Klaus Schwab premenoval svoj depopulačný plán ľudstva na „humanokraciu“


Print Friendly, PDF & Email

Klaus Schwab premenoval svoj depopulačný plán ľudstva na „humanokraciu“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab tvrdí, že tlak na vyľudnenie planéty je súčasťou plánu „humanokracie“ pripravenom WEF pre ľudstvo.

Schwab vo svojom prejave na Samite svetovej vlády (World Government Summit) v Dubaji v utorok vyhlásil, že WEF sa snaží odpútať od rámca „technokracie“ v prospech „humanistickejšieho“ prístupu, ktorý nazval „humanokraciou“ kvôli zlému renomé, aké sa dostalo „Veľkému resetu“.

Tu si môžete pozrieť vyhlásenie Klausa Schwaba:

„Ak sa pozerám do budúcnosti, nechceme použiť štvrtú priemyselnú revolúciu na vytvorenie chladnej byrokracie, nechceme prejsť do technokracie.

To, čo chceme urobiť, je posunúť sa k niečomu, čo by som nazval humanokraciou. To je svet, kde budeme používať technológie na využitie celého nášho ľudského potenciálu a na vytvorenie ešte lepšieho sveta,“ znie preklad Swabovho vyhlásenia.

Stránka Infowars.com sa k téme vyjadrila nasledovne:

Schwabovo náhle premenovanie „Veľkého resetu“ na „humanokraciu“ je obzvlášť bizarné vzhľadom na to, že ostatní členovia WEF sú vyslovene protiľudskí a tvrdia, že 90% zníženie globálnej populácie ľudí by vyriešilo problémy globalistov a pomohlo im dosiahnuť ich ciele „nulového uhlíka“.

Popredný člen WEF Dennis Meadows predovšetkým vyzval na ohromujúce 86% zníženie ľudskej populácie a súčasne povedal, že tento cieľ možno dosiahnuť „mierumilovne“ (rozumej: bez násilia).

Drastické zníženie svetovej populácie sa nezdá byť najlepším spôsobom, ako vytvoriť „humanokraciu“

Bývalý poradca pre národnú bezpečnosť USA Zbigniew Brzezinski v roku 1970 opísal technokratický systém vo svojej knihe Between Two Ages: America’s Role In The Technetronic Era (Medzi dvoma epochami: Americká rola v technetronickej dobe), kde globálna vedecká elita využíva špičkové technológie na kontrolu (alebo redukciu) más:

Zbohom vysoký krvný tlak

„Takejto spoločnosti by dominovala elita, ktorej nárok na politickú moc by spočíval v disponovaní špičkovým vedeckým know-how.

Bez prekážok tradičných liberálnych hodnôt by táto elita neváhala dosiahnuť svoje politické ciele použitím najnovších moderných techník ovplyvňovania verejného správania a udržiavania spoločnosti pod prísnym dohľadom a kontrolou.“

Hoci Klaus Schwab premenoval svoj „Veľký reset“ na „humanokraciu“, v praxi je plán rovnaký ako jeho transhumanistický prístup – fúzia medzi ľuďmi a technológiou na fyzickej úrovni, aby ich mohla ľahko kontrolovať centrálna globálna vláda.

„Myslím si, že musíme byť pripravení na svet, v ktorom uvidíme spojenie našich fyzických, digitálnych a biologických dimenzií,“ povedal Schwab.

„Keď si predstavujeme budúcnosť poháňanú technológiami štvrtej priemyselnej revolúcie, vidíme novú éru ľudskej civilizácie… kde sa umelá inteligencia, robotika, internet vecí, 3D tlač, genetické inžinierstvo a kvantové výpočty stávajú základmi nášho každodenného života.“

Zdá sa, že Schwabovo náhle prijatie pro-ľudskej terminológie je odpoveďou na masový odpor ľudí proti Veľkému resetu v réžii WEF.

Počas diskusie v Spaces po triumfálnom návrate Alexa Jonesa na sociálnu sieť X (bývalý Twitter) v decembri Elon Musk a Alex Jones vymysleli termín „tímová ľudskosť“, pomocou ktorého opísali antiglobalistickú kampaň stojacu v čele „Veľkého prebudenia“.

Mohol by zakladateľ Svetového ekonomického fóra Schwab prevziať kampaň „tímová ľudskosť“, ktorú vytvorili Elon Musk a Alex Jones ako odpoveď na celosvetový masový tlak ľudí proti nenávidenej globalistickej agende?

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Proč by to nedělal principál když si nadrezůroval klauny kývače v manéži.

 2. Aktuálny prehľad mimo mainstreamových informácií. Dejú sa veci – krabice sa pohli!
  21 Pravda nebo hoax aneb je historie pohádkou? Záznam_2024_02_14
  15. február 2024
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/21HoaxZaznam_2024_02_14:f

 3. blbes s Xememinde

  No tak to aby zacal u sebe a sel prikladem stejne tak jako mnozi znich co to vymysleji

 4. Pán Šváb sa ešte bude veľmi diviť aký svet príde – aký už klope na dvere…
  Po stopách hračiek 4 priemyselnej revolúcie nebude onedlho na Zemi ani pamiatky. On jemu podobní alebo tí čo ho riadia sa nieže hrajú na Boha ale sú to vedomí rebeli a banditi, kazisveti odpadlíci od Života – oni vedia, že sú nuly – tak ako benderovci.
  Ale duchovným pôvodom sú niektorí vyššie ako bežní ľudia a preto veria „plánu“.
  On ten „plán“ je v podstate ten o ktorom hovoril aj Trump keď povedal „verte plánu“ ale on o ňom hovoril v súvislosti s odstavovaním nepotrebných satanistických amerických elít a ich štruktúr po celom svete.
  Oni tí Švábovci vo väčšine tak hlúpi niesú aby nevedeli, že úroveň Boha je pre nich nedosiahnuteľná.
  Preto všetko dosahujú len podvodom a vyvolávaním strachu. Nič nedokážu stvoriť ale len blokovať, oddeľovať a kaziť.
  A tiež vedia, že ten čas na Zemi – ta éra duchovného eldoráda a svojvôle – a v tomto sú elity a ľudstvo za jedno – onedlho skončí.
  Elity vedia, že sa blíži ich definitívny koniec, že sú voči kozmickým zákonom absolútne bezmocní a tak sa snažia zničíit čo najviac ľudí.
  A keď zničiť tak nemyslím fyzicky na Zemi ale duchovne – či znamená navždy – je to tá druhá smrť – to najhoršie čo môže stretnúť človeka – ľudského ducha v jeho existencii.
  Preto snažia dostať do nízkovibračných stavov lebo vedia, že kozmické zákony a mechanizmy sa v cykloch vždy „postarajú“ – zničia – rozložia všetko čo sa nimi neriadi – nežije v ich pôsobení a teda aj ľudského ducha, ktorý podľa Božieho plánu má po správnom vývoji zostať večný.

  • Mylis sa, IM SA TO PODARI!!!
   Mas to v BIBLII
   A BUDE TO VAS TREST UZ TU NA ZEMI!!!

   7 LET DOBY SOUZENI PRICHAZI!!! JAK TO BUDE VYPADAT!!!

   https://www.youtube.com/watch?v=DQjKH6jqeVM&t=9s&pp=ygUbNyBsZXQgZG9ieSBzb3V6ZW5pIHByaWNoYXpp

   STALE MATE CAS ZMENIT SVOJE MYSLENIE A SPASIT SA PODLA BIBLIE TU!!!

   http://www.slovopravdy.sk

   VIETE CO MA CERN SPOLOCNE S NUKLEARNOU VOJNOU KTORU “POTREBUJU ROZPUTAT PO CELOM SVETE”???

   https://www.youtube.com/shorts/EMDW0NlAwXc

   • Nie nie, nebudú to mať tak ako by chceli – to totiž ani nieje možné uskutočniť. Tých 7 rokov alebo posledné 3 budú len veľké priblíženie sa tomu ako by to chceli – a nnuznám že z pohľadu človeka to bude aj v tom čase vyzerať ako keby to už išlo naplno a dokonale. Ale nepôjde a ani to nikdy nedotiahnu do finále – to totiž nebude dopustené Zhora a v istej konštelácii okolností príde zásah cez prírodné živly. Ale to približovanie k tomu čo chcú tak to bude pre človeka tak ako keby to nwo už fungovalo na 100% podľa Globálnej elity. Predstav si guľu a polož na ňu rovnú plochu nech sa tej gule v jednom bode dotýka. Keď pôjdeš zvonka pomaly k bodu kde sa plocha dotýka povrchu gule tak sa bude vzdialenosť medzi guľou a plochou neustále zmenšovať a to až tak že to v určitej vzdialenosti bude vyzerať ako keby sa už dotýkali ale ešte je tam nejaká vzdialenosť k bodu kde sa dotýkajú. Aj keď je to minimálna vzdialenosť ale ešte to nieje ten bod – to finále – nwo.
    Oni sa k tomu ich nwo len približujú až k bodu kedy to bude vyzerať ako keby to už mali hotové a ľudstvo hrsti ale i tak neuspejú a ten ich posledný krok bude ich krok do jamy – oni elity nevedia, že mali ľudstvo priviesť ku skaze a smrti a zároveň v poslednej fáze zahynúť s nimi.
    Rovnako je to s podpindosnikmi v Rusku – tí chcú tiež priviesť smrť Ruskému národu pozvaním amerického pánička aby bombardoval Rusko avšak netušia, že ten ich vlastizradný plán má jednu chybu – že finálny krok zabije aj ich samých. Elity Zeme sú vo vzťahu Bohu tými čo budú za svoje hriechy a viny potrestaní a voči Zlu sú len spotrebný materiál – takže sú na tom v podstate najhoršie. Teraz majú ešte máličko času, sú to krysy zahnané do kúta aj keď vtom tak z pohľadu človeka nevyzerá.
    A prečo Boh nezasiahne hneď a nezničí Zlo/temno a dopúšťa jeho pôsobenie na ľudí? Pretože dáva ľuďom ešte poslednú šancu sa prebudiť – tentoraz pod tlakom a údermi Temna lebo v lepších podmienkach len upadali, nevyvíjali sa duchovne z vlastnej iniciatívy.

   • Uz som ta spasil,pojdes priamo do moslimskeho Raja,kde je rieka Medu,Vina a Mlieka,tiez tam budes mat stravu od vymyslu sveta a plno krasnych a stale poctivych zien,atd.,tak sa tes

  • Klausa Schwaba nebudem rozoberať, lebo teraz treba riešiť aktuálne hrozby pre Slovensko. Blížia sa totiž dvoje voľby: do EP a prezidentské. A práve tu je nebezpečenstvo, že mnohí kresťania podporia ultraliberálov a Korčoka. Lebo KDH veľa z nich stále považuje za kresťanskú stranu, vrátane mnohých duchovných. Oficiálne bude KDH podporovať Korčoka, ktorý zdieľa Schwabove „ideály“ WEF.

 5. Oprava textu

  Preto sa snažia ľudí dostať do nízkovibračných stavov lebo vedia, že kozmické zákony a mechanizmy sa v cykloch vždy „postarajú“ – zničia – rozložia všetko čo sa nimi neriadi – nežije v ich pôsobení a teda nízkymi energiami zaťaženého ľudského ducha, ktorý však podľa Božieho plánu (má po správnom duchovnom vývoji) zostať večný.
  Čím sa ide do pyramídy vyššie až ku samotnému architektovi Zla tým je vedomosť o tom, že sa blíži ich koniec vyššia. A čím sa ide nadol až samotným ľuďom tým je vedomosť o ukončení – demolácii Zla nižšia.
  Preto mnohí naivní prisluhovači Zlá v ňom vidia svoju budúcnosť – nevidia ten Vír, ktorý ich pomaly vťahuje nezničiteľnou silou až za horizont udalostí.

 6. Miroslav Čižmár

  Poznám dva pohľady na usporiadanie ľudskej spoločnosti. Jeden je evolučný, a druhý je revolučný. Z hľadiska evolúcie existuje medzi ľuďmi prirodzená rovnosť, bratstvo a sloboda. Z hľadiska revolúcie musí existovať hierarchia autorít. Matka je autoritou pre dieťa, muž pre ženu, boh pre muža. Kto bude tým mužom na vrchu Schwabovej humanokracie?

  • Na konci momentu si to trocha (dosť) pototo ale áno, treba nám evolúciu. Aj ŠVO sa deje v rámci Evolúcie a nie Revolúcie.

   Ak máš čas tak kukni video V.V.Pjakina „treba Evolúciu a nie Revolúciu“. Cca 15min.

   https://m.youtube.com/watch?v=ISAFbQVklUo

   • ŠVO???
    ved to ide ruka v ruke so schwabom, osn a usa !!!
    V rusku sa vakcinuje jedna radost, trump imvestoval miliardy do vakcin, cbdc uz fici v rusku a navalnyj zomrel na gmo vakcinu…
    PRECO NECHCETE POCIT PRAVDU?

    CHCU VYHUBIT VACSINU SVETOVEJ POPULACIE!!!

    Uryvok z BIBLIE:

    ANJELI TRÚBILI. SMES ĽADOVCA S OHŇOM, HORIACI VRCH DO MORA, HORIACA HVIEZDA NA TRETINU RIEK, ZATMENIE TRETINY NEBESKÝCH SVETIEL.
    6 A siedmi anjeli, ktorí mali sedem trúb, prihotovili sa, aby trúbili. 7 A prvý anjel zatrúbil, a nastalo krupobitie a oheň, čo bolo smiešané s krvou, a bolo to hodené na zem, a bola spálená tretina zeme, i tretina stromov zhorela, i všetka zelená tráva bola spálená. 8 A druhý anjel zatrúbil, a niečo jako veliký vrch, horiaci ohňom, bolo hodené do mora. A tretina mora sa obrátila na krv 9 a zomrela tretina tvorov, ktoré sú v mori, ktoré majú dušu, i tretina lodí bola zkazená. 10 A tretí anjel zatrúbil, a padla s neba veliká hviezda, horiaca jako fakľa, a padla na tretinu riek i na pramene vôd. 11 A meno hviezdy je Palina, a tretina vôd sa obrátila na palinu, a mnoho ľudí zomrelo od vôd, lebo boly zhorkly. 12 A štvrtý anjel zatrúbil, a uderená bola tretina slnca i tretina mesiaca i tretina hviezd, aby sa zatmila ich tretina, a deň aby nesvietil svoju tretinu a noc podobne. 13 A videl som a počul jedného orla anjela, ktorý letel prostredkom neba a hovoril veľkým hlasom: Beda, beda, beda tým, ktorí bývajú na zemi, pre ostatné zvuky trúby troch anjelov, ktorí majú trúbiť.

    ZACHRANTE SA KYM MATE SANCU!!!

    http://www.slovopravdy.sk

    • Jajaaaaj, to nie je dobré, keď máš oči a nevidíš! Ak by si nevidel kvôli iným ale nevidíš kvôli vlastnému vnútornému postoju, ktorý ta udržuje v takom stave. Čo potom môžu tí skutočne schopní a ľuďom naklonení ľudia vo vyšších funkciách robiť keď vidia, že zospodu na nich kašlú a vidia ich kroky inak než je ich podstata? V čase keď bol V.Mečiar v politike robil všetko pre to aby sa zo Slovenska nestala druhá okrajina alebo kosovo a cez to všetko si ho Slováci nechali ukradnúť západnými agentúrami. A nebolo to ťažké – stačilo o ňom v médiách vyhlasovať, že všetko rozdáva svojim kamarátom alebo všetko rozpredáva za korunu. A v médiách toho bolo oveľa viac – tony – tých výkalov ale aj prepracovaných manipulácií. Heh, aká to musí byť tupota mnohých ľudí, keď sa takýchto rečí chytajú a s nimi rezonujú. Aj dnes to ešte počujem, tie propagandistické žvásty – furt ich majú mnohí v hlavách kde majú tmu v ktorej falošným svetlom občas zasvietia len také podsunuté lži.
     A čo je ešte horšie tak tí starší čo sú stále „za Slovensko“ a plačú za komunizmom (nie za socializmom) tak tí si lacno nechali vnútiť R.Fica a Smer ako vodcu Slovenska a V.Mečiara viac ako 30 rokov len hania – lebo meeediá a priblblé a nízke reči im podobných, ktoré oni tak milujú a vyžívajú sa v nich.
     Potom akých vodcov chcú mať? Akých si zaslúžia?

  • podstate s vami musim súhlasit bratři v triku

   • A co takhle Kosí bratři?

    • Nemm žiadny námietkový argument ani ponosu k tomu+++

     • Božia, Ty si taká parťáčka, poslednú dobu je mi zle z jednej skupiny ľudí – sú to tí čo si dennodenne chodia dať kávičku a cigárko s kamošmi – pumpármi priamo na pumpách a vysedávajú tam celé hodiny. Keď sa občas pozerám na tie znudené nehanebné indivíduá sediace každý deň na pumpách a drkorajúce – šuškajúce si niečo personálom tak si vždy hovorím, že to je strašné a odporné – hovorím si, že to nieje evolúcia ani revolúcia ale devolúcia. Hlavne keď si od stola bez ostychu obzerajú od hlavy až po päty všetkých čakajúcich v rade pri pokladniach a tiež prichádzajúce a odchádzajúce auta na benzínke. Jaký je Tvoj názor na túto sebranku?

 7. + Dr. Peter Gotzsche: Farmaceutický průmysl je organizovaný zločin. Dr. Peter Gotzsche mluví o farmaceutickém průmyslu jak o organizovaném zločinu a vybízí lidi, aby neužívali tolik léků. Více ve videu:
  otevrisvoumysl.cz/dr-peter-gotzsche-farmaceuticky-prumysl-je-organizovany-zlocin/#comment-18910

  = ANO! Žádné léky alias drogy = jde to i bez nich! Drogy vám k ničemu nejsou a akorát zakrývají škody a způsobují další následky, aby vás farma firmy krmili dalšími a dalšími léky = jednoduchá rovnice. Vše tady existuje i bez farma firem, včetně přídodních antibiotik, kdo chce, cestu si najde, kdo nechce, běží za doktorem pro recept..

  Zmíním sem něco málo, např.:
  Když lidí brečeli, že nemají antibiotika, stačí i lžíce medu se skořicí a účinek je prakticky podobný. To sem nezmiňuji např. kozinec, případně bílou vrbu. Informace k nim si dohledejte, doporučuji.
  Jinak vědecky podložený PŘÍRODNÍ ANTIBIOTICKÝ koktejl, který pomáhá nejen v boji proti infekcím – recept na účinnou přírodní antibiotickou směs, která dokáže posílit i váš imunitní systém, je následující:
  V malé čisté misce důkladně promíchejte následující ingredience: ½ šálku čistého syrového medu (např. manuka medu), 1 čajová lžička mleté kurkumy (v kombinaci s 1/8 čajové lžičky mletého černého pepře pro zlepšení biologické dostupnosti kurkuminu), ½ čajové lžičky mletého zázvoru, 1 čajová lžička vanilky.
  Tento odvar můžete po smíchání přenést do nádoby s těsným víčkem, abyste jej mohli dobře skladovat.

  + Zmíním sem např. 7 nejlepších bylin pro přirozené snížení hladiny cholesterolu v krvi. Pro lidi, kteří chtějí kontrolovat hladinu cholesterolu v krvi přírodními prostředky, existují účinné byliny s prospěšnými složkami, které mohou pomoci snížit hladinu LDL cholesterolu nebo celkového cholesterolu:
  Artyčok (lze konzumovat jako součást výživné stravy, například středomořské diety. Několik studií se v průběhu let zabývalo vlivem artyčoku na hladinu cholesterolu.)
  Pískavice řecké seno (stejně jako artyčok studie zjistily, že doplňování pískavice řecké seno také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.
  Zázvor (se již tisíce let používá jako přírodní lék na různé potíže, jako je nachlazení, artritida, nevolnost, migréna a hypertenze. Nejnovější studie ukazují, že tato účinná bylina může také podpořit zdraví srdce snížením hladiny cholesterolu v krvi.)
  Bazalka posvátná (bazalka posvátná, známá také jako tulsi, je mírně pikantní, hořká bylina, kterou můžete jíst syrovou nebo přidávat do receptů)
  Rozmarýn (ylo prokázáno, že aromatická bylina rozmarýn, která je všeobecně známá pro své silné antioxidační vlastnosti, také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi)
  Kurkuma (je jednou z nejrozsáhleji studovaných léčivých bylin na světě a je známá pro své mnohé zdraví prospěšné vlastnosti. Příznivé účinky kurkumy jsou často připisovány kurkuminu, její nejaktivnější složce, která se může pochlubit vysokou antioxidační, protizánětlivou a lipidy snižující aktivitou. Podle metaanalýzy randomizovaných klinických studií může kurkumin obsažený v kurkumě chránit osoby ohrožené kardiovaskulárními chorobami tím, že zlepšuje hladinu sérových lipidů – tj. snižuje hladinu celkového cholesterolu a LDL. Kurkuma a kurkumin jsou také dobře snášeny a v sedmi studiích, kterých se zúčastnilo 649 pacientů, nezpůsobily žádné závažné nežádoucí účinky)
  Řebříček (je oblíbená bylina používaná v evropském lidovém léčitelství. Je obzvláště bohatý na flavonoidy, které prokazatelně zlepšují trávení a zmírňují žaludeční a menstruační křeče tím, že pomáhají uvolnit hladké svalstvo střev a dělohy.)

 8. zloděj Navalnyj s pěknou tvářičkou.Blbé,že se Putinovi nepodařilo ho ochránit. Bude ty novinářské kecy muset ustát.

  • hľadač pravdy

   * Alexej Navalnyj (1976-2024), bol ruský právnik a politický opozičný aktivista, podielal sa na organizovaní demonštrácií. Od r.2009 bol kritikom korupcie v Rusku a tiež Putinovho režimu. Navalnyj bol nadnárodný slobodomurár, bol členom superlóže ,,LUX AD ORIENTEM” (=v preklade ,,svetlo na východ”).

   Niečo viac k tomu uviedol napríklad aj pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz vo svojej brožúre ,,Svetu vládnu superlóže, časť 10″, v originále:

   Superlogen regieren die Welt, Teil 10, Verlag Anton A. Schmid, Durach,
   Pro Fide Catholica (=ZA KATOLÍCKU VIERU), Printed in Germany 2022, ISBN: 978-3-946271-45-l, na stranách číselne označených 606-607, inak ale v tejto samotnej brožúre na strnách 32-33:
   https://ia801504.us.archive.org/24/items/superlogen-regieren-die-welt-teil-10/Superlogen_regieren_die_Welt_Teil_10.pdf

   Poznámka:
   V závere, v tu uvedenej brožúre, je aj stať o slobodomurárovi Klausovi Schwabovi….

 9. Takže totalita na zálade v plnom prúde ! To je úžasná EU, šťastné v nej len bezmozgové ofce a páni hry… https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/silene-za-kritiku-vakcin-ve-francii-nyni-hrozi-pokuty-a-vezeni/
  No a ešte jeden BONUS: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vsichni-nalezeni-mrtvi-lekari-co-zjistili-ze-nam-tajne-vkladaji-do-vakcin-rakovinotvorne-enzymy/ . To je príklad démnKracie vyznavačov Pfizera a ich pätolizačov bez chrbtovej kosti !!!

  • Hodně očkolidí si myslí,že když jim nic není,tak injekce jsou v pohodě.Moc nevěřím těm placebo šarším.Jakej by asi mělo smysl,dát někomu několik ostrých dávek a mezitím placebo?
   Pokud se dělá pokus s placebem,tak se musí přece vytvořit kontrolní skupiny:ostráxplacebo.
   Jen se podívejme na vrcholové sportovce.Je to poměrně malá skupina lidí ve společnosti a velká úmrtnost nebo značné zdravotní problémy.Pohyb sice devastaci urychlí,ale i tak.
   Zřejmě tam cpali kde co.Takže nějaké šarže způsobí myokarditidu,rakovinu,neplodnost, autoimunitní reakce apod.A dají víc včeliček, ať se to v tom těle popere.Z toho plyne ,že se následky mohou opravdu projevit za delší dobu.A posichrují to grafenem.

   • holistický prístup

    Isteže – sú v pohode – ale jedného dňa sa dozvedia správu od zločincov v bielych plášťoch, ktorá prevráti ich vieru v to, že im nič nie je – a nielen im, ale celej famílii … a … zachváti ich strach a panika a tak urýchlia priebeh otravy.

    • Dřív jsem si myslela,že taková sauna nebo kneipův zábal mohl pomoci.Po poslechu VK o smrti Navalnyho už ne.Možná aplikace brzy po injekci,ale po delší době je to nebezpečné,stejně jako pohyb.
     Asi krátkodobé půsty s pozvolným prodlužováním.

 10. svatoslav butora

  Komunistický parchant Gorbačov chcel resetovať socializmus za „socializmus s ľudskou tvárou“… On a jeho gang zničil SSSR a skoro všetko dobré, čo v SSSR a vo Východnej hemisfére sveta vzniklo.

  Nacistický parchant Schwabe so zázemím Sveta Kapitálu a zázemím OSN a WHO a WEF a celým zjednoteným „kolektívom“ nacizmom nakazených vlád Západnej hemisféry sveta chce resetovať nacizmus za „nacizmus s ľudskou tvárou“. Hlavným mottom nacistickej svetovládnej usa-eu-nazi mašinérie zjednotenej IV. Anglosaskej Ríše je: Ľudia, buďte environmentálni a zdochnite prosím pod našim vedením. Tento gang má v pláne zničiť všetko dobré, čo sa na Západe vyvinulo. Treba ich nechať, aby mašinéria Západu mohla odísť do zabudnutia.

 11. Objektívne

  Bude stačiť trocha väčšia erupcia zo slnka a *kracia sa im zrúti ako domeček z kariet. Potom už kontrolvať nebudú ništ, aspoň nie elektronicky.

 12. Objektíne si to napísal **&&

  • Objektívne

   Útecha môže byť v tom, že aj ONI majú strach, pretože vedia čo ich čaká. Preto sa tak ponáhľajú s technológiou, ktorá by im umožnila presunúť dušu do stroja.

   Čínska legenda „Reign of the Chaos“ nám hovorí, že na začiatku bol svet v temnote; a zem pokrývalo množstvo dymu a oblakov. Po Veku chaosu sa nebo a zem oddelili. „Ešte neboli vytvorené záznamy ani vynájdené nápisy (písmo). Spočiatku dokonca aj vládcovia bývali v jaskyniach a na púštnych miestach, jedli surové mäso a pili krv.“

   Donnelly, I., “Ragnarok: The Age of Fire and Gravel” (N.Y.,D. Appleton, 1885).

  • Už ani nieje treba, vám už je všetko jasné vy ktorí chodite na bádatela poznáte to už dávno a dobre tak už len aby to všetci pochopili a zvládli to °°°°°°°°°°°°

 13. Ešte niečo málo si dovolím doplniť na margo čerstvo – tu pretraktovanej a skoro vo všeobecnosti – tabuizovanej témy, akou sú: KLONY.

  A dočítala som si k danému – nasledovné:

  „Vyrábanie klonov možno bez preháňania nazvať najzákernejším zločinom proti ľudskosti a to hlavne od reptiliánov.
  Klony sú geneticky modifikované bytosti, „odeté“ do „telového obalu“ aký majú ľudia, t.j. vzniknú z nich – bioroboty.

  Tieto plazy klonujú svoj vlastný druh pre svoje sebecké záujmy, pričom vytvárajú klon zo žijúceho človeka, čím ho zbavujú čistého „aktu“ Stvorenia, vr. Božskej Duše.

  V čom spočíva nebezpečenstvo?

  Reptiliáni naozaj často nahrádzajú ľudí, ktorí sú pre nich nebezpeční a to v pozitívnom (napr. Trump) i negatívnom (napr. Biden) zmysle slova. A robia to veľmi sofistikovaným spôsobom. Po získaní ľudského biologického materiálu, -„vypestujú“ – jeho presnú kópiu vo svojich tajných laboratóriách a potom, keď vyberú správny okamih, fyzicky zlikvidujú „origoš človeka“ a nahradia ho klonom.

  Blízki ľudia v okolí, si následne stále viac a viac začínajú všímať zmeny, ktoré sú pre nich nepochopiteľné, ale obyčajne hľadajú čisto materiálne (prízemné) vysvetlenia toho, čo sa s „novým človekom“ deje, napr: dospievanie, psychologická kríza, ťažkosti v práci, choroba, neúspechy v osobnom živote..

  Faktom je, že klon si zachováva pamäť a dokonca aj zvyky toho, od koho bol skopírovaný. Ale keďže je zbavený hlavnej zložky človeka a to svojej Božskej duše, začne sa správať inak. Naviac, energeticky ide o úplne iné stvorenie. Klon nie je schopný sám generovať životnú energiu, ktorú človek prirodzene prijíma z vyšších sfér a z okolitého prostredia. Celkovo nie je ničím iným, ako bezduchou bábikou, hoci si to on sám neuvedomuje. Ale na rozdiel od bábiky, ktorá beží na batérie, klon môže existovať iba s využitím ľudskej energie, pretože je vytvorený z jeho biologického materiálu.

  Intuitívne sa klon snaží nájsť ľudí s najsilnejšou a najčistejšou energiou. A takú energiu vlastnia deti a vysoko duchovní ľudia s najjasnejšími ľudskými dušami. Klony sa šikovne integrujú do tohto prostredia a cítia sa skvele, kŕmiac sa z čistého zdroja energie svetlých ľudských duší.

  Ak nemajú to šťastie nájsť takýto zdroj, tak sa uspokoja s energiou davu, proste – už neberú kvalitu, ale postačuje i kvantita. Klony sú veľkými fanúšikmi a pravidelnými účastníkmi verejných podujatí. Zároveň sú to duchovné „všežravce“. Klony môžu byť ako fanúšikovia zúriví na štadiónoch, rovnako tak sa môžu správať ako „duchovní ľudia“, indoktrinovaní na rôznych masových meditáciách a aktivitách v rôznych ezoterických skupinách.

  Na pozemskom „Javisku“ hrá svoju úlohu veľa klonov, ktorých je celkom jednoduché identifikovať tým, že ich „umenie“ je – BEZDUŠE – človeka nepovznáša, ale znižuje ho až na samé dno 3-rozmerného sveta.

  Chýba im jemnosť vnímania. Keďže spočiatku obsahujú programy svojich tvorcov, konajú podľa určitých vzorcov – bez nuáns a odtieňov, ktoré sú ľuďom vlastné. Klony dostávajú veľmi odlišné programy v závislosti od účelu ich vytvorenia. Vizuálne vyzerajú „mŕtvi“. V ich očiach nie je žiadna iskra ani živosť vnímania. Sú to roboty, ktoré „vnútorne“ spracovávajú svoje zapamätané programy. Ak čítame ich texty či komentáre, sú príliš korektné – čiernobiele, bezduché, a priori v nich nemôže byť žiadna energia. V skutočnosti sú to zrazeniny energií iných ľudí, ktorými žijú. Nie sú schopní cítiť chaos rôznych vibračných energií v hromadnom zhromaždení ľudí, pretože pre nich je každá energia dobrá a nedokážu ani rozlíšiť nízke vibrácie od vysokých.

  Klony často dosahujú vysoké pozície v oblastiach a činnostiach, pre ktoré boli vyrobené (vyvinuté). A to vysvetľuje skutočnosť, že ich obyčajne „vedú“ tí, ktorí ich vytvorili, pretože sa o svoje klony zaujímajú v tom zmysle, aby zaujali konkrétne vedúce pozície a následne konali podľa pokynov svojho „bossa“.

  P.S. Už len otázka, ktorú som si položila pre seba – je: Že ak človečenské telo (hardware) oživuje božská Duša, vr. Ducha (software), tak v zmysle vyššie uvedeného, klona oživuje a ďalej vyživuje „len“ človečenská energia z okolia, v ktorom sa nachádza.

  Z toho mi vyplýva, že títo naklonovaní plazoidi, tváriaci sa externe ako ľudia, sú závislí – kvôli svojmu prežitiu – na človekoch, z ktorých, ako upíri si vyciciavajú energetickú stravu, to znamená, že by mali mať „prepočítané“, koľko ľudí tu na Zemi potrebujú ako energetický zdroj pre svoju obživu a tým i prežitie a zároveň ako – otrokov.
  Myslí sa tým – tá „ICH“ kvázi – „zlatá miliarda“? (Pozn.: Ja osobne nezastávam názor, že by tento ich Plán mal byť do konečnej podoby – zrealizovaný. Musím brať do úvahy i duchovný, ergo – konštruktívny – aspekt vývoja na planéte Zem..NIČ nie je len čierne, alebo biele..A postupné nastolenie Rovnováhy tu na Zemi, bude musieť nastať.)

  P.S: 2 To bola len taká moja spätná úvaha na margo bio-robotických Klonov, o ktorých nemáme šajnu, koľko tisícov, státisícov, alebo miliónov ich tu po Matičke Zemi „pobehuje“..

  P.S. 3: Včera večer som si pozrela „klonové a klonovacie“ informácie v rámci preposlaného a zaujímavého videa na Odysee (Pravda vs. Hoax), myslím, že od Maroša, preto – tento môj dnešný koment..

  Vďaka za pochopenie!

 14. Gorbačov bol v prvom rade psychotrockista a to znamená, že to bol jedinec s čisto otrockou mysľou. A keďže Západ vládol celému svetu okrem ZSSR a soc tábora tak bol samozrejme prozápadný. A výhoda pre Gorbačova bola, že západ od „svojích“ ľudí nevyžaduje žiadnu ľudskosť ale len poslušnosť. Nevýhoda takého otroka je zas, že je navždy upisaný svojmu pánovi a nikdy na nemá záruku, že s ním bude nakladané tak či onak. Triockisti a neotrockisti majú permanentne opratku na krku – tak ako ju mal aj Navalnyj. Nikdy nevedia kedy sa stiahne.

 15. Túto háveď ako schvab soros Gates a spol a ich potomkov a všetky ich spoločnosti treba vyhubiť do posledného potomka.neurobili to Rusi po druhej svetovej vojne a teraz sú tu dôsledky nového fašizmu na vyludnenie.teraz svetom vládnu pohrobkovia fašizmu a hovoria si Eú.

Pridajte komentár

*