Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Bezhotovostná tyrania: EÚ spustila testovanie biometrických platieb z digitálnych peňaženiek


Print Friendly, PDF & Email

 

Bezhotovostná tyrania: EÚ spustila testovanie biometrických platieb z digitálnych peňaženiek

(Ethan Huff, Natural News) Globalistami kontrolovaná Európska komisia tlačí hromadu peňazí do konzorcia, ktorého úlohou je zaviesť nový biometrický platobný systém pre obyvateľov Európskej únie.

Namiesto platenia za veci v hotovosti budú účastníci testu v programe používať svoje odtlačky prstov na prevody peňazí z peňaženky s digitálnou identifikáciou – nebudú potrebné žiadne ďalšie papiere, mince ani platobné karty.

Do čela nadnárodného konzorcia, ktorého členmi sú spoločnosti ako Thales a iProov, bol vybraný projekt NOBID (Nordic-Baltic eID Project, čiže Nordicko-baltický projekt elektronickej identifikácie).

Tieto dva spoločnosti spolu s ďalšími spustia v marci 2023 jeden zo štyroch plánovaných pilotných programov digitálnej identity EÚ.

„iProov je potešený, že konzorciu NOBID boli udelené finančné prostriedky a že bolo vybrané pre realizáciu pilotného projektu,“ oznámil Andrew Bud, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti iProov.

„Tento projekt dokáže, že identita overiteľná na základe biometrických údajov vie riešiť vznikajúce výzvy čoraz zložitejšieho sveta platieb.“

(Súvisiace: Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) rozbehla toto všetko zavedením „digitálnej peňaženky“ na uchovávanie kovidových vakcinačných certifikátov.)

Ďalšími technologickými partnermi, o ktorých sa hovorí, že spolupracujú na uvedenej schéme, sú Signicat, RB, Auðkenni, IPZS, Poste Italiane, Intesi Group, InfoCert, FBK a lotyšský štátny rozhlas a televízne centrum.

Samotný NOBID pozostáva z týchto krajín: Dánsko, Estónsko, Fínsko, Island, Lotyšsko, Litva, Nórsko a Švédsko. Konzorcium tvorí týchto šesť štátov: Dánsko, Nemecko, Island, Taliansko, Lotyšsko a Nórsko.

Do roku 2024 bude pre Európu (a pravdepodobne aj celý svet) pripravený plnohodnotný, plne funkčný digitálny identifikátor

Európska komisia poverila všetky tieto krajiny a spoločnosti, aby „testovali a formovali“ budúcnosť plánovanej bezhotovostnej spoločnosti Európskej únie, ktorá bude pokrývať všetkých 27 členských krajín.

Financovanie pochádza z programu Európskej komisie DIGITAL Europa.

Zbohom vysoký krvný tlak

Na pilotnej schéme sa zúčastňuje aj konzorcium bánk, ako by ste mohli očakávať. Medzi ne patria okrem iného banky DSGV, DNB a BankID, Nets, Intesa Sanpaolo, PagoPA, ABILab a Greiðsluveitan.

Zástupcovia NOBID tvrdia, že už majú skúsenosti potrebné na vytvorenie úspešnej rozsiahlej pilotnej schémy digitálnych platieb, ktorú EÚ označila za svoju najvyššiu prioritu a „víziu“ digitálnej, bezhotovostnej budúcnosti.

Existujúca infraštruktúra bude prispôsobená tak, aby vyhovovala inkasám, okamžitým platbám, prevodom z účtu na účet a prijímaniu platieb online aj v obchodoch.

Plán je mať všetko plne pripravené do roku 2024. Všetci obyvatelia EÚ budú mať svoje doklady totožnosti centralizované v rámci platformy spolu s ich vodičskými preukazmi a bankovými účtami.

Inými slovami, všetko o osobe bude uložené v jedinom skenovateľnom čipe .

Zástancovia ochrany súkromia, ako napríklad organizácia Európske digitálne práva (EDRI), vystupujú proti plánu, rovnako ako skupiny podporujúce občianske a ľudské práva. Tvrdia, že programy digitálnej identifikácie, ako sú tie, ktoré sú teraz testované, porušujú mnohé zákony a ústavy štátov v celej EÚ vrátane Nemecka, Rakúska a Holandska.

Mnohé firmy sa tiež obávajú, že náklady na prechod na bezhotovostnú spoločnosť budú neprekonateľné, čo spôsobí ich kolaps pod ťarchou tohto nanúteného totalitného útlaku, ktorý čoskoro príde.

Reakcie ľudí na iniciatívu digitálnej identity EÚ

„Bude v tom aj sociálny kreditný systém, v rámci ktorého budú môcť váš bankový účet zablokovať pre zločiny zlých myšlienok, ktoré budú monitorovať prostredníctvom umelej inteligencie pripojenej k vášmu mozgu nanodrôtom,“ špekuloval jeden komentátor o plnom rozsahu toho, čo sa skutočne pripravuje pre tento nový dystopický spôsob ľudskej existencie.

„Budú tam aj všetky vaše zdravotné záznamy a všetko ostatné o vás.“

Ďalší komentátor napísal, že do schémy budú pravdepodobne zahrnuté aj „vakcíny“ proti covidu, keďže nezaočkovaným sa nemusia poskytovať rovnaké privilégiá ako plne zaočkovaným, pokiaľ ide o celkovú funkčnosť ich peňaženiek s digitálnou identitou.

Globálna tyrania pod vedením málopočetnej vládnucej „elity“ je konečné riešenie (End game). Ak chcete držať krok s najnovšími informáciami, navštívte stránku Tyranny.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.webnoviny.sk › coop-jednota-napreduje-v-zavadzani-modernych-technologii
  COOP Jednota napreduje v zavádzaní moderných technológií
  11. 2. 2022Zákazníci COOP Jednoty môžu vo vybraných predajniach nakupovať aj prostredníctvom svojho mobilného telefónu. Ide o jednoduchý a pohodlný spôsob nákupu s použitím mobilnej aplikácie COOP nákup. Spotrebiteľ využíva na skenovanie tovaru mobilný telefón a šetrí čas strávený pri platení.

  „Během běžné provozní doby krumlovská prodejna funguje stejně jako doposud, kdy se zákazníkům věnují prodavačky. Poté se již zákazníci při nákupu musí obsloužit sami. Potřebují k tomu svou bankovní identitu. Pro vstup do prodejny si zákazník musí do mobilního telefonu s pomocí QR kódu stáhnout aplikaci Contio a do ní se zaregistrovat.

  Platba jedině s QR kódem a kartou

  Platbu za vybrané zboží pak provede u samoobslužné pokladny, které již lidé znají z velkých marketů. Nejprve musí na čtečku pokladny načíst svůj QR kód. Pak naskenovat zboží a zaplatit kartou. Pro odchod z prodejny zákazník opět využije QR kód z aplikace. „Aplikaci si stáhnete pomocí QR kódu, vstoupíte do prodejny, v aplikaci se zaregistrujete pomocí přihlašovacích údajů do bankovní identity,“ popisoval po přestřihnutí pásky Lukáš Němčík, ředitel rozvoje a marketingu sítě COOP.

  „V ten okamžik jste snímáni pomocí kamer. Tady na prodejně jich je šestnáct, snímají celý prostor. Kamery jsou propojeny s pultem centrální ochrany, kde sedí osoba, jež sleduje, co se v prodejně děje. Zákazník si vybírá zboží. Pak dojde k automatické pokladně, zaplatí pomocí platební karty a zase přes čárový kód odchází.“
  Zdroj: https://www.denik.cz/podnikani/video-druhou-automatickou-prodejnu-v-republice-otevrel-coop-v-ceskem-krumlove-20.html
  https://www.denik.cz/podnikani/video-druhou-automatickou-prodejnu-v-republice-otevrel-coop-v-ceskem-krumlove-20.html
  —————————————————–
  Takže redaxia – žiadne štyri experimentálne štáty – už sa to na nás valí!

  • Spominam za sociku uz bolo par jedincov ktori mali blbe reci o uzasnom svete buducnosti kde nebudeme potrebovat obciansky, ziadne doklady. peniaze – stacit bude sken tvare ci cip pod kozou.
   Lenze si mysleli ze budu zit v blahobyte a bezpeci ako za sociku a pritom vyuzivat digitalne technologie – ved predsa kvoli nim – zbytocnym jedlikom ich vyvijaju aby im ulahcili zivot. Ziariace naivne oci detinskych, hlavne intelektualnych idiotov, ocakavajucich, ze vydobytky vedy budu sluzit ludstvu.
   Bol to taka predodnoz dnesnych slusnoludi vzhliadajucich k vedeckej zapadnej obci ako k etalonu pravdy. A pritom doma v CSSR a v Rusku boli daleko pred zapadom.

   • Ľudia si stále mýlia modernizáciu otroctva so spoločenským pokrokom! Konfuciu bol práve ten mudrc, ktorý zadefinoval, v čom spočíva práve ten spoločenský pokrok! V ľudskosti! Žiaden vládca doteraz neprijal jeho tézy! A už je to skoro 2570 rokov dozadu!

    Vynikajúci dokument!
    Konfucius [Confucius] (2015) HD dokument-CZ dabing.mp4
    https://ulozto.net/file/wKnZzTfvST7e/konfucius-confucius-2015-hd-dokument-cz-dabing-mp4#!ZGWxAwR2A2IwATEwMTR5LJZ1ZmH4AzH3ISACAT80ox5uFTH2At==

    • A co jsem si tak všiml, tak mnoho lidi se na ten digitální koncentrák ala Čína i velmi těší, ale to je tím, že si svůj život nedovedou představit bez počítačů, mobilů,….a sociální kredit – tak jedněm je lhostejný a jiní zase jsou názoru toho, že je to v pořádku; v pořádku do té doby, než se to začne týkat jich osobně. Stejně tak jak prohlašovali, covid certifikáty jsou „dobrý nápad“.

     K tomu co zmiňuje Achnaton jsem si vzpomněl, že kdysi za socialismu/komunismu, kdy každý musel pracovat, přišli státní představitelé s nápadem, že by byl zrušeny peníze a finanční systém, protože když každý pracuje tak vytváří hodnoty pro společnost…
     Tak tento nápad ozkoušeli na nějakých obchodech, kde si mohl zákazník vzít co chtěl a potřeboval, problém byl ten, že zákazníci vzali tyto obchody útokem, takže zbyli prázdné regály.
     Víc o tom nevím, mám to jen z doslechu……

     • Útok na obchody najmä v čase kalamít je špecialitou čiernych – absolútna absencia solidarity. V tejto digi totalite bude klásť odpor „nižšia“ /nie globálna/ Regionálna mafia, gangy /taká Yakuza napr./ a tí majú dosť peňazí, aby tento systém fyzicky ORGANIZOVANE atakovali. Jedine, že by ich globálna mafia a Syndikát Cabal niečim najprv podplatili a potom zničili a obrali o všetko – bude záležať na týchto bossoch nakoľko sú konceptuálne gramotní a predvídaví.

     • Myslim, ze ten experiment bol v zssr. Podla toho co som o nom pocul (cca 20 rokov nazad od kolegu z prace) tak ten system skolaboval lebo cast populacie zacala viac a viac tovaru brat z obchodov pre seba. Doslova tolko kolko neboli schopni sami spotrebovat. Inym tak zas tak zacali chybat tieto produkty.
      l

     • No to mal byť komunizmus, bez peňazí

 2. Příroda nabízí inspiraci pro lidstvo | Peter Staněk
  9 minut
  https://www.youtube.com/watch?v=lKePJcsXEDY

  • konečne schválený komentár

   Rozpráva ako by sme boli hlúpe bunky a on mal prehľad o všetko na svete.

  • Vďaka za prínosný link, Jirik – prof. Staněk je veľmi dobrý rečník, všestranne zorientovaný, nezamotáva sa do viet, ale za minimum času podá maximum informácií… veľmi dobre sa ho počúva. A jeho priamočiarosť + pohotovosť pri súčasnej zrýchlenej rotácii našej Zeme je asi pre viacerých z nás, časovo zaneprázdnených, vítaná.

   • Prof, Staněk se snad dobře orientuje ve světě, v tom materiálním, ale o duchovních zákonitostech či světech neví vůbec nic! Ale musím uznat, že je otevřený poznání…

    • no, v tých duchovných záležitostiach nie sme postačujúco zorientovaní ani tí, ktorí sa o to intenzívne snažíme…dodnes je Pravda pribitá na kríži

     • Nie pre každého Emily.

     • Stopercentný súhlas, Juraj; však presne to isté hovorím (a opakujem) aj ja…
      Ide o to, že koľkí a ktorí z nás tú skutočnú a Celú Pravdu poznajú, keďže po Celý Čas ju drží v hrsti skupinka samovyvolených, ktorí ju pred svetom dodnes statočne ZATAJUJÚ. Moja otázka: Ktorí sú to?

      „Beda vám, ZÁKONNÍKOM, že ste vzali kľúč známosti; sami ste nevošli a vchádzajúcim ste bránili.“ Lukáš 11:52 (Roháčkov preklad)

     • … ako mám rozumieť …“ pravda pribitá na kríži “ … “ nie pre každého „

     • hľadač pravdy

      Peter,

      Ježiš Kristus je absolútna Pravda. Kristus hovorí: ,,Ja som cesta i pravda i život! Nik neprichádza k Otcovi, ak len nie skrze mňa“ (Jn 14,6).

      Kristus prišiel na svet uskutočniť svoje spasiteľské dielo na kríži, slávnostne vstúpil do najhlbších končín zeme vyslobodiť zajatých: ,,Telom zomrel, ale Duchom ožil a tak šiel a zvestoval (blahozvesť) duchom vo väzení podsvetia (1 Pt 3,19).

      Kristovo skutočné zmŕtvychvstanie:
      V Lukášovom evanjeliu 24:37 sa hovorí, že keš sa apoštolom Ježiš ukázal, mysleli si, že vidia ducha. Pán ale utíšil ich strach a prehlásil: ,,Pozrite mi ruky a nohy, že som to ja! Ohmatajte ma a presvedčte sa, lebo duch nemá tela a kosti, ako vidíte, že ja mám.” Na dôkaz, že je to on, zjedol pred nimi kus pečenej ryby (Lk 24,39-43).
      ———————————————————————————————–
      „V nasledujúcom programe uvidíte úžasný príbeh mladého muža zasiahnutého smrtiacimi medúzami. V nemocnici bol lekármi prehlásený za mŕtveho, dostal cedulku na palec a dali ho do márnice. Potom zistil že sa dostal do pekla a neskôr sa objavil pred živým Bohom, hoci pred touto skúsenosťou vôbec neveril, že existuje nejaké peklo a nebo. Teraz vám porozpráva o týhto miestach, lebo Boh mu vrátil život späť, aby nás povzbudil v tom, že existuje život po smrti, a že existuje nové nebo a nová zem, ktorú Boh pripravil pre tých, ktorí veria, presne ako je to opísané v biblii v knihe zjavenia v 21. kapitole.”

      ,,Stretnutie s Bohom – Encounter with God – Pohľad do večnosti – Ian McCormack – je pútavý príbeh mladého muža, surfistu z Nového Zélandu, ktorý bol 5x zasiahnutý najjedovatejšou medúzou sveta zvanou štvorhranka smrteľná – fleckerová – Chironex Fleckeri. Klinicky „zomrel“ ale Boh ho priviedol späť do života, aby podal svedectvo o Božej láske a milosrdenstve a tak zachraňoval duše ľudí pre Boha. Je to príbeh o stretnutí so smrťou a čo sa za ňou skrýva – čo človeka očakáva po smrti. Ian McCormack v nemocnici na ca. 20 minút zomrel a počas tejto doby mal zážitok pekla, kam by sa bol dostal, keby mu Boh pri zomieraní nebol ukázal slová modlitby spasenia, ktoré sa modlil v sanitke. Bola to modlitba hriešnika – kajúcnika, ktorá mu zachránila život a spasila ho od večného zatratenia v pekle. Tento pútavý príbeh tak opäť potvrdzuje mnohé iné zážitky klinicky mŕtvych ľudí, ktorí sa ocitli na prahu smrti, potom sa vrátili a vypovedali o svojich zážitkoch videnia pekla alebo neba podľa toho, aký rozsudok od večného Boha by ich bol postihol a kam by sa dostali, ak by sa už viac nevrátili do svojho tela. Je to pútavé a veľmi poučné pre každého, aby sa zamyslel nad svojim vlastným životom a prehodnotil ho.”

      Ian McCormack – Stretnutie s Bohom (video, slovenský dabing, 1hod.,28min)
      https://www.youtube.com/watch?v=A8OCZy3mdMU

     • Peter, na tvoju otázku, ktorú si mi dal
      „… ako mám rozumieť …´pravda pribitá na kríži´ … “ nie pre každého „ – existuje len jediná odpoveď: Pravdu, ktorú priniesol Ježiš a ktorá nemala nič spoločné so žiadnym náboženstvom pribili s Ježišom na kríž, a preto ju dodnes celú nepoznáme; možno ju jedine dedukovať. V Ježišovom mene prišiel potom židovský kristus so židovským náboženstvom. Že došlo k zámene osôb a tým aj tzv. učenia, je možné vyrozumieť z evanjelií (Matúš, Marek, Lukáš, Ján) – čítať ich však treba veľmi pozorne. Ale kto hľadá, nájde.

   • Až nato, že rotácia našej Zeme sa nezrýchľuje, ale spomaľuje.

    • „Pod vplyvom slapových síl Mesiaca sa rotácia Zeme pomaly spomaľuje. Dĺžka dňa na Zemi sa zväčšuje asi o tisícinu sekundy za 100 rokov.“ (Wikipédia)
     Takže máte pravdu.
     …no v priebehu dĺžky jedného ľudského života ide o nulový posun – takže potom asi mozog čím ďalej viac a viac degeneruje…vnímam už iba rána a večery, zatiaľ čo kedysi bolo času a času… a nie iba ja pociťujem, ako zrazu ten čas letí
     Alebo zaúradovali elektromagnety?

     • Nie, hormony

     • Ďakujem za reakciu, Dominik… takže zrýchená činnosť štítnej žľazy? To by mohlo byť – pri súčasnej mestskej nadmernej konzumácii jednoduchých (žiaľ, dnes už rôznym a neprehľadným spôsobom produkovaných) cukrov… pokojne ma môžeš opraviť, príp. doplniť; budem rada
      P.S.: lieky už po roky rokúce neberiem žiadne

 3. zapredana SR

  Už ma to tu prestáva baviť a zaujímať. Európa je dielňou satana a nemienim tu už dlho zostávať.

  • konečne schválený komentár

   Môžeš ísť do AfganiStanu, KazachStanu, TurkmeniStanu.

   • Dá se jít na Kubu a do některých dalších latinskoamerických zemí. Větší tupost, degenerace a debilita než zde v EU už snad nikde jinde ani být nemůže. To jenom tady si spousta přeformátovanců myslí, že jsme pupek světa a zatím jsme totální nicky. Předpokládám, že v životní úrovni nám už dává na prdel tolik zemí, že bychom se z toho zjančili. A co teprve ten diktát zdejších zaprodanců a škůdců. Dnes je asi výhra žít třeba v Bělorusku pod Baťkou, protože takových kreténů jako zde v EU fakt není těžké pohledat.

    • konečne schválený komentár

     V cudzine budeš zraniteľný, lebo nepoznáš miestne pomery. Je dobré sa tam ísť najprv pozrieť, nájsť si prácu, byt. Nie hurá systém.

   • zatial nikto

    Tam mu bude zime v stane.Ak do stanu,tak do Mexistanu (juh Mexistanu),uz spomenuty Kubastan,Brazilstan,Kolumbistan alebo inde na svete okolo rovnika tak do 20 sever.alebo juznej sirky.
    Tam mu bude teplo aj ked bude len v stane.

  • Taky rozhžavenými nýty dělali titanik dětmi když lidi z cechu byli drazí. Tady tržníci vždy dokázali s lidmi zacházet jak upíři a vždycky sjížděli nejexpoatovanější oběti nenasytností mamona, průmyslový a istitucionální rasizmus tu kvetl a s trhem klauna instituta neviditelných praciček už znovu neznají úžeři meze v ničem nakoupených lokálních či jedno jak držených lokálních pitomců korporátními molochy.

  • Nemáte pravdu v tom, že Europa je dielňou Satana!… Ten Satanský vliv není omezen na kontinenty! Nechci Vás šokovat, ale ON je ve „všech“ lidech…

   Zkuste žít v božské vypjatosti jako Ježíš a uvidíte, ucítíte, kolik se na Vás vrhne nepřátel! Že nemáte takovou zkušenost? Pokud nemáte, pak Vám musím, popravdě, napsat, že jste v moci Satana!!

   Tak jednoduché to je… Existuje jedna z jednoduchých cest, jak se dostat z jeho spárů!

   Kupte si málu, buddhistický růženec, má 108 kuliček! Třikrát denně si ho proberte s tím, že každá kulička bude „Kéž jsou šťastné všechny bytosti“

   Tato mantra slouží v prvé řadě k tomu, aby se člověk zbavil svého sobectví, svého egoismu! Egoismus je základním kamenem nevědomosti! Čím větší sobectví, egoismus, tím větší „debilita“!

   V ezoterních kruzích se píše, že i kdyby člověk nic jiného nedělal, než prováděl to mettá, tak v okamžiku smrti ho nebeské bytosti poznají a „odvedou“ ho do nebe!!!

   Ty otčenáše a zdrávasy jsou v podstatě k ničemu…

   Dokonce ten Máro, Satan, Šejtan či jak se ta potvora jmenuje, sídlí v břiše Boha Stvořitele, Brahmy!!!

   Věřte si čemu chcete! Vaše je cesta…

   • „Třikrát denně si ho proberte s tím, že každá kulička bude „Kéž jsou šťastné všechny bytosti“

    To si teda pekný idiot. To má byť štastná tvoja znásilnená dcéra a aj ten čo ju znásilnil…?

 4. Mezinárodní očkovací pas, digitální identita, systém sociálního kreditu a digitální měna centrální banky (CBDC) tvoří digitální kontrolní systém, který na věčné časy uzavře obyvatelstvo. Rozpoznávání obličeje je nezbytnou součástí kontrolní struktury, protože je ʺheslemʺ k vaší digitální identitě. Do konce roku 2022 bude na světě 1 miliarda sledovacích kamer shromažďujících data, které budou připojeny k internetu a umělé inteligenci (AI). Kamery a zařízení pro záznam zvuku v mobilních telefonech, automobilech a chytrých spotřebičích rovněž shromažďují a sdílejí data. Všechny tyto údaje se pak používají k tomu, aby se každému člověku přidělilo individuální skóre na základě jeho chování, vyjadřování a interakce se světem. Vaše sociální kreditní skóre nakonec určí, co můžete a nemůžete dělat, co si můžete koupit a kam můžete jít. Umělá inteligence je naprosto zásadní složkou, bez níž nemůže kontrolní systém fungovat. Nejjednodušší způsob, jak na tento systém zatlačit, je zbavit AI dat tím, že odmítnete používat technologie, které shromažďují a sdílejí vaše osobní údaje. Ve videu Maria Zeee se společností ZeeeMedia vede rozhovor s počítačovým vědcem Amanem Jabbim o nadcházejícím mezinárodním očkovacím pasu, digitální identitě, systému sociálního kreditu budovaném na Západě a CBDC. Všechny tyto faktory se nyní spojují, aby ovládly globální populaci. Jak poznamenává Zeee, toto digitální vězení, které je již z větší části vybudováno, bude konečným uzamčením lidstva.
  http://channeling.safo.cz/detail.php?id=3578

 5. Kam zamýšlíte odejít. V žádném případě se nemíníme se ženou stát dalšími otroky ve stádu. To já raději zdechnu.

 6. kvakcína je sloboda

  za posledné cca 3 roky toho toľko testovali – noste rúška, iba 2 týždne, potom ďalšie týždne, potom šóry na špáranie, potom prvé pichance, potom druhé, ….
  a výsledok?! oni vedeli, že nič z toho, čo na nás tlačia nebude fungovať!!!! to všetko boli testy poslušnosti – a osvedčili sa im!!! tak budú testovať ďalej, pokiaľ bude dostatok oviec, ktoré im na to spokojne zabľačí!!!!
  síce časť verných oviec po niekoľkých bústroch zabľačalo naposledy, ale ešte ich je stále dosť!!!
  tak, hor sa do testovania!!!!
  béééé béééé béééé

 7. Tiež uvažujem nad tým, že odídem preč.V Európe je len jeden štát, ktorý nie je v dosahu WEF a tým je zatiaľ len Bielorusko.Rozmýšľal som aj nad Ruskom,ale vzhľadom na to, že Putin bol v minulosti niekoľko krát na WEF v Davose, tak Rusko radšej nie.Uvažoval som aj o Islande,kým som nezistil, že je tiež členom WEF a chystá digitálnu menu.Celkovo je vo WEF 193 krajín z celého sveta, takže na výber toho veľa nie je.Je to horšie,ako mor.

  • Objektívne

   Premýšľajte nad tým čo povedal poradca Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari keď nedávno utrúsil takú zvláštnu vetu, že budeme mať malú elitu, ktorá bude robiť všetky rozhodnutia aj keď nebudú prospešné pre väčšinu ľudí a ak bude zle, tak vedci budú Noemovou archou pre elitu a zvyšok nechajú utopiť sa. Prečo spomenul niečo o Noemvej arche.

  • Bielorusko a protirusky Lukasenko – plne pod kontrolou zapadu. A Lulasenko urobi vsetko preto aby ho panicek z usa nechal este chvilu na svojom fleku. Lukasenka obcania Bieloruska vobec nezaujimaju. Tam by som urcite nesiel.

   • Akoby som pred piatimi rokmi čítal komentár na diskusii DVTR. Zlý sen.
    Zombíci, čo sa cítite jak jelita..
    Vôbec nevadí, že žiadne slovo nedáva zmysel? Denník N je tvoj vzor?

    Ale inak viem o českom podnikateľovi, ktorému tam podnik nedávno znárodnili, pretože Česko je nepriateľské Rusku a Bielorusku..

    • Ale houby, jaky dennik n? Co je to za volovinu? To bielorusko je zakonzervovane xxx rokov v stave vyckavania kedy konecne zapad zlikviduje Rusko. Maju tam svojho poskoka v cele statu, ktoreho (v pripade utoku na Rusko) zlikviduju tiez lebo ho uz nepotrebuju.
     V pripade statneho prevratu v Rusku sa Lukasenkovi bude tiez tazko vodit.

     • Samozrejme, že bez podpory Ruska pokapeme všetci.
      Lenže táraš voloviny, slepé ohováranie v štýle priaznivcov DVTR.

      Baťa ako jeden z veľmi mála v „našom“ (o Afrike nemám informácie) svete odmietol kovid cirkus!
      A už za to má môj nehynúci obdiv na rozdiel od Spidermana VVP!

      Dlho mi trvalo, kým som pripustil, že Spiderman nieje náš, niekto to asi nepochopí nikdy.

     • Robo: v africe zemřeli minimálně dva představitelé dvou afrických států; jeden z nich proslul tím, že nechal otestovan an COVID19 i ovoce a zvířata…..
      Achnaton: bělorusko je zakonzervované několik let, ale před „konzervací“ to hrál lukašenko i na západ, teda do té doby, než zjistil, že by ho mohli eliminovat a nahradit někým loajálnějším k západním a usa hodnotám; no a pak raději více začal spolupracovat s ruskou federací…

     • Jiřík, o tom som tiež počul.

      A inak, netreba nikam utekať..

     • to je jedno kto

      jirik, bajky o lukasenkovi, ze hral na 2 strany v nasom priestore sirily hlavne ti spomenuti „priaznivci“ KOB/DVTR. a mozno sa chlapec len nechcel nechat ovladnut ani jednou a ani druhou stranou a ked jedna strana ponukala, tak bral a ked druha, tak bral tiez. pre neho win win. tak jedna a aj druha strana totizto potrebuje bielorusko, pretoze je na strategockom mieste. vsetci tu nariekaju, ze ako ma byt slovensko samostatne smerom von, ci do vnutra s 5.5 miliona obyvatelmi, a bielorusko s 9 milionmi, je uz na tom radovo lepsie? jasne, ze nie, ale ked tam ma niekoho ako je lukasensko, tak sa da co to dosiahnut. a to ze rusky zidovsky kongres, pripadne satanisti zo zapadu to tam nemaju na 100 pero osefovane je pre bielorusov len dobre. „rusi“ ich momentalne maju na svojej strane viacej nie kvoli „konzervovaniu“, ale preto, ze je to pre lukasenka a bielorusov vyhodnejsie. misky vah sa posunuli tam, kde su, tak preco by mal lukasenko stat proti vetru?

     • to je jedno kto

      to robo: „A inak, netreba nikam utekať“

      konecne niekto, kto vie, co ma zmysel. ja osobne si neviem predstavit umierat niekde v pci a nie na rodnej hrudi!

      kazdy moze mat svoju cestu a plan. urcite pokracujte vo svojich pripravach a svojej ceste. ak mozem, tak ja ponukam este doraz na tuto moznost: uz si konecne vysporiadajte svoje zivoty, pretoze mozeme byt velmi blizko velkym problemom. ked pride na najhorsie, nebudete prepadat panike, ze ten koniec tu je a zaroven oslobodeni budete schopni vykonat velke veci, kazdy v ramci svojich schopnosti a moralky.

     • Jedna vec je utekanie – druhá je ustupovanie nezvladateľného tlaku – v zmysle vojenskej taktiky na zachovanie celistvosti a konsolidácie armády, ale aj národa. Tomu sa hovorí – „národ, alebo územie“ Za Slovenského štátu a Prvej Slovenskej republiky /29.07.1939/ sme sa po Malej vojne s Maďarskom, hoci sme vyhrávali – museli podvoliť arbitráži Hitlera, ktorý potreboval mať skonsoldované územie na budúci útok proti ZSSR. Teda – prišli sme o južné územie, ale národ prežil a zostal pohromade.

      Počas vojny o Kaukaz a prístup k ropným poliam Azerbajdžánu – Stalin kompletne vysídlil Čečencov, pretože predstavovali zdroj nestability – v prospech nacistov, pretože Kaukazci – zvlášť muslimovia – mali odjakživa problém s Rusmi. Po VVV sa mohli Čečenci vrátiť späť. Toto opäť využili Briti a USA a rozpútali rebéliu v Ruskej federácii – Čečenskú vojnu, pričom to predpolie bolo v Osetsku. Čečenci neskôr pochopili – dnes sú spojenci RF – Kadyrov. Teda.

      Treba si ujasniť, čo je útek, čo je ústup a aký rozdiel je medzi sebaobranou jednolivca a kolektívnou obranou národa = prostredníctvom národa!

      Útek pred systémom /nehovorím o úteku pred Osmanmi/ započali naši predkovia začiatkom 20. storočia – ešte vtedy existovali tzv. „dobytčie pasy“ – dnes covid pasy, ktoré obmedzovali pohyb pracovnej sily na menej ako okres! Čiže – ak chceli ľudia a rodiny prežiť – museli odcestovať za prácou do Ameriky, ktorá nebola doknutá vojnou. Na šífkartu sa zbierali a zadlžovali celé rodiny a komunity a ten kto vyšiel za prácou, tak bol zaviazaný posielať peniaze domov. Režim kontrolovanej migrácie kvôli práci skončil v podstate až rozpadom Rakúska-Uhorska. Teda – aj vtedy to bolo ilegálne opustenie pridelenej pracovnej zóny – čo inak malo svoj význam na zabezpečenie ľudských zdrojov R-U práve pre prípad vojny. Komunsti obmedili voľný pohyb osôb kvôli nevýhlásenej studenej vojne so Záadom – a kvôli práci už nikto emigrovať „nemusel“. To boli úteky pred totalitným režimom – za „lepším“ životom.

      Čiže otázka – kvôli čomu kurva chcete utekať a kam, keď tento národ gniavi 20 organizovaných zločincov a ich 2000 rodinných príslušníkov a členov ich mafie?! VÁM JEBE?!
      Navyše – situácia sa globálne menila – ak po 1968 USA, Kanada, Nemecko, Rakúsko a iné rozvinuté krajiny vítali čs. imigrantov – vítali ich ako politikum propagandy protikomunistického odporu a hlavne ako kvalitnú pracovnú silu, ktorá však mala zostať občanmi 2. kategórie – po WW2 doma narodení USA občania už nadávali ostatným do prišelcov! Čiže – ak je tu niekto tak jebnutý, že sa chce stať v cudzine občanom 2.-3. kategórie – ak do piče s ním už aj tu! Preto vám nadávajú zmrdi do dezolátov, pretože hoci ste tu doma – tým mrdom nepodrezávate krky a nerozbíjate papule bejzbolkami! Namiesto aktívneho odporu proti nepriateľom je útek stále len dezercia a zbabelosť, ktorá rozkladá práve tú kolektívnu obranu, a ktorá rozkladá štát, ako jediné spoločenstvo zaručujúce nám suverenitu a bezpečnosť jednotlivca – aj keď tu prebieha nevyhlásená studená občianska vojna, a preto bezpečnosť jednotlivca a rodiny je ohrozená! Takže ak chcete utiecť pred týmto RIEŠITEĽNÝM STAVOM do piče – prajem vám, aby ste v tej piči skapali v samote ako odpad národa!
      —————————————————–
      K Lukašenkovi len toľko – je to druhý Medvedev a podpinduník, ktorý po obsadení Krymu Ruskom a občianskej vojne na Donbase a po Majdane – koketoval so západom, pretože títo zmrdi sa zásadne pridávajú len k víťazom! Pjakin spomínal hospodársku podporu Ruska Lukašenkovi a Bielorusku, pretože v zmysle konceptuálnych dôsledov zaujatia Bieloruska Západom pre RF – bolo a je výhodnejšie pre RF platiť „tribút“ Bielorusku, ako ho mať zboku ako nepriateľa! A Lukašenko to veľmi dobre vie! Lukašenko to „otočil“ až keď mu začalo ísť o krk zo strany NATO a USA sionistov – pokus o atentát, pretože všetci takíto zmrdi sú v podstate dvojití agenti – sami pre seba a teda – snažia sa vydierať a handlovať s oboma stranami! Lenže Západ má svoje predstavy o konkrétnych výsledkoch takejto bábkovej vlády! Lukašenko – to je taký slovenský ficozmrd! Existovať a byť pri moci môže len v Bielorusku /Fico na Slovensku/, ale obaja na svoj národ vyslovene serú – robia len nevyhnutné, aby sa udržali pri moci! Pellegríni a Sulík Slovensko už ani nepotrebujú – tí sú pri moci aj pri 6% len vďaka Západu! Lukašenko ani Fico emôžu byť pri moci pri 6%, pretože majú strach, že ich národ za radu zmetie z povrchu zemského! Lebo na rozdiel od ostatných – nie sú totálni psychopati a nie sú všetkéhoschopní! To však neznamená, že to nie sú zmrdi tiež! MOR HO!

     • Lukašenko je politik (pamätáš?).
      Stále platí, že nehral kovid hru.
      Západu i Rusku navzdory.

      Je to frajer. Hotové.

     • https://www.topky.sk › cl › 11 › 2202457 › KORONAVIRUS-Po-Lukasenkovej-kritike-v-Bielorusku-zrusili-povinnost-nosit-ruska
      KORONAVÍRUS Po Lukašenkovej kritike v Bielorusku zrušili povinnosť …
      22. 10. 2021Agentúra BelTA v piatok informovala, že prvou dávkou vakcíny proti COVID-19 sa dalo zaočkovať takmer 2,7 milióna Bielorusov, pričom viac ako 2,02 milióna z nich plne zaočkovaných. V piatok pribudlo v Bielorusku zaregistrovaných 2082 ľudí s potvrdeným ochorením COVID-19. Od vypuknutia epidémie malo pozitívny výsledok testov na covid 582.111 ľudí.
      —————————————–
      Lukašenko je podý „frajer kompromisov“! To bola tá jeho covid hra – obetovať aspoň „pár“ Bielorusov, a predtým sa nenechať uplatiť posranými posranými 900 miliónmi pre „potrebu bieloruskej vlády“ na covid divadlo!

      To „náš“ Matovič je kurva frajer! Ten prejebal našu – nie EU miliardu eur – len na testovanie na covid gašparka!

      Replika z filmu Frajer Luke /Paul Neuman – slovenské korene/ – „Jó frajeřinka – to je nemít na to!“ A!
      „Daj božedaj dajbožedaj – my na to máme!“ Tak kurva – ak na to máte – boha nepotrebujete!

      Takže tak Robo – pletieš si názory s faktami!

     • Redaxia – kedy mi uverejníte komentár k frajerovi Lukašenkovi, ktorý „nehral kovid hru.
      Západu i Rusku navzdory“?

     • Dúfam, že čoskoro.

      Inak, teraz som len tak skusmo pozrel na štatistiku (…) a sú vraj ešte viac očko ako my…

  • Niet kam sa skryť, Jozef. Oko pyramídy dovidí všade.

  • zatial nikto

   Ja myslim ze najdolezitejsim kriteriom pre vyber by malo byt ktora krajina ta najviac pritahuje,kde by si sa citil dobre.WEF a NWO sa rozpina vsade,v urcitom stadiu sa mu budeme musiet postavit a nie len utekat.Zatial vsak by si mal zit zivot v krajine v ktorej sa citis dobre.Ak je taka kde by si sa citil lepsie nez v EU,tak urcite odist.
   Sam som mimo EU ale aj tak som v G20 cize teoreticky v dosahu WEF a NWO.Prakticky sa zatial toho ale tu vela nedeje.
   Az mi ale prikazu jest svaby klima-lockdown,tak potom sa im budem musiet postavit a zacnem tu kde prave som.Odtial sa mi utekat dalej uz nechce.

 8. Prepojenie verejnych registrov a sustredenie vsetkych udajov a dokladov do mobilov je ciel, potom uz len nahradenie mobilu chipom pod kozu. Je to jednoduche, ale giganticka komfortna a nemysliaca vacsina ofci sa uz podvedome na to tesi, lebo MY MYSLIACI SME KONŠPIRÁTORI A DEZOLATI, a oni mudri a inteligenti moderni a zodpovedni obcania.

  • …občania s modernými názomi, s ešte modernejšími pokrokovými technológiami a s najmodernejšími smrtiacimi chorobami od mladého veku

 9. tutanchamon

  Achnaton preco neoslavujes Vianoce? S rodinou priatelmi atd. ?

  • toto bolo milé, tutanchamon🙂
   Ocino ako na výzvu zareagoval? Oslávili ste nakoniec Vianoce spoločne?😉

  • …odpoveď už poznám; „tutanchamon“…máš skvelého, zodpovedného Otca, váž si to…
   A nech ti tvoj Objektívny zmysel pre humor navždy pretrvá.

 10. Odkiaľ máš takú informáciu, že je Lukašenko pod kontrolou Západu? Napíš zdroj, rád si doplním vedomosti…S Putinom má určité vzťahy, veď sú bývalí „kolegovia“z KGB.Židák Soross ho chcel odstaviť od moci a chcel tam dosadiť bezvýznamnú Cichanovskú,no vieme,ako to skončilo,nie je to až tak dávno…A povedz mi ešte, ktorého slovenského „politika“zaujímajú Slováci, keď píšeš,že Lukašenka nezaujímajú Bielorusi? Keď tu prídu všetky tie zvrhlosti, ktoré plánuje WEF(digitálna identita, sociálne kredity, zelené energie,povinné očkovania,zákazy čohokoľvek)tak tu bude druhá Čína.Aj tam kedysi Mao-Ce Tung vymýšľal podobné hrôzy(Kultúrna Revolúcia, Veľký Skok a pod.)a výsledkom bol hladomor ktorý zabil v r.58-61 vyše 40milionov ľudí.Schwab sa tým očividne inšpiroval a prehlásil,že Čína je „vzorom“pre ostatné krajiny.Aj teraz je teror v Číne najväčší a bude aj naďalej.Takže,kam to všetko speje…? Radšej Bielorusko ako Čínu… Poprípade sú aj ďalšie krajiny,len sú ďalej.

  • Sursum Corda!

   Máš pravdu Jozef. A ešte by som chcel pripomenúť, že Lukašenko odmietol všetko covidové šialenstvo a ľudia tam žili normálne aj počas tzv. pandémie. Avšak nezabudni, že aj Lukašenko tam nebude vládnuť večne. Nevieme čo bude potom keď skončí jeho moc. Toho sa veľmi obávam. Je možné, že potom ho nahradia ešte väčší zapredanci ako sú u nás. A to by bolo ako z kaluže do blata.
   Radšej treba zostať tu a bojovať, hlavne duchovnými zbraňami. Veď toto je hlavne duchovný boj a taká modlitba má veľkú moc. Sláva Bohu na výsostiach a pokoj ľuďom dobrej vôle!

   • Ten kto si mysli ze je to Lukasenko kto riadi Bielorusko a ze V.V.Putin spolupracuje na nwo a ze si mohol dovolit verejne vystupit proti 5 kolone (a kovid teroru made in usa) v statnej sprave v Rusku – tak tomu patri skutocne zazit ten fasizmus abyvsa prebral. Sakra jak to ze nejste schopni z dostupnych informacii zistit jak to vo svete skutocne je a kto za koho kope? Mate toho tony. Jak je to mozne ze niekto priemerny to vie a druhy nie?
    Kto pracuje na Slovensku z politikov pre ludi? Tak na to vam uniklo? Mali ste na to 30 rokov aby ste to zistili. Ano boli tu a tiez este dnes su ti ludia. Ale nie su v takej pozicii mohli podniknut kroky ktore by chceli. Ale samozrejme ze budete chciet ich mena. Na co vam budu? K comu ked ste to doteraz nezistili? Aby ste ich ohadzali spinou?
    Do fasistickeho nwo ist teda nechcete – ale nejste schopni pochopit chovanie politikov ci u nas, vo svete alebo v tom Bielorusku. Ved po 40 rocnom rozoberani zssr za pomoci zradcovskej sovietskej nomenklatury by globalisti ci anglosasi nechali Bielorusko 30 rokov na pokoji a Lukasenkovi ktoreho tam dosadili dovolili vladnut bez ich riadenia?
    A je vobec Bielorusko suvernennym statom alebo je riadene zo zapadu a zaroven plne zavislym na Ruskych zdrojoch tak ako pobaltske „staty“? Na to aby to clovek pochopil nepotrebuje ani ucnovku ked ma zaujem za dozvediet ako sa veci maju.
    Staci mat zaujem alebo len zvedavost.

    • Pjaťkin NIEJE jediný a dokonca ani pravdivý a nestranný zdroj informácií.

     Neexistuje na svete politik, ktorý by vedel a chcel pracovať pre ľudí.

     Hotové.

 11. hatšepsut

  Stanek – Vsesvetovy jasnovidec….

 12. Lidé z kmene Hunza jsou živým důkazem toho, že strava a životní styl mají na nás opravdu velký vliv.

  Koupají se v ledové vodě, a to i tehdy, když vnější teploty jsou pod nulou. Jedí jen ty potraviny, které si sami vypěstují.

  Většinu jejich jídelníčku tvoří syrové ovoce a zelenina, ořechy, hodně sušených meruněk, různé druhy cereálií (převážně proso, pohanka a ječmen), luštěniny a malé množství sýru, mléka a vajec.

  Hodně chodí, málo jedí. Nemají svačiny. Pouze snídaně a oběd. Denně projdou pěšky 15 až 20 km. Jen velmi vzácně konzumují maso. Je to možná tak dva krát do roka, buď jehněčí nebo kuřecí. Milují smích.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dozivaji-se-120-let-deti-rodi-do-65-let-a-nikdy-nemaji-rakovinu-jak-to-delaji/

  Vrátíme se do doby, kdy jsme si pěstovali ovoce a zeleninu na zahradě,.. měli drobné zvířectvo…
  *****
  Q: Myslíte si, že demonstrace jsou užitečné, že jsou nejlepším způsobem, jak jednat? Protože já mám pocit, že ať už za den nebo dva vytvoříte jakoukoli mobilizaci, věci pak zůstávají stejné.
  Anéeka: Myslím, že jsou málo užitečné nebo vůbec žádné. Negativisté je už očekávali a vědí, jak s nimi zacházet. Co je užitečné, je masová občanská neposlušnost. Což znamená, že drtivá většina lidí prostě nebude pravidla vůbec dodržovat. Pokud bude mít masku jen jeden člověk z dvaceti, nebudou moci například zatknout všechny. Problém je v tom, že jsou rozděleni, a to je záměr.
  http://channeling.safo.cz/detail.php?id=3557

 13. Áno,presne tak.Toho si musí byť vedomý aj samotný Lukašenko.Dostať sa do spárov WEF je najväčšia katastrofa, aká sa môže nejakému,doteraz slobodnému štátu prihodiť.Veď o čom je celé to „ekonomické fórum“?…“Máme spôsob,ako sledovať, šikanovať a zotročiť ľudí na celom svete.Bezcharakterní politici všetkých krajín spojte sa a príďte k nám do Davosu“….A prišli zo 193 krajín, čiže väčšiny sveta.Tu je vidieť ten svinský politický charakter.

 14. No veď práve to som sa ťa pýtal, napíš mi aspoň jeden „zaručený“ zdroj…Lebo ja som toho prečítal veľa,ale informácie sa dosť rôznia a niekde aj rozchádzajú a to aj na alternatívnych weboch.Sú toho „tony“to je pravda,ale niekedy je dosť ťažké si z toho spraviť nejaký názor, keď to isto nevedia ani tí, ktorí o tom píšu… Veď, keď si ty zistil,ako funguje celý svet, od Západu až po Austráliu,tak mi napíš svoj zdroj, odkiaľ to máš,možno mi niečo uniklo…Lebo si nenapísal nič konkrétne.Stale len píšeš neurčito,žiadne konkrétne mená,udalosti, nič, takže len tvoje domnienky…

 15. hľadač pravdy

  NÁVRAT NEVOĽNÍCTVA A OTROCTVA – Obyvatelia nebudú môcť opustiť svoje oblasti bez povolenia!!

  Kľúčové slová v texte: ,,klimatická kríza”, ,,klimatický lockdown”, ,,15 – minútové mesto”.

  Projekt ,,15 – minútového mesta” začínajú reálne zavádzať podosadzovaní ,,bratia a sestry” z lóží v mestských zastupiteľstvách najprv vo väčších mestách sveta!

  ,,Koncepcia 15 – minútového mesta”:
  https://joannenova.com.au/wp-content/15-minute-cities.un_.wef_.jpg
  =========================================================
  Poznámka redakcie – Drahí bratia a sestry! Sluhovia antikrista zo svojej beztrestnosti a nezodpovednosti nadobudli takú chuť, že sú pripravení otvorene realizovať svoje najtemnejšie plány. Nemilosrdnosť rozvratu národov počas pandémie kovidov, počas zavádzania najprísnejších a protizákonných obmedzení a nariadení v krajinách dodala našim nepriateľom toľko odhodlania, že sa už nehanbia za nič a za nikoho.

  Teraz otvorene hovoria o tom, ako a akým spôsobom pripravia ľudí o všetko: o slobodu, o majetok, o právo na deti a dokonca aj o samotný život.
  ————————————————————————————————————-
  NÁVRAT NEVOĽNÍCTVA…
  Obyvatelia nebudú môcť opustiť svoje bydlisko bez povolenia.

  Rada grófstva Oxfordshire bude od roku 2024 organizovať „skúšobnú prevádzku“ CLIMATE LOCKDAWN (https://wattsupwiththat.com/2022/12/04/oxfordshire-council-to-trial-a-climate-lockdown-starting-2024/).

  Šialeným politikom sa výluky v Covide tak zapáčili, že by v nich chceli pokračovať donekonečna. Tento pokus sa uskutoční v Oxfordshire v Spojenom kráľovstve.

  Rada grófstva Oxfordshire nedávno schválila plány na umiestnenie obyvateľov v jednej zo šiestich zón s cieľom „zachrániť planétu“ pred globálnym otepľovaním.

  Najnovšia fáza programu „Mesto za 15 minút“ spočíva v inštalácii elektronických bariér na kľúčových cestách v meste a mimo neho, ktoré obmedzia pohyb obyvateľov v ich vlastných štvrtiach.

  Podľa nového systému budú obyvatelia, ktorí chcú opustiť svoju oblasť, potrebovať povolenie od rady, ktorá rozhodne, kto si zaslúži slobodu a kto nie. V rámci nového systému budú môcť obyvatelia opustiť svoju zónu maximálne na 100 dní v roku, ale aj na to bude musieť každý obyvateľ zaregistrovať údaje o svojom vozidle na mestskom úrade, ktorý bude následne sledovať ich pohyb.

  Reorganizácia miest s cieľom obmedziť okruh cyklistov alebo chodcov na 15 minút je údajne zameraná na zmiernenie účinkov globálneho otepľovania. To tiež otvára cestu k úplnej „klimatickej výluke“ podobnej pandemickej výluke. „Mesto 15 minút“ je v skutočnosti krokom k mestskému gulagu, kde budú ľudia držaní ako mravce v mravenisku.

  Vyššie uvedená karikatúra od WEF je určená len pre vás, dobré dievčatá a chlapci.

  V časti WEF, ktorá je venovaná vlastným slovám, je tento posun miest absolútne spojený so zmenou klímy: „Keďže zmena klímy a globálne konflikty spôsobujú šoky a stresy v kratších intervaloch a s rastúcou silou, 15-minútové mesto bude ešte dôležitejšie.“

  A riešenie sa stalo pandémiou (naozaj sa to tak hovorí):

  „Zrejmou, ale neúplnou odpoveďou je pandémia… keďže COVID-19 a jeho varianty držia všetkých doma (alebo bližšie k domovu ako zvyčajne), 15-minútové mesto sa z „pekného mať“ stalo bojovým pokrikom. Uspokojenie všetkých potrieb v pešej, cyklistickej alebo dopravnej vzdialenosti sa zrazu stalo otázkou života a smrti.“

  Zelená agenda čerpá inšpiráciu z neliberálnych dní izolácie. Rada grófstva Oxfordshire vedená labouristami, liberálnymi demokratmi a Stranou zelených chce preto rozdeliť mesto Oxford na šesť „15-minútových“ oblastí. Uvádza sa, že v týchto oblastiach bude väčšina vecí pre domácnosť dostupná do štvrť hodiny chôdze alebo jazdy na bicykli, takže obyvatelia nebudú potrebovať auto.

  Na prvý pohľad sa tieto 15-minútové štvrte môžu zdať príjemné a pohodlné. Existuje však vynútená hranica. Rada plánuje znížiť používanie automobilov a dopravné zápchy stanovením prísnych pravidiel pre cestovanie autom.

  Obyvatelia budú musieť zaregistrovať svoje autá na mestskom úrade a ich jazdy cez kľúčové brány sa budú sledovať. Je to systém sociálneho kreditu, ktorý sa začína vaším vozidlom a funguje ako body voči častým cestujúcim.

  Podľa nových návrhov, ak niektorí zo 150 000 obyvateľov Oxfordu cestuje mimo určenej oblasti viac ako 70 dní v roku, môže byť pokutovaný.

  Koncept 15-minútového mesta sa zrodil v rámci projektu C40. Organizácia C40, ktorej dnes predsedá londýnsky starosta Sadiq Khan, sa označuje za „sieť primátorov z takmer 100 popredných svetových miest, ktorí spolupracujú na prijatí naliehavých opatrení potrebných práve teraz, aby čelili klimatickej kríze“.

  Znie to trochu smiešne, keď sa hovorí o zablokovaní „kvôli klíme“, ale počúvajte BBC. Strašne sa nás snažia presvedčiť – zjavne si myslia, že voliči to nebudú chcieť. Tu spájajú Mesto za 15 minút so zábavou súvisiacou s karanténou a vytvárajú dojem, že je úplne v poriadku, ak vláda rozhoduje o tom, kto sú vaši priatelia: A okrem toho, blokády v Paríži boli skvelými spoločenskými momentmi, keď sme sa všetci spriatelili. Kto by to bol povedal, aké zábavné bude počuť, že nemôžete ísť ďaleko?

  … Dvojmesačná izolácia, ktorá sa začala 17. marca a obmedzila jej domov na okruh 1 km, poskytla Frayoliovej podrobný a obohacujúci pohľad na jej okolie.

  „Zistila som, že sa môžem cítiť ako v malej dedinke v Paríži,“ hovorí. „Spoznávanie susedov, nadväzovanie dobrých kontaktov s majiteľmi obchodov, uprednostňovanie miestnych remeselníkov a obchodov pred veľkými supermarketmi. Dokonca som sa zapojila do občianskeho hnutia, v ktorom ľudia vyrábajú potravinové koše pre bezdomovcov. Myslel som si, že sa mi bude ťažko žiť v izolácii, ale na pokojnom mieste som bol ako doma.“

  Projekt „15-minútové mesto“ sa realizuje nielen v Oxforde, ale aj v Brisbane, Melbourne, Barcelone, Paríži, Portlande a Buenos Aires. Chce sa to robiť všade.

  zdroj:
  https://3rm.info/main/91180-vozvraschenie-krepostnogo-prava-zhiteli-ne-smogut-pokidat-bez-razreshenija-svoi-rajony-prozhivanija.html
  ————————————————————————————————————-
  The surprising stickiness of the “15-minute city”:
  https://www.weforum.org/agenda/2022/03/15-minute-city-stickiness/

  O spoločnosti C40:

  ,,C40 je sieť primátorov takmer 100 popredných svetových miest, ktorí spolupracujú na realizácii naliehavých opatrení potrebných na riešenie klimatickej krízy. Spoločne môžeme vytvoriť budúcnosť, v ktorej sa bude dariť všetkým a všade.”

  https://www.c40.org/about-c40/
  ————————————————————————————————————-
  The Parisian ‘15-minute city’ comes to Brisbane (Parížske „15-minútové mesto“ prichádza do Brisbane):
  https://www.brisbanetimes.com.au/business/workplace/the-parisian-15-minute-city-comes-to-brisbane-20221108-p5bwjs.html
  .
  20-Minute Neighbourhoods (20-minútové štvrte):
  https://www.planmelbourne.vic.gov.au/current-projects/20-minute-neighbourhoods
  .
  15-minute cities in practice (15-minútové mestá v praxi):
  https://sustainablemobility.iclei.org/15-minute-delivery-in-the-15-minute-city/
  ————————————————————————————————————-

  • 15 minút – to je ten lockdownový kilometer chôdze od domu – covid teror a klimateror pochádzajú z jednej dielne! Keď si niekedy budem musieť ísť pre povolenie na cestovanie ďalej – rovno im podpálim úrad a pozabíjam týchto klima biorobotov NWO koľkých sa len bude dať!

Pridajte komentár

*