Pfizer a Moderna vyvíjajú nové mRNA vakcíny, ktoré majú fungovať na všetky kmene „pandemickej chrípky“


Print Friendly, PDF & Email

Pfizer a Moderna vyvíjajú nové mRNA vakcíny, ktoré majú fungovať na všetky kmene „pandemickej chrípky“

(Ethan Huff, Natural News) Bidenov režim práve udelil Moderne kontrakt v hodnote 176 miliónov dolárov na začatie vývoja nových mRNA „vakcín“ proti „pandemickej chrípke“ spôsobenej takzvanou vtáčou chrípkou.

Po neúspešnom pokuse vytvoriť z mRNA injekcií pre koronavírus (Covid-19) continuálny biznis bola Moderna na pokraji kolapsu – teda dovtedy, kým sa americký prezident Joe Biden a jeho bábkovodiči nerozhodli poskytnúť spoločnosti veľmi potrebné záchranné lano.

Jediným funkčným produktom, ktorý spoločnosť za 45 miliárd dolárov kedy vytvorlia, boli mRNA injekcie proti covidu. Teraz bude mať Moderna vďaka Bidenovi úplne nový zdroj zisku.

Ukázalo sa však, že do tohto podvodu je zahrnutý aj Pfizer. Pfizer spolu s Modernou majú teraz licenciu od Bidena na vytvorenie „univerzálnych“ injekcií (nesprávne nazývané vakcíny), ktoré možno použiť proti akémukoľvek typu „pandemickej chrípky“.

To má zaistiť, že obe spoločnosti budú môcť vyciciavať peniaze daňových poplatníkov západných krajín po dlhé nastávajúce roky.

Akákoľvek súčasná alebo budúca „pandémia“ označená ako chrípková automaticky dá spoločnostiam Pfizer a Moderna zelenú, aby začali chrliť nové génové mRNA injekcie, ktoré sa zaplatia z daní občanov.

„Dnešné ocenenie je súčasťou nášho dlhodobého záväzku posilniť pripravenosť na pandémiu chrípky,“ povedala o tomto kroku Dawn O’Connellová, asistentka tajomníka Bidenovho režimu pre pandemickú pripravenosť a reakciu.

„Pridanie tejto technológie do našej sady nástrojov proti pandémii chrípky zvyšuje našu schopnosť byť pohotový a rýchly u cirkulujúcich kmeňov a ich potenciálnych variantov.“

(Súvisiace: Vedeli ste, že Moderna poslala prototypy mRNA „vakcíny“ na Univerzitu v Severnej Karolíne týždne predtým, ako bol koronavírus (Covid-19) verejne oznámený?)

Večná pandémia

Jediný spôsob, ako môžu tieto veľké farmaceutické spoločnosti prežiť do budúcnosti, je, ak im vládni úradníci budú naďalej udeľovať lukratívne zákazky financované daňovými poplatníkmi v schémach, ako je táto.

Stop Candida

Bez tejto špeciálnej dohody medzi štátom a korporácami by ziskové toky farmaceutických firiem rýchlo vyschli.

Ak by vlády robili takéto veci s bežnými ľuďmi, volalo by sa to socializmus. Keďže ide o štátnu podporu korporácií, správnejším výrazom je fašizmus. Tak či onak, v hre tu nie je voľný trh, o ktorom sa nám neustále hovorí.

O’Connellová, profesijná právnička bez predošlých skúseností v zdravotníctve, bola predtým zodpovedná za Koalíciu pre inovácie v pripravenosti na epidémiu (CEPI) – skupinu ovládanú miliardárskym eugenikom Billom Gatesom, ktorá má významné portfóliové investície do spoločností Pfizer a Moderna.

Ak by sa náhodou podvodná pandémia vtáčej chrípky nevyvinula tak, ako farmaceutické firmy a skorumpované vlády dúfajú, Pfizer a Moderna sú zabezpečené proti „zlyhaniu“ tým spôsobom, že budú môcť jednoducho použiť svoje „univerzálne“ mRNA injekcie pre strašenie akoukoľvek novou chorobou, ktorá sa rozpúta namiesto vtáčej chrípky.

Jediný spôsob, ako sa veľké farmaceutické firmy udržia nad vodou je ten, ak tu budeme mať „večné pandémie“.

Jediné, čo Pfizer a Moderna musia teraz urobiť, je vytvoriť „univerzálnu“ injekciu pre čokoľvek súvisiace s „chrípkou“. Potom budú mať možnosť zbierať desiatky miliárd dolárov v ziskoch v nasledujúcich desaťročiach.

Záver

„Spoločnosti Pfizer a Moderna efektívne vyrábajú liek na zatiaľ neobjavený infekčný antigén,“ vysvetľuje Jordan Schachtel, ktorý píše pre The Dossier.

„Ak vám to nedáva logický zmysel, musíte byť idiot, ktorý „samostatne myslí“a „robí si vlastný výskum“ ako šašo, namiesto toho, aby ste si ctili rokmi overenú tradíciu dôverovať odborníkom na virológiu a epidemiológiu z Harvardu a CDC, ktorí sú sponzorovaní farmaceutickým priemyslom.“

V komentároch niekto tiež poukázal na to, že za viac ako 15 rokov zomrelo údajne len 54 ľudí na kmeň H5N1, známy aj ako vtáčia chrípka. Už len tento fakt dokazuje, že tieto nové mRNA injekcie sú len o zisku a pravdepodobne aj o genocíde a nie o ochrane verejného zdravia pred ďalšou „chorobou“, ktorá nám skríži cestu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Najnovšie správy o zlovestných schémach mRNA „vakcín“ od farmaceutického priemyslu môžete nájsť na stránke PharmaceuticalFraud.com.

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  PEVNE DÚFAM, že toto nás túto jeseň/zimu nečaká…

  https://www.mojevideo.sk/video/406b6/novy_broukovy_teror_ptaci_chripka_varovani.html

  Ak áno, tak našou úlohou bude prežiť to bez väčšej psychickej ujmy. 🙂

  • Vynikajúci link, Marek.
   To, že tzv. „lieky“ neliečia, ale naopak, choroby spôsobujú, vykričal môj oco mame, keď som ešte ani nechodila do školy. Povedať si nedala, a tak po celú základnú školu som nevychádzala z antibiotík. Ešte ako malú ma vláčila na pendeponové pichačky a pchala do mňa antibiotiká poza otcov chrbát: a to namiesto toho, aby mi konečne prestala prevárať mlieko a dávala mi ho piť surové, čerstvo podojené (a tú možnosť ona mala!) Nedala si povedať a radšej nechala bielych trubirohov pichať mi pendeponové svinstvo a neskôr pravidelne pchala do mňa antibiotiká, poza otcov chrbát. Zničila mi nechty, vlasy, zuby…a nakoniec si to odniesla aj chrbtica. Ako pätnásťročná som odišla bývať na školský internát, čo môjmu zdraviu veľmi prospelo. Aj tam nivočili mlieko nadmerným zohrievaním, ale aspoň ho neprevárali. Zdravie sa začalo ako tak prinavracať a v dospelosti, keď som čakala prvé dieťa, počas „rizikového“ tehotenstva a súčasne celého dlhého, krásneho leta som bola na výlučne čerstvej surovej strave: vonku, na slnku, na lehátku. Dcérka sa mi narodila v 7.mesiaci tehotenstva ako 100%-ne donosené, zdravé, prekrásne tmavo-modrooké dieťa s dlhými riasami a tmavými vlasmi dlhými po pliecka. Vôbec neplakala a každému hľadela priamo do očí, čím si získala náklonnosť zdravotného personálu aj novorodičiek. Po celé noci spala bez prebúdzania sa.
   Takže: Čo najviac potravín NEvariť. A bielych katov obchádzať. Samozrelme, česť ich výnimkám – spoznali sme ich aj vďaka covidizmu a vážime si ich; vydržte ten tlak, pán minister Kotlár, a tiež ďalší, Vám podobní).

 2. Trest smrti je pre takýchto farmaceutických šialených psychopatov len láskavosťou ! Zaslúžia si horšie… satanskí primitívy ! A čo naši úžasní politici a lekári? Určite ich s úsmevom nakúpia poriadny kopec a začne za pichať a zabíjať, najskôr povinne seniorov v opatrovateľských zariadeniach, ktorí sa nevedia brániť, potom ich opatrovateľov atď. !

  • Marek Košice

   Vieš ako to… Slúžia stvoriteľovi tohto sveta – resp. jeho silnejšej „satanskej“ časti. Stvorila nás „Bezcitná Inteligencia“. Len z toho dôvodu je možné, že tá „Bezcitná Inteligencia“ umožní hojnosť a spokojný život až do smrti v pokoji v posteli v starobe ČLOVEKU, ktorý môže mať na svedomí tisíce alebo milióny životov, ALE (!) dodržoval „zákony života“ – nerozvíjal v sebe negatívne emócie, necítil pocit viny, atď….a teda sa nedostal NA DRÁHY ŽIVOTA, ktoré by ho zničili………PROSTE BEZCITNÁ INTELIGENCIA mu to všetko umožní…… A keď tieto zákony nedodržiava dobrotivý človek, TAK ZGEGNE v útrapách…. Pretože BEZCITNÁ INTELIGENCIA (& náš Stvoriteľ) nemá absolútne žiaden cit, súcit…..
   AKÉ ĎALŠIE DôKAZY POTREBUJEŠ???
   ČI BUDEŠ TUPÁ VYGUMOVANÁ GUMA a pevne mechanicky/emocionálne VERIŤ, že „NIEEEE…NIEEEEE….TO TAK NEMôŽE BYŤ!!!! NA 100% SA NA TÚ SVIŇU VARÍ VODA, A PO SMRTI TELA SKAPE V PEKLE, UMUČENÁ, ATĎ…!!!!“…….
   No jasné…. 😀 😀 😀 …………… Samotná duša mimo telo a mimo Zem je DOKONALÁ, a nachádza sa MIMO satanistický systém (ktorým je Zem a telo)………KTO A PREČO by ju týral? A hlavne…………AKO? :D…………..Dušu mimo telo a mimo Zem NEUTÝRAŠ ani strachom, ani hladom, ani absolútne ničím…………
   ĽUDIA, VY STE TAK TUPÍ, je to až neuveriteľné………….PRETO JE TENTO SVET TAM, KDE JE………….ODMIETATE SA PREBUDIŤ…….
   VERÍTE V PEKLO PO SMRTI TELA NEJKAÉHO ZLODUCHA, A V TO, ŽE „SKRATOVAŤ“ JE ÚPLNE NORMÁLNE A PRIRODZENÉ…………… Nonsens, ktorý si žiada ďalšiu „Potopu“………

   • V prvom rade ti chyba odpoved nato, ako sa ta uuuzasne dokonala duša dostala sem! Keď je úžasne dokonala, slobodná a spokojná niekde inde, z akého masochistickeho popudu prišla do tohto bordellu, robiť laboratórneho potkana nejakej umelej inteligencii

    • Marek Kosice

     A to skade si nabral, ze mi taka odpoved chyba? 😀

     DUSA SEM BOLA STIAHNUTA NASILNE…. Ako ked magnetom pritiahnes dosial slobodne kovove piliny. Predstav si tela, ktore maju magnet na dusu. Narodi sa telo a pritiahne kvapku duse z oceanu GIGADUSE (ako jedneho organizmu, pretoze tam hore existuje len JEDNOTA) ktora existuje „tam hore“….
     Tie tela (aj so Zemou) su stvorene Satanom (ktoreho FAKE Biblia UMELO ZBAVUJE moznosti tvorit – a ovce tomu naleteli…). Satan zije z nizkych vibracii, ktore produkuju vsetky zive tvory ked maju strach, ked sa hnevaju, trpia, atd… TAKZE SATAN (ako tvorca nasej Zeme a tiel – ALE DUSU NESTVORIL, len ju stiahol do tiel) JE RAD ZA TO, CO PANUJE NA ZEMI…..Aj v panenskej prirode je TEROR…. Vysvetli od hladu umierajucemu vlkovi/levovi, ze zije v Raji na Zemi…Vysvetli v agoniach umierajucej zebre zaziva zratej tigrami, ze „takto to ma byt, to je Bozia laska“.

     LUDIA, OTVORTE OCI…. PEKLOM JE ZIVOT NA ZEMI, A PEKLO PRE DUSU PO SMRTI TELA NEEXISTUJE.

     Prestante skrarovat svoju sexualnu energiu orgazmami a dojdete na to sami….

     • nevyvinuty

      zivot na zemi je raj. Preto sa mas zle, lebo si sa s tym nestotoznil. apreto sa maju ini dobre, lebo prijali fakt, ze su ludia skazeni a su nad vecou, beru zivot takym, aky je. Ty si magnet negativnych veci len preto, lebo si negativne nastaveny.

      Sex je super.

      Vysvetli svetlu, ze sa pripojilo na elektron v sacharide namiesto tuku. Chapes? Zivot plynie a ty si utopeny v negativnej realite. Ja zjem zebru a ty si zozierany tigrami cele roky.

      Tot vsjo malcik.

      Nevies prijat dar zivota a nevies sa radovat, uzivat si, byt uvolnenym. Len tu vyplakavas s inymi, ako ti je ublizovane..

      To vy ste sa zaradili do rol obeti a to je cela rovnica poznania, s ktorou sa neviete stotoznit. Ci si to ty, ci ukrivdeny Loktibrada, ci ktokolvek z obeti odtialto..

     • Mareček – Ty obyčajný Trtko a tupá vygumovaná spiaca guma (v zmysle Tvojej vlastnej dehonestačnej rétoriky, lebo na Teba nič iné neplatí, žiadne milé slovo a pokojné vysvetlenie veci..), chcem sa Ťa opýtať a požiadať Ťa o – RELEVNANTNÉ – vysvetlenie, že – PREČO?! – tak akútne potrebuješ mať pre tú Tvoju vieru, o ktorej tu točíš takmer každý bohovitý deň, PODPORU A SÚHLAS – od tu komentujúcich (podľa Teba) tupých oviec, vypatlancov, trtkov, psychiatrických pacientov, etc ??!!..

      Veď si ŽI – podľa tých Tvojich vnútorných „dôkazových materiálov“ a nehraj sa tu na nejakého „guru“, ktorý tu ide zachraňovať svet, pretože to vyzerá tak, že ostatní musia zachraňovať skôr Teba..

      Veď aj ja Niečomu verím a mám k tomu i dôkazové materiály, ale si vnútorne uvedomujem, že každý z nás, je na svojej vlastnej duchovnej Ceste k Poznaniu..

      Správaš sa, ako tí liberálni progresívci. Keď nesúhlasím s tým Tvojím egregorovým Satan/Bohom a tézou – Neorgazmovania, tak – ak by to bolo IT- možné, tak verím, že ma tu cez monitor za 10 sekúnd – vystrieľaš.

      No a nezabudni, prosím, si ten svoj koment skopírovať a postnúť ho tu znovu zajtra, pozajtra, popozajtra a znovu a znovu tak, ako to robia len tí najpoctivejší platení trollovia, pretože presne „TO“– Tvojím spôsobom komentovania, sa v mojich očiach – z Teba stalo..

      Vďaka za to, že si ma znovu a znovu a znovu – nepochopil..
      A samozrejme, čakám Tvoje spätné invektívy v zmysle, že som duchovne chorá, etc..

     • Pekne, že na rozdiel od naivných teistov blabotkajucich o vsedobrotivom panbozkovi ako tvorcovi tejto dimenzie, vnímaš asymetriu a jasne vládnutie nízkych a pomalých vibrácii v tomto frekvencnom pásme. Toto nema žiadneho láskavého pána to je jasne. Druha vec, že tvoje vysvetlenie je nelogicke – absurdne. Duša ma byt suuperdokonala a pozor – superslobodna, takže mimo túto dimenziu ju nič nejarmi. Na druhej strane ju nejaký satanko NÁSILNE stiahne kedy chce. Ako by to dokázal keď je slobodná? Pletú sa ti pojmy. Tak je ta duša slobodná alebo je v base aj mimo tejto dimenzie? Je dokonala alebo ju dokáže nalákať, popliesť a zotročiť úbohý satanko? Ak chceš ísť za slobodou nepoužívaj pojmy otrokov ako satanko a podobne, rozhodni sa 🙂

     • Greggy – oddel vedomie od myslenia. Vedomie je mimo mozog – mozog funguje ako prijímač a vysielač. Problém – duša, vedomie potrebuje spätnú väzbu – lebo sa učí – no a keď učÍ Satan, tak sa učí od Satana. Otázka je – ako inak by sa človek mohol naučiť rozlišovať zlo a dobro – keby neexistovalo zlo. Až potom začína výber.

      Teraz inak – mal som „kamaráta“. Obdobie Winetua možno poznáš. Film bol idealizovaný na tých dobrých a na tých zlých. No a on sa mi pochválil, že aj s jeho kamarátom si vybrali rolu „padouchú“ /Santer/. Potom v reáli ako tínejdžeri prepadávali ľudí, sedel za lúpeže. Vtedy to považoval za veselé vzrušujúce obdobie svojho života. Podľa jedného chiropraktika – varoval ma pred ním – úplne čierna duša – a to som ešte vtedy neregistroval nejakých Temných. Takže ono rozlišovanie medzi dobrom a zlom automaticky neznamená, že človek si automaticky vyberie dobro – veríme v to, čo sme.

     • Ajša – čisto zo ženského hľadiska – ženy ovládajú mužov sexom. Preto sú aj – to je ich rola – byť sexuálnym objektom – nie sexuálnou obeťou. Nemôžeš viac uraziť ženu ako ňou pohrdnúť ako sexuálnym objektom. Znásilnenie má úple iný rozmer – lebo treba súhlas oboch. Prirodzenou „úlohou“ muža je nechať sa zviesť. 100 rokov dozadu bolo prirodzené – až romantické, rituálne „dvorenie“ – ako základ vzťahu muža a ženy. Ja neviem, kto prišiel s tým tzv. „normálom“ znásiľňovaním počas vojen! ??? Veď to je neprirodzené v ľudskej spoločnosti! No – len existoval nejaký židák Ilja Erenburg – ktorý zasial na desiatky rokov dopredu nenávisť Západu voči Rusom – lebo vyzýval k znásilňovaniu bielych žien v Európe. Lenže tým oslovoval príslušníkov inej – aziatskej kultúry sovietov, pre ktorých – mohla byť – žena – vojnovou korisťou.
      Tento podlý židácky ksicht si zapamätajte! Lebo ak sa tu bavíme o násilí na ženách – niekto to tu zasial! Ja si nepamätám zo spravodajstva o WW1, že by tam bola zmienka o programovom znásiľňovaní. Je to v podstate vnútorná hanba každého chlapa. Ženská má chlapa zviesť – nie chlap chytiť babu za vlasy a odtiahnuť do jaskyne – lebo medveď!
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Ilja_Grigorjevi%C4%8D_Erenburg

     • Maroš – duša sa učí? Čože pekné sa chce vnímavá, vysokovibračná a živá bytosť naučiť v tejto pomalej, robotickej a holografickej AI dimenzii. AI sa učí, od živého, nie opačne. Tento blud – o potrebe učenia sa živého, existujúceho večnosť, tým, že ho lobotomizujes, znížiš mu vibráciu a podrobíš mučeniu, je jedným z najhorších výmyslov otrokárov. Samozrejme na to aby živý hral túto hru, musí byť neustále lobotomizovaný a držaný v elektronickej pasci. Inak by hrať prestal – AI stratí pozornosť, tým aj energiu a opodstatnenie – ako keď prestaneš hrať gta. Nič, my two cents…

     • Greggy
      „Čože pekné sa chce vnímavá, vysokovibračná a živá bytosť naučiť v tejto pomalej, robotickej a holografickej AI dimenzii. AI sa učí, od živého, nie opačne. Tento blud – o potrebe učenia sa živého, existujúceho večnosť, tým, že ho lobotomizujes, znížiš mu vibráciu a podrobíš mučeniu, je jedným z najhorších výmyslov otrokárov.“

      Greggy – nemyslím si – všetci argumentujete nejakými vybráciami. Ja chápem svoj vzťah k Bohu – akože ja som individuálny zberač informácií – rozviedčik. V podstate takto funguje každý systém – ako zber metadát – 5G. Otázka U.I. – A.I. je súčasťou princípu systému. Ak by bola duša dokonalá – bez potreby učiť sa – tak by sme nepotrebovali tento hmotný svet a Boh by bol mimo kreativity. Ani Boh nie je dokonalý – sme súčasťou celej kreácie – Stvorenia a Tvorenia. Aspoň takto vieme obsiahnuť Boha – ako tiež nedokonalého. Niekoho to môže urážať – niekto to začne chápať. Lebo – ako inak by mohla fungovať aj motliba – ak nie ako diskusia – komunikácia?

     • Maros – Ďakujem, že si sa podelil o svoje vnímanie boha. Je to nesporne zaujímavé. Hovorí sa, že povedz mi aký je tvoj boh a ja ti poviem aký si, resp. že z boha dokážeme evokovať toľko, koľko z neho dokážeme pochopiť. Kreujeme ale nielen pre učenie, kreujeme aj pre radosť. Kreujeme aj dokola to iste, tie iste ilúzie, len pre zopakovanie zážitku, pre radosť – vraciame sa s deťmi do už prežitého a dávno pochopeneho, pre emóciu, zážitok. Píšeš že ak by sa duša nepotrebovala učiť, nepotrebovali by sme túto dimenziu. Prečo? Prečo by táto dimenzia musela nutne byt učebnou? To je len jedna z možnosti, jej zákony ukazujú na x ďalších. Môže byť len holografickou hrou, pôvodne určenou pre zábavu, ktorá sa pokazila. Inu možnosť, že táto dimenzia je väzením pre živého, hologramom na spôsob matrixu tu dokola píše Marek z Košic, plus keďže tu možnosť každý apriori odmieta, pritom je rovnako logická, dokonca by som povedal, že kvôli existencii sakra prepálenej utrpenia kus logickejšia, ako ta o potrebe nekonečného učenia – mučením a lobotomizacie medzi inkarnaciami v tejto jednoduchej algoritmické dimenzii, ktorú vnímavá bytost viac než pochopí za jeden život, chalan je už slušne agresívny. Boh asi zrejme nebude masochista, ktorý sa potrebuje samotyrat – znásilnenia, genocídy, atd, aby zistil aké to je. Ale, na druhu stranu, prečo nie? My takých zatváranie do blazninca ale ktozehovie. Marek zas ešte nechápe túžbu veľkého byt malým, túžbu všemocného byt insignifikantnym, atd. Existuje aj x ďalších možnosti, podobne logických ako tie dve. Prečo by musel byt nejaký Boh, ktorý je jednotou, kludne môže existovať viacej živých bytosti, ktore si tu hrajú VR a chytili sa vo svojej vlastne hre. Nic, v každom prípade ďakujem za tvoj pohľad, pekný večer ešte prajem.

  • Kindervajce

   aaale..v prvom rade vobec nechapes, ze ti „satanski bastardi“ su vsade okolo teba. Analyzuj mamu, otca, brata, sestru, kamaratov. Dokonca aj ten posledny vozickar je „satanski bastard“. Ak by to tak nebolo, tento system by neprezil. Zivot sa ubera cestou najmensieho odporu.

  • To pripravujú pre seba, nikto o nás nebude, bez nášho súhlasu rozhodovať! Otroci sa samozrejme prihlásia dobrovoľne…

 3. filomena1966

  Vytvorit problem, rozumej, neexistujici virove onemocneni, covid 19, H5N1, SARS. a dalsi jejich jimi patentovane ne moce, n emoce. vsechno oni vedi a vedi i tu skutecnost, ze se nikomu na svete nepodarilo a nepodari izolovat jejich udajny vir v jakekoliv laboratori. Virologie je podvod na lidi a velice vynosny financni artikl farmabyznessovych vrahu. Prijde me, ze biologicka zbran proti neexistujicimu covidu 19, kterou se dalo zabodat spoustu duverivych lidi z nichz tady nekteri nejsou a ostatni co prezili tuto vedomou a zamernou genocidu, maji trvale poskozene zdravi a vlekle zdravotni potize, Tzv.Long Covid. Ale asi malo lidi podle nich poumiralo v souladu s depopulacni agendou, tak vymysleji dalsi a dalsi smrtici koktejly pro duverive lidi. Jak prohlasil Gatesak, Kdyz odvedeme opravdu dobrou praci na vakcinach, tak snizime pocet obyvatel na zemi na 15 procent. Takze asi na tu jejich miliardu nebo lepe jeste mene. Vyhlasit falesnou pandemii, vyvolat strach, ktery je zakladem uspechu,podat zachranny smrtici kruh v podobe oc kovani.depopulacni vakcinou. A jen hlupaci jim opet uveri jejich lzi a zvasty o nebezpecnosti techto viru. Je prvda ze seniori se nemaji sanci branit, oni to dobre vedi, ale my jako lidstvo jim jsme nepotrebni, novodoba duchodova reforma. A to se jeste vehementne chystaji zabodavat proti HPV, lidskym papilomavirum, onko delozniho cipku a zloutence a to prosim pekne do 24 hodin nejpozdeji po narozeni!!! A 90 procent veskere populace doockovat proti HPV. Onko nemoci se boji vesmes uplne kazdy a to je pro ne smeroplatne. Presto ze onko nemoc je neprenositelna, neni nakazliva ani dedicna. Je to vice mene prekyseleni organismu a bud ji ten jedinec ma nebo nema, ale nakazliva urcite neni.Dalsi vymaz mozku strachem. Dejte se zabodat proti papilomavirum, neexistujicim,samozrejme, dejte se zabodat proti onko deloznimu cipku. rychle rychle holcicky i chlapecky. A vy kteri podlehnete temto lzim si zajistite trvalou neplodnost. Samozrejme kdyz se u vas nedostavi zadouci nezadouci ucinky vakcin, treba s fatalnimi nasledky, coz jsou vlhke sny vsech tech zrud kteri tuto genocidu prosazuji a praktikuji. A jinak, veskere zdavotni problemy jsou vesmes opozdene zadouci ucinky ocko vakcin, timto zpusobem si vytvari farmabyzness dozivotni pacienty.

  • To, že sa ani v dobe kovidpodvodu a ani po ňej veľa ľudí neprebralo je fakt. Keď sa to tak vezme tak na Slovensku sme vtedy mali vládu, ktorú starší ľudia nechceli keďže bola prozapadna, pro NATO vska, proti národná. Proti ruská a bola to pouličná zberba už na pohľad nepekná, arogantná, nevzdelaná, neuctivá, drzá, vyhrážajúca sa, znevazujuca známe osobnosti ktoré sa čo i len ozvali že niečo nemusí byť v poriadku. Bola to zberba pirátov, ktorí sami priznávali svoje nezákonné a násilnícke jednanie, očividné pohŕdanie s dôchodcami ako s malými nevychovanými deťmi. Bola to zberba s rétorikou feťákov či amatérskych mafiánskych ritolezov , ktorí v politike a ani štúdiu TV nemajú čo hľadať za žiadnych okolností. .. a mohol by som pokračovať ďalej a ďalej. No a keď táto zberba očividne arogantne všemožne URÁŽALA všetkých ľudí a robila (hlavne caputka) hnusnú, amatérsku reklamu vakcínam, nahubkom a kovidu – keď to tá zberba robila dokonca s nátlakom – TAK SA ĽUDIA, KTORÍ ICH NEVOLILI A NENÁVIDELI ZA ICH PROZÁPADNÚ A PROAMERICKÚ POLITIKU – SKÔR LÍZANIE ZADKU ZAHRANIČIU – tak tí ich napriek tomu žrali z obrazoviek TV a vôbec ich nenapadlo, že keď sú takí ako dobre vedia tak že prečo robia taký nátlak na ľudí ako besní.
   Toto som už preberal s jedným 75 ročným dôchodcom, nenávidiacim západ a po revolučné obdobie – teda vstetkxh prozapadnych a protiruských politikov a povedal mi že to ten kovid všetkých poškodil a že jak vtedy aj teraz húkajú sanitky kvôli následkom kovidu. Keď som mu povedal, že to bolo a je kvôli tým vakcínam, ktorí ti prozapadní politici s Matovičom a Caputkou nútili všetkým tak vôbec to ani nechcel počuť.
   Celkovo je to tak, že tá chyba je na, strane ľudí, že napriek očividným dôkazom o zlomyselnosti vlády a všetkých kividfasistoch sa nechali napichať – jak keby nič s ničím nesúviselo a c19 bola choroba ktorá s hnusnou a násilníckou politikou tej zberby nemá nič spoločné – akoby aj tá zberba bola tiež obeť c19. Tu už nepomôže ospravedlnenie, že „žijeme v lži“.a to platí vo vzťahu človeka k životu vo všetkých ohľadoch.
   Nakoniec je to len človek, kto sa bude zodpovedať Vyšším princípom za to čo urobil a co nie a žiadne výhovorky tam budú houby platné. Tatko sa nechať oklamať a napichať sa v dobe očividného týrania a rozbrojov medzi politikmi a hlavne medzi ľuďmi – no tak Zlo musí byť prijaté aj ľuďmi v ich vnútri. A keď sa v človeku nachádza ním (vedome/nevedome) prijaté vnútorné zlo tak k nemu má oveľa ľahší prístup aj to vonkajšie, ktoré je v podstatne to samé. TAKŽE VINA TA TO ŽE SA NECHAL OPICHAT JE HLAVNE V ČLOVEKU SAMOM.
   A to sa netýka len kovidpodvodu.
   Len taká banálna vec – fajčenie. Každý vie, že to škodí, dokonca aj fajčiar, ktorý sa tým každý deň dávi, chrlá a aj keď to všetko vidí čo to s ním robí tak napriek tomu si hovorí, že sú horšie veci v živote. Jednoducho sám seba klame aby tomu Zlu ktoré prijal cez mozog – rozum neskrížil cestu – aby mu dal za vďak keďže sa to Zlo prejavuje ako jeho EGO.

   • a caputka vysmiata, nabalená, smeje sa a užíva si, za naše peniaze. Nebolo by jej lepšie v Leopoldove a na doživotie???

   • Israismael

    Achnaton ..toto by mal pochopiť každý jeden človek na Slovensku čo si napísal vo svojom príspevku,,.To nemalo absolútne žiadnu chybu a všetko ale úplne všetko je to tak ako si to napísal .
    Žiaľ naozaj ešte stále je veľa ľudí ,ktorí nespoznali to temno ,ktoré sa prevalilo ľuďmi cez covid a vakcíny ..Ale na druhej strane množstvo ľudí sa práve týmto spôsobom v období temna cez plandemiu prebudilo na duchu a vidia svet celkom inak ako pred rokom 2020…

    • Áno, posun u každého nastal len bud

     1: na základe a v rozsahu toho čo už mal v sebe pripravené.
     2: po prežití príšerných udalostí keď nejednej rodine bolo jasné, že im v nemicnici, v dome dôchodcov zabili príbuzného, blízkeho človeka.
     3:kombinácia bodu 1 a 2.

     Okolo ostatných kovidpodvod prefrčal ako búrka a už je podľa nich preč.
     Nadávajú strašne moc na bývalú vládu len kvôli financiám, podnikaniu a obmedzení ale inak je to pre nich doslova vec, ktorá je jak list padnuty zo stromu a už ho po čase niet.
     Tí ktorí vnútorne vedeli a aj tak trpeli sa posunuli vpred avšak tí ktorí síce tiež vedeli ale vnútorne netrpeli a mali veľký prehľad čo sa deje – tak ti sa neposunuli – tí sú rovnakí ako ti ktorí kovidfašistické utrpenie spôsobovali akurát sú v pozícii kde ich to tiež nejakým spôsobom zasiahlo, skôr obmedzilo.
     Takže sú tri skupiny okrem elít – a to tí ktorí vedeli o co ide a ľudský trpeli, potom ti ktorí tiež vedeli o čo ide ale všetko brali chladným rozumom a potom tí, okolo ktorých kovid tyrania prešla ako neviditeľná záležitosť, nanajvýš ich otravovali nové veci – „opatrenia „(ako všetko ostatné nové).
     Isteže posun nastal ale u každého v inej miere – takže zhruba takto – od 0,00001 percenta až po úplné pochopenie Pravdy v každom svojom skutku _ čo vlastne človeku umožní reálne vidieť svet /skutky iných okolo.

 4. Nedal jsem to sem už někam? Ale na přehlédnutí to není.
  https://www.facebook.com/roman.tomovcik1/videos/218158841013589/?locale=cs_CZ

 5. S jedlom rastie chuť a mRNA „vakcíny“ sa bezpochyby osvedčili, teda komerčne určite. Tak prečo v tom nepokračovať? Zdá sa, že naša ministerka zdravotníctva je vakcinácii priaznivo naklonená, o lídroch EÚ už ani nehovoriac. Postaviť vakcinačných zločincov pred spravodlivý súd (ak spravodlivosť vôbec existuje), je len zbožné prianie. Majú predsa politické krytie na národnej aj medzinárodnej úrovni. Zatiaľ …

  • Marek Kosice

   Tiez patris k tupym ovciam ktore tvrdia, ze zlo na Zemi sa deje len preto, pretoze BOH dal kazdemu slobodnu volu, a sudit zlocincov bude az po smrti tela? Dufam, ze nie…
   To by znamenalo, ze Boh dal ZLOCINCOM moznost ZNICIT JEHO DARY (slobodne vole), ktore dal nevinnym ludom tuziacim po mieri, a teda drvivej väcsine ludstva.
   Clovek musi byt dysevne chpry alebo na drogach, aby pripustil moznost, ze Boh umozni napr. Hitlerovi aby pozabijal svojimi rozhodnutiami a prikazmi desiatky milionov ludi, LEN PRETO, ZE JE NEETICKE MU VZIAT SLOBODNU VOLU, AJ KED ON (HITLER) JU ZOBRAL MILIONOM…

   Je sa teda preco divit, ze tento svet je tak CHORY, ked je plny CHORYCH ludi (ku ktoryml patria aj krestania, aj rozni ini, proste mozno 99% ludstva)? …

   • Israismael

    Ty neveríš Spravodlivosti Božej MZk ? No žiješ teraz tento život a ty cez tento terajší život a krátky život chces hodnotiť a dokonca prekrucat absolútnu hodnotu samotného Najvyššieho Boha ? vieš čo ťa čaká za toto všetko ? Nechci si domyslieť …Chápeš čo ty robíš ? Za 35 rokov či koľko máš ,tak ty chces hodnotiť či prekrúcať Zákony toho, ktorý ich nastavil do Stvorenia od pradavna ,dávaš ich do súvisu so satanom a pod , tie Zákony ktore bežia ako je život životom ..a ty chces prznit Boha ako ich nastavil aj do tohto sveta a opovazlivo ich zaraďovať do stavu nedokonalosti cez nejakého Diabla a satana ? Zákony sú Zákony ,sú nemenne a spravodlivé a ako sa k nim postaví človek tak sa mu aj tak darí …Ty to nechápeš že to nie satan ale zákony ,ktoré sú neviditeľné a magnetické = duchovné spájajú akýkolvek čin človeka do Zákona karmy .. Nechápem ťa čo ty stvaras MzK a čo dokazujes svojim prepestovanym rozum,že sa takto protiviš niekomu čo je ohromne ohromne vysoko nad každým na Zemi ,a aj nad tebou ako si ty malý človiečik a protiviš sa preto iba preto , že ty Zákon Spätného navrátenia sa všetkého čo človek vyšle myšlienkami ,slovami a nakoniec aj činmi do vesmíru ty absolútne nepoznáš a ignoruješ ?..Áno slobodná vôľa rozhoduje o Tom čo vysles do sveta a do vesmíru a ona rozhoduje aj o Tom čo spätne prijmes( všetko prebieha magneticky a automaticky a príťažlivosťou stejnorodeho) ..A keď nepoznáš Zákon Boží musíš tým pádom samozrejme nechápat jednotlivé deje ..Preto splietas Boha a jeho činnosť vo stvorení so satanom a opačne ..preto splietas tela hmotu ,dušu ,ducha s takými informáciami ,ktoré sú absolútne nezlučiteľné s Pravdou a vôľou božou vo Stvorení vo vesmíre a aj na tejto Zemi ..

    • Marek Košice

     Israismael, píšeš : „Ty neveríš Spravodlivosti Božej MZk ? No žiješ teraz tento život a ty cez tento terajší život a krátky život chces hodnotiť a dokonca prekrucat absolútnu hodnotu samotného Najvyššieho Boha ? vieš čo ťa čaká za toto všetko ? Nechci si domyslieť …“ …….

     TY LEN VERÍŠ, AKO TUPÁ OVCA………… Úplne si naskočil na zhnitú návnadu typu „VER!!! INAK ZHORÍŠ V PEKLE“……….. A na základe toho by si mal byť V MÚDROM SVETE (keby sme v takom svete žili) považovaný za NESVOJPRÁVNEHO. Od kresťansky založených cigánov s IQ do 90 sa líšiš len v tom, že si intelektuálnejší. ALE V KONEČNOM VÝSLEDKU si presne taká istá ovca ako oni. Nezabudni sa pánbožkovi pomodliť aj keď ti vystrieľajú rodinu, alebo keď budete umierať na hladomor (ak sa ho dožijeme v týchto telách)… AKO TOTÁLNY TUPEC v tom samozrejme budeš vidieť „dobrotivý boží zámer“. Ako píšem, SI NESVOJPRÁVNY, si väčší škodca než nejaký ateistický PS-kár, ktorý zároveň nie je zlým človekom, ale len človekom pomýleným. Ty si ale pomýlený V TOM HORŠOM SMERE, pretože si prijal existenciu duchovného sveta (na rozdiel od libtardického ateistu), ALE ABSOLÚTNE NIČ SI NEPOCHOPIL.

     • Israismael

      Nemá to význam s tebou …ty aj tak o koze ..Musíš sa presvedčiť už len v tvoj daný správny čas,ktorý určite príde ,že čo si zač,aby si spoznal svoju pravú podstatu ..Už nič viac k tebe MzK

     • MzK – práve tu kážeš New Age. A celý vtip spočíva v tom, že stotožňuješ Človeka s Bohom. A to robí aj Schwab – človek je bohom. Neúcta k Vyššiemu je prejavom arogancie a komplexu moci! Otázka – ty sám si schopný obsiahnuť podstatu Stvoritela? Šalát chápe, čo je koza?

      Ja teraz hovorím o rešpekte k tomu, čo ma presahuje na existenčnej úrovni – nie na mocenskom-spoločenskom základe /štát, mafia, atď/.

   • Tupá ovca, radšej zalez. Z permanentným odídencom z diskusie nebudem strácať čas. Ty ani nevieš, čo je to dodržať slovo …. Iba takému ako ty nie je jasné, že som mal na mysli svetskú spravodlivosť.

    • Israismael

     To máš tak keď niekto nerozumie ako on (MzK) prírodným Zákonom ako aj tým vesmírnym (duchovným)…Nezazlievajme mu ..Nedostal sa k tomu a ani nechce ,aj keď je to výlučne iba jeho vec a jeho chcenie !

    • Marek Košice

     Oldo, napísal som : „Tiez patris k tupym ovciam ktore tvrdia, ze zlo na Zemi sa deje len preto, pretoze BOH dal kazdemu slobodnu volu, a sudit zlocincov bude az po smrti tela? Dufam, ze nie…“ ….AK NEPATRÍŠ, tak načo reaguješ? Z tvojho príspevku nebolo ÚPLNE JASNE poznať, či patríš, alebo nie. Kým nemám 100% istotu, nebudem niečo tvrdiť ako fakt.

     • Ľudstvu dal slobodnú vôľu nadpozemský Stvoriteľ Otec, a nie židovský boh. Boh sionu iba uradol Stvoriteľovu moc a hrá sa tu na všemohúceho. Zožeňte si, ľudkovia, biskupskú bibliu (dnes sa k nej už dostať dá) – dole, pod čiarou sú vysvetlivky (určené výlučne pre kňazov); napr.: anjeli = kňazi. Treba ešte ísť ďalej? Otvorme oči: nadprirodzené sily neexistujú. Stvoriteľ je dokonalý Človek. Aj Ježiš sem prišiel ako Človek. Duša bez tela by bola ako ako softvér bez hardvéru. Slovom – nijako.

     • Správne malo byť:
      Slovom – fungovala by nijako. Resp. nefungovala by.

   • Marek, prečo neustále potrebuješ urážať a ponižovať takmer všetkých prispievateľov / komentátorov Bádateľa aj napriek tomu, že na väčšinu tvojich ocočovaní autori svojich vyjadrení nedávajú žiaden dôvod? Napr. táto Oldova prehľadná, čistá, priamočiara reakcia (navyše bez jedinej pravopisnej, gramatickej, štylistickej, či obsahovej chyby) svedčí o tom, že viacerých z nás tu v istom smere prevyšuje.
    Prečo, Marek, tá tvoja toľká nenávisť voči ľuďom?
    …aj keď, na druhej strane,už dávno ani najmenej nepochybujem o tom – čo sa týka porúch našich osobností – že aj narcizmus u nás ľudí bol spôsobený očkovaniami…
    Všetci sme obete tohto chorého systému pod nadvládou duševne chorého, tyranského „boha“ sionu – tak by bolo lepšie sa v boji proti jeho zverstvám zjednotiť, ako sa tu medzi sebou navzájom bezdôvodne rozbiť.

    • – to je reakcia na:
     Oldo
     07/07/2024 at 9:55

    • Marek Košice

     Emily, to nie je nenávisť. A UŽ VôBEC NIE VOČI ĽUDOM………..To je kritizovanie PROGRAMU, ktorý majú ľudia v hlavách. JA NENÁVISŤ NECÍTIM. Cítim len ľútosť.
     Skôr ty mi vysvetli, prečo v mojich komentároch vidíš NENÁVISŤ. Kde ju vidíš? V tom, že „trochu drsným“ spôsobom popisujem zabednenosť drvivej väčšiny ľudí? To je podľa teba prejavom nenávisti? Čiže sa musím správať slušne a oponovať čo najslušnejšie, ešte nebodaj s pozitívnymi smajlíkmi? TAKTO BY SOM SA SPRÁVAL VOČI DEŤOM, nie voči dospelákom 30 a viacročným.
     A niečo také ako „nič si neber príliš osobne“ nepoznáš? Určite áno…. Prečo mám teda BRAŤ NA ZRETEĽ to, že ťuťmáci si budú brať príliš osobne moje osočovanie ICH PROCESORU V HLAVE (a teda nie osočovanie ich AKO BYTOSTI), prostredníctvom ktorého sa prejavujú? Majú vadný program nahratý v gebuli, to je všetko. Samozrejme keď dáš odhlasovať či mám pravdu alebo nie, tak PREHRÁM. Ako inak, keď porota je poskladaná zo zaslepených jedincov, ktorí takmer denne nadarmo skratujú svoju sexuálno-duchovnú energiu, a ešte to považujú za prirodzené a zdravé…
     Ako vravím, nie len tak „pre nič za nič“ som introvert……. Z dôvodu, že nedokážem akceptovať hlúpych ľudí v roliach mojich kamarátov. Hlúpych je možno 99,9%.
     Aby som to ale uvideol na správnu mieru, do 0,1% populácie patrím len v niektorých záležitostiach. V obdivuhodných. V niektorých veciach som však LÚZER. Lenže tie veci v ktorých som lúzer nie sú na prekážku v kamarátstvach, pretože s kamarátom si predsa nejdem založiť rodinu, ani s ním bývať, no nie? 😉 …

     • Áno, náš program je poškodený, Marek. S tým absolútne súhlasím. Sme obete chorého systému. Preto sa snažme vziať to na vedomie a spojme naše sily proti tej sadistickej očko-čipovacej mafii, ktorá si napĺňa svoju „svätú“ bibliu. Ježiš Zem navštívil bez biblie. Bol bez náboženského vyznania; zrušil všetkých židovských „desatoro“ „boha“ sionu. Na kríži odpustil aj vrahom. Teda aj týmto čipovacím darebákom. Budú to naši budúci sluhovia: majú čo odčiňovať… ak majú aspoň štipku zdravej sebareflexie, sami sa do tej úlohy postavia.

 6. Objektívne

  Už som si myslel, že Biele klobúky odvádzajú nejakú prácu… a ono ništ ani tí láskaví mimozemšťania nisť nerobia. Všetko je to podvod.

  • Marek Kosice

   Veru tak. Aj kazde zname nabozenstvo je podvod. Aj krestanstvo. Tupe obce sa totiz modlia NIE LEN Stvoritelovi duse (nerozdeluju to), ale stvoritelovi Zeme a tiel. A teda SATANOVI.

   • Marek Kosice

    *ovce

    • do schranky mi nechodia ziadne noviny,televizor a radio nemam a ked zapnem n.b.tak uz zo zotrvacnosti nahliadnem na-do Badatela.musim sa vela krat ,,smiat,,co vsetko za bohov,satanov,novsie nejake skratovanie lieta.niekedy medzi riadkami tu niekto prispeje aj nieco co nas posunie v mozajke dalej.ja poviem teraz za seba:pokial neobjavime svoju historiu,ktora bude aspon na 99% zodpovedat skutocnosti,budeme lietat vo fantazii rozne interpretovanej.Ja som v znameni Vodnar a teraz podla astrologov sa nachadzame v tomto case.som si isty,ze sme hybridna rasa,ktora je izolovana t.j.ak ludstvo sa snazi seba samych klonovat,tak klony sa nesmu miesat s clovekom-hybridom.a s tym davam do suvislosti,ze nesmieme opustit,tuto planetu a nas vek je stanoveny ca 120 pozemskych rokov.poptom by tu davala zmysel aj nejaka kopula-izolacia.dalej aj tato akcia-pichanie zacina davat zmysel,pretransformatovat cl.hybrida a zacat ho ovladat ale uz nie ako otroka a samozrejme s tym je spojene vsetko toto dianie okolo nas.skratujme,tesme sa este ako tak z volnosti,pokusme sa o nu bojovat ale ako celok-ludstvo a ako to mozno bude ,,potom,,mozeme pochopit,dozvediet sa az potom,ked sa dozvieme,najdeme kto SME !

   • Marek Košice

    nápoveda pre čitateľov : Ak niekomu nadávam do hlúpej ovce, retarda, atď…. NIE JE TO PREJAV NENÁVISTI. Ja si ani len neviem predstaviť nenávidieť. Dokonca ani ku Gatesovi, Sorošovi, Čaputke, atď, necítim nenávisť. Cítim voči nim ĽÚTOSŤ. Je mi ĽÚTO toho, že sú tak sprostí, ovládnutí Satanom „do špiku kostí“, atď…… Sú proste ZHYPNOTIZOVANÍ, a to tým najdeštruktívnejším spôsobom. Boli z nejakého dôvodu (spolu s mnohými inými, ale stále s drvivou MENŠINOU ľudstva) vybraní ako FYZICKÉ A ĽUDSKÉ NOSIČE ZLA vrámci svojho konania. Cítim k nim nenávisť by znamenalo NECHÁPAŤ, že sú obeťami.
    Sériový vrah, masový vrah… s desiatkami, stovkami, tisícmi obetí…………. PREČO HO MÁM NENÁVIDIEŤ? ….ÁNO, som za to, aby ho okamžite „vypli“ (a teda zabili). Ale potrebujem cítiť kvôli tomu voči nemu nenávisť? NIE. Je to čisto TECHNICKÁ záležitosť – zabiť toho, kto zabil množstvo ľudí, aby v tom nepokračoval.

    AK BY SOM MAL DôVOD NIEKOHO NENÁVIDIEŤ, TAK ŽIADNEHO ČLOVEKA, ĽUDKOVIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ………….. Ale Stvoriteľa tiel a Zeme. NIE STVORITEĽA DUŠE, ale Stvoriteľa tiel a Zeme………..Pretože ON NEBOL „ZHYPNOTIZOVANÍ“, on nebol „ZMANIPULOVANÝ“ aby stvoril starnúce telo, fyzickú smrť s utrpením, nutnosť telo živiť, šatiť, starať sa oň, plodiť, starať sa o deti, bojovať s časom (zdravé varenie = veľa peňazí, veľa času na prípravu, dlhé jedenie…. Vyšportované telo „na obraz boží“ = špičková starostlivosť oň, super pohyb, dostatok spánku, atď….)…mohol by som uvádzať príklady „celú večnosť“.

    ŽIADEN ČLOVEK NA ZEMI nie je vo výsledku taký krvilačný, ako Stvoriteľ Zeme a tiel. Pretože LEN STVORITEĽ ZEME A TIEL uvrhol vlastníkov tiel DO OTROCTVA voči svojmu telu, voči telám svojich detí, do otroctva „satanskej matky prírody“, atď….. Či posledné roky života v starobe považujete za niečo iné než za „galeje“? Veď v období staroby je už VŠETKO horšie… a každý deň môže byť ten posledný, aj keby ste nevyšli z bytu/domu/záhradky… Smrti by sa nikto (alebo aspoň ja a mne podobní) nebál, KEBY nebola spojená s utrpením. KTO HO „NAPROGRAMOVAL“ DO ŽIVOTA? STVORITEĽ ZEME A TIEL……….

    Zhrbený zadychčaný starček/starenka, pre každého neatraktívny, páchnuci, pár mesiacov pred smrťou…. KOHO TENTO „STAV“ MôŽE NIEČO NAUČIŤ???? Fakt si tupci myslíte, že život v starom umierajúcom tele JE NEJAKÁ „ŠKOLA ŽIVOTA“? A k čomu nám „TAM HORE“ bude takáto skúsenosť???

    AK STE STARÍ, PÁR MESIACOV ALEBO PÁR MÁLO ROKOV PRED SMRŤOU, určite by ste ANI LEN NÁHODOU NEMALI ČÍTAŤ TIETO STRÁNKY……. Vy si máte život už len užívať, ZABÁVAŤ SA AŽ DO SMRTI…………

    • „Sú proste ZHYPNOTIZOVANÍ, a to tým najdeštruktívnejším spôsobom. Boli z nejakého dôvodu (spolu s mnohými inými, ale stále s drvivou MENŠINOU ľudstva) vybraní ako FYZICKÉ A ĽUDSKÉ NOSIČE ZLA vrámci svojho konania. Cítim k nim nenávisť by znamenalo NECHÁPAŤ, že sú obeťami.
     Sériový vrah, masový vrah… s desiatkami, stovkami, tisícmi obetí…………. PREČO HO MÁM NENÁVIDIEŤ? ….ÁNO, som za to, aby ho okamžite „vypli“ (a teda zabili). Ale potrebujem cítiť kvôli tomu voči nemu nenávisť? NIE. Je to čisto TECHNICKÁ záležitosť – zabiť toho, kto zabil množstvo ľudí, aby v tom nepokračoval.“

     Ja som tiež za to, aby sme ich zabili v stave blaženosti – vtedy to aj v Kozme platí – a tvorí realitu – nenávisť to blokuje – to je sebaobrana Zla. Lenže toto sa musia ľudia NAUČIŤ! Preto nás systém učí nenávidieť! /Základným kameňom štátu je strach a doktrínou je nenávisť a závisť!/

     Treba ich začať likvidovať V pocite blaženosti! Ono to vyzerá ako psychopatia – ale tak to funguje. Ešte raz – myslíte, že tí debili, ktorí plánujú depopuláciu 90% obyvateľstva Zeme – cítia nenávisť? Ani hovno – oni cítia blaženosť! Takže neklaďte si blbé otázky „A prečo by to robili?“ – jednoducho to chcú a robí im to radosť!
     To je super onania! /Sex prebieha v hlave!/ V okamihu, keď sa dostaneme – nie vedecky, ale emocionálne, empaticky – hoci to podvedome odmietame – „lebo my nie sme ako oni“ – do hláv psychopatov – vyriešime základný problém ľudstva – vnútrodruhovú konkurenciu. Lebo to je podstata „Rozdel a panuj!“ Človek človeku vlkom. Na židoodpúšťanie sa vyserte – chápte psychopatov! Učte sa! Pozorujte! Buďte predátori! Lovte s radosťou!

   • Objektívne

    To, čo sa nehovorí nahlas, ale tak nejak sa to vie je aj to, že Maria Magdaléna bola prostitútka. Pre toto tvrdenie je nutné vedieť ako vzniklo kresťanstvo, pretože zaviesť ho nebolo jednoduché. Museli to robiť pomocou sexu a oplzlých slov. Začali písať sexualizovaný alebo oplzlý materiál (tenko zamaskovaný), pričom väčšinu z toho robil Plínius ako Pavol so svojimi epištolami. Nasmerovali ich do malých sexuálnych miestností zabudovaných do ranných kostolov, kde mali na výber „pomocníka“ a boli požiadaní o desiatok alebo „dar“. Bolo to jednoducho pokračovanie toho, čo už robili v Ríme s „vestálkami“, ktoré vôbec neboli pannami; ale boli to chrámové prostitútky, ktoré hrali, akoby boli neskúsené – pretože to uprednostňovala väčšina ich klientely.

  • No tak Bieke klobúky sú na alternatíve spájané s Trumpom. – človekom viazaný na Americkú Globálnu elitu a nie na Americkú štátnu elitu. Ak nám Globalisti prostredníctvom alternatívny a rôznych bojovníkov proti diktátu elity USA vravia, že „verte plánu“ – myslia tým likvidáciu vplyvu administratívneho riadiaceho korpusu (Americkej štátnej elity) tak je potom otázka o aký „plán“ sa jedná. Ak je to ten plán , že Globalisti z V4+ vybudujú fašistické protiruské medzimorie, zo západnej Európy urobia stredoveký islamský chalifat, odstavia Americkú štátnu elitu od zdrojov planéty a krvavo preformátujú celé USA, nastolia v nimi rozdelenom Rusku fašizmus ako ideológiu namiesto dnešného vlastenectva a rukami sfašizovaného Ruska v celom svete zlikvidujú zbytky vplyvu USA a zároveň všade nastolia namiesto pomoci a rovnosti tyraniu pod riadením Číny – tak ak sa jedná o ten plán tak to pekne ďakujem! Je to totiž ten pôvodný originál plán na zavedenie nwo.
   Nie každý politik a vôbec každý kto kričí nič USA /západ a Žida a usiluj národné záujmy – nie každý je pronárodný. A tiež nie každý kto z nutnosti manévrovania sa jednoduchým ľuďom javí ako protinárodný a zradca je tým zradcom.

 7. Ale to snad záleží na každém jedinci zda si do sebe nechá napumpovat jedy jenž tzv farmceutické firmy pro obrovský zisk a pro likvidaci lidstva vyrábějí. Jóó holt zlatá miliarda. Jenže dnes už jsou lidé tak zdegenerovaní, že opět budou stát fronty na TEČKY.

  • filomena1966

   Ano mate plnou pravdu, lide se sami domahaji aplikace biologicke zbrane. Jak je znamo byly v tv tri reklamy ktere povedely fakt pravdu. 1. reklama cituji Udelejme tecku za covidem. OK, ale jaksi opomeli rici ZA ZIVOTEM! 2. reklama hlasala cituji UVIDIS SVETLO NA KONCI TUNELU! ano, dalsi bingo. Okamzikem smrti duse vidi svetlo na konci tunelu, jaka to pravda! A 3. reklama, ta nejvyzivnejsi cituji ONO TO TOTIZ FUNGUJE!!! Ano funguji smer genocida a depopulace !!! Jak chytre vymyslene reklamy!! Pravdepodobne na vyrok estebaka BURESE a jeho lez cituji BUDES MIT LEHCI PRUBEH A NEZEMRES!!! Jak pisete na TECKY ale za zivotem. A opet se sami budou domahat zabodavaci eutanazie. Kdo chce kam uz je tam

 8. provokater

  no, dopi ce

 9. Arcibiskup Vigano: Epstein vydíral politiky pro Mossad

  https://aktax.cz/arcibiskup-vigano-epstein-vydiral-politiky-pro-mossad/

 10. Ze mame v ustave pravo na hotovost garantovanu? Mali by sme, keby tu niekto neprijal EURO a ofce mu este za to tlieskali!!! Teraz je len prazdna fraza!
  https://youtu.be/ioaI0go1mRI?feature=shared (asi v 3/3)

  • racionálny

   Prijatie eura išlo „naprieč politickým spektrom“, to by som tomu podovodníkovi až tak nepripisoval na vrub.
   Problém je to, že tí podvodníci hlasujú aj teraz za digitálne euro, podporujú ciele agendy 2030, ako je napr. vyvlastnenie v záujme „ochrany prírody“.
   Vyvlastnenie v záujme „transatlantickej dopravnej siete“, kde je definovaná ako priorita presun vojsk EU.
   Podporujú „zelenú ekonomiku“, čo nie je nič iné ako deindustrializácia Slovenska, atď., atď.,..
   A ofce zase tieskajú, lebo im bača povie niečo o „zlých progresívcoch“, proti ktorým vraj bojuje.
   Bojuje proti nim tak, že napĺňa ich program…

 11. „Prijatie eura išlo „naprieč politickým spektrom““ – ten fígel sa volá prerozdelovanie! My nemáme nič zadarmo z EU! Nie je pravda, že by sme mali niečo vracať – ako problém vystúpiť z EU, pretože my do EU prispievame – ako pračka EU-FED „peňazí“.To prerozdelovanie EU fondov je podstata korupčného potenciálu! Podstata riadenia cez natlačenie nekrytých – len politicky akceptovaných „peňazí“ – sociálny experiment židoboľševici vyskúšali formátom TUZEX – štát ti – cez poštu – zhabal valuty a ponúkol ti BONY – ceninu ako lístky do cirkusu! No – tak prečo by nevymysleli eurá. Neviem, čo by bolo mať stále vlastné peniaze – viď Česi – v podstate žiadna národná banka nie je národná, takže ani NBS nekontroluje vydávanie peňazí – korupčný potenciál, teda ani v ČR ČNB nekontroluje vydávanie korún – takže korupčný potenciál je – inverzne – závislý na strate kontroly nad vydávaním vlastných peňazí – takže je fuk, či eurá alebo koruny – keď nemáš kontrolu. A zopakujem – ak niekto tie eurohandry a korunohandry – politicky – akceptuje ako platidlo – môžme platiť aj mlynskými kameňmi – ale kto by ich vyrábal, že. Z EU nemôžeme vystúpiť jedine preto, že zkorumpovaní politici sú nacucnutí na EU fondy a niet tu nikoho, kto by ich z toho židocecku odstavil. Korupčníctvo je základný nástroj riadenia. Čiže nie korupcia – to je len jav /Matovič/, ale KORUPČNÍCI – a to už sú konkrétni aparátčici – sekta.

Pridajte komentár

*