Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Arcibiskup Vigano volá po zvrhnutí satanistických globalistov Sorosa, Schwaba a Gatesa


Print Friendly, PDF & Email

Arcibiskup Vigano volá po zvrhnutí satanistických globalistov Sorosa, Schwaba a Gatesa

(Sean Adl-Tabatabai, Newspunch) Arcibiskup Carlo Maria Vigano vyhlásil, že globalisti George Soros, Klaus Schwab a Bill Gates musia byť zvrhnutí verejnosťou, pretože sú „čistým zlom“ pracujúcim v mene Satana, aby na Zemi nastolili „Nový svetový poriadok“.

Bývalý apoštolský nuncius v Spojených štátoch amerických vo svojom prejave na zakladajúcom kongrese Medzinárodného hnutia rusofilov varoval pred plánmi globalistov, vrátane ich progresívno-liberálnej ideológie, Veľkého resetu a Agendy 2030, ktoré podľa neho predstavujú obrovskú hrozbu pre prežitia ľudstva.

Ďalej vyzval na sformovanie Antiglobalistickej aliancie, ktorá by vrátila moc do rúk občanom a národom. Na oslave v Moskve sa zúčastnili hostia zo 40 krajín z Európy, Ázie, Afriky a Spojených štátov.

Arcibiskup Vigano sa k udalosti vyjadril v živom videu, pričom sa zameral na globalistov a pripomenul poslucháčom, že „víťazstvo patrí Kristovi a tým, ktorí sa rozhodnú spojiť pod svätým obrazom kríža“.

Video si môžete v angličtine pozrieť tu (prepis do slovenčiny je uvedený nižšie):

Začínajúce sociálne hnutie dostalo blahoprajný telegram aj od prezidenta Vladimíra Putina, ktorý dal hnutie do protikladu s tým, čo opísal ako „protiruskú hystériu zámerne vybičovanú v mnohých krajinách“.

Navrhovaný manifest rusofilného hnutia obhajuje podporu ruskej kultúry a spirituality, poskytovanie „spoľahlivých informácií“ o Rusku a posilnenie „ľudovej diplomacie na obranu multipolárneho sveta“.

Od invázie na Ukrajinu ruskí predstavitelia čoraz viac vzďaľujú svoju krajinu od liberálnych západných hodnôt. Ako informoval denník Moscow Times, predstavitelia krajiny naďalej podporujú obranu multipolárneho sveta a opozíciu voči „rusofóbnej kampani“.

Prepis reči arcibiskupa Vigana

Milí priatelia,

mám veľkú radosť, že vám môžem adresovať krátky odkaz pri príležitosti založenia Medzinárodného hnutia rusofilov.

Manifest tejto asociácie sa začína slovom, ktoré akoby sa vytratilo zo západnej slovnej zásoby: priateľstvo. V tomto prípade je to priateľstvo k ruskému ľudu, zdieľané toľkými ľuďmi na celom svete, a priateľstvo ruského ľudu k iným národom v duchu bratstva, ktorého základy spočívajú vo videní samých seba ako deti Božích, ako bratov a sestier nášho Pána Ježiša Krista.

Keď Západorímska ríša pod tlakom barbarských invázií stratila svoju politickú moc, štafeta prešla na Konštantínopol. A keď po dobytí Byzancie Mahometom II. padla aj Východorímska ríša, bola to Moskva, ktorá zachránila jej náboženské a politické dedičstvo so svojimi svätými a kráľmi.

Súčasná kríza nám ukazuje kolaps skorumpovaného Západu, v ktorom niet pápeža Leva Veľkého, ktorý by zachránil jeho osud, ale ktorý má stále svoje poslanie, ak by dokázal obnoviť svoju prozreteľnosť a rozpoznal, čo ho spája s misiou Ruska.

Nedávne udalosti nám ukázali, že materialistický ateizmus, ktorý od roku 1917 devastoval Ruskú ríšu a svet – ako to oznámila Najsvätejšia Panna Mária vo Fatime – sa dnes pripojil k liberalizmu v globalistickej ideológii, ktorá je základom bláznivého projektu Nového svetového poriadku.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ide o pekelný projekt, ako správne poukázal v nedávnom prejave prezident Vladimír Vladimírovič Putin, v ktorom nenávisť ku kresťanskej civilizácii chce vytvoriť spoločnosť otrokov podriadených davoskej elite. Dystopickú spoločnosť, bez minulosti a bez budúcnosti, bez viery a bez ideálov, bez kultúry a bez umenia, bez otcov a matiek, bez rodiny a spirituality, bez učiteľov a duchovných sprievodcov, bez úcty k starším a bez nádeje pre naše deti.

Nemôžeme sa však čudovať. Po odkresťančení západného sveta táto elita považuje Rusko za nepriateľa, ktorého treba zvrhnúť.

Ruská federácia nepochybne stojí ako posledná bašta civilizácie proti barbarstvu a sústreďuje okolo seba všetky tie národy, ktoré sa nehodlajú podriadiť kolonizácii NATO, OSN, Svetovej zdravotníckej organizácie, Svetovej banky, Medzinárodného menového fondu a tej hromade nadácií, ktorých cieľom je indoktrinácia más, manipulácia s informáciami, vytváranie „farebných revolúcii“ na destabilizáciu legitímne zvolených vlád a rozsievanie chaosu, vojen a biedy.

Po nedávnej pandemickej fraške – vedenej kriminálnymi metódami, ktoré som neváhal odsúdiť od začiatku roku 2020 – nasledovali nové núdzové situácie, vrátane ukrajinskej krízy.

Tieto krízy boli zámerne vyvolané s cieľom zničiť sociálnu a ekonomickú štruktúru národov, zdecimovať svetovú populáciu, sústrediť moc do rúk oligarchie, ktorú nikto nezvolil a ktorá spáchala skutočný svetový prevrat, za ktorý bude skôr či neskôr povolaná zodpovedať sa pred svetom.

Zosnovatelia tohto prevratu majú svoje mená a tváre, počnúc Georgom Sorosom, Klausom Schwabom a Billom Gatesom.

Tí, ktorí dnes vyhlasujú, že Rusko je nepriateľ, považujú Európanov, Američanov, Austrálčanov a Kanaďanov za nepriateľov a tak sa k nim aj správajú, prenasledujú ich a ochudobňujú ich.

No zatiaľ čo vyslanci Svetového ekonomického fóra (WEF) infiltrovaní v západných vládach môžu prijímať zákony proti dobru vlastných občanov a držať svetových lídrov pod krkom, zmena režimu, ktorá bola úspešná v iných krajinách, sa zastavila na hraniciach Ruska.

Na druhej strane, volebný podvod v Spojených štátoch amerických v roku 2020 bol tiež nevyhnutný na to, aby zabránil znovuzvoleniu prezidenta Donalda Trumpa.

Tieňovej vláde a tieňovej cirkvi sa rovnako v roku 2013 podarilo prinútiť pápeža Benedikta XVI., aby rezignoval a zvolili osobu, ktorá sa páči Novému svetovému poriadku, jezuitu Jorge Maria Bergoglia.

Váš záväzok musí určite podporovať priateľské vzťahy Ruska so všetkými národmi v súlade so zásadou multipolarity. Múdra dlhodobá politická vízii je najlepším spôsobom boja proti globalistickému monopolu. Ale toto priateľstvo, tieto vzťahy svornosti a vzájomnej spolupráce nemôžu ignorovať vypovedanie vojny proti ľudstvu nebezpečnými podvratníkmi, ktorých deklarovaným cieľom je nastolenie pekelnej tyranie, v ktorej vládnu choroba nenávisti k Bohu, ako aj nenávisť k človeku stvoreného na Jeho obraz, smrť, nevedomosť, chudoba, násilie, sebectvo a skazenosť.

Je to kráľovstvo Antikrista. Tento Leviatan musí byť identifikovaný a musí sa proti nemu bojovať spôsobom, ktorý zahŕňa všetky slobodné národy, predovšetkým odmietnutím programových bodov Agendy 2030, Veľkého resetu a ich spoločnými iniciatívami.

Potrebujeme Antiglobalistickú alianciu, ktorá vráti občanom moc, čo im bola odňatá, a národom suverenitu nahlodanú a odovzdanú davoskej lobby. Rozhodujúcu úlohu v tomto úsilí zohrá Ruská federácia, rovnako ako posolstvo, ktoré Medzinárodné hnutie rusofilov prinesie národom Západu. Ten sa musí vrátiť k hrdosti na svoju vieru a hrdosti na civilizáciu, ku ktorej prispeli svätý Cyril a Metod.

Vedieme epochálny boj. Držme sa pod plášťom Najsvätejšej Panny, slávnej Nikopie, spolu s archanjelom sv. Michalom. Víťazstvo patrí Kristovi a tým, ktorí sa rozhodnú postaviť sa pod svätý obraz kríža.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. alebo bude depopulácia
  alebo bude revolúcia
  jedno z toho
  kecy arcibiskupov nepomôžu

  český Rakušák sa bojí partizánskych „extrémistických“ akcií nasraných jednotlivcov, ktorých nemá ako nájsť, nemá ako kontrolovať, nemá ako zastaviť.
  Píše o tom vo svojej správe
  https://www.mvcr.cz/clanek/krizovy-informacni-tym-ministerstva-vnitra.aspx
  KRIT – memo: Radikalizace společnosti a protivládní demonstrace (pdf, 590 kB)
  že sa bojí „extrémistov“, ktorí sa postavia voči ich systému

  Spartakus bol terorista
  Každý zajatec kanibalského kmeňa, ktorý sa nechcel dať zožrať a utiekol zo zajatia a pri úteku zabil pár kanibalských stráží, bol terorista

  alebo bude dosť partizánov, dosť Spartakov, a systém padne
  alebo nebude a padnú ľudia
  jedno z toho

  alebo bude depopulácia
  alebo bude revolúcia
  jedno z toho

  • Pekný príspevok a hlavne pravdivý. Už sa len zorganizovať a vytiahnuť na Bastilu! 🙂

   • Ja len ako perličku – otázka – čo sa stane z debila, keď sa dá dohromady so zlodejom? ??? Áno – správna odpoveď. Debilita je veľmi plastická, flexibilná. Debili sú tí najprispôsobilejší ľudia. Takže ak bude dosť debilov – systém nepadne. Preto tí, ktorí stoja za systémom sústavne debilizujú ľudstvo. Takže na množstve partizánov a Spartakov nezáleží. Viď Vietnam – plný partizánov – síce vyhrali vojnu nad Francúzmi, USA, Čínou – ale systém zostal.

    „Až nás /debilov/ budou milióny – ovládneme celý svět!“

    • oldmarxista pamprlik

     vdaka za vysvetlenie , konecne som ta pochopil.

    • Takže na množstve partizánov a Spartakov nezáleží.

     aj áno aj nie
     ak bude dosť partizánov a Spartakov, tak systém môže padnúť.
     ak ich bude málo, systém nepadne.
     takže od množstva Spartakov ZÁVISÍ či systém padne alebo sa udrží.

     Následný krok, čo bude ďalej už naozaj nezávisí od množstva Spartakov a partizánov, ale od množstva hlupákov alebo múdrych, ktorí budú chápať čo sa deje

     Hlupáci nikdy nerozhodovali o systéme, nezávisle od ich množstva.
     Vždy si rozdali karty tí, ktorí chápali čo sa deje.
     Ale bez dostatočného množstva Spartakov budú ľudia depopulovaní.
     Lebo systém ich depopuluje.
     Ak systém padne, je šanca.

     Vietnam máš pravdu, ale prešlo 60 rokov. To čo chápeš teraz ty, to čo chápem ja, to čo chápe množstvo ľudí (lebo výmena info cez Internet), tak to v dobe Vietnamu nechápal ani jeden Vietnamec.
     Takže napriek Vietnamu sú teraz absolútne iné predpoklady ako boli.
     Čo nastane po páde systému, to už ľudia vedia a vedia čo chcú – na rozdiel od starých Vietnamcov.

     Iná doba, iné predpoklady, dostatok prebudených, iné možnosti vo výsledku

     • Marek Kosice

      Zjavne je este velmi malo SKUTOCNE prebudenych, ked znakom SKUTOCNEHO prebudenia je (mimo ineho aj) uvedomenie si, ze pravidelne/viac-menej caste orgazmy su nastrojom Satana (tvorcu nasej kazajky, a teda tela) na vyskratovanie nasho energetickeho duchovna. A NASLEDNE NA ZAKLADE TOHO KONAT (orgazmovy celibat = sex je dovoleny, ale bez orgazmu). Ten kto mi oponuje, ze „a aky ma zmysel sex bex orgazmu?“ tym len potvrdi, nakolko je ovladnuty (minimalne v telesnosti) Satanom. Ja som v sexe bez orgazmu videl zmysel od mojej prvej sexualnej skusenosti. ORGAZMUS JE PASCA.

     • Jeden taký neustále presviedča o plochej zemi, ty o zákazu striekania.

      Keby ste aj obaja mali 100% pravdu (neviem, plochá zem je mi jedno, ale asi urobím pokus a striekania sa nevzdám), sem to nepatrí. Aspoň nie tak často.

     • Marek Kosice

      Robo : aj ja som plochozemec. Inak mas velmi „pokryveny“ usudok, ak chces urcovat, ako casto patri v diskusii na Badatelovi spominat tieto ULTRADOLEZITE veci. Co je podla teba dolezitejsie? Dokolecka omielat o Sorosovi, Gatesovi, Bidenovi, Putinovi? NA NICH NEMAS A NIKDY NEBUDES MAT DOSAH. Striekania sa nechces vzdat, lebo je to tvoja droga, ktora je pri tom SMILSTVOM. 😀 😀 :D…. NEZOSMILNI…. Ludia sa tu ohanaju Bibliou (ja nie, povazujem ju za knihu napisanu clovekom/ludmi), ale odmietaju dodrziavat tak zasadnu vec… „Gratulujem“… 😀 Ja som sa z toho uz VYSLOBODIL, SOM FRAJER (avsak zdaleka nie dokonaly), som na to hrdy. Nepripadam si vobec ako orgazmoholik abstinent, pretoze som uplne stratil chut na orgazmus. Co to znamena? Jednu nit (presnejsie HRUBE LANO), ktorou ma Satan ovladal, som nenavratne pretrhol. A prostata neboli, gulky nebolia…Ziadne mokre sny…A uz je to 8 mesiacov. Ludia, ked neviete odolat VYSKRATOVANIU sexualnej & duchovnej energie, tak vase „duchovno“ je len POZA….TO JE ZAKON. Vedia to vsetci duchovny majstri po svete (ja duchovny majster samozrejme nie som, pripominam to, aby sa do mna nikto z dovodu zlej domnienky nenavazal)

     • Si jak guru Jára.
      Nechcel by som..

  • áno, treba zahájiť partizánsky odboj, už včera bolo neskoro.

   • partizánskeho odboja sa bojí Rakušan, má to v správe.
    asi má nejaké lepšie informácie ako my na badatelovi
    my môžeme len analyzovať informácie a snažiť sa pochopiť, čo sa deje okolo nás

  • Gójovia, skapete v skutočnom HOLOCAUSTE, židonacisti vám ho už chystajú z oboch strán zemeguľe, a budete kratko vidieť Modry a Červený oheň sionistu a bolsevika, s novým východom Žltého druheho slnka a stovky sĺnk po “ Yetiho“ atomofkách…Bude to 6. a 9. Augusta ako v Hirošime a Nagasaki, budete 69-kovaný a potom znovuzrodený ako Kristus na Kríži keď TMA zakryla svet od 6.do 9. Hodiny, aby zasa uvidel svetlo sveta po 69.krát!!!

 2. „Na přelomovém jednání podepsali Putin + Si dohody o ekonomické a politické spolupráci, z nichž ta nejdůležitější je dohoda o odstranění
  amerického dolaru ze vzájemného obchodu obou zemí. Dohoda o demontáži amerického dolaru bude závazná pro všechny čínské a ruské banky, které budou povinně akceptovat a zpracovávat vzájemné platby a vyrovnání v
  juanech a v rublech, bez asistence dolaru a hlavně bez použití systému SWIFT. Obě země budou používat k vzájemnému clearingu mezi bankami ruský platební zúčtovací systém SPFS, který nahrazuje západní SWIFT pod
  kontrolou Londýnských kanceláří.

  Dvě obrovské světové ekonomiky se tak odřízly od dolaru a v Londýně se
  ozval nelidský výkřik a jekot. Ve vzteku a v odvetě britská náměstkyně ministra obrany Annabel Goldie v interpelaci na dotaz kolegy Lorda Hyltona uvedla, že Londýn dodá
  Ukrajině munici s ochuzeným uranem spolu s britskými tanky Challenger 2, protože ochuzená munice je prý účinná proti novým ruským tankům.“

  aeronet.news

  • Takže na ruské tanky potrebujú atómovky..

   V marci 2023 sa Putin so Si dohodli?
   Vieme aj, kedy sa Putin so svojimi generálmi dohodnú o konci zabíjaní slovienov na oboch stranách konfliktu..?

   • Marek Kosice

    Robo : Putin je rovnaky sociopat ako Biden a spol z NATO, Bruselu….. To je jedine vysvetlenie.

    • Ten je omnoho chytrejší a schopnejší než všetci ostatní.
     Len bohužiaľ už aj zjavne nieje náš…

     • ale mi sme jeho, Putinovci

     • prorok

      ja určite nie som putinovec

     • ja som presvedčený, že na badateľovi žiadni putinovci nie sú

      lebo po tom všetkom, ako sa rozvíja situácia, putinovec je už len mentálne poškodený idiot vhodný do ústavu, alebo niekto ako ty, ktorý tu alebo troluje, alebo robí na slovenské tajné služby

     • prorok

      Škoda tvojej peknej prezývky.
      Už si ju nezaslúžiš.

 3. Objektívne

  Aj v Rusku majú podaktorí veľké ambície. . Ruský mediálny magnát Dmitrij Itskov vedie „Avatar“, nesmierne ambiciózny a ďalekosiahly multidisciplinárny výskumný projekt, ktorého cieľom je dosiahnuť nesmrteľnosť u ľudí v priebehu nasledujúcich troch desaťročí. Plánuje to urobiť tak, že ľudské mozgy umiestni do postupne viac beztelesných vozidiel, najprv ich presadí do robotov a potom do roku 2045 reverzným inžinierstvom ľudského mozgu a efektívnym „stiahnutím“ ľudského vedomia do počítačového čipu. https://prepareforchange.net/2023/03/16/avatar-project-aims-for-human-immortality-by-2045/

  • čistý satanizmus vo forme transhumanizmu – sen schwabovej elity, aby mohli naveky riadiť otrokov a ovce, ktoré samozrejme zostanú v telesnej smrteľnej schránke

 4. Ako sa bleskovo zavádza digitálna identita na Slovensku, vďaka tupým sračkovitým riťolezom Bruselu !
  https://www.topky.sk/cl/10/2489173/Domacnosti-dostavaju-necakane-zasielky–Obcianske-preukazy-vasich-deti-nie-su-podvod–Na-toto-by-mali-sluzit

  • Ľuďom ani nedocvakne, že deti dostávajú občiansky až po dovŕšení 15. roku – takže to ku… žiaden občiansky nie je, a my starí ich už máme. Takže jasné – systém centrálnej ID!
   No ale sa pýtam – kam zmizlo tzv. lekárske tajomstvo doboha! Zároveň sa buduje centrálna databáza darcov orgánov! E-Health je projekt z Izraela – v roku 2009 neprešiel pre „netransparentnosť“ izraelskej firmy, a my vieme, kto celosvetovo stojí za obchodovaním s ľudskými orgánmi, že!

 5. Presne pomenované. Bude aj cirkev počúvať tento hlas tak, ako počúvala tieto zločinné elity v čase kovidovej histérie a očkovacieho šialenstva?

 6. zapredana SR

  Nie zvrhnuť, ale odsúdit a popravení. Ale treba ten zoznam rozšíriť o Tedrosa, Fauciho. A za ďalšie nezabúdajme , že to sú len vykonávatelia a ty budú nahradení inými, ktorých dosadia tvorcovia.
  https://tadesco.org/toto-je-prvni-svetova-revoluce-ktera-osvobodi-lidstvo-na-zemi/

 7. svatoslav butora

  Je potrebné s uznalivým ocenením prerodu myslenia u pána s menom Carlo Maria Vigano vyzdvihnúť, že sa nebojácne ozval proti rakovine myslenia celého starého konzervatívneho otrokárskeho zázemia vo Svete katolíckeho kléru, ktorý je pevne zviazaný s otrokárskou podstatou starého otrokárskeho Ríma a s otrokárskou podstatou celého Sveta Kapitálu. Keď tento naštartovaný proces sebareflexie bude pokračovať ďalej tak sa dá očakávať počiatok procesu návrátu k hodnotám a ku koreňom viery a počínania prvých kresťanov.

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,,,a čo sa tým oným zvrhnutím akože nieviemkoho zmení?,alebo ľudská zmena je iba v panovníkoch a nasledovníkoch-ktorí sa už nevedia dočkať trónov starcov,,,,,,,,

 9. Otázka je , či ide ozaj o prerod myslenia, alebo len klasická hru vatikánu na „advokata diaboli“.
  Už im zateká veľmi do ich deravej stavby a snažia sa o prežitie infiltráciou k nepriateľovi ?

 10. Marek Kosice

  Citujem : „Arcibiskup Vigano sa k udalosti vyjadril v živom videu, pričom sa zameral na globalistov a pripomenul poslucháčom, že „víťazstvo patrí Kristovi a tým, ktorí sa rozhodnú spojiť pod svätým obrazom kríža“.“ … TEN KKT UKAZAL, ZE V SKUTOCNOSTI STOJI NA STRANE SATANA (predpokladam, ze nevedome)… Kriz je symbolom utrpenia, a kriz „hlavou dole“ je symbolom meca… Kym budu existovat stamiliony modliacich sa ku krizu/s krizom, atd, budu akurat posilnovat (ako to robia doteraz) Satana.

  • Marek Kosice

   Takze pan Arcibiskup Vigano je akurat tak uzitocny idiot. Satan si podchytil ako ateistov, tak stamiliony veriacich. CEZ AUTORITY, AKO TO ROBI ODNEPAMÄTI… 😀 😀 😀 …

   • Už ma nebavia tvoje tupé a zvrhlé názory ! Hrôza ! Navštív už konečne odborníka a nesmeť tu ! Čo si tu len za jedinca…

    • Marek Kosice

     Draslik, co ta nebavi? Ze si dovolujem narusat tvoju iluziu zachrancov sveta, krestanstva, atd, ktora ta drzi pri zivote? To je uz tvoja starost, ze keby si stratik svoju vieru, tak by si ostal paralizovany mozno az „do konca“… Ja take problemy nemam, na nicom neulpievam…

  • PROSIM TA, DAJ SA UZ LIECIT A URGENTNE, UZ PREDVCEROM BOLO NESKORO‼️‼️‼️
   TIE TVOJE CHORE BLUDY SA NEDAJU ANI CITAT, KDE UZ NA TO CHODIS, FAKT NEVIEM, UVED ASPON JEDEN ZDROJ, HLUPOSTI OD PRVEHO PO POSLEDNE PISMENKO‼️‼️‼️

   • Ten pán Vám nerozumie. Vaše slová sú pre neho cudzí jazyk. On si vytvoril emocionálne a alogické väzenie, s hrubými, nepreniknuteľnými stenami.

    • Marek Kosice

     Sebastian, prave si opisal seba a Trixi. Obaja ste v emocionalnom a nelogickom väzeni s hrubymi stenami menom „Viera v dobrotiveho a vsemohuceho Boha ktory stvoril tento svet (telo, Zem)“….. Ten vas superboh (VAS, nie moj) je nechava rocne umierat miliony ludi v mukach na hlad, smäd, mrznut, zabijat a znasilnovat dospelych, deti….LEN ABY MOHOL (a teraz pride ta „LOGIKA“ 😀 😀 ) POTOM, PO SMRTI, TYCH TYRANOV V PEKLE VYTRAPIL DO NEMOTY….NEUROBI TO TERAZ, ALE AZ KED ZABIJU TISICE A MILIONY….Lebo sa proste rozhodol, ze NEZASIAHNE tu na Zemi („vsemohucnost sama“ :D), ale az po smrti (CO VAM OSTAVA LEN VERIT, LEHO DOKAZ NE-DO-STA-NE-TE)….Kto je teda nelogicky, ja, ci vy? Ovecky krestanske. JA NIE SOM ATEISTA, len som si vedomy, ze KAZDE nabozensto ve PODVOD. Ale nakolko si na krestanstve zakladate a bez neho by ste stratili zmysel zivota (ukazkovy vztah zavislosti), tak….BUDETE ZATLKAT A ZATLKAT….aj sami pred sebou. To je znakom vasej bravurnej nedokonalosti.

     • Marek Kosice

      Vasa „ultralogika“ dokonca tvrdi, ze „Boh nam tu na Zemi nechava slobodnu volu, tresta az po smrti tela…“ 😀 😀 😀 ….To je ukazkovy priklad toho, ako ZNEMOZNIT DOKAZAT, ze Boh naozaj potresta…. A ZASE LEN VIERA (!)…LEBO V BIBLII (!) SA TAK PISE…. Clovek musi byt totalne slepi ak si neuvedomuje, ze vsetky tieto PODIVNE ANTILOGICKE BOZIE USUDKY A CINY su len …cim?…VYMYSLOM…… A KED NEVERIS ZE BY BOH MOHOL BYT TAKY HLUPAK A TEDA NEVERIS MNOHEMU Z BIBLIE, BUDES ZOSMIESNENY CI ODSUDENY INYMI KRESTANMI, A POTRESTANY BOHOM PO SMRTI!“…Bububu….stale ste si neuvedomili vasu malost? Ste uplne rovnaky ako ateisti = NEVEDOMI.

     • Marek Kosice

      *rovnaki (uz som hladny, davam mensi pozor…Bohuxial Boh ma vo svojej vsemohucnosti a dobrote stvoril tak, aby som musel jest…dokonca najviac vyzivy dal do zivocisnych tiel, nie rastlinnych…. Takze podporuje zabijanie na potravu….Ta jeho dobrotivost je dych vyrazajuca…IBA ZEBY TO BOL SATAN KTO STVORIL ZEM A VSETKO NA NEJ, AVSAK MIMO DUSU? 😀 …)

     • Presne o tom hovorím, žijete vo vykonštruovaných domnienkach. Neviem odkiaľ ste nabrali, že ja verím v boha, som kresťan a podobné, Vami vykonštruované, neologizmy. Vy ste rovnaký človek, ako tí mainstreamoví, ktorí hneď zaškatuľkujú človeka ako rusofila alebo usofila len na základe nesúhlasu s ich myšlienkami. Vidíte sám, akou obmedzenosťou oplývate.

      Čiže na Vašu otázku, kto je nelogický, ste si sami odpovedali, pretože Vy nedokážete ani správne odhadnúť človeka a keď nedokážete správne odhadnúť človeka, ťažko s Vami diskutovať.

      A k tomu Vášmu celibátu sa kľudne hláste, je to Vaše rozhodnutie a nikomu tým neubližujete. Váš problém je, že ste nátlakový a snažíte sa manipulovať ostatných, aby priľnuli k Vášmu videniu problematiky.

      Vašou logikou sa dá prísť k záveru, že ten čert, ktorého tak radi spomínate, Vás prinútil jesť, pretože ste otrokom nutnosti sa naobedovať a boli by ste hrdý, keby ste sa dokázali dostať do stavu, ak by ste nemuseli jesť, čím by ste sa oslobodili. U vás sa prejavujú typické znaky sektársky založeného človeka, ktorý si to, žiaľ, neuvedomuje.

      Jedlo je prirodzené, neprirodzené je sa prejedať. Mať zdravú sexualitu je prirodzené. Neprirodzené je, keď je človek na nej závislý.

      Ak chcete vedieť, čo znamená kríž, tak si naštudujte napríklad Oedipus Aegyptiacus od Athanasiusa Kirchera, novodobé moderné dielo, venujúce sa podstate pôvodu týchto učení alebo mnoho iných diel, ktoré sa vzájomne prelínajú; Moral a Dogma od Alberta Pika, diela Manlyho Halla a podobné publikácie, v ktorých sa dočítate, možno aj uvedomíte, aké nezmysly tu motáte.

 11. Vigano vie velmi dobre, ze skutocny „riaditel“ sedi v pozadi

  • holistický prístup

   Tzv. „Vigano“ je OTROK práve „globalistov“ a zamieňa príčinu a následok – tí. ktorých označuje – úmyselne mylne – za globalistov sú len nimi vytvorení a dlhodobo podporovaní ICH OTROCI, ktorí sa snažia uchmatnúť ne-moc svojmu stvoriteľovi – teda IM – nositeľom falošného kríža smerujúceho do zeme s umučenou mŕtvolou, ktorú pyšne ukazujú celému svetu … a samozrejme sa odvoláva na „židovskú“ štetku, ktorá je vraj aj po „pôrode“ prirodzenou cestou večná vraj-panna – ukazujú „žida“ ako pána ves-mir-u a ich poskokov a OTROKOV CYRILA a METODA sťa hrdinov …

 12. Objektívne

  Kuknite na tento senátny návrh. https://www.congress.gov/bill/117th-congress/senate-bill/4488/text
  Prečiarknuté preskočte, rolujte ďalej, bolo to doplnené. Prvý krát v histórii sa niečo takéto objavilo. Žiadna administratíva takéto niečo ešte neriešila. Je to pripravené pre dve udalosti.
  1. Carrington
  2. E.L.E. (uadalosť na úrovni vyhynutia)

  Ano priatelia, to je ten Reset. Je nanajvýš zrejmé, že sa na to pripravujú.

  • Keby ste boli objektívny, napísali by ste, bol prijatý právny predpis „S.4488 – Zákon o riadení globálnych katastrofických rizík z roku 2022“, ktorý má za účel, v prípade katastrofy, „Zriadiť medziagentúrny výbor pre globálne katastrofické riziká a na ďalšie účely“.

   Vy neviete dôvod, kvôli ktorému bol prijatý.

   Tento právny predpis môže sledovať čokoľvek, od neškodného vytvorenia legislatívne rámca z dôvodu prevencie pred globálnou katastrofou, až po riadené budúce udalosti.

   Ale Vy už presne viete, o čo sa jedná.

   • Objektívne

    Vojny, nepokoje, demoštrácie, teroristické útoky, záplavy, výbuch sopiek, zemetrasenia, požiare… to všetko bolo aj v minulosti a nikdy pred tým sa podobný právny predpis neobjavil. Myslíte, že to robia len zo srandy? Nemajú čo robiť asi, tak si vymýšľajú úlohy aby sa zabavili.
    Môžete kuknúť sem ako sa pripravujú na dobu ľadovú: https://sdu.sk/6oBxO

    • Odporučili ste mi pozrieť si materiál Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), čiže Agentúry pre pokročilé obranné výskumné projekty (DARPA), v ktorom je hneď na začiatku uvedené, že sa jedná o „všeobecné oznámenie agentúry“, ktoré predstavuje verejné ohlásenie súťaže o budúcom udelení zákazky, prostredníctvom verejného obstarávania, v povahe veci, „Program Ice Control pre studené prostredia (ICE)“, prostredníctvom ktorého sa DARPA snaží vyvinúť riešenia pre operačné výzvy Ministerstva obrany (DoD) v extrémnych studených podmienkach objavovaním a optimalizáciou molekúl, ktoré sú získané z prírody alebo z molekúl, ktoré si umelo vyrobia tým, že boli inšpirovaní molekulami z prírody, aby sa umožnilo ladenie inhibície alebo nukleácie kryštalizácie ľadu, jeho šírenia a prilepenia.

     Najlepšie fungujúce molekuly, identifikované počas objavnej fázy, sa následne pripravia podľa budúcich inštrukcií, na vývoj nových materiálov, so zvýšenou prevádzkovou výkonnosťou, ktoré budú prispôsobené na zmiernenie výziev extrémne chladného počasia pre špecifické budúce činnosti Ministerstva obrany a testované na základe potrieb a priorít zainteresovaných strán.

     Je to bežný technologicko-vojenský výskum. Takýchto zákaziek a verejných obstarávaní má každý štát pomerne veľké množstvo, v závislosti od finančných možností, technologického vybavenia, ľudských zdrojov a podobne.

     V inom výskume by ste zistili, že vyvíjajú materiály v prostredí s vysokou teplotou a tým pádom by ste si to priradili k príprave na apokalypsu typu zhorenie planéty?

     Okrem toho, ak by aj mala prísť doba ľadová, prirodzeným spôsobom, trvalo by to značný čas, kým by sa Zem dostala do takého cyklu. Také udalosti sa nedejú z dňa na deň.

     Zo srandy to samozrejme nerobia, veď zmysel bytia je pokrok. Nespájajte si všetko s apokalypsou, bude sa Vám kľudnejšie žiť a to spiknutie nebudete vidieť vo všetkom, co sa hýbe.

     • Marek Kosice

      Sebastian, ty mas od Boha riadne daleko, ked mas potrebu inym ludom v tejto diskusii (kde sme prebudrnejsi, nez väcsina – mainstream odchovanci)… NIE SME BRATIA A SESTRY? Bratovi vykas? Len na mna nechod s tym, ze „Objektivne“-ovi Vykas, lebo si ho vazis…. 😀 (neutocim na teba, „Objektivne“)

     • Aký pokrok? Dilino! Najväčší pokrok je spolupráca.

     • Pokrok, kreativita, tvorivosť. Čo ste vytvorili? Kde pracujete?

      Spolupracovať môžete ísť so slabomyseľnými ľudmi na lovení rýb. Tvoriť a rozvíjať spoločnosť môžete pokrokom v technologickej rovine. Preto píšete na internete, pretože ten internet vyvíjali ľudia dlhé roky, kým na to prišli, podobným výskumom, ako ten vyššie spomenutý.

      A preto Vás nemajú radi, pretože nemáte spôsoby, rešpekt a prirodzenú úctu. A preto ste spútaný. a bezmocný.

     • Objektívne

      Plne chápem, že to môže znieť divne pre človeka, ktorý nepozná súvislosti. Jedno môžem uviesť. Od r.2000 dramaticky slabne magnetické pole Zeme. Meranie, ktoré robila agentúra ESA v r. 2010 hovorí o tom, že namerali 85% sily poľa. a ďalej klesá po krivke Napierovej konštanty. Zrejme viete, čo sa stane keď Zem nebude mať žiadne magnetické pole.

     • Smršť kozmických protónov, elektrónov a pozitrónov?

     • Objektívne

      RTG, UV, tvrdé kozmické žiarenie…. Inak povedané, na povrchu sa nebude dať existovať.

     • Sebastian

      Objektívne,

      mohli by ste uviesť zdroj?

     • Sebastian

      Pretože som našiel informáciu, že áno, je pravda, že intenzita magnetického poľa Zeme klesá. Ale že v priebehu posledných 200 rokov klesla celková intenzita magnetického poľa Zeme o približne 5 až 10 percent. Tento trend pokračuje aj v súčasnosti, ale vedcom nie je jasné, prečo sa tak deje. Či sa jedná o pohyby v jadre Zeme, či o slnečnú aktivitu alebo o kozmické žiarenia.

      Je dôležité poznamenať, že aj napriek tomuto klesajúcemu trendu, magnetické pole Zeme stále poskytuje ochranu pred slnečným vetrom a kozmickým žiarením, ktoré by inak mohli mať negatívny vplyv na život na Zemi a preto je nutné dodať aj informáciu, o koľko percent klesne intenzita magnetického poľa v priebehu 1 roka. Ak vychádzame z 5% konštanty za 200 rokov, tak za rok by to malo byť 0,025% pokles magnetického poľa Zeme.

      A ak kleslo magnetické pole Zeme o 5-10% za 200 rokov a vedci zároveň nevedia presne určiť pôvod znižovania intenzity magnetického poľa Zeme, tak ani nevedia povedať, dokedy sa pole Zeme bude znižovať. Nemyslím si, že Zem je v stave zániku, takže by sa mohlo jednať len o korekciu hodnoty magnetického poľa Zeme, ktorá nebude mať priamy dopad na žiadne apokalyptické scenáre.

      Hypoteticky, ak magnetické pole Zeme bude klesať ďalších 100 rokov, tak dosiahne Vašu uvedenú hodnotu 85%.

      Ďalej by som rád vedel, čo má spoločné Napierova konštanta s výpočtom dynamiky znižovania magnetického poľa.

      A potom mi objasnite, aký súvis má Vaša apokalyptická predpoveď s dobou ľadovou v súvislosti so znižovaním magnetického poľa Zeme, keď v súčastnosti ani nie je jasné, do akej miery by takýto vplyv mohol byť významný na zmenu klímy a aké by boli presné dôsledky.

      Žiadne súvislosti neexistujú pokiaľ ide o uzákonený predpis, verejným obstarávaním a poklesom magnetického poľa Zeme o 5-10% za 200 rokov.

      Vyzerá to tak, že si spájate zle informácie a potom vznikajú takéto konšpirácie.

     • Sebastian

      Magnetické pole zeme kleslo za posledných 200 rokov o 5-10%. Vedci nevedia prečo. Nastolený trend existuje. konštantou 5% za 200 rokov je to 0,025% za rok. Keďže nevedia prečo klesá, tak ani nevedia, či sa jedná o prirodzenú korekciu, ktorá sa môže ustáliť na akejkoľvek hodnote. Keďže Zemi nehrozí zánik, čiže ani vyhasnutie jadra, tak na magnetické pole Zeme môže mať vplyv intenzita kozmického žiarenia, solárny vplyv a iné, čo by znamenalo, že život na Zemi nie je ohrozený a nemusíte si s tým lámať hlavu.

      Neviem ani aký ma súvis právny predpis USA, s verejným obstarávaním agentúry a meraním magnetického poľa Zeme. Nespájajte si bežné okolnosti, ktoré nemajú logickú paralelu, s apokalyptickými prognózami.

      Ďalšia vec je, vysvetlite mi, aký má súvis Napierova konštanta s nameranou hodnotou poklesu magnetického poľa.

      Okrem toho, našiel som na internete, že má ESA od roku 2013 k dispozícii novú technológiu na meranie magnetické poľa.

     • Objektívne

      Nech sa páči zdroj:
      https://www.goodreads.com/book/show/57392533-the-next-end-of-the-world
      https://2046ad.org/ben-davidson/

      Recenzia publikácie:
      https://practicaleschatology.blogspot.com/2021/04/book-review-next-end-of-world.html

      V publikácii je priamo graf merania zo satelitov ESA/SWARM a predpoklad vývoja.

      Ak to na vás urobí dojem, môžem poskytnúť ešte lepší zdroj. Táto publikácie je základ, ktorý treba naštudovať.

     • Ďakujem.

      Knihu si kupovať nebudem, prečítal som recenziu. S kľudom na duši Vám hovorím, že nemusíte mať žiadne obavy.

      Nejdem sa tu rozpisovať, len uvediem myšlienku.

      On hovorí, že existujú dôkazy o tom, ako sa hviezdy, v blízkosti galaktického centra, stali aktívnejšími. Zároveň spojil informáciu o stratenej atmosfére Pluta, zmenených podmienok na vonkajších planétach našej sústavy, „dramatickou“ stratou magnetického poľa na Zemi, s týmto galaktickým prúdom a zároveň dodáva, že to s týmto prúdom nemusí mať priamy súvis. Používajú v recenzii slová „zdá sa“, „zdá sa“, „existujú dôkazy“ a hneď na to uvedú slovné spojenie „dodáva, že to nemusí súvisieť“. Podľa trendu zmeny magnetického poľa Zeme, by k takej udalosti malo, podľa neho, dôjsť medzi rokmi 2030-2050.

      Pozrite, je pravda, že na Zem vplývajú kozmické udalosti a magnetické pole Zeme sa neustále mení, ako aj magnetický pól o desiatky kilometrov ročne. Ak aj existuje riziko, že by Zem čelila nevyhnutnej katastrofe, tak si uvedomte, aký dosah by to malo na človeka už teraz.

      Tie hviezdy sú ďaleko. Ak v úvahu zoberiete blízkosť vonkajších planét slnečnej sústavy k Zemi, v tom prípade by údajný dramatický vplyv kozmického prúdu na tieto planéty, výrazne vplýval aj na Zem. Uvideli by sme značné zmeny v polárnej žiare, čo nevidíme, pretože polárna žiara je zrážka nabitých častíc kozmického žiarenia s atómami v atmosfére. Viete, čo by sme už teraz videli? Ohňostroje polárnych žiar na oblohe. Čiže spomínané kozmické žiarenie nemohlo byť primárnym činiteľom straty atmosféry Pluta a zmien stavu klimatických podmienok na vonkajších planétach slnečnej sústavy.

      Pre mňa je to zmes nepodložených úvah a preto sa prestaňte vystavovať strachu a dezinformáciám. Rovnaký strach rozširoval aj Flégr počas covidu. Taktiež je profesor.

     • Objektívne

      No viete, keď sa s týmto vecami zaoberá pentagon a výskum nielen uvedeného autora, ale aj autora Douglas B. Vogt, ktorý publikoval teóriu Multidimenziónalnej reality (1977) na základe ktorej neskôr publikoval „Gods day of judgment – the real cause of global warming“, ktorú pentagon berie veľmi vážne, tak váš 5 minútový pohľad na problematiku ma nepresvedčil.
      Inak, recenzovaná publikácia je dostupná na internete zdarma ak budete chvíľu hľadať.

     • Objektívne

      Je to ako s tým prezervatívom….
      – Je lepšie mať a nepotrebovať, ako nemať a potrebovať.

      Šťastie praje pripraveným.

     • Magnetickým poľom Zeme sa zaoberá mnoho verejných organizácií, ale aj štátnych. Veď magnetické pole Zeme ovplyvňuje komunikačné a navigačné zariadenia.

      web stránka dát:
      https://earth.esa.int/eogateway/missions/swarm/data

      Pár informácií k dátam, čo som našiel na internete.

      Priemerná sila magnetického poľa Zeme na povrchu je približne 50 000 nanotesla (nT).

      Medzi rokmi 2013 a 2022 sa pozoroval mierny pokles sily magnetického poľa Zeme o približne 275 nT.

      V roku 2020 došlo k neočakávanému zvýšeniu sily magnetického poľa v oblasti Južného Atlantiku, pričom bola zaznamenaná najvyššia sila magnetického poľa Zeme v tejto oblasti v priebehu posledných 50 rokov. Podľa údajov získaných z misie Swarm bolo magnetické pole v oblasti Južného Atlantiku v roku 2020 asi 64 000 nanotesla (nT), čo je o približne 2 500 nT viac ako v priemernej hodnote v tejto oblasti. Toto zvýšenie môže byť dôsledkom rôznych faktorov, ako je napríklad zmena cirkulácie zemského jadra, zmena magnetických vlastností hornín v zemskom plášti alebo vplyv slnečnej aktivity.

      Satelity Swarm zaznamenali aj zmeny v magnetickom poli Zeme v dôsledku silnej slnečnej erupcie, ktorá sa stala v roku 2015.

      Podľa údajov Svetovej geologicko-geofyzickej služby (World Data Center for Geomagnetism, Kyoto) sa stredná hodnota sily magnetického poľa Zeme na povrchu v roku 1980 pohybovala v rozmedzí 31 000 až 32 000 nanotesla (nT). Táto hodnota však predstavuje iba približnú strednú hodnotu zaznamenanú z rôznych meraní a pozorovaní, a môže sa líšiť v závislosti od miesta na zemskom povrchu a v rôznych časových obdobiach.

      Priemerná sila magnetického poľa Zeme na povrchu je približne 50 000 nT, ale táto hodnota sa môže meniť v rozsahu od niekoľkých tisíc až po vyše 60 000 nT v závislosti od miesta na zemskom povrchu.

      Južná časť Španielska v roku 2014 sa pohybovala v rozmedzí 38 000 – 39 000 nT.

      Uzatváram diskusiu s konštatovaním, že sa nič nedeje a som kľudný a Vy sa držte svojej prognózy a majte obavy, ale sú zbytočné.

      Pekný deň prajem.

    • Objektívne

     Veď v poriadku, ak vám stačí len to, čo nájdete na internete, ja vás presviedčať nebudem. Vedecká obec publikácie iných autorov z oboru bežne číta a doplňuje si znalosti.

 13. Kurva, pokrok je lepšia generácia mobilu? Alebo lepšia trefa do ruského lietadla? Alebo čo?

  • Sebastian

   Pokrok z komplexného hľadiska. Ak ste si z celkovej množiny vybrali práve mobilný telefón alebo zbrane, tak aj to samozrejme pokrok je. Vesmír je neprebádaný a my musíme vyvíjať na každej úrovni, to znamená aj zbraňové systémy a taktiež musíme brať v úvahu povahu človeka. To ide ruka v ruke, robiť si z toho ťažkú hlavu znamená iba ísť s napnutým padákom proti vetru. Nikam sa nedostanete a tí, ktorý využívajú silu vetra, čiže rozumejú ľudskej povahe, tí budú mať pred Vami neustále náskok a ich život bude lepší.

   • Sebastian – pletieš si neustále dva pojmy – pokrok a modernizácia!!!
    1/ Pokrok sa vzťahuje jedine k spoločenskému = sociálnemu vývoju.
    2/ Modernizácua sa vzťahuje jedne k technologickému vývoju! Bodka!

    To, čo ty považuješ za pokrok je len modernizácia otroctva!

    Ajša – návrat k Matke Zemi /satanizmus/ je súčasťou globálnej agendy smerovania k biogénnej spoločnosti – tzv. elity Zlatej miliardy budú podobne ako Atlanťania využívať všetky top technológie – aj na ovládanie zbytku ľudstva. Podľa dokumentu Above Majestic – elity už dávno dávno lietajú mimo tejto slnečnej sústavy a to práve oni nikdy neplánujú bývať v jaskyniach – v lone prírody.

    Analyzovať situ treba od cieľov-plánov globalistov, nie ako somár za mrkvou.

    • Rozumiem, že existujú významové slovníky, v ktorých sa nachádzajú siahodlhé vysvetlenia aj slov, čo presne znamená „alebo“, „aj“ a podobne. Máte pravdu, že nepíšem významovo presne, ale kto chce, textu rozumie. Kto nechce, ani mu nebude chcieť porozumieť.

     Vychádzajúc z kontextu, pre mňa znamená slovo „pokrok“ postupný vývoj, ktorý vedie k zlepšeniu kvality života a technologickým inováciám. Pokrok sa môže týkať rôznych oblastí, ako sú veda, medicína, technológia, spoločnosť a iné.

     Na druhej strane „modernizácia“ zvyčajne znamená proces zlepšovania a aktualizovania existujúcich systémov, postupov alebo inštitúcií, aby boli efektívnejšie a prispôsobené súčasným potrebám. Modernizácia môže byť napríklad implementovaná v rôznych oblastiach, ako sú priemysel, doprava, školstvo, zdravotníctvo a podobne.

     Súhlasím s Vami, že sú to dva pojmy a dva odlišné procesy, ale ktoré môžu spolu súvisieť. Pokrok z môjho pohľadu môže znamenať aj potrebu modernizovať už existujúce systémy.

     Plány sú sebecké, nič to nemení na veci, že od nepamäti to tak je. Veď si len stačí všímať, aké nepriateľstvo je v tejto diskusii a ani ja by som nechcel mať s nepriateľmi nič spoločné.

 14. Je veľmi dôležité, aby zazneli v našom živote princípy – „Zdravého rozumu“ a „Primeranej dostatočnosti“, a aby tieto princípy ovplyvňovali akýkoľvek čin súčasnosti a budúcnosti. „Temní“ teraz robia všetko pre to, aby tieto princípy, tento postoj k okolitému priestoru, nikdy neuvidel denné Svetlo. Sú pripravení na všetko, až po „všeobjímajúcu“ veľkú vojnu. A bohužiaľ, sa tomu nedá vyhnúť.

  Vojna pre „temných“ nie sú len ekonomické bonusy, zmocnenie sa územia, posilnenie ich vplyvu na planéte, ale predovšetkým zničenie dedičstva „Svetlých“, ktoré ostalo na Zemi a stále existuje v našich Rodoch. Ďalším dôvodom, prečo „temní“ potrebujú vojny, je vyradenie zo života – „Svetlých“ (hlavne Slovanov). A nezastavia sa pred ničím, aby zadržali vývojový postup a duchovný vývoj človeka.

  Okrem toho – „temní“ vedú ľudí do slepej uličky informácií a nazývajú to vedeckým a technickým pokrokom (AI). Teraz je život na planéte na okraji priepasti. V prvom rade je vojna, v ktorej chcú temní zničiť svetlý začiatok vo svete – tzv. jemno-hmotný svet (Navi). V druhom rade sa planéta a slnečná sústava ako celok, pripravujú na nové kolo vývoja.

  Preto keď slnečná sústava a táto planéta začnú svoj nový cyklus vývoja a existujúca civilizácia strasie zo seba nastolený „vedecko-technický pokrok“, nebude na tom nič zlé. Stalo sa to už viackrát a nie na jednej planéte, ale na mnohých. Ľudia mali dostatok času na to, aby sa ochránili a našli si svoje miesto v Prírode.

  Zem rastie v doslovnom i obraznom slova zmysle. Zmenia sa vonkajšie životné podmienky na nej ako celku a aj na jej jednotlivých častiach. Pre mnohé živé bytosti a aj pre mnohých ľudí, to bude znamenať neschopnosť ďalej – existovať. Na planéte zostane žiť len málo ľudí, ale tí, ktorí si vyvinuli Ducha, sa budú môcť znovu narodiť.

 15. Škoda že sa to tu mení na nejakú divnú sektu.

  • Israismael

   Sú tu Angelika veru aj čisté a zdravé Slová pre človeka.. len ich treba vytriedit čo je blud a čo Pravda ..To dnešný človek nevie čo je skutočná Pravda , lebo je vyložene rozumar a poväčšinou zhniloš ,ktorý si myslí že rozumom je najbohatší tvor na svete a vo vesmire …aký to omyl. .Pozrite sa, čo sú to dnes za ľudia aj vo vedení štátu alebo to isté copiring vo svete úplne to isté ,ta istá háveď .aký je to produkt človeka =rozum?? Však nás dovedie do tretej svetovej vojny ..to je rozum?? Pozrite na deti a si len predstavte ,že čo z nich vyrastá ??..pozrite do okolia a čo vidíte ? Nič dobré ani jednej svetlej myšlienky nie je pre dobro svoje ,pre dobro suseda ,rodiny ,žiadne dobre fluidum.. ..všetko len závisť ,nenávisť ,nemravnosti ,vraždy…a výsledným produktom rozumu človeka je vojna !!. ČLOVEK BEZ DUCHA..pritom ho má v sebe ale je nečinný a mŕtvy ,úplne podriadený rozumu …a toto je chýba a tragédia už tisíce rokov ..toto bude súdom pre ľudí v posledný deň ..A bude plaču a škrípanie zubami v ten deň!!!
   Dnešný človek a už je tak dlho a teda nielen dnešný,totiž ani nevie že je potrebné objaviť v sebe živé jadro ,tj.svoje vlastné živé JA =ducha ..Absoluty⁠➜ Tragédia !

   • Najvyšší Čas..(Elán)

    Krv mŕtvych po vojnách nezmyje dážď
    život už ostáva len kruto náš
    Tisíce zmárnených duší a tiel
    Pán Boh sa prežehnal mávol a šiel

    Nad Múrom nárekov ostal stáť čas
    z nevinných obetí je niečo v nás
    Voľačo vzájomné povzdych aj strach
    život je na chvíľu na prach je prach

    Diablovi lokaji smejú sa nám
    falošné dohody mierových drám
    Mier je len v čítankách a zbrane sú kšeft
    z rádia plazí sa pár smutných viet

    R: V pekle si grilujú
    Baránkov božích
    Mne sa už vo vrecku
    Otvára nožík
    Falošní proroci po meste blúdia
    Vidím len bezduchých
    Veď sú to ľudia!

    Kašlite na hádky na nože slov
    veď nie je nad lásku tak žite s ňou
    Stačí len obzrieť sa okolo nás
    na pokoj dávno bol najvyšší čas

    Kašlite na hádky nech duní smiech
    aj malým vojnám hovorte nie
    Stačí len obzrieť sa okolo nás
    hoci už na pokoj nemáte čas

    V pekle si grilujú
    Baránkov božích
    Mne sa už vo vrecku
    Otvára nožík
    Milujte stačí to
    Pán Boh už mávol
    To zlo aj so zlými
    Vyrieši diabol

    https://www.youtube.com/watch?v=hxoiowdjY_o&list=PL3DDAD190DCFC0871&index=53

    • Israismael

     Vidím len *bezduchých
     Veď sú to ľudia!
     *BEZDUCHYCH – kto sa zamýšľa nad tým slovom ? A dnes sú ich skutočne milióny a milióny takých ľudí ..A k náprave len tak ľahko nedôjde …Ten text pesničky má plnú pravdu ..
     Zrekapitulujem ,čo píšem dosť často:
     Človek má telo ,má ducha a má rozum …Problém človeka je dnes ten a a nielen dnes ale dávno v minulých rokoch dozadu ,storočia až tisícročia ,že je bezduchym tvorom !!
     Čo to značí v praxi ??..no že vypestoval predný mozog a rozum nad ducha a nechal zakrpatiet zadný mozog ,anténu pre ducha ,čo je ale zároveň zahrabany príjem hore z duchovna !! ..Čo to značí pre ľudstvo ako celok?…no že je to obrovský problém !!..Aky?? ..no že v poslednom súde pre ľudstvo ,ktorý príde čoskoro bude skúmaný Božím vyslancom pre posledný súd , duch a nie telo !! .Telo nie je podstatné pre Boha ale podstatný je duch a ľudské cítenie z ducha .Je vidieť, že mnoho ľudí ešte nechápe podstatu dnešných problémov. Mnohí argumentujú, že kiež by politici dostali konečne rozum a pod. Práve že politici majú rozumu až moc a v tom je jadro problémov. Rozum pokiaľ nie je riadený čistým cítením(duchom človeka), tak vždy pácha škody, pretože rozum je v podstate chladný počítač. Len tento rozum dokáže kradnúť, podvádzať, vraždiť, myslieť len na seba a v podstate všetky ďalšie zlá. Rozum je iba nástroj a má byť cítením a teda duchom človeka používaný, žiaľ ono sa to prehodilo.
     Citenie je teda duch a to sme my sami ..Duch to sme my v skutočnosti a z vnútra a nie že náš viditeľný obal =telo s peknými očami ,peknými rukami ,či dlhými nohami ,tučným bruchom ,či pekným zadkom a pod, … Ľudia sa rozumom nechali spútať a cítenie pochovali. Takže riešenie nie je v ďalšom pestovaní rozumu… rozhliadnite sa okolo seba po celom svete – vidíte plody tohto rozumu..Plody =vraždy,nenávisť ,závisť ,závislosti ,vojny ,všetky možné ješitnosti to sú plody chladného počítača ,ktorý necíti na rozdiel od ducha ,ktorý je na poľutovanie a skazu človeka zahrabany v samotnom človeku !!!
     A preto ten text hovorí správne vidím len BEZDUCHYCH ,čo značí bez ducha žijúcich ľudí a len s chladným počítačom ,tj rozumom.

 16. Pokolra Veluk

  Vigano je čertom tiež. Rusko je národom Antichrista, čo v tretej svetovej zničí svet: https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/
  Rím a jeho katolícka cirkev, čo v tajnosti vládne celému svetu, je tou povestnou „babylonskou ženou“ v Zjaveniach Jána.

 17. Len poznámka – spisovateľ /a rovnaký ješiťák ako Harabín/ Gustáv Murín dnes na Infovojne opakovane potvrdil, že je členom PEN Klubu – čo JE – svetová židoslobodomurárska organizácia /Havel/ – takže treba vnímať nielen čo kto hovorí, ale aj kto to hovorí. a prečo to hovorí. Je zaujímavé, že Lichtner tento „PEN fakt“ preliada, že.

  • https://blog.sme.sk/gustavmurin/spolocnost/moja-pen-misia
   Moja PEN misia – Gustáv Murín – (blog.sme.sk)
   11. 9. 2021G. Murín, emeritný predseda SC P.E.N. Príklad čínskych spisovateľov, o ktorých osud sa SC P.E.N. počas môjho pôsobenia v komisii WiPC zaujímal: Liu Xianli (vtedy 29 ročný) – Ako spisovateľ odsúdený 11. mája 1999 v Pekingu na štyri roky väzenia za pokus o vydanie knihy prominentných disidentov.

   https://sk.linkedin.com/in/gustáv-murín-21763a57
   Gustáv Murín – President of Slovak PEN Centre (200-2002, 2002-2004 …
   Gustáv Murín Bestselling author and respected scientist. Slovakia 886 followers 500+ connections Join to follow PEN International Prírodovedecká fakulta UK, Bratislava Websites About Gustáv…

   • holistický prístup

    Správne – KTO, ČO, PREČO – hovorí tak, ako hovorí – takto je nutné vnímať aj OTROKA krvavého psychopatického, vražedného globálneho parazita „Vigana“.

 18. Miloslav Peniaštek

  Táto PRAVDA mi bola, už skoro pred rokom priam Bohom vnuknutá. :

  Svätá vojna

  Ó, drahý a milostivý Otče náš,
  zmiluj sa nad nami, veď nás,
  nech spravodlivosť, svätosť, čestnosť zavládne,
  kiež v Božej láske, podľa Tvojej vôle, žijeme.

  Mesiášska ríša pokoja má prísť,
  prosíme, nech si nastolená – tak príď.
  Krvou a mečom to zlo, čo svetom vládne – vyslobodiť,
  tak blahoslavenstvo Božie a mier na svet privodiť.

  Svätý Augustín, prorocky a jasne hlásal,
  by vojnovým ťažením tú temnosť zahnal.
  Vojna je ospravedlniteľná – spravodlivá,
  ak ide o zastavenie nemorálneho konania.

  Skazenosť Európy, po vzore USA, narastá,
  oni chcú umelo vyvolať hladomor a žiť bez Boha.
  Liberálna kultúra – zneužívanie detí – nás ohrozuje,
  naivná Európa – Spojené štáty nasleduje.

  Mocipáni sveta, nacizmus a chamtivosť, zlomyseľne radia,
  chudobných pribúda, hriešna ideológia sa hlása.
  Prax svedčí, že znovuzrodením sa hriešna sexuálna závislosť mení,
  vchádza sa do pravého manželstva – Sodome a Gomore sa tak vyhli.

  Matička „Rus“ je tá vyvolená,
  plní vôľu všemohúceho Boha.
  Vojna na Ukrajine sa koná na príkaz Boží,
  kým Božia spravodlivosť nevstúpi do srdca ľudí.

  Veď prezident Putin nemá záujem zničiť Ukrajinu,
  jeho vojsko zabíja len tých, ktorí sa priečia plánu Božiemu.
  Ide mu v prvom rade, aby svetový mier a Boží poriadok nastolil,
  tak buďme i my – našou pomocou i duchom s ním.

  Ak nebudeme múdro činní, celý svet vojna zničí,
  preto si pre Božiu vôľu a pravdu otvorme oči.
  Nech celé ľudstvo žije svätosť, dobrotu a lásku,
  tak plňme starozmluvné proroctvá – vízie mieru.
  ………………………………………..
  Uverejnené 11.6.2022 na : mil44.blog.pravda.sk

  • Israismael

   Výborne .. JE to presne tak ako píšete !!…Temnoty sa postavili proti ľudstvu a proti Bohu samotnému ..Vidíme to jasne čo bolo s covidom a tými vakcinami,že aká to bola skúška,no a vidíme to aj teraz ,čo sa deje na tej Ukrajine … A skutočne, ja som to už proklamoval viac krát ,že to je nariadené vyššou mocou čo bolo a čo sa deje a ešte aj bude diať iné ,a to kvôli OČISTE Zeme! A očiste od všetkého čo sa drží ako kliešte nepraveho princípu Lucifera …Ono je tento jeho princíp v mnohých smeroch lákavý ,lebo nahovára na mnohe materialisticke výhody ,falošnú slobodu demokracie, a liberálneho volnomyslienkarstva …Ľudia sú aj presvedčení že je to dobré takto žiť ,aj keď bez Boha …
   Prišiel však covid a vakcíny a aj táto vojna,a všetko to boli skúšky ! .lebo tí čo nenávidia Pravdu a milujú lož podľahli vlastej hlúposti a dali sa chytiť do pasce temnôt,či už vakcinami ktoré považovali za výhru alebo sa chytili do pasce aj spatným uváženim situácie na Ukrajine ..je to písané veru v mudrych spisoch,ako upozornenie ,ktoré malo zviesť milióny ľudí na konci časov ,čiže teraz v dobe v ktorej žijeme !..Mnoho ľudí len čuçi čože sa to deje od roku 2020…Stále majú pocit že sa všetko vráti do starých koľají,ako to bolo ešte pred covidom !..nikdy viac sa nič nevráti čo bolo ..lebo sme v záverečnom dianí veľkej očisty sveta a všetkých žijúcich ľudí .. a možno sme už na časovej osi posledných 3 a pol rokov záverečného SUŽENIA ..To značí len jediné ..TENTO SVET UZ NEMOZE IST NIKDY TAK AKO ISIEL DOTERAZ …A PRIDE ZMENA ….ALE NIE OD CLOVEKA ALE ZHORA ..

Pridajte komentár

*