WEF predstavilo „lietajúce mikročipy“, ktoré odhalia vaše „hriešne myšlienky“ a vypnú vám mozog


Print Friendly, PDF & Email

WEF predstavilo „lietajúce mikročipy“, ktoré odhalia vaše „hriešne myšlienky“ a vypnú vám mozog

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum (WEF) v Davose predstavilo najnovšiu technológiu určenú na sledovanie populácie, konkrétne na sledovanie myšlienkových zločinov a iniciovanie zmeny ľudského správania – či už s vaším súhlasom alebo bez neho.

Podľa portálu NPR to nie je „ani vták, ani lietadlo, ale okrídlený mikročip malý ako zrnko piesku, ktorý môže unášať vietor a počas toho monitorovať také veci, ako je úroveň znečistenia alebo šírenie chorôb prenášaných vzduchom“.

Ako zvyčajne, manipulatívne médiá hlavného prúdu poskytujú svojmu publiku len polovicu príbehu, avšak vedci z Northwestern univerzity financovanej WEF vo videu priznávajú, aká je skutočná agenda za touto prelomovou technológiou.

S odkazom na prírodu ako inšpiráciu vyvinul tím inžinierov z tejto univerzity prvý lietajúci mikročip. Nanešťastie pre ľudstvo bude tento neuveriteľný inžiniersky čin zneužitý globálnou elitou vo vojne proti ľudstvu.

V skutočnosti vedci pripúšťajú, že tieto lietajúce mikročipy, ktoré nie sú väčšie ako zrnko piesku, budú použité na monitorovanie chorôb a sledovanie populácie.

A vy ste si mysleli, že elita bola počas pandémie covidu príliš autoritatívna?

Elita je odhodlaná hrať sa na Boha a meniť ľudské telo. Preto nie je prekvapením, že si myslia, že dokážu poraziť biológiu vyvinutím funkčného sledovacieho zariadenia tak malého, že ho nebude možné odhaliť voľným okom.

Elity sú pevne odhodlané nás zotročiť vo svojej techno-fašistickej utópii. Zotročiť nás prostredníctvom riadiacej siete na úplný dohľad nad obyvateľstvom, zahŕňajúcej lietajúce mikročipy veľkosti zrnka piesku.

To je však len časť ich plánu. Chcú ísť aj pod kožu.

Bill Gates si necháva patentovať časti ľudských tiel

Patent udelený Billovi Gatesovi poskytuje tomuto samozvanému svetovému zdravotníckemu cárovi „výlučné právo“ automatizovať ľudské telá a používať ich ako lokálne bezdrôtové siete.

Ľudské telo je vibrujúci, pulzujúci zhluk trubíc a tunelov, naplnených elektrolytmi a schopných prenášať informácie, ktoré predstavujú životodarnú miazgu internetu a základ ekonomiky 21. storočia. Teraz sa ukázalo, že Gatesov Microsoft získal „výlučné práva“ na komercializáciu tejto schopnosti tela fungovať ako počítačová sieť.

Ak to znie príliš ako sci-fi, potom si to môžete preveriť sami. Microsoft získal americký patent pod číslom 6 754 472 s názvom „Metóda a prístroj na prenos energie a údajov pomocou ľudského tela“.

Naozaj by to malo byť sci-fi. Konzultoval s vami niekto, či ste ochotný odovzdať výhradné práva na svoje telo Billovi Gatesovi? Samozrejme, že odpoveď je nie. Ale Gatesovi je to jedno. Podľa Roberta F. Kennedyho juniora je Gates „posadnutý experimentovaním so životmi menejcenných ľudí“.

Kennedy junior ďalej varuje, že Bill Gates použil svoje peniaze na systematické získavanie „moci, ktorá v niektorých ohľadoch presahuje právomoci prezidentov“ a využíva túto moc na experimenty na ľuďoch ako na „pokusných králikoch“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ak nechcete byť vy pokusným králikom, musíte sa vzdelávať o plánoch elity a plánovať, ako opustiť ich matrix kontroly a dozoru. Skupiny pre občianske slobody tiež vyjadrili rozhorčenie nad Gatesovými pokusmi patentovať si ľudské telo.

„Časti tela, v tomto prípade koža, by nemali byť žiadnym spôsobom patentovateľné,“ povedal Jim Thomas zo skupiny ETC, ktorá sleduje vývoj v oblasti technológií. „Ide o zásadné otázky v tom, či jednotlivci budú môcť odmietnuť túto technológiu, ak sa bude používať napríklad v sledovacích zariadeniach.“

Ľudia na celom svete začali v poslednej dobe húfne odmietať tzv. „Nový svetový poriadok“, avšak Gates má stále podporu zo strany globalistickej elity, s ktorou ruka v ruke spolupracuje.

WEF chce zaujať miesto Boha

Prorok z Davosu, Yuval Noah Harari, hovorí, že niet pochýb o tom, že jednotlivci nebudú mať žiadne slovo o tom, či ich telá budú použité v tejto technológii. Harari vyhlásil:

„Dizajnérom života už viac nebude Boh, Svetové ekonomické fórum bude návrhárom budúcnosti života.“

Harari je síce dobre známy tým, že sa pravidelne rúha, ale aj s ohľadom na jeho nízke štandardy sú jeho súčasné vyjadrenia o to šokujúcejšie.

Harari tiež vysvetľuje, prečo je Gatesov patent na ľudské telo taký dôležitý. Gates bol v začiatkoch revolúcie počítačovej vedy a dnes je tiež v popredí „revolúcie v biologických vedách“.

A hádajte čo? Podľa Harariho sa dve revolúcie Billa Gatesa chystajú spojiť do jedného veľkého vedeckého experimentu. Počuli ste to z priamo tlamy koňovej. WEF je odhodlané pripojiť sa k Billovi Gatesovi v experimentovaní na vás a na vašej rodine.

Záver

Vedeli ste, že tento týždeň americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) pohodlne presadil zmenu zákona tak, že informovaný súhlas už na účasť v klinických skúškach nebude potrebný?

Svoje budúce zámery týmto krokom ani nemohli vyjadriť jasnejšie. Je čas vymaniť sa z okov, ktoré na nás uvalila globálna elita a prekaziť ich plány na techno-fašistický transhumanizmus skôr, než bude neskoro!

Video stránky The People’s Voice o tejto téme si môžete pozrieť tu:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Debili zhypnotizovaní! Neviete týchto pár zmrdov zabiť, lebo 10 prikázaní a „nezabiješ“?!

  Prezidentskí kandidáti – dik more!
  https://domov.sme.sk/c/23276215/prezidentske-volby-2024-kandidati-zoznam.html?ref=njds
  ——————
  Čiže dajú nám na výber medzi zmrdmi! Ku.va prečo Fici nekandidoval?! Aby sion procesy globálneho riadenia mohli pokračovať, a Fico sa bude hrať na opozíciu – pokiaľ to nepochopí pár odhodlaných ľudí!

  Fico! Už ti zvoní hrana! Nie je podstatné, že Slovensko zradia tí evidentní zradcovia – podstatné je, že Slovensko tajne zrádzaš ty! Ty nie si vodca národa – ty si len líder záujmovej strany! Srať na teba!

  • Ten bieli žid Martin Daňo nedostal hlasy od poslancov??? Martin Daňo člen židovskej B Nai Brith organizácie

   • Miroslav Čižmár

    Každý žid chváli svojho (ha)rabína.

   • Daňo vyprovokoval na You Tube Harabína ako kandidáta na prezidenta, čím sionisti vtedy rozbili národnú jednotu s jediným kandidátom Kotlebom. Ješitný Harabín je minimálne užitočný idiot Synov Zmluvy /ako o tomto netuší/ – najvyššej židovskej slobodomurárskej lóže.
    Dnes je Kotleba v prdeli, Harabín tiež, Danko na to /percentuálne/ nemá. Bude to voľba medzi psychopatom a archontom Matovičom, USA a globalistickým progresivistickým neomarxistickým protiruským vriťolezom Korčokom, a homosexuálnym masónom Pellegrínim, ktorý nemá problém konečne zapichnúť slovenský národ, ktorý tak nemá rád buzerantov.

    Národné sily sú teda opäť trieštené medzi Danka, Kotlebu a nevedomého Harabína. Otázka – prečo kandidujú Danko a Kotleba, keď vedia, že nedostanú potrebný počet hlasov do druhého kola a zároveň viažu na seba hlasy síce vlastencov, ale politicky nekonceptuálnych idiotov? Lebo ich úlohou je to rozbiť! Teda – nebudem voliť ani jedného z nich. Harabín – ten si ide svoje ješiťácke – a pokiaľ viem – má /podľa mainstreamu/ obrovské dlžoby za predchádzajúcu kampań – čo môže „splatiť“, ak sa mu podarí stať sa prezidentom. Osobne si myslím, že Harabín nebude dobrým, v zmysle ideálnym prezidentom, ale v zmysle zachovania slovenského štátu – tak či tak už kontrolovaného sionistami – v zmysle damage control – zmiernenia škôd – by v prechodnom období konsolidácie mohol zohrať pozitívnu úlohu – a možno precitne – z tých Synov zmluvy. Teda – ak odstúpia Danko a Kotleba a ostal by len Harabín – išiel by som ho voliť – aby mohol dodržať svoje slovo, ktoré Fičo nechcel dať, pretože by sa musel postaviť globalistom a sionistom na Slovensku – a je tajnou súčasťou 5. kolóny, ktorej úlohou je inštitucionálny rozvrat Slovenska. Ak Danko a Kotleba neustúpia v prospech Harabína – nezúčastním sa volieb, pretože sú nastavené tak, aby opäť vyhral jeden z protislovenských zmrdov! Nejako to prežijeme, a keď budeme mať zhynúť – no tak ich pošleme – vezmeme so sebou – do horúcich pekiel! Mor ho!

    • Len pripomínam, že Pellegríni bol ten, ktorý ako prvý spúšťal covid teror a chcel povinne zaočkovať všetkých Slovákov a tým im poškodiť genóm!

     Danko oficiálne oznámil kandidatúru na prezidenta a Fica vyzval, aby tak urobil tiež (video)
     „Kto raz zradí, zradí aj druhýkrát

     Ako doplnil, Fico robí chybu, keď verí zradcovi. „Robert, nechápeš, že opakuješ tú istú politickú chybu? Mňa naučili v dedine, v ktorej som vyrastal, že kto raz zradí, zradí aj druhýkrát,“ adresoval slová premiérovi Ficovi.

     Danko chce osloviť aj voličov Smeru-SD. „Ja som Fica nezradil, nikdy som s ním nebojoval,“ zdôraznil. Dodal, že možno niektoré veci zle komunikuje a nemá najlepšie PR, ale na rozdiel od Pellegriniho má srdce a Slovensko nikdy nezradil. Mottom jeho kampane preto bude „Andrej Danko – prezident, ktorý nikdy nezradí“.“
     https://dennikpolitika.sk/archiv/187339

     • Nechceme sa zastávať Pellegriniho, ale on nepovedal, že chce povinne zaočkovať Slovákov. Povedal, že „ak by bol on premiérom, už by bola zaočkovaná polovica Slovákov“. Nepovedal ale, či to chcel dosiahnuť presviedčaním alebo povinným očkovaním.

      Ďalej, on síce zavádzal covid teror, ale zo začiatku to bol len lockdown a žiadne povinné veci. Až Matovič zmenil dobrovoľný pobyt v štátnej karanténe (druhá možnosť bola domáca izolácia) na povinnú štátnu karanténu.

     • Redakcia – Infovojna uverejnila všetky relevantné „pronárodné“ Pelegriniho mediálne vyjadrenia. Je to v archíve spred pár dní.

     • holistický prístup

      11-násť ponúk oddaných otrokov archontov – 11-násť exkrementov archontov – 11 = ide to pod kontrolou globalistov – oddaný OTROK v službách svojho „pána“ je už dávno predurčený – tzv. voľby sú len divadelné predstavenie a odsúhlasenie genocídy – účasťou! Tlačili na tú 11-ku za každú cenu – dokonca aj jeden z otrokov ohlásil, že sa vzdal „kandidatúry“ …

      Cct. cpt. „Danko“ nezradil?!? – iste, nemohol zradiť „slovensko“, pretože nie je náš – dokazoval to každým svojim činom. Ako je možné, že dvaja z „najvyššie postavených rozbíjajú „vládu“ a „parlament zradcov“ samotným aktom „kandidatúry“?!? – to nie je zrada tých, ktorých s výsmechom pomenovali VOL-I-ČI?

     • HP – Danko si už v minulosti otrieskal hlavu o múr nárekov a prijal jarmulku. A preto kandiduje. Kandida – to je nepravá, väčšinou choroboplodná „kvasinka“.

     • holistický prístup

      Maroš,

      ide o „výber“ svojho kata – ponuka z 11-ich katov, o odsúhlasenie vlastného zabitia = o samovraždu.

     • Ty a tebe podobní sú presne dôkazom toho, že si lepších vodcov ľudstvo nezaslúži. Týmito „dôkazmi“ – obvineniami, že všetci sú aj tak hajzli narábajú platení propagandisti, ktorí obľbujú a zneisťujú každého, ktorý by chcel čo i len dúfať, že nie všetci politici majú nekalé plány. Ak si sám ako osoba a veríš tomu čo si napísal tak je tu ešte nádej, že sa Ti raz otvoria oči.
      Horšie je to s tými čo sa v diskusiách tvária ako bežní ľudia a pritom organizovane pracujú na formovaní infopriestoru s určitým zámerom.
      Takým by som vedel osobne „poďakovať“ za ich podlosť. Dôkazom je AE – jak príspevky zmanipulovaných či platených antižidov tak aj články AE kde celý infopriestor je maximálne chorým prostredím – a to všetko zámerne. Za celú existenciu AE – keď som ho ešte čítal tak som v článkoch videl dookola stále tú istú opakujúcu sa mantru – a to, že „aj tak sú všetci politici a vodcovia jedna špinavá banda – a vy, ľudia tam nikoho nemáte kto by stál na vašej strane „.
      Je však škoda, že tento „názor“ preberajú aj bežní ľudia, ktorí potom z nejakej udalosti v ktorej figuruje nejaký politik či osobnosť vyvodzujú úplne nesprávne, zjednodušené závery.
      Ich malosť je dôvodom prečo tak vidia ostatných.

     • ..Ty a tebe podobní sú presne dôkazom..

      Je pre Jozef a nie pre Maroš.

    • Každý z nás má len jeden hlas! Ako s ním naloží je každého vec.
     Ja volím Kotlebu a nešpekulujem.
     Už 2 x Slováci nekonali tak ako im diktovali:
     Zúčastnili sa v obrovskom počte referenda!
     Dali Fica znovu do hry.
     Najkrajšie by bolo, keby si za prezidenta zvolili Kotlebu!
     To by bola taká rana pre globalistov a progresívnych fašistov, že len.

  • Parafrázujem jedného britského ponorkového námorníka – 90-siatnik hovoril o udalostiach počas 1. svetovej vojny na mori. „Vedel som, že mám prečo nenávidieť akéhosi kaizera /nemeckého cisára Vilhelma pozn./, a že keď ho stretnem osobne – musím ho bez zaváhania zabiť!“

   Takže tak – osobne a bez zaváhania! Mor ho!

 2. „Dizajnérom života už viac nebude Boh, Svetové ekonomické fórum bude návrhárom budúcnosti života.“

  ..No zatiaľ ten život bez Boha na Zemi „fungoval“ aj bez WEF celé stáročia. WEF v istom zmysle rozkopáva otvorené dvere.
  Bezbožnosť nieje len problémom elít.
  Boli dosť času zmenu – jak pre ľudí tak pre elity. Ak ak s tých techokratických pomätencov niekto verí, že by sa im mohlo zadariť tak to svedčí len o tom, že žijú v inom – nereálnom svete.

 3. Ten bieli žid Martin Daňo nedostal hlasy od poslancov??? Martin Daňo člen židovskej B Nai Brith organizácie.

 4. Čo sa týka toho sledovania a čítania myšlienok to už dokáže kamerový systém, nimi ovladany.

 5. SVODKA UDÁLOSTÍ – výběr 13.1. – 19.1.2024

  https://kob-forum.eu/2024/01/21/svodka-udalosti-vyber-13-1-19-1-2024/

  Témy:

  Oleg Ladogin: Předpověď na rok 2024,

  Žádáme zakázat činnost OĽANO, SAS, SME-Rodina, Pro lidi, PS-Spolu, Demokraté – strany, které se podílely na genocidě občanů SR…,

  Robert Fico v Davosu o bolestivé ekonomické transformaci na Slovensku ze socialistického do kapitalistického hospodářství…

  Fialova soudružská zdravice trockistům a feťákům: všichni jsme Piráti! ODS v politickém suterénu…,

  Přece by nám nelhali.“ Jan Hnízdil: Ale lhali. COVID, Ukrajina? Lidé se tak bojí pravdy, že ji nechtějí znát…

  Ekonomka Švihlíková: Euro je past…

  • Proud Národní Hrdosti – Yveta Rychtaříková – audio (na voľné stiahnutie, formát MP3).

   https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2024-01-22-Pjakin:2

   2024-01-22 Otázky a odpovědi V.V.Pjakina s českým dabingem: Řada vedoucích představitelů Západu (B. Pistorius,R. Bauer atd.) hovoří o přípravě na válku s Ruskem za cca 5-8 let. Zbláznili se? Nezbláznili. Rusko ještě nevyhrálo – Západ už nemůže proti Rusku bojovat cizíma rukama, tak se připravuje na válku, mj. i ideologicky (obnova fašismu) – Co je to fašismus – Obroda fašismu na Západě (tolerování faš. pozdravu Sieg Heil-rozhodnutí soudu) – Projevy fašismu (LGBT, BLM, antitrumpizmus atd.) – O červených čarách – Situace v USA: Útok na Jemen, zavírání vojenských základen (Sýrie, Irák) – Vypukne občanská válka v USA? Občanská válka vypukne vždy tam, kde s hroutí státní řízení. V USA probíhá absolutní rozklad státního řízení… začíná separatismus států (viz Texas). A to bývá předzvěstí občanské války… aj.

   • Všade vo svete vidno ovocie hlúpych elít, ktoré sa odklonili od Boha a slúžia zlu.

   • Obcianska vojna v usa bola naplanovana WEF a ide podla toho! Nic spontanne… !

    • WEF – to je tá najspdodnejšia úroveň kam občas tí čo uplatňujú riadenie hodia niečo pod stôl aby to prostredníctvom nich „pustili“ do sveta. A oni z WEF – tá trpená háveď, je rada, že môže byť hlásnou trúbou Globalistov – podieľať sa na moci. Ale i tak – rozpadom USA skončí aj WEF lebo spadá skôr do štruktúr, ktoré sú zo strany Globalistov na odpis/preformátovanie.

 6. Sú to ubožiaci, z pohľadu toho, že sa hrajú na bohov. Zabúdajú na to, že sú povinní vzdávať česť a úctu jedinému pravému Bohu. Oni však vo svojej hlúposti bojujú proti jeho stvoreniu. Ich koniec bude strašný ak sa nezmenia. Vo svojej pýche a domýšľavosti zájdu len tak ďaleko ako im Boh dovolí. Kto dôveruje Bohu, takýchto hlupákov sa báť nebude.

  • To platí jak pre ľudí tak aj pre elity – zrkadlo duchovného stavu ľudí. Nad elitami sú ešte architekti – služobníci Lucifera (nie Satana lebo Satan je vyplodom – egregorom chorých a zlovolných ľudí. K Lucefirovi – k padlému archanjelovi sa nemôže ani len priblížiť nikto kto na to nemá dostatočnú duchovnú silu alebo podstatu), ktorí však už nie sú zrkadlom duchovného stavu ľudstva. Nikto z nich neujde Božej Spravodlivosti, absolútne nikto.
   A tí najhorší z nich čo sa odklonili od Božej vôle a svojimi karmickýni vláknami ukotvenými v temnom astrálu – tak tým je už sú už dnes „odstrihnuté“ karmické vlákna, ktoré počas životov naviazali na svetlejšie úrovne. Takým sa Bohom zoberie aj to čo ich ešte ctí – prídu úplne o všetko a to aj bez toho, že by ktorýkoľvek človek na Zemi musel proti nim vystúpiť a bojovať proti nim. Božia Spravodlivosť sa naplní na každom tvorovi nesúcom v sebe slobodnú vôľu do bodky bez ohľadu na to ako sa bude správať ľudstvo. Božia Spravodlivosť je úplne nezávislá na ľuďoch, anjeloch, archanjeloch či akejkoľvek forme života. Preto s pohľadu Zhora – od Boha pre našu záchranu pred duchovnou smrťou, ktorá je definitívna na rozdiel bod tej fyzickej na Zemi znie rada a volanie: „bojujte nielen so zlom okolo vás (vrátane elít) ale aj so zlom vo vašom vnútri lebo práve ono vás privedie do večnej – duchovnej smrti z ktorej niet návratu!“ . Avšak nevedomosť ľudí o vlastných vinách je vodou na mlyn temným služobnikon – oni vravia: nijaké zlo vo vás nieje ale je len okolo vás tak poďme na tých, čo to zlo na Zemi tvoria a riadia!

  • Pavol. Väčšina z tých, ktorí pretláčajú také ohavnosti ako má byť digitálne nwo nevedia do čoho idú. To je kategória naivkov, ktorí sú podobní bežným ľuďom, ktorí sa vo svojom živote nezaoberajú otázkami ako sú: prečo žijem? čo je to ten Boh? má život iný zmysel než fyzická existencia – jej udržiavanie, napĺňanie duševných potrieb a technologický pokrok?. A už vôbec nie takými otázkami ako sú: prečo vlastne existuje sama existencia? Má existovanie samotnej existencie nejaký účel , je v tom nejaký zámer, prečo existuje Život- kto túto moju otázku má riešiť , ja alebo sú na to iní – spôsobilejší? Je možné aby zloduch ktorý má na svedomí milióny životov a zomrel v blahobyte a sláve aby unikol trestu a zostal nepotrestaný – žeby naozaj vybabral so všetkými a celkovo so životom?
   Tak takéto otázky ich netrápia – rovnako ako stámilióny obyčajných ľudí po celom svete.
   Je to rovnaká kategória ľudí ale v iných pozíciách.
   A tí dole by sa radi vymenili za tých hore – ak by to šlo – ak by boli „pozvaní“. Oni nie sú i nič lepší ako tí hore ale len pindajú.

   A potom existuje nad nimi kategória zlých „ľudí“, ktorá vie o Bohu viac než bežný človek – majú k nemu podstatou ich ducha bližšie než ľudia.
   Ale nakoľko sú zvedení a sú pod kontrolou padleho Lucifera tak tlačia tých dole – tých naivkov do vecí, ktoré popisuje nielen tento článok na Bádateľovi. Tí dole konajú tak, že sa vlastne hrajú na Boha ale nevidia to tak lebo o Bohu nikdy nepremýšľali s najvyššou vážnosťou. A tí ktorí to riadia vedia o Bohu veľa – to sú tí ktorých väčšinou nie je nikdy vidieť alebo sú neidentifikovateľní – tak oni si uvedomujú, že sa blíži ich úplný koniec a zatratenie. A že prečo sa teda nezastavia a nečinia pokánia? Pretože sú pod kontrolou najvyššieho Zla – Lucifera a tiež preto, že vzhľadom na ich nesmieme hriechy proti ľudstvu a Bohu sú im ich svetlé karmické vlákna „odstrihnuté“ – ich návrat do duchovného sveta je im definitívne uzavretý.
   Čaká ich definitívny koniec – vedia to a tak s ešte väčšou vervou sa mstia a diele Boha – na ľudstve. A tí dole – tí naivkovia – elity tak tí poväčšine nevedia, že ich čaká úplný koniec – oni v tom čo robia vidia budúcnosť. Sú to vlastne temnu užitoční idioti (ako napríklad WEF).
   Čo sleduje Lucifer – aký má cieľ? Likvidácia každého ľudského ducha na úrovni ducha a nie na úrovni fyzického tela či duše – astralneho tela. Telo a duša niesú také podstatné ako duch – ľudský duch. Preto je najväčším nepriateľom temna čistá jasná Pravda a duchovné vzdelávanie z duchovne čistého zdroja a nie vzdelávanie rozumu alebo rozumom zámerne vyprodukované nepravé duchovné smery – učenia – pasce.

  • Neuvedomujú si, že sú ničím v porovnaní s celým stvoreným vesmírom. Ten nedokážu ani spoznať za svoj biedny život, nie ho ešte ovládať. Ak bude Boh chcieť, ich zdizajnuje hneď „dizajnérov“.

   • Hehe – robiť zle, útočiť na ľudí – na ich psychickú rovnováhu, manipulovať s ich psychikou, uvádzať ich do omylu, hrubosť, nizkosť, vyvolávanie negatívnych emócií, zastrašovanie, ponižovanie a znevažovanie – to sú metódy Temných.
    O takých si skutočne dobrý človek, ktorý si v živote ujasni veci neoprie ani bicykel a nieto aby sa s nimi akokoľvek kontaktoval. Nevýhoda je že práve Temné individua sa sila mocou lepia na ľudí a keď sa im to nedarí – keď sú odmietaní tak rozmýšľajú ako by na nich vyzreli. To platí všeobecne na Zemi bežne medzi ľuďmi lebo ľudia sú vnútri rôzni.
    A táto namyslenosť je prítomná aj u tých géniov čo si vyskakujú a chcú nahradiť Pána Boha vo všetkom. A tam sa krásne ukazuje jak musia byť hlúpučkí.
    A platí to aj dole – ak na dobrého človeka – na jeho psychiku zaútočí nejakí iný človek – zloduch aby ho vyradil z boja tak nesie v sebe tú istú hlúposť i keď sa zdá, že zvíťazil a dosiahol cieľ. Lenže v spoločnosti nakoniec vyhrá Pán Boh a každý zloduch ukryvajuci sa v nej bude odhalený a porazený. A o elitach to platí tiež – oni si svoju činnosťou kopú vlastný hrob.

 7. Mne to tak vychadza, ze WEF vsade tlaci take rozhodnutia a zakony skrze svoje vladne babky, aby vyvolali obcianske vojny, nepokoje, ekonomicku krizu a pod. Oni to robia zamerne, oni to chcu! A preto len nasilne odstranenie ich vlad a poskokov nas moze posunut dopredu a nie nejake peticie, demonstrancie… Vsetky ich klamstva postupne padaju a hoaxu sa pravdou stavaju:
  https://skspravy.sk/usa/texasky-hranicny-konflikt-programovana-obcianska-vojna-stanne-pravo-pozastavene-prezidentske-volby-v-novembri-2024-v-usa/ !!!

 8. To bude „odměna“ za poslušnost. Myslet si, že se většina lidí vzbouří, je hodně naivní. Jednotlivec nebo malá skupinka nemá šanci, stojíme proti drtivé přesile, podobně jako stál malý pasáček David proti svalnatému obru Goliášovi, skvěle vycvičenému bojovníkovi. Neměl nejmenší šanci. A přesto to byl on, kdo zvítězil a Goliáš byl mrtvý. Je třeba se tímto pravdivým příběhem inspirovat. Co udělal David správně? Obrátil se k Bohu, měl s Ním osobní vztah a poslouchal Ho. To mu zajistilo vítězství nad obrem, se kterým si nevěděli rady ani ti nejlepší bojovníci. Musíme udělat to samé a nikdo nebude moci převzít nad námi kontrolu. Chce to taky sebrat odvahu, odhodit strach. Nebát se.

 9. EU: Medzinárodný súdny dvor OSN dnes zamietol nároky Ukrajiny na reparácie za „škody spôsobené ruskou agresiou na Donbase a na Kryme“. Súdny dvor OSN odmietol označiť Ruskú federáciu za „štát agresora“. Odmietol uznať DNR a LNR za teroristické organizácie. A napokon odmietol uznať dôkazy o vine Ruska za zostrelenie holandského civilného lietadla nad Donbasom. – Ukrajina a Západ dostali od súdnej inštitúcie medzinárodného spoločenstva minimálne štyri knockoutové údery.
  https://cz24.news/medzinarodny-sudny-dvor-osn-zamietol-naroky-ukrajiny-na-reparacie-za-skody-sposobene-ruskou-agresiou-na-donbase-a-na-kryme-a-odmietol-oznacit-rusku-federaciu-za-stat-agresor/

 10. Vojna na Ukrajine je tiež z „dielne“WEF. Je to dohoda medzi položidákom Putinom, židákom Zelenským a americkými kartelmi Black Rock,Vanguard,Monsanto atď…Jedným z hlavných cieľov tejto vojny je vyhubenie Ukrajincov, kúpa ukrajinskej pôdy spomínanými kartelmi, ohromné zadľženie Ukrajiny a jej príprava pre nových „majiteľov“.Bude sa ťahať ešte dlho…WEF je centrom zla na tomto svete.Je prostredníkom medzi nadnárodnými korporáciami a politikmi jednotlivých vlád, ktorých si tieto kartely a korporácie prostredníctvom WEF kupujú…Či už hovoríme o kovide,vojne na Ukrajine, ničenie poľnohospodárstva ,práva LGBTIXYZ, udržateľnosť a zelené energie, digitalizácia atď…,každá z týchto udalostí ,má „naštartovať“jeden z viacerých bodov „Veľkého resetu“,čiže depopulácie,úplnej kontroly a zbedačenia zvyšku ľudí na celom svete.Ide v tom väčšina svetových vlád.

  • No že by sa V.V.Putin mohol na čomkoľvek dohadovať s niečím ako je Zelensky tak to si vážne neviem predstaviť. A už vôbec nie na genocíde Rusov. A celkovo – riadi niečo Zelenský? Rozhoduje tá zdrogovaná troska o niečom na západom okupovanom Okraji Ruska? Rozhoduje vôbec aké si dá nohavice či sveter? Rozhoduje o tom on alebo americké veľvyslanectvo? Heh, že by V.V.Putin jednal s „nikým“, kto pre blaho západného páníčka vraždí a mučí civilné obyvateľstvo okrajjny a každého Rusa, ktorý mu padne to ruky?

   • Myslíš si,že položidák Putin sa rozhoduje úplne samostatne?Za gule ho držia židáci a tí mu vo viacerých veciach „radia“.Pozri si fotky, na ktorých sa doslova klania rabínovi a ďalším židom.On tiež mobilizuje Rusov a je mu jedno, koľko ich na fronte zahynie.Pred vojnou neutekajú len Ukrajinci,ale aj Rusi.Aj po takmer dvoch rokoch vojny si veľa zaslepených ľudí myslí,že Putin je akýsi „záchranca“Slovanov…Kto na tejto vojne najviac získa? Zelenský,Putin, americké korporácie Black Rock,Vanguard a ďalšie,Schwab,pre ktorého bude Ukrajina testovacím štátom pre jeho Great Reset,Bill Gates, ktorý je najväčší akcionár kadejakých korporácií a samozrejme ďalší ľudia okolo tohto cirkusu….Putin bol niekoľkokrát na zraze WEF, pozná osobne Schwaba,Trumpa,poznal sa s Kissingerom,a ďalšími.Jeho dcéry si žijú lepšie ,ako kráľovné,dcéra jeho ministra Lavrova žije v USA…V Rusku boli rovnako tvrdé kovidové opatrenia ,ako inde,mali tam kovid pasy,očkovalo sa,zavádza sa tam digitálny rubeľ, stavajú sa mešity…Ako na Západe,proti ktorému Putin naoko vo svojich prejavoch vystupuje.Celkovo, keď sa takáto zberba miliardárov,židákov,sociopatov a politikov medzi sebou dohodne, môžu pekne vybabrať s celým svetom a s hlupákmi, ktorí im veria…

    • Čo k tomu dodať?
     Ty a tebe podobní sú presne dôkazom toho, že si lepších vodcov ľudstvo nezaslúži. Týmito „dôkazmi“ – obvineniami, že všetci sú aj tak hajzli narábajú platení propagandisti, ktorí obľbujú a zneisťujú každého, ktorý by chcel čo i len dúfať, že nie všetci politici majú nekalé plány. Ak si sám ako osoba a veríš tomu čo si napísal tak je tu ešte nádej, že sa Ti raz otvoria oči.
     Horšie je to s tými čo sa v diskusiách tvária ako bežní ľudia a pritom organizovane pracujú na formovaní infopriestoru s určitým zámerom.
     Takým by som vedel osobne „poďakovať“ za ich podlosť. Dôkazom je AE – jak príspevky zmanipulovaných či platených antižidov tak aj články AE kde celý infopriestor je maximálne chorým prostredím – a to všetko zámerne. Za celú existenciu AE – keď som ho ešte čítal tak som v článkoch videl dookola stále tú istú opakujúcu sa mantru – a to, že „aj tak sú všetci politici a vodcovia jedna špinavá banda – a vy, ľudia tam nikoho nemáte kto by stál na vašej strane „.
     Je však škoda, že tento „názor“ preberajú aj bežní ľudia, ktorí potom z nejakej udalosti v ktorej figuruje nejaký politik či osobnosť vyvodzujú úplne nesprávne, zjednodušené závery.
     Ich malosť je dôvodom prečo tak vidia ostatných. Ťažké to potom má pronárodný politik keď ho ľudia nevidia reálne.

     • Tebe by sa mali už konečne otvoriť oči!Ten tvoj milovaný opuchnutý mongoloid Putin robí presne to isté ,čo „Západ“.Sberbank postaví v Moskve 15 minútové mesto, čiže budúci koncentrák,v ktorom budú počas budúcej „pandémie,či klimatickej núdze“ľudia zatváraní a sledovaní….Samozrejme, že schváliť to musel Putin a spol…V Rusku schválili dokonca „systém sociálneho kreditu“, podobný,ako v diktátorskej Číne.Putin dostal od Schwaba na WEF knihu o štvrtej priemyselnej revolúcii a prehlásil,že Rusko bude „centrum novej priemyselnej revolúcie“. Tak teraz povedz,čím sa Putin líši od Schwaba a ďalších psychopatov? Dokonca si v Petrohrade založil svoje vlastné“ekonomické fórum“,podobne,ako Schwab……Ja neverím kadejakým propagandistom,ale dávam si dokopy informácie, rozmýšľam a „otvaram oči“…..Medzi tisíckami politikov z celého sveta sa nájde možno pätnásť, či dvadsať, ktorí nechcú mať nič so zvrhlými plánmi WEF.To sú veľmi vzácne výnimky, tí ostatní sú,ako si správne napísal,len jedna špinavá banda.Problém niektorých ľudí je ten, že si vyberú jedného politika a tomu bezvýhradne dôverujú a nechcú si sami priznať,že je to len sebaklam,proste nechcú otvoriť oči…

  • Objektívne

   Veľký reset nikto štartovať nemusí, jednoducho sa stane. Po resete nič nebude a oni to vedia. Bude veľká zima a mnoho ľadu aj v lete.

   • Nie,nestane sa sám od seba.Niekto tie zvrhlosti musí začať uvádzať „do života“.Samozrejme, že to budú kúpení politici, ktorým väčšina ľudí stále verí…

    • A tých nekúpiteľných ľudí sa snažia odstrániť, …lenže systém nekrachne podľa ich predstáv, lebo nastane taký chaos, že ani „naklonovaná“ umelá inteligencia v ich službách to neustojí Nedávna pladémia im nevyšla na viac než 60%. Najhoršie na tom je, že oni si stále veria, že to nejak ustoja, že sa im to prepečie, no čím väčší je chaos ( o ktorý si koledujú ), tým väčšie sú zvraty….

    • A tých nekúpiteľných ľudí sa snažia odstrániť, …lenže systém nekrachne podľa ich predstáv, lebo nastane taký chaos, že ani „naklonovaná“ umelá inteligencia v ich službách to neustojí. Nedávna pladémia im nevyšla na viac než 60%. Najhoršie na tom je, že oni si stále veria, že to nejak ustoja, že sa im to prepečie, no čím väčší je chaos ( o ktorý si koledujú ), tým väčšie sú zvraty….

    • Objektívne

     Veľký reset nie je to ťažítko Klausa Schwaba rovnakého názvu, ale nie čo úplne iné. Je pravda, že depopulácia je spojená s resetom, ale iným spôsobom. Globalisti nebudú odstraňovať 90% populácie. Spravia to za nich prírodné sily.

 11. Dávam Vám do pozornosti aj toto: https://video.azet.sk/spravodajstvo/domace-spravy/aktuality/ntWLdFaZ/slovensky-narodny-poklad-zmizol-definitivny-sudny-verdikt-zatial-nepadol/ ! A odporúčam si dohľadať rodinné previazania na politikov p. Markuša ! Som zvedaví, či sa madam Šimkovičová pustí aj do tohto alebo tam bude len dosypávať ďalšie peniaze ! Dúfam, že všetky straky tohto národa sú aj zaočkované a v Božích rukách, lebo v rúkách polície zrejme nie!

 12. A vcielky z ula Pfizer a spol dalej pracuju a nikto to neriesi! Vsak lekari, vsak novinari, vsak tv hyeni, vsak politici, vsak papez Frantisek? Vsak Čaptava a spol?
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Jeste-zemrit-nemeli-Hodne-zla-zjisteni-o-vakcinach-Presto-se-nic-nedela-749978 a to este nerobehli druhe zastieracie kolo s chorobouX!

 13. Vidím, že globalisti majú úspech aj na alternatíve. Nakoľko sú plány WEF reálne, vedia len oni, ale princípom je zasiatie strachu. A práve strach vypína mozog. Koniec koncov, podľa predchádzajúceho článku by ho mohla vypnúť predpovedaná slnečná búrka, nie len „lietajúce mikročipy“.

  • To sú hlavne staré veci – WEF to „len“ oživil.

   https://www.youtube.com › watch?v=wOn0wAO66pg
   Chytrý prach – děsivý scénář budoucí totalitní říše – YouTube
   15 3.7K views 10 years ago Vědci již vynalezli takzvaný „chytrý prach“, to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno „rozprášit“ kdekoli pomocí…

   https://vlnovagenetika.cz › tag › chytry-prach
   Chytrý Prach Archivy – Vlnova Genetika
   Chytrý Prach 12 Zář 2021 / Last updated : 5 Kvě 2022 Vlnová Medicína Nezařazeno Cílem je udělat z vás Syntetický způsob Života – Chytrý prach, Nanotechnologie, 5G, Wi-Fi, Chemtrails, Vakcinace – Transformace lidské bytosti, aniž by jste si toho všimli
   —————–
   Už to vidím, ako Taiwan chŕli lietajúce „blchy“, keď nestíha auto čipy.

  • Objektívne

   Tam kde tá búrka zasiahne, tak to vypne aj tie mikročipy. To ale vo WEF určite vedia, preto potrebujú permanentne strašiť.

 14. A tu niečo pre zaslepených milovníkov Ruska… lebo Agendu 2030 plania všetci, len divadielko pre plabs zakrýva podstatu veci… a Rsuko v ničom za západom v tejto oblasti nezaostáva, v tom sú si všetci zázračne za jedno ! A rozprávky, že piata kolona je aj v Rsuku neobstojí, lebo zásadné rozhodnutia prijíma aj v Rusku celá vláda s premiérom a prezidentom! https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/sberbank-stavi-na-predmesti-moskvy-15minutove-mesto-video/ !

  • Objektívne

   Máme ďaľšiu rozprávku od Fulforda. Ževraj sa Rusko pripravuje na pochod do západnej Európy a zničenie tamojšej nacistickej nákazy.

  • Těžko odhadnout ,jak to dopadne.Žádný režim se nikdy nebude líbit všem,vždycky se najdou rebelové.A aby byl pořádek,je třeba zasáhnout hned.
   Je možné,že Rusko se řídí Stalinovou zásadou.Ať se buržousti porvou,oslabí se a pak my vyrazíme.

  • A vidíš si vôbec na koniec nosa?

 15. WHO požaduje monitorovací pravomoci pro sledování každého muže, ženy a dítěte za účelem „kontroly nemocí“

  https://aktax.cz/who-pozaduje-monitorovaci-pravomoci-pro-sledovani-kazdeho/

 16. Miroslav Čižmár

  Odkaz pre plochozemcov. A predsa sa točí.
  https://m.youtube.com/watch?v=pWc9SfwnSxM&pp=ygUHZXF1YXRvcg%3D%3D

 17. No ale ten komunizmus zavliekli do Ruska zo západu. Aj Stalin a boľševici museli v tom „kabáte“ komunizmu fungovať a manévrovať pretože bolo nemysliteľné aby bol zmenený ten ideologický obal hneď. Také niečo by bola cesta do pekla. Stalin a boľševici mali čo robiť keďže sa roky preťahovali v Rusku o moc s prozápadnými trockistami – s piatou kolónou tej doby. Stalin nemal jednoduchú pozíciu a musel často urobiť taktické ústupky a podpísať aj to s čím vnútorne nesúhlasil aby mohol zostať ďalej u riadenia. Musel proste manévrovať – tak ako to často hovorí V.V.Pjakin. Aj ja musím v práci stále manévrovať, občas držať hubu a robiť aj to s čím nesúhlasím – ak sa chcem udržať v kolektíve a mať možnosť o niečom spolurozhodovať . Nemôžem vyhlásiť to a to a „basta“ pretože by som sa tým úplne odstrihol v rámci už tak nestabilných pracovných vzťahov. No a keď sa vrátim k tomu Rusku a Stalinovi – čisto teoreticky – ak by nebol zabitý trockistami a riadil by Rusko ďalej tak by sa z toho západom ušitého a nanúteného komunistického kabátu Rusko postupne a plynulo úplne vyzlieklo. Komunizmus nie je Rusku vlastný – to len propagandisti zneužívajú nevedomosť iných. Ak príde do Európy Rusko v rámci SVO tak to už nebude o komunizme či židovstve ale tentoraz o ruskom boľševizme ako v 45 tom.. Pohodo – oni – propagandisti to vedia, tým si môžete byť istá – to Vám vravím!

Pridajte komentár

*