Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba volá po eliminácii „zbytočnej triedy“ ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba volá po eliminácii „zbytočnej triedy“ ľudí

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Svetové ekonomické fórum (WEF) „naliehavo“ hľadá riešenie veľkého „problému“ sveta. Podľa nich je svet preľudnený jednotlivcami, ktorí sú považovaní za „nadbytočných“ alebo „zbytočných“, keďže sa globálna elita pripravuje na dominanciu umelej inteligencie (UI) v spoločnosti.

Pri riešení tejto záležitosti, pravá ruka Klausa Schwaba a hlavný poradca WEF Yuval Noah Harari vydal rázne varovanie kolegom globalistom, keď opísal vznik narastajúcej „triedy zbytočných ľudí“.

Podľa Harariho nástup umelej inteligencie spúšťa vytvorenie toho, čo sa nazýva „neužitočná alebo zbytočná trieda ľudí“. Podľa neho ide o fenomén, ktorú je potrebné riešiť a v podstate ho odstrániť.

Na otázku o možných riešeniach poukázal na svoju najpredávanejšiu knihu Homo Deus z roku 2015. V nej sa vyjadril, že momentálne najlepší spôsob riešenia zahŕňa udržanie spokojnosti tejto „zbytočnej triedy“ prostredníctvom užívania drog a počítačových hier.

Dr. John Lennox, uznávaný oxfordský matematik a autor knihy 2084: Umelá inteligencia a budúcnosť ľudstva, vyjadril obavy z rozširujúceho sa vplyvu Harariho dystopických myšlienok, pričom sa zamýšľal nad Harariho vplyvom v elitných kruhoch.

Ohľadne knihy Homo Deus Lennox zdôraznil Harariho identifikáciu dvoch globalistických bodov programu pre 21. storočie.

Prvý sa točí okolo riešenia technologických výziev spojených s ľudskou úmrtnosťou, na ktorú sa Harari pozerá len ako na technický problém so zodpovedajúcimi technickými riešeniami.

Druhý bod programu sa sústreďuje na zvyšovanie ľudského šťastia s konečným cieľom premeniť Homo Sapiens na to, čo Harari označuje ako Homo Deus. V podstate ašpiruje na povýšenie ľudí do božského stavu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Globalisti chcú rozdeliť ľudstvo na božskú elitu a otrokov

Harari vo svojej knihe zdôraznil špekulatívny charakter svojich pozorovaní a predstavil potenciálny výsledok.

Scenár by zahŕňal rozdelenie ľudstva do odlišných biologických kást, pričom zámožní by boli povýšení do stavu virtuálnych bohov a chudobní by boli degradovaní do stavu „zbytočných ľudí.“

Harari varoval, že títo „zbytoční ľudia“ budú predstavovať značnú záťaž pre globálnu elitu, a preto sa musia prijať preventívne riešenia, aby sa odvrátili potenciálne nebezpečenstvá.

V následnom rozhovore pre reláciu The Newsmakers v tureckej televízii TRT Harari identifikoval tri hlavné výzvy, ktorým ľudstvo čelí v 21. storočí:

 • hrozbu jadrovej vojny
 • zmenu klímy
 • riziká spojené s prevratnými technológiami, najmä bioinžinierstvom a umelou inteligenciou.

Harari zdôraznil transformačnú silu týchto technológií a povedal, že elita už dnes získava božské schopnosti tvorenia a ničenia podobné starovekým náboženským zobrazeniam schopnosti boha formovať život.

V kontexte ekonomiky 21. storočia uvádza, že prevládajúcimi produktmi nebudú tradičné tovary, ale skôr telá, mozgy a mysle ľudí. Harari zdôraznil pokračujúci posun smerom k dizajnovaniu a modernizácii života, čím v podstate umiestnil elitu ako tvorcov podobných bohom.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Že prý nějaký předek potomka šwába šéfoval koncentrák kde v tehdejší variantě15. minutového města a v tom lágru proslulá chemička následně prý monsanto využila lidské zdroje ve finále na mýdlo. Transhumanisti, poradce harari co řekl že v izraeli mají 3,5 milónu lidí pod 100% kontrolou a dva milióny otroků v gaze jo? Nejsou umocnění satanisté?

 2. Začneme od nich! Odporné entity!

 3. Objektívne

  Žiadny strach, najvyšší stvoriteľ urobí na zemi poriadok už za nedlho. Schwabovci a im podobní budú patriť do kasty nepotrebných.

 4. Ak raz AI {umela inteligencia) bude schopna nahradit cloveka, potom zrejme bude trieda zbytocnych ludi, ale medzi tych zbytocnych ludi bude patrit aj „bozska“ elita. Harari a jemu podobni psychopati vychadza z toho, ze im sa AI nemoze vymknut spod kontroly, teda bude len akymsi pomocnikom na dosiahnutie ich cielov. Ale to nema logiku, lebo inac by to nebola umela inteligencia, t.j. nieco, co dokaze zdokonalovat samo seba bez zasahu cloveka (clovek je z materialistickeho hladiska len biologicka inteligencia). Teda je pravdepodobnejsie, ze umela inteligencia napokon nebude cloveka vobec potrebovat, lebo bude dokonalejsia ako clovek. V sachu tomu uz tak je – sebalepsi velmajster nema proti AI ziadnu sancu vyhrat zapas, maximalne moze (?) remizovat partiu.

  • Žiadna Ai nepreberá zodpovednosť! S tým choďte do riti! Preberte zodpovednosť a odrežte im hlavy! Inak to nefunguje! Človek musí oslobodiť človeka a nie nejaká pojebaná AI!

   • AI neprebera zodpovednost, zato nasi poslanci ano. A vysledok? Nedodrzane sluby a zodpovednost nikde. Tak to uz s tou zodpovednostou ,odprisahanou na Ustavu, je od nepamati.

 5. Zbytočná trieda? No to sú všetci tí čo sa zbytočnou triedou svojím chcením chcú stať – to sú všetci tí čo vedome šlapú po pojme „boľševizmus“. To „vedome“ je dôležité pretože tí čo to robia z nevedomosťi sa môžu ešte zobudiť a zorientovať. A tí vedomí – nech sú z tábora toho či onoho, z elít či z davu, nech sú odkiaľkoľvek -ak šlapú po tom to čo svet drží pokope a čo môže ako sila duchovno – svetská v dnešných dobách vytrhnúť svet z tmy – tak sa z vlastnej vôle stávajú nepotrebnymi.
  Zbytočnou triedou sú všetci tí čo sa za každú cenu snažia škodiť dobru a svojim životom nevyhnutne inklinujú k duchovnému tuláctvu na Zemi. K duchovnému tulactvu – to je ten pravý výraz – a je nepredstaviteľne potupný! Či je to Šváb alebo kdejaký zmetek, čo sa snaží škodiť a šliape po svetlých pojmoch to je jedno – on sám sa učinil zbytočným a nielen pre Super elity ale pre celé Stvorenie a je len otázka času kedy bude jeho existencia zákonmi Stvorenia navždy vymazaná.

 6. Jas zas navrhujem švába + 10 000 satanistov odstrániť a bude pokoj a každý bude spokojný, už im nestačí okrádať otrokov ale už ich chcú zabiť a to je stopka !

 7. mariankosnac

  Evolúcia nikdy neskončila a ani človek nie je ,,konečný produkt“. Úlohou človeka je vytvoriť niečo dokonalejšie než on a to možno práve roboto-človeka. Preto je na svete tak vela ludí – aby sa tu našlo čo najviac géniov typu Elon Musk (ale lepších) ktorí dokážu tvoriť takéto veci. Práve takíto mudrlanti ako Klaus Schwab a Harari sú tá zbytočná trieda ktorá bude budúcnosťou zmietnutá z povrchu zemského. Umelá inteligencia nás prekoná v myslení ale je otázka či tí roboti budú aj dostatočne manuálne zruční aby sa dokázali sami vyrábať. Lebo niektoré činnosti ako ťažba nerastov, výroba súčiastok, gumy, sú dosť náročné a na to sa skvele hodí práve človek v súčasnej podobe. Možno si roboti nechajú nejakých ludí ako otrokov. A možno sú roboti tiež len slepá vetva tak ako nepodarené elektromobily a evolúcia pôjde úplne iným smerom.

  • Nemyslím si, že človek bol stvorený preto, aby vytváral niečo dokonalejšie od seba a už vôbec aby sa hral na stvoriteľa. To je rovnako zvrhlé ako Harariho vlhké sny len s iným odtieňom. Vidno, že nie ste veriacim človekom, keďže ste tak silno pripútaný k tomuto dočasnému svetu. Zmyslom tohto života je získanie života večného a nič iné. Ak s týmto konceptom nesúhlasíte, dobre. Vrátime sa k nemu po smrti a vtedy sa uvidí…, čo už bude žiaľ pre mnohých neskoro čokoľvek zmeniť…

   • Objektívne

    Neskoro, lebo po smrti duša nežije.

   • Áno, zmyslom tohto života je získanie života večného…. tento život je len kvapka oproti moru večnosti….

   • Súhlas. AI je len produkt človeka, a NIKDY ho neprekoná. Tak, ako človek nevie vyvinúť energiu akú vyvinie jadrová bomba alebo elektráreň, nevie človek spočítať rovnice tak rýchlo ako AI, nevie nájsť nejakú kombináciu materiálov s novými vlastnosťami ako AI. Preto si človek NAVRHOL A VYROBIL tieto veci. Rozdiel medzi doterajšími výtvormi človeka je v tom, že doteraz stále VEDEL ako jeho výtvor vnútri funguje (štiepna reakcia, chemická reakcia…) teraz po prvýkrát NEVIE ako sa AI učí. Nevidí jej “do hlavy”, lebo sa tam dejú skryté dynamické procesy. Ale vie, že sa tam deje to, čo zadal. Akurát nevie ako presne sa to deje. AI je zdrojom paradoxu. Preto sa jej ľudia boja. Ona ale (zatiaľ) nemá vlastné potreby ani motívy konania. Nemá morálku ani necíti (napr. vinu). Ak sa bude “učiť” od ľudí, bude ako človek. Nemôže byť iná.
    A ak na človeka pôsobí nejaká evolúcia, bude pôsobiť aj na AI. AI bude VŽDY LEN STROJ. Preto nikdy neprekoná človeka. Rozdiel medzi strojom a živým organizmom je jasný. Život NEVZNIKÁ, život sa “dedí” (jenom z člověka člověk se narodí). Stroje sa VYRÁBAJÚ. Z tohto pohľadu si viem predstaviť že človek vyhynie a stroje sa budú naďalej sami na Zemi replikovať. To ale neznamená že sú dokonalejšie ako človek. Ani hory alebo stromy nie sú dokonalejšie, ale môžu tu byť aj potom čo človek vyhynie…
    Aj keď z istého pohľadu sú stromy a hory dokonalejšie ako akákoľvek AI…
    To ale neznamená že

   • draslík, pusť si kyslík a poponáhľaj sa do života večného. Prečo tu kua trpíš!!!

 8. Matej Bell

  Takýchto hararíkov tu bolo už nespočet…

 9. Miroslav Čižmár

  Nahovorme im, že sa blíži koniec sveta, naložme ich na vesmírnu loď a vystreľme ich do vesmíru.

  • Niečo sa asi bude diať (najmä v 2025 ako predpovedal aj Deagle pokiaľ ide o depopuláciu) keďže je už priveľa indícií v mnohých oblastiach, vrátane duchovnej :
   https://slovenskydohovorzarodinu.sk/clanky/piotr-glass-prichadza-rok-figovnika-blizi-sa-apokalypsa-cast-1-a-ako-spravne-prezit-vianoce/

   • Objektívne
    • Tak to by dávalo smysl Praha jako práh .Také nátlak na očkování v Jižní Americe .Indiáni z Jižní Ameriky byli importováni či sami přišli z jižní Ameriky do severní.Prý ti z jihu poznávali nějaké značky severních Indiánů.Akorát ta rozdělující čára mě znervozňuje.Plzeňský kraj už leží mimo.No uvidíme.
     Džuli Po už na počátku covid hysterie mluvila o geologických událostech,které za tím cirkusem stojí.Teď,aby se neroužl Yelloston.Bohužel v těch příznivých oblastech to budou chtít vyčistit za každou cenu.Takže bude asi dost veselo.

     • Objektívne

      Ja to vidím trocha inak. Pri týchto predpovediach človek nikdy nevie čo má fyzikálny základ a čo je prijaté z astrálu. Keď sa do toho zakomponuje ešte astrológia a numerológia tak s pánom bohom. Pravdivosť takýchto predpovedí je vo hviezdach. Ďžuli nepochopila čo hovoria starodávne texty o čiernom slnku. Ano, všetci sa klaňali čiernemu slnku, ale dôvod bol iný. Čierne slnko znamená stav slnka pred jeho nováciou. Je to nahromadenie svetlo málo priepustnej vrstvy (škrupiny) na jeho povrchu, ktorá bude odpálená do priestoru pri udalosti slnečného záblesku a jej trosky zasiahnú takmer všetky planéty slnečnej sústavy. Preto ľudia v minulosti pozorovali, že mesiac sa stal červeným. To bolo potom keď na neho dopadli rozžeravené kusy trosiek zo slnka z tejto škrupiny. Rovnako dopadali na zem a mytológie hovoria o tomto jave ako o hadoch (drakoch) na nebi.

   • Miroslav Čižmár

    Analógia na dnešnú dobu?
    https://m.youtube.com/watch?v=WtwJ9RxQJCk

  • Staci silny Stranok,tuna na zemi

 10. Svetové ekonomické fórum (WEF) nuze zacit hlavne u sebe. švab soro. muzou jit prikladem a ty ostatniu vzapeti zanima

 11. Väčšiu „triedu zbytočných ľudí“ ako sú títo idioti z WEFu,WHO,EU parlamentu atď. si človek už ani nevie predstaviť.

 12. Len tak uvažujem „Čo keby zomreli úplne všetci,okrem tých desať tisíc najbohatších“?Žiadna „zlatá“miliarda,či päťsto miliónov, žiadni sluhovia,otroci… Staré zdochliny Schwab,Soros,kráľ Charles a ďalší boháči by sa sami o seba nevedeli postarať a umelá inteligencia,ktorú sami toľko propagujú,nie je na takej úrovni,aby sa dokázala postarať o človeka…

  • Pár biorobotů by tu nechali.

  • Chlapi nech si nechajú narásť brady a zistíš koľko múdrych slobodných ľudí pribudne, a tí potom pošlú kravaťákov zaviazaných židoslobodomurárskemu systému do pi.e! Ja nosím bradu od prvého lockdown. A že som na to neprišiel skôr! Mať bradu znamená mať v pi.i! Ženským to nevadí – naopak!

 13. Ak tomu správne rozumiem – Sorosa poslali do pi.e a jeho peniaze prerozdelili!
  „Pôvodnú zmluvu podpísalo predošlé vedenie ministerstva a v rámci projektu sa vyčerpalo 16 miliónov eur. Objem alokovaných financií sa zníži na 7,5 milióna eur. Zmení sa aj nastavenie projektu. Finančné prostriedky z Európskeho sociálneho fondu dostanú priamo mestá a obce. Časť peňazí bude mať aj Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti.
  „Úrad následne vyberie občianske združenia, ktoré budú na projekte participovať. Rozdelenie prostriedkov bude zohľadňovať odporúčania Európskej komisie. Prijímateľmi budú takmer výlučne slovenskí občania a financie sa použijú na kvalitné a účinné integračné aktivity,“ uviedol Tomáš.“
  https://www.cas.sk/clanok/2880179/rezort-prace-meni-spolupracu-s-mimovladnymi-organizaciami-ide-o-ukrajincov/
  ———————
  Čiže radšej slovenským Rómom ako Ukrajincom, poťažmo čmúdom.

 14. Ja len, že dnes je slnovrat a tú tmu pošleme na rok do pi.e!
  https://fyzikus.estranky.sk/img/mid/32/slnko.png.jpg

 15. Robert F. Kennedy Jr.: O Trumpovém osudu by měli rozhodnout voliči, ne soudy

  https://aktax.cz/robert-f-kennedy-jr-o-trumpovem-osudu-by-meli-rozhodnout-volici-ne-soudy/

 16. Podľa mňa sú zbytočné aj kamene alebo zvieratá. Veď nič nerobia, nič nevymysleli, len dýchajú vzduch. Zbytočné sú aj moria resp. oceány (je ich veľa) lebo ich musíme prekonávať pri ceste z jedného kontinentu na druhý, navyše sa z nich nedá piť. Zbytočný je aj opasok keď máte traky (alebo naopak).
  Avšak niekto povie, že kameň nie je zbytočný, lebo sa z neho dá urobiť socha alebo užitočný predmet.
  Pre Harariho a Šwába je zbytočný Aborigenec, pre Aborigenca je zbytočný Harari a Šwáb…
  Umelá inteligencia je NÁSTROJ. A keďže Šwáb ani Harari nevedia tento nástroj používať, obráti sa proti nim.
  Pretože ak bude UI skutočne I, potom ju neovládnu tak ako chcú a veci sa obrátia proti ich snahám. Ak bude UI dosť hlúpa aby ju ovládali, nesplní svoju úlohu.
  Už teraz sa niektoré kroky (skôr slová, lebo UI moc konať nevie) obracajú proti tým, čo ju chceli zneužiť.

  • Vyskúšaj si komunikáciu v Telekome – tam ťa AI vyzve, aby si používal jednoduché vety. Oni ju aj nazvali nejakým ženským menom – akože kolegyňa. Ja keď volám s nejakou korporáciou, tak sa hneď spýtam, či sa rozprávam s človekom, alebo AI – a potom to rovno pošlem do pi.e! A viem, že majú záložný systém – prepnú na ľudskú obsluhu.

   • V T-Come – robotická kolegyňa Olívia, naprogramovaná len na odpovede Ano/Nie. Tiež som je odpovedala „človečensky“ – s rozvitou vetou a bola v koncoch. Prepojilo ma to následne na človeka, s ktorým som sa už normálne dohodla.

    Takže UI v praxi..

    • CeloVeka nic nenahradi, umelina neciti, ne sostradaet. Sudcov chcu nahradit umelinou, ako moze sudit nieco, co neciti, nevie sa vzit do problemu druheho? Umelina nevie dat rozumnu odpoved na polozenu otazku. Cert s nou.

 17. Yuval Noah Harari z WEF tvrdí, že globalisté vytvořili „třídu zbytečných“ lidí

  https://aktax.cz/yuval-noah-harari-z-wef-tvrdi-ze-globaliste-vytvorili-zbytecnou-tridu-lidi/

 18. „Na mieste streľby v škole v centre Prahy sú mŕtvi a zranení, uviedla polícia. Záchranári napísali, že na mieste sa zranených pravdepodobne nachádza väčší počet. Podľa informácií ČTK sa incident týka filozofickej fakulty. “
  https://www.cas.sk/clanok/2880235/strelba-v-skole-hlasia-mrtvych-a-zranenych/
  —————-
  A zase v mene boja proti terorizmu začne teror štátu.

 19. Čo sa týka likvidácie strednej vrstvy z ich pracovných pozícií na základe zavádzania UI do firemnej praxe, tak to dnes začína byť už holý FAKT.
  V konkrétnej dopravnej spoločnosti hrozí reálny nedostatok vodičov autobusov s možným následkom – nemožnosti sa dostať po Novom roku 2024 napr. do práce, za rodinou a naspäť, ale to je už len taký drobný vedľajší a „nepodstatný“ detail.

  Čítaj článok nižšie:
  „Budúci rok sa už možno autobusom neodveziete. Vodičov ohrozuje umelá inteligencia!
  UI, samozrejme, pracuje tak, „akými údajmi ju nakŕmite, takže za to môže vedenie, ktoré tie údaje softvéru poskytlo,“ vysvetlil nám Ján Záhumenský. S veľkým sklamaním v hlase opísal to, že vo vedení si nevážia dlhoročných pracovníkov, ale odchádzajú ľudia v produktívnom veku.
  Neodchádzajú tak len tí, čo využili odchod do predčasného starobného dôchodku. Ako sa priznal, chcel som ešte pracovať do 62 rokov, ale vzhľadom na to, ako sa tam teraz podmienky zhoršili, tak nie je už žiaden dôvod tam ostať pracovať.“

  Vodiči – „vďaka“ grafikonu, spracovaného UI, nemajú čas ísť ani na toaletu, najesť sa, upratať, skontrolovať autobus, či si tam niekto niečo nezabudol a podobné bežné ľudské veci.“
  UI automaticky počíta s tým, že vodič, ktorý príde do cieľovej stanice, môže okamžite sadnúť za volant autobusu a začať ďalšiu jazdu na iný spoj.

  https://www1.pluska.sk/regiony/buduci-rok-mozno-autobusom-neodveziete-vodicov-ohrozuje-umela-inteligencia/2

  P.S. 1 – Pričom tým „autobusárom“ nie je fakt čo závidieť v rámci dnešnej predimenzovanej a agresívnej dopravy po rôznych úzkych a rozbitých dedinských i mestských komunikáciách, z ktorej časť z nej zaberajú dnes tak moderní – elektro-kolobežkári, ktorých treba obiehať do protismeru. Pričom, desiatky a desiatky hodín nadčasov musia títo vodiči odšoférovať, aby doniesli do domácnosti výplatu, z ktorej sa dá ako-tak, uživiť rodina. Nesú zodpovednosť za finančnú hotovosť (i napriek existujúcim kartám), bločky za nákup PHM, povinnosť reagovať na otázky niekedy podráždených cestujúcich, poveternostné podmienky v zime, v lete..
  Viem to, lebo poznám takého autobusára a tiež už je v preddôchodkovom veku a robí to už len na ½ -čný úväzok.

  P.S. 2 – Možno o pár rokov sa dostaneme skutočne do stavu, že ten autobus bude riadiť auto-pilot =UI, pričom – vyvstáva tu relevantná otázka – dôvery cestujúceho k UI, čo sa týka – jeho bezpečnosti, vzhľadom na množstvo – „akčných premenných“ – vstupujúcich v rámci dopravy na komunikáciách, ktorým musí človek v zlomku sekundy – čeliť..
  Uvidíme..

  • ajša, nieje im čo závidiet, môj otec je šofér z povolania, celý život, za komáčov robil osobného šoféra , po 90r si s kámošom kúpili 2 poschodový autobus a pre cestovky jazdili Benelux + fr a Paríž, po 50 robil už len Prahu 3x do týždňa , teraz do 2020 robil prímestské spoje v okrese BB, keď začal covid povedal im že ide do dôchodku (vek už na to mal) lebo že on ani náhubok,ani testy robit nebude,a ani policajta, uprosili ho aby zostal a robil ďalej lebo šoférov je naozaj màlo, a testy nech si porieši sám a aj ludí na linke, v januári 2023 už zostal robiť len v záskoku, to znamená že si na centrále kde sú parkované busy a ak sa stane nehoda tak ideš, alebo ak nejaký šofér autobusu nenastúpi na spoj, od januára 2024 už zostáva doma, povedal že nejde už ani na psychotesty ani na previerku obnovovať kartu šoféra, aj keď je šoférov stále menej

 20. Znepokojivé poslední vzkazy střelce z pražské Karlovy univerzity Davida Kozáka zveřejněné na sociálních sítích před dnešní masovou střelbou v Praze.

  „Je to blbý den, je to blbý život.
  Piju čaj a chci se zastřelit.
  Nenávidím svět a chci po sobě zanechat co nejvíc bolesti.
  Zasraný stvůry.
  Zvoní mi v uších… jako nějaký zasraný světlušky. Chtěl jsem si vyrvat uši“.

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/zive-posledni-vzkazy-strelce-z-prazske-karlovy-univerzity/

  P.S. Vyvstáva otázka motívu streľby, že by český Brejvik, možno – false flag, viď dátum: 21.12.23, možno psychický skrat u Dávida Kozáka, i keď aj tie jeho posledné správy na sociálnej sieti, môžu byť „umelé“.

  V rádii asi pred týždňom hlásili, aby sme počítali s možnými teroristickým útokmi pred Vianocami, akoby nás „niekto“ pripravoval..

  Veľa otázok.. Neviem, čo to bude znamenať vo všeobecnosti – politicky a inak pre ľudí v ČR, viď v SK zastrelenie Kuciaka s Kušnírovou v r. 2018 a doteraz to na protestoch v uliciach opozičníci – vyťahujú.

  Mhm. Len krátke zamyslenie sa z mojej strany..

  • „V budově fakulty bylo objeveno větší množství zbraní a střeliva.“
   Brejvik nebol sám – fyzicky a časovo nemožné. Podľa mňa išlo o pôsobenie MK Ultra na vytipovanú osobu. Komplot s cielom pritvrdiť teror štátu – Fialovi sa to rúca a „pandémia“ je ďaleko. Výroba súhlasu s opatreniami. Je zazjímavé, že nepoužil granáty a výbušninu – keďže chcel spôsobiť čo najviac bolesti.
   https://www.msn.com/en-us/news/world/i-barricaded-the-door-the-next-moment-the-gunman-tried-to-open-it-how-terror-unfolded-in-prague/ar-AA1lRTqS

   • Určite to mal predom pripravené, mal ísť pôvodne na prednášku na ul. Celetnú a skončil streľbou na FF – Palachovom nám., prostredie dôverne poznal, ako študent, pričom policajti už po 12:00 hod. mali info, že doma, v obci pri Kladne – zrejme zastrelil svojho otca (a – nedokázali ho- zastaviť!)

    TV Nova má natočené priamo zábery z danej policajnej akcie, viď hlavne od 7:15 min. – 12:20 min.

    https://www.youtube.com/watch?v=hZXQJc7DyiI&t=581s

    P.S: Rozpor som zaznamenala v tom, že bola I. verzia, že policajti zneškodnili strelca a potom II. verzia, že sa odpálil sám..
    Čas ukáže presne, kto za tým stojí a čo bude ďalej, aké bezpečnostné opatrenia, nasledovať..

    R.I.P. – pozostalým rodinám!

    • Ono sa to dá nazvať ako gulečníkový rozstrel. Puška za pol mega. Otec zastrelený v lese – a páchateľ je známy. Fotka na tú pušku – je rozpadnutá – po vstrele?

     Dobre – a čo medzitým skryto prebehne? Vyzerá to na GP scenár „z Nice“. „Padlo 20 výstrelov“ – 15 mŕtvych a celkovo 39 zranených. Ty kokso – jednou ranou dve muchy, a to celkom 20 x. A potom čistá azbuka. Logika nie je potrebná – dôležité sú emócie.

 21. A čo keď sa nájde nejaký „zúfalec“, ktorého hry a praktiky parazitov čo sa hrajú v jeho bruchu a on ich vlastne živí „konečne poriadne vytočia“ a doženú do krajnosti. A on kvôli tej bolesti v bruchu nebude môcť chodiť do práce a nebude mať na splátky, alebo na plyn, alebo mu dieťa zomrie a mu to docvakne a nebude mať čo stratiť a troška bude nevyrovnaný…!!!!!

  A bude ho z toho poriadne bolieť brucho a tie parazity v jeho bruchu sa rozhodne trocha preriediť…alebo nejaké príbuzné parazity parazitov, čo mu neustále nahlodávajú črevnú stenu a jeho mu tak znepríjemňuje život…

  Prevelice by sa zmenila črevná klíma…

  Aj parazity sa boja…parazity tiež chcú žiť…a aj ich DNA klony

  Parazity budú dovtedy, dokedy budú mať čo žrať v bruchu…

  Parazitom záleží na tom, aby zachovali organizmus, ako tak fungujúci, aby mohli parazitovať, preto nositeľovi hodia do zorného poľa všelijaké čačky, mačky, chlieb a hry, zábavu, teórie veľkého tresku a všeličo…aby zabudol, že ho vlastne bolí brucho, že živí parazity vo svojom bruchu…

  Stačilo by, aby sa hostitelia troška inak pripomenuli parazitom…

  Netreba hneď SAVO alebo nejakú kyselinu vypiť a parazity tak odstrániť.

  No ale uvidíme, či to skôr docvakne hostiteľom , alebo parazitom….či bude stačiť iba refluid, čierne uhlie, chabrďovica. Alebo skalpel, alebo chemoterapia alebo hostiteľ skončí aj s parazitmi v krematóriu.

  • Z viarerých dokumentov vyplýva zaujímavá štatistika, že u bielych národov sa paraziti ustálili skoro presne na 2% populácie – inde vo svete je to podstatne menej. Bude to zrejme výchovou bielych k väčšej tolerancii. Tak to skús prepočítať na naše pomery. Zmena mena.

 22. Je třeba se spojit a jasně dát najevo, že se nenecháme oddělat. Opravdu nemáme co ztratit. První krok je nevzdávat se svých zvyků, svého způsobu života. Nepřizpůsobovat se otrockým podmínkám, které na nás chystají. V jednotě je síla, to je třeba si uvědomit.
  Nedělám si iluze, že se dokážeme domluvit. I tak nejsme ztracení. Pokud se obrátíme k Bohu, budeme mít Jeho pomoc i ochranu, On je všemocný, dokáže nás zajistit, dát nám vše potřebné a ochránit nás navzdory okolnostem.
  O tom, kdo z toho světa odejde, nerozhoduje zmetek a ďáblův otrok Schwab a další šmejdi. O tom rozhoduje Bůh. Pokud si to ti zmetci neuvědomí, zle skončí. Padlí andělé by mohli vyprávět! Závidí nám a tak těm šmejdům naslibovali falešný ráj a kdo ví co ještě. Ve skutečnosti jim to nejen nemohou, ale ani nechtějí dát. Dali jim na krátkou chvíli moc, aby jim sloužili. Nesmíme je poslouchat. To dokážeme jen tehdy, obrátíme-li se k Bohu a budeme ho poslouchat. Máme na výběr, buď poslouchat milujícího a milosrdného Boha nebo ty odporné zmetky, pro které nejsme více než hmyz. Volba je na každém z nás. Hodně je oslabuje modlitba, zejména modlitba růžence a Korunka k Božímu milosrdenství. Mocné modlitby jsou i zde knihapravdy.cz

 23. A Boh Otec sa díva a díva….a nezasiahne??? Iste, chimera to nedokáže…

Pridajte komentár

*