Podľa profesorky biomateriálov sú tyčinky PCR testov rovnako nebezpečné ako azbest


Print Friendly, PDF & Email

Podľa profesorky biomateriálov sú tyčinky PCR testov rovnako nebezpečné ako azbest

(The Daily Expose, dailyexpose.co.uk) – Výskumníčka z odboru experimentálnej fyziky a biomateriálov skúmala pod mikroskopom sterové štetôčky rôznych PCR testov a zistila, že vlákna, ktoré obsahujú, sú pre ľudské bytosti rovnako nebezpečné ako vdychovanie azbestu.

Profesorka Antonietta Gattiová skúmala sterové štetôčky rôznych PCR testov a analyzovala ich ingrediencie.

Výsledky ukázali, že sú vyrobené z tuhých materiálov a obsahujú veľký počet nanočastíc, napríklad striebro, hliník, titán a sklené vlákna. Nič z toho nie je deklarované na príložnom letáku testu PCR.

Problémy, ktoré môžu spôsobiť uviaznuté materiály v dutinách

Keď tieto vlákna uviaznu v mukóznych membránach, môžu podľa profesorky spôsobiť ťažké poranenia a zápaly.

Mukózne membrány, ktoré už nie sú neporušené, nemôžu viac plniť svoju rolu odrážania vírusov, baktérií a plesní predtým, ako sa dostanú do dýchacích ciest. Bez imunitného filtra prenikajú choroboplodné zárodky do respiračného traktu.

To nie je dobrá správa pre tých, ktorí sa od začiatku údajnej pandémie riadili príkazmi úradov a pravidelne sa zúčastňovali na testovaní a nosení rúšok. A to preto, lebo tvárové rúška sú ideálnou živnou pôodou pre všetky druhy choroboplodných zárodkov.

Profesorka Gattiová za použitia elektrónových mikroskopov (ESEM a EDS) analyzovala v laboratóriu rôzne druhy sterových štetôčiek, ktoré sa používajú na odber ľudského organického materiálu pri diagnostike PCR, aby preverila morfológiu a chemické zloženie.

U „bavlnenej“ štetôčky od výrobcu Biocomma z čínskeho Shenzenu sa profesorke Gattiovej nedalo určiť, či je vyrobená z uhlíka alebo z bavlny.

Nečistota v produkte pozostávala z uhličitanu vápenatého, nerezovej ocele a kremičitanov.

Kefke podobná testovacia palička z čínskej Manty preukázala veľké množstvo zlomených vlákien.

V zložkách vzorky boli nájdené uhlík, kremík, zirkón, síra, hliník, titán a sodík.

Ďalšia sterová štetôčka od Biocommy sa zdala byť vyrobená zo skleného vlákna, alebo ním bola aspoň potiahnutá. Zložky tvorili uhlík, hliník, silikón a titán.

Nedalo sa ani vylúčiť, či dodatočný povlak nebol vyrobený z organických materiálov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Hrot aplikátora ďalšej testovacej paličky – FLOQSwabs – bol obalený krátkymi nylonovými, vertikálne usporiadanými vláknami.

Profesorka Gattiová povedala: „Spoločnosť vysvetľuje, že jadro vlákna je vyrobené z nylonu a potiahnuté patentovaným materiálom, ktorý sa podľa analýzy zdá byť kremičitanom zirkónia-titánu.

Vďaka tomuto povlaku je vlákno tvrdšie, takže je schopné roztrhnúť mukóznu membránu.

Existuje možnosť, že tlak vyvinutý pri stieracích pohyboch by mohol zlomiť niektoré vlákna, ktoré zostanú in situ (v mieste steru). Keď sa to stane, môžu vyvolať reakciu cudzieho telesa a narušiť mukóznu membránu takým spôsobom, ktorý sťažuje dýchanie a reč.“

Krčok sterovej štetôčky PCR testu

Podľa analýzy profesorky Gattiovej sú tie malé biele bodky na fotografii krčku sterovej štetôčky nanočasticami striebra – „Striebro je materiál, ktorú nie je uvedený v údajoch výrobcu.“

Závery profesorky Gattiovej

Profesorka Gattiová prichádza k nasledovným záverom:

1. Ježaté sterové štetôčky sú vyrobené z tuhých vlákien. Keď poškrabú nosovú mukózu, môžu ju poškodiť, spôsobiac tkanivu krvácajúcu ranu či, v každom prípade, traumu.

2. Počas hojenia mukóznej membrány môžu zlomené vlákna penetrovať tkanivo bez možnosti ich odstránenia, spôsobiac vytvorenie granulómu alebo fibrózneho tkaniva, ako sa deje pri každom cudzom telese.

Skúmané zdravotnícke pomôcky nie sú úplne biokompatibilné a preto nespĺňajú požiadavky európskej normy ISO 10993 a testov požadovaných pre udelenie značky CE.

Zhrnutie profesorkiných zistení bolo nasledovné:

1. Sterové štetôčky sú pre nazofaryngeálnu mukózu nebezpečné. Sklené vlákna, tvrdé a krehké, môžu poškriabať mukóznu membránu a vytvoriť rany. Krvácanie je dôkazom agresívnosti testu.

2. Opakované testovanie výterom môže vytvoriť chronické rany. Uvoľnenie fragmentov krehkých skelných vlákien môže vyvolať biologické reakcie, ako sú granulómy, resp. fibróza tkaniva.

3. Tieto stery predstavujú riziko pre zdravie nemluvniat a detí. Ak sú testy nevyhnutné, musia sa stery u detí vykonávať len plytké a mierne.

Stop Candida

Autor: Antonietta Gattiová, dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. Je to hrozné čo ľudom dávajú do nosa a hrdla. Ja dôchodkyňa som to zatiaľ nemusela absolvovať a sa aj bojím aby to raz nevyžadovali odo mňa.
  Hrôza čo počúvam denno-denne od dôchodcov čo chodia k lekárom: Dúfam, že ste už zaočkovaná.
  Nemám síl sa ani len vyjadriť k tomuto, ani k tomu ako zavraždili mnohých dôchodcov v Domovoch dôchodcov vďaka vakcínam – ale sa to tají.

  • no ak sa BOJÍTE, tak isto to raz vyžadovať budú…strach vám to pritiahne do života Jean

  • Netestujte sa za žiadnu cenu. Zdravie a život máte iba jedno. Nikto a nič vás k tomu úkonu nemôže donútiť. Prestaňte nosiť rúško. Ja ho nenosím od začiatku tohot blázinca. A čo sa stalo? Nič. proste nikto mi nemôže prikázať prestať dýchť. Na to tu máme Pána BOHA.

 2. Tak ako ten podvodny PCR test znasobuje 30-40 nasobne „virus“ , tak aj ja budem 30-40nasobne znasobovat „stopove prvky“ a teda hliník, silikón a titán nema co robit v mojom tele, adios amigos, testujte sa kto chcete, ale mna nikto testovat nebude. Bud bude stopovy prvok aj fragment virusu, alebo nebude stopovy prvok ani ten sajrajt ktory je na tycinke.

 3. Ak sú testy nevyhnutne… tak sa pouzije PLUVACI test! A nie tento fasisticky baszmeg

  • Pan Dusanek, prosim neurazejte prosim Fasisty, ty nelikvidovali pracovniu sily a sve lidi. Ja se narodil v 1942, nasi dostali pro mne celou detskou vybavicku, kocarek, zimni oblecky, amminka vyzivne… kocarek BMW ktery vydrzel az do 1964 sestrenice a extra listky na jidlo, obleceni a dalsi… Delnici dostavali specielni kaloricke pridavky pro tezce pracujici potravinove listky a specialni lazenske zotaveni a to zdarma!!! Nikdy ennapadli starsi lidi, a nikdy nikdo starsi nebyl ani odvlecen do Koncentraku nebo zmrzacen jak jsem byl pres muj pokrocily vek nekolikrate NYPD, nejen BLM ne? -kde se „ucilo pracovat“ muj tatka byl pritelem s Oskarem Schindelrem a ostatnima, tak se lide museli radne zaucit aby mohli byt zarazeni do dalsich pracovnich procesu „valecne masinerie“. A rozkrast sabotovat, poiskodit dite, matku, … nicit pracujici, tak na to bylo odveleni s Panccer-faustem na vychodni frontu a pripad uzavren.
   Vite ja pracoval na stavbach od 1957 tedy s lidmi take byvalymi vojaky vsech front a narodnosti… Pracoval pro a zil v 4 kontinentech…
   Toto jsou dnesni silenci za vsim jsou Satanisti, Synagogue of Satan neboli Satanova synagoga doporucuji precist atke z Videbni Sv. Jana D, Proproka Daniela a dalsich z Bible Svate… take Annunaki, Kabala-2, Kchazari a kdovi co jeste…, celemu svetu nebezbecni Socio-Psycho-Pati kteri by se nemeli pustit do spolecnosti a enchat neprodysne uzavrit vcetne jejich potomstva, a nepustit ze svych hlidanych superluxusnich a podzemnich krytu… ano millionovych residenci, odriznout od jejich Svycarskych milionovych kont… a zajistit jako oni oudelali D J Trump a odtud prerusit veskerou jejich komunikaci s okolim a vsem a dat jim kazdemu mandatory 3x Vakcinace pro jejich bezpectnost, pocinaja Pfiser, Modena a dalsi…
   Co se s nama deje je horsi nez koncentracni tabory, vyberova skola v Terezine; nenechme se mylit prisuny vcetne vody a jidla podobne jako v Jugoslavii, Afganistanu, Iraq, Libya, Syrie a dalsi vimwe jasne NATO, USFA… Podobne jak bombardovali koncentraku byly Anglo-Americkym letectvem zniceni, stajne jako vse od Hamburgu, Drazdan, Ceska, vcetne zabiteho zidovstva jejich kobercovym dobrodruzstvim na nas civilistyy, ja prezil 3x Americke, 2x Anglicke a pak ze zabavy na nas, deti strileli z Mustangu a L-39… pamatuji si vse velice dobre… Zabitych civilistu, take zidovstva z praconbich taboru bombardovanim ktere vlastne by nemeli byt pocitany do obeti Holokaustu ale zlocinu spojeneckeho bombardovani… Mel jsem mnoho znamych kteri vse prezili a nikdy se tak neco zrudneho temer nedelo jak my dnes jsme vsichni svetky, jejich manipulacema za ucelem Masoveho triku zniceni Bile populace kdyz se nechame a nevzepreme se… , Ceka vas krizeni a depopulace. Najdete si nekde tabulku jestli jeste neni smazane grafy depopulacnich zon jednotlivych casti sveta a zmrazi se vam krev a snad otevrou oci, kam vas klidne ajko ovecky na jatka vedou vasi podplaceni zrudy politikove za trochu lepsi pozici, pohlazeni po prdeli… ?

   • https://duckduckgo.com/?q=global+depopulation+zones&atb=v275-1&ia=web

    Od svojho otca viem – keď boli ako deti kvôli SNP evakuovaní v Plzni, ako sa ich kolónu pokúšal rozstrieľať americký pilot – černoch. Otec mu videl do tváre. Čiernych asi povolávali na špinavú robotu.

   • Dobre napísané. Ja som „hotová“ z toho ako sa vraždia ľudia v Domovoch dôchodcov (DD) touto vakcínou. Nikto sa nepostaví proti tomu. Pohrebná služba a rýchla zdravotná pomoc je často v Domovoch dôchodcoch. To je smutné, že lekári dnes podporujú túto depopučnú vakcínu a keď to vidia ako sú dôchodcovia v Domovoch dôchodcov z toho vystrašení (ktorí ešte ostali nažive) tak im predpíšu psychiatrické lieky. Toto viem od niekoho kto pracuje v DD.
    Že sa lekári neboja pána Boha, že tento sadizmus im raz bude vrátení.
    A to je ešte smutné ak niekto povie pravdu, je z toho zúfalí sa ešte na neho zaútočí.

   • Ander Kixa

    Konecne niekto normalny co si dal namahu studovat dejiny a neverit tym srackam co nam tlacia do hlav od detstva.

    • Takto. Treba rozlišovať fakty a zámer. Japonci začali budovať tzv. sociálny štát v roku 1921, Nemci s tým začali po nástupe Hitlera k moci. Zámerom sociálneho štátu je produkcia generácie budúcich vojakov – o tom je aj boom Husákových detí – plánovaný útok Varšavskej zmluvy nastoliť na Západe komunizmus násilím – dnes ho nastoľujú ideologickou subverziou.

     Trochu o inom…
     „2021-06-10 – M.Myšun&L.Domas_Nová CHRONOLOGIE dějin lidstva 4a

     Mojmír Mišun & Libor Domas
     jiný klíč na dějiny , měl by být r. 2701 , satanská aneb temná světová říše , odpor proti zkoumání of. HISTORIE , Napoleonova neexistující válka , založí se matrika – určí obce a založení , proč nebyly matriky předtím ? , Napoleon v Egyptě , 1842-1908 – válka nebo katastrofa ? , plochá země … myšlenka proti velkému paradigmatu , projekt vesmírného parazita , foto-odkopávání budov v Moskvě , a Říma (1924-1932) , byla tehdy atmosféra 8 bar ? , volná en. svým způsobem byla , všude plno světel a vel.strojů (2pol 19stol) jak to ? , foto-pavilón úspěchů el. Paříž 1881 , foto – Londýn metro , pokročilá tech. 1842 a spousty dalších detailů“
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-06-10-m-mysunl-domas_nova-chronologie-dejin-lidstva-4a/

   • Pan Aaron, mate pravdu, beriem spat, nie su to fasisti, ale satanisti a teroristi… Dakujem za opravu.

   • Veľa ste prežil a máte čo odkázať! Ďakujem a pokračujte, lebo veľa ľudí nechce vidieť a veriť argumentom.

   • absolutna pravda,bravo pan Aaron

 4. Odporúčam téme blízky film.
  Probuzení (2021)
  https://www.freefilm.to/film/probuzeni

  Akási erupcia alebo elelektromagnetický útok spôsobil nielen blackout, ale ľudia prestali spať a začali sa diať veci. Vojačka z posledných síl zachraňuje svoje dve deti. Predikcia?

  Ad „Podľa analýzy profesorky Gattiovej sú tie malé biele bodky na fotografii krčku sterovej štetôčky nanočasticami striebra – „Striebro je materiál, ktorý nie je uvedený v údajoch výrobcu.““ Striebro je vodič – čo to urobí v Jacobsonovom orgáne, keď spustia 5G a 6G?

 5. Redakcia – nefunguje mi sťahovanie PDF.

  • Skúste iný browser. Safari má nejaký problém, ale Firefox a Chrome fungujú. Asi Safari zablokovalo popupy, nakoľko po kliknutí na Print/PDF sa otvorí nové okno.

 6. The Target Date for America’s Depopulation Has Been Set
  http://agenda21news.com/2014/10/target-date-americas-depopulation-set/

  V článku sú linky na dokumenty poverených inštitúcií!

  • Prekopírovala som jednu vetu z tohto dokumentu:
   Only the United States and its close allies are going to fall victim, at least in the near-term for depopulation.
   Len Spojené štáty a ich blízky spojenci padnú ako obete, prinajmenšom v krátkodobom horizonte depopulácie ( vyľudnenia).

 7. Klikla som na http://www.naturalnews.com – nabehlo tam veľa článkov na túto tému, odhaľujú a odhaľujú.

 8. Mám pred sebou júnové vydanie časopisu Zem a vek – aj tu je veľa článkov čo odhaľujú a odhaľujú.

 9. https://tadesco.org/mohl-by-spike-protein-ve-vakcinach-moderna-a-pfizer-zpusobovat-krevni-srazeniny-zanet-mozku-a-infarkty/
  Mohl by spike protein ve vakcínách Moderna a Pfizer způsobovat krevní sraženiny, zánět mozku a infarkty?

 10. https://tadesco.org/vynalezca-technologie-mrna-potvrdzuje-ockovani-ludia-sa-stavaju-super-prenasacmi-a-vylucuju-spike-protein/
  Vynálezca technológie mRNA potvrdzuje: Očkovaní ľudia sa stávajú super-prenášačmi a vylučujú spike-proteín

 11. Pán Boh je spravodlivý sudca, čoskoro príde aj na nich. Naša vláda podporuje genocídu slovenského národa a všetci sa len nemo prizerajú .

  • Drahá Emily, máš pravdu,
   Pán Boh Všemohúci to má pod kontrolou tak sa nebojme a celým svojím srdcom sa na neho spoľahnime. My čo v neho veríme, a v jeho syna Pána Ježiša Krista ktorý nás svojou smrťou na kríži spasil, nemusíme sa báť, pretože vieme, že tento svet onedlho končí a jeho verných čaká evakuácia do Otcovho domu, do oblakov, tak ako to Biblia popisuje.
   Drahí bratia a sestry, verte iba tomu, čo je napísané v Biblii, to je verné a pravdivé Božie slovo. Neverte žiadnemu človeku a žiadnej svetskej organizácii. Tento svet, ktorý leží v moci toho zlého, vám nikdy nepovie pravdu! Jediná pravá cirkev je tá Kristova, a tú tvoria veriaci, spojení Božím Duchom. Nechajte sa viesť Božím Duchom a on vám ukáže všetko čo potrebujete vedieť.
   Tak sa ničoho nebojme, lebo v Biblii je napísané: „Lebo nám nedal Bôh ducha bojazlivosti, ale moci a lásky a zdravého rozumu“. A tak Boží pokoj vojde do srdca každému, kto uverí pravou vierou, len a len podľa Biblie. Neriaďte sa náboženstvami tohto sveta, nedajte sa zviesť!
   Boh s vami, moji drahí!

   • Ja som cesta, pravda a život. hovorí Ježiš o sebe. Teda jeho Slovo v Písme je pravda, ktorá je len jedna.

   • No – čím viac som presvedčený, že milovať svoju vlasť je tiež pravá láska, pretože je to tá všeobímajúca bezpodmienečná láska v zmysle dávať – nie očakávať – tak, ako neočakávam, že mi vtáčik neokaká parapetu.

    Vznikla zaujímavá situácia s pravdou, keďže JUDr.Peter Weis „sa pridal k žalobe tisíc právnikov a 10 tisíc odborníkov k akémusi Norimberskému procesu 2 – na Medzinárodný trestný tribunál v Haagu – čo v interwiev vyvrátil Dr.Fuellmich – ktorý takéto údaje označil za kompromitujúce, takže ak Dr.Fuellmich tvrdí, že žiaden Norimberský tribunál 2 sa momentálne nekoná a on sám spolupracuje len s cca 100 právnikmi, teda otázka – ako je možné, že toto JUDr.Weis nevie?

    „Weis & Partners
    Dôveruj, ale preveruj komu“ – OK – môj problém ak nie.

    „Zločiny proti ľudskosti – tentokrát celosvetovo a vo veľkom
    NapísalPeter Weis
    11 mája, 2021
    Čas čítania: 7 min.

    Tím o počte viac ako 1.000 právnikov a viac ako 10.000 expertov na medicínu pod vedením Dr. Reinera Fuellmicha podáva žalobu proti americkej CDC, WHO a skupine Davos Group. A aj my sme toho súčasťou.“
    https://akw.sk/pravo/zlociny-proti-ludskosti-tentokrat-celosvetovo-a-vo-velkom/

    VIDEO: Právník Reiner Fuellmich o soudních žalobách proti vládám: Nakonec to vyhrajeme, nehledě na to, co dělají
    11.06.2021 | 11:00
    Torzo:
    “ V naší historii mohou být horší věci, o kterým nevíme, ale co vím, tohle je tak špatné, že to můžeme nazvat zločiny proti lidskosti. Z tohoto vznikla řada soudních žalob, které byly podány v Kanadě… to je žaloba, kterou podal náš přítel Michael Swinwat. Jde o hromadnou žalobu. Chystá se podat další, která se bude týkat dětí, protože jak teď vidíme, jdou po našich dětech, takže potřebují speciální ochranu. A z tohoto také vznikla myšlenka, že ve výsledku… ne nyní, ale nakonec nejspíše bude muset být mezinárodní soud, který bude tyto záležitosti řešit, protože jak jsem říkal, žádný individuální právní systém bude schopný tyto věci vyřešit. Jeden z důvodů je ten… takto je to aspoň v Německu a vidím, že to tak je i v USA. A také v Kanadě… nejspíše ve všech těchto zemích. A to, že lidé, kteří za tímto stojí, kteří prosazují tuto agendu, mají svoje loutky na každé úrovni vládních struktur, v mainstreamových médiích, ale také v soudnictví. Například vedoucí našeho německého ústavního soudu je podle nás jeden z jejich loutek a blokuje vše, co by mohlo zachránit naši demokracii. Prosazuje jejich agendu, což je fašistická agenda. A takto nejspíše vznikly tyto fámy, že já a 10 tisíc nebo tisíc právníků se chystáme zahájit Norimberský proces 2, což není pravda. Přemýšlíme… Reinere, promluvme si o tom… takže v podstatě máte skupinu, tuto komisi. Kolik právníků, pokud to můžete říct, kolik právníků podle vás máte? Po celém světě nejspíše 100. Možná o něco méně než 100. V kolika zemích? Nevím, možná tak v 50. 50 zemí. To zahrnuje východ, západ, sever, jih? Ano, zahrnuje to země latinské Ameriky, s mnohými z nich jsme byli a stále jsme v kontaktu. V každé z těch zemí je pár právníků… ne mnoho, ale je tam pár právníků, kteří s tímto bojují. To zahrnuje Kanadu, USA, Francii… tam spolupracujeme s jedním člověkem. Jean Pierre Joseph. Zahrnuje to Itálii… všechny evropské země. Ale nemyslím si, že je to víc než 100. Ale víte, stačí pár dobrých mužů a žen. Samozřejmě. Je to důležité, protože dát očekávání a udržet očekávání… jako právník určitě dobře víte, co to znamená. A jaké to má důsledky, zejména když se to šíří na sociálních sítích. Podle mě je důležité, abychom věci uvedly na pravou míru. V podstatě říkáte, že žaloby se zaměřují na opatření, mezi které patří… jak říkáte… kontrola populace nebo jiná ekonomická opatření. Není to moc o zdraví. Dělal jsem rozhovor s Micahel Swindonem, který o tom hovořil a vysvětloval to. Takže pochopitelně to trvá nějaký čas. Slyšel jsem, že na začátku července má začít nějaký nový soud. Co to je? Další nepravdivá zpráva? Ano, další nepravdivá zpráva… jsou lidé, kteří se snaží podkopat to, co děláme. To platí ve všech zemích. A také v Německu… nebo Evropě jako celku. Jsou lidé, kteří zveřejňují falešné zprávy. Jeden z možných důvodů je ten, že nás chtějí diskreditovat tím, že rozšíří tyto fámy, a když se pak nic nestane, protože na tom nepracujeme, budou pak říkat: Dívejte, on vám lže. Ne, nelžu vám. Dělám to, co můžu, a dělám to se svými kolegy, a myslím si, že tuto věc nakonec vyhrajeme, nehledě na to, co dělají. Ale na 3. června nebo července se nic nechystá. Jsme v procesu, kdy hledáme exteritoriální místo (mimo jurisdikci státu), kde bychom mohli uspořádat takový soud, ale k tomu bodu jsme ještě nedospěli. Ještě nejsme úplně připraveni. Budeme připraveni, ale ještě nejsme.“
    https://www.infovojna.sk/article/video-pravnik-reiner-fuellmich-o-soudnich-zalobach-proti-vladam-nakonec-to-vyhrajeme-nehlede-na-to-co-delaji

    Takže dokedy to bude „o pastierovi“, ktorý nás spasí a vyrieši všetky naše problémy? To je židobiblický ovládač! Spôsobím problém – ponúknem jeho riešenie!
    Jan Kozák – Bible je podvod.mp4
    https://ulozto.net/file/DYhGpfqXtNXC/jan-kozak-bible-je-podvod-mp4#!ZGt2BQR2AQH3BTSuMGDlZwx0Mwp3ZRALGaEILyySHJA3ZQxkLt==

   • Milá Oriona, jeden z čitateľov a prispievateľov Bádateľa sa tu z času na čas zahráva s našimi textami a logami…
    Môj pohľad na sion-boha je presne opačný oproti tomu, ako vyznieva z uvedeného výroku, preto ho obohaťme o ironizujúce „úvodzovky“ – až potom text bude súhlasiť s mojím uhlom pohľadu na nášho samozvaného „boha“. Takže môj výrok v písomnej forme by mal vyzerať takto:
    „Pán Boh“ je „spravodlivý“ sudca… však čoskoro príde aj na nich! Naša vláda podporuje genocídu slovenského národa, a všetci sa len nemo prizerajú.

    Oriona, láska nesúdi. Ani netrestá. Láska odpúšťa. Donekonečna. To robil Ježiš – odpustil cudzoložnici…odpustil aj vrahom. Robil presne to, čo videl u svojho Otca žijúceho na inej planéte. Opakujem – u Otca, nie u boha Sionu. Sion-boh od 1. Mojžišovej až po Zjavenie Jána iba súdi a trestá. A vraždí. A vyhráža sa nám za neposlušnosť týraním nás chorobami, zdĺhavým mučením a posledným súdom. Nemá nič spoločného so Stvoriteľom-Otcom, ani s pravým Ježišom – tí majú presne opačné vlastnosti. Synom pozemského boha Sionu je syn židovky Márie – kristus, ale nie Ježiš. Ježiš matku nemal, bol vždy, podobne ako vždy bol celý vesmír. Kristus staval kostoly. Naproti tomu Ježiš náboženstvo búral, zrušil aj celých „desatoro“.
    Nekonečno si my pozemšťania nedokážeme predstaviť, pretože boh Sionu zredukoval naše mysle na niekoľko málo percent. Potreboval ovce, a tak ich má. Lenže my sa aj napriek tomu už preberáme. A sionistom a ich bohu sa ich tyranská moc začína vymykať z rúk.
    Stvoriteľ Otec nikoho súdiť nebude. On vylieči telo aj myseľ celého ľudstva, a prestaneme si navzájom ubližovať. Tak káže Zákon Lásky. Ježiš bol toho dokonalým príkladom.
    Absolútny súhlas s Tvojím záverom, Oriona: „Neriaďte sa náboženstvami tohto sveta, nedajte sa zviesť!“ – drž sa tohto svojho krásneho odporúčania, Oriona; ja sa ho držím tiež. Pravda nemá s náboženstvom, ani s peniazmi, ani s ukradnutou mocou Stvoriteľa Otca nič spoločné.
    Pravda zvíťazí, spolu so svojou vlastnou sestrou – Bezpodmienečnou Láskou. Pretože len vtedy môže mať náš život zmysel.

  • správne má byť:
   Pán Boh je „spravodlivý“ sudca – však čoskoro príde aj na nich. Naša vláda podporuje genocídu slovenského národa a všetci sa len nemo prizerajú .

 12. Prekopírovala som blog o detskej lekárke, ktorá v mediach propaguje zaočkovať nevinné deti proti Covidu. Za všetkým sú len a len peniaze:

  Zavisla lekarka Elena Prokopova propaguje v TV ockovanie deti.

  Elena Prokopova ma tucne „konto“ v crz a zmluvy s VZP s neuvedenou cenou. Tak je jasne, koho pesnicku bude piskat.
  https://www.crz.gov.sk/
  2171273-sk/centralny-register-zmluv/art_zs2=pro+baby&art_predmet=&art_ico
  =&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do
  =&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&ID=2171273&odoslat
  =Vyhľadať&frm_id_frm_filter_3=60c3290f54df3
  Poskytuje ale tiez pracovisko univerzite pre vyucbu pediatrie:
  https://www.crz.gov.sk/data
  Preco tieto zmluvy nemaju uvedenu, a ani po rokoch doplnenu sumu, cenu ? Nie je to protizakonne?

  PRO BABY a Elena Prokopova
  https://www.orsr.sk/vypis.a
  Dalsie kontrakty Slovenskej zdravotnickej univerzity
  https://finstat.sk/00165361
  priznavaju PIMS syndrom deti po ockovani, co je v sulade s tym, ze naockovane spike sarapatia v tele aspon mesiac az dva.
  https://dennikn.sk/2421119/

  „Po odstupe troch, štyroch až piatich týždňov po prekonaní covidu, ktorý môže u detí prebehnúť bezpríznakovo, sa objaví toto závažné ochorenie, ktoré je multisystémové, zápalové a autoimunitne podmienené. Ide o veľmi závažné ochorenie a môže skončiť smrťou dieťaťa. Aj na Slovensku máme takéto prípady.“

  Tak kde mate tie pripady?

  Este link na SZU, rozpocet cca 24 mega eur od 2020:
  https://www.crz.gov.sk/zmlu
  https://www.crz.gov.sk/4441

 13. https://www.hlavnespravy.sk/sukl-eviduje-5795-hlasenych-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin/2571774
  ŠÚKL eviduje 5795 hlásených podozrení na nežiaduce účinky covidových vakcín, stovky sú závažné. Ústav pripúšťa tri úmrtia

  V súvislosti s očkovaním proti novému koronavírusu Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) k štvrtku (10. 6.) eviduje 5795 hlásených podozrení na nežiaduce účinky. Z celkového počtu hlásení je 447 závažných, čo predstavuje 7,7 percenta hlásení. Na svojej stránke to uviedol ŠÚKL

  K štvrtku ústav evidoval spolu tri úmrtia v kauzálnej súvislosti s očkovaním, z toho pri dvoch prípadoch bol súvis stanovený ako možný, a to po vakcínach od konzorcia Pfizer/BioNTech a od Moderny. V jednom bol súvis stanovený ako pravdepodobný, a to po vakcíne od spoločnosti AstraZeneca.

 14. Niečo prepíšem z časopisu Zem a vek – je to fakticky o tom, že liek ivermektín vo väčšine prípadom zaberá proti Covidu-19.

  Existujú svetovo akceptované vedecké dôkazy a 98% z 53 doterajších štúdií uvádza pozitívne účinky liečby ivermektínom.
  http://www.ivmmeta.com

 15. http://www.nwoo.org/2021/06/11/nova-kniha-plandemie-dr-bruce-fife/
  Nová kniha: Plándemie – Dr. Bruce Fife

  To, co nám bylo řečeno o pandemii COVID-19, je šíleně mimo! Tato pandemie nevznikla náhodou. Byla to pečlivě zorganizovaná a plánovaná událost – plándemie. Od výběru viru až po to, jak je spravován a propagován v médiích, až po řešení: vše bylo navrženo tak, aby obohatilo vybranou skupinu miliardářů a jejich přisluhovačů na naše náklady. Zatímco většina světa se kvůli špatnému řízení pandemie potýká s finanční krizí, zvěstovatelé inkasují miliardové zisky. V této knize zjistíte, jak to dokázali, jak oklamali vládní úředníky a zdravotníky, jak nás přesvědčili, abychom provedli šílená opatření, abychom údajně zpomalili šíření nemoci, a jak z nás chtějí profitovat. Jejich řešení problému je motivováno ziskem, nikoli starostí o vaše zdraví a dobré životní podmínky.

  Dodržování jejich plánované agendy vám ve skutečnosti vezme svobodu volby a ohrozí vaše zdraví. Existují mnohem lepší a bezpečnější řešení, která se ukázala jako účinná. Nemyslete si, že toto je poslední globální zdravotní krize, které budeme čelit, je to jen začátek. Informace v této knize vám pomohou najít rozdíly mezi skutečnou zdravotní krizí a tou podvodnou a nabídne řešení, co s tím dělat.

 16. http://www.nwoo.org/2021/06/10/jak-se-branit-leky-a-lecebne-metody-proti-koronaviru-chripkam-a-ockovani/
  Jak se bránit: Léky a léčebné metody proti koronaviru, chřipkám a očkování

 17. https://www.biosferaklub.info/ked-ockujeme-ludi-nechtiac-im-aplikujeme-toxin/
  „Keď očkujeme ľudí, nechtiac im aplikujeme toxín.“

 18. http://www.nwoo.org/2021/06/10/nova-kniha-william-f-jasper-globalni-tyranie-krok-za-krokem-organizace-spojenych-narodu-a-vznikajici-novy-svetovy-rad/
  Nová kniha: William F. Jasper – Globální tyranie … Krok za krokem: Organizace spojených národů a vznikající nový světový řád

  Tato kniha je nejobsáhlejší studií o OSN a jejím hlavním cíli: totální světové vládě. William F. Jasper dokumentuje závažný zásah organizace do prakticky všech aspektů našich životů, včetně ekonomiky, politiky, armády, životního prostředí, rodiny a dokonce i náboženství.

 19. https://kob-forum.eu/2021/06/07/pokusy-na-zviratech-s-vakcinou-biontech-ukazuji-nebezpecne-koncentrace-nanocastic-v-organech/
  Pokusy na zvířatech s vakcínou BioNTech ukazují nebezpečné koncentrace nanočástic v orgánech

 20. https://www.protiproud.cz/politika/5853-sluha-krvaveho-rezimu-pratasevic-profil-beloruskeho-opozicnika-zabijak-civilistu-v-nacistickem-pluku-azov-nastrcena-figurka-minskeho-majdanu-podly-informator-kgb-zatcen-za-zradu-coby-dvojity-agent.htm
  Sluha krvavého režimu Pratasevič: Profil běloruského opozičníka. Zabiják civilistů v nacistickém pluku Azov. Nastrčená figurka minského Majdanu. Podlý informátor KGB. Zatčen za zradu coby dvojitý agent?

 21. Nedá mi nereagovať na niektoré vaše duchovné úvahy, pretože žijete v nepravde a v nevedomosti. Biblia je 100% slovo Pána Ježiša Krista – Nový Zákon, ale písaná slovami súvzťažností a tomu spôsobu rozumeli, len v dávnej minulosti vyvolení a tých bolo veľmi málo, ani všetci apoštoli nerozumeli reči Pána Ježiša Krista. Prečítajte si Nové zjavenie Pána Ježiša Krista a budete v obraze. V krátkosti: ,, Táto planéta je vytvorená na to, aby sa ilustrovalo dobro a zlo, zlo zvíťazí a až potom nastane chvíľa príchodu Pána Ježiša Krista a bude krátke obdobie pozitivity na našej planéte. Potom táto planéta zanikne, lebo nebude potrebná na spríkladnenie, ako sa nemá žiť, no nemyslite si, že sa tak stane v krátkej budúcnosti. Ani jedna cirkev nežije v pravde, najbližšie k pravde je katolícka cirkev, ale aj tá roztrhla jednu absolutnú bytosť na tri božské osoby a nechce akceptovať vývoj v duchovnej oblasti. Tak, ako ide vývoj dopredu napr. v technológiách, tak ide vývoj dopredu aj v duchovnej oblasti a všetci žijeme v nepravde a pokiaľ nebudeme tú duchovnú pravdu hľadať, budeme cítiť vnútorný nepokoj a negatívne pocity, emócie a myšlienky. Jediná absolutná božská osoba je Pán Ježiš Kristus, a keď si prečítate knihy Nové zjavenie Pána Ježiša Krista, tak sa nebudete ničomu čudovať, čo sa bude diať na tejto planéte nula.

  • Pomoz si clovece aj panboh ti pomoze,cirkev je jeden z najvacsich podvodov sveta,vsetky hlavne nabozenstva su na okradanie,rozdelovanie oveciek

  • Marta, biblia je Pravda zmiešaná so Lžou. Na každom kroku si protirečí. Predvídavý Ježiš túto zmiešaninu obrazne nazval „pšenica s kúkoľom“…práve ho vytrhávam, lebo už prerástol pšenicu.
   Ježiš nie je pre nás Pán; Ježiš je náš brat. A výtvor sionského krvilačného boha nazvaný kristus nemá s Pravým Ježišom ani s Ježišovým Otcom spoločnú ani jedinú vetu, ani jediný skutok.
   Nepoznám cirkev, ktorá by mala blízko k pravde. Pravý Ježiš (teda ten Ježiš, ktorý sa nenarodil, lebo bol odjakživa) prišiel na našu Zem náboženstvo aj s jeho „desatoro“ zrušiť a nahradil ho iba jedinou vetou: „Milujte sa navzájom.“ A kristus – Ježišovi učeníci ho nespoznali. Bol to falzifikát. Pravý Ježiš falošného krista predpovedal, aj to, že príde v jeho mene a zvedie mnohých. Nemýlil sa.
   Dokonalí ľudia nepožadujú od nás uctievanie ani milodary. Dokonalí ľudia potrebujú vzájomnú bezpodmienečnú lásku.
   A čo sa týka duchov – neexistujú. Bez telesnej schránky by nefungovali.

 22. “ Táto planéta je vytvorená na to, aby sa ilustrovalo dobro a zlo, zlo zvíťazí a až potom nastane chvíľa príchodu Pána Ježiša Krista a bude krátke obdobie pozitivity na našej planéte. Potom táto planéta zanikne, lebo nebude potrebná na spríkladnenie,“ – bez komentára. Čiže – spríkladnenie zla a dobra má prioritu pred tvorivým zámerom Stvoriteľa? A čo ostatný život na tejto konvexnej planéte?
  Preto tie farizejské židoviny nečítam!

 23. Maroško, si zlatý, že si reagoval na môj krátky komentár, ale zahltili by sme celého bádateľa, keby sme si začali navzájom preposielať komentáre, preto ja radšej nebudem reagovať a svoje ego zatlačím pod Ja som.
  Maj sa krásne.
  Marta

  • He – Martuška – nebodaj si ty tá, čo bozkávala Kristovi nohy? Ja som bozkával nohy tej svojej Marte. Čisto z medicínskeho hľadiska ti neodporúčam stláčať svoje ego pod ja som – je to psychosomatický spúšťač rakoviny kostí – skelet ako opora sebadôvery. Prirovnaním k zlatu si mi pripomenula Zlaté teľa. A z neho mal Ježiš Kristus najväčšiu radosť – keď ho mohol židom rozkopať – či?

 24. https://otevrisvoumysl.cz/227-deti-dostalo-srdecni-zanet-po-ockovani-proti-covidu/
  227 dětí dostalo srdeční zánět po očkování proti covidu

  Ve zkratce…
  V mainstreamových médiích se objevila zpráva o tom, že 227 dětí dostalo srdeční zánět po očkování proti covidu.

 25. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pro-nektere-americany-se-staly-profesionalni-podvody-rutinou-ocernit-cinu/
  Pro některé Američany se staly profesionální podvody rutinou očernit Čínu

  Jak bývalý americký ministr zahraničí a bývalý ředitel CIA Mike Pompeo slavně řekl – „Lžeme, klameme, krademe. To je sláva neustálého pokroku Spojených států.“

 26. Aké „peknučké“ – ako Covid vakcíny vyvolávajú rakovinu:
  https://www.banned.video/watch?id=60c2b7145e33ed7e1a41ebbe
  HIGHLIGHTS – COVID Vaccines And Positive Cancer Results

 27. https://www.infovojna.sk/article/europska-liekova-agentura-vyzvala-spolocnost-astrazeneca-aby-do-vedlajsich-ucinkov-svojej-vakciny-proti-covidu-doplnila-aj-fatalne-cievne-ochorenie
  Európska lieková agentúra vyzvala spoločnosť AstraZeneca, aby do vedľajších účinkov svojej vakcíny proti covidu doplnila aj fatálne cievne ochorenie

 28. https://www.infovojna.sk/article/mudr-liptak-smrtnost-po-podani-vakciny-proti-covid-19-vo-vekovej-kategorii-12-30-rokov-je-35-krat-vyssia-ako-je-v-tejto-vekovej-kategorii-smrtnost-na-nasledky-kovidu
  MUDr. Lipták: Smrtnosť po podaní vakcíny proti Covid-19 vo vekovej kategórii 12-30 rokov je 3,5-krát vyššia, ako je v tejto vekovej kategórii smrtnosť na následky kovidu

  5. Pani doktorka Elena Prokopová z PROBABY, hlavná odborníčka MZSR pre pediatriu a pán doktor Lengvarský, minister zdravotníctva SR zobuďte sa! Ak vo vás drieme ešte čosi z medicíny, alebo máte radi deti a ľudí! Je to vaša zodpovednosť!

  6. A to už vôbec nehovorím o možných chronických nežiadúcich účinkoch mRNA vakcín, o ktorých dnes ešte iba diskutujú vedci na celom svete. Vyslovujú obavy z obidvoch zložiek mRNA vakcíny, z lipidovej nanočastice aj z mediátorovej RNA. Predpokladajú vakcinačnú hypersenzitivitu spôsobenú protilátkami (ADE a VAH), autoimúnne ochorenia, neurodegeneratívne ochorenia, poškodenie plodnosti, priónové choroby, editáciu génov primiešanou znečisťujúcou DNA. Samotný spike protein má príčinný vzťah k poruchám krvnej zrážanlivosti, k vzniku trombóz a práve ten nové vakcíny predsa produkujú. Niektorí vedci hovoria o chybe (profesor Byram Bridle z univerzity v Ontariu), ak sa postavil vývoj a výroba vakcín proti kovidu na tomto trombózu spôsobujúcom proteíne (4). Spike proteín môže spôsobiť kardiovaskulárne a kognitívne problémy (5), po vakcínach Pfizer a Moderna sú stovky hlásení o poruchách zrážania krvi (6). Po očkovaní by nemal vznikať stav horší ako je choroba (7). Vybral som iba námatkovo niektoré články, kde vedci vo svete diskutujú nad úžitkom vakcín proti chorobe COVID-19.To fakt si tu na Slovensku alebo v EÚ niekto vážne myslí, že za necelý rok skúmania poznáme už všetky odpovede aj na otázky, ktoré sa len teraz vynárajú?

  A teraz teda na základe dvojmesačnej štúdie organizovanej firmou Pfizer chcú očkovať všetky deti ich mRNA vakcínou, aj keď nemožno vylúčiť, že popisované chronické následky môžu mať na ich zdravie, ale tiež na ich plodnosť celoživotný negatívny vplyv, alebo aj fatálny účinok?

Pridajte komentár

*