Bývalý riaditeľ v Google varuje, že globalisti využívajú umelú inteligenciu na vytvorenie „smrteľnejších pandémií“


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý riaditeľ v Google varuje, že globalisti využívajú umelú inteligenciu na vytvorenie „smrteľnejších pandémií“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Bývalý výkonný riaditeľ spoločnosti Google varoval, že globalistická elita v súčasnosti používa umelú inteligenciu (AI) na vývoj novej, smrteľnejšej pandémie, ktorú chcú rozpútať s cieľom vyľudniť svet.

Mustafa Suleyman, ktorý predtým pôsobil ako vedúci pracovník v divízii umelej inteligencie spoločnosti Google s názvom DeepMind, hovorí, že je hlboko znepokojený tým, ako nekontrolované pokroky v oblasti umelej inteligencie môžu viesť k novým, smrteľnejším biologickým hrozbám.

Počas rozhovoru v podcaste The Diary of a CEO (Denník riaditeľa) Suleyman varoval:

„Najtemnejším scenárom je, že ľudia budú experimentovať s patogénmi, myslím umelými syntetickými patogénmi, z ktorých sa náhodne alebo zámerne môžu vykľuť vysoko prenosné kmene.“

Suleyman tiež povedal, že tieto synteticky navrhnuté patogény ako výsledok výskumu riadeného umelou inteligenciou sa „môžu šíriť rýchlejšie, byť smrteľnejšie, spôsobovať viac škôd alebo potenciálne zabíjať.“.

Portál Thefederalistpapers.org k téme uvádza:

Mustafa Suleyman zdôraznil naliehavú potrebu prísnejšej regulácie okolo softvérov umelej inteligencie.

Suleyman tým vyvolal hypotetickú, no pravdepodobnú obavu a podelil sa o svoj najväčší strach, že „dieťa niekde v Rusku bude v nasledujúcich piatich rokoch vedieť geneticky skonštruovať nový patogén, ktorý by mohol spustiť pandémiu smrteľnejšiu než čokoľvek, čomu svet doteraz čelil“.

Uvedomujúc si bezprostrednosť tejto potenciálnej hrozby ďalej povedal:

„To je oblasť, v ktorej potrebujeme kontrolu. Musíme obmedziť prístup k nástrojom a know-how na vykonávanie takýchto vysoko rizikových experimentov.“

Technologické firmy z celého sveta sa 13. septembra 2023 schádzajú vo Washingtone na samite umelej inteligencie, ktorý vedie americký senátor Chuck Schumer. Suleymanov hlas sa preto stáva o to naliehavejším.

Prírodná liečba osteoartritídy

„My z brandže, ktorí máme k tejto práci najbližšie, si vieme predstaviť, že o päť alebo desať rokov by sa to mohlo vymknúť spod kontroly. Preto to musíme podchytiť už teraz,“ povedal.

„Naozaj experimentujeme s nebezpečnými materiálmi. Antrax nie je niečo, čo sa dá dnes kúpiť cez internet a s čím sa dá voľne experimentovať,“ pokračoval.

„Musíme obmedziť prístup k týmto veciam. Musíme obmedziť prístup k softvéru, ktorý vytvára modely patogénov, cloudovým prostrediam s vysokým výpočtovým výkonom a na strane biológie to znamená obmedzenie prístupu k niektorým látkam,“ dodal Suleyman.

Video (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

Suleymanove vyhlásenia odrážajú širší sentiment v rámci technologickej komunity. Začiatkom marca množstvo technologických magnátov podpísalo otvorený list, ktorý obhajoval šesťmesačné moratórium na trénovanie umelej inteligencie.

Elon Musk, generálny riaditeľ spoločností Tesla a SpaceX, zdieľa podobné obavy, pričom hovorí o paralelách zo scifi filmov a varuje, že nekontrolovaná umelá inteligencia sa môže potenciálne stať nepriateľskou, podobne ako roboty v populárnej filmovej sérii „Terminátor“.

Suleyman zakončil svoje vyhlásenie poznámkou:

„Nikdy predtým sme pri vynájdení novej technológie proaktívne nehovorili, že musíme ísť pomaly.

Najprv sa musíme uistiť, že táto technológia neškodí. Je to bezprecedentná chvíľa. Žiadna iná technológia predtým nemala taký veľký potenciál škodiť.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. hurá, pliaga s názvom ľudstvo konečne zmizne.
  Ostanú len tie nádherné elity, ročildi, rokfeleri, a iní akcionári FEDu, ktorí majú nárok na život, lebo sú to elity.

  • Myslím si, že UI veľmi rýchlo zistí ako sa veci majú, takže elita skôr skončí než normálni ľudia!

 2. Společnost Google údajně klame své spotřebitele v používání anonymního režimu. Nadále totiž sbírá osobní informace o uživatelích navzdory tomu, zda používají anonymní režim či nikoliv. Žaloba proto hledá odškodnění v minimální výši 5 miliard dolarů.
  článek z roku 2020
  https://cdr.cz/clanek/google-celi-zalobe-na-5-miliard-dolaru-za-ze-sbira-data-i-v-anonymnim-rezimu

 3. svatoslav butora

  Na túto tému sa nedá diskutovať. Rovno a bez poľahčujúcich okolností odsudzujem všetky riadiace entity Západného sveta a ich pomáhačov zo Sveta Kapitálu a Sveta Mohameda na smrť. Zdochliny nemajú právo riadiť Svet Ľudí.

 4. + Mimo téma (mimo negativní energii). Něco jsem sepsal ke skořici. Pár důvodů, proč užívat SKOŘICI (nejen) jako lék, zde odkaz:
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=170

  Zbraňuje vzniku krevních sraženin, zrychluje metabolismus, pozitivně ovlivňuje mozek, působí příznivě na zažívání, nabízí celou řadu zdraví prospěšných přírodních (očistných) látek, snižuje „špatný“ cholesterol, má pozitivní vliv na zdraví srdce a cév, na tlusté střevo + zažívání..

  = Takhle. Kvůli zdrav. problémům (které zde nechci rozebírat,), jsem najel na cejlonskou skořici (nakupujte pouze orig. skořici, zmíněnou cejlonskou). Mimo jiné testuji i další přírodní bylinky atp., ale už po týdnu pozoruji znatelnou změnu. Doporučuji posypat ráno lžičku skořice na nastrouhané jablko. Případně přidat do bílého (kvalitného) jogurtu, do cottage, se zakysaným mlékem/kefírem, s medem na pečivu, atd..

 5. Satanisti na vzostupe : https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/konspiratori-meli-pravdu-g20-oznamila-plany-na-digitalni-meny-a-id/ ! Likvidácia hotovosti je zž len otázkou času ! Bez digitálnej meny, zdochnite z hladu ! To je posolstvo démonkratov a likvidátorov ľudských práv !

 6. Toto tu na Badateli začína byť mentálne a intelektuálne zaostalá skupina.

  • Myslíš aj včetne teba ?

   • Trápia ma určite minimálne 2 témy, ktoré tu nikoho netrápia – BRICS ako 80% populácie planéty skončí v multipolárnom NWO na jeden šup – projekt Rotschieldovcov,
    a trápi ma sionžidovská satanistická symbolická dekapitácia „hlavy“ našej slovenskej kultúry a histórie – Pavla Orságha Hviezdostala – s víziou satano-liberastickej budúcnosti a genocídy národa, a to, že tá satanisticá riaditeľka DPOH má ešte hlavu na krku! K tomu si najprv pozrite tento film

    Somalsti pirati – The.Pirates.of.Somalia.2017.1080p,BluRay.CZ.dabing
    https://prehrajto.cz/somalsti-pirati-the-pirates-of-somalia-2017-1080p-bluray-cz-dabing/5fe67ebaeaa3d
    ————————————————–
    Súvislosť s incidentom v DPOH a týmto filmom podľa skutočnej udalosti vám docvakne – možno nie – vtedy, keď si vypočujete časť rozhovoru, v ktorom obidvaja protagonisti /hlavný hrdina – reportér to študoval ako seminárnu prácu v Kanade, druhý je prezidentov syn a jeho sprievodca/ v ktorom sa spomína obdobie boja Somálčanov proti Britom, ktorí Somálčanov tradične utopili v krvi, a pôsobenie somálskych básnikov, ktorí duchovne podporovali svoj národ a vytvárali mu informačné pole – čo mi okamžite pripomenulo explóziu básnickej tvorby počas meruôsmych rokov 1847.1848 a 1868 a celé štútovké obdobie – a po tomto znova idú satanisti na Slovensku – po našich duchovných /ThDr.Balák/ a teraz aj odkaz Hviezdoslava! Je to konceptuálny – aj keď symbolický /bez symbolizmu satanisti nedajú ani ťuk/ – útok na našu inteligenciu, duchovno, na našu históriu a odkaz predkov! Dekapitácia Pavla Orságha Hviezdoslava – zakázaný dvojkríž v štátnom znaku – čo je ako útok na štátne symboly trestný čin – a to všetko progersívna satanistická uderka v našom dome kultúry – a s „požehnaním“ primátora-progresívca Vaľu, keďže sionzmrdi na Ministerstve kultúry SR delimitovali DPOH do vlastníctva hlavného mesta Bratislavy – zrejme aj s plánom použiť ho na rozvrat národnej kúltúry! Takto to zjavne nechápe ani Matica slovenská, ktorá v tom vidí len „dehonestáciu“!

    Podľa mňa nie je problém s nejakou odseknutou satanistickou hlavou namočenou v dechte a vyváľanou v perí urobiť tiež zaujímavú preformanciu a symbolicky ju spáliť v pekle. Opakujem – tie ku.vy progresivistické nám ponúkajú svoju zvrátenú budúcnosť, a my máme najprv zahodiť svoju minulosť a svoje KORENE! Ale národ nemôže existovať bez svojej kultúry, bez svojej histórie a tradícií, bez svojich koreňov a predkov! V TOM je ten ich satanistický útok na nás KONCEPTUÁLNY! A preto treba aj konceptuálne reagovať idioti! Chcú zároveň odstrániť náš staroslávny dvojkríž – nimi označovaný ako klérofašistický a zároveň nám sem inštalujú ukrajinizáciu a Benderovych fašistov! A to je útok na našu štátnosť /tieto útoky prebiehajú systematicky/! A na to treba dôrazne a nekompromisne reagovať! A tiež prešetriť – ktorý sion inicioval „privatizáciu“ štátneho DPOH na Ministerstve kultúry SR – pretože tieto procesy rokladu siete kutúrnych ustanovizní Slovenska tu prebiehajú už od roku 1989! Mor ho!!!

    • Riaditeľka DPOH AROGANTNE REAGUJE na obrovskú kritiku? „Prvé reakcie riaditeľky DPOH na kritiku škandalózneho plagátu! Búrlivé reakcie verejnosti na novú vizuálnu kampaň divadla nazvala zúfalstvom na Facebooku, petície za jej odvolanie ju pobavili, Matica slovenská ju nezaujíma“

     „“Riaditeľka, Valéria Schulczová“ – Schulz, Scholz, Šolc je typické aškenázi meno.

     „Odvolanie? Pobavilo

     Riaditeľka DPOH si je vedomá aj petície za jej odvolanie, ktorá bleskovou rýchlosťou vznikla. Tento počin ju podľa jej vlastných slov mimoriadne pobavil. Hovorí, že ju zatiaľ nikto z ministerstav kultúry ani z Výboru pre kultúru a médiá nekontaktoval.“
     https://www.hlavnydennik.sk/2023/09/02/riaditelka-dpoh-arogantne-reaguje-na-obrovsku-kritiku
     ——————————–
     Delimitácia DPOH zo štátneho na mestské bola cielená – dostať ho do moci bratislavských a pezinských satanistov-progresivistov! A za to môže niekto konkrétny na Ministerstve kultúry SR – ovládanom práve týmito entitami! Lebo rezort kultúry riadi zmenu alebo normalizáciu status quo nekrvavou cestou!
     https://www.hlavnydennik.sk/2023/09/02/riaditelka-dpoh-arogantne-reaguje-na-obrovsku-kritiku

     „Podpredsedníčka SNS Dagmar Kramplová na cestách za povinnosťami svojou rodnou Bratislavou zahliadla už všeličo. Tentokrát ju ohromil plagát, propagujúci novú divadelnú sezónu v bratislavskom Divadle P. O. Hviezdoslava (DPOH). Prvé, čo na reklame upúta, sú dve vlajky – ukrajinská a dúhová.

     Kramplová pripomína, že rozklad, ktorý DPOH predvádza, nastal po tom, ako sa divadlo dostalo zo správy Bratislavského kultúrneho a informačného strediska (BKIS) do správy neziskovky. Je podľa nej našou povinnosťou zastaviť to už v najbližších parlamentných voľbách. Ako bude vyzerať Slovensko pod vládou PS ukazuje aj Ján Mažgút na príklade dopravných zmien v Bratislave.
     Pohoršená

     „Priatelia, tento hnoj čo vidíte na obrázku, si dovolilo uverejniť to, čo bolo kedysi Mestským divadlom P. O. Hviezdoslava v Bratislave. Toto, čo vidíte na obrázku, tento doslova a do písmena rozklad, ktorý sa nachádza v niekoho chorom mozgu, to je presne to, čo chce liberálna mafia naliať aj ostatným ľuďom do hláv a proti čomu bude vždy každý slušný a normálny človek bojovať!,“píše rozčúlene Kramplová na Facebooku s tým, že DPOH bolo do minulého roku súčasťou BKIS.

     Je z neho neziskovka

     „V roku 2022 však hlavné mesto pod vedením Vallovej liberálnej mafie rozhodlo o založení citujem „neziskovej organizácie“, ktorá aktuálne tento pozostatok toho, čo bolo kedysi Divadlom P. O. Hviezdoslava, prevádzkuje,“vysvetľuje Kramplová vývoj DPOH s tým, že obrázok je výsledo rozkladu a rozpadu kultúrnej inštitúcie pod vedením „šmejdov“.“
     https://www.hlavnydennik.sk/2023/08/31/takto-bude-vyzerat-slovensko-pod-vladou-ps-uz-ani-dpoh-nepotrebuje-slovensku-vlajku

     Slovensko sa pomaly, ale isto stáva OPUSTENÝM PSYCHIATRICKÝM VÄZENÍM
     https://www.hlavnydennik.sk/2023/09/04/vlastenectvo-nie-je-triedny-boj-ale-posilnovanie-spolocnych-vazieb

 7. Áno – diskusie na Bádatelovi sú mentálne pod úrovňou!

Pridajte komentár

*