WHO varuje, že v prichádzajúcej pandémii vtáčej chrípky zomrú miliardy ľudí


Print Friendly, PDF & Email

WHO varuje, že v prichádzajúcej pandémii vtáčej chrípky zomrú miliardy ľudí

(Sean Adl-Tabatabai, Newspunch) Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) varovala, že pri hroziacej pandémii vtáčej chrípky môže zomrieť veľké percento obyvateľov Zeme.

Dr. Sylvie Briandová, riaditeľka WHO pre prevenciu a pripravenosť na epidémie a pandémie, v rozhovore s novinármi na virtuálnom brífingu nedávno opísala najnovšie trendy v šírení vírusu ako „znepokojujúce“.

„Svetová zdravotnícka organizácia berie riziko tohto vírusu vážne a vyzýva všetky krajiny na zvýšenú ostražitosť,“ povedala Dr. Briandová.

Úmrtia ľudí na vtáčiu chrípku v Kambodži

Stránka Infowars.com uvádza:

Podľa Briandovej, okrem rastúceho počtu prípadov vtačej chrípky u vtákov, situácia je podobná aj u cicavcov, vrátane ľudí.

Kambodžské úrady minulý štvrtok informovali, že 11-ročné dievča zomrelo na vtáčiu chrípku, pričom pozitívny test mal aj jej otec. V súčasnosti prebieha dohľadávanie a testovanie ich kontaktov.

V komentári k prípadu Briandová poukázala na to, že zatiaľ nie je jasné, či skutočne došlo k prenosu z človeka na človeka, alebo či sa títo dvaja jedinci nakazili vírusom jednoducho v dôsledku ich „vystavenia sa rovnakým podmienkam prostredia“, t.j. či mali blízky kontakt s infikovanými vtákmi alebo inými zvieratami.

Zástupkyňa WHO novinárom povedala, že organizácia je v úzkom kontakte s kambodžskými úradmi a pozorne monitoruje situáciu.

Liečba osteoporózy

Pôvodný vírus vtáčej chrípky vraj zmutoval

Zatiaľ čo vírus vtáčej chrípky H5N1 existuje už viac ako dve desaťročia, v roku 2020 sa objavil nový kmeň s názvom „Clade 2.3.4.4b“, ktorý v posledných mesiacoch viedol k rekordnému počtu úmrtí medzi voľne žijúcimi vtákmi a domácou hydinou.

Doteraz zhromaždené údaje naznačujú, že nový podtyp zvyčajne nespôsobuje u ľudí významné ochorenie. K dnešnému dňu zaznamenala Svetová zdravotnícka organizácia len zhruba pol tucta prípadov nákazy človeka týmto podtypom, väčšinou s miernym priebehom.

Začiatkom tohto mesiaca organizácia stanovila riziko, ktoré pre ľudí predstavuje H5N1, ako nízke.

Globálny zdravotnícky dozor však už zintenzívňuje svoje úsilie v oblasti pripravenosti a poznamenáva, že v prípade zhoršenia situácie je k dispozícii niekoľko antivirotík, ako aj 20 licencovaných vakcín.

Podľa WHO bolo v období od januára 2003 do januára 2023 (čiže za 20 rokov) hlásených celkovo 868 prípadov infekcie ľudí rôznymi kmeňmi vtáčej chrípky, pričom 457 z nich bolo smrteľných.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. národné povstanie rybára Krajniaka

  Ďalší laboratórny produkt? Možno aj pri sars-cov2 rátali s miliardami obetí, ale ľudské telo prekvapilo svojou odolnosťou. Prekvapí aj teraz?

 2. „že v prípade zhoršenia situácie je k dispozícii niekoľko antivirotík, ako aj 20 licencovaných vakcín.“ – na toho r-mutovaného oného?
  https://www.buchvald.sk/postup-pri-vyrobe-piva
  Postup pri výrobe | Remeselné pivo zo srdca Spiša | BUCHVALD
  Rmutovanie . Ďalšou fázou je rmutovanie. Ide o proces, pri ktorom enzymatický komplex obsiahnutý v slade štiepi zložité polysacharidy (škroby) na zkvasiteľné cukry. My používame tradičný dvojrmutový spôsob.
  ———————————–
  Čiže – teraz máte súvislosť medzi Killom Gatesom a pivovarom Heineken.

  Takže klin klinom!
  Pelikán, ktorý zožral živého holuba.mp4
  https://ulozto.net/file/G5Okt7wkWidK/pelikan-ktory-zozral-ziveho-holuba-mp4#!ZJD3ZQR2AwR2AzWxLmN5LGD1MQN3MRgxnIpjHwMLFJfhnJSxAt==

 3. Marek Košice

  Myslím, že je čas dať si znova na pár mesiaco pauzu…… Lebo si tým len škodím…… KAŽDÝ Z NÁS SI TÝM LEN ŠKODÍ…… Už vieme čo sa chystá, nemusíme si to ako kkti denne pripomínať nespotečnými článkami a diskutovať o tom…..Posilňujeme tým len negatívne emócie, a tie ovplyvňujú dušu, orgány…imunitu….
  Majte sa.

  • Vyzradením plánu sa často ten plán zmarí.

   • mariankosmac

    Alebo posunie na neskôr.

    • A tým poskytne povstalcom čas na posilnenie odporu a konečnú porážku plánu.

     • V Bidermanovej tabuľke donucovania je fáza, v ktorej nám prenasledovateľ dáva oddych. Je to práve fáza konsolidácie a preskupovania a vyhodnocovania a ďalší plán na naše prenasledovanie! Ergo – žiaden oddych NEEXISTUJE! Oddych potrebujú slabí, slaboduchí a nekonceptuálni, pretože celý ich život je len útek, a ani nepomyslia na protiútok! To je tá rola OBETE – do ktorej sa človek nesmie vložiť, ani keď ho niekto prenasleduje! Sebaobrana ako nastavenie mysle a stratégia a taktické uvažovanie – na také niečo obeť ani nepomyslí.

      „Marek Košice
      02/03/2023 at 19:18

      Také tu už „bolo“, Maroš….. Daj Leonida do „klietky“ s nejakým priemerným MMA zápasníkom jeho veku, a uvidíš, ako ho ten zápasník rozpráši po podlahe… 🙂
      A oboch, aj Leonida aj nejakého (aj toho najlepšieho) MMA zápasníka „rozpráši“ niekto, kto má pištoľ, samopaľ…granát…“

      Takže načo sebaobrana – keď je všetko dopredú stratené – že!

      Covid teror a Bidermanova tabuľka donucovania.pdf
      https://ulozto.net/file/CkefpTPluMgQ/covid-teror-a-bidermanova-tabulka-donucovania-pdf#!ZJZ4LmR2ZmywMzZ1AwZ2BTR1ZJSxMySaGKIjHaOhFmq0YzV2Zt==

  • začíná to vcelku nevině, pár blá blá článků ode všech směrů a už se budou tvořit fronty na očkování… stádo to bude dělat automaticky

  • Marek Košice – neviem či si chodil na stránku Aeronet ale keď nie doporučujem aby si sa jej po tvojich informačných prázdninách vyhýbal – ak by si na ňu narazil. Formujú u čitateľov istý druh názoru – istý druh nenávisti, ktorým sú komentáre na ich stránke doslova prešpikované.
   Cieľom Aeronetu je okrem iného aj čitateľa alternatívy postupne zdeptať aby strácal nádej vo svetlejšiu budúcnosť a bol čoraz viac presvedčený, že tí, ktorých Aeronet vo svojich článkoch „akože“ kritizuje – že tí majú na ľudstvom čoraz väčšiu moc.
   Ďalej tam často „operujú“ s Ruskom a V.V.Putinom – prinášajú o rôzne správy a videa, ktoré niekedy inde na nete v skutočnosti/cz preklade nenájdeme ale kto dlhšie čítal ich články a má otvorené srdce tomu po čase dôjde, že oni Rusko a V.V.Putina nemusia ale s tými pojmami iba obratne narábajú pre svoje skryté ciele. Postupne ho také články otravia, znechutia, uberú energiu až sa z toho musí vymaniť lebo cíti, že mu je z tohob- ako tie informacie podávajú zle (a nemusí byť vôbec ziadny analytik).
   Tak sa po nikomu nedivím, že si musí dať prestávku aj od alternatívy v záujme zachovania zdravia.

 4. Takže vláda nakonec tedy ožebračí důchodce.. Kdy pětikokotice důchodcům sebere na valorizacích stejný objem peněz, který vynaložila na zbraně okrajině. A důchodci mlčí, neprotestují, nevyrazí do ulic, protože taková je povaha národa. A takhle je top u všeho tady v debilistánu, již po tři roky…

  +MEZI TÍM VŠÍM:

  Mluvčí EU: musíme zvýšit výrobu střeliva/kulek, protože na okrajině dochází. No a vsadím se, že okrajinští generálové mají radost, že Rusové teď vědí, že okrajinští vojáci musí před odchodem do boje počítat náboje 🙂

  A jeden idiotský okrajinec v elegantní uniformě prohlásil, že tanky jeho země budou brzy na Rudém náměstí. Je to idiot, protože jeho tanky na Rudém náměstí nikdy nebudou, ledaže by si je Rusové odvezli domů jako suvenýry. Problém okrajiny (a všech ostatních, kteří je ve fašismu podporují) je, že Rusko má atomovky..

  V minulém týdnu jsem zahlídl dvě zprávy. Jedna hlásila, že čtyřdenní pracovní týden je v zahraničí populární. Druhá hlásila, že si stále více lidí stěžuje, že nemají dost peněz, aby zvládli rostoucí náklady. OMG — člověk by si myslel, že si někdo všimne té souvislosti, že?

  Globalistické jelita chtějí do stratosféry vypustit částice, aby částečným blokováním slunce překonali neexistující globální oteplování. Je skutečným důvodem tohoto nebezpečného nesmyslu zkrácení vegetačního období a masové hladovění na celém světě? Proto každý, kdo propaguje nebezpečné lži o globálním oteplování, by měl být zatčen za podvod!

  A kolik občanů USA ví, že biden slíbil, že emerika bude vyplácet důchody okrajinským lemrám?

  A když jsme u emeriky, tak stále požadují, aby zahraniční návštěvníci museli být „očkováni“, která nedělá to, co má, ale zabíjí a mrzačí lidi. Proč chce americká vláda zastavit rozumné návštěvníky a zajistit, aby na americkou půdu vstupovali jen idioti?

  • CZKotaz…
   naprosto přesně… pohodlnější je poslechnout si pipku v TV a přečíst si noviny, tam to musí přece vědět…

  • Vláda se chystá se sebrat nějaký den svátku,aby se prachy našly.To se asi pracující naštvou.Mě to připadá jako rozeštvávání lidí proti sobě.Ale asi hlavní důvod bude abychom makali jako mourovatí.

  • Nechcete toho moc od dôchodcov ? Polovica z nich má zničené zdravie od tažkej práce,a podla vás sa majú pajdať v demonštrácii.Čo vy stredná trieda,prečo mlčíte ? Vy ste ešte výkonný a možete zvrátit chod dejín.Robte dačo,nie iba mudrovat v komentároch.

 5. Dnešní postřeh a skryté nebezpečí ovlivňující hormonální systém ,plodnost a celkově zdraví . Koukala jsem se na hezké video o odšťavování až jsem si všimla tělo odšťavovače a nádoby z průsvitného polykarbonátu který připomíná sklo a kterému se snažím vyhýbat odkdy o tom vím .Vyhodila jsem před časem novou filtrační konvici a sportovní láhev na vodu. Když je nádoba označená číslem 7 v trojuhelníku je to polykarbonát z kterého se uvolňuje škodlivý bisfenol .Tenhle škodlivý materiál používají hlavně na nádoby které si kupují lidé který se snaží žít zdravě a netuší že si kupují toxíny uvolňující nádoby : ošťavňovače ,mixéry, filtrační konvice, sporotvní láhve na vodu,,různé nádoby na potraviny, dětské kojenecké láhve, dále pak jako povlak uvnitř konzerv/to jsem netušila/ . Ideál je dát přednost sklu nebo nerezu . https://asklepionkamyk.cz/vitaminy/bisfenol-a-bpa-a-jeho-ucinky-na-nase-zdravi-jak-ho-ovlivnuje.html
  https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/1306269-plastove-kojenecke-lahve-mohou-obsahovat-nebezpecny-bisfenol

  • Ked sme u toho zdravia – zaujímalo by ma ako je to s teplovzdušnými fritézami kde netreba ani kvapka oleja alebo keď tak minimum. Experimentálne som to nedávno skúsil na sebe – známa má reštiku a urobila mi hranolky bez kvapky oleja. Musím povedať, že boli vcelku dobré, nemal som nijaké výhrady k ich kvalite. Lenže keď zdroj tepla je halogénové infračervené vykurovacie teleso tak neviem či to nieje nejako škodlivé.A naviac som sa nedopatral či všetky teplovzdušné fritezy majú halogénové teleso keďže sa delia na : halogénové, statické, dynamické. Aby tie teplovzdušné fritezy neboli škodlivé ako sú mikrovlnky – to by som nechcel.
   Len dodám – nejde mi vyradiť zo stravy oleje či sadlo, väčšinu pokrmov robíme skôr na sadle ako na oleji (aj koláče, záviny) ale tie hranolky/zemiakové štvrtky/polky a zeleninu by som chcel „fritovat“ radšej v tomto horúcom vzduchu ako piecť/fritovať v kvante sadla či oleja. Poraďte, prosím kto viete.

   • Hlavně aby tam nebylo nic z teflonu

    • Mám doma všelijaké panvice aj vok na čínu a majú povrchy niečo ako teflon ale neviem či je to teflón. Mám aj 30 ročnú panvicu zepter, málo používanú ale tam mi to všetko prihori, tak to nepoužívam. Aj keď ma to nádobí stalo kedysi majland tak je to s kvalitou 50 na 50 – na varenie je super ale na pečenie nanič.
     Na ten teflón si dám pozor ale ešte ma zaujíma ten halogénový ohrievač v tej teplovzdušnej fritéze – či to nieje škodlivé.

     • Měla jsem asi 3 tyhle teplovdušné „zázraky“ . Snad nej byla ta od Brava/už ji nevyrábí/ ostatní nestáli za nic , dlouho tam všechno trvalo ,nechtěla bych to už. Halogen jsem neřešila. Nej byli staré dobré Remosky ale tam byla o ničem ta hliníková nádoba. Mám teď dvě stejné sklokeramické pánve a na ty nedám dopustit . Frčí v nich všechno a nic se nepřipálí .Když skončím s vařením jen vytřu papírovým obrouskem a je čistá. Nedávno jsem si v Lidlu koupila v akci celoocelovou pánev s dvěma ouškama ale musím ji ještě víc vypálit ta by taky neměla připalovat a v čase nouze se dá dát i na přímí oheň. Ta se taky nemyle jen vytírá ,jinak chytne rez. https://www.youtube.com/watch?v=cS2LDEVGwP4

     • Áno, remoska to bola fajn vec – riadne to pieklo ale často som sa o ňu popálil a ten vrelý dekel tiež nebolo hneď kde položiť a naviac ten škodlivý a furt pečením zakazený hlinik….
      Sklokeramické panvice majú biely poťah? Mám jednu panvu s bielym asi keramickým povrchom len neviem či je to sklokeramická.
      Naviac tých bielych „keramických“ panvic sa vyrojilo až moc a človek ani nevie čo je to naozaj keramika alebo fake – keramika aj keď je tam napísané že je to z keramiky. Mám japonský gril cca 70 CM x30 CM s bielym keramickým povlakom ale keď sa rozohreje tak tá keramika je strašne mäkká – ľahko poskrabatelna takže je to iba akože keramický povlak na hliníkovom tele. A tiež na ňom jedlo prihorí a zle sa potom čistí.
      Namiesto tej teplovzdušnej fritezy – ak by bola škodlivá by som prijal nejakú keramiku ale niečo kvalitnejšie – vyššiu panvicu či pekáč s rúčkou ci dvomi a pokrievkou lebo s tým teflonom chcem už skončiť i keď na ňom pečiem naozaj málo (používam jenské sklo). Proste chcem niečo v čom upečiem hranolky/štvrtky a zeleninu, prípadne mäso, neprihorí to nejak moc a hlavne to bude nezávadné a nemusím to robiť v rúre (ale najlepšie keby ti mohlo ísť aj do rúry – neviem či také univerzálne s kovovými ruckami niečo existuje).
      Viem, že delimano má také univerzálne pekáče ale neviem aký je tam „zdravý“ povrch a aj či to neprihori)
      Kedysi som mal nizku oceľovú smaltovanú panvicu ale aj keď to bude znieť nelogicky tak keď som na nej niečo piekol a bola moc rozpálená tak som cítil v tomto jedle divnú chuť – akoby ten smalt niečo púšťal – čo by urcite nemal.
      Pátranie po nezávädnej teplovzdušnej fritéze alebo pekáči so zdravotne nezávadným povrchom na ktorej jedlo minimálne prihorí a ľahko sa čistí teda dalej pokračuje.

    • Magdaléna –
     Predpokladám, že sklokeramické panvice sú vlastne panvice s keramickým povrchom, či nie?
     Zaujímalo by ma ešte akej sú značky?farba keramickeho povlaku? boli k tomu aj pokličky (sklené či z iného materiálu?)

 6. Áno, samozrejme, Bill vám odkazuje že musíte zabiť všetky kury, lebo stačí aby sa na vás kura alebo vrabec 4i s7korka len letmo pozreli a dostanete smrteľnú chorobu :).

  • Tá smrtelná choroba sa volá ,že prežiješ na mäse hydiny, to je to smrtelné pre nich ,pre nás čo?

  • Ide o to, že ak sa má z vajca vyliahnuť kompletný živočích – vajce nobsahuje nič nezdravé a zároveń obsahuje kompletné živiny pre ŽIVOT! Takže postupujú presne podľa Codex Alimentarius – smerom k degradácii potravín a k podvýžive! Podvýživa nie je len energetická, ale hlavne kvalitatívna!

 7. Objektívne

  Pracuje Andrew Tate pre CIA? Myslím si. Veľa vecí ukazuje týmto smerom.
  Dôkazy sú v skutočnosti ohromujúce.
  https://prepareforchange.net/2023/03/02/is-andrew-tate-cia/

  Nová frakcia Deep State
  ————————————-
  Verím, že Andrew Tate je súčasťou novej frakcie hlbokého štátu, ktorá má na svojej strane Trumpa a Elona Muska. Rovnako ako väčšina technologických miliardárov v strednom veku. Túto frakciu riadia mierne zlí psychopati, zatiaľ čo staršiu frakciu vedú veľmi zlí psychopati. Ide o upgrade. Mladšia frakcia vás čisto zabije, zatiaľ čo staršia frakcia vás najprv mučí na čiernom mieste CIA. Áno.To je upgrade. Tieto dve frakcie proti sebe bojujú ako dva zločinecké gangy operujúce v tom istom meste. Ale tiež uzatvárajú dohody. Mladšia frakcia je plná technologických miliardárov, ktorí rozumejú technológiám – zatiaľ čo staršia frakcia má viac peňazí, konexií a vyššiu vojenskú kapacitu.
  Steve Jobs by bol na čele tejto novšej frakcie, pretože ho nemohli ovládať. Bol príliš dobrý, príliš bohatý, príliš chytrý, príliš mocný, príliš sympatický. Mal tú nechutnú vec zvanú „integrita“. Myslím, že mu dali rakovinu, aby ho zabili. Najprv zavraždili jeho postavu. Potom zabili jeho fyzické telo. To je dôvod, prečo si ho všetci pamätajú ako „idiota“.
  Terence McKenna bol tiež 100% zdravý predtým, ako náhle dostal rakovinu a zomrel. Zomierajú len revoluční vodcovia. Umierajú vždy mladí, bez jedinej výnimky. Mierne efektívni vodcovia nikdy nezomrú, aká zvláštna náhoda, však? Aké divné!
  Zdá sa, že tieto dve hlboké štátne frakcie spolu vychádzajú celkom dobre. Ako to mám vedieť? Pretože žiadni miliardári neumierajú. A neumierajú ani ich rodinní príslušníci a priatelia.
  Myslím si, že Jeff Bezos, Bill Gates a Hillary Clinton patria k staršej, zlejšej frakcii hlbokého štátu. Táto frakcia je momentálne silnejšia, no každým rokom stráca moc. Bill Gates je jedným z vodcov staršej frakcie, zatiaľ čo Elon Musk je jedným z vodcov mladšej frakcie. To je dôvod, prečo je medzi Elonom Muskom a Billom Gatesom zjavné napätie. Bill Gates shortoval akcie Tesly s 500 miliónmi dolárov – potom požiadal Elona, ​​aby mu poslal peniaze. Wow! Aký péro ťah! Potom akcie Tesly skolabovali. Áno. Okolo Billa Gatesa je toľko „čudných“ náhod.

  Plochá Zem PSYOP (ktorá zabila alternatívne médiá!)
  https://swedishretard.substack.com/p/the-flat-earth-conspiracy

  • A ta známka Applu nakousnuté jablko, Eva kousla do jablka poznání a už to jelo .

   • Provokujú donekonečna. Pritom musí vidieť už celý svet, o čo „vrchnosti“ ide.
    „Eva“ sa rozhodla nebyť ovcou, po zahryznutí do tzv. „jablka poznania“ (resp. „sváru“) a po ponúknutí ním aj Adama sa „otvorili ich oči“…“a spoznali, že sú odhalení“.
    A tento tzv. „dedičný hriech“ – vlečúci sa z pokolenia na pokolenie – ktorým nám už samonadradení idú oči vypichnúť, ovečky dodnes nie a nie pochopiť – a tešia sa na ďalšiu zaslepovaciu dávku. Možno pre ne tú poslednú. Je ich prekvapujúco ešte stále dosť…

 8. No, už poznáme tie pandémie ,pokiaľ „doktori“ bez svedomia s platom od vlády neodkráglujú na ich príkaz neliečením vééľmi moc ľudi ,tak sa v podstate nič nestane ,alebo, že by bolo až tak moc vtákov medzi ľuďmi? Pri dnešnej sex-deorientácií aj v slov-perlamente je to možné, asi prešli zo psov na iné oné.

 9. Chazari vypousteji nove viry v odlehlych krajinach a cekaji az se rozsiri dal. Lidstvo ma oslabenou imunitu ockovanim a tak je mozne, ze spousta lidi zemre. Tak to ostatne bylo WHO naplanovane. WHO je zlocinecka organizace spolupracujici s Big Pharma a Pentagonem. Ucelem je vymlatit vsude drubez a zavest znovu teror locdowny a dalsim ockovanim nevyzkousenym sajrajtem, ktery bude lidi poskozovat.

 10. svatoslav butora

  Dnes už málokto pochybuje o tom, že Svet Kapitálu je neživý/mŕtvy a nadbytočný a nepriateľský voči všetkým, ktorí sú živí a ktorí chcú byť živí. Je najvyšší čas, aby Monštrum Sveta Kapitálu zmizlo zo Sveta Živých Ľudí.

 11. blá, blá…chtějí přikrýt co nadělali v minulé plandemii a nuceném očkování, pak se svět nevyzná vůbec… a penízky potečou a potečou

 12. zapredana SR

  Že to ešte nepríde nikomu divné. Ale ľudia sú spokojný, to je hlavné.

 13. zapredana SR

  A nepodcenujte ich akože predvídavosť/je stale iba plán. A ako toho dosiahnu,.aby všetko vtáctvo bolo infikované? Hmmmm? Aký je najjednoduchší spôsob? Žeby pomocou akože kondenzacnych stop, pre nás chapavejsich chemtrails. A bude to také jednoduché. Báj báj všetko vtáctvo, alebo oni budú len prenasači a my koncoví užívatelia?

  • Nepotrebujú reálne nakaziť vtákov, stačí im „správne“ nastaviť PCR test na vtáčiu chrípku a ten ukáže toľko nakazených vtákov, koľko budú chcieť. Podobne, ako to robili pri „nových prípadoch“ covidu počas pandémie.

   • Presne!
    Otázka – ak začínali s hromadnými PCR testami – prečo si žiaden lekár nenaštudoval o čom o je?! Doprdele – som lekár a niekto ma núti do nejakej masovej diagnostiky – a nič o tom nechcem vedieť – lebo musím vypĺňať hárky?! Toto je neodpustitené „lekárske“ šlendriánstvo – odvtedy neverím jedinému lekárovi! Ľudia majú rešpekt, že sú študovaní – hovno – sú to kúpení a indoktrinovaní, korporátni díleri.

    • Presne tak !

    • Súhlasím s Vami. Pred niekoľkými rokmi sme mali s lekárkou debatu na tému krvný tlak, namerala mi jednorázovo trochu vyšší (140/85, vek 50) a hneď chcela iniciatívne predpisovať lieky. V debate mi hovorí: „My sme boli tak edukovaní“. Spýtala som sa: „A kto vás takto edukoval? Obchodný zástupca?“ Zostalo ticho. Nezmohla sa na odpoveď.

 14. Nejako musia zakryt vakcinovy AIDS u zaockovanych, ktori zacnu masovo kapat po 3-5 rokoch ako je to naplanovane.

 15. A ako potom s týmto súvisí toto: https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/svetova-zdravotnicka-organizace-prosazuje-globalni-ockovaci-pasy-ktere-budou-zahrnuty-do-mezinarodnich-zdravotnich-predpisu/ ? Oni budú v plandémiach a jedovatom očkovaní pokračovať, kým nevyvraždia dostatočný počet, naplánovaný počet ľudí !

 16. „VTÁČIA CHRÍPKA“ bude hlavne postihovať spriatelené MÉDIA s deep statom, ktoré musia prinášať stále nové témata aby sme to všetko stihli do 2030.
  Ľudia sú už prežívajú permanentné šialenstvo z Ukrajiny tak treba prešaltovať . Testovať a vybíjať sa budú hlavne velkochov slepačich fariem.
  EÚ musí viesť z kedysi prosperujúcej Európy celú kolóniu do stavu prídelov pohonných hmôt a potravín!

 17. Israismael

  Mimo tému ale aktuálne :
  Situácia v Bachmute je taka ze pravidelná ukrajinská armáda je tam porazena alebo zutekala z bojíšta
  Co je však smutne ze tam bojovali deti a starý muzickovia a tu je dôkaz na tomto videu v článku.. Smutne, doslova hnus co ten Zelenskyj robí s tou Ukrajinou ze aj deti posiela na front a starých ľudí, nehovoriac o 40 tisícoch ukrajiniek v zbroji ..
  Tu je článok a na spodku je video dvoch mladých ešte možno ani nie teenagerov a starého pána… Chudáci… To je vážne na poľutovanie keď si tam predstavíte svojich synov alebo vnukov v ich veku..
  https://rusonline.org/donbass/silnoe-video-ih-bahmuta-prigozhin-vydvinul-zelenskomu-ultimatum

  • to vetko sú správy veľmi znepokojujúce a deprimujúce našu psychiku pomaly sa už ani nebudeme môct dožit sa trochu lepších časov a v noci sa kludne vyspat nie je možné budím sa každú hodinu a strhávam sa v noci ako postihnutá pomocou jogy sa mi aspon čistočne darí zaspat vďaka tejto technike °°°°

   • Sen o miery som si vypočula v podaní zosnulého Karola Duchoňa, symbolicky odkaz tohto výnimočného speváka mi utkvel v pamäti ako živý obraz vďaka za jeho pieseň +++

 18. Títo zmrdi ovládaní šialeným Billom nás nevaruju…, ale oznamujú nám, čo je ich zámerom a čo si na nás pripravili 😀

 19. Mnoho lidí ani nechce vědět co se děje jdou zetrvačností dál dokud se jich to osobně nedotkne buď zdravotně nebo pracovně a teda i finančně. Pokud by znova nařídili roušky dají si je. Snažím se šířit videa a zprávy ať si každý zhodnotí čemu věřit a čemu ne ale strkají hlavu do písku hlavně ty co se jich to zatím netýká , Berou to jako strašení, otravování , dokonce sále se používá to hanlivé slovo konspirační teorie i když se všechno odkrývá a začíná do sebe zapadat. Dej mi s tím pokoj,to se nestane a podobně. Nikomu se nechce přemýšlet nad důsledky toho co se děje když má doma teplo a plné črevo. Taky cítím neklid a přerušovaný spánek ,stráta energie když člověk nemá do budoucna jistotu toho základu- svobody ale nejvíc mně trápí že těch neprobuzených je hrozně moc aby se vůbec někdy vzbudili pokud teda už nejsou ovládáni i to je možné.

 20. Tohle je uklidňující. Jednoduchý, pokojný život ,kde si každý dopěstuje co potřebuje.
  https://gloria.tv/post/2KX6bJg7fgfa4aioq3nXpWwda

Pridajte komentár

*