USA sú „za bankrotom“. Prichádza riadená demolácia, čo vytvorí novú dystopickú budúcnosť


Print Friendly, PDF & Email

USA sú „za bankrotom“. Prichádza riadená demolácia, čo vytvorí novú dystopickú budúcnosť

(Tyler Durden, Zero Hedge) Známy podnikateľ a miliardár Kim Dotcom, ktorý sa pred prenasledovaním USA ukryl na Novom Zélande, kde založil novú technologickú firmu Mega na zdieľanie obsahu na internete, vysvetľuje, že americké výdavky a dlhy sa totálne vymkli spod akejkoľvek kontroly.

Podľa neho môže americká vláda získať peniaze, ktoré potrebuje na chod krajiny už len tak, že si ich doslova vytlačí. To ale znamená, že nástup hyperinflácie je zaručený.

Kim Dotcom hovorí, že sa to deje už desaťročia a neexistuje spôsob, ako to napraviť, a že USA to tak dlho prechádzalo iba preto, lebo americký dolár je svetovou rezervnou menou.

Keď vláda USA vytlačí bilióny dolárov, okráda tým Američanov a celý svet spôsobom, ktorý nazýva najväčšou krádežou v histórii ľudstva.

Aj po predaji všetkých aktív na splatenie dlhu, by USA stále boli v mínuse

Kim Dotkom hovorí, že celkový dlh USA je 90 biliónov dolárov, čo spolu so 169 biliónmi amerických nekrytých záväzkov predstavuje 259 biliónov dolárov. To je 778 000 dolárov na každého občana USA alebo 2 067 000 dolárov na jedného daňového poplatníka v USA.

Hodnota všetkých aktív USA, do ktorej patrí každý pozemok, nehnuteľnosť, všetky úspory, všetky firmy, všetko, čo vlastnia všetci občania, podniky, subjekty a štát, má hodnotu 193 biliónov dolárov.

Celkový dlh USA vo výške 259 biliónov USD mínus celkové čisté imanie 193 biliónov USD sa rovná mínus 66 biliónom USD dlhov a pasív po odpredaji každého aktíva v USA.

Takže, aj keby USA mohli predať všetky aktíva za súčasnú hodnotu, čo je nemožné, stále by boli na mizine.

No a práve tu prichádza do hry „Veľký reset“. Dotcom sa pýta:

„Je Veľký reset riadená demolácia globálnych trhov, ekonomík a sveta, ako ho poznáme? Posun do novej dystopickej budúcnosti, kde sú elity pánmi a zvyšok obyvateľstva ich otroci a to všetko bez pozlátka demokracie?“

Všíma si, ako sa svet za posledné roky tak veľmi zmenil a ako už nič nedáva zmysel. Vidí do očí bijúcu korupciu, očividné obohacujúce sa propagandistické médiá a eróziu našich práv, ale nevie, kam to všetko smeruje. Svoje vyhlásenie ukončuje otázkou: „Aký to bude mať koniec?“

Ako hovorí Harrison Smith z American Journal:

„Je to pyramídová hra. Ľudia prevádzkujúci túto pyramídovú hru sú zodpovední za všetko…a obetujú ľudstvo, aby si udržali svoj systém.

Svetová ekonomika sa rúti do kolapsu, systém zásobovania potravinami je ničený, energie, na ktoré sa spoliehame pri udržiavaní civilizácie, sú obmedzované a eliminované a nám bude nanútený Veľký reset, kde nebudeme nič vlastniť.

Ed Dowd, bývalý poradca nákupu akcií pre najväčší investičný fond sveta BlackRock, verí, že celý covidový podvod bol vytvorený ako zásterka pre finančný kolaps, a že prichádzajú nové lockdowny, aby sa pokúsili zmierniť neodvrátiteľné násilie a chaos, ktoré môžeme čoskoro očakávať v uliciach.

Videli sme tiež, ako Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, podobne verí, že Covid-19 a vakcíny sú prepracovaným podvodom, ktorý má vyvolať kolaps svetových mien.

Následne sa má vykonať Veľký reset, zavedenie programovateľných digitálnych mien centrálnych bánk (CBDC), plne kontrolovaná populácia, v ktorej si ľudia nebudú môcť kupovať jedlo a iné veci, pokiaľ to algoritmy nepovolia a nežiaduce osoby môžu byť v podstate vyhladované k smrti prostredníctvom umelej inteligencie.

Video diskutujúce vyhlásenie Kima Dotcoma

Tu si môžete pozrieť video, ktoré rozoberá predmetné vyhlásenie Kima Dotkoma zo dňa 5. júna 2022:

Vo svojom vyhlásení Kim Dotcom ďalej hovorí…

Toto môže byť najdôležitejšie vlákno, aké som kedy vytvoril. Veľký obraz o veľkom globálnom kolapse, ktorý prichádza. Pokúsim sa vám pomôcť pochopiť, prečo budúcnosť nie je taká, v akú dúfame. Je to horšie, ako si väčšina dokáže predstaviť.

Naši lídri vedia. Ale čo plánujú?

Stop Candida

Spojené štáty nemali prebytok ani vyrovnaný rozpočet od roku 2001. Za posledných 50 rokov mali USA prebytok iba 4 roky. V skutočnosti by všetok zisk, ktorý mali, nestačil ani na zaplatenie 6 mesiacov súčasného ročného deficitu. Ako teda za veci USA platili?

Tu je graf deficitov USA od roku 1970:

Výdavky a dlhy USA sa vymkli spod kontroly a vláda dnes môže získať peniaze, ktoré potrebuje, len ich tlačou. To spôsobuje infláciu. Je to ako keby vás zdanili navyše, pretože platíte viac za veci, ktoré potrebujete, a hodnota všetkých vašich aktív klesá.

Pozrite si šialenstvo tlače peňazí v USA:

Dôvodom, prečo to USA tak dlho prechádzalo, je to, že americký dolár je svetovou rezervnou menou. Všetky národy ho držia ako bezpečné aktívum.

Takže, keď vláda USA vytlačí bilióny dolárov, okráda tým Američanov, ale aj celý svet. Je to najväčšia krádež v histórii.

Problém je v tom, že to trvá už desaťročia a teraz neexistuje spôsob, ako to vyriešiť. Realita je taká, že USA sú už nejaký čas v bankrote a to, čo prichádza, je nočná mora – masová chudoba a nový systém kontroly populácie.

Dovoľte mi vysvetliť, prečo to nie sú len reči o záhube a pochmúrnosti.

Po odrátaní všetkého majetku USA z ich dlhov (ako už bolo vyššie uvedené), stále zostáva mínus 66 biliónov (66 000 miliárd). To je 66 biliónov dolárov dlhu a pasív po tom, čo sa predali všetky aktíva v USA.

Rozumiete?

Takže aj keby USA mohli predať všetky aktíva za súčasnú hodnotu, čo je nemožné, stále by boli na mizine.

USA sú za bankrotom.
Tento pacient je už mŕtvy.
Tento pacient je teraz zombie.

Pravdepodobne sa pýtate, prečo sa veci stále dejú? Prečo sa ešte všetko nezrútilo?

Všetko je to vnímanie, popieranie a závislosť.

Vnímanie je také, že USA majú najväčšiu ekonomiku a najsilnejšiu armádu na svete. Ale v skutočnosti sú USA na mizine a svoju armádu si už nemôžu dovoliť.

Popiera sa, že všetky národy sú závislé od silného USD, inak by globálne trhy skolabovali.

Dôvodom, prečo americký zombie pokračuje vo svojom živote, je to, že koniec USA by zároveň predstavoval koniec západnej prosperity a tiež priznanie, že súčasný systém ako vzor pre svet zlyhal. Realitu to však nemení. Kolaps je neodvratný a prichádza.

Záver

Čo plánujú naši lídri?

Možno ste už počuli o „Veľkom resete“ alebo „Novom svetovom poriadku“.

Je to riadená demolácia globálnych trhov, ekonomík a sveta, ako ho poznáme? Posun do novej dystopickej budúcnosti, kde sú elity pánmi otrokov bez pozlátka demokracie?

Bez riadenej demolácie sa svet zrúti pre všetkých, vrátane elít.

Svet sa tak veľmi zmenil a zdá sa, že už nič nedáva zmysel, do očí bijúca korupcia je už úplne otvorená, média sú očividne propagandistické, naše práva sú odstraňované.

Aký bude koniec tejto hry?

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Elity a vlády štátov Europy ktoré lížu dňom i nocou dve polky krachujúcim USA dobre vedia, že Európa pôjde spolu s USA tiež do kolien ale ani za svet neurobia pre záchranu svojho obyvateľstva nič. Práve naopak – ženú Európu do vojny proti Rusku. Myslia si že prinajhoršom oni utečú z Európy preč niekam do bezpečia. My bežní ľudia ich nebudeme vedieť „odchytiť“ a tak snáď ich aspoň anglosasky páníček odmení nejakou „kravatou“ keďže sú nositeľmi citlivých informácií.

  • Svet je pred Veľkou Apokalypsou Ohňom. V 2025 končí Kali- yuga(3102 BC- 2025 CE)= Ohňový vel, v Globálnym ohni= null.WW3. KONČIA AJ INÉ CYKLE…Rok 2032 je rokom Novus Ordo Seclorum, a 2033 je Veľký Jubilejný rok Krista=Krita- yuga..A až vtedy bude najväčší Reset sveta, bez Schwaba a iných sionistických švâbov- globalistov!

 2. Franta Záruba

  Již pár let doufám že to bude jinak a lidé se konečně osvobodí z otrockých pout.

  • zvrhlý deduško večerníček

   :D:D:D

  • Patrik Vulpis

   Především je třeba zpacifikovat ty původce. Za vším anebo téměř za vším stojí sionistické zrůdy. Ne lidé, ne běžní Američané, nýbrž ti, co už dlouho sní sen, kterak udělat z celého sveta jeden smrdutý židovský kibuc ve kterém budou oni vládnout a my poslouchat. Otázka nestojí jestli, nýbrž JAK se bránit tomuto lidskému ODPADU ! V indickém sv. Písmu v Bhagavad Gite se v jedné z posledních Kapitol ( tuším 16-te nebo 17-te zmiňuje Srí Krišna o _“ lidech démonických“, DOKONALE TO SEDI NA TYHLE SIONISTICKE ZRUDY !!! NEJVYSSI TO VYRESI, ALE NEZ SE TO STANE, BUDEME MY LIDE MUSET ASI HODNE TRPET

  • Františku, obávám se, že lidé nevyzráli, aby pochopili, co s námi globalistická plutokracie zamýšlí. Chybí zde skuteční vůdci, oproštění od své samolibosti. Museli by zde promlouvat k lidu takoví vůdci, kteří kdysi ve středověku tvořili páteř husitského hnutí, a ti tu nejsou. Asi si budou muset nynější střední a mladé generace prožít svoje děje vu.

 3. A to ešte nie je všetko, EU pripravuje nové dane – zelená agenda a národné vlády tiež – vysoké zdanenie nehnuteľností a majetku ! O zámernej energetickej a potravinovej kríze nehovoriac. Cieľ je nielenž nerobiť nič s infláciou, ale úplne položiť ekonomicky všetky štáty a zadĺžiť ich, aby mohli potom realizovať – nič nebudete vlastniťˇ(všetko nám vezmú cez exekúcie, vysoké zdanenie a pod.) a budete šťastní (dostaneme základný nepodmienený plat – almužnu a potravinové či iné lístky) ! Z uvedeného vyplýva, že EU je teroristická organizácia a tí čo jej služia tiež ! Neslúži nášmu blahu, ale práve naopak, a preto nemožno dodržiavať jej samozničujúce nariadenia a smernice či dokonca sankcie. Treba bude obnoviť všetky kontrakty s Ruskom a ignorovať protiľudskú politiku EU, inej cesty niet… Inak skončím v strašnej totalite bez východiska a v chudobe ! Myslíte si, že predčasné voľby niečo vyriešia, keď strana SMER schválili Agendu 2030 a predbežne aj dohodu s WHO (pokiaľ ide o hl. rámce), ktorú teraz realizuje súčasná vláda? Kto vyprodukoval globalistov a slobodomurárov ako Ševčovič a Lajčák? Parlamentné strany sú len krásnym divadielkom, v podstate slúžia tomu istému pánovi – protislovenským zvrhlým satanským zahraničným „elitám“ !!!

  • V Smere je ešte stále dosť hadov okolo Ficovho krku, tvária sa, že sú ľavicoví ale každý z nich má dávno našliapnuté inam než Fico. Tieto a nasledujúce časy ešte očistila Smer od tej neotrockistickej hávede. Skôr to nejde a preto Fico musí manévrovať a nič neuponáhľať.
   Nakoniec sa môže stať aj to, , že sa zo smeru oddelí ďalšia skupinka zradcov a potom este ďalšia. Madaric a Pelle to začali a počítam Blaha a Blanár budú ďalší. Každopádne nikto v Smere si dnes nemôže dovoliť nejaké veľké kúsky voči nadnárodnemu riadeniu, musia s tou špinou „spoluplávať“ a čakať na vhodné okamžiky kedy budú môcť niečo oni sami priamo zmeniť.

  • Presne tak. Preto ma Ficovo referendum nezaujíma! Je to len snaha dostať sa čím skôr späť k moci a potom sa pôjde ďalej podľa dirigentov z Bruselu a Washingtonu. Ani v jednej diskusnej relácii a tlačovkách Fico ani Pellegrini nespochybnili našu prozápadnú orientáciu NATO-EÚ. Referendum je len náplasť zdania, že občania môžu niečo ovplyvniť a určite nebude nikdy zmenené tak, aby ľud mal možnosť vládnu garnitúru možnosť kedykoľvek odstaviť od moci. Navyše volebný systém („blavocentrický“ – jeden volebný obvod) nezmenia, takže je to o ničom.

  • muž s mačetou

   treba ich dať dolu a to čím skôr, lenže koho dať hore???

   • Občanov.
    Nie sú takí sprostí ako sa zdá.
    A nebude to tak že čo sme si zvolili to máme.
    A to bude rozhodovať za nás.
    Bude to tak, že čo si prijmeme, to budeme mať.
    Prečo stále čakáte vodcu?
    Aby bolo na koho zhodiť neschopnosť národa?

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každý kto má rozum pokope-vie a vidí,že sa to s vami po dobrom nedá a ani nikdy nedalo a dať ani nebude,len sami seba ujisťujete o klamstve,kde seba vykresľujete ako tých lepších a bez viny s viditeľným nezáujmom o nápravu,,,,keď sa to s vami raz nedá-tak nič iné neprichádza do úvahy,ako veľké upratovanie pod asistenciou mimozemšťanov z rovnováhy a najvyššiej inteligencie-centrálneho počítača-vševidiace oko(niečo ako boh),ktorí si vás nájde už teraz kdekoľvek a „vypínať“ sa bude vo veľkom,,,,usáci so sebou stiahnú aj svojho poskoka a dlžníka-eu a eu to ste aj vy skazení a ľahko podplatiteľní slovania,naviac ešte brutál zadĺžení-toto je ale materálna položka,tá duchovná a duševná je už o inom a práve tá je pre vševidiace oko dôležiteľšia,než vaše žalúdky,,,,

 5. svatoslav butora

  Musíme veriť, že v krátkej dohľadnej dobe bude Ruská Federácia hraničiť priamo aj so Slovenskom aj s Polskom aj s Maďarskom, atď. Potom sa stane, že chute nadnárodnej rakoviny – globálnych svetovládnych idiotov – po ovládnutí Sveta Ľudí a ich rakovinové túžby po vysatí našich krajín a zdrojov skončia. Skončia ich plány a plány na fašistické Veľkopolsko a chamtivé plány USA-elementov na tzv. Trojmorie; skončia túžby oživlých fašistických elementov po obnovení IV.Veľkonemeckej Ríše na územiach tzv.EU. (Celá tzv.EU je len „křoví“ pre IV.Veľkonemeckú Ríšu.)

  Vláda USA prestane podporovať rakovinové túžby týchto nádorov Moci nimi ovládaných chápadiel Moci Idiotov každého druhu a vzhľadom na vzniknutý stav nimi ovládaných rakovinou globalizmu postihnutých entít OSN a OSN-WHO a WEF a MMF a nimi ovládaného super-nádoru tzv.EU a nariadi návrat USA armád z im nepatriaceho sveta domov do USA….a vypracujú program obnovy USA a program obnovy nerakovinovej nechamtivej ekonomiky a hospodárstva u nich doma.

  Svet Ľudí si bez chamtivej ideológie USA entít poradí a obnoví svoju prosperitu bez rakovinotvorného globalizmu a bez vplyvu Idiotov typu Schwabe a ich barbarskými teóriami ovládaného Davosu. Nová vláda USA pochopí, že sa musí starať o vlastnú krajinu a nie o globálne záujmy momentálne na nich závislých Idiotov….
  Žiadny Schwabe-land a idiotský bezuhlíkový Gréta-land a New EU-Hitler-land sa v mene obnovy otrokárskej demokracie starého Babylonu a starého Ríma konať nebude.
  Nová vláda USA v krátkom čase pochopí a už chápe, že ich povinnosťou nie je obnova zašlej slávy otrokárskych „demokracií“ – tz. obnova démonkratických satanistických systémov moci týchto prastarých hnilobných otrokárskych Veleríší. Nová vláda USA pochopí, že ich povinnosť je oslobodiť sa od týchto Svetovládnych Idiotov a že jej povinnosť v mene prežitia ich vlastnej krajiny je stiahnuť sa zo sveta domov a starať sa o vlastnú krajinu.

  • muž s mačetou

   aby sa uz tak stalo, sláva Putinovi

   • „Vy s mačetou“ si budete dobre rozumieť so svojimi spolubratmi…..

    „Veľký gosudar“, „slovan“ a „kresťan“ povedal, okrem iného:

    „humanistické hodnoty islamu učia ľudí milosrdenstvu a spravodlivosti“
    https://www.youtube.com/watch?v=xfbeove5DT0

    • V Rusku žije 150 rôznych národností s vlastným vierovyznaním, vr. muslimov -viď – napr. Čečenci. Podstatné je, že pracujú pre RF a bojujú za ňu. Nevidím nič deštruktívne, ak má pri nejakej príležitosti Putin k nim pozitívny príhovor na verejnosti. P.S. Určite nemal na mysli tzv. deštruktívny islam, imigrujúci do Západnej Európy!

     • Tá 1/3 moslimov v RF tvorí spolu s nimi a Kazachstanom tzv. Kaspický blok proti západnému konglomerátu. Vedia, aké majú z toho výhody, takže nehrozí, žeby nejaký žid z „moslimského bratstva“ vyhlásil na Putina fatvu, takže prečo nespomenúť nejaké pozitíva v isláme – aj pohostinnosť napr., a teda nerozoberať politický „uličný“ islám, ktorý by v Rusku narazil určite! Tiež sa dá spomenúť dávne spojenectvo Rusov a Tatárov. KSB určite nepropaguje islám ako taký, len hľadá priestor na koexistenciu v ustálených hraniciach.

 6. EXKLUZIVNĚ: Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin získaných z „náhle zemřelých“ – krystalické struktury, nanodrátky, křídové částice a vláknité struktury:
  https://www.naturalnews.com/2022-06-12-blood-clots-microscopy-suddenly-died.html

  „Zatím nevíme, co jsou všechny tyto struktury zač. Víme však, co nejsou: Nejsou to jen sražené krevní buňky. Kdyby tomu tak bylo, pak bychom při 1500násobném zvětšení, které je vidět na poslední fotografii, mohli vidět jednotlivé krevní buňky. Nejsou to krevní buňky, jsou to bílkovinné struktury.“

  A kkaždý člověk, kterému byly injekčně aplikovány „vakcíny“ – tedy instrukce mRNA, si může tyto vláknité struktury uvnitř svého těla vytvářet právě v této chvíli a že je jen otázkou času, kdy ucpou velké tepny nebo způsobí infarkt, mrtvici či jiné akutní příčiny moderního „syndromu náhlého úmrtí dospělých“ (SADS)..

 7. Myslím si že za chvíľu bude taký horor na svete, že živí budú závidieť mŕtvym… Neskutočné kam to smeruje. Už je to úplne verejné vyhlasovanie zo strany masovych vrahov zo svetoveho ekonomickeho fóra z Davosu, že chcú a aj na tom pracujú, vyvraždit 3/4 ľudskej populácie ale svet sladko spí… Ľuďom je to jedno. Ale veď to nie je normálne, kde je pud sebazáchrany? To je ľudská populácia tak zdegenerovana?

 8. Myslím si, že záchrana planety je možná pouze se vzdělanými a duševně vyzrálými lidmi. A to vše musí začít výchovou dětí od nejútlejšího věku. Myslím, že tuto cestu nastupuje pan president Putin. Nevím, jak to může dopadnout u nás. Předně bychom museli dostat od moci všechny zemské škůdce, kteří v našich zemích řádí a spolehnout se na to, že ti, kteří přijdou po nich budou skutečně duševně vyzrálé osoby. Nikdo není absolutně bez chyb, ale návrat ke starým a osvědčeným hodnotám spolužití lidí a celých národů vede jedině přes zralou populaci. Základní lidské hodnoty jsou dnes neuvěřitelně zpochybněny a zlikvidovány. Pokud nedojde k obnově pořádku, myslím ve smyslu mravním, nebude nic fungovat. Epikuros řekl, musíš- li žít v davu, stáhni se do sebe. Z toho jednoznačně vyplývá, že již tehdy ve starověku to myslící lidé měli problematické. Můžeme uspět, ale dle mne skutečně pouze se zralými a duševně vyspělými jedinci. Nesmíme dovolit, aby nás ovládali primitivové schovávající se za masku demokracie a skrývající před námi aroganci, která je jim vlastní a která je jediným smyslem jejich žití, tedy ovládat druhé osoby a ničit jejich životy.

 9. nemá to byt tak, za ockovanci budú zavidiet neocokovanym, ale aj tak nie nadlho

 10. Mimo tému – súkromne ma teší, že sem pribudli komentáre česky hovoriacich občanov! ???
  Po tom, čo sú pozostatky M.R.Štefánika vysokopravdepodobne schované pod dlažbou jeho pamätníka v Prahe – a jeho mohyla = zigurat = zosiľňovač, generátor, žiarič – je – od čias prezidenta Novotného – antislováka – keď komunisti „s rešpektom“ „zrekonštruovali“ pamätník im známeho antikomunistu Štefánika – jeho mohylu pod Bradlom, a keď jeho pozostatky-okultné relikvie – ako energetický-ideový modul sily jeho ducha /niečo ako BIOS v počítači/ ukradli a premiestnili do okultného a ezoterického centra židovstva – v Prahe – /Komunizmus = okultizmus!!! Mauzóleum Lenina i Che Guevaru sú ziguraty!/ – nám Slovákom sa už dlhodobo – po niekoľko generácií – podlamujú kolená, takže príliv českej bojovnej krvi a ducha odporu k nepriateľom nášho národa – viac než poteší! Pre mňa ste vítaní a prosím – mluvte česky! Pragocentrizmus = mahrálsky židocentrizmus!

  • Dekuji Maroš za tento opravdu plný text pravdy o Milanovi Rastislavovi mal to byť náš prvý Slovenský prezident bez pretvárky a čistým srdcom …

   • Zrejme jeho otvorený antikomunizmus vadil architektom dvoch súperiacich systémov – budúceho nacionálneho socializmu a budúceho internacionálneho socializmu – komunizmu, ktoré pripravovala lóža Lebka a kosti 322 /založená v r.1832/ spolu s Wall Street trockistami 1917, takže Slovensko zrejme malo patriť v budúcnosti do komunistického regiónu a Štefánik vyložene vadil – ešte aj Beneš koketoval so sovietmi. Štefánik bol vyložene proti samostatnému Slovensku – asi by to neustálo proti ambíciám Poľska a Maďarska. Viď expanzia Maďarskej republiky rád /vpád hord Bélu Kohna na Slovensko 1919/, neskôr dočasná Slovenská republika rád – všetko boľševické koncepty. Štefánik nebol teda ani čechoslovakista, ale ČSR podporoval kvôli ukotveniu Slovenska. Takže bol nežiadúci aj pre „Prahu“, aj pre boľševikov. Dubčeka tiež dali dole kvôli Havlovi.

    • Cez net som si kúpila knihu: Jiří Šifrin – Boh Synergie. Hlavná postava – Josif Vissarionovič Džugašvili – Stalin s veľmi detailnými dejinami a informáciami z Ruska a ZSSR, vr. Ukrajiny počas 20. storočia. Pomerne podrobne je tam písané i o československej légie (ČS-vojsko), ktoré operovalo na Ruskej zemi v rokoch 1917-1919 raz proti bolševikom, inokedy tak trochu i s nimi. Bol tam neskutočný vojenský chaos, až musel v roku 1918 prísť na Sibír riešiť situáciu v ČSV – generál vojny Milan Rastislav Štefánik, ktorý kvôli motivácii čs. vojakov vytvoril celú plejádu vyznamenaní. Najprv sľuboval, že celú armádu odvezie domov, ale potom rozprával už len o tom, že „Československo se zavázalo k boji proti bolševizmu a oni musí tento závazek naplniť prací na bojisku.“ Okrem toho tiež začal s premenou dobrovolníckeho vojska na tradičnú armádu a vojakov tým silno podráždil. Nakoniec Štefánik odcestoval, bez toho, že by obnovil bojaschopnosť vojska. Pred svojím odjazdom ešte podpísal rozkaz č. 588, ktorý rušil zvyklosti dobrovolného vojska a zavádzal tvrdú disciplínu. To sa stalo 16.1.1919. Mužstvo rozkaz odmietlo a týmto okamžikom prestalo byť ČSV bojaschopné.
     Smerujem k jeho úmrtiu (atentátu), že tých dôvodov skutočne mohlo byť viacej.
     Tak sa ospravedlňujem, že som o niečo máličko doplnila mozaiku M.R.Štefánika – možno z trochu z iného – menej poznaného – pohľadu

     • Dobre – myslím si – a o tom sa nikde nepíše – že vpád maďarských hord Bélu Kohna /žid – bol členom popravčej čaty, ktorá vyvraždila rodinu Mikuláša II. – k boľševikom prebehol z R-U armády ako 17. ročný/ bol manéver na odpútanie čs. légií na Sibíri /“Triasli sme sa o Slovensko!“ – aut. citát/, pretože tých 70-80 tisíc vojakov držalo boľševikov za gule a brzdilo celú VOSR! Dodnes ruskí boľševici za to nenávidia čs. vojakov – že kvôli nim bola VOSR zbytočne dlhá a krvavá! Čs. legionári sa nemohli dostať domov inak ako cez Vladivostok, a tam sa mhli dostať len cez sústredené sily boľševikov-trockistov, ktorí im bránili prejsť, lebo vtedy čs. legionári ešte stále držali cca tisíc ton cárskeho zlata z pôvodne 2200 ton – keďže ich úlohou bolo eskortovať celý vlak – zlatý ešalón do bezpečia na Sibír, ale postupne oň prichádzali. Nakoniec ich boľševici prepustili bez boja za cca 500 ton – ktoré neskôr Trockij odlifroval do USA. Čs. legionári museli zaplatiť japonsku ďalších 250 ton za prechod. Až potom sa dostali do Vladivostoku so zvyšným zlatom – cca 150 ton, s ktorým bola založená Legiobanka – nekôr toto zlato skončilo v Británii „v úschove“ pred nacistami – a vieme ako to dopadlo. Legionári sa vrátili do vlasti až v roku 1921 – Slovensko bolo od Maďarov oslobodené koncom leta 1919 – po výmene s Maďarmi kolaborujúceho talianskeho velenia za fr. legionárov a po prísune českých legionárov a po konečnom prísune zbraní – Praha na to úplne srala! – o tom je kniha „Vpád hord maďarských boľševikov na Slovensko v roku 1919″ – autentické výpovede svedkov v knihe z roku 1936 – teda bez zásahu komunistických historikov.

      “ Mužstvo rozkaz odmietlo a týmto okamžikom prestalo byť ČSV bojaschopné.“ – tomu neverím – čo to má spoločné bojaschopnosťou?! To je hovadina na n-tú!
      V tých časoch sa neuposlúchnutie rozkazu rovnalo trestu smrti! Práve vďaka tomuto sa podarilo generálovi Piccionemu – napriek nesúhlasu našich dôstojníkov – vyvolať útok na Maďarov v Miškolci – v podstate samovražedný a bratovražedný – 300 legionárov nafasovalo po 7 nábojov a museli zaútočiť na 1400 mladých Slovákov, ktorých tam 16-17-ročných nahnali Maďari po komplote s Talianmi – po tom nasledoval vpád!

      Štefánik práve z dôvodu napadnutia Slovenska bol hneď na jar 1919 organizovať. čs. legionárov, ktorí ešte trčali v Taliansku – lebo tí na Sibíri sa nevedeli dostať. Treba vedieť, že čs. légie v Rusku vznikli po prebehnutí čs. vojakov R-U armády k Rusom ešte počas vojny – tak o akých dobrovoľníkoch to hovoríš? Oni bojovali za cára už počas 1. svetovej a bojovali tak, že plnili úlohy, ktoré nedokázali splniť samotní Rusi! Takže o akej strate bojaschopnosti to malo byť? Tá kniha má aký pôvod – autora, obdobie? Za ZSSR?

      Vpád_maďarských_bolševikov_na_Slovensko_PDF.zip
      https://ulozto.net/file/W7k4xDhD/vpad-madarskych-bolsevikov-na-slovensko-pdf-zip#!ZJHjLmR2AJDjZGL1ZwxmAwywA2SvAREbEUufGT04D1SMA2WvAj==

      V knihe sú aj dobové okolnosti Štefánikovej smrti.

      “ Mužstvo rozkaz odmietlo a týmto okamžikom prestalo byť ČSV bojaschopné.“ – táto veta odporuje podstate veci!

      „V roku 1947 navrhol Jurkovič rozšírenie Mohyly na Bradle o dve nové terasy, ktoré mali slúžiť ako pamätník padlým letcom v 2. svetovej vojne. Po nástupe totalitného režimu sa už návrh nezrealizoval. Po roku 1948 boli slávnosti na Bradle zakázané, výnimkou rokov 1968 a 1969. Slávnosti sa obnovili až po novembrovej revolúcii v roku 1989, keď sa prvé ponovembrové zhromaždenie konalo 9. decembra 1989.“
      Poznámka – ja som bol na mohyle na školskom výlete ZDŠ v rokoch pred 1968 – počas uvoľnenia po Novotnom. Tie 4 obelisky neznamenajú počet mŕtvych! Obelisk je symbolom globálnej moci a tu sú obelisky moci do 4 svetových strán – čo podtrhuje aj Štefánikovo „globálne“ postavenie a význam v slobodomurárskej hierarhii! Ešte raz – jeho mohyla je zigurat – žiarič! Ale bez Štefánikovho egregora!

      https://www.rasa.sk › stranka › rasa › biblicky-podvod › Leninovo mauzóleum je Zikkurat v centre Moskvy.pdf?v=1614286742
      Leninovo mauzóleum je Zikkurat v centre Moskvy – rasa.sk
      mauzóleum tŕňový uhol. Práve z tejto strany prichádzajú kolóny demonštrantov. To znamená, že keď sa pripravuje prehliadka a pred mauzóleum prechádzajú obrovské masy ľudí, energia sa z nich odoberá, priťahuje sa dvoma konkávnymi rohmi, prechádza Leninovou mŕtvolou, premieňa sa,
      https://www.topslovensko.sk/detail/mohyla-m-r-stefanika/

     • Odporúčam tento článok! Perfektný na pochopenie, prečo je komunizmus okultizmus! Úryvok… – treba dočítať – nemôžem to sem dať celé. Pjakin by sa z toho spotil… Prečo „Rusi“ potrebujú múmiu Lenina? Ha ha že Rusi.

      „Zikkurat je viacstupňová kultová stavba v starovekej Mezopotámii a Elame, typická pre sumerskú, asýrsku,babylonskú a elamitskú architektúru. Židia získali počas okupácie v Babylónii (Daniel) a v Egypte (Mojžiš)najmä okultné vedomosti, ktoré sa jednoznačne používali pri stavbe mauzólea. Na tejto fotografii je trojitý uholjasne viditeľný ako tŕň!Aby cikcak fungoval, potrebuje terafimov. V modernom okultizme jeTerafim akýmsi „prísažnýmpredmetom“, „zberateľom“ magickej, parapsychickej energie, ktorá by mohla byť založená namumifikovaných pozostatkoch. Príkladom Teraphima je Leninova múmia v mauzóleu na Červenom námestí.Kult Terafimov ako prediktorov budúcnosti zostal medzi Židmi až do doby proroka Zachariáša, t.j. až donávratu z babylonského zajatia a formovania starozákonného kánonu.Terafimbolvyrobenýzosušených hláv detízabitých počas tajných náboženských obradov, ktoréuskutočňovali Židia kabalistickej tradície. Tieto hlavy následneumožnili komunikovať so svetom duchov(anjelov) a predpovedať budúcnosť. Mauzóleum nie je nič iné ako príklad psychotronických zbraní! Projekt„Mauzóleum“ židoboľševikov je vytvoreniestroja na potláčanie vôle ruského ľudu.
      Jedným z hlavných posvätných symbolov komunizmu je Leninovo mauzóleum. Navonok bolo mauzóleumpostavené na princípe starobylých babylonských chrámov, z ktorých najznámejšia je babylónska veža uvedenáv Biblii. V knihe proroka Daniela, napísanej v 7. storočí pred naším letopočtom, sa píše: „Babylončania malimodlu menomVil“. Nie je to zvláštna zhoda náhod s iniciálamiV.I. Lenin? A zjavne nie náhodné.Z pohľadu mezopotámskej mystiky vyzeráLeninovo telo ako Terafim- kultový objekt, špeciálnezakonzervovaný a používaný pre okultné potreby. A samotná hrobka pre telo zjavne nie je miestom, ktoréposkytuje mier.Babylonskí Chaldejci praktizovali takzvané „stvorenie Terafima“ – magický artefakt, ktorého účelom je daťsvojmu pánovi moc nad svojimi poddanými. Technológia tvorby Terafima je samozrejme zahalená tajomstvom.Je ale známe, že Terafim Vil(hlavný boh Babylončanov, pre ktorého komunikáciu bola postavená veža) bolašpeciálne spracovaná hlava ryšavého muža zapečatená v krištáľovej kupole. Z času na čas sa pridali ďalšiehlavy. Ryšavka ??? A potom náhoda !!! Lenin bol ryšavý!Začnime záhadami Terafimu, umiestnenými v mauzóleu. Je známe, že pred smrťou Lenin dlho trpel úplnenepochopiteľnou chorobou. „Ako a prečo zomrel Lenin?“ je tu jeden zaujímavý záver:Keď sme otvorili mozog Vladimíra Iľjiča, neboli sme prekvapení, že zomrel (s takýmtotelom sanedá žiť), ale ako žil!Pretože už bola postihnutá značná časť mozgu,čítal noviny, zaujímal sa oudalosti, chodil na lov …Lenin sa skutočne zaujímal o udalosti, čítal tlač a chodil na lov – zatiaľ čo kvôli kritickému stavu mozgu muselbyť …živá mŕtvola (zelenina), prakticky nehybná kvôli ochrnutiu, neschopná myslieť, vnímať, hovoriť adokonca ani vidieť.Navyše v prvých januárových dňoch roku 1924 prišla Nadežda Krupská k záveru, že Leninsa takmer vzchopil a čoskoro začne pracovať … Čo to bolo?Čo ovládalo telo náčelníka, keď bol mozogprakticky zablokovaný?Už vtedy ho Židia pripravovali na rolu Terafima a zjavne ho napchávali potrebnýmidrogami.Jedna z posledných fotografií Lenina. Z odtajnených archívov…“

      „Inštalácia vysielača mauzóleaVžime sa do kože ľudí, ktorí sa v Rusku dostali k moci v roku 1917 (niektorí Židia). Rozsah úloh, ktorým čelili,bol neobvykle široký, bolo treba nejako zombíkovať, ak nie všetkých 150 miliónov sovietskych ľudí, tak aspoňväčšinu z nich. Na tento účel mali úrady vedomosti, ktoré im umožnili vysielať signál miliónom – pravidlá prestavbu zikkuratov, prinesené zo starovekej Babylonie. Takáto základňa teda nepochybne bola.Ale to zjavne nestačilo. Bolo potrebné postaviť Zikkurat, vložiť doňho Terafima (alebonapríklad tela Lenina ahláv rituálne zavraždeného kráľa a kráľovnej), čím sa vytvoril akýsi vysielač, ktorý funguje na okultnýchprincípoch. Na to, aby program podľa neho mohol prejsť, však bolo treba synchronizovať vysielač s„nástupcami“, teda s hlavami miliónov sovietskych občanov. Ako to spraviť? Vysielač sa musel naladiť „navlnu“ vnímajúcich ľudí.Niektorí mystici nazývajú zarovnanie polí predstaviteľov jedného národa, kultúry alebo náboženstva„egregor“.Najvyšší strážcovia egregoraurčujú správanie národa a dávajú mu národné spoločenstvo.Pokiaľ teda nie je možné pôsobiť priamo na egregornároda, je potrebné nejako prehlušiť jeho vlnu alebozablokovať jej prijímač- tú či onú časť mozgu.Zikkurat sa mohol pokojne použiť ako taký „rušič“ ruskéhonárodného egregora. K tomu bolo potrebné vyladiť ho na požadovanú frekvenciu a potom začať prenášaťinformácie pomocou Leninovej mŕtvoly.Takýto artefakt pre celý ľud by sa mohol stať kultovým kameňom alebo iným predmetom z ruskej pohanskejsvätyne. A čím starší je artefakt, tým väčšie je pokrytie etnosu, pretože existuje veľká pravdepodobnosť, že sním boli spojení predkovia všetkých živých ľudí. Preto bolo potrebnénájsť starodávnu svätyňu, odtiaľzískať artefakt, nainštalovať ho do vnútra Zikkuratu s Terafimom- a všetko muselo „fungovať“. Zikkuratmal niesť informácie prevzaté od Lenina, alebo jednoducho „hlúpy“ egregor. Videli ste Leninovu fotografiu.V roku 1922, keď už vládnuca elita vedela o Leninovej bezprostrednej smrti, Blumkin a Bokia, ktorí dohliadalina špeciálne projekty, poslali Barčenka … napolostrov Kola, aby artefakt našli. Polostrov Kola si expedíciaGRU nevybrala náhodou. Práve tam sa podľa niektorých zdrojov nachádzal najstaršídomov predkovHyperborejcov, ktorého priamym potomkom je ruský ľud. Hyperboreanská civilizácia, mnohí ju nazývajú„kolískou ľudstva“. Za Uralom sa nachádzajú hyperborejské osady: Arkaim, Mangazeya a ďalšie osady Rusov,potomkovHyperborejcov. A výprava Alexandra Barčenka našla zručne brúsené kamene orientované na svetovéstrany na polostrove Kola.
      Zikkurat je a priori kultová budova! Schéma konštrukcie tohto stroja a aký je mechanizmus jeho fungovania.Samotný tento Zikkurat má sám o sebe špeciálny dizajn. Nejde len o štvorbokú stupňovitú pyramídu, aleopyramídu, do ktorej je vpísaná kocka, ktorej základňa je pod zemou.•Kubický oltár je oltár vplyvuna rozumnú spoločnosť, na výslovné vybudovanie jedného alebo druhéhopriestoru pre ľudské bývanie. Toto je sféra vplyvu na Myseľ.•„Uzemnenie“ spodnej kockytakmer do polovice zeme naznačuje, že vplyv tohto oltára siaha nielen doprejaveného plánu sveta, ale aj do neprejavených, do oblasti emócií a zámerov.•Pyramidálny tvar oltáranaznačuje, že vplyv nie je statický, ale dynamický. A naopak – oltár ovplyvňuje ajdynamiku sociálneho vývoja. Ak sa mauzóleum vyberie zo zeme a umiestni sa na jeho povrch, jeho výškabude rovnaká ako v 10 poschodovej budove.•Strop mauzólea je tiež stupňovitý, podobne ako vonkajšia pyramída. Toto jeslučka v slučke, ktoráfunguje ako zosilňovací transformátor. Moderné prístroje preukázali, že vnútorné rohy čerpajúinformačnú energiu z vonkajšieho priestoru a vonkajšie ju vyžarujú. To znamená, žestrop hrobkyabsorbuje energiua vyžaruje sa najvyššia nadstavba. Toto zariadenie vyžaduje na svoju prevádzkuenergiu. Odoberá sa buď zo zeme na križovatke Hartmannových mriežkových línií, alebo z externéhozdroja – ľudí.•Umiestnenie mauzóleana Červenom námestí, doslova nasýtené starodávnymi silami, a prechod obrovskejmasy ľudí ako návštevníkov mauzólea, ako aj na demonštráciách, poskytuje enormný tok energie. V rokoch1924-1989 mauzóleum navštívilo viac ako 100 miliónov ľudí z celého ZSSR (nepočítajúc účastníkovprehliadok a demonštrácií).•Suterénna všetkých bohoslužobných miestach sa vždy používa na kontakt s tvormi svetov pekla.•Ruky múmiesú pokrčené určitým spôsobom:• ľavá je natiahnutá dopredu a prijíma energiu,• pravá je zovretá v päsť a energiu nenechá ísť von,• ľavá ruka múmie je nasmerovaná v smere, kde mámauzóleumtŕňový uhol. Práve z tejto stranyprichádzajú kolóny demonštrantov.To znamená, že keď sa pripravuje prehliadka a predmauzóleum prechádzajú obrovské masy ľudí,energiasa z nich odoberá, priťahuje sa dvoma konkávnymirohmi, prechádza Leninovou mŕtvolou, premieňa sa,pretože jeho pravá ruka je zaťatá v päsť a vysiela saspäť okoloidúcim ľuďom a do celej krajinyprostredníctvom vysielačov a prijímačov vo formeobjednávok, neskôr to boli JEDINEČNÉ pomníky Lenina, vyrazené v obrovských množstvách, a ďalšiesatanisticko-boľševické vybavenie, odznaky Octobrist, pionierske kravaty, odznaky Komsomol, lístky navečierok atď.Zvláštne vedomosti, podivní zákazníci, podivné miesto na stavbu, podivné a hrozné udalosti v krajine podokončení stavby – hlad a nie jediný, vojna a nie jediná, GULAG je celá sieť miest, kde bolomučené miliónyľudí, akoby z nich čerpali životnú energiu … A zjavne sazikkurat na Červenom námestí stal akumulátoromtejto energie. Čo je to za energiu a prečo je to potrebné? S najväčšou pravdepodobnosťou mámoc nad celýmsvetom a mení ju na jeden kolosálny koncentračný tábor, ktorý generuje prúdy temnej energie.
      Ďalším znakom mauzólea – tŕňový uhol (pravý predný roh zikkuratu). V skutočnosti to nie je ani uhol, ale triuhly:•dva vnútorné, čerpajúce energiu ako miska,•a tretí – vonkajší.•Rozdeľuje zárez na polovicu a smeruje von ako tŕň.Jeden zo štyroch rohov mauzólea, presne ten, ktorý smeruje k smeru, z ktorého sa prehliadka blíži k mauzóleu,je vyrobený vo forme tŕňa, pod tribúnou, ktorá je umiestnená nad týmto rohom na nasledujúcej vrstve, jevýklenok a rovnaký rohový tŕň. Toto je akýsi opakovač pre blížiacu sa kolónu demonštrantov.Toto je viac ako originálny architektonický detail a detail je absolútne asymetrický – JEDEN, taký trojitý roh.Tieto zvláštne trojité uhly sa dnes nazývajúpsychotropné prostriedky. Vnútorné rohy nasávajú informačnúenergiu, prechádzajú cez Zikkurat a sú „nabité“ energiou Terafima, vonkajší roh ju vyžaruje späť.Práve na tejtoplošine, kde bol tŕň za rohom, sa Stalin „rád“ nachádzal počas prehliadok a demonštrácií.
      Teraz pozor!V období 1941-1946 bolo „mauzóleum“ prázdne. Telo bolo na začiatku vojny vyvezené zhlavného mesta a vojská pochodujúce pred „mauzóleom“ 7. novembra 1941, pred bojmi o Moskvu, prešli okoloprázdneho Zikkuratu. „Lenin“ tam nebol! Dá sa predpokladať, že v tom čase Stalin vysielal svoju energiuokoloidúcim jednotkám.Na prvý pohľad je viac ako čudné, že Nemcov odrazili späť v roku 1942, telo bolo vrátené až v roku 1946! Keďvšak Stalin a tí, ktorí skutočne viedli, poznali účel Zikkuratu, obrazne povedané odstránili „tyč z reaktora“. Toznamená, že po odstránení Terafima pozastavili prácu Stroja. Počas týchto rokov skutočne potrebovali ruskúvôľu a solidaritu!Hneď ako sa vojna skončila, „reaktor“ bol znovu spustený, vrátil terafimaa víťaznýľud zvädol a pohasol.“ – všimnite si výmenu Stalina namiesto Lenina v zigurate počas VVV – výmena egregora! U nás je to o neprítomnosti Štefánika!

      https://www.rasa.sk/stranka/rasa/biblicky-podvod/Leninovo%20mauz%C3%B3leum%20je%20Zikkurat%20v%20centre%20Moskvy.pdf?v=1614286742

      Čaputová na HROBE Štefánika V PRAHE 20.6.2019.mp3
      https://ulozto.net/file/yU4YSzFQ0z6l/caputova-na-hrobe-stefanika-v-prahe-20-6-2019-mp3?q=Čaputová+na+hrobe+Štefánika+v+Prahe+mp3#!ZGt1AGR2ZmHjZmR3MQL0ZzZlZQZ2Z2j2rwOaI0kiMKuGMwR0BN==

    • Ad „Dubčeka tiež dali dole kvôli Havlovi.“ – nie kvôli Havlovi samotnému, ale preto, že cez Dubčeka by im neprebehli tie rozkladné procesy, ktoré bol ochotný a všetkého schopný Havel. Dubček by asi nikdy nezlikvidoval špeciálnu vojenskú výrobu na Slovensku napr. Detto podvod s 1. vlnou kupónovej privatizácie – ten ojeb s „kvázi burzou“ – RM systémom, čez ktorý nešli obchody s akciami, a ktorého úlohou bolo TLAČIŤ DOLE CENY AKCIÍ PRE „NEZAÚJEM o ne“ – pričom všetky obchody prebiehali pred jeho bránami – ako vexl pred hotelom Kyjev! Tak mohli niektorí skúpiť za keš /Odkiaľ mali také objemy peňazí há?/ celý Slovnaft napr. Ja som tak nakoniec po tuneli firmy prišiel o svojich 100 akcií v nomin. cene á 1000 korún – čo bol vtedy reálny účtovný podiel na pozemkoch, nehnuteľnostiach a technológii konkrétnej obrovskej firmy.

     Ten tunel spočíval v tom, že každý, kto predal akcie v prvých dvoch rokoch po privatizáii, bol povinný zaplatíť štátu 25% daň – a to bol ten psycho ojeb! Kto chce zaplatiť 25 tisíc zo sto tisíc? A tak ste potom čumeli na tabuľky RM systému, ako z 1000-korunovej akcie bola za pol roka 26-korunová akcia!

     Mea culpa – mea maxima – že som chuj vtedy ani raz nehral „Monopoly“ – boli dostať v Tuzexe. Keby som hneď predal tých za 100 tisíc /104 hneď v prvom kole!/ a zaplatil štátu 25 – stále som si mohol vtedy zvyšných 75 vložiť na termínovaný – vtedy 14% účet! Za 2 roky by som mal tých 25 späť! 14% termínovaný vklad využívali všetci mafiáni a Chazari to podporovali bankovými dotáiami, ako výrobu kapitálotvornej vrstvy na Slovensku. Skrátka – boli sme väčšina uplne blbí z finančných špekulácií. Naivní roboši.

 11. Všetci v Smere viac či menej teraz musia (ako i predtým ale teraz dvakrát silnejšie) ťahať za jeden povraz, situácia ich do toho tlačí. Sú taktickými spojencami a ešte nejaký čas zostanú.
  On ten celý Smer od pádu Meciarovej proslovenskej vlády v r98 je zvláštny subjekt riadený zvonka ale nie celkom z USA ako bol SDKÚ-DS, KDH a liberálovia. Vyzerá to, že je to riadené ešte z vyššej úrovne než z USA, myslím, že sú za tým Globalisti. Mne už ten Smer pripadá ako zrkadlo nášho sveta – niektorí sú pre USA, niektorí pre Globalistov (proti USA) a snáď len Fico je pre Slovensko a vedome manévruje s čiastočnou podporou Globalistov proti liberálom/USA vláde na Slovensku. Má to ťažké, lebo teraz podpora jeho osoby (a zotrvanie v politike či víťazstvo vo voľbách) závisí len na prebudení obyvateľstva a pochopení kam ho ženú poskoci USA na Slovensku. Teraz je čas aby Ficova podpora u ľudí vzišla nielen z ich túžby zbaviť sa neschopnej/všehoschopnej fašistickej čvargy ale aj z pochopení kam nás tá čvarga chce postupne dostať a akú taktickú výhodu môže priniesť Slovensku víťazstvo Smeru vo voľbách (myslím, že by Smer s Kollárom boli alternatívou dnešnej „vláde“ ale Kollár (tiež riadený Globalistami) by dával na Fica sakra pozor aby nebol príliš proslovenský)
  Referendum, ktoré chce Fico podporím, je to malý krôčik von, von zo šlamastiky v akej nás držia poskoci zomierajúcich USA.

 12. Odpovede na „všetky otázky“ –
  https://www.youtube.com/LifeBlissFoundation/videos

  Treba mať však veľkú vnútornú silu to ustáť!

 13. …ďakujem moc za ďalšie prínos.informácie….o židovs.,,stupienkoch“ bolo zaujím. čítanie…

 14. Ander Kixa

  Americká vláda naposledy tlačila za Kennedyho. Len chvíľu kým ho odstrelili.
  Teraz vytlačí hovno.

 15. Dekuji Maroš za tento opravdu plný text pravdy o Milanovi Rastislavovi mal to byť náš prvý Slovenský prezident bez pretvárky a čistým srdcom …

 16. Dekuji Maroš za tento opravdu plný text pravdy o Milanovi Rastislavovi mal to byť náš prvý Slovenský prezident bez pretvárky a čistým srdcom … Prečo sa mi komentár stále vracia naspäť neodoslaný

Pridajte komentár

*