Toto dostávate do tela s každou MMR vakcínou!

Print Friendly, PDF & Email

Toto dostávate do tela s každou MMR vakcínou!

Pri pohľade na to, čo obsahuje MMR vakcína (proti osýpkam, mumpsu a ružienke), človeka rozbolí srdce. A to dospelého, s plne vyvinutou hematoencefalickou bariérou.

Nad tabuľkou CDC, ktorá uvádza zoznam všetkých očkovaní od narodenia do veku 18 rokov, sa vám pozastaví rozum. Prvá MMR dávka je podľa očkovacieho kalendára naplánovaná medzi 12. až 15. mesiacom života.

V tomto veku je už dieťa zaočkované proti hepatitíde B, rotavírusom, záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu, hemofilovým invazívnym infekciám, pneumokokovým invazívnym infekciám (konjugovaná vakcína), detskej obrne i chrípke. Nie je to priveľa?

Pozrime sa spoločne na vakcínu MMR. Natural News uvádza zoznam látok, ktoré sú obsiahnuté v tejto vakcíne:

„MMR vakcína obsahuje nasledujúce zložky spolu so zvyškami z predchádzajúceho spracovania. Všimnite si, že obsahuje MSG (glutamát sodný), živočíšne zložky a antibiotikum neomycín.

MMR vakcína obsahuje aj geneticky modifikovaný ľudský proteín.

Zloženie: sacharóza, hydrolyzovaná želatína, močovina, chlorid sodný, sorbitol, L-glutamát monosodný, fosforečnan sodný, ľudský albumín, hydrogénuhličitan sodný, fosforečnan draselný, chlorid draselný, zvyškové zložky buniek MRC- 5 (vrátane DNA a bielkovín), neomycín, hovädzí sérový albumín, iné tlmiace a mediálne zložky, hydrogénfosforečnan sodný, fosforečnan draselný, dvojsýtny fosforečnan draselný.“

Prírodná liečba osteoartritídy

To však nie je všetko. Je to šokujúce, ale je to pravda. Ako uvádza Natural News, s MMR vakcínou naši najmenší a najzraniteľnejší dostávajú do tela aj tieto látky:

WI-38 ľudské diploidné bunky

Fibroblasty WI-38 sú bunky odobraté z tkaniva odumretého plodu z roku 1964.


Náš tip: Trpíte steatózou pečene? Vyskúšajte tento klinicky testovaný extrakt z červenej repy, ktorý je vyrobený pomocou najnovšej nanotechnológie. Viac informácií tu

Bunky MRC-5

Bunky MRC-5 sú bunkové línie bežne obsiahnuté vo vakcínach, ale využívajú sa aj v medicínskom výskume.

Rekombinantný ľudský albumín

MMR vakcína obsahuje geneticky upravený ľudský albumín, najbežnejší proteín nachádzajúci sa v krvi.

Živočíšne zložky

MMR vakcína obsahuje zložky získané z hydiny a dobytka.

A to si hovoríme civilizovaná spoločnosť?

Prírodná liečba cukrovky

Spracoval: Badatel.netPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Pridajte komentár

*