Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vo svete sa zdvíha masívna vlna odporu proti korona fašizmu


Print Friendly, PDF & Email

Vo svete sa zdvíha masívna vlna odporu proti korona fašizmu

Je tomu už vyše roka a teror spojený s opatreniami proti údajnému vírusu SARS-CoV-2 neutícha, naopak, množstvo nariadení, zákazov a šikanovania neustále pribúda.

Ľudia na celom svete však začínajú prehliadať túto falošnú hru na pandémiu. Vidia, že tu už nejde o nejaké zdravie obyvateľov, ale o ich útlak, odoberanie práv, ničenie slobody a zavádzanie totálnej kontroly nad všetkými aspektami života.

Ľudia naprieč krajinami prestávajú poslušne plniť nariadenia a príkazy skorumpovaných zločineckých vlád a začínajú sa proti nim búriť.

V tomto článku vám prinášame 3 príklady zo sveta, ako ľudia povstávajú proti novodobému korona fašizmu.

1. Indickí Sikhovia si bránia svoj chrám

Vláda v Indii sa rozhodla, že v rámci „protipandemických opatrení“ uzatvorí Sikhský chrám. Sikhovia sú etnikum žijúce na severe Indie, prevažne v provincii Pandžab. Ich populácia je približne 20 miliónov.

Po rozhodnutí o uzatvorení chrámu však Sikhovia z toho vôbec neboli nadšení. Dav stoviek mužov ozbrojený palicami, mačetami a kópiami prerazil policajné zátarasy a vtrhol na nádvorie svojho chrámu.

Samozrejme, polícia nemala proti početnej presile protestujúcich žiadnu šancu a tak sa dala na útek, bitá nahnevaným davom.

Tu si môžete na videu pozrieť priebeh tejto rebélie:

2. Poľský pastor vyháňa kanadskú políciu z kostola

Ďalší incident medzi veriacimi a políciou sa odohral na Veľkú noc v kanadskej provincii Alberta.

Kanadská vláda, tak ako tomu bolo v mnohých iných krajinách, vrátane Slovenska, pre pandémiu zakázala náboženské obrady. Poľský pastor však toto nariadenie neuposlúchol a napriek zákazu celebroval omšu.

Keď do kostola prišla početná policajná hliadka, pastor sa nevítaných votrelcov nezľakol a naopak, veľmi dôrazne ich z kostola začal vyháňať. Policajti zaskočení odvahou a dôraznosťou pastora nakoniec z kostola zutekali.

Ako sa neskôr pastor vyjadril pre stanicu Fox News, správanie policajtov mu v mysli vybavilo spomienky z niekdajších čias komunistickej totality, keď sa podobne ako dnes zakazovali náboženské obrady.

Celý incident, pri ktorom pastor vyháňal z kostola policajtov, nazývajúc ich Gestapom a nacistami, si môžete pozrieť na tomto videu:

3. Obliehanie parlamentu v Srbsku

Nakoľko sa podľa úradov v Srbsku za poslednú dobu údajne zhoršuje pandemická situácia (asi na základe falošných testov, ako všade inde na svete), vláda vyhlásila nové lockdowny a zákazy vychádzania.

To sa však Srbom nepáčilo, preto na Veľkonočnú nedeľu vyšli do ulíc a doslova obkľúčili srbský parlament.

Ukazuje sa, že Srbi partia medzi najbojovnejšie národy v Európe. Za posledný rok sa tam konali viaceré mohutné protesty proti pandemickým opatreniam, ktoré mali za následok ústup a kapituláciu vlády pred požiadavkami demonštrantov.

Snáď keby si aj Slováci vzali zo Srbov príklad a nedali si večne ako poslušné ovce skákať po hlavách zločineckými politikmi.

Nedávny protest zo Srbska si môžete pozrieť tu:

Záver

Svet sa prebúdza. Tyranii korona fašizmu už majú ľudia na celom svete tak akurát plné zuby. Kotol vrie a čoskoro prekypí.

Snáď každému je dnes jasné, že naše slobody nám skorumpovaní, po moci a totálnej kontrole hladní politici späť len tak ľahko nevrátia. Tu už bohužiaľ nepomôžu výzvy, petície ani prosby. Už to zašlo priďaleko. Svoju slobodu si budeme musieť vziať razantne späť.

Čím skôr toto pochopí čo najväčší počet ľudí, tým lepšie. Inej cesty niet. Tento boj nevybojuje nikto za vás. Každý bude musieť priložiť ruku k dielu, inak slobodu na dlhú dobu, ak nie naveky, stratíme. A to za žiadnych okolností nesmieme pripustiť!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Milan Hrúz

  Mám rád Vašeho doktora Bukovského, ktorý tiež statočne bojuje za Slovákov. Tiež som Slovák, ale žijem na Morave . Milujem Tatry a rád by som sa dožil i toho, aby sme opeť žili v slobodnej spoločnej republike pod múdrou vládou. Bojím sa len, že to je asi science fiction….

  • Velmi krásně mluví, od té doby co pana dr poslouchám je mi líp

   • 1/ Bukovský v žiadnom prípade nevystúpil z rámca korporátneho lekárstva. Ani sa len nepriblížil k alternatívnej liečbe – a už vôbec k východnej medicíne, ájurvéde, alebo aj k západnej alternatíve – ako Royal Rajmond Rife s jeho biorezonanciou a Dr.Hammer so systemaickou psychosomatikou a Germánskou novou medicínou GNM. Dr.bukovský nikdy nevyzval svojich kolegov lekárov zmietnuť tento systém. Bukovský si vždy niečo prečítal z odbornej literatúry a potom s tým MUDroval ako objaviteľ Ameriky.

    2/ Hlavné politikum v zdravotníctve je presadzovanie záujmu medicínskych a farmakologických korporácií. Proti tomuto Bukovský zásadne nevystupuje.

    3/ Všimnite si, ako sa Bukovského názor korporátneho lekára postupne transformuje na politický názor, a samozrejme – v duchu slobodomurárskej mantry „Humanizmus a Tolerancia“.

    4/ Sykavý – cez zuby cedený slovný prejav Bukovského vyslovene neznášam. Minimálna reč tela, uhrančivosť.

    5/ Korporátnemu lekárovi v politike neverím, a onedlho budú ovce pišťať, že chcú z Bukovského ministra zdravotníctva. „A nie že nie!“

   • Súhlasím, Marie; z klasickej medicíny je doktor Bukovský jeden z mála lekárov, ktorí sa rozumejú fungovaniu organizmu ako celku. Krátko po „nežnej“ som vyštartovala za ním do Blavy s ročným dieťaťom a informáciou, že som vylúčila synčekovi zo stravy tzv. sunar aj mlieko, pretože ho nie a nie vyslobodiť z takmer nepretržitých antibiotík, no a predaj surového kozieho mlieka je v meste ostro sledovaný a sankcionovaný. (V minulom režime bol totiž ZÁKAZ predaja surového mlieka, lebo „baktérie!?“ – no to určite! – práveže tie sú tam potrebné, teda tie lakto… Takže skôr niečí biznis.) Bukovský ma zbavil stresu a podporil ma v mojom predpoklade, že ročné dieťa už mlieko nepotrebuje, a tobôž kravské (betalaktoglobulín, kazeín atď.). O trestuhodnej pasterizácii sa hádam zmieňovať netreba. Pobudla som na jeho prednáškach týždeň – a neľutujem. Je to odborník, aj keď nie so všetkým s ním súhlasím (napr. s propagovaním sóje a výrobkov z nej). Ja v oblasti stravovania vychádzam z ajurvédy (s výnimkou konzumácie kravského aj akéhokoľvek tepelne zdevastovaného mlieka) a čiastočne z makrobiotiky (s výnimkou konzumácie pšenice, pretože od gliadinu dementnie mozog).
    Oproti 99 %-ám našich klasických „lekárov“ je Bukovský favorit; dávno vedel to, čo väčšina z jeho kolegov nevie ani dodnes. Alebo vedieť nechce.
    Ja zas, Marie, už po celé roky obdivujem Vašu prof. Annu Struneckú – tak to je iná kapacita!

    • Milá Emily, píšete, že ste vylúčili pšenicu. Možno keby ste ju nahradili bio špaldou a výrobkami z nej – dostať v bio predajniach, možno toto by Vám neuškodilo.
     Súhlasím s Vami – veľa múdreho je v ajurvéde a aj v makrobiotike. Ja neskoro zobudená tiež som rada, že aspoň na „staré kolená“ som na nula liekoch. A mám rada 2 ženušky: Annu Struneckú a Dr. Elekovú
     Vieme, že pred viac ako 100 rokmi Rockefellerovci prevzali do „svojich rúk“ medicínu a rozhodli sa, že vytlačia naturálnu medicínu, že dovolia len lieky z petrochémie lebo oni ovládajú aj ropu. Aj to vieme ako tento Covid-19 naplánovala a spustila Rockefellerová nadácia.

     • Milá Jean, práveže makrobiotika – prekvapujúco – odporúča nahradiť bežnú pšenicu ŠPALDOVOU, ktorá – ešte prekvapujúcejšie – má tvoriť až 50 % taniera!! Prejsť na špaldu bolo asi to najhoršie, čo som mohla urobiť. Mimoriadne sa mi – okrem iného – zhoršil stav pleti. Špalda je ešte ťažšie stráviteľná ako obyčajná pšenica a nemá o nič menej agresívny ani lepok.
      Škoda, že také prevratné diela, akým je napr. aj kniha Pšeničný mozog od renomovaného neurológa Davida Perlmuttera, MD, nevychádzali už o niekoľko desaťročí skôr…koľko zdravia sme si my ľudia mohli ušetriť!
      A najsmutnejšie je to, že až tento odborník odkrýva – citujem – „zistenie, ktoré sa už príliš dlho skrývalo v medicínskej literatúre: sacharidy vám môžu zničiť mozog“.
      Okrem človeka konzumujú pšenicu ešte sliepky…asi preto sú aj ony také tupé ako my ľudia. Navrch od nás majú v tom, že by si určite nenechali na tvári rúško a zo všetkých síl by odmietali aj vpichnutie vakcíny.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-04-14-covid19-nasal-swabs-increase-meningitis-risk.html
  Study: Covid-19 nasal swabs may be causing meningitis infections
  Voľný preklad:
  Štúdia: Covid-19 nosové tampóny (testy) asi spôsobujú zápal mozgových blán

  Getting tested for the Chinese virus could puncture brain membrane
  Dať sa testovať na čínsky vírus môže prepichnúť mozgovú membránu

 3. Svet sa prebúdza a Slováci spia.

 4. O „pestúnke“, ktorej sa podarilo utýrať jednej ruskej rodine niekoľko detí, až ju odhalili skrytou kamerou. Keď som spomínal facany už pri narodení – toto je už teror! Otázka – potrebujú rodičia kamery aj v školských triedach na to, aby im došiel tento fašistický teror „školstva“ v mene koronavírusu? „Nevidieť“ zlo je základ spokojnosti? Za každým násilím sú konkrétni psychopati a sadisti a tí, ktorí odvracajú zrak! Odbočím – už som tu spomínal závislosť psychopata na objekte, o ktorý sa na verejnosti akože stará, aby ho mohol skryto týrať. Aj nás „skryto“ týra „neviditeľná ruka zákona“. Koho“zákona“?! Vy neviete?!
  https://ulozto.net/file/Wjxuyki7kfrE/kokso-kamery-zachytili-tyrajucu-pestunku-mp4

 5. Jose Mourinho

  „Ľudia na celom svete však začínajú prehliadať túto falošnú hru na pandémiu“ no len škoda, ze nie na SK lebo tu poslušne ovce nosia na pysku respirat.a ine pomocky a poslušne zobu z ruk diletantov a psychopatov..mozno sa raz podakujeme inym krajinam za to ,ze aspon nieco robia a vedia si zachovat zdravy rozum lebo to co sa tu deje hraniči z kktizmom..

 6. Jednoduchá

  …toto sú ozaj smutné príbehy, verím tomu, že sa tie detičky z toho dostanú čím skôr a zabudnú na tieto chvíle……tak ako títo rodičia verili niekomu úplne cudziemu, tak aj teraz mnohí veria ,,dobrým opatreniam“……,,zobúdzajú“ sa okolo, tak aj MY SLOVÁCI sa určite prebudíme………

 7. Náš milý pán Bill Gates čo ovláda túto zemeguľu, čo nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať:

  https://www.naturalnews.com/2021-04-14-bill-gates-reveals-reasons-behind-farmland-purchase-biofuels-gmo.html
  Bill Gates reveals reasons behind massive farmland purchases: Developing genetically modified crops to develop biofuels
  Bill Gates prezrádza dôvody za masívnym nákupom poľnohospodárskej pôdy: Vyvíjať geneticky modifikované plodiny na vývoj biopalív

 8. https://zemavek.sk/videa-s-nazormi-ceskych-lekarov-na-testovanie-deti-a-ockovanie-proti-covidu/
  Videá s názormi českých lekárov na testovanie detí a očkovanie proti covidu

 9. Ander Kixa

  Hovno sa prebúdza. Ovce nemajú tušenia, kto je bača a prečo to celé robí.
  Bude fajn preriediť to o tých i0%

 10. https://zemavek.sk/o-nadeji-naivite-iluzii-a-poznani-trpkej-reality-plandemie/
  O nádeji, naivite, ilúzii a poznaní trpkej reality PLANDÉMIE

  „Načo je nám vlastne to očkovanie, ktoré neprináša okrem istoty, že sa budeme neprestajne testovať a očkovať takmer vôbec nič?“

  Tento jednotný postup všetkých vlád bol koordinovaný WHO, aj pod kuratelou B. Gatesa. Celá činnosť štátov je koordinovaná. Je stanovené, ktoré lieky, vakcíny a aké opatrenia – pod plášťom neustáleho zostrovania podmienok – budú použité.

 11. https://otevrisvoumysl.cz/odbornici-data-jasne-ukazuji-ze-rousky-nefunguji-a-spise-skodi/
  Odborníci: Data jasně ukazují, že roušky nefungují a spíše škodí

  Ve zkratce…
  Panel odborníků na státním slyšení na Floridě sdílí svoje zkušenosti a říkají: data jasně ukazují, že roušky nefungují a lidem spíše škodí.

 12. ANTIBUZERAČNÝ PAS?
  „Veľvyslanci členských krajín EÚ sa zhodli na tom, že COVID pas nebude vnímaný ako doklad, ktorý bude sám o sebe garantovať slobodu pohybu v rámci Únie.“

  „Diplomati sa v tejto súvislosti dohodli, že európsky očkovací preukaz, ktorý musia odobriť inštitúcie EÚ, nebude považovaný za náhradu cestovného pasu, čiže za doklad, ktorý občanom EÚ automaticky umožní znovu získať slobodu pohybu v rámci Únie.“

  „Osvedčenie bude bezplatné, v elektronickej alebo papierovej podobe a bude k dispozícii v angličtine a v úradnom jazyku vydávajúcej krajiny. Platiť bude 12 mesiacov. Nový typ dokumentu bude obsahovať informácie o tom, či bol jeho držiteľ zaočkovaný proti novému typu koronavírusu, či si vytvoril protilátky po prekonaní choroby alebo či má čerstvý negatívny PCR test.

  Nad rámec dohodnutých technických ustanovení návrh týkajúci sa COVID pasu objasňuje, že hoci jeho cieľom je „uľahčenie mobility medzi členskými krajinami“, nejde o pas ako taký. Jeho držiteľom umožní pri ceste do zahraničia vyhnúť sa požiadavkám na karanténu či ďalšie testovanie.“
  https://www.cas.sk/clanok/1113504/krajiny-eu-sa-dohodli-na-podobe-covid-pasu-zasadne-rozhodnutie-bezfb/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie-24.c.x…B.1

  „politici již začali odhalovat plány, které chystají v nejbližší době na zubožené ekonomiky v Evropě.

  Sčítání lidu v ČR a na Slovensku je děsivou přípravou na stanovení anuální daně z nemovitosti, která se bude vypočítávat každému majiteli z tržní ceny! Právě proto se sčítací komisaři drze ptají na čísla bytů, počet lidí v domácnosti a další majetkové poměry, aby bylo možné vypočítat “daň z nemovitostního práva” vypočítávanou z tržní ceny nemovitosti v dané lokalitě! Na Slovensku se šíří informace o dani ve výši 1,6% z tržní ceny nemovitosti ročně! Lidé přitom jako truhlíci poslušně vyplňují sčítací archy a netuší, co se chystá v celé Evropě! Roušky, respirátory, vakcíny, pasy a platby nájemného za vlastní nemovitost!“

  „Ano, sčítací komisaři v roce 2021 chtějí z nějakého důvodu znát číslo bytu. Na serveru iDnes.cz o tom dnes vyšel článek [1] a jak jsem tušil, v článku jsou uvedeny zastírací důvody pro požadování tohoto údaje. Komisaři prý údaj vyžadují kvůli tomu, že někteří lidé zapomenou napsat, kolik lidí v bytě bydlí, napíšou jenom sebe, takže je v tom zmatek. Když lidé tedy napíšou číslo bytu, komisaři to dohledají a přepočítají za lidi. No prostě dobráci, služebníček, že? Anebo ne? Budete v šoku, ale ten údaj je potřebný k něčemu úplně jinému.

  Než se pustím k jádru věci, musíme si ujasnit, co to znamená, když je někdo majitelem nemovitosti. V České republice a na Slovensku to dosud znamenalo, že vlastníte nemovitost a tím to hasne. Maximálně při nákupu nemovitosti zaplatíte jednorázovou daň za přepis a tím je to vyřízené. Jenže v západních zemích Evropy a v mnoha státech USA tohle vůbec neplatí. Nejlepším příkladem je britský Commonwealth, tedy Velká Británie, Kanada, Austrálie, Nový Zéland a zbývající drobná zámořská teritoria britské koruny. V britském Commonwealthu je jediným majitelem půdy britská královna. Disponuje veškerými pozemky a půdou. Nemovitosti postavené na půdě Jejího veličenstva jsou proto zatíženy daní z nemovitosti, která se platí každým rokem.
  Na Slovensku chystají roční zdanění nemovitostí jako v anglo-saských zemích, kde vlastnictví nemovitosti je podmíněnou každoroční daní, malou, ale i likvidační

  Její výpočet je různý, někde je symbolický, jinde je velmi podstatný, ovšem v praxi to znamená, že i když koupíte dům do osobního vlastnictví, tak musíte platit daň za nemovitost, a to každý rok, což je de facto platba za právo vlastnictví nemovitosti na půdě Jejího veličenstva. Potažmo tak jako vlastníci nemovitosti platíte britské koruně nájemné, jako by vaše nemovitost vůbec nebyla vaše a byli byste jako v nájmu.“
  https://www.infovojna.sk/article/scitani-lidu-v-cr-a-na-slovensku-je-desivou-pripravou-na-stanoveni-anualni-dane-z-nemovitosti-ktera-se-bude-vypocitavat-kazdemu-majiteli-z-trzni-ceny

  Z článku je možné pochopiť podstatu „vyvlastnenia“ – t. j. – kto sa hlási ku tomu, že mu patrí celá planéta.

  Teraz inak. Ste dôchodca, nemáte PC, nemáte internet. Neviete si pravidelne kontrolovať stav na katastri. Po sčítaní niekto zneužije vaše osobné údaje a sfalšuje zmluvu o predaji či darovaní nehnuteľnosti. A vloží to bez vášho vedomia do katastra a nadobudne vašu nehnuteľnosť. Samozrejme – túto nehnuteľnosť neprihlási už ako svoju vo vašej obci – aby nevzbudil podozrenie a nevyvolal poplach. Vy ako picino budete niekoľko rokov platiť tieto 1,6%-né dane, teda cca 500 až 1500 eur ročne – čo predstavuje minimálne náklady na kúrenie za sezónu /ešte zvýšené o uhlíkovú zelenú daň – poznámka – teplotné zmeny sa prejavujú v celej slnečnej sústave – topia sa ľadové čiapočky aj na iných planétach a ich mesiacoch, takže to nie je len otepľovanie Zeme!!!/. Potom umriete, a vaši pozostalí – ak ich máte – preto otázka „koľko máte žijúcich detí“, zistia, že nededia nehnuteľnosť a keďže vo veci nekonali niekoľko rokov – podvodník to nakoniec nadobudol vydržaním. Potom, keď sa to prevalí – podvodník nakoniec zaplatí smiešnu pokutu kvôli neprihláseniu nehnuteľnosti. A stačí len jedenkrát. A „zákon“ na to ako na politikum zareaguje o niekoľko rokov, a tak vás šmejdi pripravia o domy a byty ku.va!

  „Z právnej úpravy obsiahnutej v Občianskom zákonníku vyplýva, že vlastnícke právo k nim je možné nadobudnúť na základe viacerých právnych skutočností:
  a) na základe zmlúv (kúpna, darovacia, zámenná a iné),
  b) dedením,
  c) rozhodnutím štátneho orgánu (napr. súdu, stavebného úradu),
  d) na základe iných skutočností ustanovených zákonom. “

  „Pokuta za nepodanie daňového priznania v zákonnej lehote alebo za podanie daňového priznania v lehote určenej správcom dane vo výzve je ustanovená v § 155 ods. 1 písm. a) zákona č. 563/2009 Z. z. o správe daní (daňový poriadok) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 563/2009 Z. z.“)

  Podľa ustanovenia § 155 ods. 1 písm. a) zákona č. 563/2009 Z. z. správca dane uloží pokutu od 30 eur do 16 000 eur za správny delikt podľa § 154 ods. 1 písm. a) prvého a druhého bodu; ak je správcom dane obec, uloží pokutu najviac do výšky vyrubenej dane, nie menej ako 5 eur, najviac však do 3 000 eur.

  Správneho deliktu podľa § 154 ods. 1 písm. a) prvého bodu zákona č. 563/2009 Z. z. sa dopustí ten, kto nepodá daňové priznanie v ustanovenej lehote. Jednotlivé hmotnoprávne predpisy stanovujú lehoty na podanie daňového priznania. Ak daňový subjekt túto lehotu nedodrží a nepodá daňové priznanie včas, t. j. podá ho

  – bez výzvy správcu dane oneskorene, alebo

  – v lehote určenej správcom dane vo výzve podľa § 15 ods. 1 zákona č. 563/2009 Z. z., alebo

  – v lehote určenej správcom dane vo výzve podľa § 15 ods. 2 zákona č. 563/2009 Z. z.,

  správca dane mu uloží pokutu.“
  https://www.vssr.sk/clanok-z-titulky/pokuta-za-nepodanie-danoveho-priznania-k-dani-z-nehnutelnosti-2.htm

  • K daniam z nehnuteľností pridám jeden príklad z mnohých nezákonnstí v tomto absurdistane. Vlastním nehnuteľnosť v inom okrese, ako mám bydlisko. Štát mi zákazom pohybu medzi okresmi, znemožňuje dlhodobo užívať moju nehnuteľnosť. Tým pádom mi upiera ústavou garantované právo na súkromné vlastníctvo, ktoré de facto nemôžem užívať. Pritom daň z nehnuteľnosti som povinný platiť v plnej výške!!!

  • Na Slovensku je dvojité sčítanie / elektronické /.Jedno je iba počet ludí v domácnosti a druhé je aj s nehnutelnostami.Ja som vyplnil len to prvé a dost.

  • ten kovidpass má platiť ale len do ukončenia pandémia

 13. Obrátil som sa na právnu kanceláriu AKW Weis&partners, ktorá sa u nás proti korona šikane intenzívne angažuje, aby sa takéto sily, hnutia povedzme v rámci krajín Európy zjednotili a vytvorili jednotnú platformu. Z právnikov, odborníkov, politikov. V krajinách vidieť narastajúci odpor, ale stále mi to pripadá ako hra na vlastnom piesočku. Len jednotný, sústredený a hromadný tlak má nádej na odvrátenie tohto narastajúceho šialenstvo. Odpoveď AKW bola, že už na tom pracujú.

  • Hansi – môj pohľad – tieto právnické aktivity mi pripomínajú „opozíciu“ Charty 77 za komunizmu, ktorá sa potom po plánovanom prevrate 89 dostala do vedenia štátu /havloidi/ – a tak je to aj teraz – aktivita nosatých záloh budúcich politikov, ktorých – replay KTORÝCH – tí, ktorí riadia procesy – zároveň „prenasledujú“, aby zabezpečili ich dôveryhodnosť – kedysi Čarnogurský, Havel – dnes Harabín a spol. „spravodlivých právnikov“. Harabína stvoril Daňo, Daňa a jeho GINN stvorila
   B’Nay B’Rith, Harabín stvoril Krajníkovú a všetkých zviditeľnilo You Tube a Infovojna. Ešte poznámka – centrum slovenských sionistov je Pezinok, a z Pezinka je jedna skládka v Senci a druhá skládka v Dome detí, pionierov a mládeže Klementa Gotwalda.

   https://www.infovojna.sk/article/policia-podsuva-verejnosti-lzivu-informaciu-o-patrani-po-harabinovi-redaktor-tv-markiza-zavolal-na-exministra-spravodlivosti-policajtov-na-ktorych-cakal-za-jeho-pritomnosti-15-minut-bez-vysledku

   • Takže z relácie TV Markíza je zjavné, že ide o zviditeľnenie Ha-rabína. Kto ovláda TV Markízu?

    Pamätáte si komunistické relácie o „sledovaní“ oportunistu /poznámka – oportunizmom sa v biológii myslí tzv. trofický oportunizmus – kto koho zožerie, čo je v podstate politikum/ Václava Havla – ako sa im nakoniec vyškieral do kamery – čo žrali odporcovia komunizmu? Dnes jeho vtedajší súčasníci väčšinou nežijú, vtedajší mladí /j/ si to možno pamätajú, ale už málo komu zapína, že sa v prípade Harabina a spol. ide znovu ako cez kopirák! Všetci „bojujú za slobodu a práva“. A potom, keď sa dostanú k moci – ešte viac nám utiahnu šróby!

    • Opakujem – médiá poznajú výraz „hodiť niekoho do olova“ – t. j. – prestať o niekom písať, hovoriť, vysielať. Takýto politik sa stratí z povedomia verejnosti a vo voľbách neuspie. Preto je nanajvýš podozrivé, že Harabina teraz zviditeľňuje práve mainstream, ktorý rozhodne nie je na našej strane!

     Takže jednu bandu sa chystajú vymeniť za druhú bandu.

 14. „Naď: Rusi nás vyzvali prevziať si ďalšiu zásielku Sputnika. Zákaz vychádzania témou v piatok“
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/584441-nad-rusi-nas-vyzvali-prevziat-si-dalsiu-zasielku-sputnika-zakaz-vychadzania-temou-v-piatok/

  Čiže – predtým nás Rusko vyzvalo vrátiť vakcíny Sputnik V a pár dní po návrate Psychopata v Moskve nás vyzýva ich prevziať? Takže – niekto klamal – kto. Zároveň to z pohľadu vyššieho riadenia vidím tak, že Rusi majú záujem chrániť genóm Slovákov. ???

 15. Vo svete sa zdvíha masívna vlna odporu proti korona fašizmu,
  ———————————————————————————————-
  Ale však vôbec nepociťujeme, že by si to niektorá z vlád všímala. Viď Slovensko. Uvoľňujú opatrenia a zároveň nariaďujú obmedzenia, no hnus.Matovič bez karantény z Ruska a Maďarska a bez rúška s Orbánom a MY slovač iba nariadenia, sústavné šparchlovanie v nose. Cigániková vyčíslila koľko to bezvýznamné šprarchlovanie stojí, to sa takto môžu rozhadzovať spoločné financie,nerozumiem.
  To kde berie v tej prázdnej špajzi, to nám Arca kapitál napĺňa štátnu pokladňu? Stále nejaká vlna odporu a stále to isté, to je teda väčšina za tento marazmus a len menšina s tým nesúhlasí? Tak potom sa nedosiahne vôbec žiadna náprava .

  • Je iba zdanie, že sa nič nedeje. Médiá hlavného prúdu vôbec nedávajú správy a reportáže o protestoch zo zahraničia, aby nás tým náhodou neinšpirovali.

   • Už som napísal v komentári, že všetky doterajšie izolované protesty v jednotlivých krajinách, o Slovensku je škoda hovoriť, tieto zločinecké vlády ľahko potlačia. Najúčinnejšie by bolo zjednotiť právnikov, odborníkov a širšiu verejnosť na medzinárodnej úrovni za boj proti korona fašizmu. Bez ohľadu na vieru, politickú orientáciu. Podľa výroku Winstona Churchilla: Spojím sa aj s peklom, aby som porazil diabla. Dnes ide o zakukleného diabla, ktorý hlása, že chce naše dobro!!!

  • Tá prázdna špajza, je doplňovaná neustálymi pôžičkami. Koľko ich bolo, to sa asi dozvieme, až po skončení tejto šialenej a zapredanej vlády. Len nezmyselné testovania, nás údajne už stáli miliardu, ktorá sa dala využiť oveľa efektívnejšie. Mám silné obavy, že s teraz vyrobenými dlhmi a zruinovanou ekonomikou, budú zápasiť ešte aj naši vnuci a budú preklínať svojich predkov, ktorí to dopustili.

 16. Tak vážení, aby bolo navždy jasno!!! Všetko má svoj začiatok a koniec. Nič sa nedeje len tak. Všetko má určený svoj presný pohyb v obrovskom kolotoči Stvorenia, kde sú dané nemenné, dokonalé a pevné zákony. Takže každý jeden článok v tomto dianí musí plniť svojú úlohu, kde pri prijímaní jemu danej a potrebnej energie musí správne prijať, spracovať a odoslať ďalej danú energiu. Tu platí ak chceš dostávať, musíš aj dávať. A práve tu to malé ľudské zrnko, ktoré sa malo správne pohybovať v tomto nádhernom stvorení začalo narúšať kolobeh svojho Pána. Ľudská bytosť svojou pýchou, namyslenou veľkosťou, a inými zlými vlastnosťami porušilo zákony Stvorenia. Každý jeden z nás má presne danú svojú cestu, len svojim chcením určuje jej smer. To, že sme tu, je pre nás dar, ktorý musíme vrátiť zdokonalovaním, láskou ku všetkému, odpúšťaním. A hlavne nám musí byť známy dokonalý pojem, čo zasejeme, to aj zožneme. Je my celkom jasne, že žijeme v ťažkých časoch presne šitých na túto dobu. Mali sme sa dobre, prestali sme byť ostražitý a nepriateť zaútočil. Tak sa konečne zobuďte, posuňte svojú myseľ na vyšší level a začnite kriticky myslieť. Tú nám nikto nepomôže, musíme začať každý sám od seba, zoberme si späť našú slobodu a bojujme za lepší zajtrašok pre naše detí a vnúčatá. Napravme ohnivko veľkého súkolesia a vráťme sa tam kam patríme.
  Všetkým ľuďom dobrej vôle, Boh nám pomáhaj.
  Kulumi

  • Ďakujem Vám za pekné vyjadrenie aj môjho osobného názoru – ľudia úplne zabudli, že sú Božími stvoreniami, sú zaslepení pýchou a nenásytnosťou po mamone … no chcem veriť, že ešte stále máme čas obrátiť sa, otvoriť svoje srdcia Bohu a naplniť ich Jeho nekonečnou láskou.
   Dasha.

 17. Vážená redakcia teší ma, že sa zaujímate o jednotlivé príspevky a aj my sledujeme, že sa protesty vo svete dejú, ale čo to donáša? No zatiaľ nič, lebo všetko ide v tých istých šľapajách a Slovensko je toho najväčší dôkaz.

  No a teraz ma ešte zarazila TB našej p. prezidentky:
  Rázny krok Zuzany Čaputovej: Všetkým KONEČNE povedala, ako vyzerá zmluva na objednávku Sputnika.

  No rázny krok tvorí iba nadpis a nič viac nepovedala. Veď čo je v zmluve má zverejniť ten kto to dojednal, ani toho neuviedla, aj keď tušíme. A dokedy to za jej pomoci a pomoci koaličných strán budeme nútení znášať. Tu sa pokutuje za to, že niekto nemá náhubok a to je prešľap minimálny a veľké veci zahladzujeme.
  Toto je už nedôstojné aj od prezidentky, aby takto opatrne jednala s tým,kto to nemyslí s týmto štátom čestne. Treba mať rovnaký meter a to podľa veľkosti a závažnosti prešľapu. Tak naozaj konajte rázne!!!!!!!!!!

 18. https://zemavek.sk/po-vakcine-pfizer-je-8-nasobne-vyssia-sanca-nakazy-juhoafrickym-variantom/
  Po vakcíne Pfizer je 8-násobne vyššia šanca nákazy juhoafrickým variantom

  Zaujímavá štúdia bola publikovaná univerzitou v Tel Avive. Podľa nej je preukázané, že po vakcinácii produktom Pfizer určenému proti covid-19 je šanca, že ochoriete na juhoafrickú mutáciu (B.1.351) až 8-násobne vyššia ako u nevakcinovaných.

 19. Konečne sa aj u nás začína niečo robiť.
  httpss://www.hlavnydennik.sk/2021/04/15/vlada-sr-celi-zalobe-za-zlociny-proti-ludskosti-a-vojnove-zlociny-smerujuce-voci-vlastnemu-obyvatelstvu/

 20. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/francouzsky-ministr-zdravotnictvi-ockovani-jsou-vystaveni-nejvetsimu-riziku-vcetne-smrti/
  Francouzský ministr zdravotnictví: Očkování jsou vystaveni největšímu riziku, včetně smrti
  „Lidé, kteří jsou očkováni, jsou právě ti, kteří jsou vystaveni největšímu riziku vážných onemocnění a smrti v případě počáteční (vakcinační) neefektivnosti, postvakcinační reinfekce nebo vzniku nových variant. Vakcína nechrání před přenosem infekce na jiné osoby,“ uvedl francouzský ministr zdravotnictví.

 21. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-litve-zemrel-duchodce-hned-po-injekci-druhe-davky-vakciny-moderna/
  V Litvě zemřel důchodce hned po injekci druhé dávky vakcíny Moderna

 22. Ľudia chápu poslanie falošnej hry na pandémiu. Nie všetci sa už boja , že stratia prácu a tým aj existenciu svojej rodiny a najbližších . Vedia, že sa tým zakrýva ekonomická kríza kapitalizmu . Pochopili, že vládcom , tu nejde o zdravie obyvateľstva , ale novodobý útlak, všetkým životom človeka.
  Spoločenská zmena systému sa nezadržitelne blíži

  • Chápu? No neviem,ako pozerám okolo seba,skorej bych povedal že osprostievajú a čím dalej viac sa nechávajú týrat.Už moc neverím,že na Slovensku sa zdvihne vlna odporu.Kto ju spraví ? svatí Dindy ?

 23. https://www.infowars.com/posts/how-bill-gates-helped-drug-companies-maintain-their-monopoly-on-vaccines-during-covid/
  How Bill Gates Helped Drug Companies Maintain Their Monopoly On Vaccines During COVID
  Ako Bill Gates pomohol farmaceutickým firmám udržať monopol vakcín počas COVIDU.

 24. Alena Jančigová

  …veľmi pekný príspevok kulumi, také pohladenie pre dušu……… vyzerá to tak, že Rusi majú záujem chrániť genóm Slovákov, to by bolo pre nás dobré………a áno, p.Bukovský má min.reč tela, to je pravda……..zrejme sa blíži nielen zmena systému, ale aj celej spoločnosti….a práve tu je vhodné si spomenúť, aký je vlastne cieľ nášho života na Zemi……prečo a ako vlastne žijem, či sa snažím robiť tak, aby som nielen sebe ale aj ostat.,,uľahčil,, život – aby som ho správne nasmeroval podľa Posolstva pravdy, podľa slov Ježiša…vtedy každý 1 z nás môže mať skutočne plnohodnotný život, kt.nás vedie ozaj ku ,,Svetlu“……………..

 25. https://www.infovojna.sk/article/ockovany-cech-s-covidom-je-dokazom-ze-nemozno-inak-zaobchadzat-so-zaockovanymi-a-inak-s-nezaockovanymi-tvrdi-pirosikova
  Očkovaný Čech s covidom je dôkazom, že nemožno inak zaobchádzať so zaočkovanými a inak s nezaočkovanými, tvrdí Pirošíková

  Dlhoročná zástupkyňa SR pred Európskym súdom pre ľudské práva (ESĽP) Marica Pirošíková pripomenula, že Výbor WHO pre reguláciu zdravotných predpisov odporučil, aby krajiny nevyžadovali od prichádzajúcich cestujúcich dôkaz o zaočkovaní.

  • …a preto sa očkovaní mali tiež dávať testovať, rovnako aj tí, čo prekonali covid…nerobili to lebo nemuseli a boli najväčšími roznášačmi vírusu…a verte tomu, že je to TAK!

   • Je logické a pochopiteľné, že nezaočkovaní akúkoľvek pliagu prenesú m o ž n o – o b č a s – v m i n i m á l n o m r o z s a h u , zatiaľ čo tí, ktorí ju majú priamo vpichnutú, ju automaticky prenášajú – n e p o c h y b n e – v ž d y – a v p l n e j m i e r e .
    Závisí od imunity ohrozených jednotlivcov, kto ju schytá a kto nie. Preniesť ju môže aj ten, u koho sa následne neprejavia nijaké príznaky nakazenia sa – obyčajne bez toho, aby o tom vedel.

    • systém mi stlačil dvojmedzery do iba jednej jedinej (žgrloš jeden) …ešte že tento portál navštevujú inteligentní ľudia, ktorí majú aj dôvtip

   • Inak, ametyst, vieme (a nie len my dve), že testovanie PCR aj antigénovými testami má nulovú výpovednú hodnotu; najspoľahlivejším ukazovateľom je to, ako sa človek cíti.
    Myslím, že zmeranie teploty klasickým (nie digitálnym) teplomerom by bolo oveľa spoľahlivejším kritériom na posúdenie prítomnosti akejkoľvek hnusoby, ako zaiste už svetoznáme, nič nevypovedajúce testy.

 26. prečo ide SK darovať 10tis.vakcín Moderna ČR ? ..to sme tak bohatí, alebo nikto zo SR nechce Modernu, alebo prečo??

  druhé Prečo:
  prečo Rusi chcú vrátiť Sputnik (zase teraz na ta3) z iného dôvodu ako testovanie v neregistrovanom labáku? … aký je to INÝ dôvod?

  vraj od pondelka nemusíme mať rúška na verejnosti na viac ako 5m? … šak ja už teraz nemám ani na meter

 27. https://vaccines.news/2021-04-15-cardiologist-warns-covid-vaccine-fraud-hyper-inflammatory-immune-responses.html#
  Cardiologist warns about covid vaccine fraud and hyper-inflammatory immune responses caused by the shots
  Kardiológ varuje o podvode covid vakcíny a hyper (prehnaných) zápalových imunitných reakcií spôsobených vakcínami

 28. https://www.naturalnews.com/2021-04-15-pope-francis-new-world-order-vaccinated-slaves.html
  Pope Francis calls for a New World Order inhabited by fully vaccinated slaves
  Pápež František volá po (žiada) Nový Svetový Poriadok obývaný plne zaočkovanými otrokmi.

  Pope Francis wants a one-world government now
  Pápež František chce jednu svetovú vládu teraz

  • Milá Jean, mohol by ísť (v zaočkovaní sa) príkladom, aby aspoň veriaci uverili v pozitívny prínos vakcíny.
   Inak, tento pápež má byť už posledný. Takže koľko rokov (či mesiacov?) po zaočkovaní sa nám ešte zostáva?

   • Nemeraj na roky….kombinácia pandemie a Ukrajiny signalizuje, že živí budú závidieť mŕtvym ….a tí čo to zavinia, budú skrytí v protiatomových bunkroch…

 29. Ja bojujem kazdy jeden den – rusko nepoznam.

 30. Jednoduchá

  ………každý je tu pod dákym menom, chybička se ,,vloudila“….
  …je super, že rúško nepoznáte…..dávate dobrý príklad……

 31. Jednoduchá

  …kulumi, áno smiech je skvelý lekár, v tom úplne súhlasím! :-)…ja som sa na tú placku rumu neurazila, však tá je už predsa dávno minutá v tých vianočných koláčikoch!……. :-(…..:-)….troška som sa zarazila sama nad sebou……ja a technika to nejde moc dohromady:-(……no v tomto prípade bola moja moja odpoveď akosi bez ,,cenzúry“ …:-(………pri veľkej ,,cenzúre“ sú zasa možno menej úprimné odpovede, tak si človeče vyber ! :-)……………………..

 32. Jednoduchá

  …p.s….asi mi ten môj ,,samokurz“ na pc nestačí, neviem, či sa opäť nevrátim do školy……………………………………………..

 33. Jednoduchá

  …….. v 2.živote môže byť všetko inak……….nikdy totiž nie je všetko ako v tom predchádzajúcom…..no ako samoplátca? nechápem…….

Pridajte komentár

*