli Dr. dílera, nasvrhujem im titul rozšíriť na DrDl, doktor díler.
  Nedokážu stanovť príčinu ochorenia, namiesto toho tupo stanovujú klinické príznaky a tie akože liečia podľa záujmu farmaceutov. Počet civiliazačných ochorení prudko stúpa, spotreba liekov tiež, štatistiky vyliečených neexistujú MEDICÍNA ZLYHALA! a stádo doktorov rieši neexistujúcu pandémiu, kde aj falošne vykázané úmrtia na Covid sú nižšie, ako následky pri chrípke. Nevedia vykázať ani dostatok falošne mŕtvych!

  Zodpovední za tento stav sú politici, aj voliči, ktorí sa nevzdelávajú a slúžia dobrovoľne svetovej moci tým, že vo voľbách legalizujú vládu zločincov a mafie. Bez občianskej väčšiny sa stav spoločnosti zmeniť nedá, tu platí iba Stalinov boľševizmus, vláda väčšiny, ale tupé stádo Stalina aj boľševizmus odsudzuje, pritom za Stalina povstal ZSSR/Rusko z popola. Iba ruský národ má geneticky kódovanú kultúru, ktorá je umožňuje postaviť sa na odpor a zvíťaziť v boji o prežitie, ale neumožňuje národu poraziť a zničiť nepriateľa naveky.

  Boľševizmus, vláda väčšiny, to je jediné východisko. Boľševizmus znamená zjednocovanie síl v mene rodiny a národného štátu, v mene priamej demokracie, ktorá je v Rotschildovom Švajčiarsku. Boľševizmus znamená zjednocovanie slovanských národov a slovanskú diktatúru svetového poriadku. Posledných tisíc rokov nás svetovláda štiepi na maličké štáty, čo národ, rod, to štát, bez zdrojov na prežitie, bez suverenity, drobné štáty, ktoré sú rozhašterené a nepriateľské, bojujú proti sebe, zatiaľ čo ten tretí si privlastňuje naše majetky a vytvorené hodnoty. Preto pandémia, preto Covid. A vraj príde Covid 21, ktorý má byť skutočným peklom, asi už je v labáku pripravený na cestu okolo sveta, rokoval o tom kanadský parlament.

  Ak sa politici nespamätajú, potom vyzývam silové zložky na uchopenie moci a menovanie vlády rozumu, jednoty a mieru.

  • Definitiva

   PS: Silové zložky preto, lebo už aj Ústavný súd rozhodol o platnosti núdzového stavu v rozpore s Ústavou!

   • Treba JE.AŤ!
    „No a presne v čase, keď z Oravy prichádzali správy o priebehu testovania, viezol sa predseda parlamentu Boris Kollár vo vládnej limuzíne s bývalou finalistkou miss Miroslavou Fabušovou.

    To, samozrejme, vyšlo najavo až po autonehode, po ktorej skončili predseda parlamentu aj Fabušová v nemocnici. Automaticky sa vynorilo niekoľko otázok.

    Môžu si ústavní činitelia vo vládnych autách voziť, koho chcú? A čo robil Kollár v aute s bývalou misskou v čase lockdownu, keď platí zákaz vychádzania?
    https://www.aktuality.sk/clanok/834239/v-cesku-konci-minister-pre-rusko-kollar-v-aute-s-misskou-pocas-lockdownu-je-vraj-v-poriadku/

    „V susednom Česku len minulý týždeň pristihli ministra zdravotníctva Romana Prymulu, ako v noci sedí v jednej z pražských reštaurácií.

    Podľa vládneho nariadenia mal však byť podnik zatvorený. Navyše, Prymula nemal na tvári rúško, čím porušil opatrenie, ktoré sám presadzoval. Premiér Andrej Babiš pre Prymulovo konanie nenašiel ospravedlnenie a ministra požiadal o rezignáciu.

    V západnej Európe nejde o ojedinelý prípad. Írsky eurokomisár pre obchod Phil Hogan musel v auguste skončiť po tom, ako sa aj napriek pravidlám obmedzujúcim stretávanie ľudí zúčastnil na veľkej golfovej akcii.

    Rakúsky prezident Alexander Van der Bellen sa zasa verejne ospravedlnil, pretože v reštaurácii vo Viedni sedel v čase, keď už mala byť zatvorená.

    Podobný škandál neobišiel ani Slovensko, zostal však relatívne nepovšimnutý. Postaral sa oň predseda parlamentu a šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár.“

    Tu je zjavný arogantný primitivizmus. Dobrá správa – Globálny prediktor trúbi na ústup – odinštalováva figúrky.

   • Definitíva – čo myslíš – koľko existuje na Slovensku konceptuálne disponovaných zelených gumákov, ako bol zavraždený ruský generál Petrov? No lebo keďže máme aj alternatívu tzv. prezidentského režimu – jeden schopný človek by to zvládol. Ale určite nie tá pezinská skládka. A nie v náš prospech. Kádre treba aj vychovávať – a my ich nemáme. No.1 – prof.Peter Staněk? Už v tejto chvíli je ohrozený….

  • To je tak, keď právo voliť má u nás už osemnásťročná, nie vždy dostatočne rozhľadená mládež…medzi ňou aj číri recesisti… a tiež občania, ktorí o programe (a neraz aj smerovaní) svojich označených favoritov nemajú ani šajn…
   …ako v lotérii.

   • Emily – nie je to z mojej hlavy – ale fakt by stačilo poslancov žrebovať – z kandidátov – a zaviazať ich – ako vojakov – sľubom vernosti a prospechu krajine. No a potom by sa účtovalo.

 6. https://zemavek.sk/cez-vikend-sa-konali-masove-protesty-v-londyne-rime-neapole-ci-varsave/
  a prekopírovala som túto časť z tohto článku:
  Medzi demonštrantmi boli aj tí, ktorí považujú pandémiu za hoax a bolo vidieť ľudí s transparentmi hlásajúcimi, že za respiračné ťažkosti poslednej doby môžu 5G siete.

 7. Je to iba o luduch,ked nevezmú právo do svojich rúk,zlikvidujú seba aj svoje potomstvo.Už sme na pokraji revolúcie ba čo horšie-vojny.Vlastne,neviem či je horšia vojna,ako otroctvo pod psychopatmi.Skrátka,ludia,zobudte sa z letargie a potlačte strach,konajte !

 8. chlapík z davu

  Ďakujem za ďalší výborný článok.

  Prosím ak viete, ako fungujú nastavené zákazy, keď sa ľudia nedajú nútene otestovať, tak potom platí, že a) si môžu ísť nasledovných 10 dní isť nakúpiť do najbližších potravín a lekárne, alebo b) ani to nie a majú sa vyhladovať, ak im nebude mať kto nakúpiť ak sa im už všetko minie?
  Keď tu budú dve rozdelené kategórie občanov, a tí otestovaní odmietnu niečo nosiť ostatným, kedy niekto nenájde nikoho ochotného?

  Ako to funguje v súčasnosti napr. na Orave pre neotestovaných, a ako bude zakrátko v celej SR?
  Pretože akoby sa všade písalo v prípade neotestovaných dvojako; aj o karanténe na 10 dní zavretý, aj o výnimkách pre umožnené nákupy potraviny, lekáreň.

 9. Chyba v lieceni na kovid.
  Nejde o pneumoniu.
  Ide o trombozu.

  Protože problém je kardiovaskulární, nikoli respirační.

  Zprávy z Nemecka.
  Koronavirus na površích není životaschopný. Přenáší se pouze dýcháním.
  Němečtí vědci shrnuli složitý a nákladný výzkum koronaviru.

  Výsledky studie týmu virologa Hendrika Strecka z Heinsbergu zcela otočily myšlenku přenosu nové koronavirové infekce. Po důkladném prozkoumání bytů osob infikovaných koronavirem COVID-19 ve městě Heinsberg, kde epidemie začala dříve než v jiných německých městech a kde je mnoho nemocných, dospěli vědci k závěru, že na povrchu nejsou žádné životaschopné viry – pouze neživotaschopné.
  Virologové týmu Hendrika Strecka nenalezli na klikách dveří, na knoflících splachovacích cisteren.
  Dokonce ani v domech, kde byli nakaženi všichni, nebyl na povrchu jediný životaschopný virus! Infekce se nejčastěji vyskytovaly na večírcích a oslavách s velkým počtem hostů.
  Podle Strecka je nemožné se nakazit v kadeřnictví, supermarketu, obchodě s oděvy a virolog se ptá, proč mohou supermarkety fungovat, a kadeřnictví a obchody s oblečením by měly být zavřeny?

  Po celém světě došlo v boji proti COVID-19 k závažné diagnostické chybě.

  Jak prokázali italští vědci, ukázalo se, že hroznou chorobou není zápal plic a lidé umírají ve větší míře na difuzní žilní trombózu (trombózu).

  V tomto ohledu došlo k urgentní změně protokolů pro léčbu pacientů s koronaviry v Itálii. Spolu s antibiotiky, antivirotiky a protizánětlivými léky se začaly používat antikoagulancia.
  Podle informací od italských patologů nebyly ventilátory a jednotky intenzivní péče potřebné.
  Jako by měl potvrdit závěry italských lékařů, je dokumentován působivý případ v USA, kde byla celá rodina ošetřována doma. Léčba sestávala ze tří 500 mg tablet aspirinu rozpuštěných v horkém nápoji z ohřáté citronové šťávy a medu. Následujícího rána se celá rodina probudila, jako by neměla žádné příznaky!
  Lékařský výzkumník z Itálie: „Prostřednictvím 50 pitev úmrtí na COVID-19 patologové zjistili, že se nejedná přesně o zápal plic, protože virus nejen zabíjí plicní buňky, ale také provokuje endoteliální vaskulární trombózu.

  Stejně jako u difúzní trombózy v cévách je primárně postižena plíce, protože je nejzánětlivější, ale dochází také k infarktu, mozkové mrtvici a mnoha dalším tromboembolickým onemocněním.
  Protokoly ve skutečnosti ukázaly marnost samotných antivirotik bez použití antikoagulačních a protizánětlivých léčebných postupů.
  Pokud by Číňané spolu s konvenční protizánětlivou léčbou užívali aspirin, ředidlo krve (obvykle předepsané starším lidem jako prevence trombózy) a investovali do domácí péče, zachránili by životy mnoha postiženým lidem po celém světě bez nutnosti intenzivní péče!

  Italský patolog také uvedl, že 50 pitev bylo provedeno v nemocnici v Bergamu, 20 v Miláně (tj. Italská pitevní série je nejvyšší na světě) a v Číně byly otevřeny pouze 3 úmrtí.
  A zdá se, že tyto pitvy plně podporují informaci, že koronavirus způsobuje difúzní trombózu v cévách.
  „Proto nejde o pneumonii, ale o plicní trombózu.“ Mezi nimi je velmi velký rozdíl, což znamená, že mluvíme o vážné diagnostické chybě, v důsledku čehož jsme zdvojnásobili počet míst pro zotavení na jednotkách intenzivní péče se zbytečně vysokými náklady. “

  Později musíme přehodnotit tyto rentgenové snímky hrudníku, u nichž se před měsícem diskutovalo mnoho sraženin v žilách, a přesto jim byla diagnostikována intersticiální pneumonie.
  Ve skutečnosti to může plně odpovídat metastatické trombóze v cévách.

  Léčba na jednotce intenzivní péče nemá smysl, pokud není nejprve léčen a vyřešen tromboembolismus. Pokud budeme ventilovat plíce, kterými neproudí krev, nebude to mít žádný užitek, ve skutečnosti zemře devět (9) z deseti (10) pacientů.

  Protože problém je kardiovaskulární, nikoli respirační.

  Míra úmrtnosti určuje žilní tromboembolismus, nikoli pneumonie, jak ji diagnostikují čínští lékaři.

  Proč se tvoří krevní sraženiny?

  Zánět způsobuje velké poškození tkáně, což vytváří prostředí příznivé pro tvorbu sraženin, což zase způsobuje zhroucení dýchacího systému v důsledku srážení krevních cév a ztráty krve v nich, protože hlavním problémem není virus, ale hyperimunitní reakce, která ničí buňka, do které virus vstoupil.

  Podle četných analýz a přesné pitvy řady úmrtí na tento virus, stejně jako na základě modelování chování viru a jeho přímého účinku na lidské buňky, můžeme dojít k závěru, že ke smrti dochází v důsledku srážení krve.

  To je hlavní důvod, proč počet hospitalizací v Itálii poklesl a stala se doma léčitelnou chorobou.

  S tímto důležitým objevem se můžete vrátit do normálního života. A nastal čas tyto údaje zveřejnit, aby úřady v každé zemi mohly provést vlastní analýzu těchto informací a zabránit dalším úmrtím.

  (Autor Jem Jamil Ahmed)

 10. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/10/26/dc-council-approves-bill-allowing-children-to-consent-to-vaccines.aspx
  V Amerike teraz prechádza zákon, že deti od 11-tich rokov budú môcť byť zaočkované aj bez súhlasu rodičov. Aj tou „vražednou“ vakcínou proti HPV a pochopiteľne vakcínou proti Covidu.

 11. Kto vie angl. by mal prečítať dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/10/27/covid-vaccine-trials.aspx
  čo s nami urobí vakcína proti Covidu, čo sa s nami plánuje urobiť…Ako ľudia ochoreli, na ktorých sa tieto vakcíny odskúšali…Pochopiteľne žiadna kompenzácia…
  Možno že by bolo dobré aj preložiť tento článok.

 12. https://youtu.be/74YjKQszaBc

  https://youtu.be/74YjKQszaBc;

  Moji lide umiraji pro nedostatek vedeni a jejich zblbnutych ignoraci….
  Nikdy jsme nemeli zadne protichripky a podobne vakcinace a nikdy jsme nic nechytili, zadna chripka, nakazy… presto, ze vazne zranen temer nekolikrate zabit a prece prezivam, svych 78 narozenin a musime prezit bez silenstva ktere nam Satanicti serviruji. Nenechme se manipulovat at oni zalezou do svych podzemnich luxusnich der a jiz nikdy nevylezou!!!

  • Jardo – my delostreleckí prieskumáci a navádzači sme tu na to, aby sme ich vyhrabali z tých ich luxusných dier! Oni už nasrali toľko ľudí, že nasrali aj tých správnych ľudí!

 13. Novy Svetovy poradek je naplanovan do 10 svetovych zon, centrum koordinace v Denveru???
  Pamatujte Kchazars podobne jako dnes utvorili Economicke kolapsy, hyperinflaci, dosadili Hitlera… a mysleli si, ze jim jiz patri cely svet wve zbidaceni, 2. Svetovou… Byli vinni temer za vse zlo vcetne Koncentraku!!!
  A pozdeji udiveni v 1937 se “ptali – co jsme co spatneho komu udelali, ze nas tolik nenavi\di? Nenaucili se a nyni nastoupili jeste horsi cestu Satanistu, Annunaki, Reptalionu, Zionismu, Kabaly 7 atd, atd… a nechapou, ze Zar Pekel je jiz brzy nemine?
  Luciferovy Efekty se musi zastavit, take dalsi kroky zneuzivani az “zneuzivani Mediciny, BLM a podobne silenosti Sorose, Gates, All Gore, a spol, vsech tech Psycho Silencu!… ” vcetne znetvoreni mabnipulovane policie, pravniho system, nasledujici postupne likvidace po etapach … jiz nepotrebni politici a dalsi budou postupne likvidovani – “recyklovani – koncentracni tarbory, Covid vakciny SMRTI… a znetvoreni!~ ano, ” jakmile vykonaji svuj dil skazy… LIDE PROBUDTE SE!!! At oni zalezou do svych der a jiz nikdy nevylezou na svet Bozi!!!

  Song of Labour in Czech and Slovak languages (Píseň Práce …
  http://www.youtube.com › watch
  Czechoslovak communist song in czech and slovak versions. Song by Josef Scheu.
  Jun 15, 2020 · Uploaded by Lenin502
  Missing: chorus ‎| Must include: chorus

  Massed Sing – The Internationale – Street Choirs … – YouTube
  http://www.youtube.com › watch

  Over 30 choirs from all over the UK singing Billy Bragg’s „Internationale“ at the massed sing that was held …
  Jul 11, 2016 · Uploaded by CivicLeicester

  The Internationale–Red Army Choir and Orchestra … – YouTube
  http://www.youtube.com › watch

  „The Internationale“ performed by the Red Army Choir and Orchestra. Rousing high quality stereo version …
  Feb 11, 2010 · Uploaded by farmerne

 14. Prekopírovala som jeden blog:
  Chystané celoplošné testovania nie je len testovanie ale aj vakcinácia na COVID-19. Jedná sa o vakcináciu pod názvom „Nazálna vakcinácia“ kde sú na tyčinke nanesené antigénové molekuly, ktoré obsahujú vakcinačnú látku, ktorá pri nanesení na sliznicu vniká do tejto sliznice a nahradzuje klasickú vakcináciu. Táto technológia bola vymyslená v USA v roku 2018 ale zatiaľ ešte nebola vyskúšaná celoplošne na vzorke väčšieho počtu ľudí naraz.

 15. Na tomto blogu som sa zasmiala – niečo aj na zasmiatie:
  Doba covidová: zdravým samoizoláciu, chorým samoliečenie, nezamestnaným samozabezpečenie, študentom samoštúdium, mŕtvym samozakopanie a nespokojným samoumlčanie.

  • Jean – zabudla si na samomasturbáciu. Nevidím v tom nič zlé – naopak! Ako sa nenakaziť! „Sex je náš – dělá dobrě mne i tobě!“ – nuž len mám svoje „covid“ skúsenosti.

   Poznámka – neveru považujem za zločin, ktorý vás môže ohroziť na živote! Keď ti s niekym nechutí žiť a súložiť – tak sa rozveď – vypadni – a neohrozuj ho na živote!

 16. Motto: John Glenn po letu Gagarina řekl; jak je možné,
  že země která neumí
  vyrobit ledničku, nám dala na prdel.
  Budu upřímný. Konečně je na hradě normální
  chlap. Ne naškrobený panák, plný politických nic
  neříkajících alibistických keců. Mimochodem, kdo
  sleduje Zemana, ten si určitě všiml, že je nesmírně
  vzdělaný a jeho komunikace je důvtipná a fantasticky
  ironická. Ještě jsem neviděl za celou dobu někoho, kdo
  by v komunikaci Zemana utřel. Jeho perfektní znalosti
  literární, kdy je schopen citovat z veleděl, ale i z
  neznámých miniautorů a knih, a to ve zcela dokonalém
  načasování v daném dialogu.
  My Češi jsme vždy byli zvláštní, byť mnohdy
  srabácky rebelujícím národem. A pokud nám toto
  zůstane, tak si zachováme aspoň zbytek tváře, která
  nám ještě možná zůstala.
  Budu rád, když Zeman kdejaké pimprlátko pošle do
  prdele anebo si udělá srandu – byť je to na mezinárodní
  úrovni, ale zůstane svůj, než nějaký blb, který poleze
  všem do zadku, bude se chtít za každou cenu všem
  zavděčit a prodá nás v aukci první nejvyšší nabídce.
  Dávno už stejně není doba, kdy by měla být nejvyšší
  hlava státu reprezentativní ve smyslu: papež – zástupce
  Krista na Zemi. Takže to, jestli má pupek, dá si panáka
  a řekne kundička sem, kundička tam, je úplně jedno.
  (Vlastně mi teď dochází, že takových je většina chlapů
  v této Zemi, takže Zeman je dobrým zrcadlem naší
  doby.
  Chápu, že mnohým se nelíbí koukat se do
  vlastního zrcadla). Zeman vyhrál volby, protože
  naštěstí ultrapravicových pražských byznys
  holobrádků je méně, než zbytku republiky. Joo – a
  ještě dodám, že zmanipulovaným pražským
  vysokoškolákům, bez jakýchkoliv zkušeností, či
  blbečkům, fandícím coca cole a mekáčům, mluvícím
  napůl anglicky, aby byli moderní, bych dal pár facek,
  aby se probrali.
  Přemýšlel jsem o tom, proč mladší generace nevidí
  jasně, co se děje. Není to jen nezájmem a jejich
  nevyspělostí, ale je to také tím, že mají vštípený někde
  vzadu v hlavičce názor, že ,,na východ“ je to mizerný a
  špatný, nemají tam internet; jezdí v žigulikách a mají
  tam vůbec kina? Prostě, že vše východně je zpátečnické
  z pohledu moderního globalizovaného světa, kterým
  podle nich je i Česká republika.
  Ale takhle koukají na Západě i na nás, a jaké je
  překvapení pro mnohé mladé turisty, že tu funguje
  život jako u nich.
  Podle mě má mladší generace vštípený názor, že
  amerikanismus je něco vítězného a něco, co představuje
  blahobyt. Nechápou, že v budoucnosti si ekonomicky
  ale i politicky bez Rusů (jako zastřešovatele) moc
  neprdneme.
  Rusko je prostě složitě neprůchodnou branou pro
  ty, kteří by nás nejraději vyhubili jako krysy. To, že nás
  kdysi Rusové obsadili, byla jen mocenská strategie
  Ruska vůči Američanům. Rusové chtěli ukázat svou
  sílu a dominanci, aby Amíci věděli, že si tady nebudou
  moci v budoucnosti dělat, co chtějí.
  Jsme příliš miniaturní stát, abychom mohli cokoliv
  diktovat a silově nebo ekonomicky se bránit jiným
  státům. To, že jsme stále pohromadě a existujeme jako
  Česká republika, je jen proto, že jsme za to velmi tvrdě
  za posledních 100 let zaplatili… a to minimálně zlatem.
  Jinak bychom byli dávno rozerváni na kusy všemi státy
  okolo. Vždyť jsme jak malá provincie, kterou obsadit a
  vyplenit není pro okolní země žádný problém. Možná
  náš český jazyk, který je specifický a složitý, nás chrání
  před jednoduchým spolknutím jinou mocnosti.
  Vraťme se na začátek k tomu, že Zeman není
  hlupák a ví moc dobře, co dělá. A ví, že slovanský český
  národ bude jednou moc rád, že jsme Slované a máme
  tak blízko řečí i územně k Rusům. Neumím si
  představit, co by se dělo, kdyby tam seděl, přispěchaje z
  USA Švejnar, nebo teď ten, jehož jméno se nevyslovuje,
  protože on sám ho ani vyslovit neumí a stále spí.
  Myslím, že bychom byli rozkradeni ještě důkladněji a
  směr Amerika navždy, by byl ještě smutnější a
  otřesnější než to je teď.
  Co ty na obsah tohoto článku????
  Já se k němu připojuji svým souhlasem a přeposílám dalším adresátům.

  • He – ako prestane byť Matovič „obyčajným“ človekom? No keďže nešťastie /“Ako chutí moc“ – Ladislav Mňačko – a moc chutí ku.evsky/ nechodí po horách, ale po ľuďoch – možno keď Matovič zdedí po svojej Pavlínke tých 18 melónov na Cypre – tak ich štát aj dostane naspäť! Krabice – hýbte sa! Ja osobne verím „na Pavlínku“ – že mu tie prachy prevedie naspäť. Pokiaľ nie je opica s rukou v tekvici s hrsťou varenej ryže.

 17. Prekopírovala som ďalší blog:
  Nie, 5G siete žiadny vírus nešíria. V skutočnosti však toto žiarenie
  môže vyvolávať u ľudí symptómy, ktoré sa podobajú na ochorenie COVID-19,
  ako sú napríklad problémy s dýchaním či nedostatok kyslíka.

  No a keď sa po masovom zapínaní 5G sietí na vysokých frekvenciách
  (nad 30 GHz) začnú u ľudí tieto príznaky objavovať, vina sa zvalí na
  COVID-19, prípadne COVID-21.

 18. Dana Horonyova

  Co mi stale nie je jasne preco tato hysteria. Aby nas naucili poslusnosti? Kto a preco? Komunisticke,centralisticke riadenie statu uz dokazalo ze tento system nema sancu na prezitie.Ak chces ludom zobrat reziu vlastneho zivota tak kazdy system je odsudeni na kolaps. Za tym musi byt nieco ine,nieco ako vlak je v pohybe a nikto si netrufa zatiahnut brzdu. Netreba zabudat ,ze poslusne sediet a nechat sa viezt ma aj svoje vyhody, v neposlednom rade financne.

 19. Ja mám otázku na vládu:

  prečo tých pozitívne otestovaných na Orave a Bardejov posielali samých domov? … prečo ich neodviezli napr. sanitkou, aby cestou v autobuse nešírili nákazu ????!!!!!!

  • nestihla som… veď keď sa tu hráme tak do dôsledkov a nie aby si pozitív ešte pobehal po obchode, či odskočil do zamestnania atď.

  • ametyst – veľmi ťa prosím – ver Bohu – nie v Boha – a už vôbec nie v Covid 19! O tom to celé je! Je to svetonázorová paradigma!

   • Maroš nepros! … najdôležitejšie je veriť sám sebe 🙂

    • ametyst – ja nie som submisívny. Ale uznávam prirodzené autority. Napríklad som bol lodník na Dunaji. A tam ide často krát o život a ten ti môže zachrániť tvoj kolega – s väčšími skúsenosťami. A tak sa aj stalo – môj život mi zachránil Ďuso z Baky, ktorého som fakt neznášal, lebo to bol stranícky buzerant. Ale prežil potopenie lode – a tak mal tie správne inštinkty. To boli sekundy! Mnohí nemáte potuchy o rozmanitosti života.

 20. Danka – ten problém spočíva v tom. že riešenie tohto problému môže presahovať viac ako jednu generáciu. A kto chce strácať život pri riešení tohto problému? Rýchla občianska vojna? Nepoznám rýchlu občiansku vojnu! Čím nehovorím, že riešenie tohto problému neexistuje. Je v našej morálke. Je v našom hodnotovom systéme. Je v našej intuícii. A potom nás môžu chcieť manipulovať aj rôznymi podprahovými technológiami – duch nepustí!

 21. Zlikvidujme priciny, piuvodce, platice, a dalsi gaunerske parazyty a nebudeme mit opetna po desetileti problemy.

  Oni chteji depopulaci, tak at jdou prikladem k recyklovani pocinaje vlastnimi detma, snad Gattes, Soros od WSHO a dalsich…

 22. Vážená redakcia,
  čítala som vaše články na názor PCR testov aj celoplošných antigénových testov, ale zaujímal by ma váš názor na test ELISA (odber periférnej krvi).
  Osobne mi to príde schodnejšia cesta ako „paličkové“ testy.

  • ametyst – hľadáš cestu, ako udržať Covid 19 pri živote? Poďme hľadať metodiku. ktorá ho bude vyhľadávať? Sorry jako, ale už pre mňa nie si sexi. Aj keby si mala ten najkrajší zadok na svete.

   • odpustila som ti.
    a čo sa týka testu…nemusím byť Ovca , keď môžem byť Baran

    • ametyst – pripomenula si mi podstatu LGBT agendy – že si môžeš vybrať pohlavie – pes napr.

     Vtip. Fú – teraz som ho zabudol…

 23. Let’s Get the Kids to School, Even NYT Agrees
  At jde mladez opet do skol. Take New York T Souhlasi… To je 1. krok k obnoveni ….

  One of the first steps to getting the economy back on track is getting the kids back to school. Once kids are safely in the classroom, many parents can get back into the stores, the offices, and the restaurants. The problem is that Dems don’t want to get the kids back to school because they know that it will boost the economy – Trump’s economy.

  A perfect example is in California when there are government officials who have said that it will be safe to send kids back after the election. Not “when the numbers drop” or “once there’s a vaccine” but after the election. And they want to claim that the decision isn’t political?

  While plenty of cities and states want to claim that getting kids back into the classroom will cause the pandemic numbers to rise, this is not the case, scientifically speaking. Even the New York Times, one of the more left-leaning papers in the country, has been talking about the importance of getting kids back into the classroom for learning.

  As the New York Times wrote, “there is little evidence” that reopening schools will be the cause of the virus spreading. There’s a pattern that’s emerging as schools start to reopen – there aren’t the fearfully high transmission numbers that so many feared. Elementary schools, in particular, are seeing a very small number of infections.

  Children can transmit and they can be infected. However, they’re not the super spreaders that many feared that they would be.

  Many doctors, including infectious disease experts, are saying that there’s sufficient evidence for schools to open safely as long as there are strong safety plans in place. As Dr. David Rubin, a pediatrician and infectious disease expert from the University of Pennsylvania says, “If you’re really trying to keep kids in school, you have to do this in a much different way.”

  The “different way” doesn’t mean that there are zero risks. However, such things as masks for everyone, physical distancing, and improved ventilation can all make a difference – and it can ensure that kids get back into the classroom for better and more comprehensive learning.

  Getting the schools open doesn’t mean putting the kids or the communities at risk, either. News just broke about the “mom code” happening in Utah where parents are choosing to keep kids hope but not get them tested if they exhibit symptoms. Why? They don’t want a few kids testing positive for COVID-19 to be the reason that the schools close back down.

  There are going to be instances where people test positive. However, it’s not going to be the reason for a second outbreak – and what’s happening in New York City is a perfect example. They’re the first major city to get the kids back to school. After 1800 schools reopened, random testing of 16,000 students and staff members resulted in only 28 positive cases.

  For months, Trump has been made to look like an idiot and been chastised by the left for calling for the schools to open. He even threatened federal funding if the schools didn’t reopen in the fall. It turns out that he did know what he was talking about. The kids need to be in the classroom to learn amongst their peers. It’s the best thing possible for the kids and for the parents.

  It’s been hard to make decisions – especially when the CDC flip flops back and forth on their recommendations.

  The Left doesn’t want to do anything that could paint Trump in a good light. They don’t want to admit that he was right about getting kids back to school. They don’t want to do anything that could cause the economy to bounce back while he’s still in power. However, it’s getting to a breaking point because parents want their kids in school. When even the New York Times agrees that it’s time to open the schools, these liberal cities and states have to get over it and simply open up.

 24. Pokiaľ viem, tak „oxfordská“ vakcína je práve tá od Astrazeneca.

  „Štátny ústav pre kontrolu liečiv dnes na sociálnej sieti uviedol, že momentálne ešte nie sú k dispozícii kompletné údaje z klinických skúšaní či o výrobe vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Žiadosť o registráciu vakcíny je možné podať až vtedy, keď má výrobca k dispozícii kompletné údaje.

  Ako všetky nové lieky, tak aj vakcíny proti novému koronavírusu sa najskôr testujú v laboratóriách, v skúmavkách aj na zvieratách. Ak sú úspešné, prechádzajú ku klinickému skúšaniu. To má tri fázy.“

  Prehodený odstavec…

  „Je povzbudivé vidieť, že schopnosť navodiť tvorbu protilátok, bola podobná medzi staršími i mladšími dospelými a že krátkodobé vedľajšie účinky sú slabšie medzi staršími ľuďmi, pri ktorých býval priebeh covidu-19 závažnejší,“ uviedol pre Reuters hovorca britskej farmaceutickej spoločnosti AstraZeneca.

  „Výsledky ďalej vytvárajú súbor dôkazov o bezpečnosti AZD1222 a ich schopnosti vyvolať tvorbu protilátok,“ dodal s dovetkom na technické označenie vakcíny.“

  Čiže niekto tu objednal 3 milióny „mercedesov“ o ktorých sám výrobca nedávno prehlásil – a vyžiadal si súdnu = korporátnu ochranu – že im nefungujú brzdy!
  https://www.aktuality.sk/clanok/834715/vakcina-na-covid-19-ktorou-sa-ma-ockovat-na-slovensku-vyvolava-imunitu-a-zabera-aj-u-seniorov/

  Prepáčte – toto je národ samovrahov? Lebo ako je možné, že sme tu minimálne 8 tisíc rokov!

  • Maroš, zdá sa, že v poslednej tvojej vete asi naozaj bude ten „zakopaný pes“…
   Už to, že naša republika (ešte nedávno „národ bez minulosti“) zaviedla pred niekoľkými dňami ako prvá na tejto planéte povinné celoplošné testovanie všetkých občanov v produktívnom veku – už to musí byť pre celý svet nepochopiteľné…
   No, neprajníci sotva odpustia nášmu malému, „neznámemu“ Slovensku odhalenie, že náš drobučký štátik predsa len má svoju – a veľmi dlhú – minulosť…
   Tak! Konečne sme sa zviditeľnili! Aj vďaka nepopulárnym opatreniam sa SK stalo populárnym – a to zo dňa na deň.
   Týmto čerstvým, ďalším, hoci nešťastným prvenstvom sa možno navždy zapíšeme do análov dejín ľudstva ako najpokrokovejší štát na zemeguli pod zlatožltým (t.č. už snehobielym – ale stále ešte) slnkom…

 25. Matoviča treba poslať na preškolenie Luciferovi. Kto ho tam pošle. ???.

Pridajte komentár

*