Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu


Print Friendly, PDF & Email

Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu

(Steve Cook, humansarefree.com) – Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte!

Londýnske demonštrácie boli opäť obrovské. Sú správy, že dĺžka pochodu bola vyše šesť kilometrov dlhá a zúčastnil sa na nej milión občanov.

Poznať presné čísla je nemožné, no ako niekto, kto tam bol, by som povedal, že tieto správy sú dosť presné. Bolo cťou byť toho súčasťou a ocitnúť sa medzi toľkými skvelými ľuďmi zo všetkých generácií a sociálnych prostredí.

Ohromujúci bol samotý rozsah protestu. Posledná z dlhej série demonštrácií, a zatiaľ najväčšia, ukázala, že hnutiu ani zďaleka nedochádza para, že rýchlo rastie, naberajúc tým viac občanov, čím viac sa rozarastá zoznam vládnych lží, podvodov, švindľov, neprávd a snáh o zastrašovanie.

Ak to bude takto pokračovať, ak vláda nezačne byť úprimná a priamočiara, potom architekti tohto útoku na národ zistia, že im nezostali žiadni priatelia.

Korpoátne médiá o protestoch zasa mlčali alebo klamali

Samozrejme, korporátne médiá sa snažia buď predstierať, že sa nič nestalo, alebo to minimalizovať nepravdivými hláseniami o „stovkách“ a zvyčajnou dezinterpretáciou toho, o čom demonštrácie boli.

Toto je niečo úplne iné než len jednoducho „prinášať správy“. V podstate ide o snahu mať potajme pod kontrolou občanov používaním nepravdivých alebo silne upravených správ, prestrojených za „spravodajstvo“.

Vďaka zázrakom modernej technológie je teraz ľahké dokázať, čo sa SKUTOČNE konalo a ukázať CMM (Matrix korporátnych médií) ako nesmierne falošný.

Na nedávnej demonštrácii si státisíce ľudí robili fotografie a nakrúcali videoklipy, takže teraz by už mali byť v obehu státisíce kusov dôkazov, anulujúcich snahu CMM oznamovať nepravdivú realitu.

A tak neúprosne, s každou vyvrátenou lžou, trpí postavenie korporátnych médií ako „sprostredkovateľa správ“ smrťou tisícov šľahnutí. Pokles toho postavenia je viditeľný v ich neschopnosti konať svoju prácu a vážiť si dôveru, ktorá do nich bola kedysi vkladaná.

Dajte si dokopy tú odhalenú nečestnosť s eróziou ich predstierania nestrannosti. Je pomerne ľahké určiť, že redaktori a ďalší zamestnanci médií sa zodpovedajú majiteľom a že tí majitelia majú svoju vlastnú agendu.

Ako krátky príklad si vezmite Ruperta Murdocha, ktorý vlastní najväčšiu vakcínovú spoločnosť v Austrálii. Jeho rodina sa tým priemyslom dôkladne zaoberá už celé generácie a on má uzavreté partnerstvá so spoločnosťou Glaxo a všetkými veľkými výrobcami vakcín.

Korporátne médiá si rady myslia, že utvárajú verejnú mienku. Neutvárajú. Keby CMM utváral verejnú mienku, neboli by sme svedkami takých protestov, akým bol ten včerajší v Londýne.

A, samozrejme, na každého človeka, ktorý tam bol, pripadá desať ďalších, ktorí tam z rôznych dôvodov neboli.

Média hlavného prúdu strácajú schopnosť formovať verejnú mienku

Človek sa teda môže domnievať, že to, čo sa deje pri týchto rastúcich, už teraz nezanedbateľných počtoch, je seizmický posun verejnej mienky OPAČNÝM smerom, než ktorým sa to pokúša riadiť CMM, v snahe vyvracať každú pravdu.

CMM ako zdroj pravdivých informácií je úplne irelevantný. Bol vytlačený nezávislými správami ľudí fungujúcimi bez riadenia korporáciami či oligarchami.

Tieto ľudové médiá, mnohostranné a predstavujúce oveľa širšie a diskutabilnejšie spektrum slobodne vymieňaných myšlienok, nemajú, samozrejme, pravdu vo všetkom, čo hovoria. To predstieranie prenechávame korporátnym médiám, ktoré umlčiavajú všetko, čo je v rozpore s ich ortodoxnými názormi.

Stop Candida

Ľudové médiá, vedené úprimnými ľudskými bytosťami, ktoré si nerobia žiadne nároky na vševedúcu neomylnosť, sa dopúšťajú aj chýb.

Avšak v tej atmosfére voľne šírených a diskutovaných myšlienok sa dajú tie chyby slobodne spochybniť a dá sa o nich diskutovať, a nie ich neodvolateľne prizvárať do duše národa autoritárskym diktátom.

Ľudové médiá musia len zostať úprimné, čo najlepšie rozumieť informáciám a preberať zodpovednosť za neúmyselné omyly.

Ich hlavným poslaním je zachovať ľuďom prístup k myšlienkam, údajom a názorom mimo ortodoxného spektra.

To znamená presviedčať ľudí, aby využívali svoje vrodené schopnosti skúmať, klásť otázky a spochybňovať to, čo sa im hovorí, namiesto slepého prijímania všetkého, čo vychádza z úst pochybných politikov a čelných predstaviteľov korprátnych záujmov.

Ľudové médiá ako také sa snažia robiť presný opak toho, čo korporátne médiá. Tie korporátne, ako zdroj skutočných informácií už dávno mŕtve, sa viditeľne snažia zaviesť matrix ideí, proti ktorým sa nedá protestovať.

Súčasťou toho úsilia, napríklad, je snaha skrývať pred občanmi národa hroznú pravdu, že teraz v Londýne povstala zatiaľ mierová vzbura proti lžiam a podvodom zločineckej vlády.

A tak je povinnosťou ľudových médií, do ktorých sa vlastne počíta každý jeden člen Hnutia slobody schopný sa ozvať, alebo s prístupom k sociálnym sieťam či e-mailovému účtu, čo najviac šíriť dôkazy o tom, čo sa naozaj stalo.

Záver

Toto je teda náš príspevok, ktorý je zároveň oslavou, prejavom láskavosti niekoľkých veľmi obdivuhodných ľudí, ktorí vytvorili tieto videá a tiež služby BitChute (necenzúrovaná alternatíva voči YouTube), ktorá ich uverejnila, faktu, že napriek útlaku ľudstvo povstáva.

To, čo sa nedávno NAOZAJ stalo, bolo niečo úžasné… Tuto si pozrite zopár videií z protestov:

Stop Candida

Autor: Steve Cook, Zdroj: humansarefree.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. NOVINKA
  Nové pravidá pre návrat z cudziny nadobúdajú účinnosť od 9. júla. Výhodu získavajú plne zaočkovaní.

  Už avizované zmeny budú najnovšie rozlišovať medzi tými, ktorí majú za sebou plné zaočkovanie, či už dvojdávkovými vakcínami, alebo tou jednodávkovou, a tými, ktorí zaočkovaní nie sú.

  Výhodu podľa uznesenia, ktoré dnes s pripomienkami schválila vláda, získavajú plne zaočkovaní cestujúci, ktorí po návrate zo zahraničia nebudú musieť absolvovať karanténu.

  …nemám slov na diskrimináciu!!

  • a čo výnimky, ktoré sa nemôžu dať očkovať zo zdravotných dôvodov?!!

  • Pokud vim tak jiz neni Zelezna opona? !!!

   Nebo ta Sametova Revoluce byla pouze fraskou, podvody vcetne rozdelenmi CSR s dnesnima dusledky depopulace a zniceni vseho, nam draheho.

  • vacsina tych vaxxovanych zomrie,,takze nevidim ziadnu vyhodu

  • Jerry Hood

   Sledujem pravidelne najlepšie podcasty každý deň na TruNews.com; Brighteon( Health Rangera); Natural News; Before Its News; Anti-Empire, a DESIATKU INÝCH, takže mám 100% informacie ohľadom zionazismu a plandemie smerom DEPOPULACIA SVETA ala Georgia Guidestones, na “ ideálnych“ 500 miliónov na svete= Jew World Order , aka Novus Ordo Seclorum v roku 2033( 5,794 Anno Magnus= A.M.) 40 rokov študujem antické ARCHEO-ASTRONOMIE, a je jasné že končí náš Precesný Veľký rok, s ktorým končí aj naša, ako ďalsia ZKORUMPOVANÁ CIVILIZÁCIA! Skončí v ohni,o r.koňoch Apokalypsi; a nová začne Potopou opísanou v 5.knihach Mojžiša/ Pentateuch/, čo je antický ENNEAD Deviatich, ako 4+5…
   A 11.september 2001, jasne spachali zionazi chazari pre NWO v roku 2033! Židovský Covid je 2.koňom apokalypsi po 911…Teraz príde HLADOMOR, a potom DEPOPULAČNÝ Armageddon= WW3! Zrejme, v 2025 až 2028, bude na Zemi Veľký Očistec!!!

   • Jerry Hood

    Monument 6, Tortuguero, Mexiko: po 13.Bak‘ tunoch, ktoré skončili v 2012, zostúpi na Zem, Bolon Yokte Ku…Ku= Stvoriteĺ, ako bol a je Hunab Ku= mužská čast Stvoriteĺa. Bolon Yokte Ku= ženská časť Stvoriteĺa, kde Bolon= číslo Deväť(9); Yokte= spriahnutých, akoby “ jarmom“ hviezd; Ku= Stvoriteĺa….Jasne ide o 9 hviezd suhvezdia Labute, ktoré sú spriahnuté s prerodením starého sveta v nový svet! Hlavne Čierna diera= Cygnus X1= Labuť/ Swan, v blízkosti chvostovej hviezdy DeNeb v Labutí, súhvezdie, ktoré prekrýva Čiernu roklinu= Grotto v Mliecnej dráhe, grotto zname aj ako Babylon= Babí lono, ale aj Mezopotámia, oblasť medziriecia v Mliečnej ceste medzi dvomi nohami- riekami Genesisu 2:8-14, nazývané rieky Pišon a Gíchon! Tato oblasť v Mliecnej ceste je tiež znama ako Raj= Eden a Paradise, a tato oblasť ma aspoň tucet(!) kópií po svete! Jednou z nich je kópia na Dolnom Manhattane, ktorý oddeluje Hudson a East rivers/ rieky! Sionistická kópia LONA nebeskej bohyne a kráĺovnej= Mliečna draha(staroegyptská Meri- yam= biblická Miriam a kresťanská Mária, Matka Božia)! Kópia Raja, kde biblická Eva dala jej “ CHLPATÉ JABLKO“ Adamovi, aby počala…Preto židia New Yorku nazvali toto mesto ako “ BIG APPLE= VEĽKÉ JABLKO“! Navyše, Synagóga je Grécke meno židovskej “ svätyne“, ktorá sa volá v Hebrejčine a Jiddiš jazyku= Minha= Minge= Mindža! A to isté symbolizuje Mešita, či bazilika, atď., hlavne Maternicu, teda Dvojcentro galaxie, kam putujú duše zosnulích k Očistcu a Vzkrieseniu+ znovuzrodeniu! Viď Cheopsovu pyramídu, kde Kráľova “ komora“ je falická, spojená s Veľkou “ Galériou“ , ktorá ústi v PENTAGONÁLNEJ Queen Birth Chamber, kde “ strecha“ sú veľké pysky…V každej “ komore“ , the airshafts k hviezdam, 8×8 palcov, symbolizujú roztiahnuté nohy muža a aj ženy!!!

    • Jerry Hood – „Choď do mindže!“

     Vysvetli si to ako chceš – ja po slovensky. Uvádzací ceremoniál olympijských hier v Brazílii bol symbolicky celý o tejto veľkej židovskej Piči.

     Grigorij Klimov v jednom zo svojich komentárov Genéza informačno-psychologickej vojny_Červená Kabbala veľmi dobre rozoberá určité zákonitosti „keď“ – ktoré sú doslova židmi zacyklené. Hovorí – prečo sú homosexuáli a zvlášť tajne organizovaní homosexuáli /masóni/ doslova zlatou informačnou baňou všetkých tajných služieb sveta. Ľuďom tieto veci unikajú. Spomína psychózy práve u židov /Zaznobin o tom pojednáva ako o sociálnej lobotómii, ktorú vykonali egyptskí žreci na židoch/ a prečo je práve medzi židmi toľko lekárov a psychiatrov, pretože majú vnútornú potrebu študovať vlastnú pošahanosť a dostali sa v tom dosť ďaleko, avšak žreci šikovne odstránili ich schopnosť objaviť, kto je za ich ovládaním, a tak zatiaľ čo Gójimovia si svoje otroctvo uvedomujú – A CÍTIA SA NESLOBODNÍ – židia si svoje otroctvo neuvedomujú a myslia si, že sú vyvolení vládnuť. Iste – ako periféria moci žrecov – kápovia, dozorcovia a manipulátori skrytej skupiny Globálny prediktor. O tom je celý fašizmus.

     Pre zaujímavosť, keďže židoboľševici veľmi podporovali za socializmu miešané manželstvá, a v tomto období sa údajne uzatvorilo až 60% žido-gójimských „brakov“ /V.V.Pjakin/ v štátoch Východného Bloku – Klimov spomína zaujímavú schému.
     Čo sa stane, keď sa Gójim ožení so židovkou:
     1/ Židovka mu porodí obligátne 2 deti.
     2/ Potom ho opustí /fyzicky, duševne, nájde si iného/.
     3/ Potom sa vráti pre deti a vezme mu ich „právom matky“ = Kult Matky, Kult Zeme, Kult Krvi /jan kozák – Judaizmus/. Rozvodom alebo inak. Za socíku nemal chlap šancu dostať deti do výchovy, pokiaľ matka nesedela v base!
     4/ Potom začne od neho súdiť alimenty – ktoré však z väčšej miere stroví ona sama pre seba.
     5/ Potom proti nemu poštve tieto deti – využije ich frustráciu, nedostatok vzťahu, materiálny nedostatok, vymyslí si jeho zlú stránku.
     6/ Potom, keď deti vyrastú – oznámi mu, že tie deti aj tak nie sú jeho!

     50% manželstiev za socíku rozvrátených! Samé kukučky! 30% otcov nie sú biologickými otcami svojich detí! TOTO VÁM VŠETKÝM UNIKÁ!

     A nebavme sa o výnimkách – všade existujú – bavme sa o schéme a o tom, že táto schéma bola naplánovaná! Podobným spôsobom bol naplánovaný prienik a rozvrat feudálnej šľachty – keď bohatí židia ponúkali svoje dcéry s bohatým venom často vojnami schudobnelým šľachticom. To bol systém! Rozvrať šľachty bol cieľ! Francúzska revolúcia ich začala likvidovať vojensky. Atď, atď, – kontinuálne.

     • Čo je to za výraz, „židoboševici“? Kde to vzniklo, kto to vymyslel?
      Poznám len boľševikov.

 2. Ano bylo mi receno jednim Anglicanem, lepe receno Skotem ze hoax neboli podvod, vcetne infikovane nebepecne rousky, nase omezovani manipulace, vystraseni podplaceni politikoev, katastrofalni neznalost az cetne formy dle predem vypracovanych smernic satanistu pro uzemi, druh obyvatel po smrtelne az depopulacnich vakcinovani je daleko horsi nez Hitlerovske bombardovani, napadeni Sea Lion neboli Vodni Lev Anglie za 2. Svetove valky a tehdy jsme se vsichni sjednotili a zachranili nasi zemi a podobne nyni musime udelat take my po celem svete spolecne, neb jde o daleko O NECO HORSIHO, silene predem promyslene a planoveen s pouziyim taek Umelou Inteligenci ano PODVODY KCHAZARSKE , WHO, SOROS, Gates A POD BAND Satannistickych, Synagogy Satanovy band ketra ovsem chce znicit veskerou dnesni civilizaci kdyz se masove nevzepreme a neodstranime veskere toto zlo vcetne jejich sil deti… tech nejnusnejsich podlidi ELIT ! Je jich jen asi 1: 50 000 proti nam a oni strachem pred nama musi zalesti do svych smrdutych luxusne zarizenbych der se zasobama na 100 roku a nikdy jiz z nich nevylezti. Take vystupte z NATO, EU, vlivu WHO jako my jsme ucinili kdyz to bude nutne na zachranu anrioda, civilizaci, lidstva, nas vsech vcetne Vas a nasich deti.
  A ma muj pritel velkou pravdu.
  My nemame jiz co ztratit jen sve okovy a uchovat si vse co je nam vsem tak drahe s Bohem Kristem v Srdci svem v Bozi Moudrosti pod jeho vedenim s Laskou a odvahou!

  • vyborny clanok,Jaroslav,plne uhlasim

  • Jaroslav, super názory, so všetkým súhlasím – no rozvrátiť túto Zem sa odnepamäti zastrája boh Sionu, nie Satan…

  • Súhlasím, až na toho Boha. Keby skutočne existoval, nedopúšťal by také šaravary. Existencie cirkvi sú len výplodom židovských manierov. Ja na rozprávky neverím.

   • Vlado, význam slova boh = mocný. S láskou a súcitom nemá tento netvor spomínaný v biblii nič spoločné. Samozrejme, nie je to duch; bez tela by nefungoval rovnako, ako nefunguje softvér bez hardvéru.
    Vidíme, že tento samoľúby, nadradený, krvilačný „boh“ ľudstvo súdi a trestá, hoci je jedným z nás. Je to človek, ibaže s absenciou citu a empatie. Krajný narcista. Predpokladám, že to nie je jednotlivec, ale nadradená sprisahanecká partia, ktorá uchvátila všetku moc a vyžíva sa v trýznení a zotročovaní ľudstva.
    Vlado, bibliu si sion-partia, resp. ich „boh“ bod po bode napĺňa, no nepodobá sa to rozprávke; súčasné celosvetové dianie mi skôr pripomína akčný horor. Tento vopred predpovedaný a takmer už naplnený sadistický scenár „knihy kníh“ hovorí za všetko…už len to „bohom“ prisľúbené čipovanie s číslom šelmy 666 treba dotiahnuť, a potom roztrúsiť naše „mŕtvoly od jedného konca Zeme až po druhý koniec…“ – tak sa zastrája boh Sionu v svojom „svätom“ písme… a ešte dopĺňa, že „živí budú závidieť mŕtvym“. Choré, choré, choré…

 3. Zadny MUSLIM se neda ockovat a je to, spadla klec na kanara tak co porad tarat s vyjimkama, kdyz jde o ortel kriminalni, smrtii civilizacer neb vy vsichni hledate vyjimku, prominuti pro nejvetsi kriminalni ciny v historii lidstva? VY JSET SPOLUVINICI KTERI JIM UMOZNUJETE JAKYKOLIV PROSTOR K JEJICH SPINAVOSTEM.
  Pravda je jen jedna ne jen trochu se lzi, pak je to jiz jen LEZ.
  Snih je jen snehove bily ne trochu pricmouhly dle Vas alibistu s podelanejma kalhotama zijicich ve svem smrdutem lejnu strachu a obav! S nizkou odvahou a IQ!

  • neviem o akej výnimke hovoríš ty, ale ja o výnimke napr. choré deti, ktorým sa na SK nedá pomôcť a musia cestovať za hranice či už na vyšetrenie alebo injekcie apod….a rodičia s nimi. To zakaždým majú byť v karanténe?…veď sú zamestnaní!

   no a teraz daj tú TVOJU výnimku

   • Ste na hlavu všetci? Výnimka by znamenala potvrdenie práv z dôvodu nejakého hendikepu. Akože práva hendikepovaných majú byť nad právami neposlušných? A čo keď ten hendikepovaný je rovnako neposlušný a hrá to na hendikepovaného?

    V mene vakcíny – žiadne výnimky! Nevakcinovaným poslancom proti Covid 19 zakázať vstup do parlamentu! Potom im odobrať plat! Nech ich kŕmia ich voliči zo svojho! Detto vláde! Detto p-rezidentke vakcíne na skládke! Detto novinárom na plačovkách! Autotizovaní môžu byť len opichanci! Zrušiť placebo! Žiadne placebo nás z Plandémie nedostane! A už vôbec nie „štúdia“ na ovciach – my chceme echt vírus! My sa s tým chceme pobiť – navzájom! Bez výnimky!

    • vidis, treba tlacit na igora, nie ze cakat na jeho dieta, ale pekne sup sup na vakcinu, a polovicu vakciny dat na rozbor (tj natiahnut 3 nasobok davky pre istotu)

    • Nevakcinovaným poslancom proti Covid 19 zakázať vstup do parlamentu? Všetkým? Prečo by napr. poslanec Blaha, ktorý sa zaočkovať určite nedá, pretože je proti povinnému očkovaniu nášho národa a našich detí, mal mať zákaz vstupu do parlamentu??
     https://zemavek.sk/l-blaha-dajte-prec-paprce-od-nasich-deti/

     • 1/ Pretože že z nich nie je vakcinovaný ani jeden!
      2/ Pretože o tomto zločine vedia všetci!
      3/ Pretože o tomto zločine mlčia všetci! Oni len na tlačovkách rozoberajú či áno, alebo nie, ale nie v parlamente prečo nie! Podľa všetkého je počet zamlčaných smrteľných prípadov až 20-násobok!
      4/ Ktorý z poslancov – vrátane Blahu – položil otázku vládee – KTO KU.VA PÍSOMNE ČI NEPÍSOMNE, ALE ZÁVÄZNE UROBIL Z OBČANOV SR POKUSNÉ MORČATÁ BEZ VEDOMIA OBČANOV – A KU.VA BEZ VEDOMIA PARLAMENTU!

      K T O T O P O D P Í S A L ! ! !

      Toto rieš doboha a nie to, že si smerácky troll Blaha občas otvorí papuľu, ale neotvorí si ju tak ako by mal! Pretože keď Smer pôjde proti tejto agende – Smer sa do parlamentu nedostane! NIKTO Z TÝCHTO ZMRDOV SA NEDOSTANE DO PARLAMENTU!!! Tak ich treba tým svinstvom napchať prvých, alebo nech idú doboha! Kam aj pôjdu, keď sa to celé prevalí!

      Budeme sa tu ku.va hrať „Vadí – nevadí“? Tak potom s ich životmi a životmi ich rodín! Amen!

     • Hádžeš s nimi do jedného vreca aj stranu Republika? Napriek tomu, že ako jediná sa postavila proti zotrvaniu SK v EU?
      Je jasné, že sa všetky strany musia podriaďovať euro-nariadeniam, aby im vyvolená kasta dovolila aspoň len verejne vyjadriť svoj názor.
      No to je tak: Kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť. Nútene sa museli podrobiť hoc aj noseniu trestuhodných rúšok na schôdzach, ak nechcú byť vykázaní zo „sály“.
      Proti sionu nezmôžeš nič. Raz-dva hlasným zavrú ústa. Tým najhlučnejším aj navždy.
      Riadenie celého tohto bordelu stojí nad EU. Aj keď EU sa tomu ani trochu nebráni.

   • Pocuj,hlavnym cielom je vyvrazdit ,co najviac ludi,zvlast starych a chorych,vcetne deti,nic ine ich nezaujima

 4. Pryc jiz nekolikrate v dejinach s masovou neposlusnosti, az revolucemi svrhnutim vlad nasili a terroru, pamatujte si na 300 Spartany pod Leonidisem, Drakulu, Prazskou defenestraci, Ruskou, Francouskou a USA Revoluce na svrhnuti Dabla take na vzpoury otroku?
  Jo vy jste si je ty krivaky podplaceni a lzi zvolili, vy je poslouchate nevolate k abdikaci, impeachment k zodpovednosti take jejich rodiny i kdyz vite, ze jsou to Teroriste a ne zadni moudri pro vase blaho vam zajistujici nadlide tak vina jen bude vase…

  Povolovat jim podpory nasledku a rozsirovani Zbrani Hromadneho Niceni, co jset sami za zrudy zrud, podporujici kriminalni ciny kolem avs a na vas? Vy vsichni se budete zodpovidat pred Bozim Soudem, za ciny proti vasim detem, ze jste povolili se nechat svesti a ridit Satanisty! Na zniceni KralovstvimNebeskeho vakcinacemi, neboli Znacky Selmy Satanistu!!!

 5. treba tie nariadenia ignorovat, taky zakon nie je v sulade so zdravym rozumom a bodka, tam konci moja snaha s touto teroristicko uvladou, nevyjednavam s TERORSITAMI

 6. 1/ Blondýn prežil milión protestujúcich, pretože Briti mimo Emi6 nečítajú Badatela a nič nevedia o možnostiach milióna zrkadiel!

  „Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Překvapivé a drtivé útoky za sebou zanechají světové vůdce v pozicích mrtvol, výbuchy šíří zkázu a monumenty anglické metropole jsou v plamenech. Londýn a západní svět se během chvíle ocitnou na kolenou. Hrozivé situaci a budoucnosti v totálním chaosu se znovu postaví Gerard Butler po boku s britským agentem. Záchrana nespočívá v předvídatelných vojenských manévrech, ale v poctivé ruční práci.“

  Londýn v plameňoch / Pád Londýna (2016)
  https://www.freefilm.to/film/londyn-v-plamenoch

  2/ Neviem, čo sa toľko serú s cudzími vakcínami, keď stačí pomocou PCR 45-krát naklonovať to mRNA a vyrobiť z toho cudzieho bordelu vagóny slovenského bordelu!

  3/ Za necelú polhoďku začína náhubkový zákon – budú nás sledovať 3 mesiace a potom nás budú chcieť šarhovia internetu odchytávať za silné reči ako psov v rómskej osade!
  https://static.dnes24.sk/images/photoarchive/sized/950/2019/11/08/odchyt-psov-zvolen-3-.jpg
  https://www.trebisov.sk/userimages/articles/2019/05/74059.jpg

  Suka na hrad!

 7. ANO na veceru s prezidentem Milosem Zemanem ktery jasne rekl, ze s teroristy se nikdy nesmi ani snazit zacinat vyjednbavat.
  Vazeneho Pana Prezidenta formulace teroristu a terroru se presne shoduje dnesnimi spiny koloem COVID a Vakcinace. Je to strasny krimibanlnbi cin kdyz nekdo berer uplatky za ucelem poskozeni blizniho, dle meho jer to zarazeno jako promyslena vrazda. coz v nekterych zemicgh je nejvetsi kriminbalni akt s tim nejtvrdsimi tresty. V Papua N. Guinea by ytakoveho jednoduse sezrali a udelali by si z neho radnou hostinu… !

 8. Nezaočkovaný to majú spočítané! Kým sa hádali pri odvolaní Matoviča na rokovaní vlády sa potichu rozhodlo o osude Slovenska… Kým sa hádali pri odvolaní Matoviča na rokovaní vlády sa potichu rozhodlo o osude Slovenska…

  Opozičný poslanec a líder strany Tomáš Taraba okomentoval zaujímavý ťah, ktorý mal byť pravdepodobne pod rúškom tajnosti.

  “Zákon vláda schválila v skrátenom legislatívnom konaní, presne tak, ako protiprávne tu rok vládli za vylúčenia verejnosti. Zajtra zákon pôjde do parlamentu a my si svoje povieme. Budeme sa pýtať aj SaS, a Sme rodina, či toto je tá sloboda a ten prísľub o nepovinnosti očkovania. Samozrejme budeme iniciovať okamžite podanie na ústavný súd” zakončil Taraba
  …….
  “Očkovací fašizmus sa definitívne začína! Buď sa necháš zaočkovať alebo ti zo života urobíme peklo…”

  …..V parlamente odvolávame Matoviča. On je symbolom celého tohto marazmu. Teroru. Fašizmu. Musíme hydre odťať hlavu, inak ju neporazíme.

  Bude ešte dlho trvať než ju porazíte, naozaj vlastne porazíme????????????????????

  • Pocuj ,nejaky Matejovic,je len poskok,na vykynozenie co najviac hlavne bielych ludi, ini pani toto vsetko diriguju a vsetky rezimy na svete skacu a tancuju,ako oni hraju,vcetne Slovenska,ktore coskoro zanikne,keedze 97% ludi na svete veri vo Virus,Sheeple su uz tak poslusni,,ze by isli dobrovolne na Guilotiny,kvoli zachraneniu zeme,alebo „global warming“

  • Stale rikam neurazejte jiz Fasismus nebo Komunismus, te dbal o sve obcany. Setkavame se zda se Satanisdmem a vsim nepredstavitelnych palanech NSP silencu, musime je a cele rodiny zahnat strachy do jejich podzemnich der.
   Ja jako dite si pamatuji jak Fasismus tak komunismus dbal o sve pracujici a rodiny s listky najidlo dostacujici bez prezirani zdavou vyzivu… a vse vcetne superskoly s vydsokymi kvalitama +
   Rano na zvyseni SEROTONINU si beru zlomek horke TMAVE COKOLADY… Onekda od Patriota jsem mel videa usmrceni jen rukou beze zbrani, par mist a neni treba zadne zbtane!

 9. Emila švelanová

  Malo by sa pripojiť viac ludí , bojovať za práva ktoré nám chcu zobrať. Ludia vidia a vedia čo politici robia z národom,, mali by za to politici niest zodpovednosť . Príde čas ked budú sedieť a budu tam kde uz mali byť dávno. Ludia by mali viac robiť pre svoju slobodu , pre deti ktoré sú budúcnosť tohto národa a nie ich vraždit cez vakcinácie- ktoré by sa mali používať len nutných prípadoch a nie hromadne.

 10. Ander Kixa

  Je treba preriedit obyvatelstvo? Je.
  A akým kľúčom? Nie tých najväčších konzumentov a spotrebúvačov prírodných zdtojov? Áno.
  A ako zistíme, ktorí sú to? Tak, že im ponúkneme jed a oni si ho dajú len preto, aby mohli v konzume pokračovať.
  Najškodlivejší sú notorickí cestovatelia-dovolenkári a predovšetkým mäsožrúti.

  • presne tak, dovolenkári pôjdu prví na odstrel. V tejto dobe treba sústrediť sily na záchranu vlastnej kože a nie ju niesť dobrovoľne na trh. Ale poznáte to a je to potvrdené, Komu nieto rady, nieto pomoci. Náboženstvami osprostené ovce idú dobrovoľne na porážku, lebo Pán prikázal…

 11. Riadiace centrum svetovej moci a zla,softver sidli v London city chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.hruba sila,hardver su USA armadne sily a na na ovladanie myslenia niekedy sluzil Vatikan aj s jeho vatikanskym satanom,co si hovori svaty otec no dnes uz tuto ulohu v prevaznej miere prebrali chazarsko-zidosioisticke media.Toto su tri sily trojhlaveho draka,ktore je potrebne odstavit od moci a penazi.V opacnom pripade odstavia zo zivota oni nas.

 12. Dva hudobné tipy k téme článku.
  CANDI STATON – Young hearts run free.mp3
  https://ulozto.net/file/FMMeQ4SuS/candi-staton-young-hearts-run-free-mp3#

  Rob ‚N Raz & Leila K. – Got To Get.mp3
  /…poď so mnou na miesto kde sa dá žiť!/
  https://ulozto.net/file/K363nfVHAF66/rob-n-raz-leila-k-got-to-get-mp3#!ZGOwBGR2A2AyMzLmZGL3ZQN2ZzExZwL2ExSsFwyzA0ywGwtkZD==

 13. Vie sa mi prosím niekto vyjadrit k tomuto?
  čitala som že tisice letov zrušené… Odpoveďou ale nieje ockova nie pilotov…
  Prosím pozrite sa na planeradar.ru ………. Rozsiahle boje GB NATO a US?
  https://ctrlv.sk/00RS

 14. Jednoduchá

  …je to smutné, že veľmi veľa ľudí verí na tento ,,covidovírus“, hoci nie je….a veľmi veľa sa už dalo zaočkovať……. dokonca sú takí, že ak si nedate rúško v dopr.prostriedku, tak vás začnú upozorńovať, ako škodíte iným…všetko úplne naopak! už sú tak mnohí ,,zmanipulovaní“, že veria všetkému, čo im tí ,,hore“ hovoria… áno vo vláde robili ,,cirkus“ kvôli Matovičovi, oddialili pozornosť a za ten čas urobili ,,hororové prekvapenie“ ! ….stále verím tomu, že ostane slobodná voľba ohľ.tohto očk., inak nemožno hovoriť o ,,slobodnej“ krajine !…..piesne boli zaujímavé, o ,,korone“ nemusím, no melódia bola ozaj veľmi pekná…..

 15. „Aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať!“
  ———————————————————-
  „Ursula von der Leyen se v Bratislavě pozdravila se slovenskou prezidentkou okultním pozdravem Crux Ansata!“

  „Na Slovensku se chystá covidový apartheid ve spolupráci s Evropskou komisí, Ursula přijela na inspekční návštěvu?

  Podobný krok chystá i slovenská vláda Eduarda Hegera, která dnes ve slovenských médiích oznámila [2], že vládní koalice chystá přijmout nový zákon, kterým se umožní používat a vyžadovat evropský Covid pas i pro účely privilegizace pohybu obyvatel uvnitř Slovenska, např. pro vstupy do obchodů, nákupních center, pro přístup do zaměstnání, do škol, do univerzit, do restaurací atd.

  Tady je třeba si uvědomit, že Slovensko je jednou z pokusných laboratoří globalistů v Evropě, zatímco na Blízkém Východě je to Izrael a na Arabském poloostrově právě arabský emirát Abú Dhabí uvnitř Spojených arabských emirátů. Pokud se zastavíme ještě na Slovensku, rád bych upozornil na návštěvu [3] šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyen na Slovensku, kde se setkala s prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

  Návštěva minulý týden, která měla zdánlivě čistě folklórní charakter, byla ovšem zahájena velice podivným a v této souvislosti nebezpečným okultním symbolem, který se provádí zkřížením dvou rukou do kříže tak, že dlaně se dotýkají hrudě těsně pod ramenem protější ruky.

  Toto zkřížení rukou symbolizuje Ankh, tedy Egyptský kříž a pochází ze starého Egypta. Na západě je ale symbol v zednářských lóžích označovaný jako Crux Ansata. Symbol Ankh drželi faraoni i po své smrti, kdy ruce v sarkofágu jim byly překříženy přesně tímto způsobem. Dodnes se takto pohřbívají mrtví do rakví v mnoha zemích, s výjimkou zemí ateistických, kde jsou ruce zemřelého podél těla. Při pohledu na symbol tvoří ruce položenou ležatou osmičku, resp. přesýpací hodiny položené naležato.

  Ankh se překládá jako “život”, ale to je trochu posunutý omyl. Ankh ve skutečnosti podle okultní kabaly symbolizuje “čas života”, což je podstatný rozdíl. Tento symbol, kdokoliv provádí nebo předvádí, odkazuje se tak nikoliv na život, ale na Vyšší prozřetelnost času, jejímž strážcem v Egyptě byl Osiris. Stejně jako se na vyšší prozřetelnost odvolával Adolf Hitler, který tento symbol během svých projevů používal velmi často. Ursula a Zuzana se tak v Bratislavě zdravily kabalistickým symbolem Vyšší prozřetelnosti, resp. Crux Ansata, což je západní výraz pro egyptský Ankh.
  Šéfka Evropské komise a slovenská prezidentka se pozdravily okultním pozdravem Vyšší prozřetelnosti “Crux Ansata”

  Tohle je jeden z nejnebezpečnějších signálů na Slovensku, protože tento symbol se objevuje v okultních procesech řízení na veřejnosti před očima goyim jen naprosto unikátně, výjimečně, a obvykle jen ve chvíli, kdy je potřeba přinést oběti. Crux Ansata je totiž symbol, který v zájmu Vyšší prozřetelnosti vyžaduje oběti, myšleno lidské oběti, mraky obětí, hromadné obětiny. Oběti žádá Osiris, Bůh stroje času, resp. Brány.

  Faraoni tento symbol doplňovali dvěma nástroji, zahnutou holí v podobě pastýřské hole (heka) a střapce (ne’khacha). Hůl značila království, zatímco střapec nástroj vlády a řízení. Vyšší prozřetelnost s těmito symboly značí vládu panovníka nad Tokem času. Bez těchto dvou doplňků jsou ale zkřížené ruce okultním symbolem pro připravenost k obětinám. Všimněte si, jak v rituálních filmech oběti ulehají na oltář s rukama přesně v této poloze. Mrtví jsou ukládáni do hrobů v pravoslavných, hebrejských i muslimských obřadech v této poloze.

  Na Slovensku se pokusí současná vláda obětovat celý národ a udělat z něj obětinu pro globalisty, to znamená udělat z celého národa novodobé nevolníky. To byl ten symbol, který Ursula přivezla do Bratislavy a věřící na Slovensku jsou z toho zděšeni, co ta žena provedla a předvedla s těma rukama. Symbol a displej Vyšší prozřetelnosti odpálený na takto vysoké úrovni při návštěvě šéfky EU impéria a místodržitelky panství nad Dunajem je symbolem rozhodnutí, že Slováky chtějí obětovat.

  Ten zákon, který by umožnil evropský covidový pas určený původně jen pro cestování přes hranice, používat i uvnitř Slovenska na omezování práv pohybu a vstupu Slováků do jednotlivých míst a budov, je přesně ten důvod, proč Ursula přiletěla do Bratislavy. Přijela se informovat, jak je daleko postup a práce na tomto zákoně [4].“
  https://aeronet.cz/news/emirat-abu-dhabi-zavede-od-20-srpna-jako-prvni-zeme-na-svete-casove-neomezeny-a-trvaly-vakcinacni-apartheid-neockovani-lide-budou-mit-trvaly-zakaz-vstupu-jak-do-nakupnich-center-tak-i-do-malych/

  Poznámka – opäť sa vraciam k tajomnej poznámke pápeža Fr. spred pár rokov, že „Slovensko ani netuší, aké má privilégium!“ ???

  Otázka – ako sa môžu dostať do vyšších – zasvätených, okultných – kruhov zjavní degeneráti? Odpoveď je logická a povzbudivá – iné „kádre“ zjavne nie sú! „Nejsou lidi!“

  • …takže od 20. augusta sa máme (hlavne tá prebudená časť zemegule) na čo „tešiť“.
   Vďaka za výstražný, oči otvárajúci link… odporúčam – „rozkliknite“ si ho všetci bádatelia a prečítajte si ho celý, aj keď je dlhší…
   Iba doplním – dlhodobé aj súčasné dianie ide neustále v súlade s dejinami predpovedanými (resp. naplánovanými) bezcitným, krutým sionským „bohom“ a partie ním „vyvolených“. Takto vyzerá Láska? Načisto sme oslepli??
   Nadpozemský Stvoriteľ (Človek!!) menom Otec so svojím synom Pravým, nadpozemským Ježišom musí plakať nad hlúposťou a bezcitnosťou tzv. pozemského „boha“ Sionu a celej jeho zvrátenej, pozemskej partie poskokov. Asi sa musia ocitnúť v svojej vlastnej pasci a v ohrození vlastného života (ako to už v zločineckých gangoch býva), aby aj oni – sprisahanci zla – mali dôvod volať o záchranu jeden pred druhým navzájom.
   Verme, že nakoniec predsa len zvíťazí Láska, Súcit a Zdravý rozum.
   P.S.: Ježiš pred svojou popravou požiadal svojho Otca aj o záchranu vrahov, a to slovami: „Otče, odpusť im, nevedia čo činia.“ Dokážeme im niekedy – v budúcnosti odpustiť aj my ostatní?

 16. jednoduchá

  …naša prezidentka sa ,,vyznamenala“ a to mimoriadne!…teraz je to jasné, ako nás Slovákov zastáva…musíme sa zastať sami seba……

Pridajte komentár

*