Čaká nás veľké rozuzlenie… Všetko sa rúca ohromujúcou rýchlosťou


Print Friendly, PDF & Email

Čaká nás veľké rozuzlenie... Všetko sa rúca ohromujúcou rýchlosťou

(Mike Adams, Natural News) Západný svet sa rúca ohromujúcou rýchlosťou, pretože všetky klamstvá, bludy, korupcia a falošné tlačenie nekrytých peňazí dosiahli bod zlomu.

Už nič nefunguje. Vlády sveta sú zločinecké kartely, ktoré zámerne rozkladajú potravinové a energetické zdroje potrebné na udržanie polovice ľudskej populácie pri živote.

Nadchádzajúcu zimu budú Európania hladovať a mrznúť v rekordnom počte, ktorý nás vracia do obdobia temna, pred výrobou elektriny a pred fosílnymi palivami. Severoameričania tiež nezostanú ušetrení, pretože v nadchádzajúcich mesiacoch sa dramaticky zhoršia neustále výpadky prúdu a nedostatok potravín.

Potraviny, úrodnosť, energia, doprava a dodávateľské reťazce sa rúcajú v riadenej demolácii západného sveta. A jeho miesto zaujmú rastúce krajiny BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína, Južná Afrika a ďalšie, ktoré sa čoskoro pridajú) kontrolujúce väčšinu svetových komodít, zemný plyn, ropu, hnojivá a zlato.

Západné vlády vedú genocídne vojny proti vlastným ľuďom

V USA informovaní ľudia utekajú z miest, kde sa šíri bezprávie a násilie. FBI a zložky ministerstva spravodlivosti boli plne vyzbrojené a vytvorili nezákonný zločinecký kartel, ktorý terorizuje amerických konzervatívcov (viď nedávne prepadnutie sídla bývalého prezidenta Trumpa).

Zdravotnícke organizácie CDC, FDA a WHO pokračujú v presadzovaní smrtiacich injekcií, ktoré zabíjajú ľudí po miliónoch.

Technologické spoločnosti (Google, Facebook a podobne) zmanipulovali americké prezidentské voľby v roku 2020 tým, že cenzurovali skutočný príbeh notebooku Huntera Bidena (prezidentovho syna). Dnes zasa tlačia „prebudený (woke) transgenderizmus“ a zároveň chránia sexuálnych predátorov, mrzačiteľov detí a masových potratových vrahov.

Britské kráľovské námorníctvo práve sprevádzkovalo lietadlovú loď (HMS Prince of Wales), ktorá sa rozbila hneď v prvý deň svojej štvormesačnej misie. Zdá sa, že jedna z vrtúľ (lodná skrutka) nefungovala a plavidlo za niekoľko miliárd môže plávať len v kruhoch.

Istým spôsobom to je aj celkom vhodné, vzhľadom na šialenstvo, korupciu a neschopnosť nielen „Britského impéria“, ale celého zástupu západoeurópskych národov, ktoré teraz preukazujú čistú nekompetentnosť a samovražedné sklony.

Na palube HMS Prince of Wales je nepochybne veľa transrodových osôb, gayov a lesbičiek, ale nikto z nich nevie prísť na to, ako zabezpečiť, aby vrtule fungovali.

Toto je dokonalá ukážka toho, čím sa stala západná civilizácia: neschopná, našuchorená idiokracia bludov a byrokratickej hlúposti, predstierajúca, že je stále svetovou veľmocou, zatiaľ čo ich vlastní ľudia sú pripravení nechať sa o pár mesiacov zmraziť a zomrieť hladom.

Tú sa natíska otázka: Ako chce NATO poraziť Rusko, keď nedokáže sprevádzkovať lietadlovú loď, ktorá bude fungovať dlhšie ako jeden deň?

Tá istá loď, mimochodom, už predtým utrpela zaplavenie strojovne oceánskou vodou, čo znamená, že Briti ani len nedokážu postaviť modernú loď, ktorá by katastrofálne nezatekala – niečo, na čo už starí Vikingovia prišli pred storočiami.

Rusko má nukleárne vyzbrojené hypersonické rakety. Britské kráľovské námorníctvo má gay lietadlovú loď, ktorá sotva pláva a nemôže plachtiť. A okrem toho všetkého britská atrapa vojenského letectva od dnešného dňa v rámci podpory etnických menšín zakázala bielym mužom pilotovať lietadlá (vážne, je to pravda).

Spočítajte, kam vedie celé toto woke-libtardské (progresívne) šialenstvo… a pobozkajte Spojené kráľovstvo na rozlúčku ako dominantnú politickú entitu na planéte Zem.

Rovnaké šialenstvo, ktoré sužuje samovražedných európskych lídrov, sa uplatnilo aj v USA a Kanade

Oveľa lepšie na tom nie sú ani yankeeovia v Amerike.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ich ekonomika beží na dlhových výparoch a relikvii ropného dolára, ktorý sa čoskoro zrúti do historických kníh, pretože finančne solventnejšie štáty ako Rusko prevezmú opraty a budú viesť svetový obchod pre budúce generácie.

Pokračujúca samovražda Západu nepozná hraníc. Kalifornia, podobne ako EÚ, nedávno zakázala predaj nových áut a nákladných vozidiel so spaľovacím motorom od roku 2035, aj keď Kalifornia nemá a ani nebude mať elektrickú sieť, ktorá by dokázala zvládnuť nabíjanie elektrických vozidiel pre masy.

Podobne ako je Európa uvrhnutá do temného stredoveku v dôsledku zámernej demontáže svojej energetickej infraštruktúry, Kalifornia sa zámerne snaží vtiahnuť svojich vlastných občanov do existencie 19. storočia bez áut.

Mali by sa tamojší ľudia – komu sa podarí prežiť posilňovacie dávky smrti nesprávne označené ako „vakcíny“ – uchýliť ku koňom a bicyklom?

Štát už zakázal benzínové motorové píly, kosačky na trávu a fúkače lístia, vďaka čomu je práca v lesoch takmer nemožná. O niekoľko rokov nebudú môcť záchranári používať na núdzové situácie ani benzínové vozidlá… vtedy sa však už ani polícia nebude zdržiavať v mestách zamorených zločinom, ako je Los Angeles.

Amerika a celá západná civilizácia sa rozpadá úžasnou rýchlosťou. Jedlo, energia, doprava, integrita volieb, sloboda prejavu, náboženská sloboda, verejná bezpečnosť a samotná mena, to všetko eroduje priamo pred našimi očami, zatiaľ čo Biden s neexistujúcimi mozgovými závitmi tvrdí, že republikáni sú „hrozbou pre demokraciu“.

Úplné zničenie Ameriky a celého Západu bolo cieľom, samozrejme, u politikov, ktorí pohŕdajú rodinami, deťmi a právnym štátom.

Teraz žijeme vo svete, kde ozbrojení šialenci z Antifa držia stráž, aby chránili transsexuálov a sexuálnych predátorov (v Texase už nie), zatiaľ čo polícii je prikazované, aby sa stála opodiaľ, dívala sa a nezasahovala.

Ak by ozbrojení konzervatívci strážili konzervatívneho rečníka, bolo by to považované za „vzburu“ alebo akt „extrémizmu“. Keď ozbrojená Antifa stráži transgenderov a sexuálnych obťažovateľov detí, každému je hovorné, aby jednoducho toleroval toto šialenstvo a nechal svoje deti indoktrinovať pedofilmi a šialencami.

Záver

Dosiahli sme poslednú kapitolu západnej civilizácie a kolaps bude peklom pre všetkých, vrátane tých, ktorí neustále tlačili presne na to, čo dnes vidíme.

Smutné je, že na toto všetko v alternatívnych médiách upozorňujeme už veľmi dlho. Ako sa hovorí, Alex Jones mal opäť pravdu, pretože varoval pred týmto výsledkom po 11. septembri v rokoch 2001 až 2010.

Teraz svet platí cenu za to, že nepočúval varovania… a bude sa to už len zhoršovať.

Zistite viac informácii o tejto téme v nedávnom vydaní podcastu Situation Update od Natural News na stránke brighteon.com.

Poznámka redakcie

V piatok 3.9.2022 sa na protiovládnej demonštrácii v Prahe zišlo podľa odhadu úradov okolo 70 000 ľudí, podľa otganizátorov vyše 100 000. Bratia Česi ukazujú, že už toho všetkého majú dosť.

Kedy sa prebudí aj Slovensko? Najbližšia demonštrácia je 14.9.2022 v Bratislave pred Národou radou Slovenskej republiky. Budete tam? Pevne veríme, že áno!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Přeji Slovenským přátelům podobnou účast jako byla v Praze.Už nesmíme mlčet,v tomto šíleném světě!!

  • Na Slovensku je to bohužiaľ sci fi….

   • Marek Košice

    Vy obaja ste „sci-fi“……… ŽIADNA demonštrácia nemá šancu zamedziť nástupu NWO, pretože NWO je prianie ELÍT Z CELÉHO SVETA, a tie elity platia celosvetovú armádu. Na dav stačí pustiť slzný plyn, vodné delá, nejaké zvukové zbrane o škodlivých frekvenciách, a je koniec protestom…

    • Dav potom tiež môže urobiť niečo nepekné tým, čo im robili zle.

     • to je jedno kto

      to ste mysleli akoze fakt vazne? za prve, ked niekto takto nieco spravi, tak mu to asi karmu nevylepsi. a akoze aky zmysel ma zahlusit matelka, svaba, kisindzera, neviem koho? co si vy myslite, ze oni nemaju 20 dalsich zmrdov nachystanych v pozadi? a keby aj nemali, tak prikrocia k svojmu cielu este tvrdsim sposobom. idete na to uplne zle, pokial vacsina spolocnosti nebude vykazovat znamky normalnosti, tak sa nic nezmeni. tu tkvie podstata problemu. relativne zdrava spolocnost sama vypudi zmrdov a neda im sancu. ina moznost nie je, aby sa cokolvek zmenilo, ludia sa musia prebrat a tiez velka vacsina zrejme bude musiet zahynut, pretoze im zjavne nie je pomoci. bohuzial. tym sa vahy spolocnosti budu mat sancu so zdravou a prebudenou castou moznost preklopit na spravnu stranu a udrzat sa tam.

 2. Zajímavý rozhovor který objasňuje účel konfliktu na UK i energetickou krizy. https://gloria.tv/post/rLv2qXbpAC1U1auP6bW2VvqES

 3. -krizi- Ups, chybička se vloudila.

 4. zatial nikto

  Spravny titulok by mal byt „Velke rozuzlenie zatial nehrozi“.Vsetko sa pre OVCE ruca ohromujucou rychlostou“.
  Vlady a globalisti zatial uplne spoko.
  Nehovorit skok kym sme neprehopli.

  • zatial nikto

   Zda sa vsak ze sa ruca aj pre neovce tak trochu

   • Ego je najväčšia závislosť. A liek je veľmi, veľmi horký.

   • To nepoznáš skalné ovce! Kovidoví muflóni! Dnes jedna – medzi 20-25 – respirátor v obchode na hube! Na ksichte „odovzdaný“ prázdny výraz – skôr „toto je moja viera – nech sa deje čo chce“! V predstihu! „Buď pripravený!“ „Vždy pripravený!“ Pionieri genocídy!
    https://cazaworld.com/wp-content/uploads/2018/01/Muflon-invasora.jpg

    • zatial nikto

     V 20-25 rokoch by to nebolo ani take tragicke ale zrejme tu kovidvieru prevzali od svojich starsich rodicov a to uz je tragedia,nevidiet podvod v zrelom veku 50 rokov

     • To nieje od rodičov, to je z vymytých hláv mladých – so mnou sa moje deti prestali na dosť dlhý čas stretávať, pretože som sa nendala očkovať a navyše som neposlala dôchodok na Ukrajinu…

  • pametnicek stranicek

   Omyl, tytulok by mal zniet ruca sa demokraticka skrupinka kapitalizmu a nastava tvrda diktatura vlasnikov kapitalu. Presne ta ktoru ludia priali vo svojich zamestnaniach. Vyplata na ucet digitalna mena, pochod v dvojrade na dielnu, kamery na kontrolu , cipy na kontrolu , cikanie a kakanie zo suhlasom panstva a podobne.Len teraz to chcu rozsirit aj na sukromny zivot obyvatelov kapitalizmu.Starsi budu so slzami v ociach rozpravat vnucikom o nebyvalej tyranii sudruhov ako mali desiatovu polievku za socializmu

  • zatial nikto

   Suhlasim Marta a opravujem-nie vsetci rodicia su taki.Ale vela masmedialnych ludi to sirilo a ti mali niekedy 50 aj viac rokov a ani vekom nedostali rozum

 5. S protestmi, demonstraciami a hrdinskymi cinmi proti vladam ktore su pod riadenim usa by som bol opatrni. Ved prave oni v zufalstve na to cakaju ze nas zacnu svojimi infiltrovanymi „protivladnymi“ vodcami burcovat aby boli vytvorene ohniska napatia, obcianske vojny a posluzili USA na rozputanie konfliktu v Europe do ktorej sa im stale nedari preniest konflikt z Okrajiny.
  A tak na to cakaju USA tak aj Globalisti.
  Globalisti vsak z ineho dovodu ako elity USA. Globalisti sa chcu zbavit proamerickych struktur v kazdom state a tiez samotnych elit USA. A preto lstivo podporuju pronarodne sily na zvrhnutie a likvidaciu vlad riadenych z USA.
  Ten kolaps USA a Zapadu je riadeny Globalistami. Elity USA sa brania svojej likvidacii a tak ten boj Globalistov a USA po celom svete je ma zivot a na smrt (viz nezakonna prehliadka u Trumpa).
  Teraz je to na nas na beznych ludoch aby sme nepodlahli emociam a menechali sa nalakat na masove demonstracie ktore v 99 percentach organizuju struktury USA alebo struktury Globalistov.
  Take demonstracie sa mozu (planovane) zvrtnut v nezvratny konflit.

  • „Take demonstracie sa mozu (planovane) zvrtnut v nezvratny konflit.“ – ono by sa to malo podľa globalistov zvrtnúť k nenávisti voči „národným“ vládam – aby mohli podstrčiť svoju jedinú „správnu“ svetovládu. Takže si myslím, že zlikvidovať tieto protinárodné vlády a nastoliť pronárodné – by bolo to správne zvrtnutie – aj keď krvavé, pretože zmrdi zločinci a psychopati neodídu sami. Ničnerobením sa dostaneme do fázy, keď nám globalisti ponúknu svoje „riešenie“ podľa ich plánu. Nič nie je horšie, ako nerozhodnosť! Aj nesprávne rozhodnutie sa dá korigovať – žiadne rozhodnutie znamená len reagovať v zmysle nimi pripravovaného asalto. A to si píš – že oni tých kádrov nemajú nekonečné množstvo – treba to začať likvidovať! A majú v prdeli timing! Trvá 15-20 rokov, než si vychovajú svojich nových zmrdov!
   Provokácia je súčaasťou timingu – aby niečo začalo podľas plánu včas. Takže musíme vyvinúť vlastnú iniciatívu a nečakať, že niekto od nich zradí ich svetovú „revolúciu“. Byť paranoický a zároveň nerozhodný – to je smrť posediačky!

  • Vsak o to ide vyvolat chaos, nesznesitelne podmienky pre zivot a potom pride „vysloboditel – Mierotvorca“ (Antikrist, ktory uz caka na vystupenie) a ponukne zdanlivy mier a poriadok. Potom vsak ukaze pravu tvar a budu hrôzy ake neboli. NWO, jedno nabozenstvo a cipovanie. Potom sa naplni vsetko, co bolo napisane pred 2000 rokmi. Nikto sa neschova, len verni Bohu budu ochraneni…
   Komu sluzi elita a prisluhovaci, proti komu tak vehementne bojuju- predsa proti Bohu!..Nedaju sa veci vysvetlovat len svetsky, tu sa vedie v prvom rade duchovny boj odpociatku – ano o nase duse!!! Preco vam chcu zmenit DNA, ktora ma Bozsky kod (vie to aj Gates)…
   Nemuselo to takto byt, keby hriechy sveta neprekrocili uz aj Sodomu a Gomoru a hriechy za Noeho cias, zial, tresty prichadzaju, ocista prichadza. Az po velkych hrôzach, ktore prezije malokto pride Novy raj na zemi… Kazdy jeden mame za to zodpovednost, toto sa deje len preto, ze sa ludia odvratili od Boha a postavili sa na jeho miesto (vid zneuzita veda, atd.), ale aj kazdy, ktory neveri, stale to môzeme zastavit alebo zmiernit, ale casu je malo a zial ludia su neprebudeni!!!
   Napr. jedno posolstvo, ktorych (pravych, nie falosnych) je mnozstvo:
   Posolstvo panny Marie 1. 2. 2022:
   Drahé deti, Boh sa ponáhľa. Čo musíte urobiť, nenechávajte na zajtra. Patríte Pánovi a iba Jeho musíte nasledovať a slúžiť mu. Ľudstvo prežije utrpenie odsúdeného, ​​pretože ľudia sa vzopreli Stvoriteľovi a jeho zákonom. Rýchlo čiňte pokánie! Hľadajte milosrdenstvo môjho Ježiša prostredníctvom sviatosti spovede. Milosrdenstvo nemôžete dosiahnuť bez pokánia a bez sviatosti. Môj Ježiš ťa miluje a chce tvoje spasenie. Nedovoľte, aby vás vaša sloboda odviedla z cesty neba. Modlite sa. Keď ste ďaleko, stávate sa terčom Božieho nepriateľa. Smerujete k budúcnosti pochybností a neistôt vinou zlých pastierov; Pohŕdanie pravdou spôsobí u mnohých zasvätených veľkú duchovnú slepotu a pre veriacich mužov a ženy bude veľká bolesť. Trpím pre to, čo pre teba prichádza. Počúvajte Ma. Dajte mi svoje ruky a povediem vás k môjmu Synovi Ježišovi. Vpred v obrane pravdy! Toto je posolstvo, ktoré vám dnes odovzdávam v mene Najsvätejšej Trojice.
   Drahé deti, som vaša matka a prišla som z neba, aby som vám pomohla. Otvorte svoje srdcia môjmu volaniu a všetko sa pre vás skončí dobre. Nenechajte sa odradiť. Boh má všetko pod kontrolou. Bez kríža niet víťazstva. Nežite ďaleko od modlitby. Môj Ježiš ťa miluje a čaká na teba s Otvorenou náručou. Ľudstvo sa stalo duchovne chudobným, pretože stvorenie je cenené viac ako Stvoriteľ. Démon koná, aby vás vzdialil od pravdy. Buďte pozorní. Patríte Pánovi a veci sveta nie sú pre vás. Buďte úprimní vo svojich činoch. Nedovoľte, aby temnota démona napadla vaše duše. Modlite sa. Modlite sa. Modlite sa. Tí, ktorí zostanú verní môjmu Ježišovi, dostanú odmenu spravodlivých. Nezabúdajte: Vaším cieľom musí byť nebo. V Božom dome ešte uvidíte veľké hrôzy, ale pravda prekoná to, čo je falošné. Odvaha! Vpred bez strachu! Toto je posolstvo, ktoré vám dnes odovzdávam v mene Najsvätejšej Trojice. Ďakujem, že ste Mi dovolili, aby som vás tu ešte raz spojil. Žehnám vás v mene Otca, Syna i Ducha Svätého. Amen. Zostaňte v pokoji.

   Drahé deti, odvráťte sa od všetkého falošného a žite smerom k Raju, pre ktorý ste boli jedinečne stvorení. Ak chcete nebo, milujte sa a obhajujte pravdu. Ľudstvo kráča po cestách sebazničenia, ktoré si muži pripravili vlastnými rukami. Čiňte pokánie. Hľadajte milosrdenstvo môjho Ježiša, aby ste boli spasení. Premeňte sa. Cesta svätosti je plná prekážok, ale neustupujte. Bez prechodu krížom nemôžete dosiahnuť víťazstvo. Smerujete k budúcnosti veľkej duchovnej kontaminácie. Nedostatok lásky k pravde spôsobí duchovnú smrť mnohých mojich úbohých detí. Trpím pre to, čo k tebe prichádza. Som vaša Matka a prišla som z neba, aby som vás priviedla k môjmu Synovi Ježišovi. Buďte poslušní. Toto je posolstvo, ktoré vám dnes odovzdávam v mene Najsvätejšej Trojice. Ďakujem, že ste Mi dovolili, aby som vás tu ešte raz spojila. Žehnám vás v mene Otca, Syna i Ducha Svätého. Amen. Zostaňte v pokoji.

   • https://www.youtube.com/watch?v=CBe6VamxCxE
    Svědectví bývalého satanisty – John Ramirez CZ

    Opravdu silné svědectví o satanistických praktikách, které se – ač si to vůbec neuvědomujeme – dějí za našimi zády a o Ježíši, který má nad temnotou moc.

    • To svedectvo je dosť staré – Ježíš si dal medzitým šlófika?

     • Toto je poznamka neopodstatnena:
      1/ co uz je len stare na svedectve, ktore len dokazuje, ze ucenie pravej katolickej Cirkvi je spravne?
      2/ to je tiez poznamka z nevedomosti, pretoze jestvuje zaplava svedectiev a stale sa deju, len treba hladat…

   • Kale,klibúk dole čo si napísal súhlasím.Toto všetko sa udeje maximálne ešte pred rokom 2030 teda pred koncom sveta.Totiž áno ludia podcenili účinnosť vakcín žeby v nich mohlo byť niečo zlé meniace DNA a zabíjajúce lebo ich predstava bola že keby ich to malo zabiť tak by ich to zabilo hned.To však je úplne inak.Áno z tou zmenou DNA to je pravda lebo diabol chce aby vznikla sitúacia NEPHILIM teda dávni obri.Totiž teraz nasleduje maximálny útok na človeka proti Bohu lebo diabol vie že má málo času a do 2029 aj cca 6 mesiacov je naozaj málo.

   • Marek Košice

    „Nikto sa neschova, len verni Bohu budu ochraneni…“ ………. a ako, prosím ťa? ….. NIJAKO……… Boh „neoperuje“ tu na Zemi, ale až po smrti tela, kým je duša bez tela (na nejaký krátky čas) ešte pred ďalšou inkarnáciou…. Takže nepíš voloviny.

    • Ano je to neuveritelne, ale Bohu nie je nic nemozne…deje sa tak v priebehu dejin, aj v sucasnosti – len treba trochu hladat – svedectiev je dost… Samozrejme, väcsine sa to nepodari, mnohi zomru, Ti ktori nezapru svoju vieru aj mucenickou smrtou…
     Napr. jeden misionar v Cine svedcil, ze tamojsi krestania su velmi prenasledovani. Hovorili mu, ze Boh kona male zazraky, ked nemaju co jest – rozmnozi jedlo a tak sa pytal, co su tie velke zazraky. Odpovedali, ze nemôzu chodit na omse, ich domy strazia vojaci. Kym vyjdu z domu – v modlitbe sa prikryju Kristovou krvou, vyjdu von a stanu sa pre vojakov neviditelni, pokojne idu na omsu a takisto sa vratia domov. Toto nie je ojedinele svedectvo a takto to bude pre niektorych aj pri konecnom prenasledovani – stanu sa neviditelnymi pre Zleho…
     Voloviny su to pre toho, kto nevie, nepozna, ale chapem Tvoj postoj…

     • …a este som sa zabudol vyjadrit k „mudrosti“, ze Boh „neoperuje“ tu na Zemi, ale až po smrti tela, kým je duša bez tela (na nejaký krátky čas) ešte pred ďalšou inkarnáciou…mozno z pohladu hinduizmu, nie krestanstva.
      Najstrašnejšie zo všetkých náboženstiev je uctievanie boha v nás. Ak budeme uctievať boha v sebe, bude to nakoniec znamenať, že my budeme uctievať seba samých… A čo je najdôležitejšie, takéto náboženstvo nemá žiadnu eschatológiu; nezaoberá sa poslednými vecami: smrťou, súdom, peklom a nebom. Existuje dobrý dôvod, prečo nemať eschatológiu: démoni vedia, že keď človek začne premýšľať o posledných veciach, strácajú ho. Preto chcú odvrátiť jeho pozornosť, čo sa im rozprávkou o reinkarnácii skvelo darí…

  • zatial nikto

   Pred rokmi som mal aj ja horucu hlavu,ale zmenil som nazor-treba brat do uvahy vojensku prevahu ktoru maju preto sa priklanam k tvojmu nazoru.
   Lepsie by mozno bolo prestat chodit do roboty za peniaze a to vsetci a spolupracovat vsetci bez penazi.Odstrihnut sa od systemu a prestat ho zivit

 6. Střípek do mozaiky.
  Vlákno z PP / jenom podotknu že se řeší věci zase o řád níž což nemusí být k ničemu ale může být tím přejeté. Snad si nemyslíte že brazílie, argentina a obecně že tam jsou hloupí a jak s nimi pindostan kupčíků a penězoměnců vyhoupal. Máte v $=€ swapovkou? v kolonii měna rovná jistě není. Poslali jste medvěda do brlohu ale na ukr vylezl na obranu svého etnika, al i tak budete mít parazitníky zaloužáky v plné kráse v evropě místo spolupráce synergických výhod s ním.
  https://pravyprostor.net/pane-premiere-vazne-chcete-vsechno-svadet-na-proruskou-propagandu/#comments
  Vy prostě neudržíte souvislosti v dění a jen čumíte do šuplíčku sem a potom tam do harampádí kšeftařů, asi si hlupáci svůj osud zaslouží když měli na rozdíl afriky či jižní ameriky volbu ale nechali si nad sebou zaprodance a hlupáky. Modelově je to i brusel – odkladiště pitomců co by doma dělali zmatky ale obratem je dostanete centrálně, děs běs. Můj ty tondo :-))))

  0 OdpovězUpravZář 5, 2022 2:57
  https://aeronet.news/v-praze-demonstrovalo-70-000-lidi-proti-vlade-petra-fialy-a-pozadovali-demisi-vlady-odchod-cezu-z-burzy-v-lipsku-prime-nakupy-plynu-od-gazpromu-bez-ucasti-burzy-vystoupeni-z-nato-a-neutralitu/

 7. Máte odkaz na to kde se píše že v anglii smí pilotovat ledadla jen negři ?? (no..a možná buzeranti, že?)

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a znovu nemysliaci štrajkujte a demonštrujte a znovu vás démoni oje-búúú a znovu si dosadí nesmrteľná a nezničiteľná mysliaca elita svoje postavičky s nevinnými tváričkami a slatkými rečičkami do prvých pozícií a znovu po krátkom čase okúsite trpkosť vášho zbytočného snaženia-lebo stále nechápete,že čo je to obetovanie sa a nikdy to ani nepochopíte,totižto ak tu nebudete vy-nebudú tu ani oni,,,,tento svet ovláda mimozemská vyspelá autorita-niečo ako biblické božstvo,,,,polsko padne na kolená a tešte sa na nemilé šoky a prekvapenia-lebo ajhľa,ja som „toto“ všetko už videl čo príjde a má príjsť,,,,ten kto si,neľutuj človečenstvo-lebo ani oni sami nemajú nad tebou ľútosti a ani trpezlivosti,,,,

 9. 70000 demonštrantov v Bratislave ? Utopia.

 10. detto

 11. AEoální vlákno „rétora to mne podrž. 🙂
  MichaelS
  tentokrat je VK mimo, nezjistil si podrobne kdo presne stoji za organizaci demonstrace. Zadni nevinni amateri, jde o seskupeni ze tri politickych stran a kdyz se rekne trikolora tak VK urcite vi,kdo byl drive sefem – Klaus mladsi, Klasovic rodina = CEZ a silne pro Americke..je to pojistka az pujdou soucasni pod Fialky..
  Ovce zase cinkaj pod konem a maj pocit,ze to je jejich..
  Hamplove verim,ze ma dobre umysly, ale ze ma prehled, to nema..poslouzi panum

  21 OdpovězZář 5, 2022 1:29
  brutopýr
  Návštěvník
  brutopýr
  Sám seš mimo, ty vemeno.

  5OdpovězZář 5, 2022 6:56
  sergej
  Návštěvník
  sergej
  pan sebeonikátor “s loužím všem. Výskyťák. Nemožnej kalivoda. :-))) Ten se musel najít sám, to by nenašel ani indiánský stopař ale zase puší jak thoř cákal, to nesetřepetete ani koupelí. Sajrajt.

  Ono to třeby někdy přijde, všichni budou mít boty od krve jen on řiť. Navdory tomu že je maskot organického akismeta mechanického a výskiťák kterého by žádný administrátor jinde nedal bez setrvalých vleklých blitek recividisty deviace suchého zipa, přítulou.
  No toto?! :-))

  0OdpovězUpravZář 5, 2022 11:29

 12. zvrhlý deduško večerníček

  Táto stránka je pekný príklad slobody slova a vyjadrovania. Nejaká skrachovaná existencia tu rozhoduje kto môže niečo napídať a kto nie ! Úžasné !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,za každou verejnou aktivitou človeka je aj povinný zlý zámer-je to povinné a dosť skryté pre nepozorných,inak si skončil ak nepočúvneš,,,,v tomto svete patrí všetko temnote,a existuje iba malé zlo a veľké zlo,,,,temnota je pokrmom pre materialistov,,,,

 13. Zdravím všetkých čitatelov bádatela a ponúkam svoj kvalitný vlastný včelí med od repkového -5,5 eura,agátového 6,5 eura až po slnečnicový 5,5 eura.Ceny nemám ani vysoké ani nízke sú preto také že je aj konkurencia.Pri väčších odberoch je možná zľava a aj rozvoz.Objednávky posielajte na [email protected]

 14. Ak chcu Rothschildovski zidosionisti znicit USA,EU Australiu,GB Canadu znizit pomocou depopulacie v tychto krajinach pocet obyvatelov,tak potom nechapem ako chcu s takto znicenou ekonomikou a znizenym poctom obyvatelov superit a bojovat s Ruskom,cinou a s dalsimi krajinami sveta.Jedine co mi z toho vychadza je to,ze cely vojensky konflikt na Ukrajine ako i sankcie voci Rusku a Putinovi je iba sikovna manipulacia,a v skutocnosti Putin ako i najvyssi politicky predstavitelia Ciny su spolceni s Chazarskou zidosionistickoiluminatskou satanistickou mafiou ROTHSCHILD a spol.Zidia su od pradavna najvacsi manipuatori sveta.Ako uz davno povedal Rothschild,my musime vzdy ovladat obe strany konfliktu,iba tak si dokazeme vzdy zabezpecit svoje vitazstvo.

  • Číňania = židia východu!

  • Pohrdání lidmi je u nich možné. Asi když se sami nemohou snést, takových třeba bude.

  • hľadač pravdy

   Vyzerá to tak, že ,,redy“ začína aj sám aspoň trochu chápať, že čo sa nám v skutočnosti na svetovej scéne odohráva pred očami.
   Keď ešte k tomu, opäť najlepšie sám – aj pochopíš (uveríš?) prečo to robia, tak budeš na dobrej ceste….

  • zatial nikto

   Bravo,pochopil.Ani Putin nie je zachrana ako si niektore poloovce myslia.Politici a peniaze musia prec do jedneho.Ziadna koalicia,opozicia ani nezavisli-prec!

   • zatial nikto

    Nanajvys a mozno docasne by Putin mohol byt mensie zlo nez by sa vyfarbil.Mozno.

    • zatial nikto

     Jeden z dolezitych dovodov vojen je aj ziskanie majetku zabitych obcanov-nestacilo im aby vas okradali danami,teraz to robia inflaciou a potom hladom chladom a vojnami.
     Nic take ako obrana vlasti neexistuje-je to len manipulacia aby ste zomreli a vas majetok bol zabaveny

     • zatial nikto

      Uz padlo slovo hospodarska mobilizacia v denniku Pravda.Preco asi…

 15. ktorý suhlasil s tebou Maroš

 16. …ďakujem za zauj.príspevky, aj pieseň…ono v každej vojne manipulujú hlavne s obyč.ľuďmi, hlavne s ich životom…dôležité je mať nádej a nepoddávať sa, veriť tomu, že túto tmu prekryje skutočné SVETLO…

  • Marek Košice

   Čítal som, že to SATAN lanári na SVETLO…. Keď človek umrie a jeho duša sa dostane „tam hore“, tak Satan lanári na to, aby sa duša obrátila ku svetlu, ktoré dušu vábi… Ak to duša spraví, ŠUP DO NOVÉHO TELA tam dole do pekla menom Zem….

 17. Podlosť a pokrytectvo – sa dnes nazýva – „politikou“.
  Tam, kde ľudí zámerne zavádzajú a využívajú skutočnosť, že z dôvodov, ako je život uspôsobený, môžu jednoducho ľudia i niečo – nevedieť a – nepoznať. Napokon – je nemožné vedieť a poznať – Všetko.
  Ľudia sú nehanebne klamaní a nazýva sa to – občianska zodpovednosť (v posledných dňoch – počúvame Hegera rozprávať o akejsi zodpovednosti, raz väčšej, raz menšej, pričom ani on sám – zrejme – nechápe, o akej a koho – zodpovednosti – to tára.)
  Keď sa – tento systém – v krátkej dobe – zrúti, ani jeden sval na tvári – sa mi nepohne. Svet je teraz taký, aký by nemal naďalej vôbec existovať!
  Dosiahnúť určitú úroveň technického rozvoja a neurobiť ani jediný krok k morálnemu a kultúrnemu rozvoju? A to nehovorím o duchovnom rozvoji!
  Ľudia sa snažia nerozvíjať sa tak, ako to zodpovedá dosiahnutej technickej úrovni, ale chcú len prijímať, získavať čo najviac výhod a pôžitkov.
  A pritom – civilizácia planéty sa potápa . Alebo presnejšie povedané, teraz ju potápajú „temní“ – čoraz hlbšie vo víre totálnych klamstiev, pokrytectva a morálneho úpadku. Ľudstvo teraz stojí v bažine toho, čo je dovolené. Toho, čo je prístupné, čo je mu dané z rozumu.
  A toto je slepá ulička. Slepá ulička, z ktorej je problematicky určiť ďalšiu cestu.
  V skutočnosti – môžu existovať – dve východiská.
  Prvým je – zastaviť technický pokrok a pozdvihnúť na jeho úroveň morálny pokrok. To ale nie je vôbec – jednoduché!
  A druhým je – zničiť technický pokrok – na úroveň existujúceho morálneho stavu.
  Prvá alternatíva je veľmi zriedkavá, pretože pre „jemno-hmotných“ nie je zaujímavé vaše pohodlie, pokiaľ v jej očiach nedospejete do štádia, že technický pokrok sa stane nevyhnutnosťou. Im (jemno-hmotným) je jedno, či jazdíš na koni, alebo v aute. Hlavné pre ňu je to, Kto si!
  Ten, v mene Ktorého si tu, kto ťa sem nasmeroval a intuitívne cítiš, že je treba niečo urobiť.
  A preto – hľadajme východisko zo súčasného marazmu, pretože možno – vďaka nemu – sme Tu!

  • Marek Košice

   „A preto – hľadajme východisko zo súčasného marazmu, pretože možno – vďaka nemu – sme Tu!“ …. Ja by som skôr povedal, že KVôLI nemu…….. Či myslíš, že aké výhody má život v tele? Neustále otročenie na uspokojovanie základných potrieb pre telo (jedlo, voda, teplo, strecha nad hlavou, oblečenie, auto/mesačník/benzín/paušál…kvety pre neracionálnu manželku/partnerku), a vo voľnom čase časté útrapy zo zlých vzťahov s ľuďmi (aspoň niektorými). Ženská hypergamia to celé ešte viac „pochováva“….

   • Marek – a Ty to stále nechápeš?
    Už toľko-krát Ti tu bolo popísané, že Tvoja Duša – (nie Ty – tvoje hmotné telo) chce progredovať vyššie a Ty – „malý“ človiečik – sa jej snažíš – tomu zabrániť !
    Ty si vlastne brzda pre Tvoju Dušu.
    No – verím, že nájdete rýchlo spoločnú reč ! Ale – dajte si niekde v prírode spoločné Rande a vysvetlite si to spolu..
    P.S. Myslené v Dobrom!

 18. …áno ako si ajša napísala, my všetci by sme sa mali snažiť napredovať vyššie…a tiež si myslím, že aj vzťahy sa ,,dajú upratať“, ak je tam úpr.záujem a snaha…je možné, že kaž.z nás v niečom občas pochybí, no je možné si to vysvetliť a lepšie si to vysvetliť / vrátane ja sama…/…v týchto slávn.dňoch Sviatku čistej ľalie nech sa vieme navzájom lepšie a s láskou pochopiť…

Pridajte komentár

*