Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Chorvátsky europoslanec označil Svetovú zdravotnícku organizáciu za teroristickú organizáciu


Print Friendly, PDF & Email

Chorvátsky europoslanec označil Svetovú zdravotnícku organizáciu za teroristickú organizáciu

(Lance D. Johnson, Natural News) Poslanec Európskeho parlamentu verejne vyhlásil, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) je TERORISTICKÁ ORGANIZÁCIA.

Chorvátsky poslanec Mislav Kolakušic na tlačovej konferencii s Dr. Robertom Malonem a ďalšími politikmi kritizoval WHO a poukázal na nebezpečné klamstvá organizácie počas prebiehajúceho škandálu s Covidom-19.

Po zavádzaní celého sveta ohľadne pôvodu nákazy, lockdownoch, testovaní, toxickej liečbe a vakcínach, teraz WHO arogantne tlačí svojich 194 členských krajín, aby podpísali novú pandemickú dohodu, ktorá zaviaže predtým suverénne národy plne rešpektovať ich falošnú autoritu a neustále sa rozširujúci stav biologického bezpečnostného dohľadu.

Táto nová dohoda chce dať nikým nevolenému zboru klamárov ako jedinému orgánu právomoc vyhlásiť budúce pandémie, uzamknúť populáciu vo svojich domovoch, rozdeľovať rodiny a masovo distribuovať takzvané vakcíny a iné farmaceutické produkty bez informovaného súhlasu ľudí.

Chorvátsky poslanec vzdoruje WHO a poukazuje na ich klamstvá

Chorvátsky poslanec Mislav Kolakušic kritizoval WHO nasledovnými slovami:

„Rád by som stručne upozornil ľudí na blížiace sa nebezpečenstvo pre ľudstvo. Svetová zdravotnícka organizácia chce, aby všetky krajiny podpísali dohodu o odovzdaní svojich právomocí vyhlásiť pandémiu a zaobstarať si vakcíny a lieky.

Pre ľudstvo by bolo zdravšie a bezpečnejšie podpísať dohodu s kolumbijským drogovým kartelom, ktorý o drogách vie určite všetko.“

Kolakušic obvinil WHO zo šírenia klamstiev v každej fáze škandálu nazvaného „pandémia Covid-19“. Povedal, že organizácia zavádzala verejnosť tým, že pôvodne vyhlásila SARS-CoV-2 za „nový a neznámy“ vírus.

Povedal tiež, že WHO nepravdivo deklarovala účinnosť vakcín a urobila zavádzajúce vyhlásenia o ich schopnosti zastaviť šírenie a chrániť pred vážnym priebehom ochorenia a smrťou.

„Počas pandémie covidu Svetová zdravotnícka organizácia iba klamala,“ odvážne vyhlásil Kolakušic.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Mala by byť vyhlásená za teroristickú organizáciu. Klamali, že existuje nový a neznámy vírus, že je možné vyrobiť účinnú vakcínu, že vakcína je účinná na 82%, čiže chráni pred vážnym priebehom ochorenia a úmrtiami. To všetko boli, samozrejme, hlúposti a lži.“

Vlády sa vzdávajú svojej vlastnej suverenity a odovzdávajú moc teroristickej organizácii

Kolakušic tiež tvrdí, že WHO je nebezpečnejšou hrozbou pre ľudstvo ako Svetové ekonomické fórum (WEF), ktoré sa tiež snaží o úplnú kontrolu nad ľudstvom s nekonečnými lekárskymi experimentmi, očkovacími pasmi, nezákonnými karanténami, lockdownami a iným porušovaním ľudských práv.

Obe globálne teroristické organizácie naďalej argumentujú za najvyššiu možnú kontrolu nad budúcou reakciou na pandémiu.

To znamená väčšiu cenzúru lekárov, ktorí v skutočnosti liečia pacientov antivírusovými liekmi. To znamená viac povinného testovania, ktoré podporuje ďalšie medicínske podvody a spôsobuje ekonomickú sabotáž. To znamená viac povinného očkovania, ktoré ničí ľudské životy a živobytie.

Začiatkom roka deštruktívne sily pôsobiace vo vláde USA nariadili bábkovému Bidenovmu režimu, aby potvrdil svoje odhodlanie k „právne záväznej“ dohode s WHO.

Dohoda podriadi 50 štátov USA autoritárskym nariadeniam WHO, ktoré prikážu všetkým Američanom, aby sa podriadili škodlivým lekárskym experimentom a zrušeniu ich osobných slobôd. Samozrejme, to isté platí aj o Európe a európskych štátoch.

Podľa novej pandemickej dohody WHO by obyvateľstvo podliehalo povinnému univerzálnemu systému digitálnych pasov (občianskych preukazov). Návrhy očkovacích pasov počas škandalóznej pandémie Covid-19 boli len začiatkom.

Účasťou na týchto schémach zrady sa vlády majú vzdať svojej vlastnej suverenity, odovzdať moc teroristickej organizácii a spojiť sa s globálnym policajným štátom biologickej bezpečnosti a dohľadu, ktorý bude svoju moc uplatňovať prostredníctvom kontroly mysle, cenzúry a pozastavenia občianskych slobôd.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tam jsou provázaní „zájmovci ale jde to od stejných „dárečků.
  https://www.facebook.com/milan.mikovic.925/videos/594016102114756/

 2. Mobilní operátori – už im vadia schémy tzv. zákaznickej neviazanosti. Tie trubky slečny z mobil marketingu ponúkajú viazanosť ako výhodu! A atakujú a atakujú. jednu slečnu som poslal priamo do pi.e! Akože všetko cez peniaze?! Ale veď ja vidím výhodu v slobode vypovedať vám službu – ty kunda!

  Ide o tú kalkuláciu – že pri 24-mesačnej viazanosti síce ušetríte pár eur, ale stačí raz sa omeškať s platbou – a máte 180 eur pokutu. Detto znovu štart služby – internet – za 50 eur. Takto ich mám na háku. Ak chcem prerušiť internet – povedzme idem do nemocnice – tak za 2 eurá.

  Prečo to robia? Pretože ku.vy veľmi dobre vedia, koľko ľudí sa bežne dostáva do platobnej neschopnosti. Ím sa tie zľavy pri viazanosti 10-krát vrátia pri objektívnom porušení zmluvných podmienok zákazníkom – to sú časté sociálne aspekty! Napr. strata zamestnania, lockdown. No a teraz bezhotovostné platby – koľko ľudí poruší platobnú disciplínu /šeky/ než prejde na trvalý bezhotovostný príkaz! To je korporátny kalkul – ako štatisticky zneužiť očakávaný platobný chaos!

 3. Pred pár dňami som čítala článok o hrozbe ďalšej pandémie od WHO. Je to na zamyslenie…..
  https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/506034-sef-who-varuje-musime-se-pripravit-se-na-dalsi-pandemii

 4. Pokiaľ bude existovať WHO, farmaceutické korporácie v spolupráci s skorumpovanou eú + dosadené bábkové vlády je viac ako 💯% istota že bude v pravidelných intervaloch pokračovať GENOCÍDA ovčanov!

 5. Plne s ním súhlasím. Kto to ešte dnes nevidí, je nesvojprávny.

 6. …v´daka za infor. …

 7. Chorvátsky europoslanec už dobre vie, ako sa budú ofce v 2025 čudovať, keď sa zčne ďalšia v poradí plánovaná plandemia. Najdôležitejšie je nepodľahnúť mediálnemu a politickému tlaku ! Nech sa zaočkujú a zostanú doma všetci debily a vyznavači Pfizera ! A ozbrojené zložky nech si uvedomia, že táto vojna je vyhlásená proti všetkým, tzn. aj ich manželkám, frajerkám, deťom, rodičom a nakoniec aj im samým, keď ich donutia ísť na dávky ! Nech si uvedomia komu slúžia a komu skladali vernosť ! Zdravotný stav očkovaných ide dolu vodou, niektorí to už zažili, pocítili, niektorí sa začali nezvykle cítiť (dlhé prechladnutie, slabosť…) a niektorých to len dobehne. Treba si uvedomiť, plán dostať do každého minimálne 6 dávok im nevyšiel, takže budú pokračovať. V krajinách, kde má väčšina populácie viac ako 3 dávky (napr. Nemecko, Portugalsko, Japonsko…) to vidno úplne inak, nezávisle od toho koľko rôznych šarží bolo podaných !

 8. P.s.: Už len skutočný debil, primitív či vymetenec nemôže veriť, že všetko je opäť naplánované a pripravované a pandemická dohoda WHO je toho súčasťou ! Nech sa páči, opäť sa začína simuláciou: https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/who-musime-usporadat-simulaci-pandemie-abychom-videli-jak-bude-pandemicka-smlouva-fungovat-video/ ! Kurvy satanské !

  • a vlády budou opět tvrdit, že je pravá pandemie??? Znám hodně „užitečných ofčanů“, kteří si tuto novou simulaci rádi zopakují!

 9. Ukrajina napadla ropovod Družba!

  Zelenského vyhrážky sa napľňajú! Ukrajina podľa ruských médií v sobotu zaútočila na zariadenia ropovodu hlboko v Rusku sériou útokov bezpilotnými lietadlami vrátane stanice obsluhujúcej rozsiahly ropovod Družba. Ten posiela ropu zo západnej Sibíri do Európy a aj na Slovensko.
  Útoky ukrajinských dronov v Rusku v posledných týždňoch naberajú na intenzite a New York Times informovali, že americká spravodajská služba sa domnieva, že za útokom dronov na Kremeľ začiatkom tohto mesiaca bola Ukrajina.
  Ukrajina verejne nepriznala začatie útokov na ciele v Rusku. Ukrajinské ministerstvo obrany v sobotu bezprostredne nereagovalo na žiadosť o komentár, uviedla agentúra Reuters.
  V regióne Tver, ktorý leží severozápadne od Moskvy, zaútočili dva drony na stanicu, ktorá obsluhuje ropovod Družba (Priateľstvo), jeden z najväčších ropovodov na svete, uviedli noviny Kommersant.
  Miestna rada v Tveri uviedla, že dron sa zrútil pri dedine Erokhino, asi 500 km (310 míľ) od hranice s Ukrajinou.
  Telegramový kanál Baza, ktorý má dobré zdroje medzi ruskými bezpečnostnými službami, uviedol, že drony zaútočili na stanicu obsluhujúcu ropovod Družba.

  P.S: Ako túto agresiu, ktorá ohrozuje slovenské hospodárstvo, okomentuje prezidentka Zuzana Čaputová?
  Zrejme tak, že to vníma veľmi citlivo.. A vzápätí dopovie, že veď my všetci – sme Ukrajina!!

  https://slovanskenoviny.sk/ukrajina-napadla-ropovod-druzba/

 10. Tento národ je slepý a hluchý-lebo FICO !! Tak nech si svoju hlúposť vyžerie do posledného zrnka.

Pridajte komentár

*