Dokumenty z nemeckého ÚVZ ukazujú, že rozhodnutie zaviesť lockdowny bolo politické, nie zdravotné


Print Friendly, PDF & Email

(Rhoda Wilsonová, Expose News) Dňa 17. marca 2020, na začiatku covidovej hystérie, nemecký Inštitút Roberta Kocha cez noc zmenil svoje hodnotenie rizika zo „stredného“ na „vysoké“.

O päť dní neskôr, 22. marca 2020, sa verejný život v Nemecku, podobne ako v ostatných európskych krajinách, zastavil.

Inštitút Roberta Kocha je nemecká vládna agentúra pre verejné zdravie zodpovedná za kontrolu a prevenciu chorôb, čiže obdoba slovenského úradu verejného zdravotníctva.

Dokumenty týkajúce sa rokovaní jeho krízového tímu boli doteraz považované za dôverné. Investigatívni novinári z časopisu Multipolar však podali žiadosť na základe zákona o slobode informácií, aby zistili, aké informácie mal inštitút v čase, keď prijímal pandemické ozhodnutia.

Keď Inštitút Roberta Kocha na infožiadosť nereagoval, časopis Multipolar podal súdnu žalobu, ktorá ho napokon prinútila predložiť požadované dokumenty. Avšak poskytnuté dokumenty boli značne začiernené.

Dokumenty, ktoré teraz inštitút pod nátlakom zverejnil, majú zjavne politickú výbušnú silu, informovali noviny Deutschland Kurier, pretože meno osoby, ktorá bola zpdpovedná za rozhodnutie prijaté 17. marca 2020, začiernili. Čo skrývajú?

Ako poznamenal Deutschland Kurier, lockdown zavedený v Nemecku 22. marca 2020 viedol k obmedzeniu základných práv, ktoré nemali v histórii Spolkovej republiky Nemecka obdobu – boli zatvorené centrá dennej starostlivosti a školy, platili zákazy návštev v domovoch dôchodcov a zaviedli sa všeobecné zákazy vychádzania.

„Verejný život sa zastavil. Štvrtina detí a mladých ľudí dodnes stále psychicky trpí následkami covidovej hystérie,“ uviedol Deutschland Kurier.

Kochov inštitút, ktorý je podriadený nemeckému federálnemu ministerstvu zdravotníctva, bol po žalobe zo strany internetového magazínu Multipolar prinútený zverejniť viac ako 1000 strán dokumentov.

Stránky obsahujú zápisnice zo stretnutí krízového tímu od januára 2020 do apríla 2021, ktorý väčšinou viedol vtedajší prezident inštitútu Lothar Wieler a jeho zástupca Lars Schaade, ktorý je teraz vedúcim úradu.

Žiadosť Multipolaru na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám, na základe ktorej bola založená následná žaloba, bola podaná v máji 2021. Uvádzala nasledovné:

„V súlade s §1 IFG, čl. 10 ECHR, v mene a na základe priloženého plnomocenstva (…), týmto žiadame o prístup vo forme vyhotovenia kópií všetkých informácií bez ohľadu na ich vyhotovenie:

Liečba osteoporózy

 • všetky zápisnice, agendy, zoznamy účastníkov a ďalšie poznámky pandemického krízového tímu Kochovho inštitútu od jeho založenia, teda od 6.1.2020 do 30.4.2021;
 • všetky dokumenty, poznámky a korešpondenciu (okrem návrhov) úradu, ktoré sa týkajú plánovania a zvolania krízovej jednotky pred prvým zasadnutím;
 • najmä všetky dokumenty a poznámky (okrem návrhov), ktoré sa zaoberajú zmenou hodnotenia rizika k 17.3.2020 zo „stredného“ na „vysoké“, vrátane korešpondencie v rámci Kochovho inštitútu ako aj medzi inštitútom a Federálnym ministerstvom zdravotníctva a prípadne inými orgánmi federálnej vlády.“

Kochov inštitút na túto žiadosť neodpovedal. Časopis Multipolar teda podal žalobu na súd a medzi právnikmi Multipolaru a právnikmi Kochovho inštitútu nasledovali dlhé ťahanice.

Vo februári 2023 správny súd v Berlíne varoval Inštitút Roberta Kocha, že by mal ukončiť spracovanie dokumentov, pretože súd „pravdepodobne plne vyhovie“ žalobe Multipolaru.

V apríli 2023 poskytol Kochov inštitút značne zredigované dokumenty, zjavne s cieľom vyhnúť sa verdiktu súdu. Podľa Mulitpolaru sa odhaduje, že zatemnených je viac ako tisíc pasáží.

„Začiernenia zachádzajú tak ďaleko, že v niektorých prípadoch je utajená aj obyčajná účasť ministra zdravotníctva Jensa Spahna na stretnutí krízového tímu, aj keď v tom čase ministerstvo svoju účasť verejne zverejnilo na Twitteri,“ uviedol Multipolar.

V júli 2023 podal Multipolar proti začierneniu množstva údajov žalobu. V januári 2024 súd oznámil termín ústneho pojednávania a vykonania dôkazov. Pojednávanie je naplánované na pondelok 6. mája 2024.

Spoločnosť Multipolar sa pôvodne chystala počkať na verdikt súdu pred zverejnením začiernených dokumentov, ale ako vysvetlili:

„Po oznámení dátumu súdu začiatkom tohto roka sme sa rozhodli doteraz poskytnuté dokumenty zverejniť. Dúfame, že súd rozhodne v záujme čo najväčšej transparentnosti, aby v najlepšom prípade boli v máji k dispozícii dokumenty, ktoré budú menej zredigované alebo vôbec nezredigované.“

Deutschland Kurier zhrnul sled udalostí podľa dokumentov, ktoré Multipolar teraz zverejnil. Z doterajších dokumentov možno vyvodiť nasledovné:

– Dňa 17. marca 2020 Inštitút Roberta Kocha aktualizoval hodnotenie rizika pre zdravie Nemcov zo „stredného“ na „vysoké“. O deň skôr sa v dokumentoch uvádzalo, že nové hodnotenie rizika bolo pripravené a teraz by sa malo „zvýšiť“. V tejto súvislosti doslova hovorí: „Hodnotenie rizika bude zverejnené hneď, ako (meno osoby začiernené) dá signál.“

– Časopis „Multipolar“ z tohto začiernenia vyvodzuje záver, že posúdenie rizika nevykonal Kochov inštitút, ale externá osoba. Sprísnenie hodnotenia rizika zo „stredného“ na „vysoké“, čo bolo základom všetkých lockdownov, ďalších pandemických opatrení a súdnych rozhodnutí, by v takom prípade nebolo založené na technickom zhodnotení rizík zo strany inštitútu, ale na „politických pokynoch externého aktéra“, špekulujú novinári, ktorí boli úspešní v súdnom spore.

Proces prinútenia Kochovho ištitútu k transparentnosti doteraz stál časopis Multipolar asi 15 000 eur.

Stop Candida

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. redakcia,
  prosím o opravu roku na začiatku článku – viď nižšie..

  „(Rhoda Wilsonová, Expose News) Dňa 17. marca 2020..,
  II. odsek: O päť dní neskôr, 22. marca 2024“,

  P.S: (správne má byť asi – 22. marca 2020..)

  Ďakujem!

 2. Nech si ti, kt sa zachovala este stipka svedomia, pozru donho triezvym rozumom!
  https://cz24.news/valka-proti-neockovanym-byla-prohrana-ockovani-by-za-to-meli-byt-velmi-vdecni/ !

 3. Iba slepý to nevidel. Že to boli politické rozhodnutia bolo tak okaté, na zbúranie ekonomiky aj zdravia.

 4. Takže sú dve možnosti ako to vysvetliť: prvá je taká, že ľudia na kľúčových pozíciách boli nedoukovia – odborne fundovaní by sa ku koróne postavili inak.
  Druhá je horšia: boli vydieraní a tak splnili čo sa od nich žiadalo… To ale naznačuje, že aj v budúcnosti ich môžu opakovane zneužiť.

  • Marek Košice

   V čase odpočúvania telefónov, rozhovorov v miestostiach (nahrávať môžeš aj s bezdrôtovým mikrofónom vo vlasoch, keby si mal nahrávať nahý a máš vlasy), miniatúrnych videokamier, atď., si nemysli, že to nie je brutálne zneužívané…

   Scénaru sa medze nekladú…. Môžu politika/celebritu (bez rozdielu pohlavia) nevedome opiť/zdrogovať či použiť nejaké špeciálne látky s presne vymedzeným účinkom „oťapenosti“ konkrétneho typu, narafičiť mu tam nejakú dospelú osobu ktorá mu bude robiť or*l, v horšom prípade narafičiť nejaké nahé dieťa (zle sa mi to píše…)….Alebo takého človeka zhypnotizovať a povedať „Urob toto a toto tomuto dieťaťu“ zaťiaľ čo kamera beží…… Tým nechcem povedať že medzi celebritami a politikmi neexistujú zvrátenci rôzneho kalibru, ale mnoho z toho môže byť nafingovaného…. A viete ako to je – ľudia uveria tomu, čomu budú chcieť veriť. A hlavne – najväčším strašiakom to bolo v minulosti. Dnes sa totiž aspoň teoreticky môžu právom či neprávom „poškodené“ osoby vyhovoriť na „deepfake“ a podobne (hoci im to samozorejme môže byť pravdepodobne prd platné). Pred 10, 20, 50 rokmi nemohli…

   IDIOT JE TEN, kto túži po sláve a moci… Totiž na bežného človeka takú „búdu“ ušijú len v extrémne vzácnych prípadoch. Možno na jedného „no name“ slováka raz za 20 rokov…

 5. Mne ten movie bol jasný od začiatku, bolo to cvičenie na to, ako ovládať ľudí bez použitia konvenčných zbraní…

  • Ja som tú energiu zavetril ešte tuším dva roky pred kovitpodvodom keď bolo veľké bububu, že kto nedá začipovať psa do konca roku dostane veľkú pokutu. Bolo to tuším 2017 či 2018. Intuitívne som vnímal, že to bolo akési divné a zároveň akýsi sociálny test, prišlo to tak naraz a tak akosi necitlivo, fašisticky ako nejaké vyhrážanie…. rovnako ako potom tie kovidové „opatrenia“. A že by tí čo nedali psa začipovať mali nejaký postih? Nie, pokiaľ viem tak nikto kto sa na to vykašľal. Dokonca to už vôbec nikto neriešil ani v médiách a ani nijak. Reku to je akési divné.
   Úplne som to cítil ako nejaký vietor pred nejakou búrkou. A potom tá búrka – kovidpodvod dorazila. Tú energiu útoku Parazitov, ktorú som cítil pri kovidpodvode/fašizme som cítil už v tej dobe keď šlo o to vyhrážanie ohľadom čipovania psov. Ono sa mi to len prepojilo – nadviazalo na seba – tie divné energie odkiaľsi.
   Manželka – keď to divadlo c19 začalo prudko prerastať do kovidfašizmu tak raz sedela za svojím písacím stolom, bola zadumaná a sústredená, snažila sa z toho čo sa okolo nás dialo urobiť nejaký záver a po dlhšom čase mlčania a gúľania očami položila obe ruky na stôl a povedala: „..áno, je to podvod!“. Vtedy sa mi uľavilo, že to sama pochopila, keďže dovtedy sme sa o tom v kocke nebavili a nechcel som ju o c19 presviedčať ako o podvode ale len niečo som občas opatrne špitol.
   Bolo fajn stretávať ľudí, ktorí mali rovnaký názor, ktorí to prehliadli. A bolo veľmi nepríjemné stretávať ľudí, ktorí v upotených náhubkoch napádali každého, kto náhubok nenosil či ho nosil na brade či pod nosom aby mohol dýchať. Ja nesúdim nikoho kto ten náhubok nosil „normálne“, pod nosom či na brade s pocitom donútenia a s odporom.
   Súdum každého kto tak činil z vlastnej blbosti pretože tá je už v dnešnej dobe naviazaná na pohyb jeho ducha – citu. A taktiež súdim všetkých, ktorí iných nútili náhubok nosiť alebo ho sami nosili kvôli výhodám alebo sa zo strachu tvárili, že je všetko ok – pretože aj to je v dnešnej dobe prejavom úpadku ich ducha.

   • S tými 300 eurami pokuty za neočipovaného psa išli po starých ľuďoch na dedinách – a ich nehnuteľnostiach. Bežne u nás majú babky aj 6 psov = 1800 eur. Tie pokuty boli okolo roku 2014-2015 – bol som nezamestnaný, takže by som ju nevedel zaplatiť – jeden pes stačil zdochnúť, druhého som nechal čipovať – no lebo by som nevedel 300 eur zaplatiť, a bol som si vedomý eskapády nárastu dlžoby – tak ako keď nevieš zfleku zaplatiť pokutu za načierno v MHD – to ti narastie na mnohonásobok – lebo advokát veriteľa! Ja toto veľmi dobre poznám!

    Detto náhubkové pokuty 1000 eur – v správnom konaní 1600. Preto urobili kotlebovci schválením 1000 eur pokuty na ľudí podraz. Detto súčasná vláda – že neamnestovala tieto pokuty. „Nebudete nič vlastniť a budete šťastní!“ Ku.va o čom točím?! Pozri si zákon o dobrovoľnej dražbe – od 1600 eurovej pohľadávky ti môžu siahnuť na dom, byt! No a ešte plus pohľadávky advokáta! Kto vás vyzýval, aby ste nenosili náhubky?! No advokátka Krajníková!

    Nie som testovaný, nie som opichaný. Ale náhubok som nosil – vedomý si právnych následkov – že by som musel riešiť kauzu, či prídem, alebo neprídem o dom, pretože keš 1000 eur na pokutu za náhubok nenosím pri sebe, a nikdy nebudem, a nechcem sa dostať do situ, aby ma mala v hrsti exekútorská mafia, pretože už sa raz pokúsila ma dostať o byt bytová mafia. Schválne – koľko je exekúcií kvôli pokutám za náhubky? Tisíce! Toto nie je o slobode proti totalite – zober nôž a rieš! Toto je o tom. kto s kým vyjebe! Sme vo vojne, a ja VO VOJNE NEBUDEM NOSIŤ TERČ NA CHRBTE!

    • Keď vo vojne nebudeš nosiť terč na chrbte, po vojne ti ho tam vytetujú.
     Nechápeš?
     Ja som nenosil náhubok, netestoval sa, neopichal sa. Skoro som sa pobil v Lidli s SBS károm…
     Že prečo nemám náhubok – reku, nemám povinnosť si kupovať za vlastné peniaze niečo čo mi niekto nariadi. Reku že mám ísť von. Ja že pokladníčka mi musí naúčtovať nákup podľa obchodného zákonníka… proste, skoro na mňa vybehol. Pýtam sa ho – chcete mi vypáliť facku alebo dať na hubu? Tak sa pribrzdil… mu vravím – uvidíte, ako doplatíte na túto kolaboráciu s režimom! Ste mladý a slúžite zlému režimu! Navyše, v službe ako SBS nesmiete mať žiadnu masku na tvári, to neviete? Porušujete zákon!
     No prežil som si všeličo ako neočkovaný. Ale som tu a mám dobrý pocit, že ma nezlomili. A mám skúsenosť – tí, čo prežili socík boli nezlomnejší ako mladí a neskúsení životom.

     • Marek Košice

      Dendy, ja som už aj pomaly zabudol na „covid teror“… Tiež som sa netestoval, „neočkoval“ a náhubok som mal dokopy 3 hodiny na nose + asi 20 hodín na ústach…. Ale nieeeee…už si spomínam… Ten pocit byť v autobuse jediný bez náhubku a oči na mne… K*rva, bolo to odporné obdobie………..ALE …..AKOBY MA TO OPUSTILO….. Doslova mám pocit ako by to bolo „v minulom živote“… Vidíš ako rýchlo ľudia zabúdajú na to zlé? ……. Samozrejme viem čo všetko sa dialo, ale už k tomu akosi nemám priradené žiadne emócie. Neťaží ma to. Chcem aby tie svine čo to spôsobili odvisli, ale ja osobne som neprišiel ani o Euro (ak si odmyslím nákup náhubkov (dvoch) a akurát ma bez náhubku nevpustili dve ženské do predajne obuvi (CCC). Išiel som sa hádať, ale nakoniec som mávol rukou a poľutoval dotyčné. A spomenul som si…Počas „covidu“ som chcel ísť na hypnózu aby som sa zbavil jedného môjho komplexu (robím „z komára somára“ v jednej nepodstatnej veci). 15 minút pred termínom som volal mladej hypnoterapeutke a trochu oneskorene sa opýtal, či je nutné mať na sebe rúško počas hypnoterapie… Povedala že áno, že bez toho to nepôjde. A ja jej na to : „Tak to zabudnite, že budem zo seba robiť idiota a podstupovať hypnózu s rúškom na ksichte, od hypnoterapeutky ktorá ho bude mať tiež nasadené. Nechcem, aby ma hypnotizovala ovca. Majte sa, neprídem.“ ….a zložil som. No už ma to hypnóza prešla, nešiel som na ňu doteraz, aj keď som na ňu mohol ísť do Prešova k nejakému mužovi hypnoterapeutovi do psychologického centra či čo to je…

    • Schválne – koľko je exekúcií kvôli pokutám za náhubky? Tisíce!

     No, ja teda pochybujem.
     ja som náhubok nenosil, policajti ma v obchodoch lustrovali asi tak 15x.
     Dostal som sumárne pokuty za 9 z tých 15 nenosení, v cene 350 Eur.
     Vždy som sa na každú doručenú pokutu odvolal. Vždy som im odpísal, že pokuta je neoprávnená atď.
     No, po troch rokoch vypisovania si som dostal za tých 9 prípadov nenosenia rúška sumárnu pokutu 45 Eur.
     Čiženedostal som ani 15x 1600, ani 15×1000, ale spolu 45Eur za všetkých 9 priestupkov.
     Tú som musel zaplatiť, lebo právnik mi povedal, že môžem počas dvoch rokov na Správne konanie voči tým 45 Eurám Neoprávnenej pokuty.
     Ale právnik ma podrazil, lebo doba na Správne konanie nie je 2 roky po pokute, ale len mesiac.
     Podjebal ma.
     Preto myslím, že žiadne exekúcie asi nie sú, a ak náhodou sú, tam ten človek čo ich má za nenosenie rúška je extrémne vymletý idiot

     • Oprava: ale spolu 45Eur za všetkých 9 priestupkov.

      ale spolu 45 Eur za všetkých 9 TAKZVANÝCH priestupkov.

     • galaxie andromeda

      Ak ste zaplatil uznal ste priestupky takže žiadne takzvane ale bohuzial realne priestupky neuveritelne nemal ste platit nič a mal ste zažalovať štát!
      Ten čo Vás zastupoval nebol pravnik ale hochštapler smutne.

 6. /cz24.news/nastvani-britove-se-musi-divat-jak-se-londyn-o-velikonocich-hali-do-svetel-ramadanu/. V tomto článku sa uvádza, že lockdowny neplatili pre každého. Moslimovia sa mohli počas ramadánu schádzať k spoločným modlitbám, mali povolené spoločné večere po zotmení a taktiež mohli vychádzať v noci v dobe, kedy to mali ostatní zakázané.

 7. Marek Košice

  Korčokovce, Matovičovce a Čaputovce to zaujímať nebude, okamžite tento fakt odmietnu, hneď ho vo svojich tupých hlavách označia za „hoax“.
  Už len čakám na ten RESET. Nie reset z dieľne WEF, ale reset ľudstva. V ňom samozrejme zahynieme všetci dospeláci mimo „elitami vybraných“, ktorí preživšie malé deti budú opäť učiť klamstvá, a Matrix bude v plnej paráde pokračovať…
  Či si niekto myslíte, že „Umelá Inteligencia“ súčasnosti (bežne dostupný deepfake videozáznamu či audiozáznamu) je „strop“ aký je momentálne k dispozícii? … Rovnako ako plebs nemá k dispozícii najmodrenejšie technológie strojov a prístrojov, tak nemá k dispozícii najmodrenejšie technológie softvérov. Dám hlavu do ohňa za to, že už existuje softvér, ktorý dokáže spraviť tak kvalitný deepfake v 8k rozlíšení, tak špičkovo „doladený“, že sa nedá rozoznať od originálu celkovo po audiovizuálnej stránke… A v čase keď už médiá môžu BEZ PROBLÉMOV používať deep fake videá na nerozoznanie od reality, je na mieste očakávať „KONEČNÚ“…….A tou konečnou je „reset ľudstva“… Konečná & nový začiatok V NEVEDOMOSTI…….
  Nechcem byť poslom zlých správ, to nie……. Ale očakáva niekto z vás niečo iné? Kľudne zareagujte…. Ale pánbičkári typu „Už čoskoro sem na Zem prídu Ježiš a Boh, a urobia tu poriadky“ sa prosím nevyjadrujte… Ste retardovaní rovnako ako ateisti voliaci PS a Korčoka. Akurát oni sú modrí a vy červení (alebo naopak, proste rozdiel len vo farbe, naivita je rovnaká)….

  • Objektívne

   Nie je potrebná žiadna pokročilá UI na to aby existovali na fografiách a vo videách podivnosti.
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/co-se-stalo-s-obamovou-nohou-po-pristani-v-new-yorku/

   Odkedy existujú digitálne fotoaparáty a kamery s rôznymi vylepšovacími funkciami tak sa tohoto problému nezbavíme. V profesionálnej brandži sa preto narába vždy s formátom RAW, ktorý ja zaznamenaný tak, ako to zosímal čip bez toho aby to aparát upravil softwarom. A ide to už tak ďaleko, že ani astronómovia už nevidia ďalekohľadmi v hlbokom vesmíre to, čo by videli keď by sa presunuli bližšie k pozorovanému objektu. Ich software narába z datami podľa modelu o ktorom predpokaldajú, že je správny.

   • Marek Košice

    Ten „hlboký vesmír“ je tak či tak len „virtuálna realita“ …. V skutočnosti sú to všetko nehmotné objekty. Frekvencie, ktoré akurát z diaľky môžu vyzerať hmotne.

    • Aj keby bola pravda, že vesmír je len projekcia či virtuálna realita – čo nieje – tak by musela byť vytvorená v pravej existencii pretože sama o sebe existovať nemôže. Tá virtuálna realita by mohla byť niekým len pridaná do tej pravej existencie/reality a to len ako nejaký kaz, odklon, bezbožný koncept. A naviac by musela byť „vyrobená/deformovaná“ už z existujúcej látky pravej reality pretože nič naviac nejde stvoriť či vytvoriť okrem toho čo vložil Stvoriteľ – Boh do Stvorenia/Vesmíru. Tá virtuálna realita snáď podľa teba nieje úplne celá realita alebo áno? Tak to berieš, že všetko je len klam a skutočná realita v podstate neexistuje alebo existuje len ako virtuálna realita – teda klam? Ak to tak myslíš tak neverím – tak mimo byť nemôžeš. Skôr by to ukazovalo, že si v absolútne ničom neveríš pretože taký svetonázor môže vzísť len z prázdnoty jak ducha tak aj z chorého rozumu.

     • Oprava:
      ..„vyrobená/sformovaná“..
      A inak – je podľa teba Marek niečo skutočné keď sa dívaš na hviezdne nebo? Ak nie – ak je to virtuálna realita tak prečo ona existuje?

     • Achnaton, isto si pamätáš, ako nám kedysi spoločnosť vlievala do hláv, že nekonečné sú 4 (všetky rýdzo abstraktné) veličiny: vesmír, priestor, čas a boh. Netuším, či odvtedy došlo vo výskumoch k nejakému novému objaviteľskému posunu; zaručene správne (a hlavne kompletné) informácie nám tu doteraz neposkytol nik… (ak sa niekto v minulosti o to pokúsil, bol navždy umlčaný).
      Na tejto planéte mala až dosiaľ zelenú jedine okrídlená lož. Súdržnosť ľudstva + názorová jednota pod nadvládou „boha“ sionu tu vždy bola neprípustná. No karta sa obracia: čipovací boh sionu je na celej zemeguli (či zemedoske) konečne „nahý“ a verím, že doterajšie, spoločnosťou nám „oviam“ denne servírované ohlupovacie lži, už v krátkom čase úplne všetky vyplávajú na povrch. Spojme naše sily – tento posledný boj Dobra a Zla vyhráme!

 8. Čoveče, tady někdo pořád vydává „signály“. Autista Fiala je z toho tak zblblej, že pořád motá cosi o signálech, tak už vím odkud to má. Vítr zjevně vane z Bílého domu a z Pentagonu

 9. Pri tých „lockdownoch“som sem-tam zažil aj úsmevné situácie.Napríklad, keď sa v obchodoch, či supermarketoch prepočítavalo, koľko ľudí na koľko metrov štvorcových tam môže naraz byť,alebo dvojmetrové rozostupy medzi ľuďmi…,nevedel som, že vírusy a bacily vedia tak dobre počítať…V jednom malom mäsiarstve bolo na vchodových dverách napísané „Vstup maximálne jedna osoba, dodržujte rozostupy dva metre od seba“.Alebo jednému známemu,ktorý má prevádzku s liehovinami a otváral vtedy o14-tej hodine a mal to aj vylepené na dverách,prišla kontrola a pýtali sa, prečo nemá vyvesené, že od 9 hod. do 11hod.sú otváracie hodiny pre dôchodcov.Takže to je logika nami platených príživníkov a darmožráčov, čiže štátnych úradníkov……No, ale uvidíme, čo nás čaká v budúcnosti po podpise Pandemickú dohody…. Určite ešte väčšie absurdnosti.

  • Rozostupy sa v hyper/super marketoch vôbec nedodržiavali. U nás v Kauflande sa pri pultovom predaji lepili ľudia jeden na druhého a ani medzi samoobslužnými pokladňami nie je rozostup 2 metre. Bolo to trápne nariadenie, ktoré nebolo možné realizovať. Na maloobchodníkov však pôsobilo obmedzujúco a o to zrejme išlo (aby zisky nadnárodných obchodných reťazcov rástli).

  • Akú „pandemickú“ dohodu preboha ešte treba podpisovať?? – do covidmasakru možno väčšina národa tento termín ani nepočula. A čo sa stalo, už sa neodstane…žiaľ.
   Dosiaľ – nie tak dávno – sme tu mali v takomto rozsahu jedinú nemoc: Pandémiu Chorých Mozgov a nimi vyprodukovaných (žiaľ, aj vstrekovaných) tzv. „život-zachraňujúcich“ vaxxxín, vďaka ktorým Bieli poskokovia vykynožili x-násobne väčší počet ľudí, ako dovtedy všetkými vakcínami dokopy. Verme, že táto pandémia zapredancov zahalených do bielych skafandrov tu bola prvá a posledná (už iba tykadlá im chýbali).
   Prípadná ďalšia plandémia sem dúfajme už nevtrhne; uveriť v ňu by mohol už jedine totálny magor.

 10. CERN otestuje velký hadronový urychlovač během nadcházejícího zatmění Slunce

  https://aktax.cz/cern-otestuje-velky-hadronovy-urychlovac-behem-nadchazejiciho-zatmeni-slunce/

  • Marek Košice

   Je ti hádam jasné, že Slnko a Mesiac sú oveľa menšie ako naša (plochá) Zem, a sú v rovnakej vzdialenosti od Zeme, že? … Či veríš tomu, že Slnko je obrovské, Mesiac maličký, no ich vzájomné vzdialenosti od Zeme sú presne „ušité na mieru“ tomu, aby vo výsledku mohlo vzniknúť „zatmenie Slnka“ (a teda aby sme vnímali Slnko a Mesiac ako rovnako veľké, bez toho, aby to vnímanie bolo postavené na skutočnosti, že NAOZAJ sú rovnako veľké)?

   NIKDY NIKTO NEMAL AKO ZISTIŤ VZDIALENOSŤ VESMÍRNYCH TELIES OD ZEME……A už vôbec nie v 16. storočí….Všetko je to LEN A IBA MATEMATICKÝ MODEL.
   Rovnako ako nikto nemôže zistiť na základe žiadneho prístroja to, aká stará je skamenenina, atď…. Všetko totiž závisí LEN A IBA od toho, ako sa taký prístroj NAKALIBRUJE. A nakalibrovať sa dá tak, že 10 rokov starú vzorku napr. dreva vyhodnotí ako 500 000 ročnú….. V tomto Matrixe netreba slepo/mechanicky/emocionálne veriť NIČOMU.

 11. Budte v strehu priatelia a neverte rozpravkam o nejakej moznej multipolarite!!!
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/take-rusko-se-intenzivne-pripravuje-na-boj-s-nemoci-x/

 12. Mal by nasledovať dôležitý krok – náhrada trov novinárov na prinútenie inštitútu k transparentnosti. Konali zjavne vo verejnom záujme, naopak, štátny inštitút ktorý mal konať vo verejnom záujme tak zjavne nekonal.
  Ak dal súd za pravdu novinárom, mal by inštitút nahradiť všetky trovy novinárov súvisiace s dosiahnutím zákonného stavu – zverejnenia dokumentov v intenciách zákona.
  Čo sa týka lockdownov. Znova mali dezoláti od začiatku pravdu. Takmer vo všetkom, čo sa postupne odhaľuje v súvislosti s kovidom, mali dezoláti a konšpirátori pravdu.
  Napriek tomu existuje stále veľká väčšina múdrych, inteligentných a rozhľadených nadľudí, ktorí sa nechajú znova a znova zaočkovať, ktorí veria Gejcovi, Faučimu, svojim vládam a úradom verejného zdravotníctva, ktorí na slovo poslúchnu každú ich radu, čo im zaručene zachráni život. Preto sa vlády ešte držia pri moci, preto Gejc a Fauči ešte chodia po slobode, preto máme ovčín a nie štát.

Pridajte komentár

*