Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

V Izraeli Covid-19 možno potlačili, no objavujú sa iné netypické vírusové infekcie


Print Friendly, PDF & Email

V Izraeli Covid-19 možno potlačili, no objavujú sa iné netypické vírusové infekcie

(Rossella Tercatin, thelibertybeacon.com) – Tento článok z Jerusalem Post bol uverejnený pred zhruba mesiacom, 17. júna 2021. Rovnaký jav s nárastom vírusových infekcií ako v Izraeli bol pozorovaný aj v Austrálii.

Čitateľom pripomíname, že Izrael v službe Pfizeru vyvíja na svojich ľudí neuveriteľne agresívnu politiku verejného očkovania. Okrem toho vytvára očkovacie pasy, ktoré rozdeľujú populáciu na skupinu „zaočkovaných“ a „nezaočkovaných“, obmedzujúc prístup tým „nezaočkovaným“. Ach, tá irónia!

Ide o veľmi podobný prítup, ako začína v súčasnosti zavádzať naša vláda, akurát s istým časovým posunom.

A tak to chodí – každá krajina otestuje nejaký druh šikany svojho obyvateľstva a to, čo sa osvedčí, následne preberú ostatné štáty. Takto sa postupne zavádza globálna tyrania.

Šokujúce je, že Pfizer si pre zavedenie svojej vakcíny Izrael údajne vybral a že je zrejme jedinou tam používanou vakcínou. Izraelská vláda dokonca súhlasila odovzdať Pfizeru dáta svojich občanov.

Ako sa Pfizeru podarilo získať takú moc?

Toto koncom februára povedal Gilad Atzmon:

„Ak sú Izraelčania zmätení skutočnosťou, že s nimi ich vláda zaobchádza ako s pokusnými zvieratami, ak sa čudujú, kam sa vyparila ich sloboda cestovať, žiť spoločenským životom či dokonca zarábať si na živobytie, úprimne na to včera odpovedal generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Bourla.“

Albert Bourla v interview na NBC povedal:

 „Som presvedčený, že Izrael sa práve teraz stáva svetovým laboratóriom, pretože v tejto situácii používajú len našu vakcínu a zaočkovali veľmi veľkú časť svojho obyvateľstva, takže môžeme skúmať tak hospodárske, ako aj zdravotné indexy.“

Nemám žiadny problém s lekárskymi experimentmi na ľuďoch, ak si účastníci sú plne vedomí všetkých možných okolností a závažných vecí, týkajúcich sa ich súhlasu.

Toto sa však v Izraeli nestalo. (poznámka redakcie: A ani u nás počas plošného testovania.)

Prostredníctvom „zelených pasov“ sa vláda prakticky vyhrážala, že bude penalizovať každého, kto sa bude zdráhať zúčastniť na „laboratórnom“ experimente pre obriu farmaceutickú spoločnosť s veľmi problematickou históriou.

V Izraeli sa objavujú vírusové infekcie netypické pre toto ročné obdobie

Momentálne v krajine chorejú deti i dospelí, čo sa zvyčajne stáva v zime, hovoria experti.

Koronová kríza sa už možno skončila, no dospelí a deti v celom Izraeli chorejú na rôzne iné vírusové infekcie, čo je podľa niekoľkých profesionálnych zdravotníkov na toto ročné obdobie bezprecedentný jav.

„Nič takéto sme nikdy nevideli,“ povedal Dr. Tal Brosh, vedúci infekčného oddelenia v nemocnici Samsona Assuta Ashdoda.

„Vírusové infekcie monitorujeme v nemocnici, čo je, pravdaže, len špička ľadovca toho, čo sa deje v komunite, keďže na každého hospitalizovaného pacienta je tam vonku oveľa viac ďalších.

Zbohom vysoký krvný tlak

Od jari sme svedkami rastúceho počtu respiračných ochorení a od mája je tu nával prípadov respiračného syncitiálneho vírusu.“

RSV, alebo tiež respiračný syncitiálny vírus, sa zvyčajne objavuje v zime spolu s chrípkou a je obzvlášť nebezpečný pre malé deti a starších, zraniteľných dospelých.

„V lete sme zvyčajne svedkami jeho miznutia, no keď tie čísla zvažujeme teraz, vyzerá to ako zima v prechádzajúcich rokoch,“ povedal Brosh.

„Počas zimy 2020 – 2021 sme nevideli jediný individuálny prípad RSV.“

Ďalšie druhy vírusov na vzostupe

RSV nie je jediným vo veľkom kolujúcim vírusom – ďalšími ochoreniami, ktoré momentálne infikujú rastúci počet ľudí, sú ľudský metapneumovírus (HMPV; druh adenovírusu) a rinovírus.

Všetky sa spájajú s respiračnými symptómami a ďalšími príznakmi podobnými symptómom silného prechladnutia. Zároveň od zimy predchádzajúcej pandémii, nezasiahla krajinu chrípka, ktorá niekde záhadne zmizla.

„Druh vírusu však vo všetkých prípadoch neoverujeme,“ povedala Dr. Tal Snirová, riaditeľka Kliniky pre adolescentov v telavivskom Suraskyho zdravotnom centre (Detskej nemocnice Dana-Dwek).

Snirová uviedla, že po roku pandémie nie je prekvapením, že sa tieto ochorenia objavujú znova.

„Počas zimy sme ich nevideli, lebo sme nosili rúška a kvôli lockdownom, sú to však bežné vírusy,“ povedala.

Hoci sa zdá, že na túto tému nebola publikovaná žiadna formálna štúdia, podľa Brosha bol podobný jav pred niekoľkými mesacmi hlásený aj v Austrálii, keď na krajinu udrelo jej leto po prvej zime sužovanej koronou.

Počet hospitalizovaných detí s respiračnými a gastrointestinálnymi ochoreniami bol nezvyčajný aj v Zdravotnom centra Shaare Zedek v Jeruzaleme, povedal Dr. Giora Weiser, riaditeľ Kliniky detskej urgentnej medicíny.

Záver

„Deti sa vracajú do škôl, navštevujú priateľov a majú opäť normálny život a tieto vírusy si vyberajú svoju odplatu,“ povedal Weiser.

Hoci nie je žiadny konkrétny dôvod na znepokojenie, podľa Weisera to pre personál kvôli pracovnej záťaži nebolo jednoduché. Všetci odborníci sa zhodli na tom, že nikto nevie predpovedať, ako sa bude tento nárast infekcií chovať v nastávajúcich týždňoch a mesiacoch.

„Toto nie je pandémia, tieto vírusy v krajine existujú a každá zima prichádza s chorobami,“ dodáva Brosh.

„Čudné teraz je, že je leto a my nevieme, či sa toto čoskoro skončí, alebo to bude pokračovať do ďalšej zimy a čo sa vlastne stane budúcu zimu.“

Poznámka redakcie: Počas posledných dní v Izraeli prudko pribúdajú nové prípady COVID-19. Takže sa zdá, že napokon, ako jednej z najzaočkovanejších krajín na svete, sa im nepodarilo potlačiť ani ten covid a ako bonus získali ďalšie druhy vírusových infekcií.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rossella Tercatin, Zdroje: thelibertybeacon.com, jpost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. …aj my sme pre Pfizer testovacia krajina, takže môžeme očakávať aj to, čo sa nám zdá doteraz nemožné.

  • som rad ze ja pfizeru ani nikomu inemu pokusneho kralika nerobim a robit ani nebudem 🙂
   pfizer nieco chce, kazdy nieco chce, ale ja mu to nedam. Nie som totiz ochotny ustupit teroristom a vydieracom. A svoje zdravie si lubim viac, ako „slobodu“ pohybu.
   Tak prosim, pfizera ini teroristi, smelo do toho, ale garantujem vam, prehrate.

  • Pavelkovych Milan

   Voči partičke psychopatov a deviantov z davoskeho ekomickeho fóra, ako napr. : satan globalizácie Klaus Schwab, zločinec Fauci, psychopat Gates, rasisticki obamovci, vojnovi stvači Clintonovci, Bezos, Zuckerberg, židovský finančný podvodník sereš a ostatný hnoj z tej ríše zla, treba celosvetovo, masívne a tvrdo protestovať, manifestovat. Treba vypovedať poslušnosť vládam. Ešte má ľudstvo nádej. Už ale skončilo obdobie korektneho jednania. Treba spraviť celosvetovu novú francúzsku revolúciu. Komplet. Nie ako bola „revolúcia“ v 1989 pod vedením koktaveho, ozrateho hajzla Havla.

  • Ametyst si múdry….pochopíš moju hypotézu, že neriešime podstatu COVIDU a iných vírusových ochorení na báze systémovej kvantovej funkčnej medicíny….
   chce to nové filozofické východisko o podstate zrodu, života,zdravia, smrti človeka…
   …ide o novú paradigmu kvantovej kognitívnej biologie aj na báze kvantovej informatiky….ale je to na dlhšiu reč..Jozeft
   Stále ideme z kopca, držme si klobúky….aforizmus

   • Zdravím Jozef
    Cítim, vnímam, čo mi naznačujete, ale verbálne to nedám, nemám na to vzdelanie.
    Kolektívne energie sú teraz veľmi bojovné. Stačí mi aj to, čo nasajem v práci aby som sa zharmonizovala.
    Na zjemnenie by úplne postačilo nebojovať… ani verbálne, ani myšlienkami.

    Ja poviem, že ideme dolu divokými perejami … a ak sa chceme dostať bezpečne ku brehu, mali by sme k tomu využiť prúd rieky.

 2. 28 marca 2019, dávno pred vyhlásením pandémie WHO, už Moderna požiadala o patent na vakcínu proti koronavírusu. Náprava prišla pred chorobou, ktorú však označili za „novú“. Zaujímavé však?

  Moderna je americká biotechnologická spoločnosť, ktorá dostáva dotácie z vojenských rozpočtov Pentagónu, o ktorých sa nikdy nezmienila v žiadnom zo 126 patentov, ktoré podala počas svojej 10-ročnej histórie.

  Vakcíny mRNA sú výtvorom Pentagónu, ktorý od roku 2012 financoval nadnárodné spoločnosti, ako sú Novartis, Pfizer, AstraZeneca, Sanofi Pasteur a ďalšie, vývoj tohto typu experimentálnych liekov, ktoré vďaka pandémii získavajú viac investovaných peňazí.
  Svedectvo s podpismi a s ostatnými dokumentami:
  s3.documentcloud.org/documents/6935295/NIH-Moderna-Confidential-Agreements.pdf

  viac zo zdroja OZ Dôstojnosť Slovenska tu:
  https://www.dostojneslovensko.eu/informacie-o-kovide-a-pravne-dokumenty/informacie-o-vakcinach/148-sok-moderna-uz-mala-vakcinu-proti-koronavirusu-skor-ako-who-vyhlasila-pandemiu

  • Pavelkovych Milan

   To potvrdzuje „konšpiracie a hoax“ o tom, že toto je umelo vytvorený vírus. Má v tom prsty neger Obama, Fauci a psychopat Gates. O umelom pôvode sa aj v českých odborných kruhoch hovorí už dávnejšie.

   • Pokial budu ludia verit ze „virus“ existuje,( v akejkovek forme,ci umeli,atd) tak tito masovi vrahovia,mozu robit „opatrenia a vytvarat dalej Genocidu sveta

  • Moderna = Mode RNA = veď oni majú v názve to, čo vyrábajú!!!
   Niekde som čítala/počula, že satan musí hovoriť pravdu, keď niekomu niečo chce vnútiť a dotyčný to musí dobrovoľne prijať a presne toto oni robia!!! Odpradávna sa hovorí „upísal sa diablovi“ za nejaké zdanlivé výhody, takže stačí povedať NIE!!!

 3. Marek Košice

  David Icke : „…Později umístili hexagram na vlajku Izraele, země, která není nic jiného než
  Rothschildovské lenní panství založené na uctívání Saturnu (Demiurga), (obr. 255). Naprostá většina lidí,
  kteří se dnes nazývají Židy, nemají vůbec žádné historické nebo genetické spojení s územím Izraele, ale
  pochází z národa zvaného Chazaři z oblasti Kavkazu a Černého moře. Chazaři se nenarodili jako Židé, ale
  byli podrobeni masové konverzi k judaismu za krále Bulana v roce 740 n.l. Později se přesunuli na sever
  do východní a západní Evropy a v Německu se jim začalo říkat Židé (viz knihy The Perception Deception
  a Human Race Get Off Your Knees). Tato fakta potvrzují i židovské zdroje a historici jako je například
  Shlomo Sand, profesor dějin na Telavivské univerzitě, v knize The Invention of the Jewish People. Izrael
  založili v roce 1947 uctívači Saturnu, Rothschildové, což byla mystifikace, která měla za úkol vytvořit
  konflikt a chaos (rozděl a panuj). A právě to můžeme od té doby sledovat….“……… Takže asi už vieme, prečo najväčším „pokusným králikom“ je Izrael.

 4. https://tadesco.org/objeven-zivy-organismus-v-ockovaci-latce/
  Objeven živý organismus v očkovací látce

  Někdo říká: „Mohl by to být morgelon?“

 5. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/masivni-demonstrace-ve-francii-nechceme-povinne-ockovani-covid-pas-chceme-rezignaci-macrona/
  Masivní demonstrace ve Francii: Nechceme povinné očkování, covid pas! Chceme rezignaci Macrona!

 6. https://otevrisvoumysl.cz/masove-protesty-v-recku-v-reakci-na-diskriminaci-neockovanych/
  Masové protesty v Řecku v reakci na diskriminaci neočkovaných

 7. Ľubomír

  V podstate zodpovednosti za vedlajsie ucinky vsetkych cov.id vakcin sa zbavili farmafirmy po dohode s vladami a zapredanymi instituciami v kazdej krajine. Pytali sa niekoho ci so zbavenim zodpovednosti suhlasia obyvatelia. Nie. Najvacsie svinstvo je, ze im vak. ciny doslova drzo nanucuju ako keby boli uplne bezpecne. Robia si co sa im zachce hajzli.

  • Pavelkovych Milan

   Až na to, že to chemické toxické svinstvo nie je VAKCINA. Je to experimentalna látka na dočasné núdzové použitie.

   • …obávam sa, že táto akože „vakcína“ je premyslená (našťastie nedomyslená), už pred niekoľkými tisícročiami naplánovaná zbraň hromadného ničenia vyrobená na konkrétny cieľ: na naplnenie poslednej, najväčšej hrozby vyhrážajúceho sa „boha“ Sionu, slúžiaca na genocídu všetkých pozemšťanov s výnimkou bohom vyvolenej kasty. Tento šialený, morbídny koniec pozemskej ľudskej civilizácie je presne zaznamenaný v „svätej“ biblii, v posledných kapitolách Zjavenia Jána.
    V tejto zmotanej knihe kníh nás oslní citát: „Rozvrátim, rozvrátim, rozvrátim túto zem, neponechám kameň na kameni.“ Alebo: „Je strašné upadnúť do rúk živého Boha.“ Takže práve tento vrah je tým láskyplným predstaviteľom dobra? Takto má vyzerať dokonalá rodičovská láska??
    Do čerta aj s týmto sadistickým „bohom“!

 8. Už dávnejšie som písal o prepojení Pfizeru s americkou židovskou lobby. Vplyv tejto lobby na odborníkov a vládu v Izraeli je evidentný a nespochybniteľný. Ľudia v Izraeli sa stali medzi prvými pokusnými myšami Pfizeru.

 9. Pavelkovych Milan

  Mocní zo Židakých radov počas WW II spolupracovali s nacistickým pohlavarmi. Pri židakoch sú rozhodujúce peniaze.

 10. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-deaths-injuries-reported-cdc-covid-vaccines-moderna-pregnant-women/
  Nearly 11,000 Deaths After COVID Vaccines Reported to CDC, as FDA Adds New Warning to J&J Vaccine
  Takmer 11 000 úmrtí po očkovaní vakcínami COVID hlásenými CDC, ako FDA pridáva nové varovanie k vakcínam J&J

  VAERS data released today by the CDC showed a total of 463,457 reports of adverse events from all age groups following COVID vaccines, including 10,991 deaths and 48,385 serious injuries between Dec. 14, 2020 and July 9, 2021.
  Údaje VAERS, ktoré dnes zverejnilo CDC, ukázali celkovo 463 457 hlásení o nežiaducich udalostiach zo všetkých vekových skupín po očkovaní vakcínami COVID, vrátane 10 991 úmrtí a 48 385 vážnych poranení medzi 14. decembrom 2020 a 9. júlom 2021.

  Data released today by the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) included 463,457 reports of injuries and deaths, across all age groups, following COVID vaccines — an increase of more than 25,000 compared with the previous week.
  Údaje, ktoré dnes zverejnili Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), obsahovali 463 457 hlásení o úrazoch a úmrtiach vo všetkých vekových skupinách po očkovaní vakcínami COVID – čo je nárast o viac ako 25 000 v porovnaní s predchádzajúcim týždňom.

  Data released today show that between Dec. 14, 2020 and July 9, 2021, a total of 463,457 total adverse events were reported to VAERS, including 10,991 deaths — an increase of 1,943 over the previous week. There were 48,385 serious injuries reported during the same time period — up 7,370 compared with the previous week.
  Údaje zverejnené dnes ukazujú, že medzi 14. decembrom 2020 a 9. júlom 2021 bolo spoločnosti VAERS hlásených celkovo 463 457 celkovo nežiaducich udalostí, z toho 10 991 úmrtí – čo je oproti predchádzajúcemu týždňu nárast o 1 943. V rovnakom období bolo hlásených 48 385 vážnych zranení – čo je nárast o 7 370 v porovnaní s predchádzajúcim týždňom.

 11. Ander Kixa

  Treba sa zamyslieť nad obsahom pojmov a hlavne z hľadiska priorít.
  Ak je prioritou záchrana planéty, potom sa tu nejedná o genocídu, ale čistenie.
  Väčšina ľudí je z tohto hľadiska vírus, alebo skôr parazit. Ale sprostý parazit. Jeho túžba po rastúcej spotrebe ho zaslepuje natoľko, že neviďí ako mu umiera hostiteľ.
  Otázka: ktorých ľudí sa treba zbaviť? Tých povrchných, čo odmietajú myslieť a tých, čo sú ochotní sa napichať len aby nemuseli prerušiť svoj konzum a špinenie… Alebo sa treba zbaviť tých premýšľajúcich a ochotných žiť skromne v súlade s prírodou?
  Pre mňa je odpoveď jasná.

  • Ander Kixa

   aby som nezabudol ďalší prínos vakcinácie: voliči ktorých strán sa dajú napichať?

   • Marek Košice

    Voliči liberálov. Kotlebovci, Harabinovci, SHO-vci, SNS-áci sa dajú vak-cínou napichať len v minimálnom množstve (tí tupejší). (Ja nevolím nikoho, a samozrejme si vakcínu nedám pichnúť)

  • Pekná úvaha, ktorá je v podstate o 180st. iná ako momentálne úvahy do emócií ponorených odporcov vakcíny.
   Jedna vec mi na tom nesedí a rád by som počul tvoj názor. A síce, tí ktorí sa nechajú vakcinovať sú lepšie ovládateľní a naopak s nami, mysliacimi by to predsa mali elity ťažšie. Ako to vidíš?

 12. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne usporiadanom svete. Nezávisle od prebiehajúcej riadenej degradácie Sveta Ľudí prosím neznámeho slušného lekára/lekárku, aby tou degradačnou vakcínou bez dohľadu akejkoľvek verejnosti (aby sa to nedostalo do pozornosti nevzdelancov) naočkoval aspoň 2 živé pokusné domáce zvieratá – váhove sú vhodné ovce. Potom po pozorovaní následkov na týchto nimi vlastnených pokusných domácich zvieratkách tieto výsledky bez použitia médií oznámil/i svojim najbližším z doktorsky vzdelaných odborníkov. Nie je nad iniciovanie súkromného výskumu v protiklade k riadenej demagógii. A potom budú porovnateľné výsledky a potom sa uvidí… (Snáď funguje známy výrok: Poznajte pravdu a pravda vás oslobodí.)

  • Ander Kixa

   Vacsina lekarov pozna pravdu. Ale nechcu prist o svoje zivobytie. Su si vedomi na kom su zavisli.
   Je to cele dobre vymyslene a neda sa to zastavit. Da sa len prezit a dufat. Ja som optimista. Ake mame moznosti?
   Ak je vakcina jed, tak preziju neockovani. Ak je to naopak – no mozem zvysoka osrat taky zivot keby som mal vo svojom okoli samych debilov.

   • Lenže keď prídu o pacientov, nakoniec o to živobytie prídu tak či tak. To je ako keby na Titaniku sa niekto snažil získať miesto na poslednom ponárajúcom sa kúsku paluby.

    • Ander Kixa

     Zase nemajme ilúzie o inteligencii lekárov. Je medzi nimi presne tajé isté percento blbcov ako kdekolvek inde. Navyse majú o svojej múdrosti isté nereálne predstavy…

    • dobré prirovnanie… my ľudia nemyslíme dopredu a mám pocit, že väčšina ľudstva žije doslova zo dňa na deň

  • Na to, aby sme poznali pravdu o „vakcínach“, nemusíme týrať zvieratá!

  • Vakcíny boli odskúšané na zvieratách a tie všetky uhynuli. Iba vakcína Sputnik obstála v tejto skúške, že zvierata prežili bez problémov.

 13. https://vaccineimpact.com/2021/canadian-doctor-62-of-patients-vaccinated-for-covid-have-permanent-heart-damage/
  Canadian Doctor: 62% of Patients Vaccinated for COVID Have Permanent Heart Damage
  Kanadský lekár: 62% pacientov očkovaných na COVID má trvalé poškodenie srdca

  • Začíná mi připadat, že 100 % očkovaných má poškozený mozek. Bohužel ještě před aplikací „vakcíny“…

 14. https://www.banned.video/watch?id=60ef095dc63e855fe6a48b8f
  This is the End
  Toto je koniec

  Humanity rises or humanity falls
  Ľudstvo buď povstane (vzbúri) sa alebo zahynie

  • Teraz som vypočula toto krátke video. Kto vie angl. nech ho vypočuje.
   Hovorí sa v ňom čo doteraz urobili „elity“ sveta proti nám a ešte čo plánujú urobiť proti nám.
   Hovorí sa tu, že keď teraz sa proti tomuto nepostavíme, nevzbúrime, nikoho potom už nemôžeme viniť len samých seba – je náš koniec.

 15. Všetky svinstva tohoto sveta riadia neviditelni,ti o ktorych sa nesmie nič hovorit ani pisat,chazarska židosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.

 16. Na http://www.hlavnespravy.sk je veľmi dobrá karikatúra, ako chytiť ľudí na očkovanie. Potrebujeme aj trochu humoru.

 17. Gestapák roka Kolíková:
  Vláda určuje ľuďom ako majú žiť, či sa nám to páči,alebo nepáči. Rovnako tak robí parlament. A deje sa tak na základe vôle ľudí,ktorí si zvolili svojich reprezentantov.

  Vážená, my v rodine sme Ťa nevolilli a nevolili sme nikoho z tejto chunty, tak nemáš právo, nám určovať ako máme žiť.
  Ty sa staraj, aby sa ľuďom žilo na Slovensku dobre a bezpečne a nezastrašuj .

  Toto porodilo aj deti? No amen, ak zdedia tento charakter.
  Čím ďalej tým viac je potreba zbaviť sa takejto vlády. Čo vyhlásenie to perla! Nátlak
  a bezprávie.
  Za tento výrok by mala niekde skončiť aj s teplákovou budnou.

 18. Predstavte si, že vaše telo je auto..a vaše myšlienky sú kolesá, ktoré auto dávajú do pohybu.

  Stretávam teraz veľa ľudí z minulosti a akonáhle niekto začne o víruse, tak „prepáč, ale na túto tému sa nebavím, možno by sme si skočili do vlasov a plešatí nechceme byť ani jeden “ 🙂
  NEBUDEM ten cirkus živiť svojou energiou.

  Pekný víkend všetkým 🙂

 19. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/07/18/bayesian-analysis-of-sars-cov-2-origin.aspx
  Analysis Proves SARS-CoV-2 Lab Origin
  Analýza dokazuje, že SARS-CoV-2 pochádza z laboratória

 20. https://www.bitchute.com/video/9HxsE5llViby/
  FULL INTERVIEW: THERE IS NO VARIANT – NOT NOVEL – NO PANDEMIC. DR DAVID MARTIN WITH REINER FUELLMICH
  ÚPLNÝ ROZHOVOR: NEEXISTUJE ŽIADNY VARIANT – NIE ROMÁN – ŽIADNA PANDÉMIA. DR DAVID MARTIN S REINEROM FUELLMICHOM

 21. Jednoduchá

  …milá Jean, ďakujem za všetky Tvoje príspevky, ako vždy veľmi aktuálne…som rada, že si tu dala aj tie ,,srandičky“…síce je to ,,čierny humor“, ale pravdivý :-(…veľa ľudí myslí len zo dńa na deň a vôbec nezáleží na vzdelaní, záleží na tom, ako je ten človek ,,nastavený a aké hodnoty uznáva“….problém je v tom, že mnoho ľudí je povrchných a nezaujímajú ich dáke vnútorné – duchovné hodnoty, a to je veľmi smutné…..žiť skromne v súlade s prírodou je pre niekt.nemožné, avšak v skutočnosti je to pre nás tá najlepšia možná cesta….toto je v súlade s Božími zákonmi…nesmieme sa poddať, musíme sa chrániť a treba sa proti tomu ohradiť, presne ako to robia v Grécku a Francúzsku…milá Jean, elita nedosiahne čo si predsavzala, lebo jej činy ,,ju stiahnu do temna“ a Svetlo pravdy bude svietiť vysoko nad nimi ……..verím tomu….

 22. https://zemavek.sk/video-prof-allerbergen-o-pcr-testoch/
  Video: Prof. Allerbergen o PCR testoch

  Bez sporných PCR testov by si nikto tzv. pandémiu ani nevšimol. V rakúskej televízii AUF1 uverejnili rozhovor s univerzitným profesorom Dr. Franzom Allerbergerom, vedúcim zdravotníckej organizácie AGES. Viac o jeho činnosti: TU.

Pridajte komentár

*