Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Nikdy nezabudni: Tyrani nás 2 roky zatvárali, násilne liečili a ničili naše živobytie


Print Friendly, PDF & Email

Nikdy nezabudni: Tyrani nás 2 roky zatvárali, násilne liečili a ničili naše živobytie

(Matt Agorist, Renegade Tribune) V polovici marca 2020 naša vláda (podobne ako iné vlády na svete) zverejnili 2-týždňový plán na „sploštenie krivky“, ktorý mal spomaliť šírenie koronavírusu.

Dnes je o vyše 2 roky neskôr a účet predstavuje miliardy eur, nespočetné množstvo ukradnutých práv a slobôd a zdecimovanú ekonomiku. Za túto obetu pritom nemáme nič, čo by sme získali na oplátku. Nič, až na zoznam korupcie a smrteľných chýb.

Teraz sa o to však pokúšajú znova. Stále nechcú zrušiť povinné respirátory (všade inde ich už zrušili, len na Slovensku nie). Niektoré samosprávy v USA urobili päť krokov späť a Anthony Fauci (americký Mikas) sa tento týždeň objavil na MSNBC a nechal uniknúť pravdu o lockdownoch.

Po tom, čo Fauci pochválil strašné opatrenia, ktoré Čína tento mesiac prijala, naznačil, že lockdowny sú divadlom, ktorého cieľom je vystrašiť ľudí, aby sa dali zaočkovať.

„Čína má množstvo problémov, jedným z ktorých je totálny lockdown. Ich prístup je najprísnejší lockdown, aký by ste inde na Západe nikdy nedokázali zaviesť. Doteraz sa im celkom darilo šírenie infekcie zastavovať, no najnovšie pri omikrone už ani ten najšialenejší lockdown nezaberá.“

Lockdowny boli len spôsob na prinútenie do očkovania

Po tom, čo Fauci tvrdil, že zamykanie ľudí v ich domovoch, zabíjanie ich domácich miláčikov a hladovanie miliónov ľudí je „lepšie než čokoľvek iné“, pokračoval Fauci k presvedčivému priznaniu:

„Locdowny sú dobré na to, aby ste prinútili ľudí zaočkovať sa, takže keď neskôr otvoríte, nebudete mať nával infekcií.“

V pravdepodobne najväčšom uchvátení moci v dejinách sveta, počas 2 rokov mainstreamové médiá a vláda udržiavali občanov v neustálom stave strachu. To mnohých priviedlo k tomu, aby sa ochotne vzdali svojich práv za falošný prísľub bezpečnosti, ktorý nikdy neprišiel.

Čo však prišlo, bolo množstvo svojvoľných a často smiešnych nariadení a vyhlášok od politikov, ktorí si myslia, že vládna moc dokáže zastaviť pandémiu.

Nikdy nesmieme zabúdať, ako nás všetci politici tvrdiaci, že „nasledujú vedu“, za posledné 2 roky zavreli, zničili ekonomiku, zdecimovali strednú triedu infláciou, násilne nás liečili (testovali a očkovali) a náhubkami týrali aj naše deti.

Neustále nám pripomínali, že ak sa nebudeme riadiť ich falošnou vedou, tak sme blázni popierajúci vedu, ktorí chcú, aby nám zomrela babička, nestaráme sa o deti, sme extrémisti, nacisti a väčšina pravdepodobne aj domáci teroristi.

Tí, ktorí sa postavili proti nezákonnému očkovaniu, boli opovrhovaní mainstreamom, označovaní za „antivaxxerov“ a ľudia si priali ich smrť. Dokonca aj ľudia, ktorí sa dali očkovať, ale stavali sa proti povinnosti očkovania, boli označovaní za antivaxxerov, keďže definície boli pozmenené tak, aby zodpovedali naratívu.

My, ľudia, sme boli postavení proti sebe v jednej z najrozdeľujúcejších propagandistických kampaní v histórii ľudstva. Stredná cesta bola eliminovaná a logika a rozum zhoreli do tla spolu s ekonomikou.

Kde je zodpovednosť ľudí, ktorí obhajovali tieto veci? Máme zabudnúť na „dva týždne pre sploštenie krivky“, ktoré sa zmenili na nekontrolovateľnú policajnú brutalitu za nedodržiavanie pravidiel, desaťtisíce zatvorených podnikov, očkovacie pasy a rekordné počty samovrážd, vrátane detí?

Kto ponesie vinu za zničenie miliónov životov?

Dokonca aj teraz sú deti vo viacerých štátoch stále nútené prekrývať si tváre napriek drvivým dôkazom, že látkové rúška (ani respirátory) nerobia absolútne nič, aby „zastavili šírenie nákazy“.

Dokonca aj teraz sú státisíce ľudí stále nezamestnaných po tom, čo boli prepustení za odmietnutie vakcíny, ktorej účinnosť sa znižuje len niekoľko mesiacov po jej podaní.

Liečba osteoporózy

Práve teraz sú uznávaní vedci a lekári zakázaní na sociálnych sieťach za to, že hovorili pravdu. Práve teraz sú tí, ktorí túto pravdu popierali, stále na svojich pódiách a vyhýbajú sa zodpovednosti, pretože sa snažia udržať si svoju dôveryhodnosť.

Influenceri ako Rachel Maddowová, ktorá klamala svetu – povedala svojim divákom, že pohotovosti boli natoľko preplnené ľuďmi, ktorí sa predávkovali ivermektínom, že obetiam strelných zbraní muselo byť odmietané ošetrenie – sú stále v televízii, pretože my ostatní sme boli cenzurovaní do zabudnutia za trúfalosť spochybniť ich tvrdenia.

Tí istí ľudia teraz vedú svoje stáda k ešte väčšiemu strachu a záhube, keď obhajujú možné vypuknutie 3. svetovej vojny.

Chcú, aby ste zabudli…

Chcú, aby ste zabudli, že za posledné 2 roky boli zodpovední za napomáhanie prevodu biliónov dolárov svetovým oligarchom, zatiaľ čo strednú triedu a chudobných vohnali do biedy s miliónmi detí na pokraji hladu.

Chcú, aby ste sa teraz zamerali na Ukrajinu a obviňovali Rusko z ekonomickej devastácie, ktorú v skutočnosti rozpútali na planéte oni.

Chcú, aby ste zabudli, že rodiny boli napádané a zatýkané za to, že sa hrali vonku.

Chcú, aby ste zabudli, že deti boli zatýkané za korčuľovanie sa.

Chcú, aby ste zabudli, že majitelia firiem boli zatýkaní (a na Slovensku dokonca aj odsúdení, viď majiteľ Tralka Pubu z Prešova) za to, že sa snažili zostať otvorení, aby položili jedlo na stôl pre svoje rodiny.

Chcú, aby ste zabudli, že ľudia boli bití, mučení a zatýkaní – za grilovanie na záhrade.

Chcú, aby ste zabudli, že keď boli majitelia reštaurácií zatýkaní za otvorenie podniku, politici mohli obedovať bez rúšok, zatiaľ čo ich čašníci predstavujúci triedu sluhov museli mať náhubky.

Chcú, aby ste zabudli, že miliardy z vašich daní boli vynaložené na propagandu, aby ste si vzali vakcínu, o ktorej falošne tvrdili, že je 100% účinná.

Chcú, aby ste zabudli, že pracovníci v prvej línii boli oslavovaní ako hrdinovia, až kým neodmietli očkovanie, len aby ich vyhodili z práce ako včerajší odpad.

Chcú, aby ste zabudli, že ich lockdowny spôsobili množstvo strašných fyzických aj psychologických problémov u detí, vrátane toľkých samovrážd za mesiac ako kedysi za rok.

Chcú, aby ste zabudli, že prinútili členov rodiny, aby sa jeden druhého báli, odmietali sa objímať, trávili sviatky osamote a zomierajúcich príbuzných, ktorí si želali byť s rodinou, keď naposledy vydýchnu, nechali samých.

Chcú, aby ste na to všetko zabudli.

Ale my nezabudneme. Nikdy nezabudneme!

Stop Candida

Autor: Matt Agorist, Zdroj: renegadetribune.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. mariankosmac

  Na toto už som zabudol, čo bolo bolo. Skorej sa obávam čo ešte ,,vymyslia“. Teraz mi pripadá že je jaksi relatívne ticho a kľud – ticho pred búrkou?

 2. Riadenie na prvej priorite – svetonázor!
  Problém spočíva v tom, že aj táto priorita-úroveň má viacero skrytých vrstiev – paradigiem, ktoré vytvárajú „logiku“ „pravdy“.

  Tento chlapík nepopiera existenciu Boha, len veľmi ironicky rozoberá židobiblický projekt lži o Bohu – kto sú vlastne tí bohovia. Úžasné narážky. Kto nechce vidieť ZA vrstvu biblie – nebude sa mu to páčť. Odporúčam. A o rebrá nejde – treba chápať symboliku. Pretože strašia nás „hriechom“ tam, kde žiaden nie je! Aj v kontexte „prenášačov covidu“ – rovnaká schéma. „Nálepkovanie“.

  Mauro Biglino – BIBLE NENÍ SVATÁ KNIHA 2013.mp4
  https://ulozto.net/file/S3Fgq0LeQ3is/mauro-biglino-bible-neni-svata-kniha-2013-mp4#!ZGH4LmR2ATWyBQWxMGuuMGp1AGR3Z3AcZ1R5n05AMTqmYwSxZD==

  • Miroslav Čižmár

   Keď som bol malý krpec, mama mi vysvetľovala, že Boh je všade a vidí nás. Ja som sa zamyslel, na chodbe som ho nevidel, ani v izbe, logicky musel byť v stene medzi izbou a chodbou, ale ako ma zo steny mohol vidieť, keď ja som ho nevidel? Strašenie je tu preto, aby deti poslúchali rodičov a išli načas spať.

  • Prečo každá blbosť musí byť na videu, ktoré sa sťahuje 2 hodiny? Prečo to nemôže byť v textovom súbore? Robí to kvôli drobným z YouTube? Aká je kvalita keď sa to robí na počet klikov?

 3. JozinHFarm

  Čo nás čaká? Pravdepodobne Varovanie z neba. A zrušenie hotovosti,zavedenie digitálnej meny a čipy do rúk.Tolko adi

 4. Je to tak, človek stádovitý (inteligentejšia ovca) má tendenciu vcelku rýchlo zabúdať na relatívne nedávne udalosti. Teraz beží už skoro 2 mesiace v mainstreamoch téma Ukrajina a propagovanie všetkého anti-ruského. Stádo teda zmenilo smer a mainstream pastieri spolu so psami postupne opúšťajú kovidové pastviny. Aby sa črieda mohla ísť pásť a spokojne békať na novej lúke. Teda pokiaľ má stádo plné nákupné vozíky a ako tak ešte z čoho vyžiť každý mesiac po „výplate“.

  • Práve toto ale končí. Pastviny sú vyžraté. Výplaty budú polovičné alebo nebudú…
   Pastieri potrebujú dobyť nové pastviny, ktoré si iní pastieri šetrili. A ovce sa už tešia, že nový bordel so starými kurvami prežije o mesiac dlhšie…

   • a čo tak nové kurvy v starom bordeli. Maroš, daj kosť, urví, nech knučia v posteli, až im iskriť budú buľvy…

    • „Na starej „tiči“ dobre sa cvičí“ – problém nastane Sokolíku, keď zistíš, že tvoja manželka trénuje družstvo tvojich obdivovateľov.

 5. Ja som starší človek, prežil som pekný život. Ja prajem týmto hipsterským liberálnym zmrdom proriadnu jadrovú vojnu. “Se vším všudy.” Ak nie je iná možnosť ako očistiť svet od týchto chrapúňov len ruské zbrane, potom som za. Či sa obetujem v osobnej demonštrácii pred prezidentským palácom alebo vyjadrím verejnú podporu Rusku za to, že čistí svet (zatiaľ len Fuckrajinu) je jedno.
  Viete, ak by bolo viac rozumných ľudí ako tých 10 čo chodia na “iné” weby, ak by mala relevantná väčšina ľudí správne názory a naozaj hľadala pravdu a zmysel, niečo by sa predsa muselo stať. Nestalo sa nič. Je nás málo. Propaganda funguje, oblbovanie funguje na 100%. Vždy fungovala. Navyše Slováci sú od prírody otrocký národ. Maďari a Češi ich tak vychovali za tých 1000 rokov poroby. Pamätám si, a NIKDY nezabudnem (ak nebudem mať Alzheimera) kto tu čo robil, nariadil, porušil. Aj kto sa proti tomu ozval. Možno to nikdy nevyužijem… a možno áno. Proti vĺade sa dá ísť, proti prezidentovi a parlamwntu sa dá ísť, proti zapredaným médiám sa dá ísť. Ale je zbytočné ísť proti masám debilnej mládeži (a zapredaným hlupákom) ktorá nevie kde je sever. Za to nemôže nikto z vymenovaných, ale ich rodičia (moje deti presne vedia čo sa deje a kde je sever).
  My potrebujeme nie facku, ale výprask, aby sme sa prebrali z letargie. A možno ani to hlúpemu nepomôže.
  Nezabudnite ísť k voľbám a znova si zvoliť nejakého POLITIKA aby vám vládol. Aby potom mohol tvrdiť, že ste si ho zvolili aby vám vládol! Sú to len dezoláti, tupé opice!
  Vedia len intrigovať aby sa udržali pri moci, nie reálne riadiť štát! Špinavé zbabelé prasce, keď treba nasadiť krk za národ tak zradia pri prvej príležitosti! Nezaslúžia si ŽIADU ÚCTU, neviem čo sa ňou oháňajú. Riťolezi bezcharakterní, chrapúnski a zbabelí! Žiadna odvaha, veľkorysosť, statočnosť – tie slová a ich význam nepoznajú! Leonidas by sa dogrcal keby videl našich novodobých kráľov! Každý kráľ, ktorý šiel s vojskom brániť svoju krajinu by sa z nich dogrcal! Namiesto toho, aby pomáhali Rusku vo vyprovokovanej čistke Fuckrajiny tam pošlú zbrane za NAŠE peniaze! Ani sa nás neopýtajú! Kojoti prašiví, hnidy slizké, bridia sa mi ako prasací hnoj!
  Aká úcta?!! Za čo? Úcta nie je automatická ako nevina, úctu si treba vybudovať vy kreténi primitívni! Áno, vy všetci “ústavní činitelia”, ko/ko-ti a pi/če! ZA ČO SI VÁS MÁM VÁŽIŤ!!! Kua! ZA ČO!!!

  • Tak tak. Do bodky výstižné a presné!!!

  • komentarvulpispatrik

   Dandy, počúvaj prosím. Zabudol si spomenúť to podstatné, že totiž , na rozdiel od toho maďarského, ten “ český útlak“ trval cca, 20 rokov, a vďaka ktorému sa Slovensko intelekcne dostalo na úroveň priemeru ostatnej Európy. Ináč nápad doviesť českých prfesorovvl bol od Slováka — Vavro Šrobár. Teda len ludacki fanatici vymysleli tzv. český útlak. Generál Hrůza, ktorý by vám vládol z Prahy. Lenže chyba lávky —. NIKDY ZIADNY NEBOL

   • Teraz nemám čas – chcelo by to dlhý komentár. Si ÚPLNE mimo v inom kontexte. Autorom českej gramatiky bol „Nedožiersky“

    Slovák autorom českej gramatiky …
    [Prehľadávať doménu slovenskeslovo.sk] https://www.slovenskeslovo.sk › historia › 467-slovak-autorom-ceskej-gramatiky?tmpl=component&print=1
    On však vari najvýraznejšie. Je autorom prvej gramatiky češtiny. Roku 1603, vyšla tlačou jeho kniha Grammaticae bohemicae libri duo, čiže Dve knihy českej mluvnice. Ovplyvnila normovanie spisovného českého jazyka i formovanie národného povedomia Čechov.
    ——————————
    Vavro Šrobár mal v našej histórii úplne inú a zásadnú úlohu – riešil ako jediný povereník pre Slovensko – obranu Slovenska pred vpádom Maďarskej republiky rád – ktorý mal odpútať čs. légie na Sibíri od eskortu zlata Mikuláša II. a boľševickej revolúcie. Žid Béla Kún-Kohn bol členom popravčej čaty rodiny Mikuláša II. – vlastnoručne ho zastrelil Stalin.

    Vavro Šrobár exelentne riešil túto situáciu na Slovensku, zatiaľ čo si Masaryk a Beneš vyplachovali ústa v Prahe koňakom na oslavu vzniku slobodomurárskej ČSR.

    Smutné na celej veci je ten príklad degenerácie aj Šrobárovej rodiny – jeho vnuka – totálneho spiťáka, vexláka a „celebritu“ večierkov „celebrít“ som poznal osobne – arogantný idiot , ktorý nakoniec skončil s rozbitou hlavou v hospici na južnom Slovensku.

    Vpád_maďarských_bolševikov_na_Slovensko_PDF.zip
    https://ulozto.net/file/W7k4xDhD/vpad-madarskych-bolsevikov-na-slovensko-pdf-zip#!ZJHjLmR2AJDjZGL1ZwxmAwywA2SvAREbEUufGT04D1SMA2WvAj==

    • hľadač pravdy

     ,,Podobne ako inde vo svete, aj na Slovensku sa slobodomurári snažili vytlačiť praktizujúcich katolíkov z verejných funkcií. Prejavilo sa to už od počiatku vytvorenia Česko-Slovenska, keď neboli katolícki Slováci menovaní v príslušnom pomere do verejnej správy po prepustených uhorských úradníkoch, ani do revolučného národného zhromaždenia. Hoci vyše
     tri štvrtiny Slovákov boli katolíkmi, spočiatku v národnom zhromaždení zástupcovia Slovákov pozostávali len z jednej štvrtiny z katolíkov, aj to zväčša z nepraktizujúcich.
     Vtedy mal na personálnu politiku veľký vplyv slobodomurár Vavro Šrobár. Šrobár, podobne ako Štefánik, bol bývalým Masarykovým žiakom a v tom období bol najvplyvnejším slovenským politikom. Pritom sa neopieral o podporu slovenského obyvateľstva. V r. 1918- 1920 bol ministrom s plnou mocou pre správu Slovenska a zároveň i ministrom zdravotníctva a v r.
     1921- 1922 bol ministrom školstva a národnej osvety.“

     zdroj: Peter B. Podolský, Slobodomurárstvo – nešťastie našej doby, Tretie vydanie, MAGNIFICAT SLOVAKIA, Bratislava 2007, ISBN 978-80-967740-7-4.

   • Treba vedieť, že tzv. „pragocentrizmus“ je stále židocentrizmus, pretože Praha je svetové centrum židovského ezoterizmu-okultizmu. Teda Praha nie je centrum „čechocentrizmu“ – je to stále židovské riadenie. Odporúčam naštudovať si legendu o pražskom Golemovi.

    • Pražský Golem – Ochránce židovského ghetta, kterého …
     [Prehľadávať doménu priznakytransformace.cz] https://www.priznakytransformace.cz › index.php › zahady-a-historie › 3468-prazsky-golem-ochrance-zidovskeho-ghetta-ktereho-stvoril-slavny-rabbi-l-w
     Pražský Golem Náš pražský Golem je tím nejznámějším a nejslavnějším golemem na světě. Jeho stvořitel, židovský rabín Jehuda Léva ben Becalel, mu dal jméno Josille. Stvořil jej z hlíny a oživil ho, aby chránil židovské ghetto před křesťany, kteří ho pravidelně napadali, a také jako pomocníka s domácími pracemi.

  • provokater

   za a, naše malé deti neodsudzuj, tie za nič nemôžu a majú právo žiť. Že im necháme dedičstvo tyranie, žiaľ!!! Je na nás, by sme tie kurvy zmietli zo sveta. Do toho!
   za b….do toho!!!
   za c…..do toho!!!

  • Peter Jachymiak

   Vyborna ,odpoved.Suhlas.

  • Žiaľ toto nie je cesta k riešeniu. Ale existuje. Je krásna. Naplňujúca.

  • Dendy, tak toto je riadna nálož, čo si tu dal! A veru, nemám, čo dodať. Iba ak to, že nemontujte do toho Slovákov, ani Čechov či Maďarov, ba ani Ukrajincov. Toto, čo sa deje, totiž nie je problém národný, to je problém (anglosasko-) kapitalistický a jeho nevyhnutného vývoja. Ja tiež – podobne ako Dendy – nemám už najmenej rokov, mnoho pamätám a (zatiaľ) nezabúdam! Priznám sa – túžim po krutej odplate. Verím, že sa jej dožijem.

  • Máte úplnú pravdu.

  • Absolutne suhlasim Mr. Dendy !
   Taktiez dakujem redakcii za tuto temu.

  • vyborny Clanok dendy,plny suhlas

  • Absolútny súhlas…Dnes som ja kľudná osoba aj hrešila…A kladiem si otázku…Ako je možné že tu máme tak mnoho mladých idiotov?A normálne som si už želala nech Putin tento svet hnusu zničí…Tu žiť s touto smečkou budú už iba Galeje a otroctvo plné hladu

 6. lubomír lubomir

  Rúško poskytuje iba čiastočnú ochranu proti nádche, chrípke. Dávam si ho ak som nemocný a idem k deťom, alebo sa krátko pohybujem v spoločných priestoroch v domácnosti. Umývam si ruky a dodržujem hygienu
  Len hlúpy človek nosí rúško ak je zdravý. Treba potrestať tých čo nútia na očkovanie zdravých a obmedzujú ľudí v občianskych právach .

 7. mariankosmac

  Respirátory takmer všade končia. Lengvarský ohlásil veľké uvoľnenie opatrení. Ale neviem či sa predčasne tešiť, smrdí mi to zase nejakím svinstvom, ktoré chystajú. Teraz potrebujú aby sa vírus v klude šíril, aby na jeseň mohli zaviesť ešte tvrdšie opatrenia.

 8. Nedá sa odpustiť, ani zabudnúť. Ako po 89. komunistom a eštébákom. Potrestať…??? To je už iná! Ak budete voliť tak ako do teraz, nikdy nebudú potrestaní!

 9. mariankosmac

  Prečo sa ten slovenský ľud, každého tak bojí ?
  Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí !
  Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie,
  a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede.
  Vyvolia si za vyslanca,
  koho im rozkážu,
  a keď majú raz ruky voľné,
  sami si ich zviažu.
  Či to tak má byť naveky ? Niet Slovákom rady ?
  Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády !

  Jonáš Záborský, napísal túto báseň ešte pred 200 rokmi.

 10. Myslím na vás dňom aj nocou, Pindosovia v Londýne a podpindisníci – pohúnci elít USA.
  Treba vám za kovid teror priniesť kvetiny a bonboniéru.

Pridajte komentár

*