Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vedecké experimenty ukazujú, že je skoro nemožné preniesť respiračné vírusy z človeka na človeka


Print Friendly, PDF & Email

Vedecké experimenty ukazujú, že je skoro nemožné preniesť respiračné vírusy z človeka na človeka

(Ethan Huff, Natural News) Verte tomu alebo nie, no respiračné vírusy ako rhinoviridae (bežná nádcha) a coronaviridae (koronavírusy typu covid) sa neprenášajú z človeka na človeka tak ľahko, ako sa bežne verí.

V marci britská pracovná skupina pre vakcíny financovala štúdiu zameranú na vírus SARS-CoV-2 u ľudí, publikovanú v časopise Nature Medicine, ktorá intranazálne vystavila neočkovaných účastníkov „divokej“ verzii údajného koronavírusu.

Z 34 účastníkov sa len u 18 z nich, teda u 53%, vyvinulo to, čo výskumníci opísali ako „PCR-potvrdená infekcia“ – všetko s miernymi až stredne závažnými príznakmi.

Testovanie metódou PCR, len aby bolo jasné, nie je platným spôsobom detekcie vírusov. Ako sme informovali koncom minulého roka, testovanie PCR na Covid-19 je vo svojej podstate podvodné. Takže aj tí, ktorí boli testovaní „pozitívne“, môžu alebo nemusia mať v skutočnosti „covid“.

Čokoľvek bolo účastníkom nastriekané do nosa, teda za predpokladu, že skutočne išlo o neslávne známy „covid“, zjavne nezasiahlo všetkých. A dokonca aj tí, ktorých sa to dotklo, boli nakoniec v poriadku.

Ďalšia štúdia vykonaná v roku 1984 zahŕňala malú skupinu 14 dobrovoľníkov, z ktorých päť bolo nazvaných „darcami“, pretože boli infikovaní rinovírusom. Ďalších deväť bolo nazvaných ako „príjemcovia“.

Všetci dobrovoľníci boli zatvorení v malej miestnosti bez vonkajšej ventilácie. Komunikovali, spievali spolu a hrali karty, všetky činnosti, ktoré na základe všeobecných vedomostí dnes mali viesť k infekcii deviatich príjemcov, však? Ukázalo sa ale, že ani jeden z nich sa nenakazil.

V rámci tej istej štúdie sa uskutočnili aj ďalšie podobné experimenty, vrátane 12-dňového hodnotenia v uzavretej ubytovni. Iba u niekoľkých príjemcov v týchto scenároch sa vyvinuli príznaky prechladnutia.

Tu je však dôležité poznamenať, že výskumníci nikdy nedokázali izolovať žiadny rinovírus zo vzduchu. (Súvisiace: Nikdy sa nepreukázala existencia „koronavírusu“ SARS-CoV-2.)

Nebojte sa iných ľudí – ich dych vám nemôže spôsobiť ochorenie

Profesor Carl Heneghan a vedec Tom Jefferson vykonali svoj vlastný výskum o schopnosti prenosu chrípke podobných ochorení (FLI) na základe rôznych štúdií a potvrdili, že je takmer nemožné, aby niekto „chytil“ respiračné ochorenie od niekoho iného – čo znamená, že rúška na tvár a iné podobné opatrenia sú úplne zbytočné.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Ak ste sledovali tieto experimenty a venovali pozornosť, rovnako ako autori, môžete dospieť k záveru, aké ťažké je experimentálne prenášať chrípke podobné ochorenia, dokonca aj pri každodennej práci, ktorá zahŕňa blízky kontakt a dotyky,“ píšu autori.

„Tieto slávne experimenty sú relevantné aj pre prenos koronavírusov. Hoci rhinoviridae a coronaviridae sa zachytia na bunkových membránach pomocou rôznych receptorov… zdá sa, že jediným rozdielom je dĺžka inkubácie a prenosu.“

Heneghan, mimochodom, vyučuje medicínu založenú na dôkazoch na Oxfordskej univerzite. Je tiež riaditeľom Centra medicíny založenej na dôkazoch (CEBM) a pravidelne vystupuje v médiách.

Jefferson je klinickým epidemiológom a hlavným odborným asistentom na Oxfordskej univerzite. Spolu s Heneghanom píšu články pre skupinu „Dôverujte dôkazom“ .

Ich článok o prenose respiračného vírusu je súčasťou sedemdielnej série s názvom „Hádanka o prenose SARS-CoV-2“, ktorá odhaľuje, ako bola nekvalitná a povrchná veda použitá na v podstate zničenie sveta podvodnou pandémiou.

Reakcie ľudí na nové odhalenia

„Naozaj niekoho prekvapuje tento výskum?“ spýtal sa jeden čitateľ v reakcii na odhalenia o problematickom prenášaní respiračných vírusov z človeka na človeka.

„Celá pandémia bola fraška.“

„Prechladnutie alebo „chrípke podobné ochorenia“ neboli jednoznačne dokázané, že existujú alebo, že sú príčinou symptómov podobných prechladnutiu,“ povedal ďalší.

„Veriť opaku znamená spoliehať sa výlučne na teóriu choroboplodných zárodkov a ignorovať všetky ostatné (napríklad teóriu terénu).“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak má akýkoľvek organizmus dostatok vitamínov a nerastných látok a žije prorodzeným zdravým životnýmštýlom, tak jednoducho neochorie. 99% ochorení si človek spôsobuje sám nezdravým životným štýlom a porušovaním svojich prirodzených biorytmov.

  • to znamená, Vladimír, že keď v súčasnosti na celom svete nakomplet nakopnú 5G šarádu, tak voľne žijúce zvieratá (vďaka ich prirodzenému = správnemu životnému štýlu) tieto frekvencie neohrozia?

   • Vladimír

    Žiaľ ohrozia, lebo frekvencia 60 GH atomárne nerušuje kyslík a všetko živé v určitom okolí antén vyhynie alebo ochorie a vyzdravie jedine vtedy ak sa vzdiali z dosahu 5G. Ak bude celá Zem ovplyvnená touto sieťou, tak tisíce ak nie aj milióny živočíšnych aj rastlinných druhov zmiznú z povrchu Zeme.

    • Najprv to schytajú rodinní príslušníci sediaci spolu na gauči pred televízorom, keď takémuto chujovi s 5G mobilom zazvoní! Detto v kancelárii alebo v autobuse MHD, atď.

     • maroš
      nesúhlasím
      5G mobil podľa mňa nie je 5G vysielač. Len prijímač.
      Pochybujem že mobil môže vysielať rôzne frekvencie, meniteľné podľa potreby, teda ani tých 60GHz z neho nejde.
      Nejaký technik/fyzik/rádioamatérsky výrobska tu je?

     • Jop – zjavne si nepochopil systém žiariča 5G – oni sami hovoria o cielenej lúčovej komunikácii – teda ide o energiu „lúča“ – cieleného zväzku energie smerujúcej do miesta prijímača 5G – a to má svoj rozptyl! Tých na gauči teda poškodí signál od operátora – nie signál z mobilu 5G! Je to ako byť „osvietený“ mimozemšťanmi!

     • Jop – BODOVÉ prepojenie – akurát mu nesmieš stáť v ceste!

     • Poznal som niekoľko ľudí, ktorí na následky používania obyčajných mobilov zomreli alebo majú alebo mali rakovinový nádor na mozgu.

     • maroš
      ok, už pochopil som tvoje tvrdenie
      beriem

  • V škole nás učili, že už len obyčajné sono vyšetrenie, na princípe ako pracuje na určitej frekvencii vodu, ktorá je v bunkách uvedie do varu. Čo sa deje ešte s telíčkami v bruškách…úž sú dôkazy, dá sa dohladať.

   Telo je povedzme ako auto. Nasadneme do neho a používame ho. Keď dáme vhodné palivo, meníme olej správne olej, natrieme rezistínom proti hrdze, dobre udržiavame – funguje. Akonáhle niečo zanedbávame, začnú svietiť kontrolky.

   Akákoľvek disharmónia v tele sa prejaví nejakým symptómom-choroba-kontrolka. Ale ľudské telo je zázrak nad zázrak. Aké všelijaké mechanizmy sú možné k uvedeniu do normálu ? Strava, životný štýl, dobrá rada, nemocnica atď.

   Čo je ale zaujímavé, že babky ktoré sa odmietli vysťahovať z oblasti Černobilu nedostali ( teda vačšina) žiadnu rakovinku. Sú prípady ľudí, čo majú poškodenú miechu a nielen že žijú, ale aj chodia. Deťom dorástli prsty, zázračne zmiznutia nádorov a je toho dosť naokolo.

   Že by blažená nevedomosť, alebo potom Poznanie a vedomosť ? Že to tu ešte aj inak môže fungovať ? Že by v Cerne prišli na to, že dokážeme Našou myslou a myšlienkami ovládať hmotu a realitu. Prečítajte si trebárs knihy od MUDr. Teodor Rosinský a X ďaľších.

   Čo všetko je možné, keď človek začne používať svoj počítač-ľudské telo, ak bude neustále zlepšovať software-Poznanie do temer nekonečne dokonalého počítača. Miliardy operácií za sekundu, obnova kože, prúdenie e regenerácia krvi, chemička pečeň, obličky, pohybový aparát a nervový systém a mozog a srdce. Taký počítač ešte nikto nezostrojil…ale software je dostupný. Taký či onaký. Kto si čo vyberie, nepoužiteľné odloží a hľadá ďalej, tam sa aj dostane a cíti účinnosť vo vlastnom živote.

   https://www.youtube.com/watch?v=ldJsv74339Q

   Stačí len chcieť. A vymažete staré programy a nahráte nové…celkom jednoduché – Jedno-duché – JEDEN DUCH. S kým v jednote ? Na čo prišli v Cerne ? Oplatí sa dobre pochopiť kvantové teórie, pretože tie vlastne potvrdzujú existenciu niečoho, čo ešte nemáme páru pochopiť, ale akosi to existuje…čo vedeli už dávno pred nami…ale dôkaz si musí každý prežiť sám na vlastnej koži.

   Verte, neverte, čítajte, ňúrajte, dumajte, každý máme svoju cestu.

   poprosím o prepáčenie bytôstky nežnejšie, ale toto sa mi sem celkom hodí :

   https://www.youtube.com/watch?v=zRSO7IxODg4

 2. Spíš bych to dal do toxikologie „“buněčných jedů nepopsaného mechanizmu řetězení následku po zdánlivě malicherné příčině s vývojem a postižení patrně jsou poté otrávení a i toxiny trousí. Ale je to možná ne ten pravý model. Netvrdím. Toho onemocnění/otravy, nevím a je to jen úvahou.

 3. A vsimli ste si, ze vsetci globalni lidry v krajinach, kde bol a je najtvrdsi covod teror su narkomani (napr. premier Kanady, premierka Noveho Zelandu, byvaly premier Britanie a pod.) a idu na cocaine? Nie len Zelensky!!! U nas je to aj vyskoleni Pellegriny ci nenapadny Sulik a jeho kamosi. Nahodicka? Takyto ludia by mali byt nesvojpravnymi, vsak nemaju ziadnu osobnost, cit, svedomie… ziju vo svojich iluziach a kaslu na realitu!

  • kvakcína je sloboda

   a v tom to je – feťák urobí čokoľvek, aby dostal svoju dávku

  • mariankosmac

   A tiež nenápadný Truban. Áno všimli sme si ale aj tak nechápem, čo na tom je. Akože keď nebudú poslúchať svojho pána tak nedostanú dávku?

   • To nema s dostanim davky nic spolocne. To je o tom, ze su to dusevne chory ludia s rozpadnutou osobnostou, s nulovym svedomim ci zodpovednostou.ali by byt zbaveni svojpravnosti.
    Davam do pozornosti, ze pred par rokmi, este pred plandemiou, skupina poslancov v EU parlamente ziadala otestovanie vsetkych poslancov na drogovu zavislost, kedze mali podozrenie, ze mnohi da nespravaju normalne. Samozrejme, parlament to zamietol… tak sa nedivme, co za debiliny prijima!

  • „Manažérsky kokaín“ vystresovaných, ktorí sa každú hodinu obávajú straty svojej pozície a tým aj bonusov, existencie, luxusného životného štýlu, sociálneho postavenia aj v rodine. Boja sa straty ochrany, boja sa nenávisti, boja sa, že ich niekto o všetko pripraví. Ich spôsob uvažovania je založený na strachu zo straty vlastnej „úspešnosti“ – pretože oni od samého začiatku myslia len na seba a nie na prospech spoločnosti – oni pre spoločnosť nikdy nič neurobili a neurobia – ani ako Berlusconi na povinných verejnoprospešných prácach v domove dôchodcov. By som mu ako starček vrazil vidličku do krčnej tepny!
   Bez kokaínu sú skrátka posraní – kokaín to sú chemické plienky, liek na zdržiaky! Na toho Trubana obrovský pozor!

   • Zoberte tejto vláde prísun kokaínu – Čaputovej prísun adrenochrómu – a rozsype sa to! Žiadne referendá o predčasných voľbách netreba! Ak je najviac koksu v špľaškoch vo Vrakuni – musí byť jasné, že centrum dovozu je LETISKO v Bratislave!

   • Keď máte milióny na zahraničných kontách, ako ľahúčko ste ovladateľný-delete na klávesnici. Rodina, oni sa hlavne boja svojich páničkov a až potom sa možno budú báť aj vlastného obyvateľstva, ked ich páničkovia odkopnú a že ich odkopnú !!! Stará taktika a kto na ňu nabehne ? Trnavčan má izraelskú ochranku, aby ho „strážila“. Musia dokonať, k čomu sa upísali páničkom, neni im čo závidieť. Preto aj fičia na vodke a iných fajnovinkách.

    Všetci budeme skladať účty, aj ja, to bude ešte zábava, keď bude „Anúbis vážiť moje srdce a pierko“…

    • „Trnavčan má izraelskú ochranku, aby ho „strážila“.“ – Matovič má izraelskú ochranku v prvom rade preto – že ho KONTROLUJE!

    • …žeby medzi vyjadrením – má ochranku ABY HO „STRÁŽILA“
     a „oponovaním“ (??) ,preto – že ho KONTROLUJE´ bol nejaký rozdiel?? …

     lebo ja tam žiadny nevidím…
     Seneca, na budúce radšej po-lopate🙂

   • Maroš akoby si mi čítal myšlienky +++

  • To jsou hry „sebeadorovaných s obětmi a tahají jednu atrakci za druhou z pandořiny skříňky na oběti. Jsou hol vrtošiví, řevniví, podloudní a kradní i podnikaví se svými hračkami – lidskými zd(st)roji.
   //dokáží že to dokážou se svými ústavy zkumáků//
   ?? Kateřina 9.10.2022 10:03:33 Odpovědět
   https://pravyprostor.net/?p=150348#comment-85806

 4. Objektívne

  Vedci sa často aj mýlia. Stačí ísť do ordinácie plnej prskajúcich ľudí. Iste 100 % zdravý človek to možno nechytí, ale tí ostatní ano. Podľa predispozície. Podľa týchto vedcov sa nejedná o prenos keď to niekto chytí.

 5. To, čo je uvedené v nadpise článku platí za predpokladu, keď je vnútorné prostredie organizmu v poriadku. Ako to hlásal slávny francúzsky vedec 19. storočia, fyziológ, lekár Claude Bernard: „Bacil nie je nič, vnútorné prostredie je všetko“. To bolo v protiklade s tým, čo tvrdili jeho súčastníci Pasteur, Koch, Wirchow. Oni mali lepšie PR a preto sa názor Bernarda neujal. To bol vlastne začiatok vakcinačnej éry, ako ju poznáme dnes. Slepá viera vo všemocnosť vakcín. Zaujímavé je, že až na smrteľnej posteli Pasteur pripustil, že sa mýlil (The Lancet).

  • Lepšie PR a hlavne biznis. Tesla a mnoho ďalších. Prečo tak zosmiešňujú a idú tvrdo po alternatívnej liečbe. Každému zaberá niečo iné. každý sme individuálny a krásne a trefne povedané a vystihnuté – máme iný vnútorný svet.

   A kto ovláda Náš vnútorný svet ? Kto je pánom mojich myšlienok ?

  • Čo je v črevách a tráviacej sústave ešte nie je vnútorné prostredie – až sa to dostane do krvného obehu – až potom. Inak ten materiál cez nás len prechádza a my pomocou baktérií z neho extrahujeme to potrebné. Ale aj jedy.

 6. Prirodzená frekvencia Zeme je 7,83 Hz. Táto frekvencia pôsobí blahodarne na všetko živé. Už samotné 4G je škodlivé. Iba psychopati a blázni sa snažia rozširovať siete 5G a 6G.
  Žiaľ tých psychopatov a bláznov je na planéte vyše 100 000 000.

  • Poznám prípad, kde chlapec mal vždy najnovší mobil, nosil ho stále v jednom vrecku a v 15 rokoch mu museli presne na tom mieste vymeniť cievu v stehne, lebo mu zdegenerovala. Už je to 5 rokov dozadu.

   Každý sme individuálny a máme svoje vnútorné prostredie.

   Bude to veľmi zaujímavé. Už je to zaujímavé, vždy to bolo zaujímavé…

 7. NATO nás PRETO nezatkne +++

 8. ….ďakujem moc za článok aj zauj.informácie…

 9. Je škoda, že redakci ještě nezjistila, že žádné viry nejsou. Ještě smutnější, je že články přejímá z Natural News Mikea Adamse, který ví, že viry neexistují. Přesto takové bludy nechává na svých stránkách zveřejnit a ty se šíří dále.

  Zde Mike adams https://odysee.com/@resetheus:5/Cowan-Kaufman-Adams:0

  Nebezpečné bludy o virech
  https://odysee.com/@resetheus:5/Patnáctiminutovka-s-Davidem:9

  • Tento článok je taký ľahký medzistupeň pre ľudí pevne zakorenených v teórii choroboplodných zárodkov. Áno, vírusy neexistujú. To, čo konvenčná medicína označuje za vírusy, sú v skutočnosti exozómy – metabolické výlučky detoxikujúcich sa buniek. Vírusové ochorenie je spustená detoxikácia tela. Baktérie sú však reálne a bakteriálne ochorenia v oslabenom tele existujú.

 10. …ďakujem redakcii za struč. a výstiž.vysvetlenie o vírus.a baktr.ochorení…

Pridajte komentár

*