Harari z WEF sa vyhráža ľudstvu: „V budúcnosti sa budete musieť znova naučiť vidieť a chodiť“


Print Friendly, PDF & Email

Harari z WEF sa vyhráža ľudstvu: „V budúcnosti sa budete musieť znova naučiť vidieť a chodiť“

(Baxter Dmitry, Newspunch) Podľa Noaha Yuvala Harariho, hlavného poradcu Klausa Schwaba, varoval ľudstvo, aby sa pripravilo na budúcnosť, v ktorej bude žiť vo svete virtuálnej reality, oddeleného od „fyzického a biologického“ sveta, a že sa ľudské bytosti budú musieť „znova naučiť vidieť a chodiť“.

Harari sa takto posmieval ľudstvu znepokojivými tvrdeniami počas diskusie v podcaste s Tomom Bilyeuom, zverejnenom tento týždeň v utorok.

Harari je autor kníh a poradca Svetového ekonomického fóra (WEF). Často vo svojich úvahách o technologicky riadenom posune paradigmy a ľudských podmienkach v rámci virtuálnej reality zdôrazňuje, že sa ľudstvo a jeho abstraktné myslenie zmení.

Podľa Harariho bude ľudstvo musieť „opustiť“ všetko, čo mu je blízke a drahé, vrátane zraku a schopnosti chodiť.

Harari poznamenal:

„Možno najdôležitejšou vlastnosťou na prežitie a rozkvet v 21. storočí je mať mentálnu flexibilitu – nielen neustále sa učiť a meniť sa znova a znova – ale aj neustále zanechávať staré zvyklosti.

Jeden z dôvodov, čo sťažuje učenie sa novým veciam, je to, že sa držíme vecí starých. Uvediem príklad, ako hlboko to siaha: Nejde len o to, čo ste sa naučili na vysokej škole alebo čo ste sa naučili v škôlke. Pôjde dokonca aj to, čo ste sa naučili ako bábätko, ako batoľa, napríklad naučiť sa vidieť alebo chodiť.

Ale čo to znamená, že sa musím znova naučiť vidieť a chodiť?

Ako sa virtuálna realita postupne zlepšuje – a so všetkými tými rečami o metavesmíre a tak ďalej, o ktorých budeme diskutovať neskôr – je pravdepodobné, že bude oveľa viac aktivít presúvajúcich sa z fyzického biologického sveta, ktorý poznáme, do novej reality – do virtuálnej reality, ktorá má odlišné fyzikálne a biologické zákony.“

Bude možné opustiť svoje fyzické telá?

Harari si tiež dal rečnícku otázku:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Môžeme sa ako ľudia presunúť do nehmotnej ríše Metaverza a nechať svoje biologické telá za sebou? Alebo je nemožné alebo dokonca nebezpečné pokúsiť sa oddeliť náš druh mentálnej existencie od našej telesnej a fyzickej existencie?“

Komentáre o opätovnom učení sa vidieť a chodiť sú len posledným z dlhého radu znepokojivých komentárov, ktoré vychádzajú z kuloárov moci na Svetovom ekonomickom fóre v Davose.

Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba nedávno dokonca vyhlásilo, že ľudia nemajú právo vlastniť vlastné auto a namiesto toho môžu „chodiť peši alebo autá zdieľať“.

Podľa WEF až príliš veľa ľudí vlastní svoje vozidlá a túto situáciu je potrebné napraviť tak, že sa automobily stanú natoľko drahé, že si ich mnohí ľudia nebudú môcť dovoliť.

Záver

Každý rok lietajú do Davosu tisíce súkromných lietadiel na výročný summit WEF, ale podľa Klausa Schwaba by obyčajní ľudia nemali vlastniť žiadne auto.

Do Davosu sa tento rok, podobne ako minulý rok, chystá aj dočasne poverený slovenský premiér Heger. Ide si tam po nové inštrukcie, ako terorizovať vlastný národ?

Tu si môžete pozrieť video (v angličtine) o najnovšom útoku WEF na vlastníctvo osobných áut:

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. tento-tá si môže leda ak kopať hrob. Schwab je dávno mŕtvy. A tvoje sprosté reči, draho zaplatí. Tie tvoje zvrátenosti môžeš vravieť leda ak LGBTI.. 😅. tie nahrávky sú staré. A toto je len záznam. Bezhodnotný. No i tak si ťa nájdem-transsexuál. Tak ako som poslal špinavé prasa Schwaba aj zo smrťou2 tak pôjdeš aj ti. 😇

 2. zatial nikto

  Keby vyhrali,tak by sexy man (muz) Schwab skoncil v mauzoleu.
  Nocna mora-vysuseny svabik v priehladnom spacaku.

  • Na spendlik s nim! 🙂 ..ale by krical: ja nechci na spendlik! ..nechci na spendlik! – tak jak krical pucmeloud ked sa prebral z iluzie, ze je vzacny.
   Jenze tych spendlikov by bolo treba asi viac – pre ten otravny hmyz.

   • Tu máme – odporného Švába – v jeho „plnej kráse“ – s celou jeho – „výbavou“.

    P.S. Len pre silné žalúdky!!

    https://tadesco.org/tahle-kreatura-mela-vladnout-svetu-klaus-schwab/

    • mariankosmac

     Tiež som tomu spočiatku veril pretože k tomu prasaťu Schwabovi sa taký imidž úplne hodí. Ale zistil som že je to len jeden obyvateľ Floridy, je i viac jeho fotiek kde je vidieť že to nie je Šváb.

    • Vy ho tu hanite ale on chudak asi ide z nejakeho maskarneho plesu. Ale inak ujde az na tie modre monokiny – sekli by mu skor ruzove alebo take purpurove. Ake je to krasne ked sa clovek/neclovek neboji prejavit a ukaze aj navonok aky je vnutri, hehe. Ale trebars sa z neho vykukli nejaky krasny motyl – asi sa uz nemoze dockat – ved kto by chcel chodit v takom odpornom ludskom tele. Vykukli sa, zamava kridlami a odleti…tak krasne sladko sa usmieva…
     Som kruty, viem… ale co s takym svabom.

    • Objektívne

     Samozrejme, že sú dvojníci, klony a iná háveď keď jeden web ako hlasná trúba pravidelne oznamuje formou zápisov z popráv zločincov ako zatočili s Gatesom, Faucim, kráľovnou atď. Už popravili hádam všetkých okrem tých na Slovensku. Stačilo by to na 5 svetov, nielen pre ten náš. Zaujímavé, že títo dvojníci robia presne to isté ako ich predlohy. Možno sú ale na baterky, dialkovo riadení. Niekto, ten najvyšší prepne tlačítko a zrazu začnú konať dobro. No, keď tomu veríte, tak vám neni pomoci, ale ako vtip je to dobré. Preto na tom nemenovanom webe hovoria, že máme len pozorovať, vyložiť nohy na stôl a pojedať pukance.

   • Лаитаз Откин

    Zrejme mas na mysli entomologicku pripravu a vystavovanie exemplarov svabikov,

 3. Nikto nedokaze zlikvidovat ludsku rasu bez toho aby ju osdstrihol od vyzarovania prirody – od Bytostneho sveta. Vzdy, po akejkolvek katastrofe ci cudzom zasahu sa obnovi a vyrastie ako trava – nieje ju mozne zastavit v raste. Ide to jedine fintou – „postrekom“ – napr. virtualnou realitou – uplnym presmerovanim pozornosti cloveka od prezivania seba sameho v spojitosti s prirodou do prezivania umelej reality nalinkovanej niekym inym.
  Chcem povedat este jedno – ti ktori nas do toho chcu dostat su len uzitocni idioti vratane tej globalnej spicky ale aj este tych co su nad nou. Keby vedeli ako nepredstavitelnou, neopisatelnou, nevyslovnou bolestou po dobu niekolkych storoci budu musiet prejst az do svojho absolutneho znicenia – keby to vedeli tak by dali od toho vsetkeho zla ruky prec. Ale oni su uvedeni Architektom „zla“v omyl, ze sluzia spravnej veci.

 4. Tento mentálny a zakomplexovaný psychpatický kripelský retard ma už ničím nevystraší. Obávam sa, že jeho narcizmus a pýcha mu bránia sa prebrať… ak sa mu to nepodarí, bude večne horieť v plameňoch pekla. Nezávidím mu, skôr naopak… veľmi je mi ho ľúto.

  • tieto nahrávky sú staré cca. 20r.dlho to pripravovali. Mimochodom je to transsexualka. Má len oblek muža, aby až by to prasklo, aby naháňali ducha. To isté platí o šéfov Farma. Pficer atď. aj to sú ženy. A muž Uršuli, je deto žena. Preto ich nik nevie naisť, lebo chodia už ako ženy. Mimochodom je to vlastná dcéra Uršuli, a Lucifera Bergogliho-falošný pápež . No a keďže sa to už vie, nemajú už teraz kam utiec. Tie nahrávky teraz púšťajú, v domnení že ľudí nastrašia. No ti co to robia, budú vysieť.

  • Milan Filip

   Správne!

 5. Harari – karikatúrna kreatúra s krkom, ktorý zlomí 10-ročné dievča jedinou fackou! Typická kreatúra degenerovaného psychopatického lombrosovsky zločineckého aškenázi žida! Cvrček hypnotizér! Dajte si do súvislosti túto animovanú predikciu – so židovskými krimi cvrčkami – ktorých máme akože v budúcnosti žrať! Ja ich budem používať na háčik na ryby!

  Jungle Jail -mp4.mp4
  https://ulozto.net/file/Lt1idRWT/jungle-jail-mp4-mp4#!ZGAzLGR1ZGExZTH0MzZ1AmV5Z2MyISqFMR82DxSLZ05KZGNj

  • provokater

   presne, tomu by som ani facku nemohol dať, bo by zdochol skôr, ako by som vystrel ruku.Treba ich poslať tam, kam patria a čím skôr.

 6. Posledná veta z videa “ Who Owns You? – Kto Ťa Vlastní? “
  … “ ak skutočne pochopíte, že vlastníte seba, potom sa začnite tak správať “
  https://www.youtube.com/watch?v=qpcfZzx8xY0&t=29s

 7. kvakcína je sloboda

  ďalšie ušaté torpédo – degeš už od prvého pohľadu, ale to sú títo všetci, lebo sa množia medzi sebou

 8. Presne tak chlapi, keby tých ešte stále niektorých aj žijúcich parazitov ľudského rodu nestrážilo minimálne 5 000 vojakov a boli by trochu bližšie k nám, tak by som im tú virtuálnu realitu obúchal o hlavu, hnidám lenivým, ktorí v živote nikdy nič nevyrobili a len nás okrádali a kým budú žiť, tak nás aj okrádať budú.
  Smrť parazitom na večné časy a nikdy inak!

 9. Možno by som mohla – nepriamo – vzhľadom k dnešnému redakčnému článku, nadviazať na môj včerajší koment k AI ( z 12.1.2023 at 19:39 hod.) v zmysle, aby som to posunula viac – do tej konštruktívno-človečenskej polohy – v porovnaní so včerajším – záverom v komente, to znamená:

  To, čo sa globalisti snažia dosiahnuť, je – svojím spôsobom – fantázia. Ľudia predsa – nie sú algoritmy, hoci by si to Harari veľmi prial. Ľudia majú návyky, to áno, ale sú tiež nepredvídateľní a náchylní k náhlym prebudeniam a prezretiu v okamihu krízy.
  Psychopati bývajú roboti, konajú impulzívne, ale aj veľmi predvídateľne. Chýba im predstavivosť, intuícia a predvídavosť a tak niet divu, že organizácie psychopatov, ako je WEF, prikladajú tak obsedantnú hodnotu umelej inteligencii (AI), algoritmom a chladnému technokratickému vývoju. Svoju dátovú Šangri-Lu nepovažujú za budúcnosť ľudstva, ale za SVOJU budúcnosť – budúcnosť nie ľudí, alebo takpovediac anti-ľudí.
  Kto bude vyrábať všetok tovar, služby a potreby potrebné v tomto ich – novom svete? No, samozrejme my všetci. Iste, globalisti budú ponúkať veľkolepé sľuby o výrobnom hospodárstve riadenom robotmi, v ktorom už ľudia nebudú musieť vykonávať podradnú prácu, ale to bude len ďalšia lož. Stále budú potrebovať ľudí, aby pestovali plodiny, udržiavali infraštruktúru, starali sa o výrobu, bojovali za nich atď., len nás budú potrebovať – v menšom počte.Vo svojej podstate – je táto ekonomika postavená na dátach – ekonomikou závislou na ilúzii.
  Dáta sú vyparené a často nezmyselné, pretože podliehajú predsudkom interpreta. Algoritmy môžu byť tiež naprogramované podľa predsudkov inžinierov. Na dátach nie je – zo svojej podstaty nič objektívne – všetko závisí od zámerov ľudí, ktorí ich analyzujú.
  Medzitým sa elitári bavia ilúziami o prekonaní svojich smrteľných obmedzení -„hackovaním“ ľudského tela, rovnako ako čítaním myšlienok más a predpovedaním budúcnosti na základe dátových trendov. Ide o posadnutosť, ktorá ignoruje nepredvídateľné odmeny ľudskej duše, práve onen prvok svedomia a predstavivosti, ktorý psychopatom chýba. Je to niečo, čo sa nedá – hacknúť.

  Legitimita systému založeného na dátach a nabúravaní ľudskosti, o ktoré WEF usiluje, je menej dôležitá ako to, o čom možno presvedčiť masy. Pokiaľ sa priemerného človeka podarí presvedčiť, aby si v blízkej budúcnosti implantoval mobilný telefón, ev. čip do lebky, potom áno, ľudstvo by sa mohlo stať – hackovateľným – základným spôsobom. Algoritmy potom vytlačia svedomie, empatiu a zásady. A bez týchto vecí sa všetka morálka stane štandardne relatívnou. Zlo sa stane dobrom a dobro zlom.
  Z rovnakého dôvodu, ak sa ľudstvo podarí presvedčiť, aby odložilo svoje mobily a žilo menej technicky zameraným životom, potom sa digitálna ríša globalistov zrúti pomerne ľahko. Neexistuje žiadny systém , ktorý by elity mohli nastoliť a ktorý by ich digitálne vedomie uskutočnil bez súhlasu širokej verejnosti.
  Bez rozsiahleho globálneho rámca, v ktorom ľudia ochotne prijímajú algoritmy skôr než vlastné skúsenosti a intuíciu, globalistické náboženstvo totálnej centralizácie umiera. Prvým krokom je prijať to, že sprisahania skutočne – EXISTUJE. Druhým krokom je prijať, že sprisahanie je zlovoľné a deštruktívne. Tretím krokom je ODMIETNUŤ sa mu podriadiť a to akýmikoľvek prostriedkami. A to je o každom z nás – na tejto planéte, čomu a komu – otvorí dvere do svojho mozgu s – následným prijatím zodpovednosti – za svoje rozhodnutie.

  • Replika z filmu SALT.
   1. Základné rozhodnutie spočíva v tom, že odmietneš byť OBEŤOU!
   2. Základné rozhodnutie spočíva vo VERNOSTI – vernosti sebe, svojej rodine, vernosti svojim – aj v dobrom aj v zlom!
   ——————————–
   Kontext:
   Kto sa štylizuje do role obete – automaticky obviňuje svojich blízkych, rodinu – za to, že môžu za to, že je obeťou! Kurva manželka je „obeťou“, že za to jej kurvenie môže jej muž! Ona sa kurví, že jej muž pije – on pije, že ona sa kurví! /Monika Flašíková/ Automaticky tak likviduje vernosť – odopiera vernosť, odopiera spolupatričnosť! V konečnom dôsledku – kto chce byť obeťou – byť v tejto roli – tak sa cez obdobie vlastnej tyranie „obeťou“ tou stane, a stiahne ostatných so sebou! Teda! Stačí tak málo – nechcieť byť obeťou – bojova,ť a chcieť byť verný sebe, svojím ideálom, svojím blízkym!

   Ovca chce byť obeťou, otrok chce byť otrokom, a nikto nechce byť verný ničomu! Tomu sa hovorí vnútorná demoralizácia! Rozklad už príde sám!

   • Múdro Maroš, neoponujem ani za mak

   • Demoralizacia a rozklad sa prejavuje velakrat aj navonok ze az to do oci bije – vidiet nejaku zenu fajcit na verejnosti. To je tak odporne, tak hnusne, tak odpudzujuce a zaroven tak zalostny pohlad to je ze az!
    Alebo pohlad na „kavickarky“ sediace u stolu s prekrizenymi nohami a cigaretou v ruke, chichotajuce sa na kazdej tupine. To je taka potupa ludskej rasy, take ponizenie pravej zenskosti ze ak by toto zahliadol nejaky prislusnik „vyssej“mimozemskej civilizacie letiaci v lodi nad Zemou tak si povie: tu nebudeme nadvazovat kontakty – tato civilizacia je v rozklade – videl som jasny dokaz, letime dalej!
    A ony – take „zeny“ sa necitia obetou a ani nestylyzuju do role obeti a kludne ta kopnu do zadku alebo ti chrstnu kavu do xichtu -ak im naburas ich ego a povies im ako sa strasne ponizuju. A tak si arogantne v klidku budu zit dalsie desatrocia, bez pocitu viny ci pocitu ze su obet niecoho – co ich degradovalo pod uroven zvierat.
    Aj ony su verne sami sebe a svojim blizkym ale len takym ake su ony samy a nie cloveku ako takemu. Je to podmienena laska, vypocitava, sebecka.

    • Prvé základné rozhodnutie spočíva v tom, že odmietneš byť OBEŤOU!
     Druhé základné rozhodnutie spočíva vo VERNOSTI – vernosti sebe, svojej rodine, vernosti svojim – aj v dobrom aj v zlom!
     —————————————-
     Zjavne ti unikla súvislosť – nebyť obeťou a zároveň byť verný ako záklasdné rozhodnutie! Je to replika akože sovietskeho inštruktora tajných agentov vychovávaných už od detstva.

     Feminizmus je v podstate iná forma komunizmu, ktorým marxisti ovládli západnú spoločnosť a neskôr aj východ. Feminizmus smeruje ženy o. i. k sexuálnej emancipácii a promiskuite – to je ten bod nevera. Fajčenie je prostriedok, ako možno koketovať, vyzývať a hlavne – otŕčať spodné obnažené zápästie smerom k mužom, čo je priama sexuálna výzva. Čiže – celé generácie žien sa tak stali obeťami sociálneho inžinierstva – neskôr vedúceho k liberastizmu – čo je iný level rozkladu spoločnosti. Nebyť obeťou teda znamená – odmietnuť toto sociálne inžinierstvo a byť verný svojej rodine, svojim partnerom a partnerkám a osvedčeným tradičným pravidlám.

     Sovietski agenti riadení židosovietmi boli pochopiteľne vymývaní na vernosť ZSSR a svojim úlohám – necvičili ich na to, aby mali šťastné manželstvá. Princíp týchto 2 pravidiel je obecný – nesplnením jedného princíp nefunguje. Pointa filmu je v zbure – ak ti niekto zoberie to, čomu chceš byť ako človek verný – mimo určených cieľov.

     • Ludia – zeny ci muzi – nemusia poznat kto co na nich kuje – staci si zachovat cnosti a prepluju tym morom utokov a nastrahami bez toho ze by sa museli rypat v socialnom inzinierstve. Akoby clovek mal na svete na starosti len studovat skumat kto co na nich vymyslel. A naviac – kazdy clovek ma svoju cestu pocas inkarnacii a ma hladiet na to aby siel podla svojho svedomia – a kolko krat je to tak ze sa dokonca slovak nemusi vobec citit slovakom ci cech cechom a tiahne ho to po mnohych rokoch zo Slovenska inam – tam kde naplni svoje poslanie v ramci jednej inkarnacie – takze nemysli na Slovensko ako na stat iba na ludi v nom. Nezaujima ho politika na Slovensku ale rozdava na kazdom kroku seba ako moze. Nakoniec moze skoncit v cudzine kde ho caka rozuzlenie karmickych vlakien a zivotna skuska a to je dolezitejsie. Tato jeho osobna zivotna cesta – cesta jeho ducha je pre jeho vyvoj a rast dolezitejsia nez nejaka starostlivost o štat , ponaranie sa do systemu ako funguje spolocnost, hromadenie znalosti. Clovek nepotrebuje poznat a vediet o vsetkom co sa v jeho okoli ci svete deje – to je pokrm pre rozum a nie pre rast ducha.
      Preto sa treba proti nastraham najsofikovanejsich planov socialnych inzinierov obrnit prvom rade dobrym umyslom a snahou o ciste svedomie a ked treba tak tuto snahu len podporit znalostami a vedomostami.
      Ak je zena vnutri cista – ak udrzuje vnutornu cistotu tak akekolvek dokonale socialne technologie na nu neplatia – a to absolutne nijako. Nemusi mat konceptualny pohlad – ona stoji kazdej chvili a situacii duchaplne pevne na zemi a jedna ako ma.

   • Maroš, zasa dal koš a víťazstvo prehráva stále, no je tu ale veľké ALE…aj v digitálnej diagónale.

  • Navonok je základnou myšlienkou transhumanizmu (splynutia človeka so strojom) nesmrteľnosť. A na tento lep sa chytia mnohí, hlavne tí materialisticky založení. Lenže, má to 2 háčiky:
   1. Váš procesor chcú mať pod kontrolou „oni“.
   2. Ale hlavne, smrť fyzického tela je potrebná k zdravému duchovnému vývoju živatmy. Tým že vám odoprú smrť, budete navždy uväznení v tele cyborga, teda aspoň do doby kým nedôjdu súčiastky, alebo energia. Lenže oni ovce oblbujú cez opakovanie materialistickej mantry „žijeme len raz, tak si treba užívať“. Pre takto naladenú ovcu je transhumanizmus veľmi lákavý, dokonca aj napriek bodu 1. Kto chce kam…

   • Objektívne

    Tie milióny ovcí nepresvedčíš, ktoré tvrdohlavo veria, že v minulosti žili ľudia stovky, ba dokonca tisíce rokov vo fyzickom tele. Ovce nevedia prečo je to v Biblii tak napísané. Nedokážu si predstaviť inú možnosť, ale Aštarova flotila Galaktickej federácie je bez problémov.

   • Súhlasím! Ale tým, že – človiečik z – titulu – nejakých – jemu vlastných – „výhod“ – poddá a odovzdá svoju dušu – Satanovi v podobe kyborga, tak už – MUSÍ – za svoje rozhodnutie – byť – fatálne – niesť – Zodpovednosť!

    A možno je to tak i dobre, ak milión človiečikov – podľahne.. Všetci tu predsa tvrdíme, že Prostredie je nutné vyčistiť. A i toto – je (bude) jednou z možností k všeobecnej čističke.

    P.S. 1 – Môžeš človeku poradiť, pomôcť, dať mu prečítať – „dôkazové“ – materiály k veci, ale ak mentálne nie je človiečik – pripravený a uspôsobený – kráčať po Človečenskej ceste ďalej – tak si jednoducho – sám zvolí svoju „trasu“, byť – to bude – trasa nejakého zombieho.

    P.S.2 – Vakcinácia je – absolútne – transparentný – precedens !

 10. Harasiri nosi bryle s modrym ramom – ako kazdy kto je strceny v americkom zadku.
  Mne ten modry ram uz evokuje slizku, otrocku povahu, stupiditu jak tram.
  Mikloz je toho jasnym dokazom.

  • A máte pro svoje trvrzení nějaké důkazy? Já si koupil brýle s modrým rámečkem, protože byly jediné takové, které jsem chtěl. V americkém zadku jsem nikdy strčený nebyl a ani tam zalézt nehodlám. Děkuji za případnou odpověď.

 11. mariankosmac

  Harari, to je nejaký druh opice? To snáď ani nie je ľudské meno.

 12. Svajciarsko je necisticka diera, ked chrani a dovoli sa na svojom uzemi schadzat a paktovat proti ludskosti kreatur WEF. Inak povedane je to stat ci centrala zvratenych psychopatickych kreatur!

 13. Vzdor – ne podřízení se!

  =První anděl vylil svou misku na zem a všichni lidé nesoucí znamení šelmy a ctitelé jejího obrazu byli napadeni bolestivými a smrtelnými ranami. (Zjevení 16:2)=

  Pravda je neustále pod útokem, čtěte nezávislé (alternativní) zprávy, dokud ještě můžete!

 14. Ked je klbko zmijí po kope,stačilo by to tam zbombardovať… .

 15. Sursum Corda!
  • Ľudia sú už dávno zobudení iba spachtoši spia spánkom dlhodobíým a tych neprebudí ani úder po kečke bum.

   • Sursum Corda!

    Toto referendum je možno posledná šanca vyhnúť sa katastrofe. Ak referendum neprejde, títo šialenci pri moci sebavedome vyhlásia: „Referendum neprešlo, to znamená, že nám ľudia naďalej dôverujú a dali nám silný mandát riadiť túto krajinu až do konca riadneho volebného obdobia, t.j. do jej úplného konca“. Budeme len v úlohe štatistov bez možnosti ešte niečo zmeniť. A pôjdeme tíško ako tie nemé ovečky na bitúnok. Skutočne nám teraz ide o veľa, možno o všetko!

    • O výsledku referenda je vopred rozhodnuté.

    • My nebudeme potom nič.Je docela možné,že až skončí volebné obdobie tieto svine alebo im podobné budú dalej vládnut,či sa to bude národu páčiť alebo nie.Možné je aj podla starého vyhlásenia strany PS ,že budú voliči iba z určitých kruhov ktoré oni určia,t.j. zas absolútna totalita.Je to na občanoch čo si zvolia,slobodu alebo otroctvo.Avšak nesmieme zabudnúť že slobodu treba vybojovať ! Otroctvo nie.stačí iba poslúchat a ležat na gauči.Tak čo Slovač,čo ti je bližšie ?

  • Do nizozemského přístavu Vlissingen začalo ve středu přijíždět velké množství tanků a vojenských vozidel americké armády, které poté zamíří do Polska a Litvy v rámci úsilí o posílení východního křídla NATO.
   „Do tohoto přístavu přijíždí asi 1 250 kusů vojenské techniky,“ uvedl plukovník Robert Kellam, který na operaci dohlíží na americké straně.

   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americke-vojenske-tanky-v-nizozemskem-pristavu-na-ceste-k-hranicim-nato/
   *****
   V pondělí premiér Ulf Kristersson představil, že vzhledem k novým skutečnostem v důsledku ruské vojenské akce na Ukrajině jsou podnikány nové kroky ke znovuzavedení branné povinnosti pro civilisty, směřující k posílení záchranných složek země.

   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/svedsko-v-reakci-valku-na-ukrajine-obnovi-civilni-brannou-povinnost/
   *****
   Těch dobrovolníků při mobilizaci bude dost/hodně – plno lidí nenávidí rusko, putina,…; ale otázkou je kolik z nich by bylo schopno jít bojovat na ukrajinu a tam zahynout/padnout!

 16. Okrem vyššie spomenutej informácie ktorá ma idealistickú podstatu perspektívy rozvoja človeka mnohí výskumníci pracujúci v rôznych oblastiach vedy poznamenávajú, že človek je týmto spoločenským zriadením ponižovaný – degradovaný – fyzicky, duševne, morálne. Ekologické problémy planéty majú negatívny vplyv na ľudské zdravie. Ničením prírody človek ničí sám seba. Na Slovensku je proces fyzickej degradácie človeka zosilnený chudobou, zlými životnými podmienkami, demoralizáciou veľkých más ľudí, komplexom porazených a nedostatkom životných vyhliadok.
  Klimatické zmeny zhoršujú kvalitu života ľudí. Podľa Organizácie OSN pre výživu a poľnohospodárstvo 40 krajín na celom svete čelí nedostatku potravín a prudkému nárastu cien potravín v dôsledku záplav a sucha spôsobených globálnymi klimatickými zmenami. Už dnes takmer polovica svetovej populácie trpí hladom, približne 40 % nedostatkom pitnej vody.
  Vedci z EÚ našli v krvi ľudí stopy umelo vytvorených látok, najmä plastov. Ich prenikanie do tela sa môže stať zdrojom množstva chorôb, vrátane alergií, rakoviny.
  V dôsledku nezadržateľného rozvoja techno civilizácie dochádza k fyzickej degradácii človeka, závažné ochorenia postihujú deti už v ranom veku.
  V mnohých štátoch USA sa vo vode z vodovodu našli stopy desiatok liekov, čo viedlo k vzniku neznámych chorôb. V Európe podľa dostupných údajov bude mať rakovinu každý stý človek . Medziročný nárast počtu onkologických ochorení je viac ako 10 % (v roku 2020 14,7 %).
  Pokračovať netreba
  a zamýšľať sa nad tým ešte nie je neskoro. Zmeniť tento systém možno je to na nás

 17. Volte harakiriho, free elfa. 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=8DTb-lseCdQ
  Jo a mínus na mínus je +
  https://www.youtube.com/watch?v=LRpPbBsB6gw

 18. referendum

  Je tento bod pre referendum zle formulovaný?

  https://www.minv.sk/?referendum

  Čl. 98 odsek 2 znie:
  „Návrhy prijaté v referende vyhlási predseda Národnej rady Slovenskej republiky ako ústavný zákon.“?“

  Správne by malo byť:
  „Návrhy prijaté v referende SÚ IHNEĎ ústavný zákon.“

  Pretože predseda NR ho nevyhlási a zmarí referendum.

 19. Iste ste si všimli, ako v poslednej dobe v ČR zlikvidovali súkromný hcov hydiny, kvôli „vtáčej chrípke“. Nacistická probruselsko-americká vláda, však pokračuje v likvidácií potravinovej sebestačnosti a tvorby hladomoru ďalej, v tichosti ! Toto je ich ďalší podvodný plán opretý o ďalší podvodný plán (green deal!):
  https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/eroze-brambory-kukurice-ministerstvo-zemedelstvi-puda.A230113_165102_ekonomika_ven?zdroj=top ! Čo bude nasledovať? Prasačí mor a zákaz pestovania čoho ešte??? V ČR sú teraz „demokratické“ voľby prezidenta (všetci pretláčaní kandidáti sú ľudia Aspen institútu, ale ofciam to nevadí), takže všetko ofce vidia len jedno a na pozadí sa dejú veci…

 20. DAVOS BUDÚCI TÝŽDEŇ https://youtu.be/Fb9NdVzHoNk

 21. Čo tu zase stresujete s tou mobilizáciou! Každý deň je tu nejaká iná téma,ale stále sa to zvrtne na“mobilizáciu“. Kým tu nenapochodujú Rusi,ako v r.1968 tak nemusíme ísť nikde do žiadnej inej krajiny.Sme Slováci,nie Ukrajinci! Na vojne som prisahal vernosť Slovensku a nie nejakej blbej Ukrajine.Ani ten plešatý mamľas a truľo Nad nemôže len tak z ničoho nič zmeniť zákon o brannej povinnosti.A aj keby,tak máme právo neposlúchnuť, odporovať,srať naňho… To naša cudzinecká a vojenská polícia si nekoná svoju prácu.Mali by pochytať a deportovať ukrajinských dezertérov, ktorí sú u nás a poslať ich domov na Ukrajinu,nech bojujú za svoju vlasť a hlavne za toho svojho sfetovaného židáka, ktorý na nich serie…Na Ukrajine bola vyhlásená mobilizácia,tak podľa ich zákona tu nemajú čo robiť.Žiadní Slováci a ani žiaden iný národ nemá povinnosť bojovať za nich.Prečo tam nebojujú“slávni“Američania, veď doteraz sa zamiešali všade.Nech idú oni.Čím viac ich tam zdochne, tým lepšie…A mimochodom, veď Putin povedal,že to je špeciálna vojenská operácia a nie vojna…

  • Лаитаз Откин

   Vidis to moc idealne.Nie kazdy hra podla pravidiel,hlavne nie vlada.Z tohto dovodu mobilizacia hrozi aj vzhladom na kroky ktore boli podniknute a stale sa podnikaju.
   Bolo to analyzovane aj z historickeho hladiska a zda sa ze 1 a 2.svet0va zacali podobne.
   Sledovanim toku penazi sa prichadza na to kto tie vojny plati a zacina.
   To ze Putin povedal ze je to svo a nie vojna by som skor videl ako pokus ludi nevyplasit aby mu potencialni vojaci neutiekli.
   Vlady si mozu vymysliet milion sposobov ako Slovensko do toho zatiahnut aj ked je to zatial len na Ukrajine a zda sa ze na tom aj pracuju.

 22. Ja nie som idealista ale realista-Zatiaľ Nikto.Keď môžu utekať Ukrajinci,či „Afganci „pred vojnou, môžem aj ja.Alebo to jednoducho odmietnuť .Alebo dať policajtovi na hubu a som v base.Alebo sa robiť veľmi chorý, ako niektorí vysokopostavení obžalovaní v minulosti.Alebo poriadne zmastiť,či dokatovať nejakého Ukrajinca, čo sa tu vyvaľuje.Alebo…Možností je dosť.Jedno viem isto,ja budem bojovať len za svoj život,majetok,rodinu…Určite nie za nejakú zasranú,zradcovskú,zlodejskej vládu.

  • Лаитаз Откин

   Suhlasim s tvojim poslednym komentarom az na tu basu.
   V mierovych casoch je mozno basa „ok“.
   ale vo vojnovych casoch a za fasizmu ktory sa pomaly instaluje treba basu skor vidiet ako koncentracny tabor.Ake su sance prezit koncentrak?
   Preto riesenie musi byt ani odvod a ani basa.

  • Ešte máš riešenie,vyfasovat zbran a obrátit ju proti fašistickej vláde a jej prisluhovačom.Až vtedy by tvoj odpor mal zmysel.

   • Лаитаз Откин

    No ano lenze udajne sa zbran alebo naboje vyfasuju az na fronte (ukr.system) a zozadu ta strazia fasisti,aby si neusiel (bud ta zastreli Rus alebo fasista),takze najprv by sa zbran musela namierit na nich a hromadne(neviem ci by bolo mozne).

    • Лаитаз Откин

     Jedine keby si vojaci hromadne uvedomili ze nebojuju za obranu vlasti,ale idu hromadne na maso-najprv sa ovce len strihaju (inflacia,dane,“zdravotne poistenia“ a ine) a potom rovno na maso.

  • Ešte som zabudol,Ukrajinca za odmietnutie bojovat za vlast tu privítajú s otvorenou náručou,a teba za odmietnutie bojovat v NATO za Ukrajinu zastrelia.Pekná vízia,že ?

 23. Chori ľudia, a ešte viac postihnutí ktorí ich šialenstvo idú pocuvat a posluchat

Pridajte komentár

*