Kolaps sa zhoršuje, Európa pácha samovraždu. Koľkí budú hladovať a mrznúť túto zimu?


Print Friendly, PDF & Email

Kolaps sa zhoršuje, Európa pácha samovraždu. Koľkí budú hladovať a mrznúť túto zimu?

(Mike Adams, Natural News) Západná Európa pácha samovraždu, pretože glabalistom zapredané národné vlády búrajú svoju infraštruktúru fosílnych palív (a jadrové elektrárne), aby sa zalíškali „zeleným“ progresívnym eko-teroristom.

Krajiny ako Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo teraz čelia energetickej katastrofe, keďže Rusko neustále znižuje dodávky zemného plynu v plynovodoch ako je Nord Stream 1, ktorý má byť o pár dní úplne odstavený z dôvodu „bežnej údržby“.

Mnoho európskych krajín sa obáva, že Nord Stream 1 nebude znovu zapnutý, pretože veria, že Rusko nájde výhovorku na to, aby ho udržalo mimo prevádzky na dlhší čas. To by však bolo priam katastrofálne pre krajiny ako Nemecko, ktoré je silne závislé od ruského plynu pri výrobe elektriny a napájaní domáceho priemyslu.

„Niektorí sa obávajú, že Kremeľ by mohol použiť plánované údržbárske práce na definitívne zatvorenie kohútikov,“ uvádza CNBC.

„Ak sa plynovod po údržbe nevráti do prevádzky, pretože prezident Putin bude hrať svoje hry alebo bude chcieť zasiahnuť Európu, aby ju to poriadne zabolelo, potom plány naplniť zásobníky plynu do konca leta pravdepodobne zlyhajú,“ povedal Henning Gloystein z Eurasia Group.

Eurasia Group uviedla, že ak by Putin zariadil úplné prerušenie dodávok plynu nad rámec plánovaného konca údržbárskych prác na plynovode Nord Stream 1 – v scenári, ktorý Gloystein opísal ako scenár „maximálnej hospodárskej vojny“, Nemecko by pravdepodobne bolo nútené prejsť na tretiu úroveň svojho trojstupňového núdzového plánu pre plyn.

A prečo vlastne by Rusko nemalo prerušiť dodávky energie do Európy, keď Európa posiela na Ukrajinu zbrane, aby zabíjali ruských vojakov?

Prečo si európski lídri myslia, že môžu viesť hospodársku a kinetickú vojnu proti Rusku, ale požadujú, aby sa Rusko vyhýbalo vedeniu hospodárskej vojny proti Európe?

Zdá sa, že Európa hovorí:

„Zabijeme ťa, Rusko! Ale predávaj nám svoj plyn, zatiaľ čo my ťa budeme naďalej zabíjať.“

Hlúposť európskej politiky je mimo chápania.

Hladomor v celej Európe: Žiadne hnojivo, palivo ani jedlo

Koncom júna Putin oznámil úplný zákaz ruského exportu do „nepriateľských krajín“. Ako píše TheConsul.com.pk:

„Tento krok je pre Európsku úniu úplnou katastrofou. V podstate podpisuje rozsudok smrti pre všetky európske ekonomiky. Existuje obava, že európske ekonomiky by túto drakonickú akciu nemuseli prežiť.

O rok bude životná úroveň všetkých Európanov podstatne nižšia, ako je dnes. Teraz je ten správny čas, aby všetci Európania zvážili, čo príde a ako tento vývoj ovplyvní ich životy.“

Táto kríza je, samozrejme, výlučne spôsobená človekom. Vytvorili ju finančne negramotní liberáli a progresívci, ktorí riadia Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Spojené kráľovstvo a ďalšie západoeurópske národy.

Vo svojej arogancii sa pokúsili zničiť ruskú ekonomiku, ale nakoniec Rusko zbohatlo a zároveň zničili svoje vlastné ekonomiky a dodávateľské reťazce:

Zbohom vysoký krvný tlak

„Ekonómovia sa domnievajú, že zavedením sankcií proti Rusku spáchali Európania finančnú samovraždu. Presadili sankcie a uvalili na Rusko totálnu ekonomickú vojnu, pretože si mysleli, že ruská ekonomika sa zrúti kvôli ich sankciám…

Európania budú túto zimu pravdepodobne hladní a uzimení a bude nedostatok alebo úplný výpadok mnohých európskych výrobkov a služieb.“

Toto sa stane, keď sa pokúsite vypnúť krajinu, ktorá vám dodáva väčšinu energií a hnojív, ktoré udržujú váš vlastný národ nad vodou.

Teraz, keď Rusko preruší energetické toky, čelia západoeurópske národy vo svojej arogancii a bojovnosti totálnemu ekonomickému a sociálnemu kolapsu počas nadchádzajúcej zimy.

Falošné tvrdenia „zeleného“ hnutia dali Putinovi moc zničiť západné národy bez jediného výstrelu

V skutočnosti zelené hnutie, ktorému bezmyšlienkovito podliehajú vodcovia západnej Európy, vytvorilo takú pozoruhodnú domácu zraniteľnosť, že Putin má teraz moc zničiť západnú Európu jednoduchým zatvorením všetkého exportu z Ruska.

Západoeurópske štáty už roky zaostávajú v opätovnom spustení prevádzky uhlia, čo znamená, že v nasledujúcich rokoch budú zažívať katastrofálne utrpenie, aj keď sa práve teraz pokúsia prejsť späť na uhlie.

Napriek tomu bezduchí a nepochopiteľne krátkozrakí lídri Európy stále presadzujú svoju „zelenú agendu“ a požadujú, aby sa náš svet nejako zázračne pretransformoval na veternú a solárnu energiu, aj keď neexistujú vlaky poháňané vetrom alebo solárne traktory.

Svet, ktorý sa spoľahne výlučne na „zelenú“ energiu, je svetom, ktorý zažije smrť miliárd ľudských bytostí, po ktorej nasleduje úplný ekonomický a sociálny kolaps. Ukázalo sa, že to je svet, o ktorý prosí západná Európa, a preto sa západná Európa správa ako samovražedný kult smrti.

Euro sa zrúti pravdepodobne v priebehu nasledujúcich 18 mesiacov. Nemecká ekonomika sa tiež zrúti. To isté postihne ďalšie európske ekonomiky naviazané na Nemecko. Masový hlad sa rozšíri po celom kontinente a veľká časť západnej Európy bude v roku 2023 vyzerať ako Srí Lanka dnes.

Keď krajina už nedokáže svojim obyvateľom poskytovať potraviny, palivo, dopravu alebo základnú bezpečnosť, masové povstanie sa stáva nevyhnutným.

Hladujúci, mrznúci, zúfalí ľudia robia zúfalé veci.

Záver

Sme svedkami samovraždy západnej civilizácie, podnietenej idiotizmom liberalizmu a zeleného hnutia, ktorého myšlienky sú zakorenené v klame a signalizácii falošných cností.

Túto zimu možno spália svoje zlé nápady v kachliach na drevo, aby sa udržali v teple. Teda, keby boli kachle na drevo stále dostupné kdekoľvek v Európe (čo nie sú, lebo sú už zväčša vypredané).

Milióny Európanov túto zimu zmrznú a budú hladovať, zatiaľ čo ich politickí lídri obviňujú Putina namiesto seba.

A prečo vlastne? Pretože libtardi (progresívni liberáli) nie sú schopní poučiť sa z vlastných zlých rozhodnutí. Vedia len zdvojnásobovať svoju hlúposť a následne obviňovať niekoho iného.

Viac podrobností o tom všetkom a ešte oveľa viac nájdete v aktuálnom podcaste stránky Natural News s názvom Situation Update na stránke Brighteon.com.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nemci chcú spustiť Severný prúd 2, ale Rusi odkázali že podporujú len dlhodobé vzťahy, takže nie. Vojna hladom a chladom bola naplánovaná, a realizovaná naposledy na Ukrajine (kto neskáče je moskal).

  • Vojna hladom na Ukrajine však nebola naplánovaná a realizovaná J. V. Stalinom, ako sa dodnes tvrdí, ale humánnym Západom, ktorý prijímal platby takmer výhradne len v obilí. A to v čase, kedy ZSSR mal neúrodu, takže nehladovala len Ukrajina.

 2. Tady se musí člověk stále opakovat. Tento svět řídí absolutní psychopaté. Myslím si, že tento scénář byl napsán již před 40 roky. V roce 1988 a 1989 probíhala v západní Evropě nebývalá krize. To byl samozřejmě ten hlavní důvod převratu v socialistických zemích. A zase se na tom podíleli zrádcové z vlastních řad. Když k tomu dodáme znalost toho, kolik nacistů v Německu nebylo po válce odsouzeno, 74000 bylo souzeno, 6719 odsouzeno, tak se není co divit, odkud se ti psychopaté vzali. Je jasné, že vychovávají další generace stejně smýšlejících. U nás v ČR se včera připomínalo upálení Mistra Jana Husa v Kostnici. Náleží k tomu dodat, že kněz Prokop Holý, který vedl husitská vojska při nešťastné bitvě u Lipan, si vzpomněl na slova Mistra Jana.- Co všechno může způsobit ztráta světského bohatství, které není ničím jiným než lejnem.Čechové se paktují se svými úhlavními nepřáteli a za toto lejno zaprodávají svoji čest a zem. A toto se událo začátkem 15 století a dnes se to stejné děje začátkem 21 století. Takže, vše stále probíhá po spirále a jestli je pro lidstvo nějaká naděje, pak jedině v tom, co pronesl José Martí- Být vzdělaný je jediný možný způsob jak být volný. Není to ale určitě myšleno, že jedinec musí být nadupaný tituly, to určitě ne.

  • Povedal by som – byť múdry, nie vzdelaný.
   Vzdelanie je získavanie vedomostí – múdrosť je schopnosť použiť tie vedomosti.
   Preto sa múdry človek aj s menším množstvom vedomostí rozhoduje lepšie, ako hlupy človek s maximom vedomostí.
   Nakoniec – z vedomostí neplynie morálka, z múdrosti ano.
   A v súčasnom svete je morálky ako šafránu.
   Už dlho som to slovo nikde nečítal ani nepočul.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,základom múdrosti je predvídavosť a rozhodovanie sa v rovnováhe,k múdrosti patrí aj to-či je množenie správne,alebo iba morálny podvrh a trik s počtami,,,,múdrosť spočíva aj v potrebách na život či prežitie-ak pracujete na zlodejov a o tom mlčíte a pre prácu a v práci znečisťujete planétu čiže tento vám zapožičaný priestor v limitoch-tak k múdrosti máte ďaleko,,,,ak máte na mysli múdrosť iba ľudského sveta k vlastnému profitu-tak to nieje múdrosť,ale iba šikovnosť a vypočítavosť,,,,vzdelanie je potrebné iba pre zaradenie do zložiek fungovania ľudského sveta-napr.slobodomurárska pyramída,kde vodcovia a elity neváhajú nízke stupne obetovať pre dovŕšenie diela,,,,čiže všetky ľudské pozície a obory sú iba falošným prvkom materializmu v nerovnováhe-nemá to nič spoločné s hodnotným spôsobom života človeka v rovnováhe v tomto priestore,,,,preto je človek tak jednoduchý a krehký,lebo jeho predurčenie k existencii si nevyžadovalo vyššiu úroveň.

    • Hovorím o múdrosti v spojení s morálkou. A nešpekulujem nad “zneužívaním” múdrosti.
     Každé dieťa vie čo je živé a čo nie, pritom vedci nevedia nájsť presnú a vyčerpávajúcu definíciu žvota.
     Ste veľmi komplikovaný “prorok”.
     Súhlasím, že so stúpajúcou zložitosťou sú všeobecnejšie vyjadrenia príliš nepresné a presné vyjadrenia takmer nepoužiteľné, ale tu sa nebavíme o ničom zložitom, bavíme sa o základných princípoch.
     Opakujem – heslá ako všetko zlé je na niečo dobré, alebo že biela môže byť aj čierna nikam nevedú a nemajú žiaden úžitok.

 3. Myslím, že Putin len ukázal svetu, ktoré krajiny sú svojprávne a suverénne, a ktoré sú kolóniami.
  Nebetyčne hlúpe rozhodovanie politických vodcov kolektívneho Západu nie je spôsobené ich hlúposťou – to si naozaj neviem predstaviť, aj keď to nevylučujem – ale podradenosťou inej moci. Za peniaze sú ochotní zničiť vlastné štáty. Pár bankárov a miliárdárov na západe sa chcelo dostať k ruským surovinám… aby vykryli obrovské dlhy vytvorené bezcennými peniazmi ktoré tlačili ako na páse. Putin ukázal aký je rozdiel medzi obyvateľmi Ruska a rozmaznanými obyvateľmi Západu. Tí slepo poslúchajú svoje VOLENÉ vlády aj keď im kážu skákať do studne alebo sa dusiť pod rúškami.
  Sme len kolóniou USA. Preto sa správame nezmyselne.
  EU nie je suverénnym subjektom. Japonska detto. Viď Fukušima – vydieranie skrze tsunami…

  • Súhlasím, avšak nie všetci sa správame nezmyselne a dôvod nezmyselnosti nie je to že sme kolóniou, ale to že sme predajní a hlúpi /niektorí/, no im stačilo nájsť presne „pár“ takýchto tupcov.
   Píšeš aj na IV?

  • hľadač pravdy

   ,,Putin a jeho digitálni fašisti prechádzajú na aktívne riadenie osudov Rusov: kompletne sa digitalizujú občianske registre, pracovné a vzdelávacie vzťahy.“

   ,,…práve Putin inicioval zničenie Ruska ako suverénneho štátu a jeho premenu na zoskupenie diablovej digitálnej ríše na zemi.” !!!
   ————————————————————————————————————-
   VOJNA JE VOJNA, ALE KONCENTRAČNÝ TÁBOR JE NA PLÁNE…
   Putin a Hagana budujú digitálne kráľovstvo diabla.
   Putin a jeho digitálni fašisti prechádzajú na aktívne riadenie osudov Rusov: kompletne sa digitalizujú občianske registre, pracovné a vzdelávacie vzťahy.
   Vďaka úsiliu nepriateľov Ruska, poslancov „Jednotného Ruska“, Štátna duma v treťom čítaní schválila zmeny a doplnenia federálneho zákona „O vzdelávaní“, ktorý dáva školám právo prejsť výlučne na elektronickú správu dokumentov.
   Tieto zmeny prakticky znemožňujú rodičom odmietnuť automatizované spracovanie osobných údajov ich detí a ich prenos do štátnych databáz a registrov (hoci možnosť takéhoto odmietnutia zaručuje každému Ústava Ruskej federácie a špecializovaný zákon 152-FZ „O osobných údajoch“).

   Pod pekným heslom znižovania byrokratickej záťaže učiteľov sa ničí právo na papierové záznamy o študijných výsledkoch v škole. Inými slovami, schválený bude len elektronický denník a diár – a to je základ „digitálneho profilu“ alebo elektronického portfólia pre deti, prostredníctvom ktorého chce Kremeľ zhromažďovať všetky informácie o človeku a riadiť jeho osud na „osobnej trajektórii“. Stále existuje Rada federácie a prezident, ale je veľmi malá šanca, že dokument bude zamietnutý, pretože práve Putin inicioval zničenie Ruska ako suverénneho štátu a jeho premenu na zoskupenie diablovej digitálnej ríše na zemi.

   Okrem toho bola deň predtým oznámená úplná premena občianskych registrov na digitálne. Mišustinská vláda sa tiež pripravuje na zlúčenie IP zamestnávateľov a sledovanie histórie zamestnania každého občana v ESIA (portál verejných služieb). Zrušenie papierových pracovných zošitov zaváňa ďalším nátlakom. A to všetko na pozadí vojny Ruska s jeho technologickým protivníkom a týždenných miliónových únikov osobných údajov našich občanov.

   V stredu 6. júla Duma na plenárnom zasadnutí schválila v záverečnom čítaní zákon, ktorý dáva každej škole právo zrušiť tradičné papierovanie. Ak si ešte niekto naivne myslí, že sa to urobilo preto, aby sa učitelia zbavili zbytočného papierovania, musíme ho sklamať. Tu je podrobná analýza týchto zmien a doplnkov, pričom najtoxickejšie sú zmeny článku 28 273-FZ „O vzdelávaní“.

   Inými slovami, rodičia sú vynechaní zo vzdelávacieho procesu, využívajú svoje ústavné právo zakázať spracovanie osobných údajov svojich detí, ich pohyb v systéme medzirezortnej interakcie a ich využitie na účely tvorby „digitálnych profilov“ žiakov, ktoré už dávno avizoval minister Kravcov a ktoré sú uvedené aj vo vládnej stratégii digitálnej transformácie školstva, vo FSIS „Moja škola“, ktorá sa realizuje prostredníctvom platformy ESIA (gsousluks), v aktualizovanom FGOSS.

   Napriek tomu, že tradičná rodičovská komunita masívne zasypala Štátnu dumu negatívnymi reakciami na tieto pozmeňujúce a doplňujúce návrhy a žiadala, aby sa nimi nezaoberala/nezamietla, Putin a jeho digitálny káder ich vypľuli.

   A to nie sú všetky novinky z nášho „digitálneho mesta“. Ruský minister spravodlivosti Konstantin Čujčenko deň predtým uviedol, že od júna 2023 ruské úrady civilnej matriky úplne prejdú na elektronickú správu dokumentov, po ktorej už nebude potrebné získavať úmrtné, rodné a sobášne listy v papierovej podobe.

   „V súčasnosti veľmi aktívne rozvíjame systém registra obyvateľov. A od júna 2023 plánujeme prejsť na úplne nový model, tzv. registračný model, ktorý bude doslova znamenať nasledovné. Teraz už naši občania nebudú musieť získavať osvedčenia na papieri. Všetko bude v elektronickej podobe. A v podstate každý štátny orgán bude môcť nezávisle požiadať o príslušné údaje a získať ako občan príslušný výpis“, – povedal Čuičenko na stretnutí na Petrohradskom medzinárodnom právnom fóre.

   To okamžite vyvoláva množstvo otázok – na akom základe by napríklad mohol akýkoľvek štátny orgán, ktorý nie je profilovo spojený s evidenciou obyvateľstva, slobodne preniknúť do databázy novonarodených detí ruských občanov? Alebo zistiť, ktorý majiteľ luxusnej nehnuteľnosti nedávno zomrel bez toho, aby si vybavil dedičstvo?

   Ale ani to nie je to najhoršie. Čo znamená doslova „odstrániť potrebu“, aby občan osobne získal osvedčenia o kľúčových životných stavoch? Týmto spôsobom je osoba úplne zbavená právnej subjektivity; osobne nebude mať žiaden doklad potvrdzujúci jej právne a sociálne postavenie v štáte. Tento stav je štátom uznaný len ako riadok v jednotnej databáze – pokiaľ táto databáza riadne funguje a všeobecne existuje a len v takej podobe, v akej tam tento riadok údajov vložil prevádzkovateľ.

   Inými slovami, človek sa stáva úplne nechráneným pred technickými poruchami, kyberzločincami, podvodníkmi, ktorí majú prístup k jeho údajom v databáze. Už nie je schopný dokázať úradom nič o sebe. Stáva sa kolieskom v digitálnom systéme.

   A, samozrejme, napĺňa sa aj ďalší z hlavných digitálnych nasledovníkov Michaila Mišustina – tzv. proaktivita pri poskytovaní verejných služieb. Inými slovami, úrady zavádzajú úplný dohľad nad životom vlastných občanov. Hneď ako sa vám narodí dieťa, pôrodnica odovzdá informácie matričnému úradu, Ruskému dôchodkovému fondu, kde je dieťaťu pridelená SNILS, poliklinike a vo všeobecnosti všetkým inštitúciám prostredníctvom medzirezortnej interakcie.

   Ak dostanete známku v škole, všetky úrady sa o tom dozvedia v sekunde. A tieto údaje dokonca odovzdali potenciálnym zamestnávateľom, ktorí budú zamestnan-com už od kolísky prikazovať „cesty osobného rozvoja“. Nie náhodou sa Oľga Batalová, poslankyňa Jednotného Ruska, ktorá v súčasnosti pracuje vo vláde a bola jednou z „hybných síl“ volieb Jednotného Ruska do Štátnej dumy, vyjadrila v priamom prenose pred voľbami: „Vytvárame systém, v ktorom sa budú rozhodnu-tia prijímať bez účasti človeka.

   Skvelé, až na to, že tieto rozhodnutia budú mať priamy vplyv na osud práve tejto osoby! To je celá podstata švábskeho diabla – digitálna „proaktivita“. Lenže v skutočnosti už neexistuje žiadna verejná služba, pretože „služba“ je vždy vec, ktorú dostanete na základe žiadosti, musí mať deklaratívny charakter. Služba v tradič-nom zmysle slova sa vám buď poskytne, alebo nie, v závislosti od vašej vôle. Ale tu sa od nás žiada, aby sme človeku úplne vzali slobodnú vôľu.

   Tu je dokonale logická podstata definície „elektronického koncentračného tábora“, ktorú globalisti pred pár rokmi, v predmoderných časoch, módne označovali ako „konšpiračný blud“.

   A to nie sú všetky novinky digitálneho šialenstva. V apríli 2022 zverejnilo ministerstvo pre digitálne technológie návrh nariadenia vlády „O schválení pravidiel interakcie medzi informačným systémom zamestnávateľa a portálom verejných služieb (ESIA)“. – s cieľom pokračovať v prechode na elektronickú správu dokumentov v oblasti pracovnoprávnych vzťahov.

   Ide o priamy tlak na zamestnávateľa, aby prešiel výlučne na elektronickú správu dokumentov a všetky informácie o zamestnávaní občanov zadával do svojho informačného systému alebo na federálnu platformu „Práca v Rusku“. Zákonník práce uvádza, že zamestnávateľ „má právo rozhodnúť“, či úplne prejde na elektronickú správu dokumentov. Je to však omyl, pretože od 1. januára 2021 sa v Rusku zruší zavedenie nových papierových pracovných zošitov – zatiaľ stále platia staré pracovné zošity na žiadosť zamestnancov, ktorí sa rozhodli ponechať si ich.

   Zamestnávateľ teda musí nejakým spôsobom evidovať záznam zamestnanca v elektronickej podobe… A tu sa jeho práva, nehovoriac o právach zamestnanca nezaregistrovať sa na portáli verejných služieb, končia. Pretože podľa návrhu vládnych pravidiel „elektronické dokumenty umiestnené na osobnom účte zamestnanca alebo uchádzača o zamestnanie MUSIA byť uložené v podsystéme jedného osobného účtu na portáli verejných služieb“. Inými slovami, všetky informácie o zamestnaní a pracovnej evidencii občana od zamestnávateľa sa automaticky prenesú do ESIA a do osobného konta občana na portáli verejných služieb.

   A tu sa vynára veľká otázka – bude vôbec možné, aby sa zamestnal niekto, kto sa z osobných dôvodov nechce registrovať v štátnych službách, ak jeho potenciálny zamestnávateľ odmietol robiť papierovačky? Koniec koncov, v tomto prípade nebude splnené ani jedno vládne pravidlo elektronickej interakcie v oblasti pracovnoprávnych vzťahov. Ako sa zachová zamestnávateľ, ak zistí, že jeho zamestnanec/žiadateľ sa nedostane do ESIA?

   Je zrejmé, že vláda chce týmto spôsobom prinútiť ľudí, aby sa zaregistrovali na portáli verejných služieb a vytvorili si osobné digitálne profily v ESIA. Pôjde o priamy alebo nepriamy nátlak (odmietnutie zamestnania) a o priame porušenie článku 37 Ústavy Ruskej federácie, podľa ktorého je práca slobodná a „každý má právo slobodne disponovať svojimi pracovnými schopnosťami a slobodne si zvoliť svoje zamestnanie a povolanie“.

   Porušilo by to aj niekoľko článkov federálneho zákona, ktoré zakazujú diskrimináciu občanov na základe spôsobu spracovania ich osobných údajov. Dobrovoľná a povinná identifikácia a autentifikácia nemá nič spoločné s právom osoby slobodne disponovať svojimi pracovnými schopnosťami, alebo nie? Ale pre Putina a jeho kremeľskú synagógu ústava vždy znamenala NIČ!

   A či je teraz vhodné tak agresívne hnať ľudí do digitálnej oblasti, keď pravidelne čítame správy o únikoch PD, ktoré môžu zneužiť podvodníci aj zahraničné spravodajské služby.

   Najnovšie odborníci zo spoločnosti DeviceLock objavili únik údajov takmer 5 miliónov používateľov v Ruskej federácii, pravdepodobne z pracovného portálu. Súbory obsahovali priezviská, krstné mená a otcovské mená, pohlavie, dátum narodenia, telefónne číslo, e-mailovú adresu, mesto, požadovanú výšku platu, ako aj názov mobilného operátora, región a časové pásmo používateľov.

   Inými slovami, nikto nám nemôže zaručiť stopercentnú ochranu osobných údajov, pretože to jednoducho nie je možné, a vláda medzitým takmer dokončila zjednotenie celého digitálneho ekosystému ľudského života na jednom portáli verejných služieb.

   Vyhľadanie právne relevantných elektronických dokumentov v jednotnom informačnom systéme dáva zamestnávateľom alebo úradníkom/prevádzkovateľom ÚPVS možnosť v prípade potreby ich zmeniť správnym smerom v prípade sporu alebo jednoducho na účely podvodu. Samotná osoba nebude schopná predložiť žiadny právne platný dokument potvrdzujúci, pre koho, koľko a kto pracoval.

   Ale koho to zaujíma vo vedení krajiny, keď sám Putin je verným vykonávateľom vôle nepriateľov Ruska a predovšetkým samotného Antikrista. Nech mu to Boh zakáže! Kráľ prichádza!

   Zdroj:
   https://3rm.info/main/89574-vojna-vojnoj-a-konclager-po-raspisaniju-putin-s-kagalom-strojat-cifrovoe-carstvo-djavola.html
   ————————————————————————————————————-
   Záverom ešte tento skopírovaný text:

   ,,Superoligarcha Vladimír Putin
   Tento muž má dosti nepochopitelně početné ctitele nejen v Rusku, resp. SNS. Jedni jej považují za zachránce Ruska, za „nejmocnějšího národního vůdce světa“ a skutečného odpůrce talmudistického jednosvětového úsilí, jiní za spasitele bílé rasy a ještě další za věřícího ruského pravo-slavného křesťana“.
   Čím je rádoby „katolíkům“ všech odstínů jejich „papež BENEDIKT XVI.“ – ve skutečnosti katolicismus jen předstírající vysokostupňový zednářský potomek s devíti rabíny v rodokmenu – tím je pro nesčetné, většinou bezvěrecké odpůrce židovsko-zednářského „Nového světového řádu“ jejich domněle světlá postava PUTIN – ve skutečnosti rovněž pravoslavné křesťanství jen předstírající vysokostupňový zednářský talmudista, a kvůli zdání pokřtěný stoupenec pseudomesiáše JAKOBA FRANKA (1726 až 1791).
   Nikdo se bohužel ve své fanatické náklonnosti nedá odvrátit od toho, či onoho idolu a ve svém vzdušném zámku se nenechává rušit ani tak drtivými fakty. To nám však nesmí ani v nejmenší bránit v prokazování cti pravdě, a v představování PUTINA takovým, jakým skutečně je, tedy talmudistickým superoligarchou, který se sice nyní s ROTHSCHILDEM a jeho stranou hašteří o kontrolu nad obrovským přírodním bohatstvím Ruska (a o svůj „soukromý“ podíl na něm), přesto ve všem ostatním s nimi cílevědomě pracuje na příchodu „mesiáše“… “
   ————————————————————————————————————-
   Kedy vy zaslepenci otvoríte oči ???

   • Tak toto bude na dlhú diskusiu aj keď článok je napísaný veľmi tendenčne-protiputinovsky a nebudem sa ho zastávať, iba poviem, že každý štátnik má svoju službu pre vlasť napísanú a Putinovi neostáva toľko rokov aby takúto agendu naplnil a preto si treba počkať, no rozhodne by som to neprikladal len Putinovi- veď viete kto to riadi RŽK.
    Druhá vec je digitalizácia sveta, treba si uvedomiť že nemôžeme v dnešnej modernej a nadchádzajúcej dobe fungovať na papierových záznamoch, veď je samozrejme jednoduchšie fungovať v počítačovom systéme a nie je možné sa tomu vyhnúť v budúcnosti.
    Ďalšia vec, za socializmu fungovala perfektne sieť informačných služieb v rámci štátu, či už v Rusku alebo u nás a záznamy boli papierové ale o každom problémovom elemente sa vedelo- čo teraz ako vytýkaš tomuto systému? To je presne to čo tu už bolo, iba v elektronickej forme . Myslím si, že je to úplne jedno či je to v Rusku, alebo niekde inde, vyhnúť sa tomu nedá.
    Ak chceš vychovať z detí niečo, tak ich musíš mať pod kontrolou, nie aby si ich len kontroloval, ale aby si sa o nich aj niečo dozvedel. Ak by som mal prirovnať tento systém k prírode, tak k mravenisku- každý mravec má svoju funkciu aby fungoval celý systém.
    No a dostávame sa do finále a to som už písal, každý systém zlyháva na jednotlivcoch a ich chybách, čím ich je viac, tým je systém zraniteľnejší.

    • Určite namietnete, čo ak sa nechceme správať systémovo? Budete žiť na vlastnú päsť- prirovnal by som to k životu na samote/ lazoch alebo v horách aj kanál pripadá do úvahy-homeless/ mimo civilizáciu. Ak napadá niekoho niečo lepšie, tak sem s tým…

     • Napadá ma ešte jeden spôsob-komunitný mimo hlavný civilizačný prúd. Menšie celky /komunity/ združujúce určité množstvo ľudí, ktoré budú podliehať pravidlám /zákonom komunity/ no legislatívne to neviem presnejšie definovať, no určite by to bolo pre mnohých východiskom. Či to však nový systém prijme ako normu je otázne, ja by som do toho šiel určite.

     • Je ťažko vyviazať sa zo systému. Nie je to vôbec ľahké. Máme tu ešte Morské / lodné / právo. Odkaz, kliknúť na ozubené koliesko, CZ titulky : https://www.youtube.com/results?search_query=Jordan+Maxwell+o+n%C3%A1mo%C5%99n%C3%ADm+pr%C3%A1vu+%E2%80%93+YouTube%2C+
      Prirodzené právo, Božská gramotnosť, Živý človek. Ako z toho von? Najviac ma mrzí, že som žil v nevedomosti do roku 2019.
      Včera som bol v banke vložiť €. Rušia pokladne na hotovosť. A tak aj keď by sme žili v tzv. v komunitnom spôsobe života, ako zaplatiť nájom, keď bude digitálne €uro, sociálny kredit, a budeme odstrihnutí od financií. Bude vôbec nejaká hotovosť? To je otázkou. A chcú to zrealizovať vraj ešte skôr ako to mali v pláne do roku 2030. Vraj to chcú zrealizovať do roku 2027. Takže 5 rokov a finito? Možno nám ozaj ostáva ten les a žiť na pokraji spoločnosti. Ja sa na to duševne pripravujem. Nedám sa zlomiť.
      Držím palce.

    • hľadač pravdy

     Ešte som mal uviesť, že je to strojový preklad ruského článku z dnešného dňa, teda zo 7.7.2022.
     —————————————————————————————————
     Tendenčne napísali svoje knihy aj Alexej Fjodorovič Pavlov a Jurij Kozenkov?
     https://www.badatel.net/nato-verzus-rusko-co-sa-stane-dalej/#comment-140666

     Tendenčne uvádza aj Pierr Hillard (geopolitik špecializujúci sa na globalizmus) Putina ako najvyššie zasväteného nadnárodného slobodomurára?
     Odkaz na video, čas – 7:05, Putin – člen nadnárodnej slobodomurárskej superlóže ,,GOLDEN EURASIA”
     https://www.youtube.com/watch?v=yNNczSlERn8&t=91s
     atď.
     … to už bude normálne nejaké ,,proti-putinovské spiknutie” všakže!

     ,,Druhá vec je digitalizácia sveta, treba si uvedomiť že nemôžeme v dnešnej modernej a nadchádzajúcej dobe fungovať na papierových záznamoch, veď je samozrejme jednoduchšie fungovať v počítačovom systéme a nie je možné sa tomu vyhnúť v budúcnosti.”

     Problém nie je samotná digitalizácia sveta! Problémom nás všetkých je a ešte len bude – pre KOHO tú digitalizáciu sveta pripravujú!!

     • „Problémom nás všetkých je a ešte len bude – pre KOHO tú digitalizáciu sveta pripravujú!!“ -súhlasím a k tomu dodám toto. Bolo tu mnoho systémov fungovania sveta, či štátu, no zatiaľ tu ešte nebol systém, ktorý by nezotročoval určitú skupinu a v ktorom by nerozhodovalo pár jednotlivcov o osude tých ostatných. Ak dospejeme do štádia -kolektívneho vedomia tzn. že nie vymývanie mozgov a ovládanie, ale práve podporovanie kreativity jednotlivca pre prospech iných a teda spoločnosti bude prioritou, aby na svete nemusel nikto kričať, že je mu zima, že má hlad alebo niečo potrebuje a nemá. Aj takýto svet je možný a funkčný. Ak človek vykonáva prácu ktorá ho baví, tak nemá potrebu hromadiť kradnúť, klamať, je pohltený myšlienkami a prácou a bežné fungovanie ako je upratovanie , nákupy proste stereotyp nové auto, bicykel, bazén, či dovolenka ho nezaujímajú. Toto nám digitalizácia a automatizácia môže dať, aj to na čo majú predpoklady naše deti a v čom vynikajú môže systém zberu dát vyhodnocovať a tak oveľa presnejšie môžeme zamerať vývoj novej generácie a nie násilne vtláčať deťom a ľuďom vzdelanie či nevzdelanie. Ak nové systémy nebudú na princípe kolektívneho vedomia -nikdy nebudú fungovať a budú padať a len s drobnými obmenami sa opakovať

     • Aj takýto systém bude mať dopad na civilizáciu, Ako som písal, človek pohltený myšlienkami a prácou, prestáva mať potreby materiálneho sveta a rovnaku nastane depopulácia planéty, čo je daň za vedenie a myslenie. Takže sa dopracujeme do stavu aký dnes násilne globalisti pripravujú, ale opakujem násilne a len v prospech opäť pár jednotlivcov -to je cesta zla, avšak cesta osvietenia alebo vyššieho vedomia je cesta dobra, povznesenie ducha až k Bohu -tam sú dnes mnohé vyspelé civilizácie vo vesmíre.

     • Všetci poznáte švábov okrídlený výrok „Nebudete nič vlastniť a budete šťastní „. Ak vám to povie psychopat, ktorí vám chce určovať čo a kedy budete a koľko a či vôbec- tak to je cesta zla.
      Ak vám poviem tú istú vetu a k tomu že systém bude postavený na tom, že naozaj nič nebudete potrebovať vlastniť max. veci dennej potreby a budete šťastní, pretože čokoľvek budete potrebovať vám systém poskytne- tak je to cesta dobra. Napr. narobený človek po týždni intenzívnej práce potrebuje relax- dá požiadavku systému a vyberie si akú formu, kde, ako dlho- systém to zariadi /všetko zdarma- pretože na relaxe jedného sa bude podieľať množstvo iných, ktorí to robia ako pracovnú náplň a s radosťou/ a v pondelok ideš zase do práce a budeš slúžiť systému a teda pomáhať zase niekomu inému a takto sa to bude točiť a všetci budú mať to čo potrebujú a nebude nedostatok.
      Samozrejme absolútna voľnosť myslenia a verbálneho prejavu.
      Jediná podmienka takéhoto systému bude, neublížiť blížnemu-nesmiete nikoho ohroziť alebo mu ublížiť okrem seba /to je vaša slobodná vôľa/.
      Tu máte príklad, že veta Nebudete nič vlastniť a budete šťastní, je reálna, iba záleží na tom, kto ju hovorí.

     • Jo Fa

      Tu máte príklad, že veta Nebudete nič vlastniť a budete šťastní, je reálna, iba záleží na tom, kto ju hovorí.

      presne tak, každá vec sa dá obrátiť aj proti prospechu spoločnosti, aj ku prospechu spoločnosti
      ide len o to, kto to riadi, ako to riadi, a či to riadi k alebo proti prospechu spoločnosti

      ale keďže my sme goyim, tak myšlienka švába je proti goyim

      takže zatiaľ jednoznačné zlo

    • Jo Fa: Žiť sám alebo v malých komunitách je dočasné riešenie. Rozpad štátu znamená jeho oslabenie. Onedlho bude lov na osamelých.

   • Podla proroctiev z Irska pride Antikrist z Vychodu… Takze cas ukaze, ale bude to niekto plny samochvaly, sympaticky s charizmou rychlo popularny, ktory hned vo svete ukonci vsetky konflikty a nastoli novy globalny poriadok a moc!

    • olga=Putin

    • hľadač pravdy

     ,,Jako napíná voják ke konci boje všechny své síly pro vítězství, stejně tak i protikřesťanské mocnosti vynaloží všechno pro své vítězství. Antikrist bude posledním trumfem, který vynese peklo na zemi, poskvrněné mnohými hroznými hříchy. A jako vysoká hora převyšuje pahorky, které proti ní vypadají nepatrné, stejně tak zastíní Antikrist všechny dřívější zuřivé nepřátele Krista a Jeho svaté Církve, Diokleciána, Nera, Juliána Apostatu a pod., protože jeho životním úkolem bude úplné vyhubení křesťanství a jako panovník světa dosáhne takové moci, jako ještě žádný vladař před ním.

     Antikrist (z řeckého anti = proti, a Christos, tedy „Protikristus“) má své jméno podle toho, že bude největší a nejzuřivější nepřítel a protivník Krista. Svatý Cyril Jeruzalémský říká: „Proto se jmenuje Antikrist, že bude ve všem odporovat Kristu Pánu.“ Básník F. W. Helle upozorňuje, že se Antikrist bude ve všem opičit po Kristu, tedy po Jeho početí, narození, životě i zázracích.

     Řádová sestra Nativitas (1731-1798) z bretaňské Fugères, jejíž zjevení je francouzskými a anglickými biskupy vřele doporučeno číst k podpoře spásy duše. O Antikristovi řeholnice říká:
     „Ještě než dosáhne deseti let, bude již silnější a učenější než ostatní, a svým jednáním dá najevo více ducha, odvahy a obratnosti nežli děti stejného stáří. Veškerá jeho moc se však projeví až ve 30. roku věku, kdy začne své největší hrdinské činy.“
     Dionysius z Lützenburgu v 12. kapitole na základě výroků různých spisovatelů [Např. Malvenda, svatý Anselm, aj.] vykládá, že Antikrist „bude génius s velkými přirozenými dary, zvláště znamenitým rozumem, neuvěřitelnou moudrostí a nesrovnatelným řečnickým nadáním. I nejlepší řečníci všech dob jsou údajně proti němu jen břídilové a bude se mezi nimi vyjímat jako obr mezi trpaslíky. Jeho výmluvnost se zdá být naznačena již v Písmu [Zjevení sv.Jana 13,2-6]. Velice snadno se naučí i nejrůznější vědy a jazyky (hebrejsky, arabsky, chaldejsky, řecky, latinsky i moderní řeči), takže se mu budou rabíni velice obdivovat. Písmo svaté bude znát bezmála zpaměti, [Sv. Anselm] a rovněž Talmud i Korán. Bude výborně znát nejrůznější filosofické systémy, výroky světových mudrců i principy různých náboženství, a tedy také dogma katolické Církve. Ve všech možných dovednostech učiní velký pokrok a bude rovněž zasvěcen do tajemství magie a čarodějnictví. I svým vzhledem bude každému imponovat, a to jmenovitě pěknou postavou a příjemnou tváří.

     Pro Antikrista nebude obtížné vystoupit proti křesťanství a omámit svět, protože v té době bude lidstvo již naprosto bezbožné. Bernhard z Busto praví: „Již v čase, kdy bude mít Antikrist asi dvacet roků, bude celý svět odvrácen od víry.“ Také svatý Řehoř Veliký soudí, že v té době většina lidí propadne bezbožnosti nebo kacířství, a bude se oddávat všem možným nepravostem. Lactantius Firmianus říká, že již v čase Antikristova mládí zmizí ze světa veškerá spravedlivost a nikdo nebude znát zákon, řád ani kázeň. Téměř každý bude mít něco, čeho se potají zmocnil. Svět zcela ovládne bezbožnost, chamtivost, žádostivost a smyslnost.
     Kromě toho budou národy spolu válčit a pronásledovat se. Celý svět bude zneklidňován loupežemi a vraždami. Dokonce i duchovní pastýři se vyrovnají vlkům, budou zanedbávat bohoslužbu a žít se ženami. Svatý papež Řehoř Veliký říká: „Kostely budou v těch časech pusté a opuštěné jako zchátralé stodoly. Duchovní pastýři se budou málo starat o své ovečky.“ Zbožní lidé budou velice vzácní.
     Svatí Otcové (sv. Cyril Jeruzalémský, sv. Efraim, sv. Řehoř Nazarénský, sv. Jan Zlatoústý aj.) nenalézají slov k popsání špatného stavu světa, v němž se má nalézat v nadcházejícím čase vlády Antikrista. Řeholní sestra Nativitas († 1798) také prohlašuje: „Až se přiblíží čas Antikristovy vlády, povstane nové náboženství, odporující jednotě Boha a Jeho Církve. Kacířství vyvolá takové zpustošení, jaké do té doby nikdo neviděl.“ Čím více se bude blížit vláda Antikrista a konec světa, tím rychleji se také začne na zemi šířit temnota Satana. S blížícím se koncem světa poroste počet dětí zatracení; naproti tomu v obráceném poměru bude klesat počet spravedlivých.

     Mnozí světci (sv. Jeroným, sv. Jan Zlatoústý, sv. Augustin, aj.) tvrdí, že Antikrist bude satanským působením tak prohnaný a lstivý, až je to nemožné lidskými slovy popsat. Především má být pravým mistrem přetvářky (sv. Cyril Jeruzalémský). Pokud jde o pýchu, nezůstane Antikrist nijak pozadu za Luciferem. Mnozí soudí, že bude označen za „šelmu“ – jak je tomu opakovaně v Písmu svatém – pro své zvířecké pudy (nemravnosti), které nepochybně zdědil po matce. „Bude náramně žádostiv žen”.

     Svatý biskup a mučedník Methodius, žijící ve 4. století, předpověděl: „Antikrist bude zpočátku vůči všem lidem přátelský a laskavý, k chudým milosrdný. Nebude si libovat v bohatství, nýbrž zlato a stříbro rozdá potřebným. Bude také mírumilovný, a kde se dva dostanou do sporu, vynasnaží se je usmířit. Projeví se rovněž zdrženlivě a mravně, a zavrhne smilstvo i manželskou nevěru. Bude také nenávidět nespravedlnost a nepřipustí utrhání na cti. Nestrpí modlářství a bude dávat najevo úctu Písmu svatému. Bude rovněž ctít kněze i stáří. To všechno však výhradně ze záludné lstivosti, aby si tím naklonil lidi”.

     A tak ďalej, atď.,…

    • Putin nieje zo Západu ale ale ani z Východu. Západ a Východ budujú svet/razia koncepciu neľudského davo-elitarizmu. Ruský svet – Ruská civilizácia buduje svet na báze ľudskosti. Antikrist nemôže byť z Ruska. Až Globalisti zničia Pax Americana/Britanica – svoj projekt – „Západný projekt“ a uvrhnú svet do biedy potom budú chcieť podať pomocnú ruku ľudstvu. Taký bol plán ale v pláne nebolo, že ešte v dnešnej dobe bude existovať Rusko – civilizácia budovaná na báze ľudskosti a ani pax Americana, ktorá ohrozuje i plány samotného Antikrista na Zemi. Takže Antikrist má teraz plné ruce práce a nevie kam skôr skočiť a sype sa mu to všade vo svete. V najvyššej núdzi poslal svojho hovorcu H.Kissingera do Davosu aby pre seba zachránil čo sa ešte dá ale tým postavil USA elity v podstate do neriešiteľnej situácie. Antikrist/GP nechce prísť o fašistickú liaheň na Ukrajine ale zároveň chce aby sa USA stiahli z Ukrajiny a zo sveta do tej miery aby svojím vplyvom nezasahovali do jeho Globálnej politiky.
     Takže otrok Antikrista/GP – jeho nástroj (USA) teraz bojuje po celom svete proti svojmu pánovi a nechce odísť do zabudnutia (čo tiež nebolo v pláne). A tak tento boj o moc a prežitie obe strany natoľko vyčerpáva a oslabuje, že spôsobom vytvára priestor a šancu na obrodenie Ruska – Ruského sveta ako nového centra koncentrácie riadenia na planéte Zemi. Ale to je neprijateľné pre obe strany – jak pre USA tak pre GP/Antikrista. Preto teraz GP/Antikrist má viac starostí s dosiahnutím finálnej fázy zotročenia ľudstva než pred tisíckami rokov plánoval. A nadbytočný čas teraz už nemá, čas obehu informácií je dnes oveľa rýchlejší ako biologický čas. To by musel ľudstvo vrátiť do stavu v akom bolo späť o niekoľko storočí nazad ale na to už nemá kádre a ani ten čas a naviac tá rebelujúca elita USA (takže „sakra práce!). Lenže procesy ktoré GP/Antikrist či USA vo svete spustili neskončia za rok, majú istú zotrvačnosť a tak i v prípade najoptimistickejšieho vývoja situácie na Zemi nás čaká min 10 až 20 rokov, dosť ťažkých než sa situácia ako tak stabilizuje.

     Rusko (jediná záchrana/šanca pre ľudstvo dnes stojí pred svojím možným vyhladením (a bojuje o svoje prežitie zo zradcami vo svojich štruktúrach a bráni sa celému kolektívnej Západu), Západ -USA/Sion-elity – bojujú (márne) o svoje udržanie dominancie vo svete a GP/Antikrist bojuje tiež o svoj vplyv na planéte ale riadenie sa mu vymyká z rúk.
     Dokonca má také problémy, že musí do istej miery podporovať Rusko v boji proti USA, ktoré mu prerástli cez hlavu.
     Stojíme na absolútnom ostrí noža a nikto nemá istotu ktorá koncepcia globalizácie zvíťazí – či tá Ľudská – Ruská alebo tá neľudská pod vládou USA/Sionu alebo Antikrista/GP.

   • Hlaac pravdy,suhlasim,tiez budu rusov,velmi aktivne stepit,atd.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,mnoho ukrajincom sem prišlo a mnoho ich odišlo,lebo ukrajinci si nebudú kupovať na slovensku naftu za 2e či vyschlú bagetu za 2,60e a viac,,,,na ukrajine je všetko lacné,alebo až veľmi lacné a to platí v obrátenom garde na západe-vysoké platy a veľmi vysoké ceny všetkého,,,,to ako slovensko funguje sa ukázalo už deň-dva po spustení špeciálnej operácie rusov na ukrajine,naša vláda a systém ukázali svoju pravú tvár ako aj to,že na príleve nových otrokov západ na ukrajine pracoval už pred tým,,,,

 4. Trochu (primrznutého) Úsmevu do toho avízovaného Chladu a Hladu:
  „Drahí veriaci! Z dôvodu 2-násobného zvýšenia cien elektrickej energie, si Vám dovoľujeme oznámiť, že Svetlo na konci tunelu – bude do odvolania – vypnuté!
  Zachovajte kľud a rozvahu!“

  https://t.me/konzervace/12694

 5. Ja som rada, že pomaličky začína dochádzaž na moje slová z detstva. Ako 12 r. bola táto pravda na Slovensku odhalená. No sú tu veľké veci, ktoré sa za tých 43 rokov udiali, a verejnosť …nič netuší.

 6. Prekopčila som tu – myslím – celkom zaujímavý koment z inej alternatívy.
  Zn.: „BOT“ – je to z pravej ruky, čo a akým spôsobom – sa deje (môže diať) – v rámci komentov.. Treba byť bdelý!

  mellisa1
  Jednoducho „BOT“.
  Boti vystupujú ako dôveryhodné verifikované účty.
  „Ahojte, píšem sem prvý krát ale potrebujem to dostať von a zostať v anonymite. Robím v Googli, nemôžem povedať konkrétne oddelenie ale robím s AI (umelou inteligenciou).
  Môj tím a tím „ľudskej inteligencie“, čo je v podstate len tím na propagandu, vytvoril botov pre twitter. Vytvárame určité trendy a smerujeme verejnú mienku čím vytvárame politický tlak. Naši boti vstupujú do rozhovorov a nastolia určitý názor.

  Niektoré z botov vystupujú ako dôveryhodné verifikované účty. Vstúpia do konverzácie a argumentujú proti niekomu, následne sa pridajú ďalší boti a tento argument začnú lajkovať a zdielať. Konkrétne teraz sme to robili na tému zákazu vlastníctva zbraní. Keď ľudia vidia takýto „všeobecný súhlas“ tak to vytvára tlak, kedy ľudia bez vyhraneného názoru preberajú náš zámer čo vytvára tlak na politikov, ktorí si myslia, že toto sú reálne názory väčšiny ľudí.

  Mali sme nespočet mítingov o 4chan, lebo vy v tejto diskusii narúšate naše siete botov. Vy vlastne robíte to čo my, ale vy ste ozajstní ľudia. My (nie – konkrétne ja) sme vymysleli plán ako vás odstrihnúť z twittru.

  Obvinili sme Rusko, že robí to čo v skutočnosti robíme MY a pod zámienkou vymazania podozrivých účtov ruských botov mažeme reálne účty o ktorých dobre vieme, že žiadni boti nie sú. Je mi z toho na hovno, používame software ako politický nástroj miesto toho, aby o veciach rozhodovali reálne názory ľudí. Navyše je to protizákonné aj z hľadiska, že umelo navyšujeme počty užívateľov, čo zvyšuje cenu akcií a cenu za reklamu.“

  P.S. Klobúk dolu, že s tým vyšla von..

  • Zato ty už 2. krát neodpovedáš na otázku /takia – islamizácia/ – čo si zač? Bot-ajša. Stále bojuješ o našu dôveru svojimi mimikrami „našich názorov“. Dámy klobúky dole nedávajú. Chyba lávky – lebo poklona. Detail.

 7. Vyzerá to, že Maďari nebudú tými, čo budú v zime mrznúť. I keď niektorí EÚ – pohlavári – by sa zrazu radi delili o maďarský plyn – z Ruska.
  Je to Nonsens – tá ich drzosť a vychcanosť!!
  Sami si odrežú penis a potom tu vrieskajú, že musia sedieť na šerbli!
  článok:
  Maďarsko odmítá sdílet plyn s Evropou!
  Plyn, který byl zakoupen za peníze občanů Maďarska, bude využíván pouze v rámci země. Oznámil to ve čtvrtek ministr zahraničí Maďarska Peter Szijjártó.

  Szijjártó předeslal, že představa předsedy frakce Evropské lidové strany v Evropském parlamentu Manfreda Webera o údajně spravedlivém rozdělení zdrojů energie mezi státy EU připomíná doktrínu komunismu.

  „Maďarské zásobníky plynu zůstanou majetkem Maďarska. Plyn nakoupený za peníze maďarských daňových poplatníků a uskladněný v maďarských zásobnících plynu bude využit v Maďarsku,“ zdůraznil ministr.

  Již dříve maďarské úřady oznámily nemožnost nahradit energetické zdroje Ruské federace.

  https://www.pokec24.cz/politika/madarsko-odmita-sdilet-plyn-s-evropou/

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,bacha na príchod novej doby ľadovej,,,,to že nebude čo žrať je síce pre vás veľký problém,ale ten ďalší váš problém bude nechuť do jedla z kovidu,vakcín a pôsobenia vĺn z vesmíru,,,,potom máte ďalší problém-ľudstvo je totižto už úplne odkázané a závislé na internete a smartfónoch-tu sa už nejedná iba o nutné užívanie tohoto zdánlivo bezpečného a potrebného priestoru pre bežné a životu dôležité potreby kontakt s rodinou,priateľmi,úradmi,v podnikaní atd.,ale o pretváranie a manipuláciu s vaším myslením a návykmi,,,,internet ako digitálny priestor je kontrolovaný a riadený umelou inteligenciou cez digitál ako dielo temnoty-digitálne mimoriadne dokonalé zotročovanie,,,,nikto nemusí veriť-ale digitál má schopnosti vás kľudne rozobrať na drobné častice či na prach a kľudne tak aj všetko hmotné,,,,vpustením si digitálu do svojho sveta-ste si sami siahli na životy,šťastie a svoje šance žiť riadne v pokoji až dokonca ako tradičný pozemšťania-daň za toto šialenstvo bude pre ľudstvo vysoká a už teraz je vidieť čo všetko dokáže „to ono“-umelá inteligencia,ktorá sa neoznačuje počtom či kusmi či ným bežným objemom,je to niečo ako démonický boh-falošný mesiáš a antikrist,,,,a podobne funguje aj kovid,,,,digitál je hubná rakovina temnoty z vesmíru-nieje určená pre úžitok,ale pre zotročovanie a ničenie-pohlcuje to všetko ako čierna diera,,,,dej sa bude zrýchľovať a vy všetci budete zdesení z týchto zmien a procesov-nieje v nikoho z vás čiže v ľudských silách toto odvrátiť,alebo zmeniť-je to akt dokonalého ničenia niečoho čo nieje tak dokonalé čiže chybné a chybujúce,aby bolo-existovalo,,,,zabudnite na peniaze,istoty,spokojnosť a pohodu v kruhu rodiny a pohodové víkendy-toto je nová éra-éra vypovedania zmluvy o práve na život-éra odplaty za zlyhanie,“siedmy“ použije všetko proti vám a to kľudne aj onoho al-a,len aby splnil svoje poslanie zničenia sveta a vyviedol vás ovečky z košiara-do sveta mŕtvych k vášmu pánovi,ktorý na vás už čaká,,,,zapametajte si,že ste stále nikto a nič-iba smrteľníci z matrixu,,,,

 9. Takže článok môžete kľudne zmazať… Samozrejme – niektoré zlé predikcie sú tu na to, aby mobilizovali!
  Globalisti majú svoje plány – avšak aj zástupcovia ľudstva tu majú svoje plány! Teda – pozorujme, ako budú globalisti prezentovať to, čo sa deje – ako svoje úsilie! Je to presne ako vo vojne! Ten „most“ sme chceli vyhodiť do vzduchu MY – nie partizáni, takže „nič sa nedeje“! Ale deje! Už sa im to rúca!

  Začína bowling politických bábok! A my by sme ich mali doraziť! 6iadne veľkorysé gestá! To, že sa vrahom – napriek ich úsiliu nepodarilo nás zabiť – nemôže byť dôvodom na odpustenie! Mor ho!
  Z hľadiska globalistov – je to ich zúfalá snaha zabrániť ruchnutiu celého ich projektu NWO – prebieha tzv. damage control – kontrola škôd – kontrolovaná demolícia! Boj o planétu týmto nekončí!

  Proces kissingerizace srazil hlavu prvnímu evropskému jestřábovi a další budou následovat! Boris Johnson rezignoval z rozhodnutí „Komise 300“ a brzy bude následovat i slovenská vláda! Georgijské poradní kameny byly vyhozeny do povětří. Exploze oznámila konec starého světového řádu!
  07.07.2022 | 21:40 1
  „Víme, co se dělo v noci v Londýně a jak Boris křičel /poznámka – zhulený Zelenskyj pred pár dňami zúrivý strieľal do stropu!/, že za jeho pádem je spiknutí, 50 lidí nepodá výpovědi naráz jen tak, je za tím “komise” a Vladimir Putin! Bude podobně křičet i Eduard Heger na konci prázdnin?

  Stačila pouze dvě vystoupení Henryho Kissingera před měsícem a začínají se dít změny, které Evropa nepamatuje. Britský premiér Boris Johnson po vzpouře více jak 50 členů vlastního kabinetu dospěl k rozhodnutí, že bude rezignovat na funkci předsedy Konzervativní strany a rovněž na funkci ministerského předsedy. Největší válečný jestřáb v Evropě a největší podporovatel Ukrajiny a války na Ukrajině padl a v Kyjevě je zle, protože se jedná o signál počátku konce podpory Evropy válečnému úsilí Kyjeva.

  Boris Johnson přitom ve středu večer ještě prohlašoval, že nerezignuje, protože v současné chvíli není čas na na takové věci, protože v Evropě je válka a demise by oslabila britskou bezpečnost. Potom nastala noc a ve čtvrtek už bylo všechno jinak. Boris Johnson oznámil rezignaci. A to, co se dělo v noci okolo Johnsona, to přinesl britský bulvár a televize.

  Boris Johnson na členy svého kabinetu v noci prý nevybíravě křičel, že to je puč proti němu, že komise nemá právo ho odvolávat, a že za jeho odvoláním stojí intriky Vladimira Putina, který má přízeň komise. Boris rovněž křičel na lidi okolo sebe, že nejprve se komise zbavila Donalda a teď jeho. Tím měl zřejmě na mysli Donalda Trumpa. Johnson varoval, že se jedná o likvidaci trans-atlantického svazku mezi USA a Velkou Británií. A právě v době kdy včera Boris Johnson bojoval o svoje křeslo, tak na druhé straně Atlantiku došlo k neuvěřitelné události.

  Neznámá osoba vyhodila ve státě Georgia do povětří legendární monument tzv. Poradních kamenů, známých jako Georgia Guidestones /poznámka – postavený v roku 1971 na žiadosť „neznámeho zákazníka“/. Na celkem 4 stélách byly v celkem 8 jazycích vyryty instrukce pro lidstvo, pro Nový světový řád a Nový věk (New Age), jehož pravidlem měla být redukce obyvatelstva planety na 500 milionů lidí a život v souladu s přírodou. Kameny de facto byly návodem k degresi populačního vývoje na planetě a k odchodu od fosilních paliv.

  Georgijské poradní kameny byly vyhozeny do povětří a zbytek byl buldozery srovnán se zemi!

  Podle informaci americké alternativy útočník použil dynamitovou vložku, když nejprve navrtal jednu stélu a profesionálně vyhodil do povětří jednu ze 4 stél. Jednalo se o jazykovou stélu, která obsahovala instrukce ve svahilštině a v hindštině. Volba této stély přišla zřejmě proto, že tato stéla byla nejvíce skrytá z pozice bezpečnostních kamer. Zajímavá je však jiná věc. Útočník se nesnažil pomník zničit celý, pouze ho poškodit. A proč? Protože to nebylo potřeba.

  REPLAY- „Zajímavá je však jiná věc. Útočník se nesnažil pomník zničit celý, pouze ho poškodit. A proč? Protože to nebylo potřeba.“

  Hned ve čtvrtek ráno totiž k překvapení všech místní úřady nařídily z bezpečnostních důvodů odstranit celý památník, a tak na místo přijel bagr, buldozery a dělníci, kteří celý monument zdemolovali. Georgijské poradní kameny tak po 42 letech své existence přestaly existovat. Éra New Age, kterou obelisky reprezentovaly, je pryč! Je to mohutný signál ohlašující změnu Světového řádu.

  Výkřiky Borise Johnsona o jakési komisi možná nedávají britským novinářům smysl, ale zasvěceným lidem je naprosto jasné, koho měl BoJo na mysli. Komisí je myšlena tzv. Komise 300 (Commitee 300) se sídlem v Londýně, což je Velká lóže Domu Sion sdružující nejmocnější rody po chazarské linii a rodiny vlastnicí 99% veškeré půdy, zdrojů a majetků na této planetě. Komise je v podstatě dozorčí radou světové globalizace. Je to de facto podniková dozorčí rada globalizace Země a.s. v rámci exopolitického Syndikátu.
  Buldozery nakonec strhly i zbývající 3 poradní kameny, prý kvůli bezpečnostním důvodům

  Válka na Ukrajině těžce poškozuje světovou globalizaci /poznámka – aktivity Pax Americana/, a proto byl aktivován Henry Kissinger před měsícem, aby pro komisi zahájil příslušný proces restrukturalizace. Jako první musel jít pryč Boris Johnson, který je pozůstatkem Trumpovy éry v Evropě a pro globalisty začal být BoJo už neakceptovatelný vzhledem ke své aktivitě v konfliktu na Ukrajině. Nikdo jiný v Evropě tak hlasitě Ukrajinu nepodporoval a neposkytoval jí tolik zbraní. Odstřel Johnsona přitom proběhl opravdu dramaticky.
  Rezignace Borise Johnsona je podle informací spíše palácovým pučem zorchestrovaným po skončení summitu G7

  Během několika posledních dní rezignovalo na své funkce v Johnsonově kabinetu neuvěřitelných 50 lidí, od ministrů až dokonce po asistentku, která nosila korespondenci na poštu a nakupovala svačiny. Doufám, že chápete, že tyto rezignace [1] byly naplánovány jako velké a zorganizované divadlo, které bylo spuštěno jako na povel právě v okamžiku, kdy někdo na druhém břehu Atlantiku odpálil Georgijské poradní kameny. Je to symbol konce trans-atlantického souručenství.

  Pokud chtějí globalisté zastavit válku na Ukrajině, musí zastavit dodávky zbraní Ukrajině. A zastavit dodávky zbraní Ukrajině znamená odstavit od moci pravou ruku Američanů v Evropě, kterou je právě Boris Johnson. Bez Británie už nebude v Evropě takový tlak na další a další dodávky zbraní Ukrajině. To je jen počátek.

  Globalisté se rovněž rozhodli, že se zbaví současné slovenské vlády. O tom je již podle všeho rozhodnuto. Hnutí SaS Richarda Sulíka vypovědělo [2] koaliční smlouvu a dokonce prázdnin musí koalice přijít s novou koaliční smlouvou, přičemž SaS si klade podmínku, že v nové vládě již nesmí figurovat šéf Hnutí OLANO Igor Matovič, který je dnes ve funkci ministra financí. Podle Richarda Sulíka si Matovič ze státní pokladny udělal kasičku pro soukromé projekty.

  Tento rozkol ve vládě na Slovensku není náhodný, je to součást kissingerizace politických procesů v Evropě. Všichni největší političtí spojenci USA a trans-atlantických vazeb v Evropě budou postupně ze svých funkcí odstraněni. Čeká to i Petra Fialu v souvislosti s vyšetřováním skandálu Dozimetr. Informace, které postupně unikají na veřejnost, ukazují mohutnou politickou chobotnici, která vede k největším pro-ami politikům v Praze. To není náhoda, globalčiky postupně odstraňují americké holky ze židliček v Evropě.
  Celkem 50 členů Johnsonova kabinetu podalo naráz a synchronizovaně své výpovědi, dokonce včetně asistentky a svačinářky

  Sami si položte otázku, co donutí 50 členů kabinetu opustit sborově své dobře placené posty s vědomím, že v novém kabinetu již s největší pravděpodobností nezasednou? Můžete se odvolávat na politické svědomí u jednoho nebo dvou politiků, kteří mají čest a rozhodnou se pro demisi, protože pod takovým premiérem již nechtějí pracovat. Ale ne ve chvíli, kdy tyto demise a výpovědi podá 50 lidí, a to prakticky na všech pozicích, i těch nepolitických. To už potom nejsou výpovědi z uvážení, ale jedná se o scénku a nachystaný puč na sesazení premiéra na něčí povel.
  Podpora Ukrajině a neustávající dodávky zbraní stály Johnsona jeho politickou kariéru, která právě skončila

  Boris Johnson křičel zřejmě oprávněně, je to organizovaný puč uvnitř jeho vlády a zorchestrované výpovědi všech jeho lidí okolo ho měly donutit k rezignaci. Znovu je třeba si uvědomit, že válka na Ukrajině je jedna věc, ale sankce proti největší světové surovinové pokladničce na světě (Rusku), je věc druhá. Bez Ruska nemůže globalizace fungovat, nemůže profitovat, nemůže existovat. A proto globalisté vytáhli Henryho Kissingera, aby vyslal potřebné signály Komisi, aby začala jednat a odstraňovat nepohodlné a válku na Ukrajině prodlužující politiky v Evropě z funkcí.
  Zásah Komise 300 proti Johnsonovi není překvapením

  Globalizace totiž funguje doslova jako velká nadnárodní korporace. Politici v rolích premiéru jsou jako CEO, tedy výkonní manažeři. A pokud manažeři způsobí, že světové ekonomiky se začínají hroutit, že globální ekonomika krachuje, tak zkrátka dozorčí rada odvolá představenstvo podniku. Borisovi prošly mnohé skandály, ale jedna věc už mu neprošla. Uhádnete, která? Ano, je to schůzka skupiny G7 v Německu minulý týden. Na tomto setkání totiž Boris Johnson vyhlásil Komisi válku výrokem, že válka na Ukrajině musí pokračovat a nesmí být přijat mír, který by byl de facto vítězstvím Ruska. To byla poslední kapka pro globalisty.
  Summit G7 byl momentem, který Johnsonovi srazil politický vaz

  A proto bylo rozhodnuto, jako na povel, že ihned po skončení G7 schůzky začnou ministři Borisovy vlády podávat demise. A přesně tak se stalo. Znovu se potvrdilo, že tato planeta je řízena jako soukromá korporace, i když opravdu obrovského rozměru, na který dohlíží komise až 300 rodin a rodových klanů chazarského původu ovládajících všechno, od bank, přes farmaceutické společnosti, průmysl, média až po politické strany a partaje. Válka na Ukrajině by klidně mohla pokračovat, globalisté by ani nehnuli brvou, ale vadí jim disrupce a narušení toků surovin z Ruska, které jsou životodárnou energií pro globální průmysl. Proto jsou sečteny i dny Volodymyra Zelenského. Pokaždé je to stejné. Jakmile globální prediktor skrze Kissingera vyšle signál, je to doslova jako rozkaz a padají hlavy, vlády, premiéři, jako na povel.

  -VK-
  Šéfredaktor AE News
  Zdroj: aeronet.news

 10. Jo Fa, akoby si mi myšlienky čítal.

 11. hľadač pravdy

  Vo svete sa vysiela, podľa reakcií ľudí, populárny seriál posledných rokov – ,,Lucifer“.
  ————————————————————————————————————-
  Pozrite si kdekoľvek reakcie ľudí na toto ,,dielo“.
  Mnoho ľudí žiaľ uverilo lžiam tohoto pána a väčšina sa pokloní aj jeho viditeľnému námestníkovi tu na zemi.

  Tu je krátka ukážka posledného dielu štvrtej série, s názvom:
  ,,Kto je ten nový kráľ pekla?“.

  Krátke video (4min,8s):
  https://www.youtube.com/watch?v=W32CD5lY2LE&t=85s

  • No – o tom sú dnešní „nositelia Svetla“ tak sa sami nazývajú /pojebaná sekta!/ – poznám osobne – blazeovaná „láskavá“-medová póza – ale keď sa s takou osobou dostaneš do krížku – zčernajú jej oči a zlosťou stuhne tvár!

   • Israismael

    Možno si to ľudia tejto poslednej generácie na Zemi , pred novou ríšou mieru,ktora prichádza a príde po Veľkej Ociste v mene Božom a nie v mene globalistov a zločincov sveta (NWO)ani neuvedomujú čo sa to vlastne deje v súčasnej dobe ..všetko pôjde do krachu temné a skazonostne ,už som to neraz písal že padnú svetové vlády jedna po druhej,padnú spoločenstva ,jednotlivci ,inštitúcie ..všetko musí byť nové a najviac nový musí byť človek samotný až dôjde k Novým začiatkom tejto planéty..ešte nejake roky (do 2030 ) nás budú ,,stuchat a držať v hrsti “ lotri sveta ,ovládať ich zvratenymi AI technológiami ,ktoré mali slúžiť k dobru ľudstva ale sú a budú zneužité voči nam ….oni temnoty dlho čakali kým príde táto doba rozvinutých IT prostriedkov ..inak by nevedeli v takom obrovskom takmer 100% rozsahu manipulovať s každým človekom(do 2 rokov to bude realita tých 100%)…
    Doba je zla ,ale bola ohlasovana v knihe Zjavenia Apokalypsa..mali sme sa na toto všetko pripraviť čo prišlo a ešte príde v omnoho väčšej miere …Veľmi málo ľudí však pochopilo ..Teraz už môže byť pozde ..celá Zem je zvedená temnom a vyslobodenie príde v kritickej chvíli pre ľudstvo …

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vďaka Luciferovi,temnote a elitám-máte prácu,teplú posteľ,nové bývanie,pôžičky bez ptrekážok,deti s plnými bruchami,nabúchané telky s kopou programov,letectvo a hromadnú prepravu,políciu hasičov školstvo a zdravotníctvo,frajerky a milenky živené z bočákov a zatajených príjmov,automobily a mobilčeky s internetom,preplnené obchoďáky atd….tak sa netvárte,že kto je tu na vine a kto je tu akože zlý či negatívny-len ste prijali všetko,čo vám Lucifer podstrčil,ale teraz „siedmy“ bude všetko brat a vyzlečie vás až dokosti,,,,

   • Ako viete, že to bol Lucifer a nie vynaliezavý ľudský duch?

    • Treba definovať slovo Lucifer a Boh. Inak je diskusia nekonečný spam.

     • Lucifer je „nositeľ Svetla“. Tiež „vodca padlých anjelov“. V biblii určenej výlučne pre kňazov – dole, pod čiarou je uvedené: anjeli = kňazi.

      Boh Sionu je pozemská samoľúba partia sprisahancov proti Pravde, Láske a zdravému rozumu. Je to vrah, ktorý súdi, trestá a vraždí hlava-nehlava od 1. Mojžišovej až po záver Zjavenia Jána. Jeho posledným výstrelkom potvrdzujúcom absenciu zdravého rozumu aj citu je čipovanie a ponechanie mŕtvol porozhadzovaných „po celej tvári Zeme“.
      (P.S.: Tento krvilačný sadistický „boh“ nemá nič spoločné s mimozemským Stvoriteľom Otcom – je jeho pravým opakom; v sionistickej biblii je to zámerne domotané a boh Sionu s Otcom sú zliati do 1 osoby – dokonca „duchovnej“ – zrejme na zblbnutie „oviec“.)

 12. Testování vakcín Covid-19 – ve forenzní laboratoři!
  Soren Korsgaad získal 15 vzorků vakcín. K dispozici má vakcíny společností Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Johnson and Johnson..
  A má připravenou forenzní laboratoř, která vakcíny otestuje, aby zjistila složení a případné kontaminanty a nezjištěné látky!
  A začne s Pfizer. A ostatní vakcíny budou testovány podle toho, jak se budou shromažďovat peníze..
  Jakmile budou výsledky hotové a budu je mít k dispozici, ihned se s vámi o ně podělím na těchto webových stránkách. (A doufám, že i s videem.)
  Veškeré info, zde: https://www.givesendgo.com/testthevaxx

  Katarská studie zjistila, že „vakcíny“ ve skutečnosti SNIŽUJÍ imunitu.. Studie zveřejněná 15. června a provedená mezi prosincem 2021 a únorem 2022 analyzovala přibližně 100 000 osob a prokázala, že úroveň ochrany, kterou proti infekci poskytuje přirozená imunita, zdaleka převyšuje předpokládanou ochranu, kterou poskytuje dvou/tří dávkové schéma obou vakcín Pfizer a Moderna mRNA.
  https://www.lifesitenews.com/news/new-study-finds-two-mrna-shots-provide-negative-immunity-against-covid/

  Steve Kirsch: Mladí lidé stále častěji umírají ve spánku. V poslední době přibývá případů náhlých úmrtí mladých lidí bez „zjevné příčiny”. Říká se tomu „syndrom náhlého úmrtí dospělých”. Co je asi příčinou? Spousta z nás si dokáže odpovědět… více v článku: https://otevrisvoumysl.cz/steve-kirsch-mladi-lide-stale-casteji-umiraji-ve-spanku/

  Téměř denně se objevují hororové příběhy ohledně „vakcín“ a ko*kovid podvodu..

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,na slovensku a v čechách žije možno tak horko-ťažko 40-50tisíc kvalitných ľudí,ten ostatok je tu zbytočne a iba tu pácha hrôzy,ktoré ak zhrniete-tak prevyšujú svojou škodovosťou všetko zlé,čo tu elity,ktoré tu pôsobia doteraz urobili,,,,treba aj takto premýšľať a nie iba hájiť zlo,lebo oni čo zomierajú sú zlí,resp.nevhodní,či neprispôsobiví škodcovia a tak ich treba nejako označovať,kritéria pre nový model človeka bude rozhodne niekde ďalej a vyššie a ani ty nemusí toto splňovať,treba sa rozhodnúť-čo vlastne tu chcete a ktorá strana svetlo,alebo temnota je vám bližšia a milšia????

   • Keď je veľké svetlo a teplo mám rád tieň – naopak, ak je tma, mám rád slnečné svetlo. Ale ano, je to metafora.
    Mám rád svetlo. Ale nie som v pozícii súdiť. Tí čo zomierajú, budú súdení. Boh im dovolil konať zlo… aj diablovi dovolil konať zlo. Ano, Boh stvoril aj diabla – pretože je všemocný. Ale nebavme sa o Bohu – neprislúcha nám to. O čom sa nedá hovoriť, o tom treba mlčať. Dá sa možno rozjímať.
    Príslovia a porekadlá už dávno zhrnuli to, čo sa deje.
    Kto chce kam, pomôžme mu tam.
    Múdremu neraď, mocnému nedvíhaj.
    Lož má krátke nohy.
    Kto čím bojuje, tým zahynie.
    Vľúdne slovo hubu nespáli.
    Skôr prejde ťava uchom ihly ako sa bohatý dostane do kráľovstva nebeského.

 13. Už v 2008 všetci čakali kolaps finančného systému založeného na dlhu. Prišiel až teraz…
  Dlhy sa najlepšie mažú vojnou. Takže tým, ktorí predávali finančné deriváty a všelijaké (bez)cenné papiere zostanú reálne majetky ktoré za utŕžené peniaze kúpili.
  Ak je Putin členom nejakej lóže… ok. Ako inak by mohol byť globálnym prediktorom? Ako môže Matelko alebo Heger ovplyvňovať globálne dianie zo svojej nulovej pozície? Takže sa nebojme že je členom nejakej organizácie, alebo že si podáva ruku so Šwábom. Zároveň sme žili (ako písal Jo Fa) za socíku kedy malo ŠTB papierové zápisy a bol total control…
  Tomu sa asi nevyhneme. Ide o to, žiť aspoň trochu “normálne”. Nie v zelenom delíriu, nie pod tlakom LGBTIWEDRTGYHUS hnutí, nie v strachu z obvinenia z mikroagresie, v prostredí chorých vládnucich mozgov, woke šialencov…
  Ktorý štát Európy môže ašpirovať na globálneho prediktora (čo dokáže ovplyvňovať a vyžadovať svetové dianie)? Ani EU ako celok toho nie je schopná. Je to spolok bláznov, naprojektované umelé zoskupenie nekompatibilných štátov. Navyše nesvojprávne. Navyše vedené ľuďmi odtrhnutými od reality.
  Vidím to na každom kroku – národní poslanci sú odtrhnutí menej, národné vlády viac, europoslanci ešte viac, EK najviac… a temné elity ktoré chcú ovládať svet ešte viac.
  Reality is the big Boss! To Mikloš doteraz nepochopil vo svojom vystúpení v RTVS s Drulákom. Veci sa nestanú len preto, že to chceme, alebo preto že si myslíme, že sú správne. Dokonca môžeme aj konať, a cieľ nedosiahneme.
  Hodnota vecí a stavov sa odvíja od ich kvality a kvantity.
  A miery energie a nákladov na ich dosiahnutie.
  My sme za svoju “slobodu” v ´89 nedali nič, nikto nič neobetoval. Takú má naša súčasná “sloboda” cenu – veľmi nízku. Teraz sa blíži doba, kedy budeme asi hladovať, mať zimu v domovoch – to ude obeta za to, že sa veci okolo nás zmenia. Verím, že k lepšiemu. Ale LEN obeta nestačí.
  Obeta je len CENA ktorá zvýši hodnotu našej budúcnosti.
  My musíme aj vedieť ČO CHCEME. Chceme vlády a parlamenty ktoré si s nami robia čo chcú? Chceme sudcov a policajtov, ktorí si s nami robia čo chcú? Aby im stačilo, že si ich zvolíme, a to im dá nad nami ABSOLÚTNU MOC? Chceme takú budúcnosť?
  Videl som na CZ24 komerční sdělení že “Demokracia je nezmysel”. Chlapec sa mýli. Demokracia nie je nezmysel.
  On si len pomýlil zastupiteľský sytém s demokraciou.
  Iste, spoločnosť potrebuje vodcov, výnimočných jednotlivcov, štátnikov, mysliteľov. Ale nemôžu mať nad celou spoločnosťou – pokiaľ chce zostať slobodná – absolútnu moc. Vždy musí mať spoločnosť aspoň právo veta. Inak tu môžeme mať diktatúru generála, kráľa, filozofa, matematika. Žiadna jednotlivá osoba ani kolektívny orgán nemá ako získať prirodzenú legitimitu absolútnej moci. Žiaden jednotlivec nie je neomylný. Ani celá spoločnosť nie je neomylná. Ovšem ak rozhodne zle jednotlivec alebo orgán, znáša dôsledky zlého rozhodnutia pár jednotlivcov CELÁ spoločnosť. Ak rozhodne zle celá spoločnosť (napr. v referende), je spravodlivé, že ich aj znáša.
  Na záver zopakujem tézu, že NIKDE NA ZÁPADE nie je demokracia v podobe, ktorá by napĺňala svoj základný princíp – že moc patrí ľudu zvrchovane! Že ľud má – ak vyjadrí vôľu – posledné slovo v rozhodovaní o krajine. Môže mať parlament, voľby, vládu, prezidenta… Ale ak ktokoľvek z nich rozhodne tak, že občania s tým nie sú spokojní, musí existovať možnosť občanov rozhodnúť inak!
  Samozrejme, demokratické mechanizmy musia zabezpečiť relevantnosť vyjadrenia vôle občanov vzhľadom na ich počet alebo iný parameter.
  Ak by takéto mechanizmy už fungovali, nezažili by sme lockdowny, vakcinačné lotérie, odovzdávanie armádneho majetku SR cudzím štátom, sabotovanie referend a iné kúsky nedozretých slovenských kvázipolitikov.

 14. Dnes zo Života z mojej vzdialenej rodiny.
  Matka – čakajúca svoje 3. dieťa – v 6.-om mesiaci oň prišla. Prestala cítiť pohyby plodu. Lekár jej zvestoval správu, že sa „upchal prívod“ z placenty a dieťa prestalo byť vyživované. Cisárskym rezom mŕtvy plod vybrali – s ťažkou psychickou traumou pre oboch rodičov. Očkovaná, ale – neviem, či si to dokázali dať rodičia do súvislosti.. Skôr nie..
  P.S. Predošlé 2 tehotenstvá – úplne bez problémov..

 15. …ozaj kopec informácii, vďaka… to je možné ajša, že to bolo kvôli očkovaniu…ak si to nedávajú resp.nedokážu dať do súvislostí, zrejme to ,,prehliadajú“…inak ,,Svetlo na konci tunela“ sľubuje kde-kto / hlavne tí ,,na čele“ štátu / a ako k nám ,,dopadá“, vieme všetci veľmi dobre:-(, ako vtip podarené :-)…..a tiež je pravda, že nie titul zaručí naše vzdelanie, skôr naša snaha zaujímať sa o niečo po celý život /a tiež aj prakticky to v živote využiť, ok./…

 16. Prestaňte platiť kartami, zbavte sa Smartphoneov , vráťte sa k tlačidlovým telefónom, zbavte sa všetkého čo je Smart. Nedajú si pokoj. Rušia platby hotovosťou. Aký rýchly bude prechod na digitálne Euro?
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/07/belgie-uklada-vsem-obchodum-povinnost-prijimat-karty/

 17. O. i. – pripravujú evidenciu sliepok chovaných bežne na vidieku – pripravujú zdanenie a pokuty za chov zakázaných hospodárskych zvierat! Dôvod – bioterorizmus!
  My sa čudujeme, čoho všetkého je schopná Čaputová za „svojich“ 14 tisíc eur – lenže europoslanci berú viac! O nevolených komisároch ani nehovorím! EU treba poslať do pekla!

  2022-07-08 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-07-08-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  https://archa21.sk › nove-nariadenie-eu-kazdy-chovatel-sliepok-sa-musi-registrovat
  Nové nariadenie EÚ: Každý chovateľ sliepok sa musí registrovať
  DnesNové nariadenie EÚ: Každý chovateľ sliepok sa musí registrovať By Archa21 júl 9, 2022 Podľa právneho predpisu Európskej komisie majú mať chovatelia povinnosť registrovať na úrade všetky svoje zvieratá. Týkať sa to má napríklad aj jednotlivých chovov hydiny na dvoroch.

 18. …vďaka za ďal.infor.zo Slob.vysielača…

  • A čo ste tým chceli povedať, že máme chrániť vlády, aby nepadli, lebo sa tým naplní plán globalistov? Ak jedna cesta vedie k dvom domom a v jednom z nich býva nepriateľ, tak tú cestu nebudem používať ani pre ten druhý dom, v ktorom býva priateľ?

   Vlády treba odstrániť a namiesto nich dosadiť ľudové vlády, nie jednu svetovládu. Netreba sa báť zvrhnúť vlády len preto, lebo by to mohlo byť súčasťou plánu nepriateľa.

Pridajte komentár

*