Holokaust nenarodených: Bábätká zomierajú, lebo ich matky sa dali „zaočkovať“ proti covidu


Print Friendly, PDF & Email

Holokaust nenarodených: Bábätká zomierajú, lebo ich matky sa dali „zaočkovať“ proti covidu

(Ethan Huff, Natural News) Jedným z najviac znepokojujúcich vedľajších účinkov „vakcín“ proti Covid-19 sa zdá byť znižovanie ľudskej reprodukcie zabíjaním detí ešte v maternici.

Odkedy sme publikovali článok o klesajúcej pôrodnosti, nové správy ukazujú, že miera mŕtvo narodených detí sa naďalej zvyšuje, keďže plne zaočkované matky v rastúcom počte nedokážu porodiť svoje deti.

Verte tomu alebo nie, no v postvakcinačnej covidovej ére vraj až 28 z 29 zaočkovaných žien, v závislosti od zdroja údajov, zažíva narodenie mŕtvych plodov, pričom táto štatistika pochádza od samotnej spoločnosti Pfizer.

Nemocnica v okrese Fresno v Kalifornii interne rozoslala e-mail, ktorý naznačuje, že počet mŕtvo narodených detí je vysoký, v skutočnosti až o 500% vyšší ​​v porovnaní s obdobím pred masovým očkovaním proti covidu.

Tento e-mail unikol do nezávislých médií, ktoré o ňom informujú, zatiaľ čo korporátne médiá ho ignorujú.

Pokiaľ ide o médiá hlavného prúdu, očkovanie proti covidu je stále to najlepšie a najúžasnejšie, čo môže človek urobiť na ochranu pred koronavírusom. V skutočnosti však na tých, ktorí si ich dajú pichnúť, majú vakcíny depopulačný efekt.

(Súvisiace: Začiatkom tohto roka bolo hlásené, že v dôsledku covidových vakcín sa vyskytlo najmenej pol milióna spontánnych potratov.)

Zdravotná sestra hovorí, že počula o dvoch matkách, ktorých bábätkám sa v maternici vytvorili krvné zrazeniny

Pred zavedením covidových vakcín bol výskyt mŕtvo narodených detí pomerne zriedkavý. V spomínanej nemocnici sa vyskytli asi len jeden až dva takéto prípady každé tri mesiace.

Teraz sa tam mesačne rodia desiatky mŕtvych detí – čo je extrémny nárast!

Portál The Epoch Times, ktorý ako prvý informoval o tomto odhalení, sa obrátil na hlavnú sestru s otázkou, prečo tieto prípady v uniknutom emaile označuje ako „zosnulí pacienti“. Odpoveď však doteraz neprišla.

Magazín California Today, ktorá tiež informovala o uniknutom emaile, vytvorila video zostrih, ktorý si môžete pozrieť na webovej stránke RAIR Foundation.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ak ste predplatiteľom stránky The Epoch Times, môžete si tiež pozrieť 25-minútové video o uvedenej afére na tomto odkaze.

Reakcie ľudí na šokujúce odhalenie ohľadne mŕtvonarodených bábätiek

Portál The Epoch Times má pod videom aj živý chat, v ktorom jedna žena tvrdí, že u nej sa vyskytlo nie jedno, ale dve za sebou mŕtvonarodené deti po tom, čo bola zaočkovaná začiatkom roka 2021.

„Bola som liberálka a verila som svojim lekárom,“ napísala ďalšia komentujúca. „Som taká rada, že sa o tom začalo hovoriť. Dúfajme, že ostatní budú ušetrení tejto hroznej bolesti.“

Iná osoba spomenula dokument „Pod kožou“, ktorý pojednáva o problémoch, ktorými trpia ovce, zaočkované mRNA vakcínou proti bruselóze (bakteriálne ochorenie zvierat prenosné aj na človeka). Mnohé z oviec uhynuli krátko po tom, čo im bola vpichnutá experimentálna vakcína, vysvetľuje film.

„Som zdravotná sestra a počula som o dvoch matkách, ktorých deti mali krvné zrazeniny už v maternici,“ napísala ďalšia. „Nikdy predtým som o niečom takom nepočula. Je to však len z počutia. Nemám žiadne skutočné dôkazy.“

Niekto iný sa spýtal, čo bude potrebné na to, aby si viac ľudí uvedomilo, že tieto „vakcíny“ sú nebezpečné a že na základe všetkého, čo o nich teraz vieme, sa nesmú vpichovať do tiel ľudí.

„Herodes urobil to isté počas ním nariadeného masakru nevinných detí,“ napísal niekto iný s odkazom na slávny biblický príbeh o genocíde všetkých dvojročných a mladších chlapcov v blízkosti Betlehema, kde sa narodil Ježiš Kristus.

„Zopakujem, čo povedal jeden virológ – ten, kto vyrobil vírus, je satanista, no ten, kto vyrobil vakcíny, je 10-krát horší satanista,“ napísal ďalší človek, pričom sa odvolával na dva rôzne typy hrotových proteínov vo víruse v porovnaní s vakcínami.

Chcete sa dozvedieť viac o nebezpečenstvách a neúčinnosti vakcín? Potom navštívte stránku Vaccines.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ročild likviduje premnožených zbytočných BioRobotov.
  mám ich ľutovať?
  ak je mater tupý biorobot, ktorý sa dal očkovať, tak aj dieťa má veľkú šancu, že bude len ďalší tupý BiRobot
  mínus 2

  • Marek Košice

   A došlo ti, že „ročild“ chce mať biorobotov aj z tých, ktorí ako jediní prežijú? Ako to dosiahne? Možno skutočne nútenou „nanočipovou“ vakcináciou v najbližších pár málo rokoch? … Mňa už nič neprekvapí….

  • Nebuď příkrý na obyvatele, na metody povězme“MKultra mají ziskovci zkumáky. A věru jsem byl taky blbej když jsem aspiroval na leadra v korporátu a cepoval bych je? Kdo ví. Chce to trošku nadhledu.

   • Cepoval. Snažil by si sa ale, aby to bolo „s ľudskou tvárou“.
    Všade žijú ľudia a všade potrebujú šancu sa prebudiť.
    A skoro nikde nikto i tak nedbá tvojich snáh o to..

  • No nie je to uplne tak, zhorsene stavy a objavenie sa novych malych pacientov zverejnila detska Gastroenterologicka Mudr Jancova a jej manzel /nemusim ich predstavovat/ uz asi pred rokom ,u deti zijucich v spolocnej domacnosti s ockovanymi rodicmi alebo starymi rodicmi. Dcerka nebola ockovana a o dietatko prisla… cele okolie ockovane, okrem „nezodpovednej babky“.

  • Áno, ten predpoklad tam je – a dosť veľký…žiaľ.
   No je tu ešte ďalší, nezanedbateľný faktor: po ktorom z rodičov prevzalo dieťa genetickú výbavu, hlavne vnútornú časť pravej mozgovej hemisféry. Za „softvérovú“ chybu spôsobenú cudzím zavinením (v tomto prípade tým menej rozumným rodičom, slepo dôverujúcim alopatickým vrahom) ono, chúďa, predsa nemôže…
   Chyby – či už vedomé, alebo nevedomé – našich medicínskych vrahov by bolo možné odstrániť protilátkou z rúk holistických lekárov (podľa metabolického typu poškodeného človiečika). Verím, že dnes ešte tú možnosť príroda poskytuje, len treba dať hlavy dokopy a dať malej hŕstke tých múdrych a neskorumpovaných lekárov / biológov (ako je napr. česká prof. RNDr. Anna Strunecká a ďalší) dostatočný priestor aspoň v tých médiách, kde sa to zatiaľ ešte aspoň akotak dá realizovať. Dostať sa von z tejto šlamastiky sa predsa nejako dať musí…
   Čo na to, ty náš Bádateľ? Bolo by to možné? …v Česku je táto prvotriedna biologička zakázaná…pochopiteľne.
   P.S.: Kvôli softvérovej chybe rodičov, prechádzajúcej z pokolenia na pokolenie (a zapríčinenej aj dorazenej cudzími bielymi votrelcami !!) neroztlčieme predsa aj hardvér. Bolo by to od nás nespravodlivé, necitlivé…a bola by to nezvrátiteľná škoda

 2. Marek Košice

  Z článku : „Verte tomu alebo nie, no v postvakcinačnej covidovej ére vraj až 28 z 29 zaočkovaných žien, v závislosti od zdroja údajov, zažíva narodenie mŕtvych plodov, pričom táto štatistika pochádza od samotnej spoločnosti Pfizer.“ …. Keby to tak bolo, dozvedeli by sme sa to od priateľov a známych. Mám známu, zaočkovaná Pfizerom, porodila zdravú dcérku. A samozrejme – je to tá jedna šťastná z 28 nešťastných… Stavím sa, že nepoznáte viac než 1/3 Pfizerom zaočkovaných tehotných žien, ktoré porodia mŕtve dieťa. Možno dokonca len 1/10 …. Ale podľa tohto článku mŕtve dieťa porodí 28 z 29 Pfizerom zaočkovaných….. Krista pána, redakcia preberá riadne tupoty…. Tak, ako mainstream klame, že očkovaným sa nič nestane, tak alternatíva klame, že polovica očkovaných umrie do troch rokov…. Zjavne netreba veriť vôbec ničomu….

  • Mnohé z dávok boli placebá a niektoré ženy možno klamú, aby dostali zdravotnú starostlivosť. Všetci vieme, že nezaočkovaných v nemocniciach diskriminovali.

 3. Aby bolo jasné – za čo bojujú Ukrajinci! Rusi rozhodne „nie“!

  „Ukrajinci práve teraz umierajú a bojujú o možnosť existovať, milovať, hovoriť vlastným jazykom vo svojich mestách, študovať na svojich univerzitách a chodiť k svojim lekárom.“
  ———————————-
  „Ukrajinka Anna sa na sociálnej sieti podelila s vlastnou skúsenosťou, keď lekár ku ktorému išla, ju odmietol vyšetriť a posielal ju k jej lekárovi, ktorého má na Ukrajine.

  Mladá Ukrajinka, ktorú v Trnave odmietol vyšetriť lekár sa rozhodla napísať o vlastnej skúsenosti, keď už nielen bežní občania na Slovensku, ale aj lekári začínajú mať plné zuby niektorých Ukrajincov utekajúcich pred zodpovednosťou za to, že si vo svojej krajine zvolili zločinecký neonacistický režim, ktorý vyprovokoval vojenský konflikt s Ruskom, traumatizuje celý svet a namiesto toho, aby skorumpovanú banderovskú juntu poslali kade ľahšie, utekajú do iných štátov.

  Ľudia na Slovensku sú čoraz častejšie svedkami, ako si prisťahovaci z Ukrajiny dovoľujú to, čo by si nielen Slováci nedovolili, ale ani oni samotní, pokiaľ bývali vo svojej vlasti.“


  „A zrazu začala absurdita. Povedal, že ma vyšetrovať nebude, lebo sa mu to neoplatí, keďže mu za mňa nezaplatí poisťovňa. Potom ponúkol skvelé riešenie – za lekárom môžem ísť späť domov – na Ukrajinu. Prekvapilo to aj samotnú sestričku a chvíľku sa to snažila zachrániť. Oznámila, že ak by šlo o niečo akútne, tak sa môžem na nich obrátiť. Keď počula, že som sa objednala práve kvôli akútnosti, bezradne povedala, nech počkám niekoľko mesiacov a možno to prejde samo. Následne mi poradila, nech naozaj skúsim „svojho“ lekára na Ukrajine,“ dodala Ukrajinka žijúca na Slovensku.“
  https://www.infovojna.bz/article/kvoli-zvyhodnovaniu-ukrajincov-ich-bezocivemu-spravaniu-a-ignorovaniu-zivotne-dolezitych-problemov-zo-strany-statu-uz-ludia-na-slovensku-zacinaju-mat-celej-ukrajiny-po-krk-presvedcila-sa-o-tom-aj-mlada-ukrajinka-ktoru-v-trnave-odmietol-vysetrit-lekar

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každá nová udalosť má svojích obetných baránkov a obdivovateľov-je to v človeku už takto masochisticky zakorenené a čím je vnútorne slabší jedinec-tým je cesta snažšia,,,,v mnohých krajinách a kontinentoch sa opíchavalo verbálnejšie,než u nás v tradičnej katolíckovatikánskobruselskej kolónii,takže u nás to až také citeľné nebude,veď slovenské stíhačkyrodičky rómky sú odolné aj voči nebu,oni predsa nepotrebujú cestovať a dovolenky a výlety či lyžovačky v alpách ako majoritné vymaľované samičky nutne potrebujú,im stačí sociálka a slovenská pošta,či otp bank a tam očkovanie nevyžadujú,,,,určite je mnoho žien,ktoré zastávajú víznamnejšie pracovné pozície a či z rozumu,či zo strachu a či z dobrej informovanosti a konexií si dokázalo vybaviť fiktívne opíchanie,len kôli nutnosti a dokumentu a vyhnúť sa tomu(viď neočkovanci čaputová,dcéra sulíka atd)-čiže tú vec v sebe „zatiaľ“ ešte nemajú,,,,je však pravdou,že ta posledné dva roky pobehuje po regiónoch viacej záchraniek,než pred K19,,,,uvidíte ako nakoniec dopadnú aj opíchanci zahraničný slováci,,,,na tejto planéte je satanistom hocikto-veď kto z vás všade koná len dobro,,,,

 5. Už to zase začína: https://www.topky.sk/cl/11/2411639/VIDEO-Novy-podvariant-omikronu-sa-siri-do-strednej-Europy–Moze-PEKELNY-PES-vyvolat-dalsiu-vlnu-epidemie-#disqus_holder ??? Dokedy budeme tolerovať tento holokaust a beztrestnosť jeho predstaviteľov? Haló, očkovaní! Stále Vám nedochádza, že ste zabíjaní, že Vás podviedli a už len zrýchľujú procesy?

 6. zapredana SR

  Vie niekto presny názov a rok natočenia toho filmu „Pod kožou“? Neviem to dohľadať.

 7. kvakcína je sloboda

  nedávno som na fejkbúku videla článok, kde vraj hrozí nová varianta a nazvali ju tuším twincron – či tak nejako a odporúčajú dať sa zaočkovať do jedného ramena proti kokotvidu a do druhého proti chrípke; :DDDDDD
  či to je skutočne tak, alebo iba ľudová tvorivosť, neviem
  zaujímavé by bolo vedieť, koľkí to takto urobia

 8. Objektívne

  Kto je v pozadí a vládne na tejto planéte? Príčina všetkého, čo sa okolo nás neustále deje. https://otevrisvoumysl.cz/vladci-kontrolori-cast-1-7/

 9. mariankosmac

  Väčšina bábätiek zaočkovaných matiek ale prežije (a ak aj nie väčšina bude ich stále veľký počet) – len aby to už neboli nejakí geneticky modifikovaní mutanti.

 10. Dosť ľudí považuje za vládcov planéty Židov a ich lóže. Veď tisicročia viditeľne vykonávajú postupné zotročovanie ľudstva. Ale Židia to niesú – čo riadia planétu Zem – oni sú len dozorci a ak sa vymykajú z pod kontroly EL-ite tak aj tí zomierajú nepekným spôsobom.
  A keďže všetko zlo pod riadením EL-ity na planéte posledných 4000 rokov vykonávali Židia tak aj na nich bude EL-itou presmerovaná všetka nenávisť ľudstva = finálny holokaust Židov ako už
  nepotrebného nástroja EL-ity.
  Jediná ich záchrana je Rusko, zotrvanie suverénneho Ruska v tomto svete.
  Časť svetového Židovstva si to plne uvedomuje a časť si ďalej reže pod sebou konár.
  Skutoční vládcovia planéty sú tisicročia skrytí za oponou, mimo pozornosti ľudstva, elít, lóží.
  Niesú všemocní a nijako evolučne nenapredujú, stačí im ovládať staré vedy a náuky z obdobia biogénnych civilizácií. Vytvorili Židov ako svoj nástroj prostredníctvom ktorého nás ohlupovali, zastrašovali, vraždili a odvádzali našu pozornosť všetkými možnými spôsobmi a smermi až doteraz. Vzali nám poznanie, ťahajú nás za nos.

  • Uplny suhlas … uz to teda vieme … tisice rokov nas otrocili /dali sme sa/ za modlenie sa k „zlatemu telatu“, teraz je na nas a verim ze sa to uz deje, prebudit sa a najst cestu ako z „kola“ von. No lahke a bezbolestne to nebude. Ale viem ze to dokazeme … urcite nie vsetci… oddelenie plevelu od zrna… zial aj mnohi moji najblizsi a znami su tym plevelom… boli‘ to, ale ja som zodpovedna len sama za seba. Nikdy vsak pomoc neodmietam , pokial ma netaha ako jazvecika do liscej nory.

   • Skús zobrať židovi jeho vyvolenosť, „výnimočnosť“, privilégiá podporené vlastnou ideológiou – a potom separuj tých, ktorí nechcú byť vyvolení, nechcú byť výnimoční, nechcú svoje privilégiá – a ak ti niečo také zostane – vytrieď ich podľa vrodenej psychopatie a komplexu moci! Je to kurva sekta! To – že sú tou viditelnou perifériou moci je jedna vec – druhá vec je, že to pre nich prináša výhody! Zmrd s „modrou krvou“ na dialízu nepôjde! Tak to bolo ZASIATE! Kozmopolitná burina ľudstva. Myslíš, že „moju“ lobodu niečo serie? Serie ju len moja motyka! Tak sa tu nehrajme na dobrého a zlého žida! Aj „nevedomý“ otrok GMS – žid – je rovnako škodiaci, ako každý užitočný idiot niekoho, kto ho ovláda!

    • To, že židovstvo je sekta – vidím na svojich susedoch, ktorí toto sektárstvo, „filozofiu“ a „hodnoty“ preberajú – ale jarmulky na hlavách nenosia! Poturčenec horší od Turka! MOR HO!

     • Preto ich Svjatoslav vyhnal z Chazarie v roku 863 a bojovali s nimi aj ostatni Slovania a stale su tu ako ta Tvoja loboda v zahrade… nepomohlo ani posypanie solou uzemia po porazke chazarov v dnesnom Maroku 1. Karfagenu Rimom.
      Takze ako hovoris mor ho… u mna s malym m. Kto vie, co je vlastne podstatou slova morit. Krasny priestor na lingvisticku hru.
      Skoda ze uz som stratila skoro vsetko zo svojej Staroslovienciny… ale zostalo to niekde v podvedomi, skusim to tam povytahovat. Zislo by sa mi to teraz a verim ze aj v buducnosti.

 11. …niekto, kto sa hrá na ,,VIAC“ ako sú ostatní ľudia, môže za to, čo sa okolo nás nestále deje, presne ako to je vysvetlené v tom príspevku ,,Otvor svoju myseľ“…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,radšej sa je treba zamyslieť a hlavne priznať si,že koľko z tých detí,ktoré by sa narodili-by bolo tých dobrých a koľko tých zlých,čo by za to stálo-lebo máločo sa vydarí,,,,lebo drogových dílerov, a násilníkovpodvodníkov,či profi športovcov,tv či pop hviezd a politikov máme už pravideľne priveľa,,,,

 12. Snad ta Ajsa potesim aj touto strankou…a mozno aj inych.
  https://slovieni.webnode.sk/duchovno/

  • Je tam aj o Anastazii… jej knihy mam, su ine ale to asi potebujeme , zmenit sposob nazerania na zmysel zivota,

   • Vďaka, určite sa na to bližšie pozriem, i keď – už niekoľko videí – vidím, že je tam – nedostupných. Temné sily – nespia..

    P.S. Je fajn, že si tu dokážeme vymieňať – vlastné poznatky – Poznanie, životné skúsenosti, názory, vnemy.. Nemusíme mať každý rovnaký názor na pretraktovanú vec, o tom – to nie je! Inak – by sme už boli zrejme – tí zavaxovaní bio-roboti, mysliaci – unisono.

    O.K. „Som Slovan“ – ďalšia web-stránka – nižšie. Posúvajme to – prosím – ďalej!

    https://www.somslovan.sk

   • Anastázia, javory, javorový sirup, vyšívané rubašky!
    Nazeraj si na svet na inej planéte – my tu riešime Chazarov, ktorí majú tvoju Anastáziu, javory, javorový sirup a naše slovanské vyšívané rubašky na háku!

    Skús na tento svet naučiť inak nazerať Chazarov!

    • No vidim ze som sa niekomu netrafila na strunu. Ale nie je mojim cielom hrat na vsetkych hudobnych nastrojoch.)))

    • Marosko : 1) Anastazia nie je moja ale Megreho
     2) Javorovy sirup nelubim
     3) Na inu planetu by som sa celkom rada podivala
     4) Folklor mam rada aj vysivane kosele ci rubasky aj ked ich nenosim 5) Na haku sme uz raz mali nasho Janosika
     6) Na husle Ondreja Molotu nedam dopustit
     7) A co nasa Slovanska monokultura… ci su vacsim prinosom „zmiesane lesy“?

     • https://www.biosferaklub.info/kniha-z-kniznice-oz-biosfera-ruska-cernozem-vasilij-vasiljevic-dokucajev-rok-vydania-1936/
      —————————————————–
      „Ako mnohí iní novokapitalistickí Rusi využil perestrojku a následný kolaps komunistického systému na odštartovanie svojej podnikateľskej kariéry. Koncom 80. rokov sa stal prezidentom Medziregionálneho združenia sibírskych podnikateľov. [1]

      V rokoch 1994-5 si prenajal flotilu riečnych parníkov , ktorá uskutočnila dve obchodné plavby pozdĺž rieky Ob severne od Novosibirska. [1] [4]“
      „Prvé anglické vydanie preložili a upravili v Spojených štátoch John Woodsworth a Leonid Sharashkin na základe zmluvy s Megre. V USA ho vydalo a distribuovalo Ringing Cedars Press, [8] v Spojenom kráľovstve Ringing Cedars UK Limited, [9] a v Austrálii Ringing Cedars Australia. [10] Zmluva na tento rukopis však bola zrušená po tom, čo neautorizované druhé vydanie s čiernou obálkou porušilo chápanie usporiadania rodiny Megreovcov. [11] Zvyšné zásoby kníh s čiernym obalom sú stále na predaj, aj keď nie je povolené tlačiť žiadne nové kópie.“

      „Ústrednou myšlienkou série Zvonivé cédre Ruska je vytvoriť záhradu a obydlie predkov na pozemku s rozlohou aspoň jeden hektár, známe ako „rodinská usadlosť“ ( rusky : родовое поместье, rodovoye pomest’ye ), kde je príroda /generácia ( Rod ) je vhodne pestovaná. [13] [14] Výsledkom je životné prostredie dokonale zladené so svojimi ľudskými obyvateľmi, „priestor lásky“ pre blahodarné počatie, narodenie a výchovu nových generácií. [15]

      Pred vydaním prvej knihy v roku 1996 v Rusku prakticky neexistovali rodinné usadlosti. V roku 2014 prilákala konferencia hnutia Zvonivé cédre v meste Vladimir delegátov z viac ako 150 rodinných usadlostí zo 48 z 89 regiónov Ruska. [16] Súčasný register osád inšpirovaných Zvoniacimi cédrami uvádza 213 dedín s prítomnosťou na internete. [17] Počas prezentácie na Summite Spojených národov Nexus v New Yorku v roku 2014 Megre predstavila mapu zobrazujúcu umiestnenie 230 osád v Rusku. [18]

      Knihy sa stali základom ruského hnutia „späť na zem“ založeného na trvalo udržateľnom, sebestačnej a sebestačnej jednoduchom živote , ktorý poskytuje fyzickú obživu aj duchovné naplnenie. [19] Spájajú hlbokú ekológiu s tradičnými rodinnými hodnotami a uctievaním Boha (Roda) prostredníctvom prírody, na rozdiel od spoločného životného štýlu hippies . [20] [21]“
      https://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Megre
      ———————————————————
      K tomu asi toľko – po naplnení Harvardského a Houstonského plánu na likvidáciu Slovanov – keď Rusov má ostať len 15 miliónov na obsluhu technológií a ťažby – je to krásna idilka na osídľovanie Ruska židoanglosasmi! Aj pohon na Ameriku začínal idilkou žírnych plání, zveriny, zlata! A je zaujímavé, že aj Putin ponúka cudzincom výmery na kolonizáciu Sibíri. Taký sibírsky KIBUC! Ale to samozrejme nevidíte. Ani to, že rozvratníci Ruska boli vždy „situovaní“ do vyhnanstva na Sibír, pretože cári Mikuláši verili, že tam sa poučia, dovzdelajú a budú z nich normálni ľudia, pretože „vzdelaní ľudia už nemôžu byť anarchisti“ – lemo Mikuláši skrátka nepochopili vrodenú revoltu židov /frankizmus/ proti všetkému, čo funguje po poriadku.

      V každom prípade – ide o ponuku uniknúť do ilúzie – niekto na to potrebuje drogy, alkohol – iný „bibliu“. Celý ten Mengereho plán stroskotá na tom, že žid nemá vybudované kognitívne myslenie, žid nebude hrdlačiť sám na seba – žid potrebuje megapolis, kde bude v anonymite a kde môže „podnikať“.
      Ono sa to nakoniec vyvinie tak, že jedného dňa prídu strelci na džípoch a z osadníkov urobia otrokov v najbližšom dole! Ako za sovietov!

     • Doplnok k Marošovmu komentáru, kde je vysvetlené, o čo ide v tých „cedroch“

      https://www.tartaria.sk/obrady-svetla/

      pozn. ROD nie je boh – je oveľa viac, ako si ktokoľvek dokáže predstaviť – je to spoločný predok Slovanov a Árijcov – preto náROD (nasledovníci RODa), preto ROD-ina, ROD-ičia, … Základ ROD je zachovaný v mnohých našich slo-vách, stačí si to uvedomiť – oboznamujte sa s BUKVICOU a otvorí sa vám RODová pamäť – čím hlbšie sa oboznámite, tým viac poznáte. Skladať OB-RAZy sme sa naučili na „obyčajných“ kockách (hračky pre deti) s obrázkami – niekto si len skladal jednotlivé obrázky, ale boli takí, ktorí videli viac, takí si uvedomovali, že už zložený obraz má hrany, po ktorých sa skladajú ďalšie obrazy – tak je to aj s BUKVICOU, len tých „kociek“ o mnohých hranách je oveľa viac a k tomu patrí samozrejme aj CH-ÁRI-JSKÁ „matematika“ – BUKVICE majú aj číselné hodnoty a sčítaním BUKIEV dostávame hodnotu, ak sú hodnoty slov totožné, také slová sú významovo zameniteľné.
      Maroš – KTO sú AS-AS-ÍNI?

     • Jedna z odpovedí, že asasíni sú sekta nájomných vrahov. Druhá – bohovia „bohov“. Avšak nie As!

 13. 3.11.2022 – „Náhle a Nečakane“ – zomrel 40-ročný – Július Kmec – predseda predstavenstva a prezident HK Trebišov.
  P.S. Inak silný agitátor vaxinácie (viď video), kde za – „včeličky“ – ponúkal ľuďom – bezplatne lístky na hokej + iné „benefity“.

  https://cz24.news/vakciny-zahadne-necakane-nahle-nevysvetlitelne-sokujuco-ktoviepreco-zomrel-dalsi-majster-vax-experti-vedci-do-2-5-rokov-zomru-vsetci-ktori-si-nechali-vpichnut-smrtiacu-mrna-injekciu/

 14. …ďakujem Danke aj Ajši za krásne slovanské ukážky, myslím hlavne tie piesne a kroje…inak každý národ má svoje tradič.zvyky, či už piesne, nástroje, tance, jedlá…a pokiaľ k tomu vedú svoje deti, našu budúcu generáciu, tak je to úžasné!…určite v tom treba pokračovať, najlepšie už od útleho veku…

 15. ..ozaj zaujímavý biosféra klub…

 16. …áno vlkodav, treba sa zrejme začať zaoberať svojím rodom, svojími predkami, ich životom, zvykmi, ich spôsobom života a postupne sa človeku bude ,,otvárať cesta predkov“….

  • Predkov? To znamená, že cúvame? Nemá byť správne – „zadkov“?

   • Maroš – toto si skutočne prehnal – ako chceš nájsť to, čo si stratil, ak sa odmietaš vrátiť – a to veeeľmi rýchlo – cestou, na ktorej k strate došlo?!?
    Predkovia (s jať) sú tí, ktorí sú pred TEBOU (nami) a ak to mám dať tak trochu na hulváta, tak vyleteli z „dier“, z ktorých si sa „zrodil“ do tejto „inštitúcie“ – a nie sú to zadky, ale predky.

Pridajte komentár

*