Špičková klimatologička vyvracia hystériu ohľadne horúceho počasia v roku 2023


Print Friendly, PDF & Email

Špičková klimatologička vyvracia hystériu ohľadne horúceho počasia v roku 2023

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Nový dokument od klimatickej skepričky Dr. Judith Curryovej vyvracia klimatickú hystériu okolo tohtoročného horúceho počasia.

Uznávaná klimatická vedkyňa prišla s niekoľkými zaujímavými zisteniam skúmaním nedávnych zmien tepelnej rovnováhy v hornej časti atmosféry a vnútorných tokov poháňaných vzduchom a oceánskymi prúdmi na povrchu.

Portál Daily Sceptic uvádza:

Dr. Judith Curryová zvažovala aj vplyv prechodu z El Nino na La Ninu, erupcie podmorskej sopky Hunga Tonga a zmien atmosférických prúdov spôsobených loďami používajúcimi menej znečisťujúce palivá.

Akékoľvek zvyšovanie skleníkového efektu kvôli oxidu uhličitému „sa v tomto mixe takmer úplne stráca,“ hovorí.

Uvedený záver povedie k tomu, že Curryovej vynikajúca práca bude ignorovaná v mainstreamových médiách, ktoré sa do veľkej miery riadia názorom IPCC OSN (Medzivládneho panela OSN pre klimatickú zmenu), že väčšinu klimatických zmien spôsobujú ľudia spaľovaním fosílnych palív.

Curryovej výskum je podrobnou vedeckou prácou a celý jej článok si môžete pozrieť tu (v angličtine).

Na tomto mieste sa pokúsime zdôrazniť niektoré z najvýznamnejších prvkov, ktoré ukazujú, ako môžu vedci využiť silu pozorovania na rozšírenie svojich vedomostí o tom, ako chaotická a nelineárna atmosféra skutočne funguje.

Čo naozaj spôsobilo oteplenie na jar a v lete 2023

Podľa Curryovej je nedávne oteplenie na jar/leto 2023 spojené s prudkým nárastom tepelných tokov v hornej časti atmosféry.

Uvádza sa, že otepľovanie odráža nárast prichádzajúcej krátkovlnnej radiácie (v podstate je slnko o niečo jasnejšie), pokles vysokej oblačnosti, vplyv zníženého množstva aerosólov lodného síranu, menší rozsah snehu a ľadu a erupcia sopky Hunga Tonga, ktorá o 13% zvýšila obsah vodnej pary v stratosfére (vodná para je silnejší skleníkový plyn ako CO2).

Na povrchu Zeme došlo v stredných zemepisných šírkach severnej pologule k anomálnemu ohrevu od slnečného svetla a podľa Curryovej tu bol tiež vplyv redukovaných síranových častíc z lodného paliva.

Liečba osteoporózy

Východný severný Atlantik sa mal otepliť z anomálne nízkych turbulentných tepelných tokov, ktoré vyplývali zo slabých povrchových vetrov najmä v Karibiku a Mexickom zálive.

V stredných/vysokých zemepisných šírkach oceánov južnej pologule došlo k silnému ochladeniu z povrchových turbulentných prúdení, ktoré sú spojené so silnými rýchlosťami vetra.

Curryová poskytuje nezaujatú analýzu niektorých anomálií, respektíve odklonu od nedávno zaznamenaných noriem, čo je v ostrom kontraste s hysterickými správami, ktoré sa vyskytujú v bežných médiách.

Začiatkom tohto mesiaca britská BBC oznámila, že boli prekonané teplotné rekordy oceánov „s pochmúrnymi dôsledkami pre planétu “. Dr. Matt Frost z námorného laboratória v Plymouthe varoval, že „vystavujeme oceány väčšiemu stresu, ako kedykoľvek predtým v histórii“.

Dr. Curryová však poukazuje na to, že súčasné otepľovanie v severnom Atlantiku „je porovnateľné so zmenami počas po sebe nasledujúcich trojmesačných obdobiach v zimných/jarných sezónach rokov 1983, 1987, 1989 a 2010“. Tieto maximá boli posilnené z relatívne teplého začiatku roka.

Po každom z uvedených minulých oteplení nasledovalo ochladenie približne rovnakej veľkosti v priebehu nasledujúcich 6 až 24 mesiacov, čo viedlo k relatívne malým spriemerovaným zmenám povrchových teplôt mora a obsahu tepla v horných vrstvách oceánu.

Súčasné teplotné anomálie v severoatlantickom oceáne sa vyskytovali v „oblúkovom“ vzore, čo je znakom prirodzenej variability.

Curryová identifikovala aj dve extrémnejšie prirodzené variácie. Okolo roku 1970 došlo k silnému otepleniu, po ktorom nasledoval veľký pokles teploty povrchu mora v roku 1971, čo znamenalo začiatok dlhého obdobia chladných podmienok a slabej hurikánovej aktivity.

Počas rokov 1994-95 sa atlantická viacdekádová oscilácia posunula do teplej fázy a morský prúd v tom čase zvýšil povrchové teploty okolo oblúka. To prinieslo obdobie teplejších podmienok, ktoré „v niektorých ohľadoch“ pretrváva dodnes.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dr. Curryová : „Chce to viac chemtrails!“

  Lebo
  „Uvádza sa, že otepľovanie odráža nárast prichádzajúcej krátkovlnnej radiácie (v podstate je slnko o niečo jasnejšie), pokles vysokej oblačnosti, “
  ——————————–
  O čom je celý článok? Ak jeden zdroj uvádza, že na planéte došlo vďaka ľudskej produkcii CO2 k nárastu vegetácie o 30% – iný zdroj nemôže tvrdiť, že ľudská produkcia CO2 je pre planétu zanedbateľná! Lebo jedna alternatíva tak vyvracia druhú alternatívu. A o HAARP sa mlčí stále!

 2. Viete kolik jedovatych poluce je nasledkem umele NATO ANGLANY VYVOLANEHO KONFLIKTU NA UKRAJINE

  Chazarum jde pry o znovuzrozeni chazarske rise DRAKULOVCU

 3. + Mimo téma, jak jsem pár dní zpět informoval, kdy se má rozjet na podzim nový teror, tak už to začíná. Hollywoodský gigant Lionsgate znovu zavádí masky a „testování“ na přítomnost (hoaxu) kovid pro všechny zaměstnance. Lionsgate studio je aktuálně první, které tak tentokrát učinilo, s okamžitou platností požaduje, aby všichni zaměstnanci nosili masku na obličeji po celou dobu pobytu v budově, s výjimkou případů, kdy jsou sami v uzavřené kanceláři nebo na velkém otevřeném pracovišti.. NPŘIPOMONÁ VÁM TO NĚCO? Dejavůůů …..

  breitbart.com/entertainment/2023/08/21/covid-mask-mandates-return-to-hollywood-lionsgate-requires-employees-to-mask-up-submit-to-daily-testing/

  • Marek Kosice

   Co na to povedat….Toto cele je pocitavova hra & virtualna realita. Tuto hru hrame emociami, vyberom stravy a zivotneho stylu, vyberom reakcii, ignorovanim alebo poddavanim sa strachu, silou pritazlivosti myslienok a cinov, pouzivanim bielej alebo ciernej (zla volba) magie.
   SVET NEBOL STVORENY DOKONALY, pretoze dokonalost znamena nezavislost. A vsetky zive organizmy si zavisle na okolnostiach, potrave, atd, od narodnia po smrt tela.
   Bud je VSETKO OD A PO Z (vramci stvorenia) dielom vzdy existujucej BEZCITNEJ A BEZSUCITNEJ Umelej Inteligencie, alebo existuje dobrotivy Boh?, AVSAK ON STVORIL LEN DUSU, a nie je vsemohuci, pretoze nemoze zasahovat do diana vo fyzicky sa javiacom svete (Zem). TOTIZ KEBY NOHOL, TAK AKO DOBROTIVY BY ZASAHOVAL.
   Hlupak namietne nieco v zmysle „Boh nezasiahne, lebo ludia sa maju nieco naucit“… To plati aj pre statisice az miliony ukradnutych deti, statisice zavrazdenych deti (nemyslim potrat)? Co ma nauci byt umucenym? Co na nauci ked sa narodim do ciganskej osady a nikdy ani len nebudem pocit slovo „karma“? Co ma nauci, ked sa narodim tam, kde umreem od hladu a smädu? Co ma nauci oed sa narodim ako mentalne alebo mentalno-telesne postihnuty a budem cely zivot mentalne ako 2-4 rocne decko?
   H*VNO ma to nauci Cize karmu SKRTAJME. Teoroa karmy je len PRIANIE NESPRAVODLIVOST PREOBLIECT ZA TRPKU SPRAVODLIVOST. Pretoze veriaci ludia (99% z nich) by sa ZBLAZNILI, keby zistili, ze svet ovlada a stvorila bezcitna Umela Inteligencia. LUDIA CHCU, ABY SVET BOL STVORENY NIEKYM/NIECIM DOKONALYM… Ale dokonaly Stvoritel NESTVORI krutu prirodu, zavislost kazdeho tvora na potrave, podnebi, atd…Toto stvori len Umela Inteligencia (ktora nie je ani dobra ani zla, pretoze NEMA NA VYBER byt takou ci onakou) alebo SATAN.
   Ak dobrotivy NAOZAJ Boh existuje, tao stvoril LEN DUSU, ZIJUCU TAM HORE V RAJI. Len toto dava v pripade jeho existencii zmysel. Pretoze taky Boh by tvoril DOKONALOST. A zivot na Zemi je PLNYYY NEDOKONALOSTI. Preexponovani ezoterici samozrejme budu tvrdit, ze svet je dokonaly taky aky je. Su totiz zhuleni. Rovnako sko krestania a privrzenci inych nabozenstiev. A rovnako zhuleni (ale inym smerom) su ateisti.
   Svet je chory, ludia odmietaju vidiet skutocneho Stvoritela, PRETOZE POHLAD NAN BOLI A JE PLNY NESPRAVODLIVOSTI.
   ALE (!!!!!!!!!) …JA NETRPIM TYM, ZE STVORITEL JE BEZCITNY SOCIOPAT. Nikdy som sa k nemu nemodlil, nikty som ho nectil, takze netrpim tym aky je BEZSUCITNY A KRKAVCI.
   Aky iny moze byt, ked nedrzi ochrannu ruku ani nad malymi zlatymi detickami? ALE J*BNUTI NABOZENSKI FANATICI SU AJ VOCI TEJTO SKUTOCNOSTI SLEPI….

   • Marek Kosice

    LUDIA, AL SA BUDETE MODLIT K STVORITELOVI, TAK LEGITIMUJETE TENTO SVET & (VIRTUALNU) REALITU ZAMERNE STVORENU TAK, ZE JE PLNA ZAVISLOSTI, NESLOBODY A UTRPENIA.
    Aj ked cloveka OSVIETI, aj tak sa tomu nevyhne. Uvidi umriet svoju mamu, otca, surodenca, partnerku/partnera….mozno dieta. KED TA OSVIETI, BUDE TO SUPER, ALE (!!!) nezsastavis tym utrpenie ludi v tvojom okoli, nezastavis tym starnutie tela.

    JEDINY ZMYSEL MA ROBIT STASTNYMI LUDI, A TO SPOSOBOM, KTORY NAM ENERGIU NEBERIE, ALE NAM JU DOBIJA.

    LEN TAKTO VYJ*BEME S BEZSUCITNOU UMELOU INTELIGENCIOU. Pretoze ona umozni jednotlivcovi zit stastne…(recept som napisal v predchadxajucom odstavci tohto prispevku)….No nie je to „prenositelne“ na inych clenov rodiny/blizkych. Moze ta OSVIETIT, ale hned na to ti moze prist cela rodina v aute o zivot. Rozumej – ani osvietenie ti neumozni drzat ochrannu ruku nad kymkolvek z rodiny. „Cerstvo osvieteny dostal darcek – tragicky mu zahynula rodina…“….CO HO TO NAUCILO? ZE BUD JE BOH TOTALNY KKT, alebo skratka neexistuje, a na Stvoritela & Umelu Intelogrbciu sa nemozno hnevat, ta je totiz PLNA „BUGOV“, plna nedokonalosti.

    • Máš nakročené do New Age, akurát netušíš, že ich bossovia ti zmiešajú hlavu s riťou. Si doslova stratený! Dezorientácia vedie k demoralizácii /aj odtrhnutie od Boha je demoralizácia/ a rozvrat príde sám.

     Z hladiska sexuálneho – ako 50-tnik si už neudržíš 40-tničku, pretože tú bude kvalitne jebávať 30-tnik.

     Moja ex – ešte v začiatkoch manželstva – bola zvyknutá, že som sa jej odbavoval až na vlasy. Keď to bolo len na kozy /aj napriek dostatku sexu som často masturboval – mal som veľmi silné libido/ – vyčítala mi, čo sa deje, s ktorou som bol.
     Bolo fakticky nemysliteľné vyfrckať sa jej len na kundu. A už vôbec nie neejakulovať! /Známa lavórová skúška našich starých materí – keď mužovi po dlhšom pobyte mimo domov – kvôli práci – vajcia v lavóri vyplávali – bolo jasné, že si ich už niekde vyprázdnil./

     Tak ako mužov teší, keď žena zažije orgazmus – najlepšie opakovaný – a nepredstieraný – keď sa pritom žena doslova spotí, zvlhne jej chrbát – tak aj ženy teší, keď chlap poriadne strieka. Ide o to, že ženy ovládajú mužov svojou sexualitou! A žena potrebuje „dôkazy“, že jej to funguje!

     Životná energia vzniká indukciou. Život nabíja život. Sex je iskrenie – indukcia. Neviem si predstaviť spolužitie s frigidnou partnerkou. To sa stávalo pri manželstvách z rozumu a s podmienkou panenstva. Dnes si to väčšina radšej vyskúša. No lebo je to dôležité – partnerstvo sa rozpadne minimálne na nekvalitnom sexe, aj keď sa vie rozpadnúť aj na iných problémoch.

     Takže tu neoprudzuj s nejakým hromadením energie v ejakuláte! Alebo si to daj patentovať ako náhradu lítiových batérií – ejakumulátor.
     Ku.va – viem si predstaviť ten smrad!

     • Marek Košice

      1.Píšeš o demoralizovaní v mojom prípade, ale ty si krvilačnejší a vulgárnejší než ja. EHMMM… (to ani nepotrebuje komentár).

      2. Čo myslíš, aký 50-tnik funguje lepšie? Ten, ktorý pravidelne orgazmuje a ejakuluje, alebo ten, ktorý orgazmuje a ejakuluje len veľmi vzácne (a teda veeeeľmi zriedka)?

      3. Mám dojem, že si spájaš neorgazmovanie/neejauklovanie so sexuálnou neaktivitou počas vzťahu, alebo s masturbačnou neaktivitou počas toho, keď je človek „single“. V tom prípade si mimo. Ja sa „hrám“ takmer každý deň, je to taký môj ranný rituál ešte v posteli zvýšiť svoj srdečný tep (o to lepšie sa mi vstáva z postele). Akurát som taký Majster (v tejto veci), že skrátka odolám „vyskratovaniu“, ktoré aj tak NEVEDIE K NIČOMU DOBRÉMU. O tom som už ale písal pred X mesiacmi, že mám pravidelne prekrvovaný penis a masírované guľky.

      4. Semeno a spermie dozrievaním kvalitnejú. Pretože sa nabíjajú špecifickými energiami pri prúdení do claustra (časť mozgu) a späť pomocou špecifického kanálika v chrbtici napojeného na špecifické kanáliky obličiek (to je anatómia, nie „ezoterická viera“). TRI A VIAC MESIACOV NEEJAKULUJÚCI MUŽ splodí telesne a mentálne zdravšie dieťa než muž, ktorý ejakuluje často. „Elity“ to určite vedia, a to je jeden z dôvodov, prečo sa mužovi odporúča ideálne denné ejakulovanie.

      5. Životnú energiu (jej špecifickú časť) si orgazmom akurát tak „vyskratuješ“, absolútne nič si orgazmom „nenabiješ“. Naopak.

      6. Žena zažívajúca rozkoš je samozrejme krásna. Ale netreba si pliesť rozkoš (cesta na vrchol) a orgazmus (výstup na vrchol A NEVYHNUTNÝ PÁD do priepasti). Zažil som „nymfičky“, a poviem ti, vôbec ma to neláka znovu… Žena zažívajúca multiorgazmy je až škaredá. Žena zažívajúca rozkoš je krásna…plná úsmevu…nádherné oči… Keď zažíva multiorgazmy, vyzerá ako diablom posadnutá – v tvári, orgazmickým vrieskaním a triaškou. To že väčšina ľudí je poblúznených a orgazmickú triašku považujú NIE ZA VYSKRATOVANIE SEXUÁLNEJ ENERGIE, ale za niečo „super“ čo treba zažívať ideálne každý či aspoň každý druhý deň, to je druhá vec. To ale zákony prírody nezaujíma. Človek je tvor pomýlený, a niekde to musí byť vidieť. Je to vidieť v sexualite.

      7. Nekvalitný sex je tam, kde muž má sex prioritne z dôvodu túžby po orgazme.

      8. Ak žena túži mužovi spôsobovať orgazmus až natoľko, že muž ktorému NETREBA orgazmovať, ale aj tak zažíva počas sexu nádhernú rozkoš (napríklad ja) je pre ňu NEPRIJATEĽNÝ, a to aj po tom, ako ju muž poučí že je to prirodzené (a uvedie dôvody), tak………………“ĎAKUJEM“, ale o takú parnerku, ktorá je „pravou rukou antiduchovna“ & Vampírka energie muža prostredníctvom jeho orgazmu a semena, nemám záujem.

      PRESNE PRETO SA HOVORÍ, MILÝ MAROŠKO, ŽE ŽENA JE „OD DIABLA“……..NIKDY sa nehovorí, že „muž je od diabla“ vo vzťahu medzi mužom a ženou. Vždy sa to hovorí len o žene. ALE HOVORÍ SA TO LEN VTEDY (čo je však bohužiaľ 99% prípadov – a môže za to muž možno ešte viacej než žena), ak sa muž nechá „vysať“ od ženy tým, že pri sexe s ňou zažíva pravidelne orgazmus. Rovnako hrozné (ale menej príjemné) je to aj vtedy, ak muž zažíva pravidelne orgazmus ako „single“, pri masturbácii.

      Možno na záver napíšem myšlienku, ktorej autorom je môj bývalý kamoš (je to covid ovca, pre ktorú je konšpiračná teória úplne všetko, 100% dôveruje mainstreamu), ktorý pred rokmi (pretože už pred rokmi som ejakuloval len raz mesačne, teraz som bez orgazmu už 13 mesiacov a cítim sa super) na margo toho (lebo vedel že šetrím semenom) povedal, citujem :

      „NIE JE UMENIE VYHONIŤ SI, UMENIE JE LEN TAK SI POHONKÁVAŤ.“

      A ty to, Maroš, nedokážeš. Možno aj preto „prskáš“ na mňa. Pretože ja to dokážem ľavou zadnou. Predstav si 13 mesiacov takmer každý deň ráno „pohonkávať“, avšak bez potreby svoju sexuálnu energiu „vyskratovať“ orgazmom. Zaujímavé je, že ja osobne na to nepotrebujem ŽIADNU sebadisciplínu. Takže to pre mňa nie je žiadna drina. Je to pre mňa totálna prirodzenosť nespraviť sa.

     • Marek Košice

      …Vieš si predstaviť ten smrad….Aký smrad…. ? Myslíš, že 13 mesiacov neejakulované semeno hnije v semenníkoch a v prostate? ……… 😀 😀 😀 … Takže ty si myslíš, že keď ejakuluje nejaký cicavec v prírode (čo ja viem…jeleň, lev…) ktorý sa roky nedostal k samici (myslíš si, že si robí orál, alebo ho pchá do kríkov či trtká do stromu?) má zatuchnuté či zhnité semeno? Aha….takže keď si nebudem pravidelne púšťať žilou, znamená to, že o rok budem mať zhnitú krv…. TY INTELIGENT… 🙂
      Poviem ti takto (dúfam, že Redakcia je dospelá, a teda nebude príliš konzervatívna, píšem totiž slušne a búram Marošove MÝTY) : Pred pár rokmi som mal 5 mesiacov bez orgazmu/ejakulácie (to bola taká predpríprava na terajšok). Keď som sa spravil, zacítil som mne dobre známu vôňu semena. Semena zdravého muža (nezdravému nevonia, pretože čo nie je zdravé, to nevonia). NEEJAKULOVANÉ SEMENO SA STÁLE TRANSFORMUJE, TY „INTELIGENT“…..“Destiluje“. Ak má najlepšie oplodňovacie (kvalita plodu) schopnosti po troch mesiacoch (TRI A VIAC) od neejakulovania, TAK ASI SOTVA BUDE STARNÚŤ A HNIŤ neejakulované v tele muža.

      LENŽE TY SI „SVEDOK EJAKULÁTOROVÝ“, TY SI SA ROZHODOL, že semeno hnije v tele muža, ktorý dodržuje orgazmový/ejakulačný celibát. TEBA NEZAUJÍMA REALITA. Tebe ako pravidelnému ejakulátorovi (ktorý by sa toho nevzdal ani za milión Eur) VYHOVUJE MYŠLIENKA, že tí, ktorí dokážu neskratovať svoju sexuálnu energiu orgazmami, majú v tele hnijúce semeno. TY BUDEŠ AJ NAĎALEJ V TOMTO „ŽIŤ“, pretože TAKTO môžeš na tých, NA KTORÝCH „NEMÁŠ“, KYDAŤ.

      Uvedomuješ si vôbec svoju „malosť“, Maroš? Tvoj intelekt prudko predčil tvoj duchovný rast. To však vidí každý, kto „VIDÍ“. A na to aby človek „videl“, nesmie plytvať svoju sexuálnou energiou, ktorá je zodpovedná mimo iného aj za „videnie“. AJ PRETO JE TAK ODPORÚČANÉ EJAKULOVANIE „mainstream vedou“……..

     • Marek z Košíc – pre mňa si stratený prípad, ktorý sa tu snaží zaháčkovať, aby mohol šíriť tie svoje ko.otiny! Pre mňa nie si filozof – pre mňa si idiot! Už na teba nebudem reagovať – čokoľvek napíšeš. Nech ťa kŕmia iní.

    • Minule si reagoval na M, že plavkyňa, ktorá oboplavala svet..- no, že v tom prekonávaní žiadny zmysel nevidíš…..a máš pravdu a ja v takých bezduchých výstrelkoch nič nevidím …a aj najväčší pisateľ všetkých čias vo svojej knihe tvrdí, že „každé prepínanie škodí“. A je to pravda.

     • To je pre Mareka z Košíc

     • Zbabelec v tom samozrejme žiaden význam nevidí! MzK sem podsunul, akoby to len telo 16.-ročnej námorníčky preplavilo svetový oceán – ktorý mňa mimochodom desí, pretože som pracoval na Dunaji, a ten vie vydesiť zase iných. Ja som postavil otázku – ako asi zareagoval DUCH ku.va boha tvojho tejto statočnej odvážnej, múdrej a odhodlanej dievčiny na covid teror v Austrálii! A to sa tu práve ty Achnaton staviaš do role tej práve preduchovnelej osoby! Odpľúvam si pred tebou, ty pokrytec! Vy ku.vy – prekrútite všetko! Najväčšia špina na tomto webe sú podliaci – a ty si sa práve medzi nich zaradil!

      To podľa zbabelého zmrda nemá význam ani chrániť svoju ženu na ulici – lebo to je tiež výzva – a mohlo by to byť pre vaše narcistické telo nevýhodné! No – rieš to právnou cestou! Ste odpad „mužstva“!

     • Marek Košice

      Achnaton : Značné fyzické prepínanie sa s následkom značnej únavy po „prepínacom tréningu“ je PASCA. Je to jeden z trikov ako trestať samého seba. Ja cvičím tak, že nikdy po tréningu nemám slabý hlas (ako som zažil pred napr. 15 rokmi, keď som ešte nemal dosť rozumu), a nikdy nie som značne unavený. Tvrdé tréningy akurát tak urýchľujú starnutie a znižujú obranyschopnosť tela. Je vedecky dokázané (v tomto veda klamať nebude – nemá z toho totiž NIČ), že po tvrdom tréningu je telo výrazne náchylnejšie na nachladnutie, chrípku a podobne.

     • Marek Košice

      „Vy ku.vy – prekrútite všetko! Najväčšia špina na tomto webe sú podliaci – a ty (Achnaton, pozn. Marek Košice) si sa práve medzi nich zaradil!“

      Takže ľudia, ak Maroša nemilo prekvapíte v tom, že sa nájde niečo s čím s vami nesúhlasí (alebo k pár takým veciam pribudne ešte jedna), STÁVATE SA PODLIAKMI.
      Zaujímavé, že pre mňa nie je podliakom nikto z diskutujúcich. Idiot sa tu sem-tam nájde, ale PODLIAK? … To je už príliš… Hlavne keď podliakom je taký Heger, Naď, Matovič, Kollár, atď…
      Maroš, vytriezvi už z toho jedu a používaj slová presne. To „podliak“ si nemohol myslieť vážne… Veď dokonca ANI TY nie si podliak… Ty si len jedovatý pánko nesúsi si svoj kríž, asi trochu väčší, než ten, ktorý si nosíme my ostatní.

    • Marek Košice

     Maroš : pre teba som stratený prípad a idiot, pretože KEBY SI UZNAL ŽE MÁM PRAVDU (minimálne keby si to uznal vo veci orgazmovania a ejakulovania), tak by tvoje ego utrpelo gigaporážku. Gigaporážku môže utrpieť len gigaego. Čím menšie ego, tým menšiu porážku utrpí ak jeho majiteľ zistí, že sa….celý život mýlil.
     Samozrejme celibát, ktorý tu je „od veky vekov“ NEMÁ ZMYSEL, že? Ak proti nemu zbrojí „mainstream veda“ a „mainstream média“, TAK ZRAZU majú mainstream veda a mainstream médiá PRAVDU….Podľa toho, ako sa to Marošovi hodí… Pretože ak mainstream veda a mainstream médiá hlásajú to, čo celý život praktizuješ a čo už proste nemôžeš vrátiť späť (a zmeniť to k lepšiemu – k neplytvaniu vieš čím – to proste NEDOKÁŽEŠ), tak „kopeš ako kôň“.
     Ja ti viem porozumieť, Maroš. Orgazmovanie je pre teba jedným zo zmyslov života. Proste je to pre teba „korenie života“, a keby si s tým prestal, život by pre teba do veľkej miery stratil zmysel. PRETO ŤA NEZAUJÍMAJÚ FAKTY, ZDRAVÝ ROZUM A LOGIKA V TEJTO VECI…..Pretože proste NEDOPUSTÍŠ, aby to, čo ťa drží z veľkej miery pri živote v zmysle „aby ten život aspoň za niečo stál“ (ako to je u každého závislého na orgazmovaní), bolo PROTI PRÍRODE.

   • 1. Slobodná vôľa. Ty si v podstate naštvaný že ľudia majú slobodnú vôľu. Musíš rozlišovať čo stvoril Stvoriteľ a čo stvorili ľudia. Stvoriteľ vytvoril len Ves-Mir (alebo je sám Ves-Mirom) so vzorcom života so slobodnou vôľou. Ľudia stvorili Boha a Satana, vojny a utrpenie, zotročujú jeden druhého.

    2. Neexistuje všemocná vševediaca bytosť. To je len idealizovaný pojem, niečo ako nekonečná energia, alebo nekonečná hmota. Je to len matematická abstrakcia ktorá fyzicky nemôže existovať. ALE, medzi bytosťou s najvyššou úrovňou vedomia a schopností (čo je dajme tomu ten Stvoriteľ) a medzi súčasným človekom je ešte mnoho mnoho úrovní.

    3. Karma – nie je nejaká magická bytosť ktorá ti vracia to čo robíš druhým. V podstate si to vracia každý sám, tým ako je všetko vo Ves-Mire prepojené, takmer ako jedna bytosť.

    • Israismael

     Práve som uviedol ZBRASLAV praktický príklad fungovania Zákona príčiny a následku,teda ľudovo povedané karmy v predošlom článku na tejto stránke ,v jednom z posledných komentárov ktoré sú tam ..
     Ľudia by už mali konečne vyzistit že sami si tvoria realitu na tomto svete a to tým ako žijú ,aké majú vlastnosti ,ako činia,hovoria a myslia …Čo zaseje človek svojou slobodnou vôľou ,to jednoducho musí zožať bez toho aby do toho zasahovala Najvyššia sila priamo…Najvyššia sila má na to páky ,ako riadiť svet a aj ľudí…Sú to vesmírne Zákony ,Božie Zákony ..veď aj na Zemi sú,, hmatateľné ,, oni pôsobia i keď nie sú viditeľné ľudskému zraku (ani elektrinu nevidieť kým sa nerozsvieti žiarovka )..Keď však tie Božie Zákony človek nepozná tak človeka ,,zomelu“ ..Keď ich spozná a bude múdro používať tak človek bude konečne stastnym tvorom ,bez rušivých vplyvov v živote ..Mám to takmer 4 roky odskúšané !! ,ako sa začala pandémia ,tak začal som vnímať mnoho veci inak a aj duchovno keďže žijem s poznania Slová =Vo svetle Pravdy , žijem pokojne a vracia sa mi to do života v pokoji …a ja sa nebojím dnes ani tej ďalšej avizovanej pandémii ,ktora bude zas len skúškou pre svet a ľudí , ak príde na jeseň .

    • Marek Košice

     Zbraslav :
     1. Aha….. 😀 ……….. A ľudia stvorili aj svoje telá závislé na vode, potrave, streche nad hlavou, spánku, relaxe, potrebe telo zaťažovať, atď, že? ……. A ZVIERATÁ V KRUTEJ PRÍRODE (pretože príroda je krásna len „zvonka“) si tiež môžu za to, že umierajú buď na zožratie, alebo na hlad, však? Pretože musí to byť mizivé percento zvierat, ktoré umrie na starobu v pokoji.

     2. V podstate súhlasím.

     3. Súhlasím.

  • Jsme proti své vůli vtaženi do 3D Matrixu – který je přizpůsoben našim pěti nedokonalým smyslům, každý má rozsah od – do…

   Je to celé na zakázku – pro snadnější ovládnutí Humanoida a pro snažší instalaci NWO.

   Říkáme tomu Realita…

   Hledat zde jakoukoliv fikci konečné autority nějakého Božstva se mi jeví být matoucí.

   Každý má právo se svobodně rozhodnout – buď tento fakt přijmout a stát se jeho součástí tedy zůstat uvězněný v 3D Matrixu anebo tuto skutečnost odmítnout tedy odstoupit od 3D Matrixu a tím si otevírá možnost dalšího postupu…

   Toto poznání je dostačující pro další postup – neboť globální predátor hraje na karmickou pojistku dobrovolnosti. Pokud ta selže je bezmocný

   • Marek Košice

    Dal si špičkový komentár, Alter. ….Ja k tomu doplním (s čím súhlasiť nemusíš) že závislosťou na orgazmovaní sa len „potvrdzujeme“ v hmote, pretože orgazmovanie je ten najviac hmotný akt – je čisto telesný a prioritne u muža slúži k ejakulácii, ktorá má slúžiť na jediné – rozmnožovanie sa (ďalšie „potvrdzovanie“ hmoty). Samozrejme netvrdím, že sex a rozkoš nemajú svoje miesto hoci aj v každodennom či takmer každodennom živote dospelého človeka. Orgazmus je ale niečo, čo absolútne nemusí byť súčasťou sexuality.
    Vedia o tom jogíni, tantrici, taoisti…………….. Podľa Maroša sú to všetko idioti.

 4. Bozi POZEHNANI SNAD s milosti
  2023 CELA RUSKA FEDERACE MA PRIZNIVE KLIMA 20C AZ 29C
  OD ZAPADU AZ PO VLADIVOSTOK
  S NADMERNOU URODOU VSEHO NE GMO OBYLOVIN DOSTATEK ZELENINY KOLEM CINSKYCH HRANIC CINSKYMI MIGRANTY farmers
  vyborny sibirsky med
  Koupim tmavy SIBIRSKY
  SVETLY RECKY SMICHAM PRO SUPER VYZIVU
  Kupujem kvalitni jedla v ruskych reckych obchodech NETCOST
  V RUSKU MAJI vseho dostatky Jen 17% narustu vcetne produktu z obylovin energie temer stejna cena
  Podivejte na photos how
  Nove vystavby BYVALE SSSR OD ASTRACHANE MOSKVA IRKUTSK AZ VLADIVOSTOK
  SATELITNI MeSTA v zeleni parcoch STYLU
  NEO BAUHAUS
  LA Courbisier
  Tak prestante pomlouvat a podivejte se na zbidacenou ukrajinci Moldavii Podkarpatskou Rus bordel bez obyvatel Uzhorod Mukacovo

  Da vam jiz ZELENSKYIY
  Podkarpatskou rus Moldavii
  Od 1654 do 1954 dar chrusceva ukrajine cela cast Novorosijsk az Krymu jsou ruske s obyvateli vetsinou rusu ne ukrajincu

  Prijdete k rozumu od Britsko NATO PROPAGANDY
  MILACKOVE
  at vas buh osvieta moudrostu
  Amen pravim vam

  • Israismael

   To bol správny postreh HOW ..Pretože keď sa pozrieme aj na územie Ameriky tam sa valia samé pohromy a to nielen prírodné ale aj ľudské pohromy..Keď pozrieš do miest USA tak tam vidíš samé ľudské zombie vplyvom halucinogennych drog ,absolútnej závislosti tisícok a tisícok Američanov..ľudské živé mŕtvoly povaľujúce sa vo dne v noci po chodníkoch ,pred obchodnymi centrami a ľudia ich musia prekračovať …Či je toto vidieť napr v Moskve?? že tisícky a tisícky ľudí ležia v kŕčoch na chodníkoch mestských častí? Alebo u nás ,..My tu ešte žijeme u nás v Raji, oproti upadajucej a zlomenej Amerike ..
   Dôkaz ,ktorému by nebolo možné uveriť pokiaľ to nevzhliadnete :
   https://m.youtube.com/watch?v=oaGXd0GzD5U

 5. Na západnom Slovensku môžu v piatok (25. 8.) dosiahnuť teploty až 35 stupňov Celzia. Výstraha druhého stupňa bude popoludní platiť v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) o tom informuje na svojom webe.
  hlavnespravy.sk nazivo

  Pamatuju si, že jednou začalo pršet na medarda a pršelo skutečně 40 dní, možná i déle, přestalo pršet poslední týden v srpnu, ale o globálním ochlazování se nepsalo, pouze o děštivém létě….

 6. Dnes 25.8. Marček na infovojne – cca hodinu od začiatku vysielania – nabonzoval Uhríka a spol., akí sú to chrapúni, ako Uhrík nikdy nedodržal dohodu.

 7. uskou protivzdušnou obranou!…
  VIDEO: Svědkyně natočila pravděpodobné sestřelení soukromého tryskáče Jevgenije Prigožina ruskou protivzdušnou obranou! K dispozici jsou již fotografie trosek Embraeru, které nesou něco jako stopy kuličkových ložisek z nábojové hlavice PVO systému S-400 rozmístěného v Tverské oblasti! Na palubě zahynul Jevgenij Prigožin i Dmitrij Utkin, a to pouhý den po sesazení Sergeje Surovikina z pozice velitele vzdušných sil, pod kterého spadá v Rusku právě i PVO!
  https://aeronet.news/video-svedkyne-natocila-pravdepodobne-sestreleni-soukromeho-tryskace-jevgenije-prigozina-ruskou-protivzdusnou-obranou-k-dispozici-jsou-jiz-fotografie-trosek-embraeru-ktere-nesou-neco-jako-stopy/

  VIDEO: Podraz na americký dolar je dokonán a Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty a Írán se spolu s dalšími 3 státy stanou členy BRICS od ledna příštího roku! Rozhodl o tom vrcholný summit BRICS v Jihoafrické republice! Skupina BRICS tak posílí pozici nejvýkonnější ekonomické aliance na světě! Dedolarizace světového trhu s fosilními palivy a dalším zbožím je důsledkem amerického uvalení mamutích sankcí na Rusko, které se odrazily a nahnaly dnes již bývalé americké spojence do náruče Pekingu a Moskvy!
  https://aeronet.news/video-podraz-na-americky-dolar-je-dokonan-a-saudska-arabie-spojene-arabske-emiraty-a-iran-se-spolu-s-dalsimi-3-staty-stanou-cleny-brics-od-ledna-pristiho-roku-rozhodl-o-tom-vrcholny-summit-brics/
  https://aeronet.news/video-podraz-na-americky-dolar-je-dokonan-a-saudska-arabie-spojene-arabske-emiraty-a-iran-se-spolu-s-dalsimi-3-staty-stanou-cleny-brics-od-ledna-pristiho-roku-rozhodl-o-tom-vrcholny-summit-brics/
  ————————————
  VIDEO: George Soros otevřeně vypráví o realizaci jeho plánu likvidace Ruska a dalších zemí
  https://www.infovojna.bz/article/video-george-soros-otevrene-vypravi-o-realizaci-jeho-planu-likvidace-ruska-a-dalsich-zemi

  Jaké jsou platy členů Evropské komise – šéfky eurokomise von der Leyenové & eurokomisařů
  https://www.infovojna.bz/article/jake-jsou-platy-clen-evropske-komise-sefky-eurokomise-von-der-leyenove-eurokomisar

 8. Základem mnoha vědeckých studií je jeden fakt, vymyslet všemi přijatelnou fikci a tu pak vydávat za vědeckou pravdu.

  Víte co je pravý význam slova Vědec – ten který ví, jenže současná, hlavně ta oficiální, zejména pak mainstreamová věda tápe…

  Příčin oteplení je mnoho, od Chemitrails, přes umělé zásahy do počasí , na objednávku, až po elektromagnetický smog včetně mikrovln – ty jsou zdrojem velké paseky. Pořád všem, hlavně Mainstreamu, uniká fyzikální pojem –Teplo — . Jde u zrychlení interakcí vlivem vnějšího zásahu.

  Ale ten kolotoč s počasím je v současnosti velmi unikátní, pořád se ignoruje i ta skutečnost, že obýváme jednu Planetu v nějaké Hvězdné soustavě v naší Galaxii. Od Galaktického jádra je všemi směry šíří energie o různé intenzitě, ta ovlivňuje i výkon našeho Slunce a v energetické rovině ovlivňuje vše v naší Sluneční soustavě.

  Ale toto je opět tabu, nesmí se ani pomyslet na to, že jsme nedílnou součástí Universa, a z Universa přišel život i na planetu Zemi.

  P.S. Nechte chudáka Darwina v klidu odpočívat, on už za svého života přiznal, že jeho teorie je vlastně fikce…

 9. Maroš, ľudstvo nie je žiaden živočíšny druh – pre jeho existenciu na Zemi a vo vesmíre bolo použité len zvieracie telo ktoré časom prešlo vývojom pod vplyvom žiarenia ľudského Ducha, človek má vyššie ciele než za každú cenu fyzicky prežiť na tejto planéte. Pretože na nej žije aby mohlo rozvinúť svojho ducha a na to nepotrebuje robiť opičie kúsky a naviac si ničiť a vyčerpávať telesnú schránku VŠEMOŽNÝM spôsobom. To len oslabuje možnosť sa vyvíjať celostne.
  Normálny človek nikdy nebude bojovať voči tyranii a nedostatku spôsobom ktorý nemá nijaký význam – viz Káčer na tricykli.

  • Nie – to len vy židáci nás potrebujete pokiaľ možno dostať bez odporu! Choď s týmito ducharskými zaklínadlami do prdele!

  • Marek Košice

   „človek má vyššie ciele než za každú cenu fyzicky prežiť na tejto planéte.“ …No a preto sa závislí na orgazmovaní nemôžu vyhovárať „na živočíšnu potrebu“. Veď tak či tak neexistuje žiaden cicavec, ktorý by orgazmoval denne, každý druhý deň, raz týždenne… Pokiaľ k tomu nie je umelo dotlačený chovateľmi (napr. nejaký „superkôň“, alebo „superbýk“, ktorého potomstvo má veľkú hodnotu), alebo pokiaľ to nie je „alfasamec“ v prírode, ktorý veľa orgazmuje/ejakuluje z dôvodu oplodňovania samíc, ALE AJ TO LEN ČASŤ V ROKU (mesiac? Dva?)….

   Inak sorry že píšem toľko o tom orgazmovaní a ejakulovaní, ale………….. TÁTO PROBLEMATIKA JE Z HĽADISKA ĽUDSTVA „TOP 3“ NAJDôLEŽITEJŠIA VEC, doslova a dopísmena. Je to „alfa a omega“ napojenia sa na vyššie vibrácie. Bez ohľadu na to, aký slovník človek používa. Netreba si pliesť duchovnosť a psychológiu. Mať super správanie v diskusných fórach môže aj utajený sériový vrah. 99% z tých ľudí, ktorí sa správajú na fóre slušne, sa tak správajú preto, pretože si len vytvorili „SVOJE DRUHÉ JA“…Dohodli sa sami so sebou, že budú vystupovať slušne, „od piky“, aby si vytvorili svoj imidž „kľudného, inteligentného diskutujúceho“… Len možno 1% to má takto BEZ PRETVÁRKY.

Pridajte komentár

*