Žena bojuje proti rakovine stravou; Harvardskí výskumníci teraz skúmajú jej prístup k liečbe


Print Friendly, PDF & Email

Žena bojuje proti rakovine stravou; Harvardskí výskumníci teraz skúmajú jej prístup k liečbe

Smrteľne chorá žena s diagnózou zápalového karcinómu prsníka, ktorej lekári prognózovali len 21 mesiacov života, vykonala protiúder použitím stravy a dnes je zdravá, bez nálezu.

Podarilo sa jej žiť už o desať rokov dlhšie, než jej lekári predpovedali. V CBC News odznelo, že prvýkrát jej diagnostikovali rakovinu, keď mala len 41 rokov a následne podstúpila operáciu, chemoterapiu a ožarovanie.

Rakovina sa jej však vrátila a metastázovala do hlavy a krku. Keď jej hlavné orgány začali zlyhávať v dôsledku zintenzívnenej chemoterapie, lekárom povedala „dosť, toľko z toho stačilo.“

Odstúpila od chemoterapie a prešla na životný štýl alternatívnej medicíny, ktorá je zameraná na anti-angiogenickú stravu (ktorá pomáha brzdiť rast nádorov). Pór a zelenina spolu s bobuľami, vlašskými orechmi, zeleným čajom a cesnakom sú hlavnými z potravín, ktoré konzumovala.

A dnes, vedci, ktorí sa špecializujú na výskum rakoviny na Harvardskej univerzite, sú takí zaujatí jej úspechom, že sa chystajú študovať jej zdravotný stav a jej postupy, ktorými sa vyliečila. Zároveň chcú študovať i ostatných ľudí, ktorí aplikovali tieto liečebné postupy.

Je možné, že snáď – možno len snáď – sa alopatická medicína konečne prebudí na základe skutočnosti, že rakovina je metabolická choroba, ktorá nemusí byť trestom smrti. (Pre vysvetlenie: alopatická medicína k telu nepristupuje ako k fungujúcemu celku, ale rieši oddelene jeho jednotlivé „úseky“, ktorých liečenie je rozdelené medzi rôznych medicínskych špecialistov.)

Keď sa očakáva, že 50 % mužov a 41 % žien dostane rakovinu počas svojho života, táto správa je skutočne určite povznášajúca. Je nadmieru pozitívne, že ktokoľvek z oblasti bežnej medicíny je dokonca ochotný študovať to, čo sa táto žena naučila sama.

Harvardskí vedci oznámili, že sa budú ešte zaoberať aj genetikou a ďalšími možnými faktormi počas štúdia tejto ženy a analýzy jej liečebných postupov, ktoré na sebe vykonala.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

To vôbec nie je prekvapujúce, veď konvenčná lekárska komunita je tak veľmi pripútaná k chybnej genetickej teórii o rakovine, že  nevyužíva nové vedy, ktoré odhaľujú disfunkciu mitochondrií v takmer všetkých prípadoch rakoviny.

Už tá skutočnosť, že lekári sú ochotní brať do úvahy stravu, je krokom vpred!

Na tom celom je vzrušujúca predstava, že ak budú výskumníci čestne a s otvorenou mysľou analyzovať jej stravu, uvidia, že metabolická terapia, ktorá zahŕňa aj ketogénnu stravu, môže zabrániť vzniku, ale aj progresu mnohých druhov rakoviny.

Myslíme tým aj na mnohé „nevyliečiteľné“ druhy rakoviny, na jednu z ktorých trpela aj táto žena. Pripomíname, že všetky potraviny, ktoré táto žena uvádza a ktoré jedla, sú súčasťou aj ketogénnej stravy.

Ak by ste chceli získať viac informácií o zavedení ketogénnej stravy do svojho života a ako môžete používať nutričnú ketózu na boj proti rakovine a iným metabolickým ochoreniam prostredníctvom vysokokvalitnej stravy s nízkym obsahom sacharidov, mali by ste si dohľadať ďalšie informácie.

Udržiavanie nutričnej ketózy môže mať pozitívne účinky na liečenie ochorení, akými sú napríklad obezita, cukrovka, rakovina, epilepsia, Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba, Lou Gehrigova choroba, skleróza multiplex, autizmus, migrény, traumatické poranenie mozgu, syndróm polycystických vaječníkov a mnoho ďalších.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tá žena nie je jediná, ktorej to pomohlo.
  Len pochybujem, že Harvardskí vedci majú záujem zaoberať sa takýmto prístupom.
  Chemoterapia a ďalšie zvrátenosti oficiálnej liečby prinášajú miliardové zisky a vedec, ktorý by propagoval čokoľvek iné – alternatívne, by bol dávno umlčaný.

  • Špekulant

   Harvardski vedci nie su lekari. Harvardski vedci maju prilis velke meno na to, aby boli umlcani. Harvard je miesto, ktore v tomto pripade dava nadej.
   U nas sa MUDr. Fulova este v mladosti stretla s takym pripadom. Takze na nasom malom slovenskom piesocku propaguje podporu liecby stravou.

  • Máte naprostou pravdu. Rakovina není o nic horší než obyčejná chřipka, ale zdravotnictví a spol. si z toho udělalo byznys a naivkové těm …věří

 2. A kde sa o tm dočitam viacej? Myslim o tej strave. Dakujem

  • Léčba nespočívá jenom ve stravě, ale i ve změně způsobu života, myšlení…ruku v ruce se změnou stravovacích návyků. Jedno bez druhého je nemožné.

  • Špekulant

   V komentári na iný článok na túto tému na tejto stránke ktosi napísal, že robil štatistiku a výskum, čo majú spoločné alternatívne liečenia rakoviny u vyliečených pacientov. Jedinou spoločnou bola viera vo vlastné uzdravenie. Náš mozog má ohromnú silu. Keď si zvolíte cestu a budete jej veriť, výsledky sa dostavia. Osobne si myslím, že bez vylúčenia karcinogénov vo všetkých oblastiach, kde sa to dá, by to nešlo. O strave v súvislosti s rakovinou je veľa kníh, aj od renomovaných lekárov. Dokonca každý orgán má svoje rizikové potraviny.

Pridajte komentár

*