Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Mať kontrolu nad všetkými peniazmi je nevyhnutné, ak chce vládnuca trieda dominovať svetu


Print Friendly, PDF & Email

Mať kontrolu nad všetkými peniazmi je nevyhnutné, ak chce vládnuca trieda dominovať svetu

(Gary D. Barnett, garydbarnett.com) – „Federálny rezervný systém nie je federálny; nemá žiadne rezervy; a nie je to vôbec systém, ale skôr zločinecký syndikát.“ ~ Eustace Mullins

Hovorí sa, že peniaze sú pri koreni každého zla, no nie je to celkom správne. Koreň všetkého zla spočíva v srdciach ľudí a tí, ktorí majú pod kontrolou peniaze a monetárny systém, sú schopní mať pod kontrolou ľudstvo a zlo pritom vytvárať a zachovávať.

Peniaze sú len nástroj

Peniaze samé osebe sú ako ktorýkoľvek iný užitočný nástroj či komodita, umožňujúce prekvitať obchodu, obchodovaniu a bohatstvu.

Na zlé a nemorálne účely sa peniaze obvykle používajú len vtedy, keď vládcovia a vlády, inými slovami štátno-zločinci, získajú monopol na ich vydávanie, zdaňovanie a riadenie a ten využívajú na ovládanie iných.

Toto sa v skutočne slobodnej spoločnosti stať nemôže, lenže slobodné spoločnosti už dávno neexistujú.

Keď sa ľudia oddajú zločineckému správaniu, aby získali nelegálny majetok, či už je to v súkromnom alebo vo „verejnom“ sektore, je to zločin, no keď sa tí najmocnejší snažia získať kontrolu nad celým monetárnym systémom, je to kvôli tomu, aby získali kontrolu nad celými národmi.

Práve to sa teraz deje pri tomto vymyslenom podvode s ochorením „Covid-19“, ktorý vedie k resetu a kompletnej reštrukturalizácii všetkých monetárnych systémov. Nepochybujte o tom, že sa tak deje kvôli moci a kontrole a malo by byť jasné, že bez kontroly nad peniazmi nie je možná kontrola nad ľuďmi.

To je dôvod, prečo je táto snaha digitalizovať každú transakciu, eliminovať hotovosť, manipulovať a možno aj kradnúť vzácne kovy, regulovať kryptomeny a mať nad nimi všetkými kontrolu taká dôležitá pre mocný zločinecký syndikát zvaný vládnuca trieda a taká zničujúca pre zvyšok spoločnosti.

Ako to celé začalo a kam to smeruje

Všetko to začalo americkým Federálnym rezervným systémom (FED), ktorý je zločineckou organizáciou hneď od svojho založenia, no vyrástla na niečo omnoho horšie.

Táto privátna operácia, partneri centrálneho bankovníctva a bankový systém s čiastočnými rezervami, spôsobujú všetky tie recesie, depresie, vzostupy a pády a extrémnu volatilitu v USA i mimo nej už od počiatku 20. storočia. Toto je celosvetový bankový systém a stal sa hlavou hada svetovej menovej politiky.

Vláda USA a vlády na celom svete sú teraz riadené tým, čo sa stalo globálnym bankovým kartelom s cieľom globálnej dominancie. Okrem toho spolupracujú ako partneri na zločine všetky riadené vlády, veľké fašistické korporátne sektory, vrátane technologického, zdravotníckeho a farmaceutického i svetových zdravotníckych organizácií.

Nie je žiadnym tajomstvom, že tento zločinecký syndikát, nazývaný centrálny bankový systém, sa aktívne venuje veľkolepej agende menovej konsolidácie, akú ešte história nezažila a že na tomto prevzatí moci spolupracuje každá časť vlády (v takmer každej krajine) a jej veľkí korporátni spojenci.

Očividne ide o veľký pokus finalizovať tento puč na pretvorenie sveta tak, aby všetku moc držalo tých pár zločincov v novom diktátorskom systéme technokracie.

Na celom svete sa podrobne skúma a zavrhuje hotovosť a nahrádza sa plne kontrolovateľnými procesmi digitálnych transakcií. Je nesmierne dôležité pochopiť, že hotovosť je súkromná a nesledovateľná a že žiadna vládnuca „elitná“ trieda nebude nikdy chcieť dovoliť súkromie, či už v peniazoch a menových transakciách, v podnikaní, osobnom správaní a dokonca ani v osobnom myslení.

Súkromie znamená slobodu a plne digitalizovaný systém zasa totálne sledovanie a kontrolu nad každým aspektom života.

S kontrolou nad peniazmi a digitálnou ekonomikou prichádza totálna kontrola nad takmer všetkým. Pri existencii takého systému je monitorovanie správania, lekárskych záznamov, sociálnych kontaktov, písacích a osobných návykov, používania počítača, navštevovaných stránok a doslova všetkých ostatných aspektv života nielen možné, ale aj zaručené.

Práve tak sa spoločenské hodnotenie môže stať nielen rozšíreným, ale aj univerzálnym a keď sa zavedie, mať akúkoľvek slobodu sa stane nemožné.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Bez bezchybného spoločenského hodnotenia (sociálneho kreditu) môžete prísť o prácu, o schopnosť odísť z domu či cestovať. Ak ste neboli „dobrý“ občan, plniaci príkazy štátu, mohli by vám odstaviť elektriku alebo vodu, pozastaviť bankové účty alebo zrušiť vaše internetové „privilégiá“. Toto je však iba začiatok.

Ako sa brániť tomuto zločinnému systému

Kryptomeny boli vytvorené hlavne kvôli vyhnutiu sa zlodejskému bankovému a daňovému systému a v poslednej dobe tento trh explodoval.

Hoci toto možno nie je v peniazoch konečná odpoveď, peňažné transakcie medzi na jednej úrovni postavenými účastníkmi, využívajúcimi súkromnú blockchainovú technológiu, sú centrálnymi bankami, ministerstvami financií a vládami celého sveta považované za nebezpečené pre ich autoritu a schopnosť kradnúť prostredníctvom zdanenia akékoľvek peniaze, zarobené prostredníctvom výnosov na týchto trhoch.

Vlády chcú byť v neprivátnych kryptomenových biznisoch, pretože túžia po tom, aby všetky transakcie boli digitálne a sledovateľné. Súkromné peňažné systémy ako kryptomeny sú totalitárom tŕňom v oku a urobia všetko, čo je v ich silách, aby súkromné peniaze zničili.

Regulácia krypta sa nedávno stala veľmi horúcou témou. Washingtonskí „zákonodarcovia“ chcú mať pod kontrolou a regulovať všetky kryptomenové transakcie, no hlavný dôvod, prečo vlastne kryptomeny existujú, je vyhnúť sa dohľadu vlád a centrálnych bánk.

Práve bolo oznámené, že na regulačnom dohľade nad kryptomenami sa chcú zúčastňovať Komisia pre burzy a cenné papiere (SEC), Komisia pre obchodovanie s komoditami (CFTC), Daňový odbor Ministerstva financií USA (IRS), Sieť pre postihovanie finančnej kriminality (FinCEN) a Kongres USA. Podobné snahy sú aj v Európe, vrátane Slovenska.

Všetky tieto entity sú všade tými najzločineckejšími a najskorumpovanejšími organizáciami vo financiách a vláde, budú však, samozrejme, tvrdiť, že túto moc potrebujú kvôli ochrane práve tej verejnosti, ktorú sa snažia ovládnuť a mať pod kontrolou.

Nemohol by byť jasnejší znak toho, že sa na smrť boja akéhokoľvek súkromného trhu peňazí, keďže ohrozuje ich moc a schopnosť ničiť svetové ekonomické systémy v prospech jedného globálneho systému, ktorý vedia mať pod kontrolou.

Táto vopred naplánovaná, zinscenovaná a vymyslená „pandémia“ mala vštepiť strach do už tak neznalej a nesmierne poddajnej spoločnosti, aby bolo možné uskutočniť prevzatie.

Zatiaľ funguje všetko tak, ako bolo plánované a národy sveta sa poddávajú politickému tlaku a poslúchajú všetky vydané drastické príkazy. Toto sa musí skončiť a to okamžite, pretože koniec hry je blízko.

Opätovné získanie akéhokoľvek zdravého rozumu či normálneho života, čo i len šance na slobodu, si bude vyžadovať neposlušnosť na všetkých úrovniach.

Len povedzte nie všetkému vládnemu, štátnemu i obecnému a nikdy nedovoľte tejto nemilosrdnej, nesúcitnej biednej spodine vládnuť vášmu životu. Majte na pamäti, že títo zombie podobní vampíri, nazývaní vládcovia a politici, chcú obrazne vysávať krv všetkým tým, ktorým vládnu, aby mali všetko pod kontrolou.

Ak chcú byť ľudia naozaj slobodní, musia mať voľný trh v peniazoch a musia ho uchovať slobodný a mimo dosahu vyššie zmienených štátnych zlodejov.

Nedovoľte im násilne vybudovať kompletne digitálny svet pre nahradenie prirodzeného poriadku, ktorý existuje. Zbúrajte Federálny rezervný systém a všetky systémy centrálneho bankovníctva na svete.

Zvrhnite tento politický zločinný kartel zvaný vláda a spoliehajte sa len na seba a jeden na druhého, namiesto slepého odvzdávania všetkej svojej slobody pánom, usilujúcich o vaše zničenie.

Záver

„Niektorí ľudia si myslia, že Federálne rezervné banky sú americké inštitúcie. Nie sú… sú to súkromné  úverové monopoly, okrádajúce ľud Spojených štátov pre prospech svoj a svojich zahraničných a domácich podvodníkov a bohatých a predátorských úžerníkov.

Rabovanie USA FED-om je ten najväčší zločin v dejinách. FED sa svoju moc snaží zo všetkých síl utajiť, no pravdou je, že sa zmocnil vlády. Má tu všetko pod kontrolou a  pod kontrolou má všetky naše zahraničné vzťahy. Vytvára a rozbíja vlády ako sa mu zachce.“

~ Louis Thomas McFadden

Liečba osteoporózy

Autor: Gary D. Barnett, Zdroj: garydbarnett.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.youtube.com/watch?v=nwXrK-7BVt8
  Najdete v prilohach uzasne zdroje vedeni!
  Subject: Fw: Samková – tohle pošli dál!!!!! Kocáb jen čumí … jak pero z divanu. Konecne zacneme radnou svetovou politiku bez besneni podvodu na depopulace a zniceni Zaapdni Civilizace pomoci COVID a smrticich kombinaci Vakcin!!!
  Veskerou politiku a obnovme s rozvoji nasich zemi s uzkou spolupraci s Ruskam jak jiz to objebvilo mnoho zemi sveta take napojeni na byvale SSSR.
  Ano proc Ruske vojska po celem svete nikdy nevrazdi, nezabiji civilisty deti zeny starce… nebo nejsou napadana, jako okupacni krveziznivi s “Humalnim bombardovanim” jak nazyval kiminalnik Vaclav Havel niciterl CSR a jeho byvale prosperity a vzajemnosti? Ano krvavi imperialiste z NATO, USA, Britanie… ?
  Ano protoze jen zajistuji stabilitu a mohutny rozvoj narodu, coz je rozdil oproti CSSR, WP zemi po 1945, 1968 a pak tragedii podnes od 1990 podvody Zapadu zvane dodnes super-idioty Sametova Revoluce neboli naproste zniceni zemi Warsavskeho paktu a vykradeni zapadem zradci narodu??

  Tady mate potencialni kandidatku na Prvni Ceskou Prezidentku ktere to mysli a na vic, dovede se vyjadrovat.
  Muj hlas by dostala.

  https://www.youtube.com/watch?v=nwXrK-7BVt8

  • Ander Kixa

   počítajú sa sem aj sovietske vojská, ktoré majú na svojom „konte“ tie najväčšie zverstvá na civilistoch aké aa kedy stali?

   • Tak, tak ste pekna ukazka toho preco to pracujuci prehraju.

   • Kixa, nepíš tu pičoviny,ktoré sú od veci!!!!! Čo tu miešaš ruské vojská!!???? Čo tak nemecké, fašistické!!!???? Kto začal vojnu,a zabudol si že práve ruské vojsko oslobodilo aj našú vlasť!!!! Ak už sa o tom bavíme,….ale ty žiješ v inej dimenzii,keď reaguješ na článok,úplnymi nezmyslami,ktoré s tým nemajú nič spoločné!!!!!!!

    • Ander Kixa

     No kto začal vojnu? Schválne, skús hádať.

     • Demente ano kdo zacal vetsinu vojny, Napoleon, vlastne Polsko vcetne take okupaci Tesinska…
      v 2001 kdo pripravoval 911 WTC v NYC, ze nektere podlazi kolapsovali vetsi rychlosti nez je 9.81m/s zazrak, teda explosema zrychlene? -vzdyt jestli to byly opravdu 2 letadla 2+1 Washington (nebo rizana specialni raketa na testovani Pentagonu jak bylo zachyceno na soukromem videu…)
      Jak je mozne, ze ocel z WTC mela vysokou radioaktivitu a pak auta vyrobene z ni se vracela z prodeje USAuska jako radioaktivni??? Tak letecke narazy na Veze WTC tak vsichni „letci, nebo automaticky pilot letadla vzlitnute z Stuard vojenskeho letiste? “ Tak vsichni terroriste, ano tak vsichni na palubach byli obcany Sautske Arabie, vycviceni letat take v USA a Bin Laden byl pudne vytrenovan CIA a naraz se „probudil“?
      Proc byla napadena a rozmlacena Jugoslavie na zaklade tech nejhorsich lzi a zacatkem terroru ano v Mostaru Anglickymi specialnima silama…, ( vse na prani Majdy Ollbright a Sorose a jejich band NATO, zneuziti USAF; …, „to je Humatarni bombardovani rozbit mosty, vodu, fabriky na sici stroje a Yugo, vrazdit z oblak deti, om Velikonocich zasahnout Katedralu? ano zabijet a kriplovat civilisty a pak pouzivat na vsech fronytach, take IRAQ a dale svetove zakazane zbrane, ZHN ze silne radioaktivniho vypaleneho uranu!!!!
      Kdy kdo nasel nejake ZHN Iraq, Syrie, a dale, nic, nic,,,, nebo jsou to celosvetove terroristicke akce zabijaku a WHO, ano umele ZHN dle specifikace jsou to take COVID a povinne vakcinace.
      Nebo jsme jiz vsichni dobrovolne urcenych k likvidacim jako pred jatkama, nebo jako v likvidacnich koncentracich ?
      Kdo vzdy napadl rozmlatil a devastoval, zabijel a kriploval civilisty od Afganistan, Iraq, Syrii, Libye, Stredni Americe, Vietnam, Kambodza, Severni Korea tam pouzivali US Army take napalm, take na deti……
      vsecny akce NATO, Anglie a USA bez vypovezeni valky, tedy je to imperialisticke napadeni a tolik zmrzacenych USA veteranu, sirotku, vdov USA „patriotu“ a odjinud, nyni co delaji na Ukrajine, za SSSR mela relativni prosperitu, mohutnou vystavbu, vyrobu, zabazpeceni pracujicich vcetne letnich taboru zdarma pro mladeez? Ano pres 65 milionu po vsech strankach zajisteneho obyvateltva, ja tam byl v 2017 hruza pod Imperialistickym terrorem a zbidaceni, nezaemstnanost, bezdomov ci a vysledky dnes pod patronatem Hunter Biden jiz Ukrajina ma jen 25 millionu a take vymira na Covid a vakcinace k tomu, horsi nez po 2. Svetove valce….

   • Šokujúce tajomstvo: Slovenského vojaka vyšetrovali zo… | Topky.sk
    [Prehľadávať doménu topky.sk] https://www.topky.sk/cl/10/1312546/Sokujuce-tajomstvo–Slovenskeho-vojaka-vysetrovali-zo-znasilnenia-dievcata-
    Desiatky vojakov mali znásilňovať mladé ženy a dievčatá. Údajne im za sex ponúkali peniaze. „Talianski, dánski a slovenskí vojaci mierových zborov boli vyšetrovaní kvôli sexuálnemu násiliu na domorodých obyvateľoch,“ píše Independent.
    ——————————-
    Obr 22.1: Stalinov židovský minister propagandy Iľja Erenburg vyzýval sovietskych vojakov na znásilňovanie nemeckých žien a vraždenie žien a detí
    „Znásilňovanie a masakrovanie

    Keď začali nemecké armády ustupovať do Ríše, Spojenci sa začali dopúšťať voči nim nevýslovných zverstiev bez ohľadu na obete. Všetky civilizované pravidlá prestali platiť proti vraždeniu Nemcov, či už vojakov alebo civilistov.

    Douglas Bazata v knihe „Target Patton“ popisuje svoju prácu a prácu ďaľších „snajprov“ pre OSS (predchodcu CIA). Spolu s ďalšími ostreľovačmi bol vyslaný postupovať za nemeckou armádou pri ústupe z Francúzska do Nemecka a zabíjať oneskorencov, ktorí mali obrazne ruky nad hlavou – nemeckých vojakov, ktorí kvôli zraneniu alebo vyčerpaniu už nevládali ustupovať. Strieľali ich s ostreľovačskými puškami z veľkej diaľky, keď sa pomaly snažili dostať späť do Nemecka.

    Zväzy bombardérov o tisícoch lietadiel pokračovali v ničení nemeckých miest až do konca vojny. Počas posledných mesiacov vojny bolo vyčlenených 1800 britských a amerických stíhačov s rozkazmi zničiť dopravný systém celého Nemecka. Každý deň, po celý deň, bola obloha zaplnená stíhačmi križujúcimi nad Nemeckom a ostreľujúcimi všetko čo sa hýbalo. Obzvlášť sa zameriavali na vlaky. Najprv sa snažili zasiahnuť lokomotívu tak, aby vybuchla, potom sa stočili dozadu a ostreľovali vozne vrátane osobných vozňov preplnených utečencami. Ostreľovali vozidlá na cestách, ľudí na bicykloch, alebo ľudí iba idúcich po ceste. Ostreľovali farmárov orajúcich polia a zabíjali dobytok. Strieľali do okien domov. Strieľali po civilistoch na uliciach. Obzvlášť sa zameriavali na kolóny utečencov utekajúcich pred postupujúcimi armádami. Vraždenie Nemcov sa stalo športom. Z Nemecka sa stali jatky, kde bolo legitímnym cieľom všetko, čo sa hýbalo. Vďaka tomuto ostreľovaniu nedokázali Nemci zásobovať potravinami svojich obyvateľov. Nedokázali kŕmiť väzňov v koncentračných táboroch. To vysvetľuje hromady vychudnutých mŕtvol, ktoré tak šokovali americké a britské armády, ktoré ich našli po príchode do Nemecka. Medzi oslabenými väzňami kruto šarapatili epidémie týfu.

    Ale najhorší boli červenoarmejci. Keď vstúpili do východného Pruska, masovo znásilňovali nemecké ženy a vraždili Nemcov. Celé východné Prusko sa vydalo na cesty, utekalo pred postupujúcimi Rusmi a snažilo sa dostať do centra Nemecka.

    „Katastrofa, ktorá postihla túto oblasť pri postupe sovietskych síl nemá obdoby v dejinách modernej Európy. Podľa existujúcich dôkazov existovali celé oblasti, v ktorých sotva ostal nažive muž, žena či dieťa po prechode prvosledových sovietskych síl.“ George F. Kennan, Memoirs, 1967

    Keď koncom vojny vstúpili sovietske armády do Nemecka, židovský minister sovietskej propagandy Iľja Erenburg nechal vytlačiť milióny letákov, ktoré zhadzoval na sovietske jednotky a nabádal ich, čo majú robiť po vstupe do Nemecka: „Zabíjajte Nemcov, kdekoľvek ich nájdete! Každý Nemec je náš smrteľný nepriateľ. Nemajte zľutovania so ženami, deťmi, alebo starcami! Zabite každého Nemca – vymažte ich zo sveta!“

    V inom letáku Erenburg podnecoval ruských vojakov: „Zabíjajte, zabíjajte statoční vojaci Červenej armády, zabíjajte. V Nemcoch nie je nič nevinného. Počúvajte rozkazy súdruha Stalina a zadupajte fašistické beštie do ich dier. Silou zlomte rasovú aroganciu nemeckých žien. Vezmite si ich ako svoju právoplatnú korisť. Zabíjajte, statoční vojaci Červenej armády, zabíjajte!“

    A v ďalšom letáku: „Nemci nie sú ľudské bytosti. Odteraz pre nás znamená slovo Nemec najstrašnejšiu kliatbu. Odteraz bude slovo Nemec spúšťať vašu pušku. Už nebudeme viac rozprávať. Nebudeme sa vzrušovať. Budeme zabíjať. Ak ste počas dňa nezabili aspoň jedného Nemca, premárnili ste deň… Ak nemôžete zabiť Nemca guľkou, zabite ho bodákom. Ak je na tvojom úseku frontu pokoj, ak čakáš na útok, zabi Nemca ešte predtým. Ak necháte Nemca nažive, Nemec obesí Rusa a znásilní ruskú ženu. Keď zabijete jedného Nemca, zabite aj ďalšieho – nie je pre nás nič radostnejšieho, ako kopy nemeckých mŕtvol. Nepočítajte dni, nepočítajte kilometre. Počítajte iba Nemcov, ktorých ste zabili. Zabíjajte Nemcov – to je modlitba vašej starej mamy. Zabíjajte Nemcov – to je to, čo od vás chcú vaše deti. Zabíjajte Nemcov – to je krik vašej ruskej zeme. Nepochybujte. Neváhajte. Zabíjajte.“

    Takéto letáky boli takmer každý deň zhadzované na ruské armády. Následkom tejto podoby pokrivenej rasovej nenávisti nie je divu, že Červená armáda páchala také strašné zverstvá.

    „… podľa očitých svedkov toto drancovanie, plienenie, znásilňovanie, masové vraždenie a ľudské utrpenie patrí k jednej z najstrašnejších kapitol ľudských dejín.“ Senátor Eastland, 4. december, Kongresový záznam.“
    https://www.protiprudu.org/mytus-o-nemeckej-podlosti-nemecko-ako-obet-1/
    ——————————-
    K tomu asi toľko – z pohľadu riadenia:
    1/ Sovietska vláda bola minimálne na 80-90% židovská vláda!
    2/ Plán Lóže Lebka a kosti 322 s WW2 zahŕňal postavenie proti sebe jednak dvoch konceptov – národno-socialistického proti internacionálnemu, jednak išlo o vzájomné vyvraždenie sa dvoch najkvalitnejších bielych národov na svete – ruského aj nemeckého.
    3/ WW2 – vrátane holokaustu semitských židov spustili v podstate Chazari Domu Rotschield a Domu Sion.
    4/ Ilja Erenburg bol sionistický židák, Chazar – pozri trujuhoľníkovú hlavu, teda – v rámci dlhodobých plánov rozkladu Európy nabádal k zverstvám sovietsku armádu preto, aby v žiadnom prípade európske obyvateľstvo nepociťovalo vďačnosť k osloboditeľom a aby aj pre budúce generácie ostávala v historickom povedomí trauma z „ruskej armády“. Dnes sa navyše prekrúca úloha ČA v oslobodení vôbec. Sionistický židák Erenburg už vtedy sial semeno nenávisti k Rusom! Ale prečo?! Preto ku.va, lebo Rusi v roku 965-968 /Svjatoslav/ a nakoniec v roku 1015 /syn Vladimír/ natrvalo ROZVRÁTILI CHAZARSKÝ KAGANÁT a rozprášili Chazarov po celej Eurozii!

    Nenávisť Chazarov k Rusom JE NEKONEČNÁ!

    Alexander Kixa – najprv sa dovzdelaj a potom drístaj tie tvoje chazarské protiruské kixy!

    • Ander Kixa

     Nepochopil si moju otázku a toto všetko čo si sem dal dávno viem.
     Zámerne som napísal sovietska a nie ruská armáda.

     • Výborne – tak mi pomôž vyhrabať film – asi z roku 2013 – podľa skutočnej udalosti – ako jedna ruská brigáda chránila nemecké mesto niekde pri brehoch Baltiku práve pred inými jednotka ČA známymi svojimi zverstvami.

     • Ander Kixa

      ten film nepoznám. Ale výborne poslúži aj TGSNT. Je na uloz.to

   • utekaj kade lahsie,lebo ta sudruhovia z Nato chytia a poslu ta na vychodny front,ha jha

 2. https://zemavek.sk/s-totalitnou-destrukciou-statu-sa-rodi-paralelne-fungujuca-spolocnost/
  S totalitnou deštrukciou štátu sa rodí paralelne fungujúca spoločnosť

 3. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/laborator-univerzity-zjistila-v-detskych-rouskach-pritomnost-nebezpecnych-patogenu/
  Laboratoř Floridské univerzity zjistila v dětských rouškách přítomnost nebezpečných patogenů

  Laboratoř Floridské univerzity nedávno analyzovala několik roušek nošených dětmi, ve kterých nalezla přítomnost 11 nebezpečných patogenů, včetně bakterií, které způsobují záškrt, zápal plic a meningitidu.

 4. Ander Kixa

  a čo spája tých účastníkov tejto megakonšpirácie? Iba peniaze? Rasa? Nàboženstvo?

 5. Mam za to ze eu zrusila 22eur limit pre male zasielky z dobodu kontroly toho co nakupujeme na ali a ebay atd… Cas utiect otazne je kam. Niekam kde nebude vlada zodierat pracoviteho obcana

 6. Videli ste to tornádo na južnej Morave čo sa teraz prehnalo?

 7. Generálny riaditeľ Matador Púchov asi šplhá do politiky keď dáva očkovať svojich zamestnancov..??
  Zaujímala by ma tá dobrovoľnosť.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-06-24-covid-delta-variant-is-just-vaccine-injury.html
  Covid “Delta Variant” is just a fancy name for vaccine injury
  Covid „Delta Variant“ je len vymyslený názov pre poranenie vakcínou

  Dirty variants, dirty vaccines and the dirty cover-up
  Špinavé varianty, špinavé vakcíny a špinavé zakrývanie

  “Catch” the Delta Variant and its variants with new vaccines, so round and round the toxic merry-go-round goes
  „Chyťte“ variantu Delta a jeho varianty novými vakcínami, takže toxický kolotoč ide dokola.

 9. https://www.infovojna.sk/article/prave-zaockovani-nam-vyrabaju-nove-a-velmi-neprijemne-mutacie-koronavirusu-reaguje-vedec-stec-na-caputovej-vakcinacnu-propagandu-a-strasenie-delta-variantou
  Práve zaočkovaní nám „vyrábajú“ nové a veľmi nepríjemné mutácie koronavírusu, reaguje vedec Štec na Čaputovej vakcinačnú propagandu a strašenie delta variantou

 10. https://www.hlavnespravy.sk/my-si-na-to-aby-na-nas-mohli-robit-pokusy-este-aj-platime-reklamu-z-nasich-dani/2588794
  My si na to, aby na nás mohli robiť pokusy, ešte aj platíme reklamu z našich daní?

  Aktivisti zistili, že Ministerstvo zdravotníctva uzatvorilo v máji zmluvy s médiami vo výške jeden a pol milióna eur. Za tie peniaze sa vysiela reklama na očkovanie proti Covidu-19

 11. Pokiaľ ľudia budú aj naďalej poslušné ovce,tak sa nič nezmení!!!! Okrem toho,doba je už tak chorá a morálne na dne,že asi je potrebné aby ľudstvo spadlo na hubu až potom sa možno preberie….ak vôbec!!!

 12. nie je tu článoček o tom „aerogeli“ jak to vystratovat/neutralizovať nejakým uďelátkem vo svojom okolí a obydlí? dík

  • Urob si udělátko z krukového magnetu na penis a „nech to plavat“! To bol vtip, ale možno ani nie.

   • Prostata je aj vylučovací orgán, detto semeníky sa zbavujú rôznych DNA anomálií. Ak má teda mRNA smerovať – celkom určite – do reprodukčných orgánov – treba začať tam! Problém vidím u žien – ako na to – určite nepotláčať menštruáciu – skôr naopak. ??? Magnetky do nohavičiek?

    • začni s výrobou venušiných guličiek s magnetom

     • Začnem s výrobou magnetických tampónov. Ešte lepší by bol menštruačný pás cez plece – „paternoster“. Kokso – viem si predstaviť, ako žena s magnetickým pásom cudnosti prechádza cez železničnú trať v Čiernej nad Tisou a všetci na ňu kričia: „Dáš to! – ty to dáš!“

     • Nevolá sa to magnet – volá sa to vagnet.

     • vagnet by mohol byť názov webu 😀

     • Maroš, ale mysli aj na tie očkované čo už sú v prechode…preto venušinky ?

 13. TY KOKSO! JE TO TU!
  Už dlhšie rozmýšľam, ako nás z pazúrov globálneho aj štátneho kovid teroru „vyslobodí“ prírodná katastrofa!

  VIDEO: Tornádo zrovnalo so zemou pol obce na Južnej Morave. Silné supercelárne búrky zasiahli aj Slovensko

  “ Z niektorých častí mesta Hodonín hlásili popadané drôty a časť domácností zostala bez elektriny.

  V juhomoravskom okrese Hodonín zrejme zaznamenali tornádo, ktoré zrovnalo so zemou pol obce Hrušky. Silné supercelárne búrky už podľa SHMÚ postupujú aj na Slovensko. Nemocnica v Hodoníne hlási desiatky zranených.

  V oblasti Hodonína sa počas silných búrok sprevádzaných krupobitím objavil silný veterný vír, ktorý na viacerých miestach spôsobil rozsiahle škody.

  Podľa zástupcu starostu dediny Hrušky Mareka Babisza je zrovnaná so zemou asi polovica obce. Silný vietor odniesol strechu z miestneho kostola a poškodil viacero áut, ktoré vymrštil na domy. Veľké škody sú hlásené aj z obce Lužice.“

  „Mieria k nám silné supercelárne búrky

  Niekoľko superciel sa aktuálne vyskytuje v tesnej blízkosti slovenského územia v okolí okresu Skalica. Tá najjužnejšia z nich už zasiahne aj územie Slovenska.

  Na sociálnej sieti na to upozornil Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ). „S veľkou pravdepodobnosťou supercela prinesie prívalový dážď, krúpy a silný nárazový vietor,“ spresnil SHMÚ.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-tornado-zrovnalo-so-zemou-pol-obce-na-juznej-morave-silne-supercelarne-burky-zasiahli-aj-slovensko

  • OCTUJTE! OCTUJTE! OCTUJTE!

   5 litrov octu dokáže ovplyvniť chemtrails aj búrkové počasie v okruhu cca 40 km štvorcových! Funguje to nie na chemickom, ale na elektromagnetickom princípe, keď sa z vyliateho octu uvoľnia elektróny, ktoré sa šíria rýchlosťou vodivosti atmosféry až do výšky, kde je najvyšší elektrický potenciál – u búrkových mrakov okolo 9 km výšky. Teda – vytvorí sa VEKTOROVÝ KUŽEĽ z bodu na zemi, smerom hore, ktorý vyrovnáva elektrický potenciál tak, že pod takto vytvoreným kužeľom s rovnakým elektrickým potenciálom nemôže udrieť blesk, mení sa prúdenie vzduchu, krúpy sa menia na kvapky, zmierni sa aj tlak vzduchu! Kužeľ má vnútorný uhol 90 stupňov.

   Teda – počas začínajúcej búrky či smršte vylejte pred dom na betón 1-2-3-4 litre octu – podľa nebezpečnosti situácie! Nezáleží, či už prší alebo nie – opakujem – na chémiu sa vyserte! A hlavne ku.va nešpekulujte, či to funguje, alebo nie – funguje to na 100% – mám vyskúšané, odkedy som sa nasral, keď mi vymietlo strechu a 15 cm krúp mi zničilo úrodu! Nepičujte a octujte!

   Kto nemá predstavu o tvare vektorového elektro pola, ktoré vznikne vyliatím octu potom v atmosfére – aj keď ide správne o tvar obráteného kužeľa – až do výšky mnohých kilometrov – aspoň obrátená pyramída Slovenského rozhlasu.
   https://cdn.webnoviny.sk/sites/32/2018/02/slovensky-rozhlas-obratena-pyramida-768×512.jpg

   OCTUJTE DEBILI! Chráňte si úrodu a domy!

   • Ander Kixa

    Ja si dám na strechu alobal.

   • už dlhší čas pijem jablčný ocot s vodou nalačno… v zime som pila umeocot s vodou, lebo energeticky posilňuje ľadviny
    teda ja som už zaoctovaná v predstihu a možno aj na covid 😀 😀

    • Si prosto na ocot!

     Stretli sa dvaja lekári na pive – jeden z patológie.

     „Čeče – dneska som mal babu na stole – tá mala klitoris ako uhorka!“
     „Čó – taký veľký?!“
     „Nie! Taký kyselý!“

 14. asi skusaju HAARP

  • Nie asi. HAARP je donucovací prostriedok proti vláde – ak nejde amíkom po ruke – spustia HAARP. Sme vo vojnovom stave od 12.12.1941 – stav vojny víťazným amíkom z Deep State VYHOVUJE!

   • Ander Kixa

    V čom čechúni pod vedením žida Babiša nejdú po ruke?

    • Myslím, že my Čechůni ,se dost podřizujeme. Jsme na tom podobně, jako Vy na Slovensku

    • Úplne zle postavená otázka!

     Lubomír Volný a jeho nepravdivá vyjádření v poslanecké …
     [Prehľadávať doménu manipulatori.cz] https://manipulatori.cz/lubomir-volny-a-jeho-nepravdiva-vyjadreni-v-poslanecke-snemovne/
     Abychom pochopili z čeho vychází většina dezinformací šířených panem Volným, musíme se podívat na téma Velkého resetu (The Great Reset). Jedná se o téma, které často podléhá dezinformacím a pan Volný z těchto nepravdivých zpráv vychází. Podle pana Volného je Velký reset jakási forma nadvlády a Nového světového řádu.

     Práškovací letadla a covid: Konspirační teorii věří …
     [Prehľadávať doménu blesk.cz] https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/671812/letadla-zamerne-rozsevaji-covid-boji-se-nekteri-cesi-stopy-bludu-vedou-do-ruska.html
     Teorii pak na svém facebookovém profilu sdílel nezařazený poslanec Lubomír Volný, známý propagátor konspiračních bludů. „Uvedený letoun společnosti DHL údajně 4x elipsovitě obkroužil Brno. Otázka zní, rozšiřuje někdo tuto biologickou zbraň úmyslně po celém světě?

     Poslanec Volný jako politická celebrita. Jeho aktivismus …
     [Prehľadávať doménu refresher.cz] https://refresher.cz/95709-Poslanec-Volny-jako-politicka-celebrita-Jeho-aktivismus-jej-v-posledni-dobe-vystrelil-mezi-nejsledovanejsi-politiky
     Poslanec Volný jako politická celebrita. Jeho aktivismus jej v poslední době vystřelil mezi nejsledovanější politiky . Deník N zveřejnil statistiky, podle nichž poslanec Lubomír Volný přeskočil, co se sledovanosti týče, i největší české politické stálice typu Andreje Babiše nebo Tomia Okamury.

     „Lubomír Volný (* 3. července 1973) je český učitel[1] a politik, od října 2017 poslanec Poslanecké sněmovny PČR, v letech 2016 až 2020 zastupitel Moravskoslezského kraje, bývalý člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), v letech 2019 až 2021 předseda hnutí Jednotní – alternativa pro patrioty (JAP), od roku 2021 člen strany VOLNÝ blok. “
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Lubom%C3%ADr_Voln%C3%BD

     • Pan Volny..ma svoj nazor..prečo mu ho beriete?
      Otvára oči ľuďom.

     • Milka – čo mi podsúvaš – že beriem Volnému názor? Nech si ho strčí! Mňa vlastníctvo názorov všeobecne nezaujíma – buď niekto vie, alebo nevie a so svojím právom na názor nech ide každý do prdele – každý! Je mi to volný!!!

      Kedy sa začneš angažovať za právo vedieť pravdu?! Každý papagáj má právo na názor!

 15. Maroško, ja to s tým octom vyskúšam, len aby to nedopadlo tak, ako s tou magnetkou, že drží v mieste vpichu vakcíny, lebo magnetka tam nedrží.
  Maj sa krásne.

  • Martuška – nezabudni do toho zapojiť aj Syzifosa! Než debil niečo pochopí a vnútorne si to „schváli“ – to čo nevie pochopiť – nikdy neurobí, pokiaľ mu niekto nestrčí na dlhšie hlavu do vedra s vodou. Ocot stojí cca 50 centov liter – čiže v tomto problém nie je. Ale čo keď si z nás „maroško“ strieľa?!
   JE MI TO U RITI! Ja si svoj objekt takto od minulého roku chránim a tých 8 búrok korigovaných octom ma presvedčilo. Ale ku.va! Čo keď si z vás robím prdel!
   No – rozhodneš sa!

 16. https://www.infovojna.sk/article/mudr-radoslav-cicala-vyzval-na-protesty-pred-domami-lobistov-farmaceutickej-mafie-krcmeryho-jarcusku-a-spol
  MUDr. Radoslav Čičala vyzval na protesty pred domami lobistov farmaceutickej mafie Krčméryho, Jarčušku a spol.

  Na niektorých vakcinátorov už boli dokonca podané aj trestné oznámenia, ako napríklad na pediatričku Prokopovú za jej výzvy k diskriminácii neočkovaných detí.

 17. https://www.hlavnespravy.sk/judita-lassakova-kto-je-rozhodnuty-dat-sa-zaockovat-nech-tak-urobi-kto-nechce-nie-je-mozne-ho-donutit-proti-diskriminacii-neockovanych-sa-postavila-rada-europy-aj-eu/2588964
  Judita Laššáková: Kto je rozhodnutý dať sa zaočkovať, nech tak urobí. Kto nechce, nie je možné ho donútiť. Proti diskriminácii neočkovaných sa postavila Rada Európy aj EÚ

  Slovenská vláda a mainstreamove médiá rozpútali rozsiahlu očkovaciu kampaň, v ktorej neustále strašia ľudí delta variantom koronavírusu. Pritom akoby zabudli brať do úvahy odporúčanie Rady Európy, ktorá prízvukuje, že očkovanie je dobrovoľné a nie je možné nikoho do očkovania nútiť. Na potrebu očkovania nemajú jednotný názor ani samotní lekári či iní odborníci. K téme vakcinácie sa z pohľadu súčasných predpisov vyjadrila advokátka Judita Laššáková

 18. Maroško, to octovanie mi stačí robiť, keď sa blíži búrka alebo to mám octovať aj za pekného počasia na prevenciu? Ďakujem krásne za odpoveď.

  • Keď sa blíži búrka – niekedy to vzniká – aspoň u nás – priamo nad hlavu – prvý krát som to skúsil, keď sme mali mračná nad sebou a „zamrmlalo to“ – stačil liter a do pol hodiny bola nad nami bezoblačná diera. Väčšina búrok u nás príde „odniekiaľ“, ale u nás sa to potom točí. Najdlhšie to trvalo asi 3 hodiny – to som použil až 4 litre /pred dom vyliate na betón/ – v kuse pršalo, ale blesky určite udierali mimo dediny – od nás. Odkedy octujem – žiadne krúpy. Doma mám stále 12-14 litrov octu. Stojí to za to. Už len kvôli tým rastlinám.

   • Nie že to budete liať do záhrady!!! tam to nefunguje
    A ak nemáte betón, tak máte smolu.. potom jedine na cestu, ale aj tá je asfaltovaná

    • Asfalt nevadí /ten majú pred domami papaláši, že/ – inak vanička, fólia – priehlbeň, handry, atď.

   • Marosko, jako OBA vystudovani z Brna tak si spolu, prijizdim na cele leto do EU, CSR a Recka…
    Tak si udelama na VSE innovacni patenty a snad zalozime fabricku a montovnu na Ostovaci zariadeni?

    AUTOMATIK SCIENTIFIC OCTOVANI Associate, Inc, Maros/Jara …

    Napada mi, rozvest asi v 4m vysce plastikove trubky s tryskama na patricna mista „pouzivana v letnich restauracich na jemna vodni/ v nasem pripade octova clona na ochalzovani, a tyto rozvody udelat na kritickych mistech nad betonovymi nebo asfaltovymi plochama, strerchama, balkony… a pak napojit na „treba Plastikove nadrzky s octem. Kdyz je treba tak mistovat jemna octova clona rozprasovana jako „mlha“ a melo by to byt vice ucinne, jen minutovy poloautomaticky proces! Urobit na stezejnich kritickych mistech, s predbeznym meterorickym odhady… a je to. Udelame si spolu spolupraci?

    Ja po hurikanu Andrew na Floride jsem upravil nas nove stavenou vilku, domek na Floride kousek od WPB a udelal nasledovne.
    Velke bloky jsme ukotvil kovovymi platy a hreby zakotvenych od betonu podlah az na stresni krokve. Pak dal lepenou na asfaltovy mnpodklad Aluminiovou folii pres lepeny podklad a pak ocelovou potahovanou zlatave strechu ktera je sroubovana s pouzitim specialnima supervelkyma podlozkama a v „lepidle“ srouby delka a tloustka do krokvi, spocitane na sily hurikanu+ „zvednuti a sil kombinaci narazovych hurikanu. Nas domek bez uhony prezil jiz cetne katastrofy jako jediny, hurikany o namerene narazove rychlosti pres 250 kmh! Vse bez uhony.

    PROC NIKDO NEMUZE PUBLIKOVAT NEJVETSI TYTO SILY, RYCHLOSTI VETRU, JEN PRO UVAZENI PRO TY MYSLICI PRI PRESTAVBACH!
    Nejake typy lehkych nazpevnenych a nekotvenych konstrukci se asi musi zasadne asi vyloucit neb se tezko mohou adptovat pocitejme s pristim asi o 30% silnejsimi! Nebo ramove konstrukcee zvlast upravit a zesilit…

    UDELAL JSEM SI VESKERE VYPOCTY, DETAJLY a stavebni dozor a neco dodelal sam pouzival jsem natlucened zesikmene (beveled) galvanizovane stocene „Twisted“ hrebiky a spojeni .
    PREDELAL JSEM CELE STRUKTURALNI A ARCHITEKTONICKE _ OKNA, DVERE NAVRHY.
    MAME TAM UZSI VEDLE SEBE SERAZENE OKNA, NE JEDNO SIROKE.
    MAME TAM ZDVOJENE SKLA REFLEKTIVNI VENKOVNI JE Z NEROZBITNEHO SKLA TAKZE ANI NEMUSIM MIT DALSI OCHRANY…
    A VSE PRACUJE SUPER.
    NASE VILKA BYLA JEDINA KTERA PREZILA bez ujmy. TAKE STROMY V OKOLI vilky, MANGA A POD JSOU casto mnou PROREZAVANY A TIM NEJSOU POSKOZENY NEBO VYVRACENY, HURIKAN MUZE PROLETET MEZI HALUZAMA…

    Podobne jsem navrhl mega Knihovnu na CARIBIC ostrove a pak dalsich ostrovech a take, kdyz jsem tam prijel tak do hotelu mne navstivil Governor, koupit ten nejdrazzi oblek a rika, Ty bys mel vsechny v Karibiku ucit navrhovat a stavet ano pry az 270kmh tam zaznamenali narazovy hurikan a lide mnou navrhovane objekty tam zustali jen pry hruzostrasene zvuky z kanalizace…!

    Nyni mam jiz doma z dlouhe chvile jiz vypracovane reseni objektu na preziti take supercyklonu, smrsti, podobne v Malavi a Mozambiku… a udelal jsem si maly program.
    Zadam zakladni udaje, silu vetru a strukturalni a architektonicke parametry a za par vterin mam veskere parametry na konstrukce az kotveni!

 19. Ze by nam chtel Nas Pan neco rici, na neco jeste upozornit, varovat snad – pryc z NATO od USA, a imperializmu… bojovat proti vsem propagatorum ZHN a planu zneuziti vsech Slovanu na plan Chazarsky Barbarosa 2 k zniceni a uchvaceni vbyvrazdeni krome vybranych otroku Ruskeho uzemi pro Imperialisticke drancovani, vzdyt USA pred 104 roky napadli take Vladivhostok a zradce Korcak ktery odcizil tuny zlata pak byl popraven! ?? Vyvarovat se vsemu Satanovy Synagogy pripravovane, depopulace, kolapsu zapadnich civilizaci, mixovani nove homogenni rasy atd atd… hladomory… GMO
  To teda, vite, ze v USA se nachazi alespon 2 centra jedno silne na Aljasce, kde se umele se superenergii da ‚upravovat take pocasi, jako proti nastroj Rusove museli udelat neco na ruseni na Kamcatce a je pry ucinnejsi.
  Veskera svinstva vcetne HAARP, a pod rozprasovani take malyma letadly novych kmenu viru po EU. (Jak bylo vloni publikovano Italy vcetne videj…)
  Proc se nezabavi letadla, skonfiskuji zarizeni eltist… a letci nedaji k tvrdemu vyslechu a pak do satlaf?

  Musi se pri prestavbach jiz radne zmenit stavebni kod, vcetne kotveni… na Katastrofalni kombinace zatizeni. Take nuklearni vichr?
  NUZ VYPADA TO JIZ TEMER JAKO V USA PRI BLM, NEBOLI PO DRANCOVANI MEST ZA „BLM – ZIVOT CERNEHO I KDYZ SLO O NESPORADANEHO ZDROGOVANEHO CLOVEKA NEKOLIKRATE ZADRZENEHO A TRESTANEHO…
  Jen ze tam lide nekradou a nepleni ale pomahaji si! Buh Vas zehnej. “ Jsme umele rozdeleen CSR Chazarskyma bandama!

 20. V Žiline v nemocnici začnú v sobotu očkovať deti od 12 do 16 rokov za prítomnosti pediatra.

  Nezakázala toto náhodou WHO ?!!!

  • Prečo u nás ignorujú stanovisko WHO z 3. júna 2021, podľa ktorého by sa deti momentálne nemali očkovať vakcínami proti Covid-19?
   Podľa WHO o použití vakcín proti Covid-19 u detí zatiaľ nie je dostatok dôkazov na to, aby sa mohli urobiť odporúčania.

   Po preštudovaní dát a skúseností zo zahraničia, nemeckí odborníci neodporúčajú plošnú vakcináciu detí. Podobne, 15. júna 2021 oznámili britské média, že vládni odborníci neschválili očkovanie pre deti.

   viac nájdete na stránke https://akw.sk/pravo/vyzva-zadeti-sk/

   kurnik, čo tu stále spia??!!! ..prihlásených je 800 detí od 12-16 r. ???????????
   to ktorí rodičia si toto berú na zodpovednosť? !!!!

   • „Mojou špecializáciou je pediatria, pediatrická gastroenterológia, hepoatológia a výživa. Denno-denne sa stretávam s deťmi, ktoré prekonali Covid-19, alebo ho prekonali len ich rodičia a imunitný systém detí sa s vírusom vysporiadal bez problémov. Podávanie genetických prípravkov s neodhadnuteľným rizikom nenávratného poškodenia detského organizmu proti ochoreniu, ktoré ich takmer neohrozuje, považujem za bezprecedentný hazard, proti ktorému musím zdvihnúť hlas. “ MUDr. Alena Jancová

    „Výzva je medicínskym apelom na vládu. Zdôrazňuje experimentálny charakter vakcín, ktoré dostali len a len dočasné povolenie pre ich použitie. Akékoľvek rozšírené použitie mimo pôvodne schváleného, zdôrazňujem, experimentálneho prístupu, považujem pre deti, adolescentov a tehotné ženy za neprípustné.“ MUDr. Ján Lakota, CSc.

    zdroj: https://akw.sk/pravo/vyjadrenia-signatarov-vyzvy-zadeti-sk/

   • V 2005 JSEM PROJEKTOVAL A BYL NA STAVBE ROZSIRENI Pfizer v NYC, ano jiz tehda se asi vse planovalo NA DNESNI VYROBU VAKCIN!!!

    SETKAL JSEM SE S VEDCEM KTERY ODESEL NEB JE TROCHU MORALNI KDYZ SI VSE UVEDOMIL NA CEM PRACUJE ABY CINIL TAKOVE KRIMINALNI AKTY PROTI BILEMU A PREDEM VYBRANYCH KATEGORII AKCI PROTI LIDSTVU A RIKAL JE VYVINUTYCH A
    DISTRIBUOVANYCH ASI 7 TYPU VAKCIN TY CO KRATKODOBE DO 3 ROKU ZABIJI PREDNOSTNE ‚OSAMOCENE DUCHODCE, V DOMECH PRO SENIORY…
    TY CO RNA/DNA MODIFIKUJICI LIDSTVO, NA BUDOUCI GENERACE, NIKDY JIZ NENAPRAVITELNE PRO NORMALNI PPRO DALSI EGNERACE POPULACE …
    TY CO NAS ZABRANI ZAVRZENI OD-ODOBNENI JAK JSEM BYL NASILNOU OBETI JIZ V 2016 AZ 2018 TESTECH A NEVIM PROC PRAVE JA SE OCTL VE SKUPINE !!! ZBAVENI OCHRANY A PRITOMNOSTI BOZI A JEHO OCHRANY ANO NASTROJ OD DABELSKE CHAZARY OZNACI SE ZNAMENIM SELMY.
    TO NEBO VY SUPER IDIOCTI RODICE NECHAPETE, ZE S VAKCINACI VASE DITE SE JIZ NEDOSTANE NIKDY DO BOZI PRITOMNOSTI, ENBE NEBUDE MIT BOZI VEDENIM BOZI MOUDROSTI???
    KDO Z VAS SUPERHEJHULU, KRIMIONALNIKU PROTOI VLASTNIM DETEM A PERVERZNIKU MUZE TOTO UDELAT VLASTNIM DETEM JSTE DR MENGELE DOBROVOLNYMI VRAZEDNIKY, ZKRIPLOVANI VE SVYCH RODINACH?…

    DLE MEHO STUDIA DOJDE ASI KE ZMENE BOZI PRIROZENE NLIDSKEHO TELA TAKE LECENI A ZDRAVIN FREKVENCE ASI 435 AZ 440 Hz NA TY SATANISTICKE PODOBNE TAKE METAL HUDBY A V ANSILNYCH PRO DETI VIDEA… KTERA NENI NIKDY MOZNA SE DOSTAT A OSCILOVAT V BLIZKOSTI BOZI!!! ROZUMITE BPROSIM CO ZA KRIMINALNI AKTY DELATE SVYM DETEM ??? ZNATE ZJEVENI SV JANA?
    JA BYL NADAVNO UMELE INFIKOVANY SPEJLOU NARAZ MI VRAZWENOU NIC NETUSICI ZEZADU NA EMERGENCY… JSEM BEZ PROBLEMU PRES 78 ROKU PREZIL COVID STALE JESTE KASLU NEB MEL JSEM POLICAJTY PRERAZENYCH 8 ZEBER 5 PRASKLYCH A POHMOZENOU MICHU C21 AZ 7 A PAK C35, ETDY DYCHACI CENTRA TAKZE MAM OMEZENE DYCHANI S DYCHACNOSTI …
    ALE JIZ SE TO VSE VYCISTI, BERU 3X po 2dcl DENNE KOLOJIDNI STRIBRO 12 ppm … mam 2 injekce proti pneumonii. Jiz jsem zase v radosti a optimismu presto, ze staekl v pourazovych bolestech!
    Problemy podobne symptom COVID mi zacali par dnu po nedobrovolnemu prepadeni zezadu a rejpanim spejlou do leve dirky nosu… tedy jasne nakazenou spejlou pak nasledovala mozkova mrtvice, srazeniny krve take v plicich a castecna embolie, nahle a zahadou, kde jsem se mohl nakazit kdyz jsem byl sam na horach!, a nikdo kolem nema take nic! Kriminalnici! -Take nikdo doma se ode mne take nenakazil . Jsou to zlocinci , maji za kazde ockovani tucne odmeny a take nahonci az politiky, budou se pred Bohem zodpovidat za tyto kriminalni akty.
    Co tak tam prijit „jako uderne brigady „podobne BLM“ pro zdravi.
    Pochytat vekere perzonaly take s nahoncima a dat jim kazdemu vakcinace neni to pro nikoho problem neb je privest at si ej rozdaji mezi sebou… kdyz je to tak bezpecne a doporucuji to.
    Pak nezapomenout na jejich cele rodiny vakcinovat vcetne deti… Co vse za mrzky peniz udelaji ve sluzbach Satanovy Synagogy zkazy, jsou to masovi vrahove? asi!?
    Dle vedcu… PAK JDE O VAKCINACE URCENE K NAPROSTE STERILIZACI PAK SI HODTE OPRATKU VY „UVEDOMELI RODICE“ KDYZ SE JIZ NIKDY NEDOCKATE ZADNYCH VNOUCAT, NEBO BUDETE SE STARAT O ZKRIPLOVANYCH vakcinovanych modifikovanych NEDOCHUDCAT ANO DIKY VAM ZBESILYCH MORONU PROPAGANDOU vakcinace… ? TOTO SE PRECE ANI NEDELO V KONCENTRACICH!

  • Záleží na hierarchii slobodomurárov – tí naši môžu byť na tými vo WHO!

  • to sa vola chemicka kastracia ,, politicky korektne

 21. https://zemavek.sk/vedec-stec-adresoval-caputovej-tvrde-slova-o-experimentalnych-vakcinach/
  Vedec Štec adresoval Čaputovej tvrdé slová o experimentálnych vakcínach

  Bývalý vedecký výskumník Slovenskej akadémie vied (SAV) Miroslav Štec adresoval prezidentke Čaputovej tvrdé slová po jej stredajšom vyhlásení, v ktorom vyzvala ľudí k očkovaniu.

  Čaputová ženie ľudí do rizika

 22. Vite, ve vybranych mistech Afriky na suroviny zvlaste vysoce bohatych uzemich se nyni temer nasilne provadi masove plosne vakcinace veskereho obyvatelstva za ucelem asi depopulace krome pak par dovezenych otroku.

  Ano uzemi se stane a bude pak liduparzdne takze muze byt zavedeno drancovani surovin v kompletne vykynozenych uzami.
  Je pak prece o uzemi nikoho, teda dle imperialistu jiz zadny kriminalni akt ne?!!
  JAK MI BYLO RECENO NEDAVNO MYMI PRATELI MUSLIMY: PROROK MOHAMED NAM PRISNE ZAKAZUJE NECO PODOBNEHO JAKO VAKCINACE TAKZE TAM JSOU BEZMOCNI A ANI SE NESNAZI. tAKZE MOHAMEDANI VSICHNI PREZIJI. pROC VY „KRESTANE SE NEDRZITE VARTOVANI PRED AVLKCINAMA JAK JE PSANO V BIBLI SVATE, DATBSI BVAKCINACE ZNAMENI SELMY A ZAVRZENI NAVZDY, TO DELATE SVYM DETEM UVRHNUTI DO ZARU PEKELNEHO? A SATANOVY PRITOMNOSTI? …

  CO ATK ROZDAT ENJAKE UVEDOMUJICI LETAKY TAKE S ODVOLAVKAMA NA ODBORNE CLANKY TO PREDCE JDE JDE O SVOBODNE INFORMACE?

 23. Tak jen, JAKO MISIONAR, CERTIFIKOVANY OD BILLY GRAHAM JIZ VICE NEMOHU UDELET PRO VASE A VASICH DETI SPASENI V BOZI PRITOMNOSTI! NEB MOJI LIDE HYNOU Z DUVODU ENDOSTATKU ZNALOSTI!!!
  CO JSTE TO ZA RODICE ZE UVRHUJETE SVE DETI PRO ZAR PEKEL PROSTUDUJTE A PROSTE PROSIM ZE JSTE VUBEC PRIPUSTILI NECO PODOBNEHO JEN POMYSLET!!!

  Poslouchejte mate to udeleno v mnoha verzich JDETE PAK odkaz NA ZNAMENI SELMY – neboli infikovanych rousek VAKCINACE DEN DNESKA A POPREMYSLEJTE! Koran take jasne varuje a zakazuje Vakcinace a podlehnuti take psychozy COVID delane Satanisty pro uvrzeni lidstva do Pekel!!! Moji pratele Musilimove kvuli tomu prijeli za nama ze vzdaelnosti 350km jen aby nas varovali poucili a zabranili pred moznyma nasima a nasicjh deti vakcinama. Jejich syn byvaly spoluzak jsou stale nejlepsi kamaradi… nasich deti nase deti neuveritelne poucil o jake Satanisticke akce ano v Koranu prekvapive nazyvane „zidovskymi“

  Zjevení Janovo – Bible CZ – YouTube
  https://www.youtube.com › watch

  1:27:49

  Zjevení, které Bůh dal Ježíši Kristu, aby ukázal svým služebníkům, co se má brzo stát; naznačil to prostřednictvím …
  Apr 28, 2014 · Uploaded by Novi Zelando

  Evangelium podle Jana – Bible CZ – YouTube
  https://www.youtube.com › watch

  · Translate this page
  2:20:18

  Na počátku bylo Slovo, to Slovo bylo u Boha, to Slovo bylo Bůh. To bylo na počátku u Boha. Všechno …
  Apr 21, 2014 · Uploaded by Novi Zelando
  Missing: knihy ‎zjeveni

  Evangelium podle Matouše – Bible CZ – YouTube
  https://www.youtube.com › watch

  2:45:07

  Ale když pojal ten úmysl, hle, anděl Páně se mu zjevil ve snu a řekl: … Marii, svou manželku; neboť co v ní …
  Apr 27, 2014 · Uploaded by Novi Zelando

  Svätá Biblia – Genesis – 1. Mojžišová kniha – YouTube
  https://www.youtube.com › watch

  4:37:59

  Mojžišová kniha. 126,981 … Zjevení Janovo – Bible CZ … 66 – Zjavenie svätého Jána … Čtení ze Starého …
  Nov 1, 2016 · Uploaded by velvyslanec

  Zjavenie Jana, apokalipsa svätá BIBLIA – YouTube
  https://www.youtube.com › watch

  TAK A NEBUDETE MIT JIZ PRED BOHEM ZADNOU OMLUVU, VYMLUVU… JA SI ZAPISUJI ASI ZLATOU HVEZDICKU… SNAD NEKOHO Z VAS ZABRANIM PRED VAKCINACEMA A ZARTRACENIM NAVZDY A TO STOJI ZA TO PSAT !!! PREPOSILEJTE DALE, POSLOUCHEJET A NAJDETE DALSI… Z KORANU JSEM TO DOSTAL, JEN V ANGLKICTINE VELICE PODOBNE SV JANEM VAROVANI ALE S TIM JAK V POSLEDNI FAZI BUDOU SATANISTE asi LIKVIDOVANI!!!q? A CTETE VSICHNI A PROSTE O MOUDROST A VEDENI BOZI.
  JA JSEM RADNE MNOHONASOBNE ZMRZACEN POLICAJTY SATANISTY, V MUCIVYCH BOLESTECH tekouci Zranenem mozkem srazenim na zem a rany pazema… s bvytoky mozkoveho moku uchem a nosem… S PRERAZENYMA ZEBRAMA, bv omezeni PO nedavmne MRTVICI na ceste temer k Panu… JEN TREZCE DYCHAJICI ANO S NUCENYMI NADECHY A VYDECHY, NEB TO AUTOMATICKE MAM VYRAZENE, VITE CO ONI DELAJI KRIMINALNI AKTY A JSOU CHRANENI CHAZARSKYMA PRAVNIKAMA? …

 24. TOTO NECHAPU JA JSEM TO VSE POSLOUCHAL, PREPOSLAL NA SVUJN MAJL PAK SKOPIROVAL, PREDAL DOPRILOHY A HLA, JE TAM NECO JINEHO NE CTENI Z KNIHY SVATEHO JANA. TAK PROSIM SAMI SI TO MUSITE VYHLEDAT TREBA OPOD JINYM SLOZENI VYHLEDAVANI. JIZ VIDITE S JAKOU „MOCI SATANI MOHOU PRACOVAT“? VY JASNE VYHLEDATE, SAMI POSLOUCHATE A PAK KLIK A JDE TAM PREDANO VSE OSTATNI JEN NE Z BIBLE SVATE TAK DOHLEDEJTE SAMI DIKY A BUH VAS ZEHNEJ A OPATRUJ!!!

  • Jaroslav!

   Pokiaľ používaš FORMÁTOVANÝ TEXT – E-MAIL – je možné tento mail prechodom cez server MODIFIKOVAŤ – UPRAVIŤ – POZMENIŤ!!!

   Zásadne pri písaní a pred odoslaním zruš formátovanie – prepni do obyčajného textu!

 25. Tak toto je fakt bomba: Už dvadsať rokov sa používa liek, ktorý chráni pred covidom!
  Českí lekári odhalili niečo úžasné. Lekári Fakultnej nemocnice v Ostrave klinickou štúdiou zistili, že už vyše dvadsať rokov je registrovaný a používaný liek Imunor, ktorý účinne chráni aj proti chorobe COVID-19!

  Imunor ochránil zdravotníkov starajúcich sa o covid-pacientov.
  Imunor aktivuje prirodzenú imunitu aj proti vírusu SARS-CoV-2 vrátane jeho mutácií

 26. KOVIDBARÓN!

  ,,,,na moderný svet a vyspelú dobu nieje mnoho ľudí absolútne pripravených,sú to len blúdiace dýchajúce tvory,ktoré sa vlečú s davom im podobným a nevedia sa zorientovať a ktorí sa vo všetkom spoliehajú na dav a mediálne známe osobnosti,,,,chýba vám sebakritika-len sa pozrite na seba a svojích ešte žijúcich predkov-že čo ste žač,,,,?!,chýba vám vlastný názor,schopnosť zdravej reakcie,sebareflexia,rýchla sebakritika,schopnosť predvídania a uvedomovania si vlastných počinov atd atd…od druhej svetovej ste urobili viacej chýb,než dobroty,svet sa technicky a technologicky síce vyvinul,ALE nitka sa niekde prethla a pretože nemáte vnútorný pocit niesť za toto zodpovednosť,tak ste bez vítky zaujali všetci polohu nevidiacich a nepočujúcich,,,,konzum vás úplne uspiokujuje a je to silnejšia droga než nejaký sex,alebo dragy-ALE aj toto má len krátku dobu trvania,onedlho končí tento filma vy bude z neho vylúčení,,,,dajte si poizor na to-kto toto všetko riadi a aký je jeho cieľ,čo tým chce a komu dokázať,že môže fakt všetko!

Pridajte komentár

*