Vírus, ktorý vás robí hlúpymi, už infikoval takmer polovicu populácie


Print Friendly, PDF & Email

vírus atcv

Pre všetkých tých, ktorí si myslia, že zombie apokalypsa nemôže nastať, máme zlú správu. Vedci zrejme práve zistili, že môže.

Tak dobre, toto možno ešte nie je jej prvá fáza, avšak novoobjavený vírus je vskutku pozoruhodný. A to nielen preto, že dokáže zmeniť rastlinu na živočícha, ale aj preto, že robí ľudí hlúpymi.

Vírus sladkovodných rias objavený u človeka

Tento vírus, dnes už známy pod menom ATCV-1, sa pôvodne našiel už pred niekoľkými rokmi v mozgu ľudí. Spočiatku bol však odmietnutý, že sa jedná o kontamináciu vzoriek.

Zmena v prístupe nastala až vtedy, keď sa znovu potvrdil v steroch z hrdla živých ľudí. Všetci boli čistou náhodou psychiatrickí pacienti.

Dr. Robert Yolken so spolupracovníkmi z Medicínskej fakulty na Johns Hopkinsovej univerzite robili výskum patogénov, ktoré je možné spájať s výskytom istých psychiatrických ochorení. No a vtedy tento vírus objavili u pacientov s psychiatrickými diagnózami, ktorých študovali.

Dovtedy sa predpokladalo, že vírus ATCV-1 sa vyskytuje len u jedného druhu sladkovodných rias.

O koľko vírus ATCV-1 robí ľudí hlúpejšími?

Po prvotnom objave Dr. Yolken s tímom vyšetrili celkovo 92 zdravých ľudí. Zistili, že 43% z nich malo v sebe spomínaný vírus.

Prírodná liečba osteoartritídy

Tiež namerali, že vírus bol zodpovedný až o 10% zníženie ich kognitívnych schopností.

Aby ďalej otestovali svoju teóriu, urobil Dr. Yolken podobný test aj na myšiach. Výsledok bol však rovnaký.

Ako uvádza štúdia:

Nečakane sme identifikovali sekvencie DNA zhodné s vírusom sladkovodných rias ATCV-1, ktorý nemal infikovať ľudí. Našli sme ho však aj vo vzorkách tkanív hltana u zdravých ľudí.

Prítomnosť tohto vírusu bola spojená so síce slabým, ale pozorovateľným znížením rozumových schopností.

Vzťah medzi ATCV-1 a kognitívnymi funkciami bola potvrdená na modeli s myšami. U nich sa ukázalo, že prítomnosť vírusu sa prejavila na expresii génov v mozgu.

Naša štúdia tak preukázala, že uvedený vírus dokáže infikovať ľudí a mať na nich biologický efekt.

Záver

Dobre, takže ešte predtým, než začnete poukazovať na niektoré tienisté stránky svojho života, uvedomte si jednu vec: Nikto zatiaľ presne nevie, ako sa ľudia týmto vírusom nakazia a ani to, nakoľko naozaj ovplyvňuje širšiu populáciu.

To, čo ukazuje štúdia je, že sa každý deň stále učíme nové veci o svojom tele a svete okolo nás.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: A Virus that Makes you Stupid has Infected up to 1/2 of Humanity

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ako sa ľudia nakazia vírusom? Napr. aj cez postrek chemtrailsom, okrem iného aj vírusy sa na nás zhadzujú.
  http://www.geoengineeringwatch.org/
  http://www.aircrap.org/

  • Skutocne verite v chemitrails? Podla mna je to blbost, ved vzduch dycha kazdy aj ten resp. ti, co by mali mat zaujem skodit inym a otravit akoze ludi? Lebo ked si to tak vezmeme, tak lietadla keby ze aj „zhadzuju“ virusy a pod., tak nikde nie je zarucene, ze tie virusy dopadnu kolmo na zem z miesta, kde boli zhodene, vzdusny vir by ich mohol odviat uplne na ine miesto, cize teoreticky by mohli otravit samych seba a nepredpokladajme ani, ze ak su taki ludia, co by chceli takto skodit inym a otravit ich, zeby nosili na hlavach kyslikove masky v podstate nonstop, kedze dnes sa lieta jedna radost.

   • Problematika chemtrails je v tomto případě odváděním pozornosti od tématu, ale pokud zmiňovaný virus má účinky, které jsou zde naznačeny, pak jde i tak o patogen, který existuje déle než je lidmi poznán. Přirozená imunita člověka by si s ním zřejmě měla poradit. Pokud by někdo takový virus chtěl zneužít, pak by jistě věděl, jak se mu i bránit, např. fungujícím imunitním systémem, který většina lidí má dnes oslabený.

 2. Bledá Tvář

  Otázka?
  Je ten virus i ve sladkovodních rybách, například v kaprovi, který ty řasy pojídá? Hloupý kapr …
  Děkuji za odpověď.

 3. a čo liečba? existuje?

  • Brigita Hurajová

   Ak vieme, na akú frekvenciu je vírus „háklivy“, treba nastaviť príslušnú frekvenciu na liečebnom frekvenčnom prístroji (frekvenčná plazma, Zapper,…) a liečiť sa. Vo frekvenčných tabulkách CAFL nie je uvedená frekvencia vírusu ATCV-1, takže najprv treba tú frekvenciu objaviť.

 4. Viem, že nie každý vie anglicky. Ale tu je napr. jeden článok v slovenčine:
  http://www.auria.sk/blog/biochemik-17-let-jsem-vyvijel-smesi-pro-chemtrails

 5. Na Slovensku teda už máme pandémiu.

 6. Aj tu prečítame čo sa na nás sype z hora: http://www.orgo-net.blogspot.sk/

 7. Stále se někdo zaobírá jakýmsi nějakým a takovým duchovním prozřením a podobně. Ale v základu stále někdo „duchovní“ vypouští takové články které rádoby vypouští jakousi esenci strachu aj. pochybnosti vnáší do myslí lidí. Uniká všem základní podstata – jsem duch-vědomí které ovládá tzv. hmotu (která v podstatě jako taková hmotou vlastně není když všechno je energie a o jejím projevu a hustoty..) proto i viry, bakterie a jiné.. jsou svojí podstatou „jen“projevem tak též určitého vědomí a mají svoje místo – pokud se jim vytvoří podmínky pro jejich život v takové míře aby více a více se rozšiřovali a přebírali (jen pomyslnou) vládu nad jinými (např. bunky atd.) a „narušovali“ rovnováhu a měnily svět (tělo) k obrazu svému, tak to dělají jen a jen proto, že mají tak činiti protože se na nějaké úrovni proto vytvořil energetický prostor. Oni pak (ty viry, bakterie apod.) nedělají nic jiného než to, co mají a „zachraňují“ a mění strukturu… je to proces léčení… nikdy vám nic nevyroste – nebude vegetovat na něčem a v ničem, co proto nemá ty správné vegetační podmínky-prostředí. Takže, správná celková životospráva (každý dle svého to nejlepší, co mu vyhovuje) a samozřejmě spokojený, štastný, radostný život…. a jsme nesmrtelní…;-) 😀

 8. Na Slovensku tento virus ma okolo 40% ludi

 9. Jozef Lehotkai

  Vážená Redakcia Bádateľ. Ak by ste mi vedeli odpovedať – doporučiť a určite áno,že
  ľudia, ktorí trpia úzkosťou, nervozitou, žalúdočnými nervami,že s im, ako aj mne dosť často sa trasie žalúdok, pracujú nervy z rôzny dôvodov a jediný liek, čo pomáha, sú DIAZEPAM, LEXAURIN atď, pordte prosím alternatívu.
  Ďkujem.

  • Dobrý deň. Bohužiaľ, bez podrobného poznania vášho zdravotného stavu vám nedokážeme navrhnúť nejaký konkrétny prípravok. Ak vám nevyhovujú súčasné lieky, skúste sa poradiť s vaším lekárom o ich nahradení.

  • skúste liečbu informačnými preparátmi Mudr . J. jonáše , ,, Joalis,, alebo Ruskými informačnými prípravkami ,, Powermatrix,,.

  • Dr. Walkler to pripisuju je vyhladoveniu nervovych buniek. Ak dostanu v potreva, co im treba, malo by to byt lepsie. Skuste sa aj „preprogramovat“. Nie je to lahke, ale aspon trochu sa clovek moze zmenit.

  • ING. Skúsený

   Náhradou obstojnou za Lexaurin a Diazepam sú Valeriána a Medovka / peľ chmeľu.

   Ten vírus ATCV-1 sa šíri okrem iných spôsobov pojedaním sladkovodných rias pestovaných v kontaminovaných nádržiach. Tie by sa mali ionizáciou dezinfikovať, poprípade UV žiarením. Chémia nemusí stačiť, naviac ostávajú reziduá, preto dezinfekcia biofyzikálnymi prostriedkami je vhodnejšia.

 10. *v potrave

 11. Je zaujímavé, že dnes takéto správy označujú tí, akože „múdrejší “ za hoaxy, z ktorých sa pomerne rýchlo stávajú pravdy.

Pridajte komentár

*