Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Boj proti autizmu: Vyraďte tieto zložky zo stravy a zmiernite jeho príznaky


Print Friendly, PDF & Email

Boj proti autizmu: Vyraďte tieto zložky zo stravy a zmiernite jeho príznaky

Počet prípadov autizmu neustále narastá a čoraz viac ľudí si kladie otázku, ako  svoje symptómy liečiť alebo zmierňovať a zlepšiť tak celkovú kvalitu života.

V jednom konkrétnom prípade začal chlapček s menom Ethan Fox vykazovať výrazné zlepšenie zdravotného stavu po tom, čo zo stravy vysadil dve zložky zo svojej potravy.

Ide o bežný lepok (glutén) a mliečnu bielkovinu kazeín.

Rodičia tak konali na základe odporúčaní lekára Kennetha Bocka, ktorý je špecialista na autizmus, a zároveň autor knihy Liečba nových detských epidémií. Autizmus, ADHD, astma a alergie (Healing The New Childhood Epidemics. Autism, ADHD, Asthma and Allergies). 

Vedci sú presvedčení, že vylúčenie lepku a mliečnych výrobkov zo stravy autistu môže prispieť k zlepšeniu zdravotného stavu u 60% detí s autistickým ochorením.

Prevládajú obavy, že nárast autizmu je priamo spojený a prudko stúpol so zvýšením vakcinácie detí na začiatku 90. rokov.

Zatiaľ čo sa zdravotníctvo snažilo túto teóriu opakovane vyvrátiť, mnohé nezávislé štúdie prepojenie potvrdili a poukázali na výhody, ktoré pre zdravotníctvo z uplatňovania takýchto postupov aj naďalej vyplývajú.

Veľa výskumníkov v tejto oblasti pevne verí, že súčasný plán očkovania nie je bezpečný a odborníci v oblasti zdravia privierajú oči nad faktickými výsledkami.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Mnohé argumenty proti prístupu hlavného prúdu k tomuto výskumu spočívajú v tom, že prepojenie medzi očkovaním a autizmom nebolo náležite preskúmané a otestované a závery sú preto vyvodené nezodpovedne.

Dramatický vzostup autizmu v posledných rokoch

Autizmus v USA sa od roku 1991 zvýšil o viac ako 2 700 percent. Zhruba vtedy sa vakcinácia detí zdvojnásobila, a nárast počtu očkovaní stúpa dodnes.

Pred rokom 1991 autizmus diagnostikovali jednému z 2 500 detí, pričom dnes je to jedno z 91 detí.

Hoci výskum epidemiológa Toma Verstraetena a doktora Richarda Johnstona, imunológa a pediatra z Coloradskej univerzity, jasne preukázal, že náhly nárast autizmu spôsobil thimerosal (tiomerzal), CDC (americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb) ich zistenia veľmi rýchlo zamietlo.

Bezlepková diéta ako liečba pre deti s autizmom

Ďalší výskum, ktorý sa zaoberal prepojením autizmu s pozitívnymi výsledkami dosiahnutými bezlepkovou stravou, podporila aj štúdia, ktorá sa zamerala výlučne na diétnu terapiu u detí s autizmom. Nižšie pridávame výňatok z abstraktu štúdie:

„Uvádzame prípad autistického dieťaťa s epilepsiou, ktoré po slabej reakcii na liečbu prešlo na bezlepkovú, bezkazeínovú diétu, na čo sa následne prejavilo výrazné zlepšenie jeho autistických i celkových zdravotných symptómov.

Po zvýšenom nástupe záchvatov v puberte a neschopnosťou dosiahnuť ich úplnú kontrolu farmakologickou liečbou, dieťa prešlo na ketogenickú diétu bez lepku a kazeínu.“

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Definitiva

    Makrobiotika lieči civilizačné ochorenia. Ľudstvo je pomätené, nemá ani tušenia o zdravej výžive.
    Riešte si svoje zdravie komplexne.
    Campbell, Čínska štúdia
    Kushi, MAkrobiotikou ke skutečnému zdraví

Pridajte komentár

*