Svetové ekonomické fórum predstavilo „povinné mozgové implantáty“ na elimináciu konšpiračného zmýšľania


Print Friendly, PDF & Email

Svetové ekonomické fórum predstavilo „povinné mozgové implantáty“ na elimináciu konšpiračného zmýšľania

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Globálna elita je zhrozená odporom ľudí k eutanázii, mRNA vakcínam, turbo rakovine, pumpovaniu mRNA do potravín, normalizácii pedofílie a syntetickým mäsovým výrobkom Billa Gatesa.

Preto sa teraz zúfalo snaží získať úplnú kontrolu nad ľudstvom prostredníctvom vojny, ktorú Svetové ekonomické fórmum (WEF) znepokojivo nazvalo „bitkou o váš mozog“.

Podľa zakladateľa WEF Klausa Schwaba bude ľudstvo lepšie vybavené na zvládnutie budúcich výziev, ak nenarodené deti podstúpia úpravu génov, aby sa zabezpečilo, že nebudú mať postihnutia, choroby a psychologické črty, ktoré elita neschvaľuje.

Ak Schwabove plány „zmeniť ľudskú bytosť“ a vyhrať „bitku o váš mozog“ nie sú dostatočne znepokojujúce, tak najnovšie plány Európskej únie zakročiť proti akejkoľvek opozícii voči globalistickej agende by vás mali postaviť do pozoru.

Ide o koordinovaný útok globálnej elity, na ktorý sa práve chystajú.

Podľa predsedníčky Európskej komisie Uršuly von der Leyenovej musí byť európska populácia „zaočkovaná proti myšlienkam“, ktoré establišment neschvaľuje.

Vo vystúpení na summite o demokracii v Kodani začiatkom tohto mesiaca von der Leyenová, odhalila svoj plán „Európsky štít demokracie“, ktorého cieľom je „odhaľovať dezinformácie a škodlivé zasahovanie… a urobiť naše spoločnosti odolnejšími“.

Inými slovami, „štít demokracie“ je len eufemizmus pre cenzúru a „spoločenská odolnosť“ je ďalší výraz pre dodržiavanie predpisov.

Nemýľte sa, globálna elita vedie vojnu proti suverenite ľudskej bytosti. Svetové ekonomické fórum sa stalo natoľko arogantným, že sa už ani nesnažia skrývať svoje dystopické plány.

Noah Yuval Harari, pravá ruka Klausa Schwaba, hovorí, že nič také ako slobodná vôľa neexistuje. Ste jednoducho „hacknuteľné zviera“ a elita drží heslá do vášho mozgu.

Vitajte v tom, čo WEF znepokojivo nazýva „bitka o váš mozog“

Tu je náš odkaz Von der Leyenovej, Schwabovi, Hararimu a celému WEF: Ideme po vás. Ak si myslíte, že my „neelity“ si sadneme a necháme vás, aby ste si s nami robili, čo chcete, tak ste na veľkom omyle!

Celé je to ešte horšie, keď si uvedomíte, kto všetko je zapojený do tohto sprisahania proti ľudskosti.

Posledný online príspevok Davida Bowieho varoval, že „Google je illuminát“ a zdá sa, že jeho varovanie nemohlo byť prezieravejšie.

Zbohom vysoký krvný tlak

Video natočené počas zasadnutia Svetového ekonomického fóra ukazuje Klausa Schwaba, ako so spoluzakladateľom Google Sergeyom Brinom plánujú inštalovať „mozgové implantáty“ do našich hláv, aby globalistické Svetové ekonomické fórum mohlo „merať naše mozgové vlny, čítať naše myšlienky a kontrolovať naše správanie“.

Podľa Schwaba, syna priemyselníka nacistickej Tretej ríše, budú „mozgové implantáty“ zavedené do 10 rokov – „a vy s tým nemôžete nič urobiť!“

Znepokojivá fantázia ovládania mysle, ktorú jasne predstavil Schwab, bola zaznamenaná počas summitu Svetového ekonomického fóra v Davose v roku 2017. Vždy keď sa toto video objavilo niekde na sociálnych sieťach, overovatelia faktov sa snažili zastaviť jeho šírenie.

Podľa Schwabovej časovej osi zavádzanie implantátov do mozgu sa má začať do roku 2027 – teda už o 3 roky.

Podľa Schwaba bude WEF môcť zrušiť voľby na celom svete, pretože akonáhle hacknú ľudské bytosti mozgovými čipmi a odstránia slobodnú vôľu, budú si užívať „naprogramovaný režim“ ovládania ľudskej rasy.

Toto nie sú len nejaké teoretické vízie. Títo ľudia sú naozaj zlí. Podľa WEF príde nové jednotné svetové náboženstvo, ktoré spojí celé ľudstvo pri oltári klimatickej vedy, technokomunizmu (technofašizmu) a eugeniky.

Podľa Schwaba „robotizácia umožní humanizáciu“

Zachytili ste ten oxymoron? Ten človek je totálny megaloman posadnutý mesiášskym komplexom a ešte ho v tom aj podporujú jeho kumpáni.

Yuval Noah Harari, pravá ruka Klausa Schwaba, oznámil, že plány WEF na získanie úplnej kontroly nad ľudstvom sú také pokročilé, že elita dnes už „nadobúda božské sily stvorenia a ničenia“.

Rúhanie sa však týmto nekončí. Harari ďalej sľubuje, že WEF zmení ľudí na bohov (zrejme tým myslel seba a elitu, nie všetkých ľudí).

Ak nechcete budúcnosť, v ktorej budete vy a vaše deti nosiť mozgové implantáty, ktoré umožnia globalistickej elite čítať a ovládať vaše myšlienky ako bohom, je čas sa im postaviť.

Záver

Musíme byť odhodlaní naďalej brať globálnu elitu na zodpovednosť za ich zločiny proti ľudskosti a nedovoliť realizovať ich plány.

Cesta vedie cez občiansky odpor a nezúčastňovanie sa ich agendy – nekupujte si elektrické autá, ignorujte ich zelenú klimatickú agendu, plaťte hotovosťou, neposkytujte im svoje osobné dáta a bojkotujte všetky ich „progresívne“ ciele a programy.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 1/ To nie je človek!
  2/ Údajne to už nie je pôvodný Schwab, ale klon. Ale na tom nezáleží, lebo ide o reprodukciu ideí a plánov.
  3/ Ak si niekto myslí, že takýchto budú klonovať donekonečna, než dosiahnu ciele – moje dva sekáče na mäso sú rýchlejšie.
  4/ Takýto robotizovaní neľudia strácajú tvorivosť a na tom zakapú.
  5/ Problém je idiocia politikov ovládaných potrebou moci a peňazí „cez WEF“ – WEF treba dať na zoznam zločineckých organizácií – ako to urobili tuším na Floride. To sú len psychopati – hypnotizéri, ktorí zakapú na absurditu svojich neľudských plánov.
  6/ Vo formáte Pravda nebo Hoax /Odysee/ – asi 33. časť, je zmienka – možno ilúzia, že bol začatý útok proti 13 illuminátskym rodinám a že prebieha plánovitá likvidácia 350-500 tisíc zločincov. Je to asi mesiac staré, tak to nie je cítiť – veľa riadiacich aktivít má zotrvačnosť „ako ruka mŕtveho muža“. Osobne pochybujem, že za mesiac sa dá zlikvidovať niečo, čo gniavi ľudstvo tisíce rokov.
  7/ Inak tie implantáty na čítanie myšlienok – títo zmrdi zjavne neovládajú telepatiu – nízke entity – inak by vedeli čítať myšlenky bez nich. A čo urobí s nimi takýto implantát? Že prezradí ich zvrátenosť! Treba im to nastrielať do hláv a radi si to pred ich popravou vypočujeme!

  • S bodom 4 a s bodom 7 úplne súhlasím. Niekedy si nezrozumiteľné, ale niekedy triafaš klinec po hlavičke. 👍

 2. A o com mlcia nasi vladni ci vacsina alternativy? Napr. o tom, co konkretne WHO schvalila! Boj sa neskoncil ani s pandemickou dohodou!
  https://www.epochtimes.cz/2024/06/03/vakcinacni-prukaz-byl-v-zeneve-schvalen-pandemicke-umluvy-se-who-jeste-vzdat-nechce/

 3. + Mimo téma.. ALE:

  Volby, politika .. reaguji na blížící se „eurvolby“ … = globální situace, celý svět a politika je pouze divadlo! Všechny státy jsou jen divadlem!! Volit jedině stranu, která má v programu VÝSTUP Z EU A NATO (myslím že např. Aliance národních sil – za vystoupení ČR z EU a z NATO + ZA NEZÁVISLOST ČR + proti přijetí eura)

  + Připomenu sem např. Trumpa a jeho „zadržení a obvinění“, Trumpa, který je sionisty vlastněný parchant, který podporuje genocidu páchanou Izraelem, který je zodpovědný za operaci kovid a dodnes neshledává nic špatného na smrtících injekcích!!
  A víte co? nikde koho volit! Stejně jako v banánistánu ČR – viz aktuální „opozice“ Babiš s jeho ANO, jen vzpomeňte na to co nám prováděl, není tomu tak dávno, kdy se zakazalo pracovat, chodit do školy, dusit/přizabíjet děti, lidi nošením náhubků, kovid hra, injekce..

  – Všichni jsou vlastnění a zkorumpovaní, jsou součástí celého systému a nelze je volit! Tento sytém musí být nejprve zničen! To je globální situace, celý svět a politika je pouze divadlo a tato síla infiltrovala všechno!
  Volby NIKDY nic nezmění, vlastně nikdy nezměnily! Všechno je to podvod. Když chtějí dosadit do funkce pedofila, dementního blba, ano, myslím bideta, tak to udělali. Tenhle satanský systém se všemi svými psychopaty si v podstatě může dělat, co chce, aniž by se miliardy lidí vzbouřilo!!!

  A EU/NATO/OSN/WHO .. je ZLO které plodí další a větší ZLO !!
  – Např. nedávno Ursula von der Leyen vyzývala (a vyzývá) k zavedení nových „vakcín“ na „ochranu“ mozku a „demokracie“ a pokud bude znovu zvolena, slibuje, že bude potírat „špatné myšlení“ pomocí „vakcín“, které „chrání“ mysl lidí a „demokracii“. Pomocí tzv. štítu demokracie! viz:

  rt.com/news/598243-leyen-eu-democracy-shield/

  A tato dokonale zlá psychopatka Ursula von der Leyenová by měla být odstraněna. Už samotná její myšlenka, nemluvě o tom, že ji navrhla, ukazuje hloubku její zlé povahy.. A tihle psychopati, jak jsem zmínil, jsou globální problém, musí se nejprve svrhnout světový současný systém, všude, zučít od znova…

  • Sursum Corda!

   Presne tak, voliť poslancov do EU nedáva žiadny zmysel. Zmysel má iba iniciovanie vystúpenia z tohto diabolského spolku. Všetci EÚ poslanci musia slúžiť svojmu chlebodarcovi a pánovi. Ako sa hovorí: koho chlieb ješ, tomu aj slúžiš.

 4. Zrejme spontánny prípad pránistky. S tou vodou by mala problém aj žaba. Problém vidím v prirodzenom detoxe. Inak krásna baba – vec medzi nebom a zemou.

  „Žena nejedla 16 rokov! Nepoužila ani záchod? Lekári len krútia hlavami“
  https://www.cas.sk/clanok/2926149/zena-nejedla-16-rokov-nepouzila-ani-zachod-lekari-len-krutia-hlavami/

  https://refresher.sk › 159090–No-wash-trend-je-vo-svete-coraz-popularnejsi-Ako-prat-menej-ale-zaroven-mat-oblecenie-ciste-a-vonave
  „No wash“ trend je čoraz populárnejší. Ako prať menej, no zároveň mať …
  2. 5. 2024Práve vzťah k našim kúskom súvisí s menej častým umývaním. „Zaspala som snáď včera večer opitá, fajčila som?“ pýta sa rečnícky Orsola de Castro, dizajnérka a zástankyňa tohto hnutia v spomínanom článku Guardianu.

 5. Kaliňák plní sny výrobcov zbraní, na Slovensku bude niekoľko stoviek španielských vojakov aj s technikou
  https://www.inenoviny.sk/kalinak-plni-sny-vyrobcov-zbrani-na-slovensku-bude-niekolko-stoviek-spanielskych-vojakov-aj-s-technikou/

  Firmy, kde má alebo mal Kaliňák podiel zarábajú na vývoze zbraní na Ukrajinu
  https://www.inenoviny.sk/firmy-kde-ma-alebo-mal-kalinak-podiel-zarabaju-na-vyvoze-zbrani-na-ukrajinu/
  ——————–
  No – kto chce nakúpiť FED petrodoláre – musí nakúpiť USA dlhopisy – detto dlhopisy vojensko priemyslového komplexu. Takto sa udržiava Pax Americana – že sú tam utopené peniaze konkrétnych veriteľov /štátov/. Tento systém vymyslel Al Capone – chceš môj alkohol? Ale musíš kúpiť moje dlhopisy. Otázka – a čo tak ruské dlhopisy, čínske dlhopisy – lebo keď systém funguje – funguje obecne. No – čaká nás dlhá vojna.

 6. Dnes na tyčku – dnes na STV2 Večera s Havranom – hostia Dírer, V. Moraviec.. T. Búza, J. Dibáková – tí už žiadny implantát nepotrebujú – ti už fungujú na jedničku…. a podľa V. Moravca oni (pohunkovia neokonov) vraj idú proti prúdu a že vraj ľudí.neklamú…

  Moravče, ty nehanebnej, prolhanej hade, tvůj páníček zanedlouho zdechne! Kam se pak budeš strkat?

 7. Pavel Smutny

  Svetové ekonomické fórum predstavilo „povinné mozgové implantáty“ na elimináciu konšpiračného zmýšľania, Riaditeľ WHO Tedros vyhlásil, že nastal čas byť viac „agresívny“ proti „anti-vaxxerom“ a iné zrúdnosti. Iluminátosatanistom ovládajúcim nadnárodné korporáty, WEF, WHO, EU,USA, NATO nič nestačí. Máme tu skutočnú ríšu zla a my sme jej súčasťou. Ak neeliminujeme tých darebákov tým, že sa im zhabe majetok, zakáže činnosť, budú zavretí na doživotie,…tak skončime. Neurobí to nejaký on, ona, onô, ale ja, ty, my, nestačí sem tam čosi povedať, napísať,… musí tu byť neskutočný tlak na poslancov, vládu, vlády, inštitúcie,… Buď sa ľudia zbavia strachu, ľahostajnosti, lenivosti, alebo skončime ako slobodné ľudské bytosti a časť bude pokračovať už ale len ako zombíci ovládaní umelou inteligenciou kvantových počítačov cez vakcínami,… implantované čipy, mRNA transformáciou DNA,… Vesmír, pokročilejšie civilizácie nepotrebujú ďalšiu civilizáciu vírusov, ktorých keby si ich medzi seba pustili, tak by robili len chaos, deštrukciu, to nám aj zhora,… odkazujú, lebo sme aj na konci nášho kozmického cyklu,…

  • Znovu zaviesť trest smrti a nebudeme potrebovať atentáty! Aj keď tento atentát bol kvôli tomu, že Fico niekomu zavadzal. Štát nás má povinnosť chrániť – je to vec kolektívnej bezbečnosti, ale sionisti si tu ako prvé /Havel/ zabezpečili beztrestnosť a kriminálne prostredie. Tu niekto zodpovedá za tisíce zmarených životov – a nič s tým? Akože kolaterálne škody protinárodného riadenia? Chcete – nechcete prijať zákon FARA – bez trestu smrti?

 8. „Republikánské shromáždění okresu Lee přijalo rezoluci, která prohlásila, že OSN, Světová zdravotnická organizace a Světové ekonomické fórum jsou teroristickými organizacemi.

  Rezoluce, kterou předložil Joseph Samsone, rovněž prohlašuje, že spolupráce s těmito organizacemi je aktem zrady proti Spojeným státům a státu Florida.

  Rezoluce přijatá Republikánským shromážděním okresu Lee vyzývá zákonodárce a guvernéra Floridy, aby schválili legislativu prohlašující spolupráci s OSN, Světovou zdravotnickou organizací a Světovým ekonomickým fórem za akt zrady proti Spojeným státům a státu Florida.

  Celé znění usnesení je následující:

  Vzhledem k tomu, že Organizace spojených národů, Světová zdravotnická organizace a Světové ekonomické fórum jsou teroristické organizace, které se snaží vylidnit lidstvo a uzurpovat suverenitu Spojených států a státu Florida; a

  vzhledem k tomu, že Světová zdravotnická organizace, Světové ekonomické fórum a Organizace spojených národů jsou aktivně zapojeny do celosvětového převratu; a

  vzhledem k tomu, že tento převrat se pokouší využít federální vládu a vlády států k provádění politik Organizace spojených národů, Světové zdravotnické organizace a Světového ekonomického fóra; a

  vzhledem k tomu, že legitimní mezinárodní smlouvy nemají pravomoc nad domácími politikami;

  Republikánské shromáždění okresu Lee vyzývá guvernéra DeSantise a zákonodárný sbor Floridy, aby schválili legislativu prohlašující spolupráci s OSN, Světovou zdravotnickou organizací a Světovým ekonomickým fórem za akt zrady proti Spojeným státům a státu Florida.

  Požadujeme také legislativu, která konkrétně stanoví:

  „Žádné pravidlo, nařízení, poplatky, daně, politika nebo mandát jakéhokoli druhu od Světové zdravotnické organizace, Organizace spojených národů a Světového ekonomického fóra, nebudou vynucovány ani implementovány státem Florida ani žádnou agenturou, oddělením, správní radou, komisí, politický útvarem, vládním subjektem státu, farností, obcí nebo jakýmkoli jiným politickým subjektem.“

  Toto usnesení již bylo v Louisianě uzákoněno a je třeba jej uzákonit všude…“
  https://cz24.news/republikanske-shromazdeni-na-floride-vyhlasilo-osn-who-a-wef-za-teroristicke-organizace/

  Od nemeckej AfD zrejme nemajme mať očakávania! Globalisti nikdy nedovolia spojenie Nemecka s Ruskom.
  „Poslankyně Alternativy pro Německo – AFD, požádala o politický azyl v Rusku“
  „NĚMECKO: Poslankyně Alternativy pro Německo Olga Petersen se přestěhovala do Ruské federace a žádá tam o politický azyl. Důvodem je rusofobie v Německu i v samotné AfD.

  V březnu 2024 se poslankyně hamburského zemského sněmu Petersenová zúčastnila jako pozorovatelka ruských prezidentských voleb a veřejně je vyhodnotila jako svobodné a demokratické. Poté byla politička nejprve vyloučena z AfD a poté byla proti rodině (Olga je matkou čtyř nezletilých dětí) zahájena štvanice.“
  https://cz24.news/poslankyne-alternativy-pro-nemecko-afd-pozadala-o-politicky-azyl-v-rusku/

  M. Ošerov: Nelegitímnosť Ukrajiny
  „UKRAJINA: V súvislosti s nedávnym uplynutím funkčného obdobia ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského sa vynárajú otázky o právnom postavení samotného štátu Ukrajina.

  Územie nazývané „Ukrajina“ je v skutočnosti od samého začiatku svojho vzniku v modernej dobe v roku 1991 v skutočnosti nelegitímnym štátnym subjektom. Rozpad ZSSR v decembri 1991, ku ktorému došlo na základe dohody vodcov iba troch republík, ktoré boli súčasťou ZSSR, bol nezákonný z mnohých dôvodov, pričom sa nezohľadnili názory ostatných republík, ktoré boli súčasťou ZSSR a bez zohľadnenia výsledku referenda z roku 1991 o zachovaní ZSSR, v rozpore so zákonom o odtrhnutí od ZSSR atď.

  Na základe zákona z roku 1990 o odtrhnutí republík od ZSSR a na základe referenda na Kryme začiatkom roku 1991 sa Ukrajinská SSR mohla od ZSSR odtrhnúť len na základe dvoch referend – v Ukrajinskej SSR a v Krymskej autonómnej sovietskej socialistickej republike, čo sa neudialo, pričom s prihliadnutím na prejav vôle národov Krymu, ku ktorému došlo už v roku 1991, sa Ukrajina mohla odtrhnúť od ZSSR len bez Krymskej autonómnej sovietskej socialistickej republiky. Nič z toho sa neuskutočnilo a samotná existencia štátu Ukrajina od roku 1991 je právne nezákonná.

  Od roku 1991 nie sú hranice územného celku „Ukrajina“ na severe, východe a západe krajiny vymedzené, keďže nebola vykonaná demarkácia – ani s Bieloruskom, ani s Moldavskom, ani s Ruskom, vrátane námorných hraníc v Azovskom mori a Kerčskom prielive. Hranice územného celku „Ukrajina“ boli na západe vytýčené korektným a zákonným spôsobom – len preto, že išlo o hranice bývalého ZSSR. Teraz, v súvislosti s pripojením Krymu, ako aj iných južných oblastí bývalej „Ukrajiny“ k Rusku, sa táto otázka stala menej aktuálnou a možno, keď sa územie „Ukrajiny“ ďalej oslobodzuje, bude nakoniec zredukované na vymedzenie a vytýčenie novej hranice medzi Ruskom a Moldavskom a nových hraníc Ruska a Bieloruska, keďže hranice bývalej „Ukrajiny“ s Rumunskom, Maďarskom, Slovenskom a Poľskom sú technicky vymedzené a vytýčené.“
  https://cz24.news/m-oserov-nelegitimnost-ukrajiny/

 9. Oni nemusí nic implantovat, vždyť takový procesorový čip má 0,06 mm a pohodlně projde i nejmenší jehlou. K tomu piezoelektrické napájení a teslaforezní grafenová anténa pro komunikaci. To není žádné sci-fi, už před 20 lety jsem viděl na veletrhu u stánku Hitachi Smart Dust. Prostě prach na prstě byly čipy s RAM, ROM, koprocesorem a nanorouterem. Jen jsem si nedokázal představit ten interface. Dnes už ale ano. Jen mě zatím není jasný, jak chtějí zajistit obousměrnou komunikaci s neurony v příslušných částech mozku. Jedině snad každý mozek s čipy zmapovat v nějakém el.mag terahertzovém poli, podobně jako v MRI tunelu.
  Ale zkuste toto říkat někomu, kdo vám v první větě řekne, že Putin napadl Ukrajinu a že CO2 způsobuje oteplování….

 10. Mierová konferencia o nás bez nás – Mníchov 2024?

  Rusko považuje mierovú konferenciu o Ukrajine bez svojej účasti za stratu času. Čína už avizovala svoju neúčasť. Brazília, Juhoafrická republika, Saudská Arábia aj Pakistan sa jej taktiež odmietli zúčastniť
  https://www.infovojna.bz/article/rusko-povazuje-mierovu-konferenciu-o-ukrajine-bez-svojej-ucasti-za-stratu-casu

 11. 1/ Ospravedlňujem sa, ak táto informácia tu za posledné 2 dni „prešla“, pričom sa jedná o relevantné Info, ktoré – údajne „na tajnáša“ – preniklo z útrob faši-EÚ, týkajúce sa brannej povinnosti (zrejme i – mobilizácii) mladých mužov (zvlášť zo štátov susediacich s UA, ergo: SK, HU, RO, PL – čiže Stredná Európa) s tým, že by o TOM v r. 2025-2026 už nerozhodovali národné Generálne štáby, ale konkrétni Brussel-úradníci. FUCK!

  2/ Jednoducho – Oni vedia, že technika – zbrane sa v rámci NATO niekde vyrobia (vr. SK), ale je – akútny nedostatok ľudskej bojovej sily na frontovej línii v UA, ktorú treba – akútne riešiť..
  3/ Nesledujem MSM, tak neviem, či vôbec niekde dali info, aký obrovský pochod Maďarov v Budapešti sa 3.6.2024 – konal (odhad – 400 tis. ľudí!!)

  Už viac v článku v odkaze:

  https://cz24.news/brusel-chce-do-valky-na-ukrajine-odvadet-mlade-lidi-ze-stredni-evropy-chystaji-povinne-odvody-na-frontu-viktor-orban-svolal-v-budapesti-obrovskou-demonstraci-proti-valce-hned-po-kolapsu-petrodolaru/

 12. Miroslav Čižmár

  Nevadí mi, keď mi niekto bude čítať myšlienky. Vadí mi, keď čítam myšlienky Mareka z Košíc.

  • Veru, mala by tu byť možnosť dať si ho na ignorovací zoznam. To Matovičove siamské dvojča mi tiež riadne lezie na nervy, chúďa nepodojené.

  • Marek Kosice

   Chudata ste vy dvaja….Ani dva tyzdne nedate bez „podojenia“, inak sa vam zapalia vase vemienka. A z takej pozicie stekate. Ubohe.

 13. Big Pharma zaplatila Fauciho agentuře během pandemie 690 milionů dolarů

  https://aktax.cz/big-pharma-zaplatila-fauciho-agenture-behem-pandemie-690-milionu-dolaru/

 14. Mohlo by vás zaujímať, lebo dnes o polnoci začína moratórium.
  https://www.inenoviny.sk/anna-belousova-kandiduje-za-republiku-robi-pravu-ruku-primatorovi-za-stranu-hlas-sd/

  „Všetci čakajú na prvé slová premiéra po atentáte! Podľa kuloárov by mal Robert Fico (59) zverejniť pred eurovoľbami na sociálnej sieti video so svojím odkazom. Ak by chcel podporiť nejakých kandidátov, môže tak urobiť najneskôr 5. júna do polnoci, potom už začína platiť moratórium.“
  https://www.cas.sk/clanok/2933965/prve-vystupenie-roberta-fica-po-atentate-v-zakulisi-sa-spekuluje-o-prihovore-co-si-o-tom-mysli-odbornik/

  V Rusku sa koná ekonomické fórum, vstupné takmer 20 000 dolárov a negatívny PCR test podmienka
  https://www.inenoviny.sk/v-rusku-sa-kona-ekonomicke-forum-vstupne-takmer-20-000-dolarov-a-negativny-pcr-test-podmienka/
  ——————–
  To, že PCR test je základom celého kovid podvodu hádam nemusím pripomínať. A v Rusku to tiež nevie jediný lekár?

  • V podstate globalčik Putin prevzal Schwabov formát. Ak to bol vôbec Schwabov formát, keďže odstúpil.

  • Rusko je rovnaký bordel ako USA.

   • Marxistický.

    • Je jedno ako sa to nazve.

     • Takže ešte raz:

      Článok sme sk

      15. jan 2023 o 11:08 (upravené 17. apr 2023 o 06:58)

      „Dostojevskij: Európa sa zrúti, na jej miesto nastúpi ruský národ, ktorý všetkých spojí“

      … a jeden komentár nejakého zmetka, ktorý sa človeku len podobá:

      „maros

      19.4.2023 – 18:38
      krasny priklad ako velmi boli obaja pomyleni. nuz aj to sa stava. ruska dusa od r.1880 metamorfovala do kybla zvratiek a v tomto stave je poslednych 106 rokov (od Velkej Oktobrovej). Tristny osud ruskej duse, velka predpoved Dostojevskeho skoncila pravym opakom. A hnili boli uz pred vojnou s Ukrajinou.“

      Nuž čo by takýto doslova genetický odpad, ktorý sa takto vyjadril k Ruskej duši mohol požadovať od iných a vlastne od celého sveta? Aké má právo ukazovať na iných vrátane elít?
      A napĺňajú sa slová Dostojevskeho ci nie? Ja y som povedal, že vo všetkom.

   • Toto napísal o Ruskej duši na SME.sk. nejaký genetický odpad,.. slyšte, slyšte co nám deti noci píšu :

    „maros
    19.4.2023 – 18:38
    krasny priklad ako velmi boli obaja pomyleni. nuz aj to sa stava. ruska dusa od r.1880 metamorfovala do kybla zvratiek a v tomto stave je poslednych 106 rokov (od Velkej Oktobrovej). Tristny osud ruskej duse, velka predpoved Dostojevskeho skoncila pravym opakom. A hnili boli uz pred vojnou s Ukrajinou.“

    Toto je presne to čo by ZOSTALO na planéte Zemi po úspešnom odstránení Elít / Parazitov – stále vravím, že Zlo, ktoré ničí planétu Zem a ľuďí je nielen okolo ľudí samotných ale aj v ľuďoch! – chcú ho, držia sa ho ako kliešte!

 15. Lavrov: Dodávka stíhaček F-16 na Ukrajinu je „záměrným“ signálem, že NATO usiluje o jadernou válku

  https://aktax.cz/lavrov-dodavka-stihacek-f-16-na-ukrajinu-je-zamernym-signalem-ze-nato-usiluje-o-jadernou-valku/

 16. Mňa len zaráža, že títo satanisti akoby stratili záujem o dušu. Telo nepácha hriech.
  Keď budú čítať moje myšlieny (čo sa podľa mňa NIKDY nestane), budú sa ešte viac báť! To ale nie je problém.
  Ide predsa o dušu, nie o telo, mozog, srdce, pľúca, čipy…
  Ktorý robot má dušu? Ktorá kalkulačka, počítač, neuróová sieť? Človek má dušu – čakal by som, že dehumanizácia bude útočiť na dušu a nie na telo. Keď prišijú robotovi štyri ľudské prsty a ľudskú hlavu, nebude človekom. Keď do človeka implantujú 26 čipov a na telo namonujú “transformers” pláty z kevlaru, nebude z neho stroj.
  Človek bude spasený alebo zatratený, stroj nie.
  Stroj sa nikdy nenapojí na skalárne morfogenetické pole “vsmírneho” (božieho?) vedomia.
  Šwáb nepochopil svet, len vidí zvonka ako funguje. Pokaziť ho bude vedieť, no nebude ho ovládať. Pokazená vec nefunguje rovnako, ako nepokazená.

 17. Objektívne

  Magnetický posun pólov prichádza, posolstvo, ktoré musíte počuť …
  https://www.youtube.com/watch?v=hb7Dti70f_M

 18. Pozvánka podľa mňa sfalšovaná, pravdivá sa zdá iba hore modrá pozvánka.

 19. Israismael

  Denník Nenávisti zas dnes exceloval : Kotlár proti celému svetu: Slovensko sa ako jediné dištancovalo od nových zdravotníckych postupov WHO..
  Oni fakt nevedia alebo nechcú vedieť čo znamená ta zmluva s WHO ?

 20. K článku – neurálne čipy IBM 2020 – pokusy na väzňoch v USA.

  UFO únosy, mikrovlnná technologie, tajné pokusy
  https://odysee.com/@Killumin%C3%A1tor:f/ufo-%C3%BAnosy,-mikrovlnn%C3%A1-technologie,:a

Pridajte komentár

*