Ponaučenie: Ako ľud naložil s darebáckymi lekármi počas epidémie moru v roku 1530


Print Friendly, PDF & Email

Keď v roku 1530 zasiahol Ženevu bubonický mor, bolo už všetko pripravené. Pre chorých morom dokonca otvorili celú nemocnicu. S lekármi, zdravotníkmi a sestrami.

Obchodníci prispievali, aj magistrát každý mesiac rozdával dotácie. Pacienti neustále dávali peniaze, a ak niekto z nich zomrel sám, všetok majetok pripadol nemocnici.

Potom ale prišla katastrofa. Nákaza odznela. A dotácie s udržiavacími poplatkami pritom záviseli od počtu pacientov.

Pre personál ženevského špitálu v roku 1530 neexistovala otázka, čo je správne a čo nie. Ak mor prináša jedlo na stôl, tak je mor dobrý. No a potom to lekári začali robiť veľmi dobre.

Spočiatku len trávili pacientov, aby zvýšili štatistiku úmrtnosti, ale rýchlo si uvedomili, že štatistika by sa nemala týkať len úmrtnosti, ale aj úmrtnosti na mor.

Začali teda z tiel mŕtvych vyrezávať vredy, sušiť ich, rozomlieť v mažiari a dávať to ostatným pacientom ako liek. Potom začali sypať prášok na veci, vreckovky a podväzky.

Nákaza však stále nejako ustupovala. Sušené bubliny zrejme nefungovali dobre.

Lekári preto vyšli pred nemocnicu a začali v noci roznášať prášok bubonického moru na kľučky dverí. Vyberali si hlavne tie domy, kde potom mohli zarobiť.

Ako napísal jeden z očitých svedkov týchto udalostí:

„Nejakú dobu to zostávalo skryté, ale diabol má väčší záujem na tom, aby hriechov pribúdalo, než aby ich skrýval.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Jeden z lekárov sa skrátka stal tak drzým a lenivým, že sa rozhodol nepotulovať v noci po meste, ale jednoducho hodil cez deň do davu zväzok prášku.

Zápach stúpal k nebu a jedna z tých báb, ktorá sa zhodou šťastných náhod nedávno vrátila z nemocnice, zistila, čo je to za zápach.

Zamestnanec nemocnice bol zviazaný a zverený do dobrých rúk príslušných remeselníkov. Snažili sa z neho dostať čo najviac informácií.

Každopádne, poprava trvala niekoľko dní.

Dômyselní „Hippokrati“ boli priviazaní ku kolom na vozoch a vození po meste. Na každej križovatke z nich kati rozžeravenými kliešťami odtrhávali kusy mäsa.

Potom boli privedení na námestie, sťatí a rozštvrtení a ich kusy boli rozvezené do všetkých ženevských štvrtí na výstrahu.

Jedinú výnimku predstavoval syn riaditeľa nemocnice, ktorý sa na procese nezúčastnil, ale vyzradil, že vie, ako sa lektvary vyrábajú a ako pripraviť prášok bez obáv z kontaminácie.

Nakoniec bol tiež sťatý, „aby zabránili šíreniu zla“.

Autor: François Bonivard, Kronika Ženevy, druhý diel, strany 395 až 402

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: facebook.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za „poučný“ článok. Je úplne možné, že aj dnešný pretláčatelia vakcín skončia podobne. Kiež by sa viac a viac ľudí u nás zobúdzalo a videlo pravdu.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-11-30-covid-vaccines-more-dangerous-than-smallpox-vaccines.html
  EXPOSED: Covid vaccines are 800 times more dangerous than smallpox vaccines and KILL more people than they save for all age groups
  ODHALENÉ: Covid vakcíny sú 800-krát nebezpečnejšie ako vakcíny proti kiahňam a zabíjajú viac ľudí, než zachránia pre všetky vekové skupiny

 3. Pozrime sa na omikron z inej strany:

  „Omikron sa často využíva na označenie pätnástej hviezdy v súhvezdiach, a to na základe jej rozmerov a pozície. Medzi hviezdy s omikron označením patria Omikron Andromedae, Omikron Ceti a Omikron Persei. Posledná z týchto je najlepšie známa pre jej časté využitie v science fiction, vrátane sérií ako Star Trek, Mystery Science Theater 3000, Transformers a Futurama.“ zdroj wikipedia

  a dnes čítam článok:
  Andromédi sú psäť. Cez víkend astronómovia hlásili viac ako 100 slabých meteorov za hodinu.
  Bol to najsilnejší výbuch andromédskych meteorov, aký kedy zachytil kanadský meteorologický orbitálny radar CMOR. Súčasný výbuch prebieha a môže trvať niekoľko dní alebo dokonca týždeň. Nie je možné ich vidieť voľným okom, ale radarom áno.
  viac tu aj so snímkou z radaru https://spaceweather.com/archive.php?view=1&day=30&month=11&year=2021

  čo myslíte? ..má to nejaký súvis s víkendovým pomenovaním vírusu?
  poslali nám vzorku mimoni?

  Androméďania sú veľmi, veľmi starý národ. Zdá sa, že všetky ľudské rasy pochádzajú zo súhvezdia Lýra. Podľa Androméďanov, existuje viac než 135 miliárd ľudských bytostí v 8 galaxiách podobných tej našej. Androméďania sú telepatická rasa.
  Hovoria, že v decembri 2013 tretia dimenzia ako ju tu poznáme prestane existovať – imploduje do seba ako všetko bude vyťahované hore. Tí na 11. pôjdu do 12. My by sme mali ísť do 4. a potom do 5. dimenzie. Z pohľadu Androméďana, 4. dimenzia je vedomie. Je to miesto, kde je celá rasa telepaticky navzájom prepojená, sú si vedomí seba navzájom, cítia sa navzájom – sú jednou mysľou, samostatní jedinci, ale stále jeden. Piata dimenzia je miesto, ktoré by z tretej dimenzie bolo považované za stav bytia svetlom. Oni hovoria, že toto je to, čo sa nám bude diať, najneskôr do roku 2013, na základe ich vedy. Či je to pravdivé? Budem vedieť vtedy kedy vy, ale oni sa ešte nezmýlili.
  https://www.cez-okno.net/clanok/obrana-posvatneho-uzemia-cast-prva

  zaujímavé.. trošku sme sa oneskorili, cca o 10r. ??

  • záhada je asi vyriešená v tomto článku….a keďže je to najpravdivejší DenníkN, tak to bude isto pravda 😀 😀 …. lietajú k Mat-elkovi už od r. 2017
   Sú slovenské lokality, kde sa UFO obzvlášť často vyskytuje?

   Najviac ich pozorujú v Trnave a okolí. Už som tam ani nechcel chodiť, stále sa mi hlásili ďalší svedkovia. Mamičky s kočíkmi, upratovačka v kultúrnom dome, všetci vraj niečo videli. Guľa pred oknom, disk nad panelákom… Normálna vec v Trnave.
   https://dennikn.sk/682845/ufo-najviac-lieta-ponad-trnavu-a-okolie/

 4. Vrele doporučujem si nájsť čas na toto video:

  https://odysee.com/@resetheus:5/Virologie-je-podvod-a-nebezpe%C4%8Dn%C3%A1-ideologie:d

  Viac info nájdete na:
  http://www.resetheus.org

 5. Históriu ľudstva je priamo naviazaná na zákon planetárnej periodicity. Už som spomenula termín tvrdých a mäkkých interakcií v genéze ľudstva. Vychádzam z teórie chaosu a entropie systému. Náhodnými premennými sú aj rôzne nákazy a choroby. V stredoveku najmä mor, cholera,úplavica. Aj medicínske procedúry boli drastické. Dnes nás mnohých chráni, aj skrížená imunita, vďaka chorobám, ktoré sužovali a decimovali prapredkov, ale najsilnejší prežili. Tak to bude aj s koronavírusom

 6. Tak k tomuto diskusiu kurvy nepripustili:
  https://www.cas.sk/clanok/2615205/slovinsko-dalo-vakcine-od-johnson-johnson-raznu-stopku-experti-potvrdili-najhorsie/ !
  Škoda, že je takých správ ešte málo, nenarážam samozrejme na úmrtia, ale zákaz podávania jedov !

 7. Súčasťou života obyčajného pracujúceho človeka na konci stredoveku (ale aj v skorších časoch) bolo, že si ľudia uvedomovali, aké prípadné tresty im hrozia za napríklad krádež, znásilnenie, či aj takú úrážku na cti. Také tresty ako odseknutie ruky, rôzne druhy mučenia boli dosť bežné, ako aj samotný trest smrti – v mnohých prípadoch veľmi brutálne spôsoby. Preto si bežný človek, dobre rozmyslel, či mu stojí za to ísť kradnúť, alebo nebodaj začať niekoho krivo obviňovať. Napriek týmto hrozbám sa chlapi a otcovia rodín nebáli postaviť voči neprávosti a krivde, bojovať za svoje rodiny a častokrát zaplatili za to aj svojimi životmi v rôznych súbojoch – muž proti mužovi. Veľakrát sa spoliehali, že ich ochráni vyššia sila, ako boh a podobne. Približne od skončenia 2. Sv vojny sa však postupne stali z mužov rôzne druhy sraľov, ktorí sa dnes doma schovávajú na internete a bojujú voči systému a zlu lajkami na sociálnych sieťach a zdieľaním videí a myslia si akí sú užitoční. Pred plandémiou to boli ešte aj dosť časté posedávanie pri pive v krčme a nadávanie s ostatnými štamgastmi ako je všetko zle, ako za všetko môžu politici a ako im bolo ublížené. Taká bežná slovenská zvyklosť. Muži si tak nejak zvykli, že pokiaľ dokážu zabezpečiť rodinu finančne, tak len od nich nikto viac nechce. Lebo pokiaľ môžu tlačiť plné nákupné vozíky pred sebou a dať korunu na stôl, tak ich nič iné ani nezaujíma, oni si svoju povinnosť splnili. A za tie roky si politici a mocipáni postupne dokázali vytvoriť zákony, ktoré ich robia chránenou zverou. Dnes môže politik rôznymi podvodmi získať rôzne zákazky, manipulovať, rozpredať štátne podniky vo svoj prospech, kľudne s vedomím, že zákony dokáže bez problémov obísť a nič mu v postate nehrozí, niečo ako väzenie, alebo nebodaj trest smrti. Teda porovnávať dnešnú dobu s napríklad stredovekom je veľmi diskutabilné, lebo doba sa odvtedy diametrálne zmenila v neprospech bežného občana. Bolo by veľmi pekné mať takú možnosť uplatniť zákony minulosti. Pokiaľ ale majú dnešní muži strach z bežnej chrípky, majú zapnuté facebooky a vypnuté mozgy, nechránia svoje deti pred vaxom, tak sa dosť obávam, že nás ako ľudstvo naozaj nič dobré v budúcnosti nečaká. Samozrejme je potrebné robiť osvetu, ale treba mať aj reálne očakávania, nakoľko už väčšia časť populácie stihla vymeniť svoje zdravie za pohodlie, a nechala sa zavakcinovať. A tých už tažko niekto presvedčí, že ich vlastná vláda podviedla.

  • Mike
   Pracujem s ľudmi a musím povedať ,že máte pravdu
   Veru tí ,dobrovoľníci ,tí veria vláde Ale ani nie, že veria ,ale hlody politikov berú ,že tam sedia sice hlupáci ,ale s očko.to nemá nič spoločné Berú to za bežné očkovanie a pôjdu aj na x-tu ,keď bude treba
   Iná skupina ľudí to žiaľ vzdala a dali sa , kôli zamestnaniu Tí zdieľajú náš názor Ale,svedkovia kovidovi sú spokojní s ,,nevčelou,, (nechcem ,,ihle,,dať pomenovanie bežnej užitočnej včely) a keď aj sú chorí JE TO NORMÁLNE majú kovid Lebo nikto nepovedal ,že ho nebudú mať ALE NEKONCIA NA VENTILACII AKO OCKO ..
   To je odpoveď svedkov ….

 8. https://www.naturalnews.com/2021-11-30-no-scientific-evidence-that-covid-19-vaccines-have-saved-a-single-life.html
  BOMBSHELL: There is NO scientific evidence that covid-19 vaccines have saved a single life
  BOMBA: NEEXISTUJE ŽIADNY vedecký dôkaz, že vakcíny proti Covid-19 zachránili jediný život

  Vaccine makers have defrauded the world, leading people to mass graves
  Výrobcovia vakcín podviedli svet a priviedli ľudí do masových hrobov

  This is why millions of people today are recovering with natural immunity, while others who get vaccinated are acutely injured, still suffer from severe disease, or die from the shots.
  To je dôvod, prečo sa milióny ľudí dnes zotavujú s prirodzenou imunitou, zatiaľ čo iní, ktorí sa dávajú zaočkovať, sú akútne zranení, stále trpia vážnymi chorobami alebo zomierajú na následky očkovania.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-11-30-germans-die-vaccinated-covid-before-receiving-euthanasia.html
  NOT SATIRE: Germans wanting to die now have to get “vaccinated” for covid first before receiving euthanasia
  TOT NIE JE SATIRA: Nemci, ktorí chcú teraz zomrieť, sa musia pred eutanáziou najskôr „zaočkovať“ proti covidu

 10. https://www.naturalnews.com/2021-11-30-israel-rapid-failure-covid-vaccines-push-boosters.html
  DESIGNED TO FAIL: Israeli scientists document rapid FAILURE of covid vaccines, push booster shots anyway
  NAVRHNUTÉ NA ZLYHANIE: Izraelskí vedci dokumentujú rýchle ZLYHANIE vakcín proti covidu, aj tak pretláčajú posilňovacie vakcíny

  The merry-go-round of covid “vaccines” will never end
  Kolotoč „vakcín“ proti Covidu sa nikdy neskončí

  Despite having one of the highest compliance rates with the injections, Israel is on a downward spiral of disease and death due to the shots, which are rapidly destroying people’s immune systems with AIDS-like wasting disease.
  Napriek tomu, že Izrael má jednu z najvyšších mier dodržiavania vakcín, Izrael je na zostupnej špirále chorôb a úmrtí v dôsledku vakcín, ktoré rýchlo ničia imunitný systém ľudí chorobami podobnými AIDS.

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-rakousku-hrozi-pokuty-az-pres-sto-tisic-pokud-se-odmitnete-nechat-ockovat/
  V Rakousku hrozí pokuty až přes sto tisíc, pokud se odmítnete nechat očkovat

  V Rakousku se rozhodli pokutovat všechny, kteří se odmítnou nechat očkovat proti koronaviru. Návrh zákona o zavedení povinného očkování proti covidu-19 v republice počítá s pokutou za odmítnutí očkování až do výše 7 200 eur.

  V návrhu zákona se uvádí, že výjimku budou mít občané, jejichž život a zdraví by očkování ohrozilo. To platí i pro těhotné ženy a děti do 12 let.

 12. https://tadesco.org/prof-ddr-haditsch-virus-je-politicky-nastroj-ockovani-lide-stoji-na-naslapne-mine/
  Prof. Haditsch: Virus je politický nástroj, očkovaní lidé stojí na nášlapné mině

  Odborníci na celém světě začínají kritizovat vlády a její machinace s lidmi pod záminkou viru, o kterém my víme, že není smrtelný a neexistuje v podobě jakou je podáván.

 13. https://www.banned.video/watch?id=61a6c4f8433996761dc0dc53
  Forbes Admits mRNA Alters Human DNA, and Then It Gets Worse
  Forbes pripúšťa, že mRNA mení ľudskú DNA a potom je to ešte horšie

  Alex Jones breaks down the evidence proving the mRNA injections alter Human DNA, and worse.
  Alex Jones rozoberá dôkazy dokazujúce, že injekcie mRNA menia ľudskú DNA a čo je ešte horšie.

  • Kto vie angl. nech vypočuje toto video, aké peknučké depopulačné účinky má táto vakcínočka. No comment – bez komentára

 14. https://www.infowars.com/posts/claim-triple-vaxxed-cardiologist-transmits-omicron-variant-to-another-triple-vaxxed-cardiologist/
  Claim: Triple-Vaxxed Cardiologist Transmits Omicron Variant to Another Triple-Vaxxed Cardiologist
  Tvrdenie: Trikrát zaočkovaný kardiológ prenáša omikrónový variant inému trikrát zaočkovanému kardiológovi

  Israeli media reports transmission of new coronavirus strain between fully-vaccinated medical workers who even took booster jabs, casting doubt on vaccine effectiveness.
  Izraelské médiá informujú o prenose nového kmeňa koronavírusu medzi plne zaočkovanými zdravotníckymi pracovníkmi, ktorí dokonca podstúpili preočkovanie, čo spochybňuje účinnosť vakcíny.

 15. Prekopírovala som jeden blog:
  vcera som sa dozvedel, ze jeden moj znamy, co mal dlhe roky jednu znamu
  pizzeriu v bratislave na trnavskej ul , nedavno zomrel po ockovani. po par dnoch ho
  velmi zacala boliet noha a bolo po nom. uz je slobodny – naveky

 16. https://www.hlavnespravy.sk/poslanec-blaha-zhrnul-top-10-hoaxov-o-ockovani-ktore-siri-vlada-a-liberali/2772064
  Facebook zmazal Blahovi video, v ktorom poukázal na 10 top hoaxov o očkovaní, ktoré šíri vláda a liberáli. “Definitívny koniec demokracie na Slovensku! Vitajte vo vakcinačnej totalite,” reaguje poslanec

  Ľuboš Blaha zo Smer-SD na svojej stránke na sociálnej sieti publikoval video, v ktorom zhrnul 10 najväčších hoaxov, ktoré šíri vláda a ňou kontrahované média o očkovaní proti koronavírusu. Ide vlastne o desať najrozšírenejších a kontrahovanými médiami najviac propagovaných klamstiev na tému očkovanie. Facebook neskôr v utorok jeho video vymazal

  Na tento krok Facebooku zareagoval poslanec ďalším príspevkom: “Zamestnanci americkej korporácie na hromadnú žiadosť slovenských liberálnych novinárov a aktivistov stiahli moje včerajšie video o 10 hoaxoch, ktoré šíri vláda o Covide. Pochybuje ešte niekto, že žijeme v korporátnej totalite?”

  Na Slovensku oddnes určuje americká korporácia, čo slovenskí ústavní činitelia môžu na základe faktov hovoriť a čo nemôžu. Vitajte vo vakcinačnej totalite. Vitajte v americkej kolónii,” dodáva na záver.

 17. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/01/_1820_stand-your-ground-don_1920_t-get-the-stab_1920_-frontline-respiratory-therapist-says.aspx
  ‘Stand Your Ground, Don’t Get the Stab,’ Front-Line Respiratory Therapist Says
  „Držte si svoje presvedčenie, nenechajte sa očkovať“ hovorí respiračný terapeut v prvej línii

  Since he took his shots, his health has deteriorated so much that he’s on a bag full of drugs for neuropathy, pain, blood clots, other heart problems and immunity concerns. His heart problems include having to have his heart shocked back into rhythm.
  Odkedy si dal vakcíny, jeho zdravotný stav sa natoľko zhoršil, že má plné vrecko liekov na neuropatiu, bolesť, krvné zrazeniny, iné srdcové problémy a problémy s imunitou. Medzi jeho problémy so srdcom patrí aj to, že musí dostať srdce späť šokom do rytmu.

  Don’t get the stab.
  Nedajte sa zaočkovať.

 18. https://www.naturalnews.com/2021-11-30-doctor-covid-vaccines-designed-reduce-world-population.html
  HE REAL AGENDA: Leading doctor says covid “vaccines” are intentionally designed to reduce world population
  SKUTOČNÁ AGENDA: Popredný lekár hovorí, že „vakcíny“ na covid sú zámerne navrhnuté tak, aby znížili svetovú populáciu

 19. Ander Kixa

  Fuuuuuu jak sa to dobre číta

 20. https://www.naturalnews.com/2021-11-30-physician-assistant-told-to-stop-reporting-vaccine-injuries.html
  New York physician assistant says she was told to stop reporting COVID shot injuries
  Asistentka lekára v New Yorku povedala, že jej bolo povedané, aby prestala hlásiť zranenia spôsobené COVID vakcínami

 21. Bill Gates toto plánuje previesť:

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/01/smallpox-next-lab-leak.aspx
  Will Smallpox Be the Next ‘Lab Leak’?
  Budú pravé kiahne ďalším „laboratórnym únikom“?

  Bill Gates has preemptively warned us about smallpox terror attacks during a Policy Exchange future pandemics meeting, November 4, 2021. According to Gates, the threat of bioterrorism is likely far greater than that of a natural outbreak.
  Bill Gates nás preventívne varoval pred teroristickými útokmi na pravé kiahne počas stretnutí Policy Exchange budúcej pandémie, 4. novembra 2021. Podľa Gatesa je hrozba bioterorizmu pravdepodobne väčšia ako hrozba prirodzeného prepuknutia.

  PS Plánujú aby bola 30 percentná úmrtnosť

  • Když už je ta zmíňka o těch neštovicích, ať už pravých nebo planných….nezná někdo něco bližšího historicky? Třeba jestli vznikly přirozeně/tedy přírodou nebo uměle/tedy lidským faktorem….?!

 22. https://www.youtube.com/watch?v=jJm-IAeu33M
  R. FICO: V BOJI S COVIDOM SI TREBA ZACHOVAŤ ZDRAVÝ ROZUM

 23. Nie je nám jasné, či si vláda vôbec uvedomuje dosahy svojich protipandemických opatrení na životy bežných ľudí. Tí sú do očkovania často tlačení toľkými rôznymi spôsobmi, že často nemajú inú možnosť a tlaku nakoniec podľahnú. Proti svojej vôli, proti svojmu vnútornému presvedčeniu. No vláda je spokojná. Do štatistík pribudol ďalší zaočkovaný človek. To je aj prípad mladej mamičky, o ktorý sa podelila na známej facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom

  Mladá žena sa rozhodla zverejniť svoj príbeh o tom, ako jej opatrenia tejto vlády zasiahli do života. Charakterizuje sa samoživiteľka, samostatne zárobkovo činná osoba (ZSČO), ktorá prevádzkuje malý obchodík s oblečením. Po sprísnení protipandemických opatrení jej ho samozrejme zatvorili, čím prišla o príjem. Nejde však len o ňu.

  Má dve „krásne, zdravé, šikovné dcérky,“ o ktoré sa stará sama. Smutná, no pomerne bežná realita. Staršia je školáčka, mladšia navštevuje materskú školu, chodí do predškolského ročníka, ktorý je podľa zákona povinný. Včera, ako po mnoho dní, sa ráno nachystali na cestu do školy, škôlky. A tu nastal problém.

  Mamička totiž nie je očkovaná. Covid síce už prekonala, ale od jeho potvrdenia už uplynulo viac ako vládou tolerovaných 180 dní. Do škôlky má teda zákaz vstupu.

  „Do škôlky vstúpiť nesmiem…nemám babky, susedy, ktoré by ju zaniesli a vyzdvihli… som si myslela, že ma nezlomia….ale dnes sa veru stalo,“ napísala nešťastná žena.

  Vláda teda namiesto toho, aby takýmto ženám pomáhala, im hádže polená pod nohy. Jediné, čo ich zaujíma, je očkovanie a napĺňanie vreciek veľkých farmaceutických spoločností.

  Na problémy pri odnášaní detí do škôlok upozornil pred niekoľkými dňami aj člen hnutia Republika Milan Mazurek. Do škôlky totiž môže vstúpiť len rodič očkovaný, alebo taký, ktorý spĺňa kritérium „po prekonaní“. Ide podľa neho o neľudské opatrenie.

  https://www.hlavnespravy.sk/myslela-som-si-ze-ma-nezlomia-ale-dnes-sa-veru-stalo-zdoverila-sa-mamicka-dvoch-deti-uvedomuje-si-vobec-vlada-ako-svojimi-opatreniami-nici-ludom-zivot/2773732

 24. Neviem, aký ohlas vzbudí tento článok, lebo stredoveké príklady širší okruh čitateľov príliš nezaujímajú. Súdim tak podľa komentárov k článku, publikovaného vlani na TOPkách, ohľadne moru (čiernej smrti) zo 14. storočia, ktorý vyhubil viac ako polovicu vtedajšej európskej populácie. Toto bola skutočná pandémia (preniesla sa aj do Ázie a severnej Afriky) a nie „pandémia“ covid-19, umelo vytvorená „príšera“ s veľmi nízkou smrtnosťou, ktorej sa „odborníkmi“ pripisujú takmer magické schopnosti a na základe nich robia z ľudí nevoľníkov a idiotov (idiotov z tých, ktorí majú na covid iný ako oficiálny názor, šírený mainstreamom).

 25. Takže po Rakúsku, Česko už deklaruje aj Nemecko zavedenie povinného očkovania od februára 2022! Celý svet sa očkuje vrátane Ruska, ako predčasom povedal satanista Gates (musí sa zaočkovať každý obyvateľ Zeme – vtedy sa mnohí smiali, že ide o hoax) !
  A čo zmôže také malé Slovensko oproti štátom obrom napr. v EU? Myslíte si, že to dáme a niečo dosiahneme? Ako dlho to potiahneme a ako to nakoniec všetko skončí? Budeme to ťahať samozrejme pokiaľ to bude možné ! A čo ďalej? Už je nad slnko jasné, že tu máme riadenú genocídu na Zemi !!! Neviem čo si ďalej o tomto všetkom myslieť a čo robiť, keď väčšine národa je to úplne jedno a verí slepo mainstreamu a vládnym nacistom či ich záložným spojencom tipu Pellegriny ! Situácia všade graduje a stupňuje sa !!! Rok 2022 bude veľmi zlým, keďže má prísť aj k finančnému kolapsu, nedostatku potravín, eko teroru atď.

 26. Kdysi za okupace němečtí nacisté
  popravili Julia Fučíka. Fučík je v posledních
  desetiletích často dehonestován různými vědci, politology
  či médii, patřícími do stejného ideologického
  okruhu, jako nynější propagátoři a tvůrci covidismu.
  Zopakujme si definice fašismu. Jeho italský
  tvůrce, soudruh Mussolini, považuje fašismus za
  spojení státní moci a velkých průmyslových či bankovních
  korporací. Bojovník proti fašismu, soudruh Dimitrov,
  tvrdí, že imperialismus zákonitě přerůstá do fašismu.
  Fučík nám zpod gilotiny nechal vzkaz: Lidé bděte!
  My však tvrdě spíme. Myslíme si, že máme demokracii.
  Že naši volení představitelé dělají vše pro naše dobro.
  Že nejbohatší a nejmocnější nadlidé nechtějí zavést
  světový feudalismus. Že jim nevadí obrovské množství
  lidí, zaneřáďujících „jejich“ planetu.
  Pokud se neprobudíme a nevybojujeme si své právo na život,
  končíme. A pokud skončíme, plně jsme si to zasloužili.

 27. Kto si pamätá na chrípkové prázdniny???
  Chrípkové epidémie?….
  Polovica školy sa potila v posteli s horúčkami… po týždni v pohode… Vírus skákal z jedného na druhého ako mor! Chrípku nutno vypotiť v teple, neznáša ho, boli sme poučovaní. Boľavé telo ani nedovolilo z postelí vyliezť.
  Čo vidíme dnes? Kde v našej ulici je to kvantum chorých? Vlani, v septembri 2020, v kúpeľoch, kam priebežne z celého Slovenska prichádzajú kupelnici, sme za tri týždne nezažili nikoho s Covidom!!!!
  Po príchode odtiaľ nabehlo celoplošné testovanie s druhou možnosťou dvojtýždňovej karantény. Zdraví v karantene! Zdraví testovaní, či nie sú chorí a možní prenašači vírusu! Voľakedy sa používal na tekého človeka termín BACILONOSIČ🥴
  Odvtedy tlak zo strany politikov a kvaziodborníkov na Slovensku graduje!
  Zdravých dávajú do karantény, umelo dvíhajú v štatistikách počty chorých, a volajú to pandémia, niečo oveľa viac ako epidémia.
  A kde sú tí nakazení okolo mňa?! Ja ich v pandemickom množstve nevidím, už dva roky! Na prstoch jednej ruky viem spočítať medzi mojimi blízkymi za ten čas, ktorych Covid vírus navštívil…. Žeby kvôli tým opatreniam??? Žeby kvôli našej zodpovednosti…..??? Ale veď stále médiá kričia ústami politikov, že sme nezodpovední a počty chorých stúpajú…..!!!
  Ľudstvo je choré, postihnuté, nedokáže reálne vidieť svet, vníma ho cez informácie podávané z médií, neschopné vidieť čo sa deje priamo v jeho blízkosti, ignoruje to, neverí vlastným očiam a ušiam, verí hypnotizujucej televízii a rozhlasu.
  Zvláštnu dobu žijeme 🤥

Pridajte komentár

*