Bolo „dištančné vzdelávanie“ plánom na ohlúpnutie budúcich generácií, aby volili progresívnych fašistov?


Print Friendly, PDF & Email

Bolo „dištančné vzdelávanie“ plánom na ohlúpnutie budúcich generácií, aby volili progresívnych fašistov?

(S.D. Wells, Natural News) Nie, nestačí, že ľudia na Západe sú nútene kŕmení spracovanými potravinami bez živín, no zato plných toxínov, aby sa im znížilo IQ. Všetci sme navyše museli trpieť počas covidových lockdownov „dištančné vzdelávanie“ našich detí.

Tento druh vzelávania by sa správne malo označovať ako „ťažko postihnuté“ vzdelávanie.

Aby takmer každá ľudská bytosť uverila skorumpovanej západnej medicíne, musí byť dopovaná propagandou 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku, sledovaním televíznych reklám na nové lieky či nechať si vymývať mozog reklamami na „nezdravé“ potraviny s vysokým obsahom cukru.

Potom počas plandemických lockdownov prišlo „dištančné vzdelávanie“. Spolu so smrteľným holokaustom pomocou mRNA „vakcín“ to bolo VŠETKO vopred plánované!

5 hlavných problémov s virtuálnym „dištančným vzdelávaním“ pre deti, mládež a dospievajúcich

Niekoľko nasledujúcich generácií už bolo čiastočne zničených kombináciou toxínov, liberálno-progresívnych dezinformácií a nedostatku riadneho vzdelania. Tieto faktory neustále napádajú ich životne dôležité systémy, vrátane mozgu.

Hrotové proteíny z covidových vakcín nielenže upchávajú cievny systém 5 zo 6 zaočkovaných detí (pozn.: šieste dostalo placebo), ale v školských systémoch mnohých krajín bola na mesiace, ba niekde dokonca aj roky narušená celá vzdelávacia infraštruktúra.

Dištančné vzdelávanie nie je ani zďaleka také efektívne ako prezenčné vzdelávanie. Poďme sa na to pozrieť z pohľadu pedagóga.

#1. Dištančné vzdelávanie (alebo virtuálne) prakticky znemožňuje študentom spolupracovať vo dvojici alebo v malých tímoch. Stratu schopnosti učiť sa a budovať sociálne zručnosti nemožno napraviť alebo jednoducho nahradiť stratený čas. Je to všetko preč.

#2. Online vzdelávanie je väčšinou lineárne, zapája len dva zmysly. V skutočnosti „dištančné vzdelávanie“ postráda dotyk, chuť, ale aj pocit, ktorý klasické učenie zakotvuje v dlhodobej pamäťovej časti mozgu. Inými slovami, je to plytké, nie hĺbkové učenie.

#3. Motivácia je problémom virtuálneho učenia z dôvodu nedostatku ľudskej interakcie, keďže ide skôr o dvojrozmerný online svet. Motivácia tiež chýba, pretože obsah je slabý a pre všetky preberané témy poskytujú oveľa menej kontextu.

Zbohom vysoký krvný tlak

#4. Príliš veľa času pred obrazovkou je hlavným problémom v mnohých oblastiach nielen vzdelávania, ale aj zdravia. Pri súčasnom ničení infraštruktúry skutočného vzdelávania to netreba podceňovať.

#5. Učitelia majú veľmi malú až žiadnu kontrolu nad tým, čomu študenti v skutočnosti venujú pozornosť. Nedokážu odsledvať, či zostávajú v zornom poli kamery, či sa vyhýbajú rôznym druhom rozptyľovania, či neopúšťajú počítač na dlhší čas. V podstate nad žiakmi počas online hodiny neexistuje žiadny reálny dohľad.

Vzdelávací systém na pokraji útesu

Ak sa budú opakovať podvodné plandémie s nimi a „dištančné vzdelávanie“ spolu s umelou inteligenciou, potom celý vzdelávací systém to bude mať nasmerované k strmému útesu.

Ste vy alebo vaše deti pripravení na 5 až 7 hodín nudného vyučovania denne? Koľko času pred obrazovkou budú tráviť deti a tínedžeri mimo školy aj v „škole“, keď sa naplno zavedie virtuálne učenie?

Klesá deťom IQ, alebo sa im len zhoršujú známky a schopnosť kriticky myslieť?

Študenti, ktorí celý deň sedia pred obrazovkou počítača na „dištančnom vzdelávaní“ sú neustále vyrušovaní súrodencami, domácimi miláčikmi, hlukom, chuťou na desiatu, prestávkami na toalete (zvyčajne umelo predĺžovanými) a podobne.

Navyše, koľko informácií si skutočne zapamätajú, keď učenie sa v podstate podobá sledovaniu kreslených seriálov v televízii? Nemýľte sa, toto všetko je vopred pripravené pre naše deti a tínedžerov, aby upadli do víru hlúposti, špeciálnych potrieb a odkázanosti na „Veľkom bratovi“.

Záver

Toto všetko bol a je recept na katastrofu, na ukradnutie zdravia a duší mladých ľudí, čo ich má priviesť do hlbokej, temnej a dlhej špirály otroctva a podriadenosti vláde, ktorú zaujímajú len dve veci: peniaze a moc.

Už nikdy viac nesmieme vláde dovoliť zaviesť lockdowny ani „dištančné vzdelávanie“. Z podvodnej pandémie sa musíme poučiť a v prípade jej opakovania tvrdšie proti systému bojovať!

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Teraz rozptyľujú žiakov, a každého človeka, mobily. Digitálna debilita.

  • Mobilmi sa rozptyľovali sa aj starí „capi“. Spomínam si keď si jeden kolega v práci kúpil novú nokiu 3510i – mobil s farebným displejom s rozlíšením 96×65 pixelov. Bol to prvý mobil s farebným displejom na hale v práci kde som robil. Každý bol z neho pif-paf. Niektorí extrémisti – takí mladší (do 25 rokov) si ho požičiavali a potajomky na ňom hrali hry. Boli ako malí chlapci – stačila jedna hračka a bola zábava. A o korunách investovaných do „pozadí“ ktoré si nechávali posielať cez sms či ems, či čo to bolo – tak škoda písať. Cena „pozadia“ bola od 10Sk do 60Sk čo boli neskutočné paľby za ktoré sa dali kúpiť dôležitejšie/lepšie veci. A tiež frčali pozadia nahých báb, ktoré na rastre mobilov s rozlíšením podobným aké mala Nokia 3510i vyzerali príšerne. Ale tých korún za ne padlo viac než dosť. A všetko to nerobili pubertiaci ale starí capi, ktorí mali aj rodiny. Vždy ma udivovalo, že toľko peňazí dávali za také neskutočné zbytočné idiotiny. Pochopil som keď si niekto kúpil cigarety či alkohol ale hento.. Jak je časť spoločnosti divne nastavená – vôbec nemá nadhľad nad tým čo sa nového vynára či prichádza, nechápe, že nemá na všetko čo je nové hneď skákať, utrácať za blbosti a brať si pôžičky na obrovské lcd tv či domáce kiná a pod. keďže po relatívne krátkej dobe bude mať problém predať takú „cennosť“ na Bazoši za symbolickú cenu.

   • Kupovať televízor je dnes blbosť. Nie je tam čo pozerať. Lepší je vlastný počítač s primeraným monitorom na filmy, netreba sa prispôsobovať rodine.

    • Veď práve…a naviac je blbosť kupovať nejakú novinku s nejakou „superfunkciou“, ktorá bude za dva mesiace už minulosťou. V dobe keď išli dvd prehrávače do módy tak najlacnejšie značkové stáli od 12.000 do 20.000Sk a neprehrali nič okrem originálov. Obyčajný z Lidla prehral milión kodekov, bral adresára, všemožné obrazové a audio formáty s rôznymi dátovými tokmi a stal ma 2990Sk a používal som ho roky. Používal som ho aj ako audio prehrávač v skladanej veži. Šupol som (v prijateľnej kompresii) aj sto albumov na jedno dvd a bolo.
     Vždy ma vtedy až mrázik keď sa mi niekto chválil, že by neznačkový dvd prehrávač nikdy nekúpil lebo vraj uprednostňuje kvalitu. Keby to bol nejaký audiofil ale väčšinou išlo len o sedlač, ktorá sa chce len povyšovať nad ostatnými a pritom nemá pred výplatou pomaly za čo kúpiť jedlo. Ale hlavne že má značkové drahé veci.
     A teraz je to rovnaké – smartfón sa dá kúpiť aj do 100€ a človek môže byť spokojný ale akoby vyzeral pred ostatnými ktorí majú smartfóny za 1000 či viac €? To je tiež taká rozšírená vymyvačka, ktorá medzi ľuďmi koluje už roky a znie : „nie som taký bohatý aby som si kupoval lacné veci“. To platí len v niečom ale mnohí to berú vážne – všetko musia mať značkové.

     • Súhlasím. Televízor je prežitok. Filmy sa točia príšerné. Lepšia je príroda, vzduch, slnko. Ľudia sa predvádzajú aby im tlieskali a obdivovali ich. Netreba obdivovať ich nezmysli, treba pochváliť za to čo je dobré.

    • Jan Kochlan

     Niekto chce mozno pozerat filmy z pohodlnejsieho miesta, nez je kancelarska stolicka, alebo gauc v pracovni 🙂

     Mozno by stalo zamysliet sa nad tym, ci kupa TV automaticky znamena, ze ste odkazany na bezne vysielanie (ktore tiez dava zmysel). Ja si to nemyslim 🙂

     Ktora „superfunkcia“ je za 2 mesiace minulost ?

     • Ono každá značka má mnoho modelov, ktoré majú rôznu výbavu a funkcie. Trebárs také HDR – tých HDR riek, ktoré upravuje obraz je už toľko, že ani čert sa nevyzná, ktoré je lepšie a novšie. A tiež všemožné nastavenia obrazu v menu – to iba pletie hlavu ľuďom a stejne keď s tým človek šibrinkuje a kombinuje ich tak ten obraz len rozladí. Jak keby nestačilo niekoľko módov… stačili by tri či štyri od výrobcu.
      V podstate každý model tv je dnes jeden malý samostatný svet, ktorému sa človek musí naučiť rozumieť keď ho chce využívať naplno. Je to jedna veľká komplikovaná bublina oddelená od ostatných. A to je tak so všetkým. Ja mám Smart tv ale nemám ho napojený na net a ani nikdy nebude.
      A je tam toľko zbytočných nastavení že radšej používam všetko v móde „štandard“.
      Keď niekedy nakuknem do predajne elektroniky ako sú tam vystavené poschodia tv a iných „špičkových“ zariadení kde medzi tými regálmi chodí sám predajca ako bludný holanďan tak si vždy hovorím, že tu je niečo „hodně špatně“ keď sa o tie úžasné výdobytky vedy nikto netrhá kvôli lepším a lepším parametrom.
      Už je toho bordelu až priveľa ale i tak keď je dobrá reklama sa predáva.
      Najradšej mám ok elektro – 5 dvadsať ročných predajcov znudených na sviňu, polovica osvetlenia vypnutá, v predajni ani noha, atmosféra ako v pohrebnom ústave a u vchodových dverí vystavený nejaký supermoderný obrovský tv s takou či onakou funkciou ktorá má všetkých ohúriť – čisté psycho. To sa ani nedivím, že väčšina ľudí do takého prostredia nemá chuť chodiť a dáva prednosť digitálnemu koncentráku – kúpe cez internet. Pamätám sa ako sa výrobcovia predháňali aby ich výrobok – tv mal vyšší a vyšší dynamický kontrast. Niekto kúpil s kontrastom 600:1 a druhý 1500:1 a myslel si, že je za vodou a každý týždeň sa objavil model ešte s vyšším kontrastom. A pamätám si aj ako kamoš maniak do skladaných Pc nariekal, že je to nanič lebo za tri mesiace už bude s jeho super-Pc „háji“ – už bude zastaralé lebo vývoj ide šielene dopredu. A tiež si pamätám ako keď ľudia brali pôžičky na dvd prehrávače a domáce kiná tak mi jeden kamoš – blázon do elektroniky povedal, že aby som to vôbec nekupoval a kúpil najlacnejší dvd prehrávač napr v Lidli lebo prehrá úplne všetko a to za čo dávajú ľudia neskutočné peniaze nemá cenu ani toho šmejdu z Lidla, ktorý prehrá všetko. Jednoducho je to všetko jeden veľký podvod jak človeka zamestnať zbytočnosťami, hlúposťami, obrat ho o peniaze, zmagoriť ho, obrať ho o čas na dôležité veci a hlavne ho neustále SLEDOVAŤ.

     • Hlúpy televízor nemá kameru cez ktorú úchyláci sledujú ľudí.

     • Kochlan: Ak nesedíš na gauči sám, budeš zápasiť o diaľkové ovládanie a držať moč kým neskončí film. Prídeš o voľný čas pozeraním s otvorenými ústami do kamery.

 2. Pozrite si na telegrame GrogyTV a tam zavesene filmy, pre doplnenie informacii. Velmi zaujimave a poucne. 🤭

 3. KOVIDBARÓN!

  ohlupovanie už hlúpich nieje predsa žiadná veda a ani žiadný náročný proces,ktorý by robil elitám akýkoľvek problém-masové pestovanie idiotizmu je tu už vyše 100rokov od kedy nabehla éra industrializácie,elektriny,dlhopisov,bankových pôžičiek,motorizmu pre masy a povinnej školskej dochádzky,teraz sa ľudstvo nachádza na vrchole technickej evolúcie a 100rokov trvaného pokroku v zrýchlenom režime,ktorý sa už zrejme ani nedá spomaliť,lebo to už ani nieje v ľudských silách,na školách-liaheň pracovnej sily pre vykorisťovateľov a zotročovateľov sa viditeľne produkuje človek-biorobot s obmedzeným zmýšľaním zameraným iba na konkrétne oblasti bez schopnosti zdravo uvažovať a vedieť si rozumne a spravodlivo vybrať,nové generácie sú evidentne určené iba pre prácu a konzum na dlh,žiadný štát,žiadný zamestnávateľ,žiadná inštitúcia nemá reálne také finančné prostriedky-aby dokázala toľké roky tak štedro rozdávať svojím drahým poddaným-občanom také výhody,ako vysoké mzdy,odstupné,odmeny,dôchodky,kadejaké príspevky atd.-všetko toto ťahajú silné pôžičkové a dotačné banky prostredníctvom vlád štátov,ktoré si povinne požičiavajú k udržaniu vysokých dlhov na každú hlavu občana s číslom a čipom,,,,,,,,,nikto kto má čip a je v zmluve s bankami-nieje a nemôže byť skutočne slobodným človekom,ktorí si svoj život žije podľa seba,vaše deti sú zotročené,lebo aj vy ste sa nechali zotročiť ! predávate svoje životy za hodinové mzdy a ešte sa tým aj chválite a toto celé ospravedlňujete fňučkaním v kostoloch a už trápnymi frázami-ved z čoho by som žil a robím to iba pre svoju rodinu…lži,klamstvá,výhovorky!

 4. Takže výpalné za smrtiace jedy sa bude platiť dokonca 2026! Bravooo!!! https://www.trend.sk/ekonomika/stat-bude-vakciny-platit-desiatky-milionov-eur-roku-2026-aj-ked-ich-nevyuzije?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=10
  Už sa tešíme, čo Lajno podpíše ohľadom choroby X! Tipujem, že tí sadistickí primitívni psychopati nacistickí sú už tak nadržaní, že chorobu X spustia už tento rok, asi počas olympiády, keď bude veľa ľudí z celého sveta prúdiť letecky kade-tade a dovolenky budú tiež vrcholiť ! Sieť 5G už bude dovtedy taktiež všade kde treba zavedená ! Nuž a Deagle prognóze bude tiež dané zadosť !
  Takže ako povedal nemenovaný informátor na tohoročnom WEF, konečné riešenie po predkrme Pfizera bude tento rok 2024 zrealizované… Kiež by som sa mýlil !!!

 5. Toto je celkom zbytočný článok. Zastávať dnešný školský systém je to isté, ako zastávať očkovanie. Totálne sprofanovaný vyučovací proces, nastavený na zdebilnenie človeka, čiže je jedno, či sa „učíš“ v škole alebo doma, stále si v rukách molocha, ktorý nechce vychovať človeka vzdelaného. Vychováva biorobota, tí sú pre neho potrební. Kto pri dnešných informáciách ešte stále od malička strká svoje deti tomuto zlu do rúk, už mu asi nič nepomôže. Len zachovať svoj status, svoje pohodlie, lebo musím otročiť na seba a ešte aj na parazita. Na dieťa niet času, nech sa o neho postarajú cudzí ľudia v spoločnosti, o ktorej nič netuším.

  • mariankosnac

   Doma sa decko nič nenaučí, v škole ho aspoň prinútia. Ale zase v škole sa učí veľa zbytočných debilín že nakoniec z toho nevie nič.

   Inak po novom zrušili domáce úlohy. Ale asi to nebude mať nejaký vplyv na ohlúpnutie deciek lebo učiť sa doma budú naďalej len nebudú musieť napísať tú debilnú úlohu (ktorú aj tak niektoré decká len opísali od poctivejšieho kamaráta na začiatku vyučovania).

   • Dvaja siedmaci ráno na začiatku vyučovania v škole na východe Slovenska.
    „Ahoj!“
    „Ahoj!“
    „Domácu máš?!“
    „Mám!“
    „Tak nalej!“

   • Úlohy sú práca navyše. Dospelí majú 8 hodinový pracovný čas. Deti sa majú učiť do večera. To je život?

    • Jedna vec je ako pristupuje k deťom učiteľ a druhá ako pristupuje k deťom rodič. Obaja by mali poznať ako správne pristupovať. Ak má dieťa učiteľa vola a fajn rodiča tak tie úlohy niesú problém ale keď je to naopak tak už je to problém pretože sa dieťa na úlohy nesústredí, nebude v kľude.
     Niekdy je volom jak učiteľ tak aj rodič a dieťa nemá kam „utiecť “ – nikde nenájde pokoj, všetko odfláka ako flákač aj keď také nieje a keď dospeje tak ten kľud ktoré nikdy nemalo už ťažko nájde. Bude ho však hľadať neustále a jeho osobný život, ktorý by malo začať ako vyrovnaný človek musí ísť bokom lebo v prvom rade bude všade hľadať kľud ktorý však nikdy nenájde lebo ho v sebe nikdy nemalo – vďaka prostrediu jak v škole tak – a HLAVNE DOMA. Domáce úlohy niesú problém – problémy z nich vytvárajú nedospelí dospeláci svojím deťom.
     Dieťa v prostredí kde sa necíti uvoľnené, v bezpečí a milované nemá chuť riešiť akékoľvek úlohy, nič plánovať a budovať si vlastný život – vzťah ku sebe.

     • V škole by nemalo byť dieťa zavalené neúmerným množstvom učiva aby nedošlo domov vyšťavené.
      Malo by zo školy dôjsť domov v takom stave aby aj po škole malo chuť niečo tvoriť a učiť sa rôzne veci vrátane domácich úloh.
      Lenže taký skok chce zmenu myslenia a prístupu dospelákov.

     • Klaniam sa tykýmto učiteľom.

     • Klaniam sa tykýmto učiteľom. Pretože to On, kto cez nich pôsobí.

 6. Drsné video od Nestora

  „Proč je svět tak krutý a zabedněný“.
  CZ titulky. Dĺžka 11:20.

  https://ksbzdroje.cz/Files/Nestor/006_Pro%C4%8D_je_sv%C4%9Bt_tak_zabedn%C4%9Bn%C3%BD_a_krut%C3%BD.mp4

  Nestor vždy „naloží“ parazitom koľko sa do nich vojde..

  • Hlavne sa nechaj hejtovať od tohto ruského žida! „Filozof“!

   Učenie – je VŽDY manipulácia!
   Učenie je hypnóza!
   Učenie sa – je vývoj.
   Učenie sa – je meditácia.
   Asociatívne učenie je metodológia učenia – a tak ako u bielej, ako aj u čiernej mágie – záleží na cieli.

   Učenie sa nie vždy je výsledkom súhlasu s našou manipuláciou – môže predstavovať aj odpor voči nášmu učeniu /We don’t need Your Education/ – môže predstavovať aj štúdium histórie manipulácie = FUCK You pane učiteli. Smejem sa nad debilizáciou – pretože je základom rozkladu všetkého – teda aj toho, čo – kto iniciuje práve debilizáciu! Aby krátkodobo ovládol generáciu. Podenková existencia „moci“. Stále mnyslím na prístup do informačného pola – a s tým debilizátori neurobia NIČ!

   • Dôležité – ľudia majú problém s debilizačným systémom preto, pretože tento systém ich v prvom rade učí odučovať svoje deti, a tak ich robiľ závislými na „edukačnom“ systéme /štátu/. Pre takých Krovákov znamená ich asociatívny /= príbehový = „to vtedy keď“/ spôsob prežitia! Inak na tom funguje aj marketing – ktorý potrebuje „príbeh vtedy keď“ na odovzdanie „posolstva“ = manipulácie. Len príklad – toto robia aj mafiáni, keď novicovi vrazia facku, aby si zapamätal prísahu – čo je pre neho príbeh = asociácia. Krovák učí vnuka „vtedy, keď sme našli tú vodu“, Slovák môže učiť malú násobilku „vtedy, keď sme jedli tie jahody“. Asi tak.

    • Asi tak to všetko funguje nemám k tomu čo dodať °°° MŠ

    • No ale na tejto Zemi u väčšiny ľudí nieje ten stav (a ani celkovo), že by sa z problémov mohli ľudia dostať sami. Už na to nemajú. Preto sa vždy niekto schopný musí chopiť moci kvôli zodpovednosťi,za všetkých, ktorú si uvedomuje. Preto aj Stalin posadil sedliakov do lavíc aby sa učili – aby pochopili, že je nutné sa osobne orientovať na spoločné dielo, ktoré má zmysel a ktoré podrží každého aj v časoch keď ktokoľvek z nich bude na tom všelijako. To ale pre mnohých znamená totalita a komunizmus, čo je úplný nezmysel. Ľudí treba viesť a aj im ukázať hranice, že odtiaľ potiaľ nech sa im to páči alebo nie. Múdry má právo riadiť sebca, individualistu a vytvoriť systém v štáte, ktorý obmedzí každého vychcálka, ktorý smojim umom vyhľadáva skuliny – spôsoby ako netrpieť pod „strašnou diktatúrou“ systému. Čím múdrejší človek tým má právo pôsobiť väčším tlakom na okolie lebo ON VIE ČO SPOLOČNOSŤ POTREBUJE. NEDÁVA TO ČO SA SPOLOČNOSTI PÁČI. AJ Život sám dáva ľuďom čo potrebujú a nie čo sa im páči.

 7. Mám obrovský nápad! A nechcem si ho nechať patentovať len pre seba! Vyzývam všetkých IT vývojárov sveta! Ku.va! Už konečne navrhnite vyhľadávač, apku – ktorá mi napovie, ako to mám ku.va zadať do vyhľadávača, aby som sa vedel na internete dopátrať, čo vlastne chcem! No nie je to bohovský nápad – vyhľadávač pre idiotov?! Ja myslím, že je to jednoduchšie ako prací prášok Vizir!

 8. Putin: USA řídí CIA a další agentury, nikoliv zvolení představitelé

  https://aktax.cz/putin-usa-ridi-cia-a-dalsi-agentury-nikoliv-zvoleni-predstavitele/

 9. Israismael

  Za všetko zlo na zemi môže ľudská ješitnosť ..a k tomu prepestovany predný mozog človeka (to je ten HAD z raja =rozum ,ktorý nasepkaval v myšlienkach prvým ľuďom a našepkáva aj dnes mnohým )
  Ješitnosť je napr pestovana závisť ,nenávisť ,ohováranie ,všetky druhy neduhov a závislosti a pod ,proste ješitnosť človeka je ZLO …ľudský rozum ako pokrivený nástroj toto zlo vo svete vytvára ..Vypočujte si to od 53:50min = ešte snáď včas mnohí ľudia pochopia!!! ..Nastavte si video na 53min https://m.youtube.com/watch?v=oCXIQEn3RpA&t=3569s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D – názov toho prednesu je : Skriveny nastroj a má to cca 30min….. potom nasleduje iná prednáška ..Do najhlbšej duše človeka je to hovorené …
  Pre uspokojenie tu poniektorých neprajníkov uvádzam, že zas ma tu nebude mnoho dní …Nech sa teda neboja !

  • holistický prístup

   Israismael,

   ješitnosť nie je to, čo si napísal – ješitnosť je snaha za každú cenu v očiach iných byť tým najdokonalejším z dokonalých vo všetkých oblastiach.

   • holistický prístup

    Teda aj najmúdrejším z najmúdrejších a jediný dokonalý šíriteľ pravdy – vidím v tom aj Teba.

    PS: Nie, nemusíš sa báť, že si mi snáď nahnal strach – len Ty vo svojej ješitnosti si to nahováraš.

   • HP, áno a môže to vyzerať aj takto – napríklad niekto chce schválne zostať v polohe blba čo niečo schválne nechápe aj keď jeho blízke okolie vie, že on má naviac a právom po ňom požaduje polepšenie. Často to býva v rodine keď sú dlhodobo narušené vzťahy a na rozuzlenie komplikovaných vzťahov stačí aby sa jeden zaťatý sebastredný hňup nad sebou zamyslel a začal sa zaujímať aj o druhých. Ale často taká ješitnosť prameniacia z práce mozgu, ktorý na objednávku vnútornej pohnútky ospravedlní každú svojvôľu trvá až do konca života. Taký ješita (to už je ďaleko za hranicou trucanta) je uväznený vo svojom mozgu – vo svojich za roky vytvorených labyrintoch, z ktorých už nievie von a keď sa tam niekedy nahlas spýta či nieje na chybe náhodou on sám tak z tých chodieb sa ozýva ozvena – jeho slová za celé časy, ktoré znejú „nie, ty nie si na vine ale tí druhí sú príčinou tvojho utrpenia“. Tá ozvena – to presvedčenie ho vždy prevalcuje aj keby bol jak chytrý.
    Aj to je ješitnosť, taká trocha naruby.

 10. Medveděv varuje před jadernou „apokalypsou“ v případě útoku NATO

  https://aktax.cz/medvedev-varuje-pred-jadernou-apokalypsou-v-pripade-utoku-nato/

  • Dúfam, že Medved…bude raz v klietke a bude tam zavretý nejaký ren rok. A dúfam, že tam s ním bude aj Pes…
   Obaja hrajú na strunu ruských vlastencov a pritom – ak by mali možnosť – by ich kľudne nechali všetkých zlikvidovať.

 11. Máš pravdu, Achnaton. Posadnutosť mobilmi nie je (nebola) len „výsadou“ mladých. Moja príbuzná seniorka+ si kúpila iPhone za vyše 1000 euro a susedin priateľ (tiež senior) si nedávno kúpil takúto „hračku“ za cca 1500 euro. A je pravdou tiež, že ak chce človek takúto vec využívať naplno, musel by absolvovať nejaký kurz, lebo všetko sa odkukať nedá. Neviem vôbec, či takého mobily predávajú aj s podrobným návodom na užívanie.

 12. Ešte niečo máličko k tzv. Vzdelávaniu.

  V prípade, že by sa nebodaj pani učiteľka na niektorej zo slovenských školiek, ev. základných škôl (pozn.: ale MY také „pani“ učiteľky, žiaľ nemáme..), rozhodla takýmto spôsobom (viď odkazy nižšie) vychovávať a vzdelávať detičky v Duchu ochrany a podpory svojho fyzického i psychického zdravia, ako i seba-disciplíny, tak si myslím, že by rodičia slovenských detí hneď na druhý deň, zažalovali riaditeľa škôlky, ev. základnej školy – paradoxne za – Ublíženie na zdraví detí.

  P.S: 1 – Takéto „vzdelávanie“ do Života, je pomerne štandartné hlavne vo Východnejšej časti RF (Krasnojarsk, Ťumen..), kde sa otužujú detičky už od 4-och rokov v „teplote“ max. do – 25°C, potom sa idú do sauny zohriať a všetko je to na spôsob storočných tradičných ruských Banjí.

  P.S: 2 – Rodičia i učitelia si pochvaľujú minimálnu chorobnosť a absenciu u detí v škôlkach i v školách ..

  P.S: 3 – By ma zaujímalo, či Rusi s ich deťmi, žijúcimi tam niekde za Uralom a na Sibíri – vôbec zaregistrovali v r. 2020 niečo také, ako „celosvetový“ Covid, Koronu, P(l)andémiu.., pričom – nemám v t.č. na mysli – mediálne info k C-19..

  https://t.me/casusbellilive/142691

  https://yandex.com/video/preview/5295000974039746409

  • Máme aj my tu na SK pár „škôl“ s nádychom normálnosti, ale žalostne málo. Keď mi o tom známa rozpráva, sa vždy zasmejeme a tešíme sa, že sú tu aj „normálne“ učiteľky a vychovávateľky. Nesmie o tom ani verejnosť vedieť, lebo by ich napráskali.

   Individuálne duchovné nehmotné bytosti prichádzajú sem na zem, do hmoty, matrixu, aby si vyskúšali, zažili, pochopili, naučili sa.

   A tá škola tu je naozaj perfektná, aj keď niekedy poriadne bolí a ťažko sa na to všetko naokolo pozerá, ale ako inak by sme sa to naučili ?

 13. Dva tri roky nazad som čítal nejaké štúdie o ľuďoch čo kupujú len ajfony. Boli by tam spomenuté nejaké spoločné rysy tých ľudí a celkom to sedelo. Ale poslednú dobu cca pol roka nazad som pocítil na vlastnej koži akýsi apgrejd tých rysov ajfoňákov. Spoznal mladých chalanov tak od 25 do 35 r, ktorí vlastnia ajfony a dosť ma prekvapilo, že – a teraz fakt neviem odkiaľ to ide – neznášajú keď má niekto Android. Akoby to bol u mňa nejaký charakterový odsúdeniahodný nedostatok.
  Normálne sú jaksi nevraživí keď človek povie už len: „ja to neriešim“ či je tam Android či niečo iné“. Už to je pre nich útok proti nim. Akože akceptujú to, že mám Android ale už nie som ani nieže v klube ale nie som akoby normál. S Androidom som pre nich taký akokeby dezolát a celkovo akoby som bol aj taký neprijateľný keď v ahfonoch nič nevidím – už mám proste „cejch“.
  To som písal len tom čo som zažil.
  U ľudí, ktorých si opisoval Ty Oldo to určite neplatí, to niesú mladí liberálovia.

  • Pre Oldo

  • mariankosnac

   To sú trafení liberáli, pre nich existuje len Ajfón a aj sluchátka musia mať originál ajfoňácke za neviem koľko sto eur a každý rok dovolenka niekde v zahraničí, to oni musia mať. A to jedine nato, aby sa mohli chváliť a kto toto nemá tak je dezolát. Vôbec im nedochádza, že to oni sú obmedzení. Aj keď je pravda že ten Android je celkovo otrasný systém aj androiďácke telefóny sú napi*u, ale stále radšej Androida než Ajfón. Iphone je zase viac obmedzený (nedokáže toho toľko čo Android).

   • Mne jedno či mám Android alebo nejaký iný os alebo aj keby tam žiadny nebol alebo bol tam vlastný či uzavretý – to mi je šumafuk. Neregistrujem sa nikde, gugl play nepoužívam, žiadny účet čo banking. Fejsbuk a milión blbostí na ktorých frčí polka sveta nepoužívam a tiež nie žiadne aktualizácie – mobil nastavený – blokovaný od okolitého digitálneho sveta a kamery zaleopené. Dôležité je väčší displej a občas kuknúť na net. Nepotrebujem aby mi niekto dával nenávistné emotívne prednášky ako je Android šit a ja debil lebo nemám ajfon.
    Je pozoruhodné ako tí ajfonaci neznášajú Android a tú nenávisť voči nemu musia navonok predomnou prejavovať jak postihnutí a jak keby ma to zaujímalo.

Pridajte komentár

*