Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

3. Svetová vojna už začala, no pravdu budú pred verejnosťou tajiť až do posledného momentu


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) Tretia svetová vojna sa už začala. Jednoducho vám to nikto nehovorí, pretože vaša vláda a nečestné médiá sa snažia udržať vás v nevedomosti.

Zostávajúci čas chcú predsa využiť na nahromadenie potravín, munície, zdravotníckeho materiálu a drahých kovov pre seba, a to sa dá dosiahnuť len tak, že budú čo najdlhšie zadržiavať pravdu o situácii.

Výnimkou môže byť srbský prezident, ktorý teraz verejne varuje, že svet zažije „veľký svetový konflikt“, ktorý sa pravdepodobne začne v najbližších dvoch mesiacoch.

„Aleksandar Vučič vyslovil alarmujúce komentáre počas prvého dňa zasadnutia Valného zhromaždenia OSN v New Yorku,“ uvádza Paul Joseph Watson na Summit.news.

Celý citát od Vučiča je:

„Predpokladám, že opúšťame fázu špeciálnej vojenskej operácie a blížime sa k veľkému ozbrojenému konfliktu a teraz je otázka, kde je hranica a či po určitom čase – možno po mesiaci alebo dvoch – vstúpime do veľkého svetového konfliktu, aký sme nezažili od Druhej svetovej vojny.“

NATO je už vo vojne s Ruskom a Putin sa pripravuje na kontinentálny boj

Deje sa to, že psychopatické západné národy – skutoční agresori v tejto vojne – rozpútali nielen „samovražedné sankcie“ proti Rusku, ale vedú aj vojenské operácie Ukrajiny proti Rusku.

To znamená, že NATO je už vo vojne, aj keď to NATO ešte oficiálne neprizná. Ešte horšie je, že lídri NATO otvorene požadujú úplné zničenie Ruska a okupáciu, čiže využitie ruských prírodných zdrojov. To je samozrejme klasický model globálneho vykorisťovania a drancovania, ktorý Západ bežne vykonáva.

(Rozvrátenie, drancovanie, nadvláda. To je model CIA, ktorý sa proti iným národom používa už desaťročia…)

Aktuálna situácia je už dávno za bodom rokovaní alebo deeskalácie medzi Ruskom a Západom. Psychopatickí vodcovia západu sú rusofóbni odporcovia Ruska, ktorí sú odhodlaní vykonať genocídu proti ruskému ľudu, aj keby to znamenalo zničenie ich vlastných ekonomík a poľnohospodárskych dodávateľských reťazcov.

Putin si uvedomil, že s týmito psychopatmi sa nedá racionálne diskutovať ani im veriť, že budú dodržiavať akékoľvek dohody. Rusko si uvedomuje, že musí bojovať alebo zomrieť. To je stav, v akom sa práve nachádzame.

Bohužiaľ, šialenstvo západných národov eskalovalo tento konflikt do stavu, keď ten, kto prvý odpáli jadrové zbrane, bude mať výhodu.

Toto je samozrejme veľmi nebezpečná dynamika a pramení zo skutočnosti, že Západ vo svojej vízii planéty Zem a „Nového svetového poriadku“ opakovane signalizoval, že nepripustí existenciu Ruska.

Rusko má viac ako 30 ročný náskok pred Západom, pokiaľ ide o jadrové zbrane a protivzdušnú obranu

Dôležitým zistením v tomto všetkom je, že jadrový arzenál NATO je zastaralý. Väčšinou beží na dizajne pôvodne skonštruovanom v 70. rokoch 20. storočia, zatiaľ čo ruské jadrové kapacity sú minimálne o dve generácie popredu.

Rusi svoj arzenál modernizovali pomocou hyperklzných návratových vozidiel, únikových manévrov pre interkontinentálne balistické rakety (ICBM) a hypersonických riadených striel, ktoré sú schopné nosenia jadrových hlavíc.

Disponujú tiež vysoko pokročilými systémami protivzdušnej obrany, ktoré môžu dokonca zachytiť a zničiť prichádzajúce ICBM.

Okrem toho Rusko vlastní tajné zbrane „súdneho dňa“ – ďaleko za ich termobarickými bombami – ktoré svet ešte ani nevidel. Pri súčasnej trajektórii eskalácie budú tieto zbrane použité proti Západu bez akéhokoľvek varovania, čo povedie k úplnému zničeniu západoeurópskych vlád, mien a priemyslu.

Nepochybujem o tom, že Rusko už určilo ciele svojho prvého úderu a že medzi tieto ciele patria Londýn, Paríž, Berlín, Varšava, americké námorné flotily a prakticky všetky vojenské základne v západnej Európe. Teraz nás od tejto udalosti delí len jeden štart rakety, ktorý ukončí civilizáciu.

USA a NATO sami seba oklamali, keď si mysleli, že môžu vyhrať jadrovú výmenu s Ruskom. Je to rovnako klamné ako myslieť si, že „muži môžu otehotnieť“ alebo že tlačenie nekrytých peňazí nespôsobuje infláciu. Predovšetkým mozgovo mŕtvy Bidenov režim trvá na tom, že obe tieto absurdity sú absolútne pravdivé.

Počas posledných dvoch desaťročí – a hlavne počas súčasného progresívneho (woke) šialenstva – sa Západ naplno venoval bludnému mysleniu a rozprávkovým príbehom, ktoré nemajú nič spoločné s realitou.

Zatiaľ čo Západ vedie propagandistickú naratívnu vojnu, Rusko vyrába najpokročilejšie jadrové zbrane na svete. Keď sa začne jadrová výmena, o jej výsledku už niet pochýb. Rusko stratí niekoľko miliónov ľudí – oveľa menej, ako stratilo v Druhej svetovej vojne – ale zničí Nemecko, Poľsko, Francúzsko a Veľkú Britániu.

Západná Európa bude uvrhnutá do generácie zúfalstva a temnoty, zatiaľ čo USA utrpia kaskádový finančný kolaps kvôli expozícii voči európskym bankám, menám a dlhovým trhom.

Západní novinári a kleptokrati nie sú schopní vidieť túto realitu a podobne nie sú schopní konať, aby ju zastavili. Sú uväznení vo svojom vlastnom bludnom svete vymývania mozgov a propagandy, ktorý si sami vytvorili, a nejako veria, že môžu prinútiť Rusko, aby kapitulovalo pred šialenými požiadavkami Západu.

Avšak Rusko nie je národ tretieho sveta. Rusko nemožno ekonomicky rozložiť západnými sankciami a Rusko má svoj vlastný domáci dodávateľský reťazec doslova na všetko, čo potrebuje, aby nakŕmilo svojich ľudí, vyrobilo viac zbraní a zarobilo celé imanie na vývoze energií a komodít ochotným obchodným partnerom, ako sú India, Čína, Turecko alebo Irán.

Napokon, Putin neustúpi, pretože je oveľa inteligentnejší ako ktorýkoľvek z kognitívne postihnutých šialencov, ktorí riadia USA, Európsku úniu, Veľkú Britániu alebo krajiny NATO.

Liečba osteoporózy

V šachovom zápase medzi Putinom a Bidenom by ste pravdepodobne videli Joea Bidena s vibračnými plienkami na diaľkové ovládanie, ktoré mu posielajú signály šachového ťahu cez jeho konečník, a aj tak by nerozumel ich významu.

Vodcovia západných národov sú tak úplne neschopní, že sa nekvalifikujú ani ako „klauni“, pretože dobrí klauni sú v skutočnosti inteligentní, schopní komunikátori, ktorí dokážu rozosmiať ľudí. Z Bidena, Blinkena či Leyenovej sa nám všetkým chce zvracať.

Západ sa hrubo prepočítal so „samovražednými sankciami“, no stále neprizná svoje katastrofické chyby

Za dôkaz neschopnosti západných národov považujte skutočnosť, že ich „samovražedné sankcie“ proti Rusku – pôvodne zavedené s cieľom prinútiť Rusko ku kolapsu meny – mali presne opačný účinok.

Sankcie ničia euro, nie rubeľ, a teraz celá západná Európa čelí zime, temnote, hladomoru a mrazu. Okrem toho je predurčená na „permanentnú deindustrializáciu“ európskeho priemyslu, ktorá už prebieha, s približne 70% odstavených železiarní a výroby čpavku.

Výroba hnojív sa zastavila, plynovod Nord Stream 1 bol zastavený a k tomu všetkému ešte Belgicko hrdo oznamuje odstavenie jadrovej elektrárne práve v čase, keď Belgicko čelí katastrofálnemu nedostatku energie.

Nemecko medzitým investovalo ďalších 8 miliárd eur na znárodnenie spoločnosti Uniper, najväčšieho nemeckého dodávateľa zemného plynu, a ďalších 15 miliard eur, ktoré už boli vynaložené na zabránenie kolapsu Uniperu.

Nemecká priemyselná základňa je vyhladzovaná úžasnou rýchlosťou a nikto v nemeckej vláde nehovorí nemeckému ľudu, že nebude mať prácu, keďže priemysel skolabuje.

Putin musí byť prekvapený rýchlosťou, akou sa západná Európa – a najmä Nemecko – ničí.

Pripomeňme, že Nemecko zničilo západnú Európu už dvakrát: v 1. svetovej vojne a v 2. svetovej vojne. Teraz Nemecko (stále z veľkej časti riadené nacistami) opäť vedie cestu k úplnému zničeniu Európy.

V podstate, Putin ani vôbec nemusí odpáliť jadrové zbrane… stačí mu počkať, kým sa zima rozbehne a o zvyšok sa postarajú zákony termodynamiky a ekonomiky.

Zelení musia byť hrdí: Celé lesy sa rúbu na palivové drevo

Nedávno Mike Adams hovoril s vojnovým korešpondentom Michaelom Yonom, ktorý práve cestoval cez Nemecko (rozhovor s ním bude uverejnený čoskoro na Brighteon.com).

Povedal, že lesy sa v celom Nemecku rúbu (sám to mohol vidieť) v zúfalej snahe ľudí nahromadiť palivové drevo na nadchádzajúcu zimu. Toto je nová parádna „zelená agenda“: rúbanie lesov, u ktorých potrvá desaťročia, kým dorastú.

Budú zelení oslavovať všetky tie vyrúbané lesy, pretože Nemecko aspoň nespaľovalo fosílne palivá? Uvedomuje si niekto, že ekonomika 19. storočia nemôže uživiť obyvateľstvo 21. storočia? Hladomor je dnes už matematická istota.

Na zastavenie tejto krízy stačí, ak sa Nemecko ospravedlní Rusku, zruší ekonomické sankcie a poprosí Gazprom, aby opäť zapol plyn. Ale nie, to sa neodváži urobiť, aj keby státisíce nemeckých občanov hladovali na smrť.

Presne tak, ako Adolf Hitler v roku 1943 hodil hladujúcich a mrznúcich nemeckých vojakov do ruských obranných línií pri Stalingrade, dnešní nemeckí vodcovia obetujú životy svojich vlastných občanov v zúfalej snahe ekonomicky ublížiť Rusku… a ani len to nedosiahnu!

V bitke pri Stalingrade Sovietsky zväz obkľúčil a porazil nemeckú šiestu armádu, ktorá Rusom odovzdala viac ako 220 000 vojakov.

Dnes je Nemecko ochotné obetovať milióny svojich vlastných občanov, čo dokazuje, že samovražedné manévre v nacistickom štýle zostávajú pre Berlín živé a zdravé, dokonca aj niekoľko generácií po katastrofálnom výsledku Druhej svetovej vojny.

Môžete vyhnať nacistické vojská z Ruska, ale nemôžete vybiť nacistické tendencie z nemeckých politických vodcov.

Rusko medzitým sedí na obrovských množstvách lacnej energie, nerastov, výroby ocele, výroby hnojív, úspešných potravinárskych plodín, výroby elektroniky a všetkého ostatného, ​​čo je potrebné na to, aby udržalo civilizáciu na nohách.

Dodnes však neexistuje západoeurópsky politik, ktorý by priznal pravdu o tom, ako sa veci v skutočnosti majú. Škoda, že propaganda nedokáže vykurovať domy, inak by západné médiá boli konečným obnoviteľným zdrojom energie pre celú planétu.

Výsledok tohto všetkého?

Každý, kto žije v západnej Európe, by sa mal pripraviť na ekonomický kolaps, hladomor a jadrovú vojnu.

Ľudia žijúci v Severnej Amerike by sa mali pripraviť na ekonomický kolaps a celosvetový jadrový spad, ktorý naruší úrodu na celé roky.

Tí, ktorí potraviny neskladujú, budú nakoniec jesť rádioaktívne potraviny, ak vôbec nejaké nájdu.

Podľa toho sa pripravte.

Viac informácií nájdete v aktuálnom podcaste Situation Update stránky Natural News na Brighteon.com.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Oficiální NIvolič v Třebíči
  cca 7 minut
  https://www.youtube.com/watch?v=e6fnZjerAcY
  *****
  postup volební komise při požadavku potvrdit a převzít istinu NIvoliče

 2. Děsivé vyhlídky , za ty banány a cestování zaplatí celý svět !

  • zvrhlý deduško večerníček

   Náhodou, my sme mali banány doma vždy ! A pomaranče tiež ! A najkrajšiu dovolenku som zažil v Bulharsku, krásne piešočné pláže a fantastická kuchyňa .

 3. Ak ste praktizujuci krestan, citate aspon obcas bibliu (najma Novy Zakon) zamyslate sa nad jej obsahom a ak aj rozumiete jej textom, co je dolezite, uz chapete co sa deje posledne roky skutocne deje… Podla ich klamstiev ich spoznate… alebo pycha je zarodkom kazdeho hriehu – zla a pod. !!! To su minimalne pomocky pre orientaciu, otvorenie oci a ti, co ich stale nevidia… je mi ich velmi luto… Posolstva a varovania ponad 100 rocne Panny Márie to len utvrdzuju… Je najvyssi cas sa pripravit a zvolit si spravnu stranu, mame slobodnu volu, tak sa aj spravne podla svedomia rozhodnime. Cas sa nam krati a len tupec veri v to, ze po smrti nic nie je… Po smrti vsak uz bude neskoro! Kazdy nech si zvoli svoju cestu…

  • Israismael

   Veľmi pekný komentárik….a áno ľudia by už mali vnímať a rozlišovať kde je dobro a kde sa nachádza to zlo sveta ..keď pozriete na nebo v predstave môžete mať toto: západná sféra =odtiaľ duchovné temno a východná sféra =duchovné svetlo ,severná časť neba = anjelské sféry …..na zemi je to stejne…. zapad= temne vlny ..východ = svetlejšie územia..

  • Bohu žiaľ sme nevedomí a nevieme si priznať chybu. Je mi veľmi ľnuto, že si naše deti neuvedomujú že sovietsky vojaci obetovali za našu slobodu milióny životov a robia to aj teraz proti fašizmu a nadvláde amerických a chamtivých politikov USA a Európy. Spravili sme my rodičia chybu, že sme neučili naše deti pokore a láske k blížnemu.
   Amen

  • Filimena, proti Biblii nemám nič, ale Tvoje vyvodzovanie je veľmi prostoduché. Píšeš o klamanií, ale najviac klamstiev, dezinformácií a bludov nešíria vlády, ale truľkovia na sociálnych sieťach. To sú fakty.
   Keď si myslíš, že po smrti niečo je, súhlasím s Tebou. Život tých, ktorí ešte nezomrel, včítane miliárd ostatných živočíchov na Zemi a na ďalších planétach. S Tvojou smrťou však skončí Tvoje fyzické telo, a teda aj mozog, ktorý je zdrojom myslenia a autorom či tvorcom myšlienok. Takže či sa Ti to páči a či nie, keď Ta spopolnia alebo zahrabú do zeme, skončí aj Tvoj „duch“. Ak nesúhlasíš, zverejni seriózne dôkazy, že to je inak. Rád si to prečítam. 🍀😇

   • Wilibald, okrem serióznych dôkazov, ktorými, žiaľ, v súčasnosti z nás Pozemšťanov nedisponuje asi nik…(?) je to tak, že s istotou veľa všeličoho posúdiť zatiaľ nedokážeme.
    Viem, že nebudete teraz so mnou súhlasť, ale neverili by ste, čo všetko dorobí s mozgom zaočkovanie novorodenca anorganickou cudzorodou látkou, a to ešte predtým, ako mu je umožnené prijatie kolostra od jeho vlastnej matky. Veď porovnajme si koncentráciu voľne žijúcich zvierat, ktoré sú tohto nešváru – na rozdiel od nás ľudí – ušetrené. Koľko lastovičiek počas masívneho medzikontinentálneho preletu do seba nabúra? A koľko áut denno-denne na našich cestách?
    My ľudia s totálne zlou stravou a celkovou životosprávou máme mozočky také okýptené, ako aj telá. Napriek tomu je – pre asi väčšinu z nás – nekonečno stále prijateľnejšie, než konečno…však čo by bolo za ním?
    Narozdiel od Vás, ja zas mám výhrady práve proti biblii, pretože si na každom kroku pľuje do úst. Možno to nie je ani tak chyba jej pôvodného autora, ako skôr tých, ktorí do jej obsahu cieľavedome zasiahli.
    Aby som nebola výlučne negatívna, verím, že kdesi existuje aj „strom života“, ktorý vráti ľudstvu rozum, zdravie, cit, súcit, zodpovednosť, bezpodmienečnú Lásku – a, samozrejme – život. Teda ja v to aspoň dúfam. Inak by toto naše živorenie na tejto neľudskej planéte nemalo zmysel. Ak rozumovo okýptený človek dokáže preniesť softvér z nefunkčného PC no nového, verme že dokonalý mozog nadpozemského kompletného Človeka (nie iba ducha) úplne jednoduchým manévrom vloží ten náš softvér do nového tela. A opraviť ho postupne správnymi „súčiastkami“ by už nemal byť problém.
    Keby to tak nebolo, kde by sme sa tu boli vzali? A načo?

   • Prestante s tymi nabozenskymi nezmyslami,period

 4. Snáď sa to nikoho – nedotkne..
  Jeden vtípek – na nedeľné odľahčenie po „ťažkých“ politických – MSM-lživých debatách!

  Volá sa to: „Vitajte na „nebesiach“ – Edo, Boris, Igor, Richard a aj Ty – Veronika!“

  V jedno pekné ráno si kráčajú Edo, Boris, Igor, Richard, Veronika po ulici, keď tu zrazu sa potknú a spadnú na hubu. Ukázalo sa, že to bol u niekoho infarkt, u niekoho porážka. A pretože podľa hesla „Zdravie nie je biznis“ , nemala blízka nemocnica dostatok personálu, – tak všetci – zomreli.
  Onedlho stáli pred nebeskou bránou a Svätý Peter ich privítal:
  „Vitajte na nebesiach Edko, Boris, Riško, Igi aj Ty Nika! No skôr, než sa tu usadíte, tak sa zdá, že tu máme malý problém. Málokedy tu máme slovenských politikov a tak nie sme si úplne istí, čo s vami“.

  „To nie je žiaden problém, jednoducho nás pustite ďalej, sme dobrí ľudia, nemáme žiadne hriechy!“, hovorí Igor.

  „Rád by som vás pustil ďalej, ale mám pokyny priamo od Boha. Hovorí, že po zavedení novej politiky v nebi musíte stráviť jeden deň v Pekle a jeden deň v Nebi. A potom si sami vyberiete, kde chcete stráviť večnosť.

  „Ale my sme už rozhodnutí! Chceme do Neba!“
  „Páni a dáma, nedá sa nič robiť, pokyn od najvyššieho sa musí splniť!“ „A tak ich svätý Peter odviedol k výťahu a zišli dolu do Pekla.
  Brána pekla sa otvorila a všetci sa ocitli na krásnej zelenej lúke. Pripadali si tam ako v Raji. Zelená tráva, slnko svieti, a nie je príliš teplo. Veje mierny vlhký vetrík. Všade sú malé krčmy s pivom, párkami a údenými kolenami, tienené šumiacimi stromami.
  Všade postávajú slávni politici. Všetci sa voľne prechádzajú, hrajú kolky a futbal. Na obed si dávajú bifteky, grilované prasiatka, šampanské a pivečko. Sám diabol im priniesol orosené pivečko a rezne. „Dajte si!“
  „Nie – sľúbili sme, že už nebudeme toľko jesť a budeme štíhli!“ – svorne hovoria všetci. „Toto je Peklo!“ – Tu môžete jesť a piť, čo chcete, neuškodí vám to, naopak – iba vám to prospeje!“
  Všetci si teda dajú a zisťujú, že sa im ten diabol celkom páči, že je to fajn chlapík, ktorý vie rozprávať korenené vtipy a vystrájať ostatným kanadské žartíky. Jednoducho to, čo majú tak radi. Všetci si skvelo užívajú a skôr, než si to uvedomia, deň sa skončí.
  Všetci sa s nimi búrlivo lúčia a mávajú im, keď nastupujú do výťahu. Keď sa dvere výťahu znovu otvoria, všetci sú opäť pri bráne Raja a svätý Peter už ich čaká.

  „Tak a teraz je čas na návštevu Neba“ a otvára im bránu. A ďalších 24 hodín musia Edo, Boris, Riško, Igi a Veronička tráviť čas s partiou čestných ľudí, ktorí majú radi spoločnosť, ale hovoria o iných veciach, ako o jedle, pití, peniazoch a chovajú sa k sebe slušne a úctivo. Žiadne hrubé vtipy, žiadne kanadské žartíky.
  Nie sú tam ani malé krčmičky a aj keď jedlo je dobré, biftek a údené kolienka – to nie sú! A všetci sú tu chudí! Niet tu nikoho, koho by poznali. A naviac, nikto sa k nim nespráva, ako k dôležitým osobám!
  „No teda, na takéto niečo nás nikto nepripravil“! a ani žiaden poslanec sa o tom nezmienil, hovoria si. Deň sa skončil a svätý Peter sa vrátil.

  „Tak – strávili ste deň v Pekle a deň v Nebi. Teraz si vyberte, kde chcete stráviť Večnosť!“
  Edko, Borko, Igi, Riško i Veronička dlho nepremýšľajú a rozhodujú sa ihneď.
  „Nikdy sme si nemysleli, že toto povieme – vieš – Nebo bolo krásne a tak, ale i tak si myslíme, že patríme k priateľom do Pekla!“
  Tak ich Peter odvedie k výťahu.. Dvere výťahu sa otvárajú a všetci sa ocitnú uprostred pustatiny, pokrytou špinou, smeťami a toxickým odpadom. Vyzerá to ako púšť, ale je to ešte 100 x – horšie.
  Všetci sú úplne vydesení, keď vidia svojich priateľov, oblečených v zdrapoch handier, sú prikovaní k reťaziam a tak zbierajú odpad do vriec. Stonajú a vzdychajú od bolesti, tváre a ruky majú čierne od špiny. Diabol k nim pristúpi a objíme ich okolo ramien.

  Po chvíľke, keď sa trochu otrasú, povedia:
  „Tomuto nerozumieme, boli sme tu včera, všade slniečko, trávička zelená, pivo tieklo prúdom. Len sme si tu užívali a všetko bolo také skvelé. A teraz je tu pustatina, všade iba bordel a všetci tu vyzerajú tak veľmi biedne!“
  Diabol sa na nich pozrie, prefíkane sa usmeje a povie:
  „No viete, moji zlatí, ale včera to bola volebná kampaň. Dnes ste si nás už – zvolili!“

  Pointa! Pozor na tie voľby!! 😉 (hlavne – tie každo-denné..)

  • Israismael

   Oni si asi mysleli že to bude zelená agenda Green Deal a nie dajake peklo (⁠*⁠❛⁠‿⁠❛⁠)⁠→..inak pekne poskladaná vec do viet s peknou pointou na záver 🙏🙏

  • Veľa písania Ajša, ale z určitého pohľadu možno veľmi presne a trefne. Supiš. Veď všetci vlastne raz uvidíme, ako to všetko dopadne. Skladáme mozaiku poznania a na druhej strane sa to nakoniec ukáže. Je len na Nás, ako sa rozhodneme žiť a akou cestou budeme kráčať.

   Dokonalosť s akou je to tu všetko Stvorené je jednoducho ešte pre Nás nepochopiteľná a neuchopitelná, ale pritom tak úžasná, že sa to ani ľudským slovom nedá opísať.
   A akokoľvek sa veci naokolo Nás javia akosik nejasne, tak ja sám za seba VIEM, že TEN, kto to STVORIL to stvoril perfektne. Každý z Nás čo to zažil a prežil a na základe poznaného kráča ďalej. Je toho naozaj mnoho.

   A kam kto dokráča, je jeho slobodná vôľa. Nech sa každej bytosti darí pre ňu to najlepšie.

   ON nehrá v kocky, ON VIE presne, na atómy a kvarky presne v hmote a aj v ne-hmote. My sme na ceste….na ceste poznania…čoho ? Toť otázka.

   • Hľadáme Pravdu! Čo je Pravda?
    To, čo tu – „dole“ – cítime ako pravdu, zajtra už spoznáme ako omyl a neskôr v tomto omyle objavíme zrnká pravdy! Lebo i zjavenia menia svoje formy.
    Skutočná Pravda zostáva vždy rovnaká, tá sa nemení, tá je večná! A pretože je večná, nebude ju možné nikdy čisto a skutočne pochopiť pozemskými zmyslami, ktoré poznajú iba zmenu tvarov!
    Asi tak – Seneca..

    • Israismael

     Vieš ajsa niekto si asi bude myslieť že sú to len naše (tvoje,moje) fantáziou vytvorené výroky o tej ozajstnej vysokej
     absolútnej Pravde …lebo kto pomyslí že je ju možné naozaj získať už tu na tejto planéte ..hm …ako môže žiť človek keď nevie ako funguje zákon tiaze po Tom ako človek ,,odhodí“ pozemské telo ,a že čo sa deje po tomto akte zvanom smrť…Alebo napr čo vie dnes človek o Tom ,že v 4 pol mesiaci tehotenstva vstupuje do malého tela ležiaceho v tele matky oživujúci duch a tým začína tvoriť vlastnú krv lebo duch má to špecifikum že tvorí vyžarovaním krv ..to je tiež jeden zo zákonov ,ktorý bol votkany do pozemského sveta Bohom..najskôr sa vytvoria potrebné zakladne orgány v tele malého človiečika(ruky ,nohy ,trup ,vnútorné usposobenia ako napr srdce aby mohlo pumpovať krv keď ju už začne tvoriť samotný duch) a až vstupom ducha začne vlastný život ,prvým kopnutim v brušku matky…to je ten vstup ,magnetické pritahovanie ducha a matky ,pripravené pomocníkmi tzv ,,malými bytostnymi, ešte pred zrodenim človiečika(kto počul kedy o nich o malých či veľkých bytostnych pomocnikoch človeka ??..málokto to pozná ,lebo Pravda nebola uvedená do života miliónov ľudí)..to nie je hoax typu dezolatov a pod ,čo som napísal ….Toto je tá Pravda vedieť určité veci ktoré ma človek vyzistit a nie byť ako teleso bez poznávacej značky….nie je pravda ako Pravda ..pozemska je iná než je tá odkiaľ pochádza ťa skutočná a pravá…teda od zdroja je Pravda vždy nemenná presne tak ako to napísala ajsa že ostane vždy Pravdou na večné veky…uviedol som dva príklady Pravdy ,je ich omnoho viac na spoznavanie …je to predsa dostupne všetkým ľuďom ,ktorí to chcú spoznať na Zemi len sa treba toho uchopiť a spoznať .Pravda a svetlo nebudú behať za vami a prosiť o to , ale vy musíte bežať k Pravde oproti a ku Svetlu ..tak je to v zákone a vo vôli Najvyssieho..či sem na túto zem ľudia neprišli zrodenim preto aby vyvinuli svojho živého ducha na najvyššie Poznanie ?..oni namiesto toho pestujú telo a rozum…pestujú svoje ješitnosti namiesto toho aby zisťovali význam života že prečo sme sem na Zem boli poslaní a ešte na svoje vlastné prianie aby si človek buď odčinil minule alebo vyvinul už konečne svojho ducha (toto je najdôležitejší proces lebo človeka zachráni pred skazou ktorá ide na svet ) …telo však po smrti ostáva nečinne,bez akéhokoľvek poznania a vedomia ..Pravda a všetky naučené veci sa zapisujú do živého ducha človeka a ten putuje ako živé stvorenie v inej hmote(tele) než pozemskej ďalej …duch je živý=pokračuje ,kdežto ,pozemské telo je po smrti mŕtve a nečinne = konci aj s rozumom…tod vsjo

     • Blbosti! Ĺudská duša je nesmrteľná a putuje v cykloch, Zem- Orion- Dvojcentro Galaxie( Maternica, čislo 8 a 9/11, kde je pamäť vymazaná, no nie vždy) -suhvezdie Znovuzrodenia= 9 hviezdna Labuť..Dokázaná vec antickými kulturami a civilizaciami! Andrew Collins-The Cygnus Key, august 2018( Klúčové suhvezdie Labute= Cygnus)!!!

    • vsetci ,co tuna minaju cas nabozenskymi nezmyslami,tiez tvoria nepravdu a takisto,to nema nic s týmto clankom,od Mike Adams

     • súhlasím s tebou, John, že náboženstvá sú podvod, ale treba to ľuďom radšej podložiť argumentmi, ako na nich útočiť…
      pochop, oni sa boja

     • Prosím, redakcia, vymažte mi ten titul, neviem, prečo tam skočil…

     • Ďakujem, redakcia…

     • …a vymažte, redakcia, prosím, aj tieto 3 mini-okienka; po Vašej oprave sú už zbytočné;
      srdečná vďaka

  • paci sa mi to, možem to dať na fb?

   • ahoj monika,
    nemám na to autorské práva, takže-áno! 😏

    • Nedalo mi – jupík debili! Áno – daj to na ten debilizačný fcb Monča! Budete slávni fcb debili! Jupík!
     Dôvod, prečo som sa odmlčal – ale teraz mi nedalo – že diskusie pod Badatelom sú čistá – a redigovaná sektárska – psychiatria!

     • Vitajte späť! Už sme sa obávali, či sa vám náhodou niečo nestalo. Ale keďže nie ste očkovaný, máte určite dlhý život ešte pred sebou 🙂

     • Israismael

      Co sa asi tak stane takému cloviecikovy v posledný deň jeho života, ktorý bude musieť umrieť ako neznalec?? ktorý ani nevie co je niečo sektárske,alebo ci je niečo správne interpretované v zmysle tej Pravdy co tu stále píšem a nielen ja..
      Človek je už raz taký že zamieňa si mnohé dobre veci za nejaké škodlivé a pod.. Ale to len neznalec, nie ten co ma poznanie!
      Človek je tvor fakt podozrievavy a jesitny lebo potrebuje živé dôkazy a hmotné dôkazy.. Katastrofický človek, proste hmotný človek a s,, mrtvym“ duchom… .. Nechápe, ze nemôže pochopiť veci ktoré nie sú pozorovateľné jeho očiam , ale účinkujú, a tvoria svet a takisto podmieňujú spôsob žitia na tejto planéte Zem.. No a už vôbec nepochopí taky zarpudivy človek, ze ako môže nejaký iný človek sa opovažit písať nad jeho znalosti.. Však ako to môže urobiť aby mohol mat nejaké znalosti od Boha priamo??.. To je nemožné, to musí byť sektar.. Však??? …. také niečo sa nedá nikdy pochopiť mozgom tohto ľudstva, aby bolo nejaké spojenie vysoko nad Zem.. Áno opovažujem sa písat ze priamo.. Ale nie osobne ty jesitny človek… a to je rozdiel.. To nikdy nemôže byť možné osobne z očí do očí .. Ale existuje spôsob pravého priameho dotyku so Synom Najvyššieho a to cez jeho živé Slovo . Chápem toto ti nemôže byť jasné.. Môžeš sa smiať od večera do rána, mne to bude jedno.. .. Ale ak ma chceš považovať za ruhaca a bluznivca ci pomateneho blázna a podobne, tak si to kľudne mysli alebo pomedituj si o mne,, kto som co som.“.. .. Sektar mimochodom je ten ktorý navádza niekoho niečím skrytým vyzerajúco to pekným slovom , na nejaký nekaly účel napr vytiahnutie peňazí od ludi a pod, resp aby spáchali nejaký hlúpy čin a pod… Kde ty človeče vidíš sektarov v ľuďoch co tu píšu rozumne veci naučené zo Zdroja o ktorom by si ale mal vedieť aj ty sám, ak nie si čisté temno.. Lebo ak ti ešte žije duch (nie strašidlo, ale živý duch), tak ešte máš šancu pre seba… Každý má šancu aj keby išlo o jeho poslednú sekundu pred výdychom… Pochop a neurazaj, k čomu ti to bude ta tvoja nenávisť k Pravde…akurat tak k zničeniu tvojho osobného JA v deň keď tbudeš najmenej čakať, v deň druhého Príchodu .. Co chvíľu…

     • Zlá zelina nevyhynie to je staré mudré poriekadlo tak ako boliešnik a pri ňom ten čo ho šľachtí +++ Maroš

     • Hovorí sa, že najväčšia ozvena je v slovenských horách – zakričíš „Janóó!!!“ a 7 krát sa ti ozve – „V riť ma bozaj!“

      Tu fungujú „sakrálni“ rezonátori – „Maroš sa ozval“ a redakciou požehnaný židomuslim naňho vyblvá svoje kázanie o „pravde“!

      Kedysi som sa snažil strážiť tu určité „veci“ – ale redakcia mi v tomto vôbec nepomáha – takže som sa rozhodol – nech to tu ovládnu démoni! Pretože démon nevstúpi, pokiaľ ho nepozveš! Čert vás ber!

 5. Objektívne

  Nemyslím si, že by bola jadrová vojna a už vôbec nie totálna. Nemohli by sa naplniť Biblické proroctvá o postavení nového chrámu na chrámovej hore v Jeruzaleme a to Boh nedopustí, pretože v konečnom dôsledku On je hlavným programátorom niektorých udalostí. Prečo ale tak chvátajú s vojnou môže byť to, že sa očakáva udalosť typu Carrington kedy bude všetko elektronické/elektrické poslané do preč.

 6. Bezpochyby ta ekonomická válka jede na husto. ctrl
  CZkotas
  Mě už všechny tyto “zprávy” dost smrdí a je to idiocie, z obou stran, uvědomte si prosím, že jak UKR. tak RF vypouští “dezinformace” a neexistuje žádné dobro a zlo. Toto dění je součástí plánů k depopulaci, já už to vše beru a vnímám s HOODNĚ velkou rezervou, vše je to divadlo a my, MY DO PRD*LE MY na to doplácíme (všichni lidi a všude), stejně jako politika a Putin se zeleninou hrají divadlo. Kašpárkové divadlo a myslí si, že lidi jsou asi velcí debili, ale asi jsou.. A tahle spéšl operace je úplně přesně tak, jak podle článku z Fjodorovem, který, mimochodem, mi otevřel oči, tohle vše od ko*kovid podvodu je vedeno proti NÁM, LIDEM..
  Všechno je to divadlo, depopulace neskončila a pokračuje a pokud nás ti čuráč*i naverbují, tak jim na všechno serte a zbraně házejte na zem a přestaňte hrát s nimi tu stupidní hru, vem všechny ty Jelity, pepíky a politické čur*ky už ČERT a ať shoří v pekle!

  Připomenu můj moment, který mi otevřel oči: https://aeronet.news/fjodorov-na-ukrajine-neprobiha-specialni-vojenska-operace-je-to-imitace-dlouhodoba-valka-se-da-ziskat-jen-tak-ze-rusko-umozni-ukrajincum-pokracovat-ve-valce-proto-jim-kreml-dodava-ropu/#comment-610121

  5 OdpovězZář 25, 2022 20:38
  ezlen otkat
  Návštěvník
  ezlen otkat
  K těm představám “cínových vojáčku se tedy nebudu vyjadřovat. hmmm

  Je to spíš divná hra lidí s těmi bez lidské psychiky a jak říká Pjakin – nelidmi. Tam logické postupy ani být realizované snad ani nemohou být když behemoty “nepřečtete a my tady prostě prohráváme se sebeadorovanou smetánkou s “kývači.
  _________________________________
  Mikelo 25.9.2022 21:10:15 Odpovědět
  A dodnes z toho krachu komoušů kradem.
  Zázrak.

  sergej 25.9.2022 22:34:41 Odpovědět
  Dokonce dodnes spekulanti s elektrikou v cizině burzou z elektráren „totality našich lidí. Pořád ještě mají na čem vybudovaném parazitovat, hravě a ani se nestydí. Mentálové to nemají ve výbavě.

  0OdpovězUpravZář 25, 2022 23:48

 7. Toto ste už prehnali s tým strašením. Veď vy ste rovnaká banda, ako tí, ktorých kritizujete. Takisto nechcete konštruktívnu zmenu, len návrat toho starého, alebo koniec. Lenže zmena je nevyhnutná a už sa rozhodlo, že pôjde podobrotky! Stačí jedna gigantická slnečná erupcia a ste dopísali, pardon dostrašili a svet dobojoval…

  • A čo máme písať modlitby? Píšeme o realite, aká je. Ak sa vám to nepáči, nikto vás nenúti nás čítať.

   Inak tento článok prináša pohľad Mike Adamsa, nie náš. Kľudne napíšte váš pohľad na situáciu, pošlite nám to a uverejníme to. Kritizovať vie každý, konštruktívne prispieť k riešeniu už málokto.

  • zvrhlý deduško večerníček

   Kde sa rozhodlo, kto rozhodol ? Nejaká škuľavá striga so štrbavou papuľou čo hádže netopiere do kotla v nejakej zatuchnutej jaskyni ? Alebo kto ? Nože, nechajte nás nazrieť do vášho mentálneho sveta ! Aj ja sa chcem niečo nové dozvedieť !

  • hľadač pravdy

   Realita je v skutočnosti ešte oveľa, oveľa horšia. Zo strany Mike Adamsa je tento článok z väčšej časti iba manipulácia!

   Ale veď podľa Vás: ,,zmena je nevyhnutná a už sa rozhodlo, že pôjde podobrotky!“
   Tak, čo sa tu rozčuľujete, veď Vy ste len láska! Či nie?

  • Nielen pre Agape,nebudme netrpezlivi,mame koniec septembra,urcite buduce mesiace budu zaujimave,ale nic sa ,,nedeje,,ked sa nieco zomelie medzi ludmi.mnohi tu viete-neviete co nasleduje po….tak ako Sergej komentoval,moje vnutro mi tiez hovori ze tu je rozohrany sach proti ludstvu.pred nedavnom bol v New Yor.zraz a bol tam aj Lavro.dost realny je sok,ktory zazijeme z kosmu.cierne slnko a okolo neho obiehajuca planeta X,ktora by mala sposobovat to co zazivame s nasou ,,klimou,, tu su rozne scenare v hre.nehecovat sa,nechat plynut aj ked nie je jednoduche myslienky a zvedavost odstrihnut.

 8. kvakcína je sloboda

  pozabudli ste spomenúť tých deväť ruských jadrových ponoriek „stratených“ niekde v okolí pobrežia SŠA a tak isto na toto:
  https://www.youtube.com/watch?v=1coD3bqBUsM

  Rusko nemá čo stratiť – Putinov známy výrok: „Aký by to bol svet bez Ruska?!“

  • No veď, ešte sa nevynorili, ale sú tam. A dobre to vie aj NATO. A to je práve zaujímavé. Oni vedia, že to nerozchodia, A isto sa im nechce žiť jak potkanom v zemi, keď majú temer všetko hore.

   A na druhej strane len taká úvaha (poteší poživačov sektu) Odkiaľ prichádzajú všetky nápady, vynálezy, myšlienky…? Jak môže niekto niečo vymyslieť, keď už je to dávno Niekým vymyslené. Veď princíp magnetizmu, silového poľa, štiepenie jadra je tu, od kedy je zem zemou. Akurát my sme to akože až teraz objavili ???? Prečo je Rusom momentálne pustené z info poľa viac, ako iným. Lebo poslali kvalitnejšiu vodku hore niekomu ?

   Tu je toľko zaujímavostí naokolo, že „zopár“ životov na to nestačí, aby sme pochopili…ale môžme sa vydať, do krčmy, do kina, na madagaskar, kto chce aj do sekty môže vstúpiť a niekto sekty doma chlastať, čo komu vyhovuje.

 9. „Rusko má 30 ročný náskok pred Západom … “ Náskok pravdepodobne má, hovorí o tom aj prof. Staněk, ale tých 30 rokov je blud. Nežijeme v staroveku ani v stredoveku, kedy sa zbrane „dedili“ z generácie na generáciu. Stačí sa pozrieť na elektroniku a digitalizáciu , sa ako sa rapídne zdokonaľovala za posledných 30 rokov. Nedá sa to porovnať s napredovaním v 70. a 80. rokoch minulého storočia. Otázka stojí ináč a to či má Západ dostatok prostriedkov, aby náskok Ruska dobehol.

 10. Evropa je v totálním rozkladu, rozpad základních lidských hodnot a pravidel, duševní vyprázdněnost a neschopnost přemýšlet je znakem konce společnosti. Výchova, kterou byly podrobeny současné generace, jejichž duševní zotročení zde tzv. elity připravovaly dlouhodobě přinesly své ovoce. Stačí si připomenout co plánoval během a po válce šéf CIA Dulles pro populaci východní Evropy. Jeho teze, stvoříme hlupáky, neotesance, nemakačenky a drogově závislé se mohla zdát neuskutečnitelou. Ale nakonec se mu to daří. Vykvete nám nádherný květ, prohlásil Dulles. Takže přátelé, většina má zde to co si tak toužebně v 89 přála. Likvidaci národních států a zotročení. Už skončil nám sen o zlatém teleti, krajinou cizí kráčíme o žebrácké holi. Bohužel, aby tyto souvislosti lidé pochopili, musí přemýšlet, být duševně zralí a schopní být sebekritičtí. Můžete mne za tato slova nenávidět nebo poslat na ono místo, tím se ale nezmění to, že na ono místo jsme vstoupili a ne dnes, jsme tam již hodně dlouho, ale mnoho lidí to z pohodlnosti nechtělo vidět.

 11. Po referende na Východe Ukrajiny nastane ticho.
  Toto ticho bude dočasné . Fašistickí banderovci ak ho narušia pod vedením hrdlorezov USA a zaútočia na územia slobody obyvateľstva Ruska bude koniec mieru.
  Rusko si uvedomilo , že s týmito psychopatmi v USA a na Západe sa nedá racionálne diskutovať ani im veriť, že budú dodržiavať akékoľvek dohody. Rusko si uvedomuje, že musí bojovať alebo „ zomrieť „ . To je stav, v akom sa práve nachádzame.
  Referendum ak bude úspešné , vyvolá útok fašistických nacionalistov riadených USA na nové ruské územia.
  Nastane zložitá situácia alebo mier , alebo vojna. Útok na územia ktoré sa rozhodli byť v RF po ich uznaní je vojna NATO proti RF , alebo druhá možnosť uznanie demarkačnej línie proti fašistickému vedeniu Kijeva.
  Nechceme si ani predstaviť vojnový konflikt s novými typmi zbraní o ktorých Západ nielen, že nevie , ale nepozná ani ich účinky .
  Je jediné východisko , mier ale žiaľ na to USA a Západ nepristúpi .
  P.S.
  Nepochybujem o tom, že Rusko už určilo ciele svojho prvého úderu , americké námorné flotily a prakticky všetky vojenské základne v západnej Európe. ( Aj na Slovensku vďaka banditovi Naďovi a zberbe vo Vláde SR ) .

  Teraz nás od tejto udalosti delí len jeden štart rakety, ktorý ukončí civilizáciu. USA a NATO sami seba oklamali, keď si mysleli, že môžu vyhrať jadrovú výmenu s Ruskom. Je to rovnako klamné ako myslieť si, že „muži môžu otehotnieť“ alebo že tlačenie nekrytých peňazí nespôsobuje infláciu.

  Predovšetkým mozgovo mŕtvy Bidenov režim trvá na tom, že obe tieto absurdity sú absolútne pravdivé.
  Rusko neustúpi, pretože je oveľa inteligentnejšie ako ktorýkoľvek z kognitívne postihnutých šialencov, ktorí riadia USA, Európsku úniu, Veľkú Britániu alebo krajiny NATO. Iba chorvátsky prezident našiel odvahu, a povedal, že jeho krajina sa nezúčastní útoku na Rusko pretože cíti, že šialenstvo amerických imperialistov má skutočnú formu vojny s Ruskom.

  Napokon my sme presvedčení, že zvíťazí rozum

  • Israismael

   Dnes fakt musí mať človek aj svetový pohľad a prehľad aby vedel čo sa deje a veľmi správne videnie ide od Ľubomíra …nuž čo mali spraviť Rusi proti celému západu a USA ?..zobrali si územie v referende aj so svojimi ľuďmi (viac ako ich má Slovensko),rusky hovoriacimi a teraz po referende dej sa Božia vôľa ..demarkacna línia je veľmi tenká ,akákoľvek akcia od Ukrajincov a NATO sa bude považovať teda ako Ľubomír napísal za akt napadnutia Ruska ..V tejto chvíli porozumenie a pochopenie je v tomto: Sme bližšie ako kedykoľvek k rozpútaniu 3 svetovej ,aj keď ona už neoficiálne beží v plnom prúde od útoku na dvojičky v NY 2001(proroctvo hovorí o 27 rokoch trvania)..Teraz nechám ten pohľad z výšia a na to kde je temno a kde svetlo,na ktorej svetovej strane ,pretože aj tak na tejto zemi prevažuje temno …ide však o to aby človek spoznal zákutia toho temna ,ako ono jedna ,aké je prefikane cez ľudí ,ktorí mu slúžia a pod(vid USA ,západny svet ,anglosasi ale aj Poľsko …….Česko a Slovensko len z časti politickej a nie od ľudí samotnych)..
   V prvom rade ja som za mier ..nech vyhrá mier a nie vojna ..ak to nevyrieši človek,čo už veľa šancí nie je ,tak bude musieť príst Ten ktorý to vyrieši, aleze úplne do detailu a Spravodlivo…čas sa napĺňa

 12. V posledných rokoch sa u nás tajne zvyšujú stavy armády.
  Ak by náhodou u nás vyhlásili mobilizáciu, tak by brancov nemali ani čím vyzbrojiť, keďže väčšinu zbraní už dávno dodali na východ. Keby náhodou tí mladí aj zbrane dostali do rúk, s najväčšou pravdepodobnosťou by sa postrieľali navzájom. Mal som možnosť vidieť výcvik vojakov NATO. Títo vojaci nemajú šancu ani proti armáde ozbrojených dôchodcov. Dokážu len terorizovať a zabíjať civilistov, čo už v minulosti viackrát dokázali.

 13. Israismael

  Vysvetlenie aj keď by som ho nemusel dávať ohľadne pseudonymu Israismael..
  Nemá to nič spoločné so zidomuslimstvom… Marosko..
  ISRA = BOL MALÝ NÁROD BLÍZKO PERZIE ALE NEPATRIL K TEJ RÍŠI A VYCHOVAVAL SYNA SVETLA, KTORÝ BOL PRVÝ KRÁT INKARNOVANY NA TÚTO ZEM CCA VIAC AKO 2000 R PRED KRISTOM
  ISMAEL ALEBO TIEŽ IZMAEL = BOL ALEBO JE NIEKTO KTO NEMÁ POZEMSKÝ POVOD…. VYSVETLENIE AKÝ MÁ POVOD JE OD ABDRUSHINA
  Len toľko aby tu nedošlo k obviňovaniam ze som nejaký židovskí muslimsky diabol…

 14. …vďaka za článok aj komentáre…Israismael dávaš nám tu úžasné poznatky zo SVETLA PRAVDY, je úžasné o nich vedieť a ešte úžasnejšie v súlade s nimi žiť / čo rozhodne nie je ľahké/….ten príchod bábätka, či skôr najprv dušičky do tela matky je práve tu krásne rozpísaný….tá pieseń od Ilony C.veľmi pekná a výstižná….aj ten ,,vtip“ o tých politikoch bol trefný Ajša… je to dobré, že sa nám tu viacerí ,,prestriedajú“ , takto spoznáme viacero názorov na 1 mieste….

  • Israismael

   Takéto poznatky sa nedajú vymyslieť vo fantázii a opisovať to ako fantáziu..musí sa len získať ako DAR ..niekto si však napriek tomu myslí že ide o sektu..no sekty omielaju len dookola nepravdy ,kde by sa oni sektari zaoberali tým absolútnym, čo sme poniektorí dostali do vienka AKO DAR POZNANIA OD BOHA.. ..prečo niekomu zdvíha žalúdok len čo počuje alebo vidí slovo Boh?..vtedy už musí byť človek sektarak ho spomenie len v dobrom na chvalu ?..chápeš to alenka?..nemôžem pochopiť ľudí ,ale nejdem sa už tým zaoberať ..sektar by nikdy nehovoril ako vzniká život ešte pred narodením..kdezeeeeeee…nikdy by to nevedeli opísať ale len to kecat čo sa im hodí,že ako sa dostať k peniazom ľudí cez toho sionskeho boha ako Emily názve toho boha ich sektárskeho ,či zidackeho sionu …

   • Isra, ako rozumieť tým tvojim posledným štyrom riadkom? Neviem sa z nich vysomáriť…a lámem si hlavu nad nimi už poriadne dlho.
    Ja pozemského (t.č. čipujúceho) boha označujem tými istými slovami, ako je to zaznamenané v biblii, t.j. boh Sionu (alebo svojskou skratkou sionboh). Nenazývam nijakú skupinu, a teda ani poskokov tohto tzv. boha Sionu (bill gates, anthony fauci…) sektou, hoci sú to vrahovia.
    Som sympatizantkou veľkorysých Ľudí (!) ako sú Stvoriteľ Otec a Jeho Syn Ježiš. Sú to mimozemskí – zdôrazňujem – Ľudia, nie iba duchovia. Veď ak Ježiš tu na Zemi povedal svojim učeníkom „ak ste videli mňa, videli ste môjho Otca“, z toho vyplýva, že aj oni dvaja sú KOMPLETNÉ ĽUDSKÉ BYTOSTI, a nie iba softvér bez hardvéru.
    Ja, Israismael, v nadprirodzené bytosti neverím. Dôverujem cca 5 %-ám biblie – tej jej časti, ktorá hovorí jasnou a zrozumiteľnou rečou.
    „Zmotanou, zmotanou, zmotanou učiním túto Zem“ je výrok (žiaľ, v tomto prípade pravdivý) pozemského samozvaného boha Sionu, ktorý potreboval byť veľký, „všemohúci“ vládca vesmíru. To sa mu zatiaľ darí (aj keď viac-menej iba v jeho vlastných očiach a v očiach oklamaných ovečiek). Tomuto čipovaciemu indivíduu a vrahovi ani Stvoriteľ Otec ani Ježiš (Pravý Ježiš, ten bez prívlastku kristus) nemôžu zviazať ruky, pretože Oni darovali Celému ľudstvu SLOBODNÚ VôĽU, a tak to aj zostane. Oni tu na Zemi chcú mať ľudí, ktorí im dôverujú, a nie otrokov, ktorí sa ich boja.
    Teória o duchoch je výmysel cirkvi na strašenie ľudí. Neviem ako ty Isra, ale ja ako matka dvoch detí si želám, aby ma mali rady, a nie, aby sa ma báli. Pretože je veľký rozdiel medzi – byť ústretový z lásky, a poslúchať zo strachu.
    A určite chcem aj svoje „hriešne“ telo, a nie iba dušu…cítila by som sa bez neho nekompletná.
    …nevieš, Isra, ako je to s tou triedou 144 000 vyvolených? To by mali byť tí najoddanejší, ktorí boli ochotní život za Pravdu položiť, no keďže biblia je zmeska veľkej Pravdy s ešte väčšou Lžou, tak neviem…nebude to tá skupina – ako ty hovoríš – s jemnohmotnými, naším zrakom nepostihnuteľnými telami? Do skúmania tejto ťažkej filozofickej záležitosti sa nehrniem, lebo jej zatiaľ nerozumiem.
    Aj zo samotnej (hoci zmotanej) biblie je možné pochopiť, že budú žiť úplne všetci ľudia, vrátane vrahov. Zosnulí dostanú nový hardvér s ich pôvodným softvérom a na všetko zlé sa zabudne… ja sa chcem ešte stretnúť so svojím predčasne zosnulým – aj keď exmanželom, ale aj tak. A verím, že túžby každého z nás Bezpodmienečná Láska splní.

    • Israismael

     Všetko budeš mat vysvetlene.. Vlastným skúmaním… Nie je lepšie to všetko zistiť priamo zo Zdroja?.. Ajsa dala aj návod ako sa dostať k tomu dielu.. Ja som ti dal inetnetovu adresu, link… Každý človek má naozaj od narodenia v sebe zakódovanu túžbu hľadať to.. Ešte aj ten ,ktorý by nadával a sprznoval ma ten istý,, hľadaci“ kód #aj keby cítil odpor…neexistuje žiadna otázka na ktorú by nebola odpoveď… Lepšie je preto kuknúť sa na to osobne a vyčisti sa ti všetko kde máš zatiaľ nezrovnalosti..

     • Nepochopil (?) si moju otázku…mňa zaujímal tvoj uhol pohľadu (postačili by možno dve-tri vety), a nie odkaz na celkom tučnučkú knihu, ktorú si prečítam, keď budem mať o niečo viac času.

 15. ….israismael sektári sú sektári, je to úplne niečo iné, ako ľudia hľadajúci PRAVDU….

 16. ..a ešte, DAROM môže byť aj napr.milé slovo, no mnohí z nás si to ani neuvedomujú…

  • Israismael

   Kvitujem redakciu ze púšťajú príspevky ktoré môžu byť darom mnohým ľuďom..A áno Alenka darom je aj pekne, milé slovo… Samozrejme ze sú tu aj ľudia ktorí to co píšem budú považovať za obťažovanie.. Títo ľudia si snáď myslia ze žiť v tomto Matrixe temna je proste taky život aký je a hotovo.. Oni si neuvedomujú ze sme tesne pred koncom všetkých dní, resp nie koniec sveta či Zeme, ale koniec matrice tohto sveta temnôt … 12 tisíc atómových hlavíc vo svete, ľudia uvedomte si, ze stačí 100 krížom krážom vypustených cez planétu a je po živote…nastane apokalypsa, spúšť, jadrový spad, napr u nás by boli teploty v našom pásme Slovenska až – 72stup a to niekoľko rokov, žiadne slnečné lúče, blokacia slnka a pod..
   Uvedomuje si ľudstvo ze co je myslene tým ze sa ma zaoberať Pravdou?.. hľadať ju aby sa mohol zachrániť ako svetlá duša ?.. Stále nerozumiete tomu??? Nerozumiete, ze tu na Zemi je také žiarenie, ktoré sa zbieha z celých vesmirov a preto je ta možnosť vyvinúť sa na tejto plani sveta, v sústave Efezus na tejto planéte Zem?.. Áno dar je to ze sme sem ako ľudia mohli vkročiť a vyvíjať sa do dokonalosti co najviac .. Ale 80% ľudstva tejto generácie ešte viac stemnelo.. Nuž príde Súd.. To nie je obraz výmyslu a strašenie.. Príde.. A čoskoro…. Ste a sme vyvinuti?.. Nie toto telo pozemské ale Duch(duša) ma byt…preco?..odpoved je v knihe poznania a Súdu Vo svetle Pravdy…

 17. ..a ešte, DAROM môže byť aj napr.milé slovo, no mnohí z nás si to ani neuvedomujú…

  • mnohí nie , no potrebujú ho aj ked si to navrávajú že nie. Ich zatrpknutost je tak silná, že ich poznačila lebo im niekto velmi ublížil Alenka, ……………………….. Len tri slová v srdci maj miluj trp a odpúľtaj

 18. v článku mi vadia vulgárne slová

 19. Odpúšťaj

 20. …opäť krásne napísané Israismael, a pravdivé….Boženka mnohí vieme zatrpknúť, z dák.dôvodu, no dobré je, ak sa môžeme s dotyč.o tom porozprávať a možno to uvidíme z iného ,,uhla pohľadu“ / lebo niekedy si môžeme aj domýšľať a to nie je dobré…/…no je možné, že niekedy ani to nepomôže, no netreba to vzdávať…určite veľa robí vzájom.komunikácia, príp. aj možné ospravedlnenie sa…dôležité je však CHCIEŤ byť úprimný a CHCIEŤ si otvorene povedať, čo a ako, ako na 1 tak aj na 2hej strane, tým by sme sa navzájom my ľudia určite lepšie pochopili….

Pridajte komentár

*