Klaus Schwab chce zakázať ľuďom prať nohavice častejšie ako raz za mesiac


Print Friendly, PDF & Email

Klaus Schwab chce zakázať ľuďom prať nohavice častejšie ako raz za mesiac

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum (WEF) Klausa Schwaba vydalo usmernenia týkajúce sa toho, ako často by mala mať verejnosť možnosť prať si oblečenie, vrátane spodnej bielizne a oblečenia do telocvične.

WEF už vyzvalo poslušné vlády, aby nasmerovali svoje úsilie smerom do budúcnosti, v ktorej budú pre občanov zavedené obmedzenia na kupovanie len malého početu nových kusov oblečenia ročne.

Podľa Schwaba aktuálna hrozba klimatických zmien znamená, že ľudia už nemajú mať právo nosiť vyprané a čisté oblečenie v rozsahu, v akom si zmyslia.

Schwabove Svetové ekonomické fórum (WEF) s odvolaním sa na novú štúdiu nalieha na vlády, aby zakročili voči ľuďom, ktorí si perú džínsy a nohavice viac ako raz za mesiac a svetre viac ako raz za dva týždne.

Neveríte, že takéto veci v súčasnosti riešia globalistickí miliardári? Tak si pozrite nasledovné video Svetového ekonomického fóra:

WEF odhaduje, že svetový módny priemysel vyprodukuje každý rok 92 miliónov ton textilného odpadu. Ľudia preto musia znížiť toto množstvo tým, že budú nosiť špinavé oblečenie namiesto toho, aby ho po použití vyprali.

„Veľkej časti z tohto odpadu by sa dalo predísť, keby sme naše oblečenie nosili dlhšie,“ uvádza Svetové ekonomické fórum.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Neexistuje spôsob, ako zabezpečiť, aby vaše oblečenie vydržalo večne. Jeho trvanlivosť však do určitej miery závisí od kvality látky a od toho, ako dobre je vyrobené.“

Jedna štúdia napríklad zistila, že pri správnej starostlivosti nosením svetra štrnásť dní medzi praním môžete zdvojnásobiť jeho životnosť zo siedmich rokov v priemere na takmer 15.“

Vo svojej bezbrehej arogancii globalistickí miliardári a neoliberálni politici bežne využívajú súkromné ​​lietadlá, s ktorými prilietajú na každoročnú konferenciu organizácie v Davose, čím sa do životného prostredia uvoľní viac uhlíka než vyprodukuje priemerná rodina počas celoživotného prania svojho oblečenia.

Svetové ekonomické fórum však dôsledne bojuje proti všetkým snahám, ktoré zahŕňajú zrušenie výhod a privilégií pre miliardárov a elity. Svoju environmentálnu politiku zameriavajú výlučne na zbavenie základných práv bežných občanov, ktorých považujú za menejcenných.

Medzitým Klaus Schwab odštartoval ďalšie výročné stretnutie „nových šampiónov“ pod názvom „Summer Davos“ (Letný Davos) v čínskom Daliane.

Počas otváracieho plenárneho zasadnutia Schwab pochválil Čínu za jej hospodársku politiku a zároveň zablahoželal všetkým zúčastneným na podujatí za zastupovanie „najvýraznejších talentov z obchodu, vládneho sektora, akademickej obce a občianskej spoločnosti“.

Vo svojom krátkom úvodnom vyhlásení nikým nevolený globalistický zakladateľ WEF uviedol, že účastníci musia „podporovať spoluprácu“ , aby poháňali ekonomický rast a vytvorili odolnejšiu budúcnosť.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. holistický prístup

  Aj toto tu už bolo – z dielne globalistov – sutanistov – JEZUITOV. Zakázali sa umývať, kúpať, odievať sa do čistého – pod zámienkou, že ŠPINA JE BOŽÍ DAR, KTORÝ KAŽDÝ (myslí sa tým človek – nie beštia) MUSÍ S RADOSŤOU PRIJAŤ! – aj takto sa šírili rôzne „choroby“ – zo špiny. Ak zoberieme do úvahy, že niekedy (moje detstvo) sa pralo raz týždenne všetko a voda po praní bola len málo šedá (špinavá) a dnes po jednom dni (častokrát aj menej) nosenia a následnom praní je tá voda hustá od špiny – čo to je, čo to šíria, …?!?

  Pravidelnou starostlivosťou o odevy sa tieto nie že ničia, ale chránia pred poškodeniami – stručne: vydržia sťa nové dlhodobo – záleží od spôsobu ošetrenia (použitie čistiacich prostriedkov, spôsobe prania).

  To, že všetky tie šváby, potkany, blchy, ploštice, … a podobná háveď milujú špinu a odporne smrdia, nie je dôvodom nasledovať ich. Sú to samovyvolené besné beštie – nutno deratizovať.

  • holistický prístup

   Záleží aj od materiálu a prevedenia – niekedy všetko prírodné – dnes je to samá syntetika – z ropy. Dnes je skutočne náročné zohnať niečo prírodné – takže moje odevy sú mnohoročné – všetko „nové“, deklarované ako BIO, EKO, … mi robí problémy (aj po vypratí! – všetko nové okrem búnd, kabátov, topánok periem min. 2x! a napriek tomu mi to robí problémy. Na ošetrenie (pranie) používam len prírodné prostriedky – žiadne „prášky“ od „renomovaných firiem“!

   • Okrem bavlny, vlny, ľanu tiež nič iné nekupujem. Nové sa snažím tiez vyprať 2x pred oblečením alebo použitím, veď keď si predstavím ako to po zemi sa váľa vo fabrikách a potom v kontajneroch pri preprave….
    Páter ferda mal na toto pár rád, ja som neskúšala,.no možno niekomu pomôže:
    Odvar proti jedům z tkanin: některé látky, hlavně škodlivé umělé tkaniny, obsahují hodně škodliviny, působicích negativně na náš organismus. Abychom jich oděvy zbavili, vymácháme důkladně v tomto odvaru: do 4 l vroucí vody vhodíme 2 lžíce heřmánku, 2 lžíce přesličky, 2 lžíce dubové kůry (hrstě), 10 stroužků česneku, 1 lžíce fenyklu a 10 minut vaříme

    U obleku vadí z barev nejvíce ostré, kontrastní barvy, jedovaté zplodiny těchto barev se dostávají do těla přes kůži a způsobují těžké kožní ekzémy a otravy. Proto je vhodné každou novou součást oblečení před prvním použitím vymáchat v odjedovací koupeli. Nejnebezpečnější ze všech látek je Krimplen, na odjedování montérek a tepláků (kobaltová modř) se používá přeslička.

    Dubová kůra:

    Užívá se proti veškeré chemii. Nejvhodnější jsou mladé větvičky dubové kůry (stáří tak 7 let). Dub vyzařuje zvláštní fluidum, dobře se pod ním spí.

    Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/rady-patera-ferdy/

    • Samozrejme – kontajnerové veci periem, lebo to je jedovatý humus.

     • Z Číny a vietnamu,a pakistanu, to asi ako prichádza, v prepravných lodných kontajnerov…“handry pre plebs “ oni to tak volajú,

  • Špina nieje špina, pokiaľ ju neberieš ako špinu. Na vojenčine tiež zdielaš. Miľujem kvalitný sekáč. To je niečo ako zdielať veci so súrodencami – človečina. Nemám s tým problém. Veľa krát sme si vymenili s kamarátmi veci.

  • čo tu má vlastne akým právom – old coot – vôbec čo rozkazovať?
   to nemôže prejsť!!!

 2. Objektívne

  Už sú smiešny s tými ich výrokmi. Už je nadslnko jasné, že vôbec nejde o to čo ONI hlásajú, že zakážu to, alebo tamto. Nejde ani o to, čo je napísané v tej knihe Klausa Schwaba, ide o niečo celkom iné, čo kresťania nazývajú II.príchod Krista. Toto Gojim môže vedieť, ale nesmie vedieť čo to presne znamená.

  • Miroslav Čižmár

   Existuje teória, že v prvej vete knihy Genesis je napísaná história ľudstva od Adama až po druhý príchod Krista. Alef a tav sú hebrejské znaky, ktoré odkazujú na počiatok a koniec. To sa objavuje v prvej vete dvakrát.

   • Miroslav Čižmár

    Slovo Elohim je vo vete až na treťom mieste. Čo teda predchádza Bohu? Má Boh nad sebou autoritu? A kto stvoril Boha?

    Prvé slovo je počiatok (singularita). Druhé slovo je zložené zo znakov alef a tav (Kristus). Tretie slovo je Elohim.
    Boh vznikol odlíšením dobra a zla zo singularity.
    O singularite nemá cenu hovoriť, nedá sa definovať, nemá charakteristiku.
    Prvým zábleskom vzniku Boha je Kristus.
    Spolu s Bohom však vzikol sj diabol.

    • Miroslav Čižmár

     Oprava, druhé slovo nie je alef a tav, ale slovo stvoriť. V stvorení je teda prvý záblesk vzniku Boha. Kristus nasleduje až potom.

     • Marek Kosice

      Pozri na nich…Ohanaju sa tu Bibliou, snazia sa vykoumakovat ten najlepsi vyklad viet z nej, sle ich „duchovnost“ nestaci na to, aby pravidelne nepodliehali tomu najzvieracejsiemu pudu….A TO SA PRITOM ANI NEJDU ROZMNOZOVAT…. Ale proste maju neodolatelnu potrebu semenit „len tak%……VERU, DUCHOVNEEEEEE…. SASOVIA….. 😀

   • Objektívne

    Tradičné ortodoxné vysvetlenie Tóry je, že Mojžiš prijal celú Tóru na hore Sinaj. V skutočnosti písmo na tých doskách už bolo vyryté keď ich objavil. To, ako to vyzeralo bolo úplne odlišné od súčasného stavu. Mojžíš k znakom na tých doskách priradil zvukové hodnoty (to ako sa vyslovujú) a doslova vytvoril povrchný príbeh zo sekvencie 304805 symbolov, ktoré tie dosky obsahovali. Bola to jednoliata sekvencia znakov bez medzier, čiarok, dĺžňov, bodiek, oddelovačov slov a viet, odstavcov, nápisov… O Tóre sa učí sedem bodov, ktoré pochádzajú z veľmi starých ústnych tradícií:

    1.Tóra bola napísaná predtým, ako Boh stvoril Zem alebo vesmír. V skutočnosti bola Tóra vytvorená sedem dní pred stvorením vesmíru. „Boh mal Tóru pri sebe vo forme všetkých písmen už predtým, ako stvoril svet. Ale písmená sa spojili do slov až potom a vytvorili Tóru, ako ju poznáme.“
    2.“Všetky slová a všetky činy všetkých svetov sú obsiahnuté v Tóre.“ Toto vyhlasuje, že celá história je obsiahnutá v Tóre.
    3.Tóra je Kniha života.
    4.„Tóra je príčinou stvorenia sveta a tiež silou, ktorá udržuje jeho existenciu“. Ďalší prístup používaný na vyjadrenie tejto filozofie je, že pokiaľ Boh „myslí“, vesmír existuje.
    5.Aby ste pochopili, kto je Boh, musíte pochopiť Tóru.
    6.Jediná kniha, ktorú môžete prirovnať k Tóre, je samotná Tóra, pretože neexistuje žiadna iná kniha ako Tóra.
    7.22 hebrejských písmen pochádzalo z ohnivého Božieho pera a desať z nich spadlo z ohnivej Božej koruny.

    • Miroslav Čižmár

     Carl Jung písal o siedmich svetlách, ktoré mi teraz pripomenuli prvých sedem slov Genesis.

     Prvé svetlo je pleróma, to je singularita, počiatok.
     Druhé svetlo je Abraxas, prvotný impulz stvorenia, v ktorom sa ešte snúbi dobro a zlo.
     Tretie svetlo je Slnko, Boh.
     Štvrté svetlo je Mesiac, diabol.
     Piate svetlo je Zem.
     Šieste svetlo je falus.
     Siedme svetlo je nebeská matka.

     V prvej vete Genesis je však Zem na siedmom mieste v poradí, a nebesá na piatom.

     • Miroslav Čižmár

      Dobro a zlo sú rovnaké energie s protikladnou polaritou. Keď sa oddelilo dobro od zla, vtedy vznikol Boh a Lucifer. Lucifer ešte nebol padlým anjelom, bol Božím synom. Keď sa stratený syn vráti k otcovi, nebude ho prosiť o milosť, ale o prácu. To je druhý príchod Krista. Lucifer bude prijatý Bohom. Zlo bude prijaté dobrom.

     • Objektívne

      Alebo sa to dá povedať aj tak, že Boh a Lucifer sú programy, keďže existuje presvedčenie, že táto existencia nie je skutočná a žijeme v naprogramovanej realite. Niektorí tomu hovoria Matrix. Všetko čo je prijaté z astrálu treba ignorovať, pretože to sú pomýlené učenia. Astrál je parazitický program. II.príchod Krista nemá nič spoločné s náboženstvom a ONI to veľmi dobre vedia. Priradili tomu iný rovnocenný názov, ktorý nazvali „Veľký reset“. Ďaľší rovnocenný názov na to isté používa ezoterika pod názvom „Slnečný záblesk“, čo je najbližšie k tomu aby človek pochopil o čo sa jedná, pretože je to udalosť na povrchu planéty. Slobodomurári majú na túto vec ich motto „Ordo Ab Chao“ (poriadok z chaosu). V histórii a v našich životoch môžeme vidieť, že poriadok a chaos nie sú dve oddelené veci, ale že ide o kontinuum a zároveň o dynamický proces zmeny. Ako nasleduje chaos, staré poriadky sa rúcajú, aby sa mohli objaviť nové. Rovnako ako Ying a Yang, smrť a znovuzrodenie, aj poriadok a chaos vyplývajú a navzájom sa rodia v neustále sa obnovujúcom cykle stvorenia a vývoja.

     • Miroslav Čižmár

      V komplexnej rovine neexistuje chaos. Každá množina čísel, definovaných rovnakým pravidlom, tvorí v rovine komplexných čísel priamku, alebo špirálu. Platí to aj o prvočíslach. Na priamke chaos, ale v komplexnej rovine poriadok.

     • Marek Kosice

      Tito dvaja sasovia len INTELEKTUALNE „masturbuju“ o duchovne. Vsetky pokusy o REALNE DUCHOVNO su ale „pochovane“ ich neodolatelnou tuzbou po viac-menej pravidelnom vysemeneni…
      TO NIE JE NAZOR, TO JE ZAKON PRIRODY A ENERGIE.
      Sexualnu energiu NEVEDIA PRESUNUT do duchovna (transformovat na duchovnu energiu), preto ich „tlaci“ A MUSIA SA „VYSKRATOVAT“….. Takze o akom duchovne sa bavime? O ZIADNOM. Mylia si duchovno s recami o nom.
      A s nimi aj vy ostatni, co sa musite viac-menej pravidelne „vybit“….

      DUCHOVNY ZIVOT JE VEEEELMI VZACNY, Sasovia. Ani ja ho nezijem, a to splnam ZAKLAD (ktory sam o sebe ale nestaci) a teda „nesmylnim“/“neskratujem“…. Vy ani ten zaklad…. Duchovno si mylite S ETIKOU…. a takych ako ste vy pobehuje po svete aj desiatky milionov…

     • Objektívne

      MČ:
      Ešte k tej hebrejskej abecede. Bolo zistené, že každý jednotlivý znak predstavuje rôzny pohľad na vlnu atómu uhlíka zjavujúceho sa v našej existencii. Vlnová podoba častice – ešte neprejavená. Z časticovej fyziky dualita častica/vlna. Keď sa prejaví nazývame to hmotou. V neprejavenom stave je to vlna a teda frekfencia. Každý prvok Mendelejevovej tabubuľky má svoju vlastnú frekfenciu, ktorá ho charakterizuje.

   • Dôležité je, kto staré texty písal. Je známe, že história je zdeformovaná, takže sa to môže týkať aj starých textov.

 3. By m0a zaujímalo čím sú vyprané odevy zo sekáčov. Je na nich vidieť, že v tom bolo niečo silné, nejaká chemická potvora..
  No ale zasa sa to dá doma preprať.
  Inak je to nádhera keď je výpredaj po 50 ci 70 cent kus a objavím tam pár pekných kúskov.
  Sekáče mám rád – niektoré odevy odtiaľ mam doma roky a na niektorých je vidno, že je to absolútne iná kvalita – sú doslova nezničitelné – hlavne outdoorové. Inak v šatoch zostáva energia predchádzajúceho majiteľa a tak taký staronový odev keď ho kúpim vždy pohladkám – vyliečim v ňom slabé miesta nech je už len môj ako keby bol nový.

  • Tak tak.

  • Pokud si nekoupíte dlouho nošený utahaný hadr po velmi zlém člověku,tak to s tou zbytkovou energii není tak zlé.Nejhorší asi budou boty a spodní prádlo.Ale to se většinou ani neprodává.
   Hodně oblečení v sekáčích je nové nebo jen párkrát nošené.Prý na zrušení té energie pomáhá i mrazák.

   • Ešte k tomu vypranému oblečeniu v sekáčoch – nemôžem sa zbaviť pocitu, že to ako je to oblečenie (v niektorých sekáčoch) vyprané „dalo“ tomu oblečeniu zbytočne zabrať. Už na prvý pohľad je vidieť, že všetko bolo vyprané v rovnakom čistiacom prostriedku, je také akoby odfabené, úplne vysušené jak sušená treska, stvrdnuté najmä v prešivani, zbavené pružnosti (hlavne v patentoch ci jak sa to volá). Povedal by som, že z toho to pranie pred predajom vytiahlo všetko čo sa vytiahnuť dá a to je škoda. Viem, že nikto to nebude prať nejak šetrne a naparovat to ale zbytočne sa to takto ničí.
    Nieje to všade ale v niektorých sekáčoch je to na tom oblečení vidieť, že to musela byt riadna potvora v čom to prali.
    Ešte obočím – čo sa týka prania odevov a ich čistoty – tak mám zimnú bundu, ktorú mám asi 10 rokov a nikdy som ju nepral a každú zimu ju na striedačku s inou nosím. Je to umelina. Vôbec nesmrdi, nijak a ničím nieje cítiť. Je čierna, podobá sa hrubému „ovčáku“, je dosť ťažká. Zvonka je to trocha ako brúsená koža s jemnou štruktúrou. Je neuveriteľne teplá, väčšinou pod ňou v zime nosím len tričko s krátkym alebo s dlhým rukávom a málokrát ju mám zapnutú. Z vnútra je celá kožušinová vrátane rukávov a goliera. Je to taký skafander pod ktorým netreba mať nič hrubé… a hlavne nikde na dotyk nieje chladná a to ani vtedy ak je v chladne a hodím ju na seba – okamžite sa zohreje, ale okamžite. Aj rukávy, ktoré sú kožušinové sú príjemne vyhrnuté cca 5 cm von takže mi okolo ruky vytvárajú zónu tepla keď nemám rukavice.
    Bunda je zvláštna aj vtom, že keď som sedel u ohňa na opekacke tak behom týždňa sama vyčmuchla, vždy sa sama zbaví zápachu. Posledné dva roky rozmýšľam ze ju operiem ale sa bojím sa ju oprat, musím si dat majzla aby som ju nezničil. Je to ten najlepší výrobok od číňana, kupoval som ju novú za 26€ ale vyzerá na oveľa solídnejšiu cenu. Veľa ľudí mi ju chváli a to aj takých, ktorí ma nikdy za nič nepohválili ale tá bunda sa im páčila. Je taká masívna, taký štýl ako z nejakého filmu o mafii, robí zo mňa úplne iného človeka už na pohľad…
    Ked sa to tak vezme tak aj u Vietnamcov a Čínanov sa dá občas natrafiť na fantastický tovar za nízku cenu.

    A ešte posledná sranda – raz som Brne u Viktorky v jednom stánku kúpil svokrovi bundu (zháňal zimnú bundu) – takú imitáciu outdoorivých zimných búnd. Bola to bunda ako do Himalájí, prešívaná, riadne hrubá – v tých presivanych častiach bolo tej výplne riadne natlačené. Bol to v podstate taký jeden airbag sám o sebe a aj materiál vyzeral ako u nepremokavých búnd.
    Mohlo byt aj mínus 30 tak človek mohol ísť s nou aj naholo cez mesto na bycikli a pod bundou by mal teplo.
    To bola jej silná stránka. Slabá stránka spočívala v tom, že tá bunda nedokázala dýchať v potrebnej miere a človek sa tak pod ňou potil ako v saune. Ak chcel ostať v teple tak sa nesmel zastaviť, stále sa musel hýbať inak to kvantum vypotenej vody nasiaknuté v bunde by časom vychladlo.
    To zistil aj svokor a mal tri módy – mód na bicykli, mód kľudnej chôdze pred dom na vychádzku a lietanie po meste – išlo o načasovanie s tým potením a príchodom domov. Bola to sranda ale troška som sa cítil trápne, že čo som mu to kúpil za zázrak. Chcel som mu jednoducho kúpiť extra teplú bundu len tak na von, ultrateplá bola ale boli s ňou „problémy“.

    • Zaujímavé je to čítanie ešte som nemala taký dlhý článok, v ponuke abý som si ho prečítala celý, no tento ma zaujal , neviem čím to bolo no trpezlivost na mojej strane zvítazila áno je to tak °° Achnaton máš dar+++

     • ..no to som sem len zo súkromia vyklopil to čo ma na lacných odevoch od Aziatiov prekvapilo milo aj nemilo. Kvalitné produkty sa dajú zohnať aj v obchodoch z najnižšou kvalitou – mal som rad 39- tky (všetko za 39Sk) a neskôr to premenovali. Tajomstvo toho, že tam človek dokáže ako nejaký skener nájsť naozaj tam nepatriaci tovar – teda vyššej kvality nieje len o intuícii, nieje to ani len o skúsenostiach a ani o odborných znalostiach a ani mix toho všetkého – k tomu mixu je potrebné to, že sa človek akoby do všetkého vžíva – teda skôr sa snaží vžívať aj do tých materiálov, síl ktoré vydržia a nevydržia, predstavovanie si toho výrobku vo všetkých možných štandardných situáciách, v ktorých bude využívaný. Toto však prebieha v sekundách a je to dosť energeticky vyčerpávajúce. Je to hlavne o pudovej rovine, nič vznešené alebo geniálne. Je to spôsob existencie , ktorý je celkovo pre bežný život vo vsetkych ohľadoch „nerentabilný“.
      A je to aj o až o fanatickom šetrení a hľadaní rezerv. Dá sa to hodnotne využiť len v istých situáciách inak to človeka brzdí,… je to aj o povahovych rysoch osobnosti – teda o vlastnostiach, ktoré človek dostal pred narodením – ony ho vedú životom tak aby v nom pochopil to čo má za ten jeden pozemský život pochopiť – tak môže splniť svoje poslanie. Takéto nastavenie je úplne ideálne pre umelcov a ľudí, ktorí pracujú s intuíciou ale väčšinou sú nepraktickí – hmotné zabezpečenie ich stojí oveľa viac úsilia a energie než ostatných. Dá sa povedať, že sa vlastne utrpením odnaúčajú sa nemiestne vžívať do inych a všetkého možného – teda rozdávať sa na vsetky strany. V tomto ohľade sa to dá riešiť cestou rozumu ale aj cestou ducha – byť cielavedomým človekom, ktorý zbytočne neplytva energiou. Cesta rozumu je úradná však v tom, že keď príde iná doba alebo oveľa prefikanejsí zloduchovia tak taká stabilita padá a človek je potom aby sa zachránil a prežil odkázaný byť chytrejším avšak už nemá silu kontrolovať etiku svojho správania. Cesta ducha je ťažšia a univerzálna pre všetky časy, chce to skutočné poznanie Pravdy.. a ani to ešte nič neznamená ak podľa nej nežije.. dokonca je ešte väčším škodcom ako barsjaký špekulant a ignorovant.
      Skrátka nieje všetko zlato čo sa blýska a to platí pre mnohých ľudí, ktorí sa zdajú byť niečím mimoriadne obdareni.

    • Výborné bundy sú z Turecka. V dedine je obchodík na handry – všetko kvalita – aj šitie. A ešte lacnejšie ako u Číňana.

  • holistický prístup

   Všetko, čo ide do „sekáčov“ je len dezinfikované – aj úplne nové veci. Zápach záleží na tom, kde sa akým spôsobom dezinfikuje – to nie je klasické pranie, ide o suché procesy.

   Veci zo sekáča je vhodné – ak to materiál umožňuje energeticky očistiť – napr. tečúcou vodou (ak máš prístup k nejakému čistému potoku – vložiť do nejakého vreca, … zaťažiť okraj kameňom a nechať to niekoľko hodín,dní, … v tej prúdiacej vode – následne slniť; možno to urobiť aj soľným roztokom, slovami, aj ako uviedla iana – s tým nemám skúsenosti, … – určite je tých spôsobov viac – nájde si snáď každý ten, ktorý ho osloví.

   • Dobre píšeš Achnaton pútavo dá sa to čítať ty ked napíšeš aj o blche vieš to rozpísat tak, že sa z toho dá aj poučit, vždy lepšie ako o ficovich prestrelkách v handlovej ktoré sa skončili fiaskom , tešim sa na tvoje články ktoré si ja žena s pomernev nízkym IQ zvyšujem aspon dúfam že+++na to mi odpovie tunaší expert°°°° na ktorý má dobré meradlo na tento rýchlotest +

    • Tie handry musia byť sympatické. Ja po vojenčine – keď sme fasovali – nemám so sekáčom problém. Principiálne – keď niekto niečo nepotrebuje – nemôže to byť zaťazené /ako lúpež napr,/. Je to dar.

     • holistický prístup

      Nie, nie je to žiaden dar už len z princípu, že si ho „kupuješ“ – dávaš tomu (aj priekupníkom) svoju životnú energiu. Mnohé veci sú aj po tých na „druhom brehu“ – často aj po rôznych extrémnych nízkych až záporných pocitoch (aj tí, ktorí sa tých vecí zbavujú ich ovplyvňujú), priekupníci to ovplyvňujú následne – v podstate každý, kto sa toho dotkne ich ovplyvňuje. Dnes aj to, čo je tzv. „nové“ je veľmi zaťažené chémiou (jedmi) a rôzne energeticky zaťažené (detská otrocká „práca“ a vôbec práca otrocká, pri procese pestovania, spracovania a výroby sú rôzne „vychytávky“ na „energetickú reguláciu“, …

     • HP – ja stále hovorím o veciach, ktoré niekto daruje – sám som ich dostal darom. A viem, že sú aj takí, ktorí to vytriedia a založia si na tom sekáč. Kedysi som pracoval v čistiarenskej firme – a navrhoval som šéfovi, aby sme využili tento potenciál – zorganizovali zber, vyčistili to, vytriedili a predávali ako sekáč, a zvyšok by išiel ako handry na pucvolu, geotextíliu. Pozeral na mňa ako na idiota. Lebo by musel urobiť niečo navyše. No – hlavne, že zbierame PET fľaše a odevy sa vyhadzujú. Čo dáš za darovaný kabát v treskúcej zime?

  • to je veľmi pekné…začnem to aj ja robiť, ďakujem

 4. 1/ Som (nemilo) prekvapená, že ten globalčik – Šváb ešte vôbec žije, vzhľadom k tomu, že v 4/2024 vyhlasovali (myslím, že i tu na Bádateľovi), že leží v kritickom stave, kvázi už na smrteľnej posteli.

  2/ Neviem, či ho revitalizovali adrenochrónom, alebo už tu dáva zas patologické vyhlásenia – dnes k otázke (ne)prania šatstva – jeho identický klon – k nerozoznaniu od jeho originálu, plný Zla, Nenávisti, Pohŕdania človekom, naviac – s vysoko genocídnymi a čipovacími sklonmi, predovšetkým voči (bielym) Európanom a amíkom..

  https://www.extraplus.sk/clanok/klaus-schwab-je-v-kritickom-stave

  • Marek Kosice

   „Neviem, či ho revitalizovali adrenochrónom“….

   Zaujimavy ten „adrenochrom“, ktory NEVYLEPSUJE ANI VYZOR KOZE, TONUS SVALOV, ANI MENTALNU SVIEZOST….. Kral Charles, Schwab, Gates, Bush…..vyzeraju STARO, NA SVOJ VEK, a to by mali mat k dispozicii adrenochrom desiatky rokov….IBA ZEBY SI TO CELE ALTERNATIVA VYMYSLELA ako uz mnoho veci (kludne aj polovicu, aj viac)….

   • Možná,že jde jen o rituální oběti k sycení dračích entit .
    Dřív prý existovaly chrámy s panami a z jejich menstruační krve se vyrábělo jakési omlazovadlo.Lidská paměť si zřejmě zachovala pojem krev a nevinnost.Proto ty děti .
    A krutá vražda dětí je velký zločin proti lidskosti.To se ty krvelačné stvůry nachlemtají.

   • Citujem:
    Marek Kosice – 03/07/2024 at 13:21

    „Pozri na nich…Ohanaju sa tu Bibliou, snazia sa vykoumakovat ten najlepsi vyklad viet z nej, ale ich „duchovnost“ nestaci na to, aby pravidelne nepodliehali tomu najzvieracejsiemu pudu….A TO SA PRITOM ANI NEJDU ROZMNOZOVAT…. Ale proste maju neodolatelnu potrebu semenit „len tak%……VERU, DUCHOVNEEEEEE…. SASOVIA….. „

    – (toľko – Mareček z Košíc – sám zo všetkých – Najväčší Šašo!!)

    K veci:
    Vítam Ťa, Mareček s Tvojím duchovným Prológom!

    1/ Vážim si, že si nabral Odvahu vojsť i do môjho „Okna“ (Pozn.: čo sa týka – témy: adrenochróm – možno neskôr, pretože – to nie je pre SK-GPS – akútna záležitosť..)

    Teraz k životným reáliám (lebo – tie sú relevantné!)

    2/ Tak sa nám, prosím – pochváľ, Mareček, čo máš za posledných 48 hodín nového v Tvojom osobnom 35-ročnom Živote? Čo si prežil s ľuďmi, s priateľmi, s kamarátkami, nebodaj – s milovanou priateľkou – on line, proste také, čo by si sem dokázal v reáliách i – „kvalifikovane“ tu – odprezentovať?

    3/ Dokázal si vôbec otvoriť niekedy, napr. v bare s inými mužmi – tému: BEZ-ORGAZMOVANIA? Koľkých mužov si presvedčil – face to face – o tej Tvojej (a)sexuálnej alchýmii?

    Alebo má platiť Tvoj Imperatív – len pre anonymných webových mužov – od anonymného webového MzK ? Zaujímavé!

    4/ Porozprávaj nám, ďalej – prosím – O čo si Ty – v porovnaní s ostatnými mužmi – Duchovne – obohatený tým, že si spermio-sterilizovaný ! (ďalší nový – gramatický konštrukt, ktorý tu musím – kvôli Tvojej téme – riešiť..)

    5/ Pretože – žiadnu Pohodu, Pokoj v Duši, Lásku, Empatiu – u Teba, ja vnútorne – NEVNÍMAM! Naopak – každým dňom – v Tebe rastie stále väčšia Agresia voči ľuďom, ktorí si dovolia nezdieľať Tvoj názor (vo Všeobecnosti..).

    6 / Myslela som si, že to nebude nutné, ale takmer po ½-roku od spätnej väzby z „kanála“, ktorý Ty vysoko obdivuješ, predsa si tu dovolím „postnuť“ – vnútorný názor – autora daného YT-kanála – v súvislosti na Tvoje-anorgazmické vnútorné – „tlaky“ i na tomto webe, čo sa týka Tvojho Imperatívu:–“NEORGAZMUJ!!“

    Citujem:
    @MarekKE-ei6ec (alias: MzK)
    píše k:
    „@stopa7149 Peter, môj názor na Bibliu nie je prebratý zo žiadnej knihy… Ja som oprostený od AKEJKOĽVEK viery. Píšeš si s mužom, ktorý posledných 18 mesiacov drží orgazmový celibát, a predtým 15 rokov (mám 36) „smilnil“ (a teda orgazmoval) len raz mesačne. Ako často SMILNÍŠ ty? … Orgazmus = skratovanie sexuálnej & DUCHOVNEJ energie. Sex bez orgazmu = sexuálna alchýmia“.

    (Opakovaná Citácia MzK:
    – AKO ČASTO SMILNÍŠ TY? –

    ajša: Odpoveď: ČO JE TEBA DO TOHO, Marečku-blbečku?! Nechápeš, že vstupuješ do absolútnej intímnej zóny človeka?

    @STOPA7149
    @MAREKKE-EI6EC: „OK MARKU, TO JE TVOJE VOLBA, NIC PROTI TOMU, ALE TADY SI KVŮLI TVÉ SEXUÁLNÍ ALCHYMII NIKDO NESEDNE NA ZADEK, ABY SI MYSLEL, ŽE TEĎ TY MUSÍŠ VĚDĚT VŠE NEJLÍP. AŽ BUDEŠ OPROŠTĚNÝ OD NAPADÁNÍ VŠEHO, CO SE NESHODUJE S TVÝM OSVÍCENÍM, PAK SI MŮŽEME V KLIDU PROMLUVIT“. – koniec citácie.

    Dodatok:
    A ešte – Marečkov odkaz o duchovnom raste voči inému tu – komentujúcemu:

    Marek Košice – 27/06/2024 at 14:20
    Israismael, prepáč, ale nemá pre mňa zmysel čítať tvoje dlhé príspevky, pretože už X rokov si sa ANI LEN TROCHU neposunul z tvojej primitívnej mechanicko-emocionálnej detinskej viery niekam „vyššie“…

    P.S. Mareček – a čo Ty? Kam sa posunula Tvoja „duchovná maličkosť“?!
    Čo si myslíš Ty – duchovne – o sebe: – Progreduješ, alebo – Stagnuješ?! Mhmm.. Ako Ty rád – hovoríš: SPAMÄTAJ SA!!

    Vďaka za porozumenie!

   • Mal by si „absolvovať“ vazektómiu, aby si bol kľudnejší:

 5. Podstata veci – čo má komu čo nejaký Schwab zakázať – treba ho poslať o pi.e! A zabiť ho!

  • On je už mrtvy zabit sa už nedá ty truhlík s mašlou ,,,

   • Zrejme nerozumieš tomu, že tieto idei roznášajú aj ich klony! A tie treba zabíjať ako otravné muchy, ktoré roznášajú hovno idei! O tom sú soviety.

 6. ti největší zrmdi kteří by měli viset vládnou světu – svět si nic lepšího nezaslouží když to dovolil

 7. Ale – veď nie je prvý apríl! Ľudí toho razenia treba totálne ignorovať!

 8. Ak by bol šváb iba jeden, to by sa ešte dalo, len keď je ich celá „armáda“?
  Švábov sa tak ľahko nezbavíme.
  https://ksbforum.info/discussion/comment/25946/#Comment_25946
  https://ksbforum.info/discussion/comment/25996/#Comment_25996

 9. Neustále redakcia dáva články o tom, čo chce Klaus Schwab, ako keby to bol Boh, alebo nekorunovaný vládca sveta. Komentovať jeho choré návrhy je stratou času. Svetovládne plány nikomu nevyšli, hoci sú staré ako ľudstvo samo, a určite nevyjdú ani schwabovským globalistom.

 10. Israismael

  Tu je to všetko v príťažlivosti pre všetkých,ktorí chcú svojim chcením spoznať Pravdu ..Inorodí a teda bezduchí však žiaľ automaticky nebudú mať šancu pochopiť
  Stačí si to naladiť od 7 hod : 25 min a kto chce môže to dopočúvať až do konca (9:21)alebo aspoň do 7hod: 30 min
  https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=27850s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D

 11. Fantomas symbolizuje tých „za oponou“ a skutočne sa na nich trocha podobá.

 12. Největší startup v EU v oblasti baterií pro elektromobily má problémy

  https://aktax.cz/nejvetsi-startup-v-eu-v-oblasti-baterii-pro-elektromobily-ma-problemy/

 13. Rusko obvinilo USA z rozšiřování výzkumu biologických zbraní v Africe

  https://aktax.cz/rusko-obvinilo-usa-z-rozsirovani-vyzkumu-biologickych-zbrani-v-africe/

 14. Ukrajinská první dáma Olena Zelenská si údajně koupila šíleně drahý sporťák Bugatti poté, co Americká vláda poslala miliardy Ukrajině

  https://aktax.cz/ukrajinska-prvni-dama-olena-zelenska-si-udajne-koupila-silene-drahy-sportak-bugatti-pote-co-americka-vlada-poslala-miliardy-ukrajine/

 15. Mna by skor zaujimalo, kedy spustia plandemiu 2…
  https://cz24.news/usa-zaplatily-moderne-176-milionu-dolaru-za-vyvoj-mrna-ockovani-proti-planovanej-ptaci-chripce/ !
  A kolko idiotov im na to u nas zase skoci, a ktori vladni politici okrem HLASu a KDH, PS, kt vzdy lobbovali pre farmamafiu, to zacnu tlacit a truhlikov strasit !

 16. Čím dál víc toužím potkat mimozemšťany, požádat je o azyl a opustit s nimi tento divný svět.

Pridajte komentár

*