Toto šialenstvo skončí vtedy, keď my povieme, že je koniec. Inak budú pokračovať dovtedy, kým nás všetkých nevyhubia.

Toto dostávate do tela s každou MMR vakcínou!

Print Friendly, PDF & Email

Toto dostávate do tela s každou MMR vakcínou!

Pri pohľade na to, čo obsahuje MMR vakcína (proti osýpkam, mumpsu a ružienke), človeka rozbolí srdce. A to dospelého, s plne vyvinutou hematoencefalickou bariérou.

Nad tabuľkou CDC, ktorá uvádza zoznam všetkých očkovaní od narodenia do veku 18 rokov, sa vám pozastaví rozum. Prvá MMR dávka je podľa očkovacieho kalendára naplánovaná medzi 12. až 15. mesiacom života.

V tomto veku je už dieťa zaočkované proti hepatitíde B, rotavírusom, záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu, hemofilovým invazívnym infekciám, pneumokokovým invazívnym infekciám (konjugovaná vakcína), detskej obrne i chrípke. Nie je to priveľa?

Pozrime sa spoločne na vakcínu MMR. Natural News uvádza zoznam látok, ktoré sú obsiahnuté v tejto vakcíne:

„MMR vakcína obsahuje nasledujúce zložky spolu so zvyškami z predchádzajúceho spracovania. Všimnite si, že obsahuje MSG (glutamát sodný), živočíšne zložky a antibiotikum neomycín.

MMR vakcína obsahuje aj geneticky modifikovaný ľudský proteín.

Zloženie: sacharóza, hydrolyzovaná želatína, močovina, chlorid sodný, sorbitol, L-glutamát monosodný, fosforečnan sodný, ľudský albumín, hydrogénuhličitan sodný, fosforečnan draselný, chlorid draselný, zvyškové zložky buniek MRC- 5 (vrátane DNA a bielkovín), neomycín, hovädzí sérový albumín, iné tlmiace a mediálne zložky, hydrogénfosforečnan sodný, fosforečnan draselný, dvojsýtny fosforečnan draselný.“

Liečba osteoporózy

To však nie je všetko. Je to šokujúce, ale je to pravda. Ako uvádza Natural News, s MMR vakcínou naši najmenší a najzraniteľnejší dostávajú do tela aj tieto látky:

WI-38 ľudské diploidné bunky

Fibroblasty WI-38 sú bunky odobraté z tkaniva odumretého plodu z roku 1964.

Bunky MRC-5

Bunky MRC-5 sú bunkové línie bežne obsiahnuté vo vakcínach, ale využívajú sa aj v medicínskom výskume.

Rekombinantný ľudský albumín

MMR vakcína obsahuje geneticky upravený ľudský albumín, najbežnejší proteín nachádzajúci sa v krvi.

Živočíšne zložky

MMR vakcína obsahuje zložky získané z hydiny a dobytka.

A to si hovoríme civilizovaná spoločnosť?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace článkyUpozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*