3 uniknuté informácie, ktoré búrajú naratív celej korona pandémie


Print Friendly, PDF & Email

3 uniknuté informácie, ktoré búrajú naratív celej korona pandémie

Počas nedávnych dní uniklo vo svete na verejnosť niekoľko informácií, ktoré ukazujú, že naratív celej súčasnej „korona pandémie“ stojí na vode.

Na úvod pripomeňme, že tento článok nespochybňuje vedu okolo samotného koronavírusu, ale pandémiu a opatrenia, ktoré sa v rámci jej riešenia prijali.

Zopár faktov o koronavíruse

Poďme si najprv pripomenúť zopár všeobecne uznávaných faktov o koronavíruse a ochorení COVID-19, ktoré spôsobuje:

 • Väčšina ľudí tento vírus nedostane.
 • Väčšina z ľudí, ktorí ho dostanú, nebude vykazovať žiadne symptómy.
 • Väčšina z ľudí, ktorí vykazujú symptómy, budú len mierne chorí.
 • Väčšina z ľudí, ktorí majú ťažký priebeh, neskončí v kritickom stave.
 • Väčšina z ľudí, ktorí skončia v kritickom stave, prežije.

Uvedené tvrdenia pochádzajú z nespočetných sérologických štúdií, ktoré znova a znova ukazujú, že úmrtnosť je porovnateľná s chrípkou.

Neexistujú žiadne vedecky podložené dôkazy a prekvapivo je tu aj málo racionálnej diskusie, ktoré by odôvodňovali zavedené pandemické obmedzenia a globálnu paniku.

Bez ohľadu na to, vždy je dobré, keď sa dostaneme aj k oficiálnemu potvrdeniu tejto pravdy. Dokonca aj vtedy, ak sa na verejnosť nedostala riadnym spôsobom, ale musela uniknúť neoficiálnymi kanálmi.

V tomto článku prezentujeme 3 takto uniknuté informácie, ktoré potvrdzujú, že mocní tohoto sveta veľmi dobre vedia, že koronavírus nepredstavuje takmer žiadne riziko a už tobôž neodôvodňuje prijaté striktné obmedzenia, ktoré ničia živobytie obrovského množstva ľudí.

1. „Všetko je to hovadina!“

26. mája 2020 Dr. Alexander Myasnikov, hlavný predstaviteľ ruského koronavírusového štábu, poskytol rozhovor bývalej prezidentskej kandidátke Ksenii Sobchakovej, v ktorom vyjadril svoje skutočné pocity zo súčasnej pandémie.

Svoje priznanie však nevyslovil v samotnom interview, ale až po jeho skončení, kedy si myslel, že už sú kamery a mikrofóny vypnuté.

Povedal nasledovné:

„Všetko je to hovadina… Všetko je zveličené. Ide o akútne respiračné ochorenie s minimálnou úmrtnosťou. Prečo sa kvôli tomu zničil celý svet? Toto ja neviem.“

Video nájdete TU.

2. „COVID-19 nemôže byť označovaný ako všeobecne nebezpečné ochorenie“

Podľa emailu uniknutého do dánskych novín Politiken, Dánský zdravotnícky úrad (niečo ako Úrad verejného zdravotníctva u nás) nesúhlasí s prístupom vlády ku koronavíusu.

Popisujú to v dvoch článkoch – tutu.

Pre tých, ktorí nevedia dánsky, uvedenú tému pokrýva v angličtine aj dánsky portál thelocal.dk.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Nájdete tam veľa zaujímavých informácií. Okrem iného aj to, ako politici tlačia na svojich vedeckých poradcov, aby hrozbu zveličovali.

Ďalej tam nájdete informácie o rozhodnutiach, aby úradníci nezverejnili pre verejnosť určité údaje dovtedy, kým nebudú zavedené pandemické obmedzenia.

Zrejme najdôležitejší výrok je v emaile z 15. marca 2020:

„Dánsky zdravotnícky úrad naďalej trvá na tom, že COVID-19 nemá byť označovaný ako všeobecne nebezpečné ochorenie, pretože nemá ani vážny priebeh, ani vysokú úmrtnosť.“

12. marca 2020 dánsky parlament prijal núdzový zákon, ktorý, mimo iných vecí, obmedzil právomoci Dánskeho zdravotníckeho úradu a zmenil ho z „regulačného“ na „poradný“ orgán. (Poznámka redakcie: Zrejme, aby politikom nekefral do remesla.)

3. „Globálny falošný poplach“

V prvej polovici mája unikol na verejnosť 93 stranový dokument s názvom „Analýza krízového manažmentu“. Publikoval ho alternatívny magazín Tichys Einblick.

Dokument bol vypracovaný odborníkmi pre nemecké ministerstvo vnútra, no zistenia v ňom boli odignorované. To podnietilo jedného z autorov vypustiť ho na verejnosť neoficiálnou cestou.

Následkom zverejnenia boli útoky na autorov správy a podceňovanie ich zistení. Človeka, ktorý dokument zverejnil, už medzičasom prepustili a bolo mu doporučené nájsť si právnika.

Ide o naozaj fascinujúci príbeh a ak viete anglicky, tak vám odporúčame prečítať si ho na stránke Strategic Culture. Prípadne originál v nemčine si môžete stiahnuť TU.

Nebudeme tu rozoberať celý dokument, sústredíme sa len na zopár jeho záverov:

 • Vírus nie je nebezpečnejší ako iné podobné vírusy.
 • Umreli naň väčšinou iba ľudia, ktorí by tento rok aj tak zomreli, lebo sa dostali na koniec svojho života a ich telá neboli schopné zvládať ani iné z vyše 150 vírusov, ktoré aktuálne kolujú v populácii.
 • Za štvrťrok zomreli na koronavírus celosvetovo 250.000 ľudí v porovnaní s 1,5 milióna, ktorí zomreli za rovnaké obdobie v sezóne 2017/18 na chrípku.
 • Počas korona krízy sa štáty stali najväčšími producentami falošných správ (fake news).
 • Viac ľudí zomiera na následky protipandemických opatrení ako ich zabíja vírus.

Po tom, čo autora úniku napadli v novinách a prepustili z práce, tak on aj ďalší autori správy vydali vyhlásenie, v ktorom vyzývajú vládu, aby sa k ich zisteniam oficiálne vyjadrila.

Záver

Ak by všetky strany pristupovali k súčasnej kríze racionálne, potom tieto úniky informácií by dali za debatou bodku.

Hromadia sa dôkazy, že ľudia u moci od samého začiatku veľmi dobre vedeli, že vírus nie je nebezpečný.

Otázka, ktorá ostáva: Prečo k týmto únikom dochádza až teraz?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho potrebného článku. Včera na rádio Slovensko som si vypočula pani MUDr. Kalavskú, našu bývala ministerku zdravotníctva ako obhajovala vakcínu proti Covidu 19 aj s jedným kňazom. Teraz som si prečítala dnešný článok MUDr. Mercolu https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/06/07/barbara-loe-fisher-vaccines-covid-19.aspx – čo sa pripravuje, čo má byť v povinnej vakcíne proti Covidu, napr. aj biometrické sledovanie obyvateľstva…Bohužiaľ napr. mnohí ľudia nevedia čo bude H.R. 6666, ako každý bude sledovaní, pod zámienkou Covidu nám môžu vtrhnúť do bytu (platení ľudia ako napr. policajti, vodcovia cirkvi…) budeme musieť sa podrobiť testu na Covid, a ak vyjde pozitívny (aj to vieme aký je nespoľahlivý) budeme v povinnej karanténe, odoberú nám naše deti…) Na tento program majú ísť miliardy. Jednoducho povedané, pod zámienkou Korony má byť každý človek sledovaný, pod zámienkou Korony máme prijať povinnú vakcínu – povinnú depopuláciu.

  • Pani Evicka,Covid je len nastroj na zotrocenie celeho Ludstva,tuto udalost uz pripravuju vyse 50 Rokov a 2010,bolo to medzi nimy Publikovane,z Rockefeller Foundation:: „Scenarios for the future of technology and international development“. Ma to asi 60 stranok a na stranke 18 je“LOCKSTEP“ Guarantee and Curfew. Tie testy tiez sa nemozu pouzivat na testovanie infekcnych chorob,podla vynalezcu tohto testu, lebo testuje na Exosomes,takisto Corona nikdy nebola detectovana testom,Janko,Los Angeles

   • Vážený pán Janko, to čo píšete je pravda. Toto isté som prečítala pred troma mesiacmi na http://www.infowars.com keď začal Korona cirkus. Tam bola táto 18- tá strana Rockefellerovcov presne zverejnená. Lenže aj to je smutné, že veľa ľudí o tomto nevie, potom, že mnohí sa dajú podplatiť…

   • Viem, že každý kto chodí na túto stránku nevie anglicky. Chcem urobiť voľný preklad „Guarantee and Curfew“ – „Zaistenie a zákaz vychádzania“.

 2. Igi Vypínač

  „Epidemie je snem mocných, umožňuje kontrolovat populaci, určit každému jeho místo, vést o každém registry informací a vytvořit strnulý prostor, v němž každý podléhá přímému vlivu moci.“
  — Michel Foucault, kniha Dohlížet a trestat kniha

 3. Jednoduchá

  …je to hrozné, kam sme došli MY -,,ĽUDIA“………….
  ….vidina peňaz,vidina moci a ovládnutia druhých nám ,,otupuje“ naše mozgy, ničí naše pozemské životy a úplne likviduje naše srdcia, …..úplne sme zabudli, prečo sme vlastne tu na Zemi a čo je našou hlav.úlohou…..niektorí z nás sa začínajú ,,hrať na najvyšších“, no pritom zabúdajú na to podstatné…všetci sme tu z vôle ,,Najvyššieho“ a jemu je všetko, ale úplne všetko podriadené…..Božie, teda vlastne aj prírodné zákony sú nemenné a ,,fungovali, fungujú aj budú fungovať „stále rovnako, kým nebude koniec…..a MY ĽUDIA si svojím ,,SUPER“ správaním privoláme akurát svoj skorší a koneč.exit :-(……..snažme sa zlepšiť, žiť podľa týchto zákonov a HLAVNE začnime v 1.rade SAMI OD SEBA……….NECH SA NÁM VŠETKÝM
  v TOM DARÍ :-)…………………

 4. Akýsi nenásytný, krvilačný „boh“ ovládajúci Zem a neprestajne pokorujúci ľudstvo nás odnepamäti mal za ovce (ako nás v svojej „svätej“ biblii pomenoval), no zdá sa, že jeho čas sa rýchlo kráti, lebo robí už samé zmätky…aj vďaka čomu sa nám „ovciam“ už doširoka otvorili oči. Aj keď moc v rukách drží stále ešte Jeho Veličenstvo, nebojme sa: Pravda nakoniec zvíťazí, a verím, že spolu s ňou sa vráti späť do našich sŕdc aj Láska. Len musí najskôr tento pozemský, krvilačný boh pomsty a hrôzy svoj vopred prehraný boj konečne vzdať. Čím skôr to urobí, tým lepšie nielen pre nás, ale aj preňho.

  • Hana Lošanová

   Bůh chce jen rozdělit zrno od plev. Žijeme v poslední době a satan se snaží ukrást co nejvíce lidí. I vše kolem kovidu i čipy. V Bibli kniha Zjevení se pìše že se bude dávat znamenì na ruku nebo čelo a bude mít 666 kód toho zla. Tak se nebojte , Bůh je dobrý.

 5. ahojte rovnako zmyslajuci priatelia,

  nebojte, v nemecku uz vznikol „odboj 2020“, je to zoskupenie lekarov a pravnikov a „prebudenych “ ludi. Tieto veci sa davno pripravovali, na zemi sa to da zratat, ale v duchovnych rovinach je to nadcasove. Patri to do klubu temnych sil, ktore bohuzial zmanipulovali aj bibliu a odstranili dolezite informaciie, ktore su oznacovane ako „fake news“, takze berme to pozitivne! Tak ako nas globalne oklamali, tak sa aj globalne ludia zacnu zobudzat a zistuje, ze sme klamani a toto sa deje uz cele tisicrocia! Nas dejepis mozeme hodit do kosa a hladat ine informacie.
  Ale uz staci! Uz sa do toho inklinuju aj ine sily, pretoze tieto zverstva sa netykaju len nasej zeme, tolko nagtivity skodi celej galaxii!!! A uz sa to riesi, len my sa musime tiez zaktivovat! A ti temni to vedia a preto nas chcu mat pod kontrolou!!!!

  • Ahoj, Lalia,

   presne vystihnuté; v dejepise nás učili (neinternetové) hoaxy, biblia je od „A“ po „Z“ zmanipulovaná a načisto zmotaná (podľa slov Ježiša „pšenica s kúkoľom“ – čiže pravda so lžou) – prečítala som ju celú… Veď čo je to je za Láska, ktorá preferuje jediný národ – židovský, zatiaľ čo takmer celé ľudstvo týra a trestá chorobami, ktoré si vyrábame z vlastnej nevedomosti, keďže nám pán mocný okresal mozog na sotva 3 %… Veď sa raz ukáže, čo za partia sa teší z ľudského utrpenia!
   Cez „nežnú“ sme boli naplnení šťastím a vzájomnou láskou medzi sebou navzájom – očakávali sme zmenu k lepšiemu…no a vykľul sa podvod. Bolo by načase, aby už konečne uzrela svetlo sveta aj pravda. Povie nám ju niekto?

 6. Nech žije pán náš milý pán Fauci. Chce účinnú identifikáciu, izoláciu a sledovanie kontaktov (ľudí).
  https://zemavek.sk/fauci-otocil-teraz-tvrdi-ze-druha-vlna-covid-19-nie-je-nevyhnutna-a-nosenie-rusok-je-len-symbolicke/

 7. https://banned.video/watch?id=5ee17271c7a607002f0d14f1
  Covid 19 Pacienti úmyselne zavraždení

  Po vypočutí tohto videa je mi úplne zle. Kde speje tento svet? Ľudia čo nemajú Covid 19 sú liečení na Covid 19 kvôli obrovským peniazom od poisťovne, daní na umelú ventiláciu, ktorú nepotrebujú ale tá ich zavraždí – kvôli obrovským peniazom od poisťovne…Kde sme dospeli? Už žiaden súcit? Len peniaze?

 8. Ďalšie /zakázané/ videá ohladne tzv. Corony potrebné vidieť. Ak si ich pozriete všetky, pochopíte čo sa teraz vo svete deje……a odkiaľ to všetko pramení.

  https://cz24.news/zakazany-rozhovor-davida-ickeho-o-viruse-covid-19-testovani-na-koronavirus-5g-sieti-a-globalnom-kriminalnom-syndikate-video/

 9. Obávam sa len jedného, kým sa ľudia prebudia a začnú konečne niečo robiť pre svoju záchranu, bude už neskoro, lebo budú tak paralizovaní a zmetení, že už nebudú schopní nič urobiť ……..Bože daj nám dostatok, síl to zvrátiť!

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/06/18/social-impact-of-coronavirus-fear.aspx
  Dnešný článok pána MUDr. Mercolu o povinnej depopulačnej vakcíne proti Covidu 19, čo bude obsahovať…Oplatí sa to celé prečítať aj video vypočuť.

 11. Videli ste film Equilibrum? Doporučujem pozrieť, aby ste vedeli čo nás čaká. Ten čo to natočil už asi vedel o týchto scenároch a napriek tomu, že nám to niektorí umelci dávajú ako na tácke, stále to vnímame skôr ako zábavu, namiesto toho, aby sme sa zamysleli.

 12. Nie je tu už priveľa paniky a konšpirácií ? Veď už dnes sme sledovaní a vie sa o komkoľvek kto má mobil – takmer každý, a pri platbách kartou.

 13. Ján Marcin

  Teraz ste nato prišli veď ty židia americký chcú zničiť Európu ste slepí tá banda okolo b.gatesa oni berú ľudí ako potkany na skúšanie vakcín ja nemôžem pochopiť že dá niekto očkovať ešte decko všetci sa budú smažiť v pekle zente tých yenkey preč sú to vrahovia dali opraviť novinárov aby mohli dosadiť svojích ľudí a všetko im zatiaľ vychádza to všetko je plánované kvôli vojne keď chcú aby Rusi dali krym tak nech oni vrátia California a texas mexicu a aljasku rusku a tých lekárov do basy

Pridajte komentár

*