Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vtipné: Odchádzajúci McDonald’s, Coca Cola a Starbucks potrestajú Rusov lepším zdravím!


Print Friendly, PDF & Email

Vtipné: Odchádzajúci McDonald’s, Coca Cola a Starbucks potrestajú Rusov lepším zdravím!

(S. D. Wells, Natural News) Najlepším spôsobom, ako uzdraviť telo a zostať zdravým, je prestať jesť a piť potravinový odpad, aký dostanete kúpiť napríklad v McDonalde, Starbuckse alebo u Coca Coly.

Vyraďte zo svojho jedálnička vysokofruktózový kukuričný sirup (HFCS), repkový olej, geneticky modifikované plodiny (GMO), cukor a glyfosát (herbicíd) a vaše telo sa začne okamžite zotavovať.

Americké firmy môžu byť diabolské, no zároveň sú aj pomerne hlúpe.

V ich snahe šíriť propagandu USA a nenávidieť všetko ruské, niektoré z najväčších značiek zastavili pôsobenie v Rusku, zatvorili stovky prevádzok a stratili až do 10% svojho svetového obratu, čím si strelili do vlastnej nohy.

USA chce potrestať Rusko tým, že im odoprie najhoršie jedlo na planéte, čo spôsobuje rakovinu, choroby srdca, cukrovku a demenciu

Takže poďme potrestať Rusov tak, že im odoprieme spracované potraviny a cukrom napakované nápoje, ktoré spôsobujú rakovinu, cukrovku, masívne priberanie na váhe, stratu pamäte, zlyhávanie orgánov a demenciu.

To ale nie je príliš múdry nápad, či áno?

McDoland’s uzatvára v Rusku 850 prevádzok (p)otravinového odpadu aby potrestal tých zlých Rusov, ktorí pomohli zloduchovi Trumpovi vyhrať prezidentské voľby v roku 2016 a ktorí sa teraz bránia proti aliancii NATO vedenej nacistami.

McDonald’s chce spôsobiť tým prekliatym Rusom bolesť a utrpenie tak, že im zabráni konzumovať hormónmi nasiaknuté mäso, olejom nasiaknuté hranolčeky a dokonca im odoprie aj super-zväčšené, cukrovku spôsobujúce bublinkové nápoje.

Starbucks zatvára 100 prevádzok svojho tekutého cukru v snahe vyjadriť „Nie“ ruskej agresii. Škoda, že Starbucks neexistoval už v čase Vietnamskej vojny. Možno tej vojne mohol zabrániť tak, že by severným Vietnamcom odoprel svoju podradnú kávu.

Coca Cola chce tiež vyvinúť na Rusov „tlak“ a to tak, že zabráni ruským vojakom cucať svoj „nápoj“ obsahujúci kyselinu fosforečnú, čo ničí črevnú mikroflóru a vysokofruktózový kukuričný sirup, čo vyvoláva obezitu.

„Naše srdcia sú s ľuďmi, ktorí znášajú bezohľadné následky tragických udalostí na Ukrajine,“ vyjadrila sa Coca Cola v tlačovej správe.

Stop Candida

Skutočne? Čo tak potom zakázať vlastné nápoje aj vo zvyšku sveta a zachrániť tak milióny ľudí pred rakovinou, obezitou a cukrovkou?

Obmedzenie repkového oleja, cukru, GMO a glyfosátu garantuje silnejšiu Ruskú armádu pre víťazstvo nad Amerikou

Áno, McDonald’s používa olej z geneticky modifikovanej repky pre takmer všetky varené položky vo svojom menu, taktiež zmiešaný s GMO kukuričným a sójovým olejom.

Výsledným produktom je smrteľný letkvar pesticídov, ktoré ničia vaše črevá a zrazeniny vytvárajúci olej spôsobujúci obezitu a demenciu. Tomu je však teraz u tých otravných Rusov koniec! Toto už nerozchodia!

Hlavnou surovinou v Coca cole nie je nič iné ako vysokofruktózový kukuričný sirup (HFCS), ktorý je zodpovedný za drvivú väčšinu kalorickej nálože. HFCS sa do krvi vstrebáva omnoho rýchlejšie ako bežný cukor, čo potom vedie k inzulínovej rezistencii, cukrovke typu 2, vysokému krvnému tlaku a obezite.

Na potrestanie Rusov im preto Coca cola prestala predávať svoj toxický, cukrom prešpikovaný nápoj. Skvelý plán!

„Cukor“ nachádzajúci sa v nápojoch Starbucksu je v skutočnosti GMO cukor, ktorý má vysoký obsah glyfosátu (herbicídu) vyrábaného firmou Bayer/Monsanto. Jeho pravidelná konzumácia spôsobuje autoimunitné ochorenia, podráždené črevá, mozgovú hmlu a priberanie. A to ani nespomíname obličkové problémy.

Pre potrestanie tých diabolských Rusov za inváziu Ukrajiny plánuje Starbucks ukončiť všetko svoje podnikanie v Rusku, vrátane zastavenia dodávok všetkého svojho tovaru.

Záver

Ako lepšie USA potrestá Rusko, než tým, že spraví Rusov zdravšími?

Čítajte nás aj naďalej a všetko sa dozviete!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: S. D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Kedysi sa vravelo že do cigariet nejakej americkej značky sa pridávala nejaká návyková látka, aby ľudia uprednostnili túto značku pred inými a celkovo boli viac závislí na fajčení. Čo ak je to podobné aj s týmito výrobkami, z toho pozerá prúser – vzbura závislákov na McDonald’s, Coca Cola a Starbucks! Možno práve aj s tým americká strana počíta. Sám som sa zo závislosti na Coca Cole aj Coca Cole Zero docela ťažko dostával, aj keď je vlastne docela hnusná, presladená.

  • Miroslav Čižmár

   Cukor je návykový, ale vodka to spraví.

   • A o tom to je, proto Yankees sr*čky na Rusi nemohou mít žádný zdravotní vliv, neb vodka vše napraví. A jelikož na to i když po dlouhých letech Yankees přišli tak to raději zabalí a půjdou ničit zdraví jinam, kde jsou lidi ještě duchem chudí, např. do česka ( i když ne že by tady nebyli, ale musejí přitvrdit). To já si dám raději slivovici, než ten Yankees odpad.

  • Tyto látky se přidávají i do potravin . Každý dodavatel koření má v něm obsaženy tyto návikové látky , tak proto některý zákazník preferuje uzniny od určité firmy a jiné nejí atd..

   • Patrik Vulpis

    Nemyslím si, že to byl tehdy ( za doby UNRRA) úmysl ničit zdravi spíš to byla americká, povrchnost, hloupost a všeobecná nevzdělanost prostého lidu amerického. V dnešní době to už asi je úmysl těch tzv. elit

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,preto si zma/gorel,lebo do auta si sadnúť môžeš iba po cole a automatovej kávičke,preto vám roizdali kľúče od robošautiakov,aby ste colu a kávičku pili,,,,všetko robíte opačne,lebo váš požehnaný praotec peter sa nechal horehlavou ukrižovat,,,,

 2. K článku – vtipná /nápaditosťou/ reklama na King Mekáč. Potiaľ OK, ale to satanistické gesto je neprehliadnuteľné – hoci je aranžované naopak. Sex a obžerstvo – striedanie vzťahov. Profesionálna práca – ale pre druhú stranu.

  Satanistická Pipenka.mp4
  https://ulozto.net/file/gIhzYYUUZZyz/satanisticka-pipenka-mp4#!ZGL5LmR1ZzL4MzV2BQqzZwZ3LmqvraynJv1XrTIfszuAZwIy

 3. Jaroslav Vladimirovic

  Po valce USA rozbite EU dodavaly UNRAA konzervy rozdavaly placeni lide na kazdem rohu vic nez, rok kartony cigaret vetsinou Camel Lucky Strike nam take kolem 3 roku detem kteri zacali tajne kourit.
  Nekteri se naucili vyfajcit az 60 denne.

  Kolik znicili zdravi zkratili zivoty naklady nemoce okradani deti, misto ovoce zeleniny, pozdeji Detva 1,0 Kcs Partyzanky 1,60 Lipa 2Kcs pak Sparta Olympia 8Kcs.

  Ja na stesti vsem nikdy nekouril a dozen se krome urazi policisty Ptc 114 jiz 80ti… v relativism zdravi
  Prosim zone popkukurice, prepalovane tuky, coca a podobne USA sarjajty

  Do kavy trochu sody Jen med pod 60C teploty citrusy
  Hlavne jist Jen 4 ax 16 hod do polosyta neprezirat se dostatek zdrave vody
  Sviaty Vladimirovic bojuje o zdravi vsech ale mnoho hloupych je slepych hluchych dementu a utikaji se vakcinovat lito lito se Znamenim Selmy .

  My je obejli bloky srzbirali co nejvice zockovat e prodavali 1 Kcs balicek lide chodici z prace

 4. Jaroslav drakula Hrozny a moudry

  Nezte v 1995. Jsem sel na poledni prochazku Manhattanem a dostaval reklamni cigarette po 12 kx bolicek. Obesel park rate a mel plnou tasku pro zname cigaret a dalsich reklamnich prduktu sody ,,tycinek,, A pod take trika

 5. Skvelý článok! Iba doplním, že Putin je pripravený majetok týchto ideologických firiem znárodniť. Vyhlásil už aj konkurz na nových, tento raz ruských majiteľov. Keďže vieme, ako neraz prebiehajú konkurzy môžeme sa domnievať, že tu ide o snahu o vytvorenia nových, Rusku oddaných oligarchov, ktorí nahradia veľké množstvo súčasných. Ktorí sú orientovaní na západ. Putin sa tiež vyjadril v tom zmysle, že hamburgery vytvorené z ruských surovín budú nielen chutnejšie, ale i zdravšie. Môžeme samozrejme tiež očakávať, že v Rusku teraz vznikne množstvo nových veľkopodnikov s úplne novými, originálnymi firemnými názvami.

  • Patrik Vulpis

   Vy všichni, co tu velebite toho KGB- ska, vy jste už ztratili úplně soudnost a rozum. USA a Ukrajina napadli Rusko ? ANEBO JE TO NAOPAK ? Také jsem ho bral dříve za osvíceného diktátora, který to myslí dobře s národem. Ale teď se vybarvil, co je zač. Byť na jeho místě, bych nemohl klidně spat kvůli těm zmařeným životům na OBOU stranach

   • A doma všichni v pořádku že, klidně si můžete podporovat nacizmus to je váš problém. Nejdříve si ovšem zjistěte jak to vlastně s těmi hranicemi Ukradiny je a potom kecejte nacistické žvásty. Pokud vím tak jsou Rusové stále na postsovětském území což stále ještě patří Rusku a notabene co tam dělají U-SSA na cizím území, nebo už Ukradina patří do TERORISTICKÉ organizace NATO? Zatím ještě zaplať pánbů ne.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,život a človek je ľahko nahraditeľný objem,defakto to funguje ako výmena-to horšie odišlo a to lepšie sa snáď už teraz zrodilo,,,,nerozumiete životu a smrti a preto ste upiatí iba na prítomnosť-to čo je teraz a to čo teraz cítite a máte,,,,vo svete živých to funguje ale ako nekonečný kolotoč-zrod a zánik,,,,len sa je treba s tým zmieriť a prijať to ako osud ľudstva-nič iné v tom nieje a city a pocity koloč nezaujíma,ten sa len točí.

   • A ako je možné, že keď Putin NAPADOL Ukrajinu, dostal sa na hranu konfrontácie s NATO? To mal čakať kým začnú USA cez Ukrajinu skupovať pohraničné ruské parcely aby tam postavili základne? USA, na rozdiel od Ruska v 1962 dnes neustúpilo, takže sa deje opačný scénár ako by sa dial v 1962. USA by napadli Kubu. Presne tak a presne preto, prečo teraz Rusko “napadlo” Ukrajinu.
    Lenže vtedy Rusko vyjednalo stiahnutie rakiet z Talianska a Turecka. Preto odviezli z Kuby rakety. Dnes je NATO na hraniciach Ruska a na požiadavky odsunu NEREAGOVALI. Takže Putin je len “druhý” Kennedy – urobil, čo musel urobiť aby bránil vlastnú krajinu a svoju vlasť. Nenapadol Ukrajinu ako napadli USA Irak, Lýbiu…
    Vy ste všetci úplne mimo. A hlavne pochop jedno – Putinovi a Rusom je úplne jedno čo si ty myslíš. Keď bude stáť banda cigáňov pred tvojou bránou, a budú prichádzať ďalší a ďalší, a budú mať bejzbolky v rukách, pokojne čakaj kým vtrhnú. Pretože keby si ich preventívne rozohnal, bol by si agresor a mohol by som na Mete žiadať tvoju smrť!

   • Patriku, toto je reakce za 8 let sionistickeho, protiruskeho pocinani, utisku a vrazd etnickych Rusu, jazykovy zakon, jimz se zakazuje rustina, ale i jine jazyky a dalsi diskriminacni opatreni pomajdanske zidovske vlady. Ukrajina je mnohonarodni stat, na obrovskem uzemi, ktere jim bylo darovano Rusy.
    Na zapadu Stalinem, na vychode Leninem, jehoz sochy bouraji a staveji sochy valecnym zlocincum Banderovi a Suchevycovi a Krym, ktery byl darovan Chroscovem. Po rozdeleni SSSR se mela Ukrajina stat soucasti Ruske federace nebo zustat samostatna, ale v puvodnich hranicich. Nesmite tak hltat valecnou mainstramovou propagandu, Cim drive ten zkorumpovany komik Zelensky pristoupi na jednani, tim lepe. Rus si pocina velmi obezretne, aby nedochazelo ke zbytecnemu mareni zivotu civilistu, postup je velmi tezky, jelikoz se banderovci a cizi chatra schovava ve mestech a drzi civilni obyvatelstvo jako rukojmi, proto nefunguji humanitarni koridory. American schodil na Belehrad kasetove uranove bomby ze vzduchu a bylo behem dvou hodin vse vyrizeno vcetne mrtvych civilistu. Rus tam mel udelat poradek hned po majdanu, do ktereho USA investovalo 5 Milliard dolaru. Bohuzel se socialni postaveni ukrajincu po Majdanu nezlepsilo, alespon jim bylo vyjednano, ze mohou nejaky cas pracovat v EU, aby nechcipli hlady. Takze asi tak.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,západný odpad sa votrel všade tak,ako aj konzumný život na splátky časopisy,tv kanály,hudba a ich texty,,,,tento jedovatý odpad má návikovo osloviť mládež a deti vo velkých mestách-je to niečo ako droga pre oči a žalúdok,netreba to ale podceňovať-cocacola je zbraň-mnohí za plechovku koly by aj zabili,,,,je to všemožná manipulácia v duchu k nám sa pridať musíte,ale opustiť nás nesmiete.

 7. Jeste horsi jsou preslazene Dunkins Donat z belene mouky neboli cetne typy kolacku sladkych kulicek. Ktere jsou bezne.
  Silim kdyz to deti papaji jiz malinke a pekne prdelate neohrabane
  Ale budou vsichni na CETNYCH pharma leceni, vysokeho tlaku cukrovky impotence a jinak takze opet nedostatek lekaru nemocnic neb se delaji umyslne nemocni.

  Pamatuji roky bez dne ztraty dochazy prace. K ZUBARI lekari 2X ROCNE mel jsem ve svych 60 Jen par bilych pbomb a jednu korunku.

  Proc zelenina ovoce kousek masa vetsinou vareneho, hlavne jedno na mekko vajicko denne, tmavy chleb
  Maslo sadlo cibule jablko do skoly

  To vite, ze mlecne vyrobky mimo ovciho syrup neprispivaji zdravi
  Neponocovat ostatek pravidrlneho spanku setrit si oci sluch…

  Diky Covid a uceni pres pocitace naraz dodane skolou deti jsou cele dny Doma na mobile pocitacovych prone satanistickych hrach.
  Tak alespon bryle Proti zareni

 8. Kus odveci .. keď nefunguje stranka ZEM A VEK Vedeli by ste mi povedať niekto inu alternatívu ? Telegram alebo čosi podobné? Už nefunguje Ďakujem

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vtipné-na pištolníka idú s rožkom,,,,len čo bude s vami závislákmi na dízelrobošautách,keď predražia robošnaftu a potom už ani drahá nebude a keď vypnú internet a začnú sa vám vírusmi zo satelitov kaziť smartfóniky a keď vás budú nútiť šetriť elektrikou,,,,je toho veľa čo je na vás možné ešte napáchat,pripravujte sa radšej na špičkový kovid a príchod číňanov do európy,,,,vtipné-ako dnes sfetovaná mládež odsudzuje údajnú vojnu,že vraj to a v XXI.storočí-a toto vámm už nevadí,že už teraz v XXI.storočí mali byť energie zadarmo a potraviny omnpoho zdravšie,lebo vívoj ludstva toto sľuboval,,,,

 10. …super nápad od Američanov, aspoň budú Rusi zdravší….

  • Jaroslav Vladimirovic

   Vazeni davam Rady
   Za xadnych ololnostech nepovolte zadnou ukrajinskou skolu, ani kluby, jinak za desetileti se muzete docket podobneho svinstva jako dnes maji v Ukrajone Rusku jsou to neuveritelni soviniste utikajici predne pred vlastni bidou Ukrsjinske ,,,svobodne,, spolecnosti
   My Tam byli 2016 Jen stavi udelat ohynek kdekoliv traba v parlu ofpadu a vyrvavat ze to felajo Rusove.
   PRATELE v Cz maji xnami v pronajmu ukrajince

   Rodice v llednicce vodka jdou na veceri do restsurace a detem daji omastene , topianry.
   Oni nastrojeni deti obnosene boty to neni nase ,ruska kultura detem ve

   Vidim dalsi TV propagandu

   Jak je mozne ukrajinske palebne postaveni kolem funkcni nemocnice s uschovnou zbrani Munich vojaku jak jsem si povsiml.postaveni pri ,,,vybuchu ,, pres drony je dnes mnoho video
   Proc ne dat k soudu aledpon od 1995 valecne zlociny cilove bombardovani civilistu
   Namorni blokady vyhladovenim 1993 treba Hajty,
   zacatek USA GB vycviku ISIS teroridtu s vyzbrojovanim of 2009 v Abu Ram v Jordansku pres Saudy a pod jak zaznenano take Masada…

   Zapadni svet ,,,zadluzen na pokraji krachu tak jako vzdu potrebuje valecne konflikty. Dochazi ,,
   JIZ 2018 se pripravovalo ubytek pres 30 procent obyvatelstva pandemic dochazi. Nejak Covid zeslabl tak se musi vyvinout novy ZHN

 11. Jeste horsi jsou preslazene Dunkins Donat z belene mouky neboli cetne typy kolacku sladkych kulicek. Ktere jsou bezne.
  Silim kdyz to deti papaji jiz malinke a pekne prdelate neohrabane
  Ale budou vsichni na CETNYCH pharma leceni, vysokeho tlaku cukrovky impotence a jinak takze opet nedostatek lekaru nemocnic neb se delaji umyslne nemocni.

  Pamatuji roky bez dne ztraty dochazy prace. K ZUBARI lekari 2X ROCNE mel jsem ve svych 60 Jen par bilych pbomb a jednu korunku.

  Proc zelenina ovoce kousek masa vetsinou vareneho, hlavne jedno na mekko vajicko denne, tmavy chleb
  Maslo sadlo cibule jablko do skoly

  To vite, ze mlecne vyrobky mimo ovciho syrup neprispivaji zdravi
  Neponocovat ostatek pravidrlneho spanku setrit si oci sluch…

  Diky Covid a uceni pres pocitace naraz dodane skolou deti jsou cele dny Doma na mobile pocitacovych prone satanistickych hrach

  Rusove jsou strategove vi co chteji
  Tak alespon bryle Proti zareni

  • Amerika – to je jedná veľká vyžratá ženská prdel! Ty kokso! Mať to doma a platiť na to hypotéku! Americký sen! Neskutočné!

 12. Galaxia andromeda

  Denne 1 x jablko,banan,cibula, strucij cesnaku a 1x mrkva, zaklad zdravia odporucam, este jest kapustovitu zeleninu, vodu cistu z vrtu vlastneho a ste v pohode.masko hlavne z domaceho chovu menej a uprednostovat ryby a hydinu.

 13. Jaroslav Vladimirovic

  Vazeni davam Rady
  Za xadnych ololnostech nepovolte zadnou ukrajinskou skolu, ani kluby, jinak za desetileti se muzete docket podobneho svinstva jako dnes maji v Ukrajone Rusku jsou to neuveritelni soviniste utikajici predne pred vlastni bidou Ukrsjinske ,,,svobodne,, spolecnosti
  My Tam byli 2016 Jen stavi udelat ohynek kdekoliv traba v parlu ofpadu a vyrvavat ze to felajo Rusove.
  PRATELE v Cz maji xnami v pronajmu ukrajince

  Rodice v llednicce vodka jdou na veceri do restsurace a detem daji omastene , topianry.
  Oni nastrojeni deti obnosene boty to neni nase ,ruska kultura detem ve

  Vidim dalsi TV propagandu

  Jak je mozne ukrajinske palebne postaveni kolem funkcni nemocnice s uschovnou zbrani Munich vojaku jak jsem si povsiml.postaveni pri ,,,vybuchu ,, pres drony je dnes mnoho video
  Proc ne dat k soudu aledpon od 1995 valecne zlociny cilove bombardovani civilistu
  Namorni blokady vyhladovenim 1993 treba Hajty,
  zacatek USA GB vycviku ISIS teroridtu s vyzbrojovanim of 2009 v Abu Ram v Jordansku pres Saudy a pod jak zaznenano take Masada…

  Zapadni svet ,,,zadluzen na pokraji krachu tak jako vzdu potrebuje valecne konflikty. Dochazi ,,
  JIZ 2018 se pripravovalo ubytek pres 30 procent obyvatelstva pandemic dochazi. Nejak Covid zeslabl tak se musi vyvinout novy ZHN

 14. Je to trest ako forma odmeny?

 15. Bližšie k „odmene“ má pomsta – niečo za niečo. Trest by mal mať výchovný cieľ. Myslím, že ľahšie sa aj z hľadiska svedomia pristupuje k trestu – trestať sa dá s emocionálym pokojom – fakticky – rozvážne. Pomsta je vždy len emocionálna – aj keď je studená. Takže – politikom sa nebudeme mstiť – budeme ich trestať! Aby ich prípadná reinkarnácia mala výchovný efekt.

 16. Jaro no fear

  Dalsi svinarny ,,,zapad chce ,,Mir po Rusech,, a pritom zasila USA nove zbrane pro ukrajince pres Polska.

  ZadaJi si snad aby od Prahy az Anglie bylo vse vymazano, Jen at skemraji a provokuji MEDVEDA ⁿa Sibirskeho tygra silenci.
  Nejste a nebyly vy ohrozeni tak se starejte o vlastni narody jejich prosperitost stability vyhledy.z
  Jak se vam Bude zamlouvat min 15 az 20 % nizsi uroven preplnene skoly z zdravotnictvi diky Ukrajone.
  STALE NEDOCHAZI.
  Za alsi bordello ve svete a Ukrarajine muze jedine senility snad podvodem dosazrny Prezident Joe Biden a jeho syn Hunter supersef s prijmy kolem $300 000 plus za mesic ve zchudle Ukrajine pripravujici Majdam a dalsi ..m
  Byli jsme na Dajtona autozavodu a nejakych sportovist.
  Predelavali vsude Sedalia extra siroke pro prdelavky pry se do nich nevejdou chudinky, ale jeste vice prdelate jsou ty podvyzivdne na podporach socialky .

  Jak nam je vysvetlovano tak lide se budou probouzet az pride na laminitis chleba a pristim rokem mozna nedostatky vse umele vyvolano snad Satanisty WHO, Soros a dalsi bandy ZHN ,,,,

 17. Jaroslav Vladimirovic

  Mc kac by se mel jmenovat
  MASENKA I MEDVJEZONOK
  podavat tam zdrave vyzivy pro deti a vsechny.

  OVesne a jine kase, pro jine treba CS chlebicky vyvary s lusteninama zelrninou ovocne polevky v lete.
  .POLEVKAMA jak se nyni rozmaha v USA neb zjistuji,ze po fobre polevce se nervousness a kdyz je husta dobre zasyti.

  Predrzene Starbuks premenit CARSKE CAJOVNY
  DJUSOVNY ZDRAVYCH OVOCNYCH koktrelu,
  A vse doplnit se zarizenim na leceni
  Hudbou fortis a jinymia vse pro zdravi.

 18. Jaroslav Vladimirovic

  Mc kac by se mel jmenovat
  MASENKA I MEDVJEZONOK
  podavat tam zdrave vyzivy pro deti a vsechny.

  OVesne a jine kase, pro jine treba CS chlebicky vyvary s lusteninama zelrninou ovocne polevky v lete.
  .POLEVKAMA jak se nyni rozmaha v USA neb zjistuji,ze po fobre polevce se nervousness a kdyz je husta dobre zasyti.

  Predrzene Starbuks premenit CARSKE CAJOVNY
  DJUSOVNY ZDRAVYCH OVOCNYCH koktrelu,
  A vse doplnit se zarizenim na leceni
  Hudbou fortis a jinymia vse pro zdravi.

 19. TairikuOkami

  Rus, ktory protestoval pred mcdonaldom mal asi 250 kg, to vravi za vsetko.

 20. NEZADAM O PATENT
  RUSKA FEDERACE

  SIBIR MA NADPRODUKCI VYSOCE KVALITNIHO NEJCISTSIHO MEDU SVETA VCETNE NEVOZELANDSKEHO MANUKA ,,,

  ZACIT PRODUKCI MEDOVYCH CUKRATEK KARAMEL NAPOJU BARS NAZYVANY. MEDOVIN
  MASENKA I MEDVIEZONOK V OBALU JEJICH ,,NA ZPUSOB KOMIKSU ,,,
  VYUKA JAZYKU TREBA VE 3 RECECH…

 21. Jaroslav Vladimirovic

  Bidenovvci zproneverili Covid granty na golf clubs vymen sedadel stationu pro USA smradlavych navonenych suprer ptdelacek made in USzA. …
  lsvky UzSzA ..

 22. Jaroslav Vladimirovic

  Bidenovvci zproneverili Covid granty na golf clubs vymen sedadel stationu pro USA smradlavych navonenych super ptdelacek made in USzA. …
  lsvky UzSzA ..

  Z ,X zx Z pobedime

  ..

Pridajte komentár

*