OSN vyzdvihuje „výhody“ svetového hladu v dnes už vymazanom článku


Print Friendly, PDF & Email

OSN vyzdvihuje „výhody“ svetového hladu v dnes už vymazanom článku

(Ramon Tomey Tagy, Natural News) Organizácia Spojených národov (OSN) donedávna vo svojej publikácii z roku 2008 propagovala údajné „výhody“ svetového hladu.

Dielo, ktoré OSN spočiatku obhajovala ako „pokus o satiru“, bolo po verejnom pobúrení následne rýchlo stiahnuté.

V článku publikovanom v UN Chronicle profesor politických vied z Havajskej univerzity George Kent tvrdil, že hlad má pre mnohých ľudí skutočne „veľkú pozitívnu hodnotu“.

Odsúdil tiež škodlivé vnímanie rozšíreného hladu ako „naivný pohľad“.

„Niekedy hovoríme o hlade vo svete ako o neduhu, ktorý všetci chceme, aby bol ukončený. Považujeme ho za niečo porovnateľné s morom alebo AIDS. Tento naivný pohľad nám však bráni prísť na to, čo spôsobuje a udržuje hlad,“ napísal.

„V skutočnosti ide o základ pre fungovanie svetovej ekonomiky. Hladní ľudia sú najproduktívnejší ľudia, najmä tam, kde je potrebná manuálna práca.“

Sýti ľudia vraj nechcú pracovať

Kent nazval koncept dobre živených ľudí, ktorí sú produktívnejší, ako „nezmysel“.

Vysvetlil, že „ľudia, ktorí sú dobre živení, majú síce väčšiu schopnosť produktívnej fyzickej aktivity, ale dobre živení ľudia sú zároveň oveľa menej ochotní robiť túto prácu“.

„Nikto nepracuje tvrdšie ako hladní ľudia,“ zdôraznil profesor a citoval prípady chudobných ľudí, ktorí držali nápisy, že „budú pracovať za jedlo“.

Vo komentári varoval, že globálna ekonomika prestane existovať v momente, keď sa zmierni globálny hlad.

„Koľkí z nás by poskytovali svoje služby (prácu) tak lacno, ak by to nebolo kvôli riziku hladovania? Keď predávame svoje služby lacno, obohacujeme ostatných – tých, ktorí vlastnia továrne, stroje či pozemky a konečnom dôsledku vlastnia ľudí, ktorí pre nich pracujú.

Pre tých, ktorí sú odkázaní na dostupnosť lacnej pracovnej sily, je hlad základom ich bohatstva.“

Globalistické elity považujú hlad za „aktívum“

Kent tiež poukázal na to, že „ľudia na vysokej úrovni“ – čiže globalistické elity – „sa neponáhľajú riešiť problém svetového hladu a dodal, že hlad považujú za svoje „aktívum“.

Prírodná liečba osteoartritídy

(Súvisiace: Hroziaci nedostatok potravín nie je náhoda: je súčasťou plánovanej globalistickej iniciatívy „Reset the Table“)

„Pre tých z nás, ktorí sú na najvyššom stupni spoločenského rebríčka, by bolo ukončenie globálneho hladu katastrofou.

Keby na svete nebol hlad, kto by oral polia? Kto by zbieral našu zeleninu? Kto by pracoval v kafilériách? Kto by nám čistil záchody? Museli by sme si vyrábať vlastné jedlo a čistiť si vlastné toalety.“

Avšak po článku zo 6. júla od skúseného redaktora portálu InfoWars Jamieho Whitea, ktorý rozoberal Kentove názory, OSN následne svoj článok odstránila zo svojej webovej stránky.

V snahe vyhnúť sa kritike, UN Chronicle zverejnil na Twitteri status, že Kentov komentár bol „pokusom o satiru a nikdy sa nemal brať doslovne“ a ešte dodal:

„Boli sme upozornení na zlyhania článku, dokonca aj ako satira, a odstránili sme ho z našej stránky.“

Takéto vysvetlenie však nedokázalo Whitea upokojiť.

„Globálna mocenská štruktúra musí byť v skutočnosti potešená, keď vidí, ako sa dnes vo svete objavuje nedostatok potravín v dôsledku podozrivých nehôd v závodoch na výrobu a distribúciu potravín, „zelených“ iniciatív, regionálnych vojenských konfliktov, narušení dodávateľských reťazcov a nekontrolovateľnej inflácie. Zariaďte sa podľa toho,“ napísal svoju reakciu.

Pozrite si video, v ktorom moderátor Harrison Smith v časopise American Journal hovorí o už vymazanom článku o svetovom hlade z Chronicle UN:

Záver

Mnoho ľudí si doteraz myslelo, že organizácie ako OSN sú tu na riešenie svetových problémov, akým je aj rozšírený hlad. Teraz sa im však dostáva studenej sprchy a nepríjemného precitnutia.

Ako sa zdá, väčšina globálnych organizácií je tu naopak preto, aby problémy vo svete vytvárala. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), ktorá je tiež súčasťou OSN, a jej nedávny prístup k pandémii je toho ďalším odstrašujúcim príkladom.

Stop Candida

Autor: Ramon Tomey Tagy, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prečo sú na fotke dobre živení černoši?

  • Lebo keby sme tam dali pôvodnú fotku nahých vychudnutých černoškov, tak by niekto mohol našu stránku označiť za „šírenie detskej pornografie“ a zablokovať ju. Vzhľadom na to, aká v súčasnosti panuje na Slovensku nálada ohľadne boja proti alternatívnym stránkam, tak sme si istí, že libratrdi by si takú príležitosť nenechali ujsť.

 2. No tak to v žiadnom prípade nie je slobodomurárska absurdita!
  Po roku 1989 – počas fungovania tzv. Čalfovej vlády pred rozdelením ČSFR sa minister hospodárstva, myslím že Milan, ale určite Kučerák, vyjadril k plánovanej nezamestnanosti – zhruba citujem, že – „10%-ná miera nezamestnanosti je akurátna pre udržanie optimálnej miery negatívnej motivácie na dosiahnutie najvyššej efektivity v hospodárstve“ – tak nejak – a úrady práce robili všetko preto, aby nezamestnanosť udržiavali pri živote! A veru dosiahla až 25%, čo potom kamuflovali vyraďovaním uchádzačov o prácu za každú blbosť! Od 90.-tych rokov tento skurvený štát nemieni evidovať mieru ZAMESTNANOSTI – čo je reálny stav!!! To sú tie Kaníkove aj Sulíkove hry s číslami – nezamestnaný „nie je“ ten, kto nie je ako nezamestnaný evidovaný na úrade práce!
  Takže kurva áno! Treba vás vyhladovať, aby ste makali aj stiahnutí z kože!

  • EU slobodomurárski zmrdi pokračujú vo svojich plánoch!

   Eurokomisár Šefčovič pred rokom v Madride nadšene tlieskal plánu vysťahovať dôchodcov a chudobných z ich bytov a nahnať ich do komunálnych hál. Obludný plán v lete roku 2022 sa začína uplatňovať v praxi
   „EU: Už v květnu 2021 jsme odhalili, že komisař EU Maroš Šefčovič, (Slovensko), v Madridu nadšeně tleskal plánu na vystěhování důchodců z bytů, a jejich sestěhování do společných prostor, kde měli být pod dohledem a ošetřovatelskou péčí mladších důchodců! Uvolněné byty se měli přidělit potřebným a bohatým! To vše v rámci plánu na zlepšení konkurenceschopnosti evropské ekonomiky, a za bruselské dotace Green Deal!

   V létě 2022 se tento obludný plán stává realitou! Německá města už na pokyn vlády začala připravovat společné ubytování starých a chudých lidí do veřejných hal, aby v zimě neumrzli a neumřeli hlady! Nastává tak šílená situace – Bruxelae, zajišťuje po celé Evropě ubytování imigrantů v bytech, a na pokojích v ubytovnách – a němečtí a další evropští důchodci, kteří svou poctivou prací Evropský sociální stát vybudovali, se mají sestěhovat do překližkových kojí do vyhřívaných hal, protože se předpokládá, že si už nebudou moci, stejně jako další evropští chudí, dovolit luxus – vytápěného bytu a jídla!

   Před necelými 100 lety, obdoba současné politiky Bruxelae, – politika USA a Evropských mocností známá jako Smoot-Hawley Act -1930, a jeho kopie, prohloubila tehdejší hospodářskou krizi, a přispěla k nástupu Hitlera a nacismu! Kdo se nepoučí ze své historie, je nucen ji opakovat! Doslova komické v tomto případě je, že – Putin se hájí, tím že provádí denacifikaci! Jakou politiku tedy provádí Bruxelae – Nacifikaci!? Pozor, abychom se nedivili!“
   https://www.informacnavojna.tk/article/eurokomisar-sefcovic-pred-rokom-v-madride-nadsene-tlieskal-planu-vystahovat-dochodcov-a-chudobnych-z-ich-bytov-a-nahnat-ich-do-komunalnych-hal-obludny-plan-v-lete-roku-2022-sa-zacina-uplatnovat-v-praxi
   ———————————————–
   Poznámka – z prezidentskej kampane je známy mesačný príjem Šefčoviča – 38 tisíc EUR. Čaputová berie 14. Šefčovič nikdy nechcel byť prezidentom – toho postavili ficozmrdi, lebo vtedy nemal istý ďalší komisariát. Tak si dajte konečne dohromady, v akej agende budú ficozmrdi pokračovať, ak nahradia „Matovičovu“ vládu! Je to jedna a tá istá slobodomurárska kravaťácka banda!

   • Presne tak

    • Len doplním – „Německá města už na pokyn vlády začala připravovat společné ubytování starých a chudých lidí do veřejných hal, aby v zimě neumrzli a neumřeli hlady! “ – tam ich potom už bezmocných opichajú plánovaným genocídnym svinstvom pod zámienkou zabráneniu hromadnej nákaze. Každý zámer má vždy viac vrstiev.

  • Nezamestnanost je neviditelna ruka s palicou,ktora udržuje pracovnu silu v poslušnosti.

 3. Miesto tých roztopašností by ste tu všetci lepšie urobili keby ste si radšej prečítali Čenkovej deti, Jano, Botastroj , Bez šéfa a podobnú literatúru aby ste nežasli nad jednoduchými zákonitosťami kapitalistickej voľno trhovej ekonomiky . A pre hĺbavejších odporúčam Politickú ekonómiu čo sa vyučovala tuším v druhom ročníku každej vysokej školi za socializmus.

 4. …presne tak Mária, také,,uctievanie“ má mnoho podôb, záleží na nás samých, či to aj my tak chceme robiť….

 5. Ľudský život aj celá jeho história je boj medzi tými, čo žijú z práce svojich rúk a tými, čo žijú NA ÚKOR DRUHÝCH.
  A tí, čo žijú na úkor druhých potrebujú udržiavať systém a prodmienky tak, aby bol dostatok tých, ktorí ich vyživia.
  Ukážu im – pozrite, keď budete makať u mňa vo fabrike, budete sa po čase mať tak, ako ja! Alebo im zakážu chovať zvieratá a pestovať rastliny, aby boli ZÁVISLÍ na tých, ktorí ich MÔŽU pestovať a chovať, ale hlavne PREDÁVAŤ!
  Prečo komouši znárodnili fabriky a zakázali ešte aj male živnosti? Pretože živnostník ich mohol poslať do predele – bol nezávislý. Tí, čo chcú žiť na úkor iných vyvinuli nástroje závislosti. Zákony, parlamenty, vlády, medzinárodné organizácie. Tie samé o sebe nie sú zlé. Zlá je ich IMPLEMENTÁCIA do spoločnosti. Míňajú sa svojim pôvodným poslaním a účelom, na ktorý vznikli.
  V podstate každá takáto inštitúcia je kamuflážou závislosti.
  Predáva sa krásnymi heslami. Isto ste si všimli tie vzletné názvy konferencií, nadácií a tie eufemizmy ktoré na nás vyskakujú v každej MSM správe. Organizácia SPOJENÝCH národov. Otvorená spoločnosť. Liga za zdravie. Zachráňme deti. (vymýšľam) Nadácia na pomoc utečencom. Udržateľný pokrok. Spoločnosť pre rozvoj demokracie.
  Musia mať pekné mená, aby sa dobre predávali a ľudia im verili. Ovšem zistiť, čo v skutočnosti robia, kto ich financuje, čie záujmy presadzuju je niekedy problém.
  Posledným “kúskom” je zastupiteľský system.
  Absolútne nekontrolovateľný občanmi. Absolútne nezávislý na občanoch. Tvoriaci zákony, súdiaci, podpisujúci medzinárodné zmluvy, meniaci ústavu.
  Poviete -občania ich musia predsa zvoliť. Nie, nemusia. Oni sa môžu zvoliť aj sami. Stopäťdesiati. Tak pripravili zákony a ústavu. Nás nepotrebujú k tej svojej “demokracii”. Zastupiteľský systém je najzákernejší nástroj závislosti v súčasnosti. Dobrovoľne si zvolíte vodcov, ktorí si potom robia čo chcú, a keď im poviete že nechcete aby to robili, povedia vám VEĎ STE SI NÁS DOBROVOĽNE A SLOBODNE ZVOLILI, dali ste nám na to mandát! Demokraticky sme boli zvolení. Vyhrali sme politickú súťaž! A ľudia sa trápia, že si zle zvolili, že id je koho voliť, že by sa mal zmeniť volebný zákon.
  Nechápu, že y sa mal zmeniť SYSTÉM! Pretože systém, v ktorom zvolený zástupca (zvolený akýmkoľvek volebným zákonom a v akýchkoľvek volebných obvodoch) má ABSOLÚTNE právomoci a nie je nijako vo svojom konaní OBMEDZENÝ občanmi, je zvrátený.
  Chceli by ste právneho zástupcu, ktorý by si robil vo vašom mene čo sa mu zachce? Zmenil by zmluvu medzi sebou a vami (ústavu), podpísal by vo vašom mene zmluvu na dodávku elektriny za 200€/kWh…
  Ak nie, prečo nikomu nevadí, že máme poslancov a vládu (zástupcov), ktorí TOTO MÔŽU ROBIŤ???
  Chceme byť závislí, lebo sme leniví chodiť k referendám a NAOZAJ rozhodovať? A nielen voliť tých, čoza nás rozhodujú?
  Keď to nezmeníme (nepochopíme), budeme hladní.
  Oni to za nás vybavia a zariadia! To si píšte!

  • 13 minút k Ústave SR. Tak pozerajte: Prajem pekný deň.
   https://www.youtube.com/watch?v=ySkn7kWpHuE

   • Ano, to som robil ja… vsetky tie diely (su 4)
    k demokracii, ustave, volbam a referendu.
    Verím, že tie videá nevyhodnotí NAKA ako protištátne a protidemokratické… sú len proti tomuto demokratickému fejku.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,demokraciu nikdy nikto nevidel a ani nezažil,je to iba falošnými podstrčený pocit a ilúzia,,,,keď furt pracujete-nemáte čas sa obzerať za demokraciou-lebo tú musíte celý deň všade hľadať,,,,naposledy bola demokracia citeľná počas obbdobia krátko po sametovej revolúcie,,,,potom odišla a už sa nevrátila,,,,

     • Co je svet svetom,tak v nom nikdy ziadna demokracia nebola,je to iba blud,ktory dookola omielaju vsetci politici sveta.

     • Galaxia andromeda

      Demokracia haha oblbovanie otrokov.
      1. Volby maju byt verejne, realita su tajne a nedoveryhodne ad absurdum no democracy
      2. Pravo volit ma matblen slobodny obcan, vidim samych otrokov pri volbach, aj to tak vyzera no democracy
      3. Volia sa najlepsi z najlepsich 😂😂😂😂😂😂😂😂😂, ani netreba pokracovat urcite no democracy, co si otroci navolili to maju, urcite nemaji prava tie odobzdali korporaciam.
      Sucasny stav tvrdy korporatny fasizmus.

    • Ďakujem. Klobúk dole. Ja to mám stiahnuté, keby sa niečo stalo, dialo.

 6. je to strašné čo sa deje a ľudom je to jedno,v TV nepovedali

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ľudia prežívajú extázu šťastia-majú prácu majú rodiny majú kreditky chodia na fotbal a majú veľmi slušné platy keby vedeli s nimi aj dobre narábať-netrebalo by donekonečna zvyšovať a dlhy rozdeľovať na každú živú hlavu,,,,

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,osn je asi taká fejková organizácia ako vaša firma či váš zamestnávateľ,,,,neni rozdielu-všetky škodia všetkému a všetkým rovnako húževnato,,,,

 8. …ďakujem moc za zauj.inform.aj za tip na film…

 9. …tiež je dobrých tých 13 min k ústave…

 10. …aj super pesničky pre potešenie, vďaka,,.

 11. Co takhle se vzbouřit a vzít si to, o co nás samozvané elity okrádají! Nikdo není statečnější a zuřivější než hladový člověk.

Pridajte komentár

*